Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
DomovDomov  HľadaťHľadať  Latest imagesLatest images  RegistráciaRegistrácia  StránkaStránka  Prihlásenie  

 

 04x18 The Monster at the End of This Book

Goto down 
+17
Sarinka
Marion0889
sisel
lentilka
Zizi
tauria
Anwiel
Hiro666
Ellen
SkreechTina
lenkka
str8tking
janicag
Ettie
dion-fortune
cleo
wiktoriano
21 posters
Choď na stránku : Previous  1, 2
AutorSpráva
dion-fortune
Winchester
Winchester
dion-fortune


Počet príspevkov : 12342
Age : 33
Bydlisko : saphire ocean :)
Nálada : k-popovská :D
Registration date : 01.12.2007

04x18 The Monster at the End of This Book - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 04x18 The Monster at the End of This Book   04x18 The Monster at the End of This Book - Stránka 2 Empty05.04.09 18:36

Klenotka napísala:
citácia :
Začátek byl parádní - Samgirl, Deangirl a hlavně doufám, že na to koukají ty nemocné slasherky, protože to je opravdu "sick".

pred istým časom tu boli hádky na fóre, ktoré už našťastie ustali a ja ich nechcem znovu začínať. neviem, či o nich vieš alebo nie, ale prosím ťa, aby si si podobné komentáre do budúcnosti odpustila, pretože ja som slasherka a dosť sa ma to teda dotýka, keď mi napíšeš, že som chorá. ďakujem za porozumenie.
Návrat hore Goto down
Silvia
Winchester
Winchester
Silvia


Počet príspevkov : 1268
Bydlisko : Bardejov
Nálada : FINALLY!!! Adié žltočočko,vitaj Winchester!
Registration date : 30.11.2007

04x18 The Monster at the End of This Book - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 04x18 The Monster at the End of This Book   04x18 The Monster at the End of This Book - Stránka 2 Empty05.04.09 19:41

tak najprv dion vtomto som trocha v pomykove veď tie debaty sa netýkali slash-u medzi bratmi,ale inak ak si dobre spomínam 04x18 The Monster at the End of This Book - Stránka 2 999804 04x18 The Monster at the End of This Book - Stránka 2 999804
zabudli ste na ešte jednu eizodu kde sa síce Dean priamo nemodlil,ale povedal,že sa bude modliť a to za ťažko chorú Laylu v epizode menom Faith. 04x18 The Monster at the End of This Book - Stránka 2 284389 04x18 The Monster at the End of This Book - Stránka 2 284389
A k epizode bola to veľmi srandovná časť.Ten chlapík,ktorý si o bratoch myslel,že sú fanúšikovia teda musel byť riadne vytočený.Moment keď si čítal Dean knihu v moteli a potom tie info na nete no 04x18 The Monster at the End of This Book - Stránka 2 319161 04x18 The Monster at the End of This Book - Stránka 2 316745 04x18 The Monster at the End of This Book - Stránka 2 316745 ani ja som doteraz netušila čo to vlastne slash počula som skôr iné slovo a vtomto naozaj nechápem ako tomu niekto verí,beriem debatu o "však vieme o čom" každý má svoj názor,ale toto my pripadá trochu iné. 04x18 The Monster at the End of This Book - Stránka 2 999804 no ich pohľady pri tom stáli vážne zato 04x18 The Monster at the End of This Book - Stránka 2 316745 04x18 The Monster at the End of This Book - Stránka 2 316745 04x18 The Monster at the End of This Book - Stránka 2 316745 a k jednej veci mám výhradu aj ja tá vydavateľka ma vážne štvala pripadala mi naozaj čudná to jej tetovanie no sranda to akože ju má ochrániť no sorry.
Castiel som rada,že napovedal Deanovy ako sa aspoň na čas zbaviť Lillith no myslím,že aj keby k tomu naneštastie nedošlo nemyslím,žeby bol Sam ochotný uzavrieť dohodu až príliš dobre vedel,že Lillith je aj tak riadna potvora,ktorá nikdy nedodrží slovo.Lillith sa mi viac páčila ako malé dievča
než dospelá žena možno preto,že ju prezentovali ako malú a z dospelými démonmi sa stretávame oveľa častejšie.Tak bola aspoň malinká istota,že Lillith bude malá.
Chuck bol zábavná postava a ak je pravdou,že bol akýmsi predobrazom jedného zo spisovateľov tak to je naozaj dobré,tiež mi ho bolo ľúto po tom poslednom sne len škoda,že neodhalili aspoä trošičku.Po tomto všetkom sa pripájam k Tine.Kripke is Mr.Devil!!!!! 04x18 The Monster at the End of This Book - Stránka 2 707500 04x18 The Monster at the End of This Book - Stránka 2 707500 04x18 The Monster at the End of This Book - Stránka 2 707500
Návrat hore Goto down
dion-fortune
Winchester
Winchester
dion-fortune


Počet príspevkov : 12342
Age : 33
Bydlisko : saphire ocean :)
Nálada : k-popovská :D
Registration date : 01.12.2007

04x18 The Monster at the End of This Book - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 04x18 The Monster at the End of This Book   04x18 The Monster at the End of This Book - Stránka 2 Empty05.04.09 20:57

silvia: práveže sa týkali presne tohto 603 ja mám slash rada v každej podobe a nebránim sa ani slashu dean/sam hoci to nie je pre mňa to pravé orechové, ale wincest čítam v poslednej dobe dosť, takže dúfam, že chápeš, že sa ma dotkne ak mi niekto napíše, že len preto, čo mám rada, som chorá. nechcem toto znovu rozvádzať ani nič podobné, len sa ma podobné komenty dotýkajú a chcem, aby o tom všetci vedeli. pokiaľ ich budú aj tak písať. veľa s tým nespravím, ale v prípade klenotky som si nebola istá, či o tých debatách vie a tak som jej to napísala.
Návrat hore Goto down
Klenotka
Pocestný duch
Pocestný duch
Klenotka


Počet príspevkov : 61
Age : 41
Registration date : 06.11.2008

04x18 The Monster at the End of This Book - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 04x18 The Monster at the End of This Book   04x18 The Monster at the End of This Book - Stránka 2 Empty05.04.09 23:07

Jejda, tak o těch debatách opravdu nevím, protože zase tak moc se tady nepohybuju. Nechtěla jsem se tím nikoho dotknout. Slash jako takový mi nevadí, spíš ten humbuk kolem něj (slashuje se každý s každým, i tam kde třeba žádná chemie mezi postavami nepanuje). Prostě když se mi to nelíbí, nebudu to vyhledávat, to je jasné. Ale slash mi přijde poslední dobou jako nějaká módní vlna, kdy se páruje i kačer Donald s Pepkem námořníkem a moderní vlny já nerada. Jen mi to u některých dvojic nepřijde moc vhodné. Ale to je pak samozřejmě věc každého a jednoduše to nebudu vyhledávat (když ovšem u některých seriálů není každá druhá povídka slash, to už pak lezu po zdech Very Happy).
Nemyslela jsem, že autorky a čtenářky jsou nemocné, to vážně ne. To bylo nešťastné vyjádření (v zápalu psaní reakce na epizodu Wink) a opravdu to bohužel přesně tak blbě vyznělo. Jsem si jistá, že samy dobře víte, co se vám líbí, ale jen mi to v případě bratrů přijde opravdu trochu "sick". Ale ve smyslu celého toho slashe mezi bratry, ne lidi, co to píšou nebo čtou. To jsem se špatně vyjádřila a za to se omlouvám.
Návrat hore Goto down
http://www.sga-project.com/
dion-fortune
Winchester
Winchester
dion-fortune


Počet príspevkov : 12342
Age : 33
Bydlisko : saphire ocean :)
Nálada : k-popovská :D
Registration date : 01.12.2007

04x18 The Monster at the End of This Book - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 04x18 The Monster at the End of This Book   04x18 The Monster at the End of This Book - Stránka 2 Empty06.04.09 6:54

v pohode Wink ja som si aj myslela, že o tom nevieš a veľa ľudí má v podstate podobný názor, takže ja to chápem. Wink
Návrat hore Goto down
Zizi
Winchester
Winchester
Zizi


Počet príspevkov : 4217
Age : 36
Bydlisko : Havaj
Nálada : Everyday is another opportunity to shine :)
Registration date : 05.04.2008

04x18 The Monster at the End of This Book - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 04x18 The Monster at the End of This Book   04x18 The Monster at the End of This Book - Stránka 2 Empty06.04.09 22:26

Ja som sa hrajkala a na nete som objavila forum a na ňom naozaj existuje slečna simpatico z epizody.
V seriály si teda Dean prečítal:
simpatico: the demon storyline is trite. cliched. and overall craptastic.

A tu je reakcia na tento jej údajný príspevok

citácia :
Posted by: simpatico Apr 3, 2009 @ 1:51 pm

HEY! I have never made use of the word "craptastic." Trite, cliched, "steaming pile of shit," "cringe-inducing," "holy crap can this show get any worse," yes; but not "craptastic." That's a ridiculous word.

And by the way, I actually liked an episode this season, thankyouverymuch! Alright, you can make it two.

P.S. And Dean? Believe me, I'm quite sorry some of this writing was your actual life... you poor, poor character. I wouldn't wish that on any fictional work.
Návrat hore Goto down
helps
Pocestný duch
Pocestný duch
helps


Počet príspevkov : 78
Age : 33
Bydlisko : Czech Rep
Registration date : 23.12.2008

04x18 The Monster at the End of This Book - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 04x18 The Monster at the End of This Book   04x18 The Monster at the End of This Book - Stránka 2 Empty09.04.09 22:59

hej diky zizi Very Happy to me vubec nenapadlo ze by to bylo inspirovano skutecnou osobou...

BTW,z keryho je to fora nebo stranky? nemohla bys nahodit link?
Návrat hore Goto down
Sponsored content





04x18 The Monster at the End of This Book - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 04x18 The Monster at the End of This Book   04x18 The Monster at the End of This Book - Stránka 2 Empty

Návrat hore Goto down
 
04x18 The Monster at the End of This Book
Návrat hore 
Strana 2 z 2Choď na stránku : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» 04x18 The Monster at the End of This Book
» 04x18 The Monster at the End of This Book
»  10x18 Book of the Damned
» 10x18 Book of the Damned
» 04x05 Monster Movie

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
 :: Seriál :: Epizódy :: Štvrtá séria-
Prejdi na: