Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
DomovDomov  HľadaťHľadať  Latest imagesLatest images  RegistráciaRegistrácia  StránkaStránka  Prihlásenie  

 

 Náš vlastný Supernatural magazín

Goto down 
+11
Zizi
Silvia
Soniq
cleo
SkreechTina
str8tking
12NicolAlysska
wiktoriano
Anwiel
dion-fortune
Sarinka
15 posters
Choď na stránku : 1, 2, 3  Next
AutorSpráva
Sarinka
Diabolský admin
Diabolský admin
Sarinka


Počet príspevkov : 7654
Age : 35
Bydlisko : Cardiff, UK
Nálada : Sherlocked
Registration date : 29.11.2007

Náš vlastný Supernatural magazín Empty
OdoslaťPredmet: Náš vlastný Supernatural magazín   Náš vlastný Supernatural magazín Empty11.04.09 20:07

12NicolAlysska prišla so skvelým nápadom vytvoriť si náš vlastný SN magazín, ktorý by vychádzal v určite periodicite, napr. raz za mesiac alebo pod.
Obsahoval by nejaké články napr. o hercoch, postavách, príšerách, kľudne aj niečo o tvorcoch a pod, v postate hocičo, čo súvisí so SN a vy, ako fanúšikovia by ste to radi videli v časopise.
Hľadajú sa teda redaktori, prispieť môže hocikto článkom o čomkoľvek, čo súvisí so SN, ja by som si vzala na paškál jeho grafickú podobu, prípadne sa môžete pridať ďalší, pomôcť s tvorbou obálky, grafickým vzhľadom jednotlivých článkov, prispievať vašimi wallpapermi, rozvrhmi a pod. Jednoducho vytvoriť časopis, kde si každý SN fan nájde to svoje.
Otváram teda priestor na diskusiu, čo si o tom myslíte?
Návrat hore Goto down
http://sarinka.tumblr.com/
dion-fortune
Winchester
Winchester
dion-fortune


Počet príspevkov : 12342
Age : 33
Bydlisko : saphire ocean :)
Nálada : k-popovská :D
Registration date : 01.12.2007

Náš vlastný Supernatural magazín Empty
OdoslaťPredmet: Re: Náš vlastný Supernatural magazín   Náš vlastný Supernatural magazín Empty11.04.09 20:09

ja som jednoznačne za a rada aj prispejem nejakými článkami, len momentálne nemám čas, keďže maturujem a tak, ale môžete rátať s mojou pomocou Wink
Návrat hore Goto down
Anwiel
Winchester
Winchester
Anwiel


Počet príspevkov : 4325
Age : 35
Bydlisko : Praha
Nálada : smíšená
Registration date : 09.04.2008

Náš vlastný Supernatural magazín Empty
OdoslaťPredmet: Re: Náš vlastný Supernatural magazín   Náš vlastný Supernatural magazín Empty11.04.09 20:17

Až odmaturuju, tak jsem jenom vaše!!! Skvělej nápad!!! Náš vlastný Supernatural magazín 312566 Náš vlastný Supernatural magazín 214863
Návrat hore Goto down
http://www.anwiel.blog.cz
wiktoriano
Winchester
Winchester
wiktoriano


Počet príspevkov : 2781
Age : 35
Bydlisko : No niekde
Nálada : Nemám na nič čas čo je zaujímavé kedže celé dni nič nerobim...
Registration date : 05.04.2008

Náš vlastný Supernatural magazín Empty
OdoslaťPredmet: Re: Náš vlastný Supernatural magazín   Náš vlastný Supernatural magazín Empty11.04.09 20:21

ja by som tiez pomohla. dúfam ze si čas nájdem pretoze mám toho fakt aj mimo školy. no ak by to nebolo veľa písania tak som to mohla zvládnut Náš vlastný Supernatural magazín 934194
Návrat hore Goto down
http://sashanovely.blog.cz/
Sarinka
Diabolský admin
Diabolský admin
Sarinka


Počet príspevkov : 7654
Age : 35
Bydlisko : Cardiff, UK
Nálada : Sherlocked
Registration date : 29.11.2007

Náš vlastný Supernatural magazín Empty
OdoslaťPredmet: Re: Náš vlastný Supernatural magazín   Náš vlastný Supernatural magazín Empty11.04.09 20:24

Ponáhľať sa netreba, bo ma napadlo, že by to bol taký pekný darček pre návštevníkov o dva mesiace, kedy oslavujeme tri roky.. 703 Very Happy
Návrat hore Goto down
http://sarinka.tumblr.com/
12NicolAlysska
Lovec v plienkach
Lovec v plienkach
12NicolAlysska


Počet príspevkov : 176
Age : 30
Bydlisko : Morava 4ever
Nálada : Když je SPN tak to jde:):)
Registration date : 13.10.2008

Náš vlastný Supernatural magazín Empty
OdoslaťPredmet: Re: Náš vlastný Supernatural magazín   Náš vlastný Supernatural magazín Empty11.04.09 20:30

To už budou 3 roky. To je super.Hned první speciální číslo o našem milovaném foru Náš vlastný Supernatural magazín 430869 Náš vlastný Supernatural magazín 430869 Náš vlastný Supernatural magazín 430869
Návrat hore Goto down
str8tking
Winchester
Winchester
str8tking


Počet príspevkov : 2698
Age : 33
Bydlisko : Dunajská Streda
Nálada : Som doma :D:D konečne
Registration date : 21.10.2008

Náš vlastný Supernatural magazín Empty
OdoslaťPredmet: Re: Náš vlastný Supernatural magazín   Náš vlastný Supernatural magazín Empty11.04.09 20:33

Ja by som sa tiež z radosťou pridal k redakčnej rade a rád by som prispel nejakými článkami.Ja mám záverečky za dva mesiace ale predsa by sa dalo niečo stihnúť dovtedy nie? Wink Wink
Návrat hore Goto down
Sarinka
Diabolský admin
Diabolský admin
Sarinka


Počet príspevkov : 7654
Age : 35
Bydlisko : Cardiff, UK
Nálada : Sherlocked
Registration date : 29.11.2007

Náš vlastný Supernatural magazín Empty
OdoslaťPredmet: Re: Náš vlastný Supernatural magazín   Náš vlastný Supernatural magazín Empty11.04.09 20:35

Nicol, fórum je ešte mladica, má len rok aj niečo, ale stránka bude mať už tri.. Wink
Ale určite by sme tam mohli zahrnúť aj špeciálny článok, napr. ohliadnutie sa na tie tri roky a pod...juj, dievča, ty dnes ideš s tými nápadmi... Wink
str8tking, môžete sa dohodnúť, od akého termínu mi začnete posielať články, nemusí to byť o dva mesiace, môžeme začať oveľa skôr... Wink
Návrat hore Goto down
http://sarinka.tumblr.com/
SkreechTina
Winchester
Winchester
SkreechTina


Počet príspevkov : 2962
Age : 36
Bydlisko : Bratislava-Dúbravka
Nálada : dovolenková
Registration date : 27.01.2008

Náš vlastný Supernatural magazín Empty
OdoslaťPredmet: Re: Náš vlastný Supernatural magazín   Náš vlastný Supernatural magazín Empty11.04.09 20:40

Hlásim sa všetkými 20 prstami, čo mám a ak sa dá, aj si nejaké ešte extra pridám Razz Mám len otázočku, bude sa časák predávať aj za nejakú naozaj symbolickú cenu? Keď sa mi bio foter vráti zo služobky, opýtam sa ho na tlač a vydanie, ked teda budeme mať finálnu podobu prvého čísla Wink
Návrat hore Goto down
12NicolAlysska
Lovec v plienkach
Lovec v plienkach
12NicolAlysska


Počet príspevkov : 176
Age : 30
Bydlisko : Morava 4ever
Nálada : Když je SPN tak to jde:):)
Registration date : 13.10.2008

Náš vlastný Supernatural magazín Empty
OdoslaťPredmet: Re: Náš vlastný Supernatural magazín   Náš vlastný Supernatural magazín Empty11.04.09 20:42

Hej ja myslím, že je to super a taky ám pocit, že se zapojí hodně lidí.A stránka má 3 roky.Jsem to zas trochu popletla. 603 No a první číslo by mohlo být zvětšiny o stránce.Takový úvod.A dám do něj i nějaké soutěže např. o rozvrh hodin atd... Náš vlastný Supernatural magazín 934194
Návrat hore Goto down
SkreechTina
Winchester
Winchester
SkreechTina


Počet príspevkov : 2962
Age : 36
Bydlisko : Bratislava-Dúbravka
Nálada : dovolenková
Registration date : 27.01.2008

Náš vlastný Supernatural magazín Empty
OdoslaťPredmet: Re: Náš vlastný Supernatural magazín   Náš vlastný Supernatural magazín Empty11.04.09 20:45

12NicolAlysska: Ty si dnešná today SN STAR Wink Naozaj super nápad a ak to dobre pôjde, určite to zoženie úspech. btw, bude sa to nejako dodávať aj do CZ, všakže? I love you
Návrat hore Goto down
12NicolAlysska
Lovec v plienkach
Lovec v plienkach
12NicolAlysska


Počet príspevkov : 176
Age : 30
Bydlisko : Morava 4ever
Nálada : Když je SPN tak to jde:):)
Registration date : 13.10.2008

Náš vlastný Supernatural magazín Empty
OdoslaťPredmet: Re: Náš vlastný Supernatural magazín   Náš vlastný Supernatural magazín Empty11.04.09 20:48

SkreechTinaVery Happyěkuji 603
Ale nevím jestli jste mě dobře pochopili.To se bude vydávat na forum ne?? V tomhle topicu. Uděláme stránky a dáme se na ně odkaz. To se nebude prodávat. Shocked Shocked
Návrat hore Goto down
dion-fortune
Winchester
Winchester
dion-fortune


Počet príspevkov : 12342
Age : 33
Bydlisko : saphire ocean :)
Nálada : k-popovská :D
Registration date : 01.12.2007

Náš vlastný Supernatural magazín Empty
OdoslaťPredmet: Re: Náš vlastný Supernatural magazín   Náš vlastný Supernatural magazín Empty11.04.09 20:49

ja by som pár kratších článkov vedela spraviť tiež Wink len mi treba dať vedieť dokedy a o čom by mali byť Wink
Návrat hore Goto down
Sarinka
Diabolský admin
Diabolský admin
Sarinka


Počet príspevkov : 7654
Age : 35
Bydlisko : Cardiff, UK
Nálada : Sherlocked
Registration date : 29.11.2007

Náš vlastný Supernatural magazín Empty
OdoslaťPredmet: Re: Náš vlastný Supernatural magazín   Náš vlastný Supernatural magazín Empty11.04.09 20:52

Nicol, ja som ťa pochopila, to bude len v elektronickej podobe, možno v pdf formáte na stránku na stiahnutie... Wink
Uvediem príklad, CE media, česká stránka o Charmed má skvelé časopisy, také si myslela, však Nicol...?
kód:
http://charmed.cybergames.cz/ccm/index.html
Návrat hore Goto down
http://sarinka.tumblr.com/
str8tking
Winchester
Winchester
str8tking


Počet príspevkov : 2698
Age : 33
Bydlisko : Dunajská Streda
Nálada : Som doma :D:D konečne
Registration date : 21.10.2008

Náš vlastný Supernatural magazín Empty
OdoslaťPredmet: Re: Náš vlastný Supernatural magazín   Náš vlastný Supernatural magazín Empty11.04.09 20:55

Však áno mali by sme začať tým že ako vznikla stránka a postzupne sa dostať podľa mňa len do jedného roka. myslím to tak, žeby prvý časák bola len z prvého roka stránky. Alebo to je sprostosť? A najaké články by aj mňa napadli.
Ale môže tam byť všetko nie? Sarinka potom to máme poslat tebe cez pm a potom to sem hodiť alebo ako. Lebo by sa to malo aj nejako prepísať alebo keď je zlá gramatika alebo niečo tak jeden by mohol byť na také veci nie? 603 603 confused confused
Návrat hore Goto down
12NicolAlysska
Lovec v plienkach
Lovec v plienkach
12NicolAlysska


Počet príspevkov : 176
Age : 30
Bydlisko : Morava 4ever
Nálada : Když je SPN tak to jde:):)
Registration date : 13.10.2008

Náš vlastný Supernatural magazín Empty
OdoslaťPredmet: Re: Náš vlastný Supernatural magazín   Náš vlastný Supernatural magazín Empty11.04.09 20:55

Sarinka, dobře si mě pochopila .Něco jako u Charmedd v elektronické podobě. Náš vlastný Supernatural magazín 312566
Návrat hore Goto down
dion-fortune
Winchester
Winchester
dion-fortune


Počet príspevkov : 12342
Age : 33
Bydlisko : saphire ocean :)
Nálada : k-popovská :D
Registration date : 01.12.2007

Náš vlastný Supernatural magazín Empty
OdoslaťPredmet: Re: Náš vlastný Supernatural magazín   Náš vlastný Supernatural magazín Empty11.04.09 20:57

ja myslím, že by sme tie články nemali tuto na fóre len tak vycapiť, to by potom nebolo žiadne prekvapenie... proste by sa to malo nejako riešiť cez pm alebo mail. 603
Návrat hore Goto down
SkreechTina
Winchester
Winchester
SkreechTina


Počet príspevkov : 2962
Age : 36
Bydlisko : Bratislava-Dúbravka
Nálada : dovolenková
Registration date : 27.01.2008

Náš vlastný Supernatural magazín Empty
OdoslaťPredmet: Re: Náš vlastný Supernatural magazín   Náš vlastný Supernatural magazín Empty11.04.09 20:58

Pardoooon, to ja som zle pochopila Náš vlastný Supernatural magazín 934194 Som si myslela, že keď by to bolo dobré, prečo to nepodávať aj ďalej 603 603 603 ešte raz sorry 603
Dion: Alebo nejako špeci len pre členov fóra?
Návrat hore Goto down
Sarinka
Diabolský admin
Diabolský admin
Sarinka


Počet príspevkov : 7654
Age : 35
Bydlisko : Cardiff, UK
Nálada : Sherlocked
Registration date : 29.11.2007

Náš vlastný Supernatural magazín Empty
OdoslaťPredmet: Re: Náš vlastný Supernatural magazín   Náš vlastný Supernatural magazín Empty11.04.09 20:59

str8tking, no vidíš, korektor a štylista, aj také človiečika potrebujeme. Na tom, kam mi to pošlete, sa ešte dohodneme, ale asi na mail napísané napr. vo word a možte aj obrázky v prílohe priložiť, že čo by ste k tomu článku odporučili či zaradili... Wink
12NicolAlysska, tak to som rada, že sme sa pochopili, mne sa tá myšlienka odjakživa páčila, len ma nenapadlo realizovať to v rámci SN... Very Happy
Návrat hore Goto down
http://sarinka.tumblr.com/
str8tking
Winchester
Winchester
str8tking


Počet príspevkov : 2698
Age : 33
Bydlisko : Dunajská Streda
Nálada : Som doma :D:D konečne
Registration date : 21.10.2008

Náš vlastný Supernatural magazín Empty
OdoslaťPredmet: Re: Náš vlastný Supernatural magazín   Náš vlastný Supernatural magazín Empty11.04.09 21:05

NO čo ja viem trebárs keď napíšem článok alebo niečo tak by som to spravil aj s obrázkom alebo nejako. Potom by som ti to poslal neviem emailom alebo by sme si mohlo založiť nejakú redakčnú podsekciu. 603 603
Návrat hore Goto down
12NicolAlysska
Lovec v plienkach
Lovec v plienkach
12NicolAlysska


Počet príspevkov : 176
Age : 30
Bydlisko : Morava 4ever
Nálada : Když je SPN tak to jde:):)
Registration date : 13.10.2008

Náš vlastný Supernatural magazín Empty
OdoslaťPredmet: Re: Náš vlastný Supernatural magazín   Náš vlastný Supernatural magazín Empty11.04.09 21:07

str8tking, taky me to tak napadlo něco kam to dáme, ale aby se tam nedostali všichni.
Návrat hore Goto down
Sarinka
Diabolský admin
Diabolský admin
Sarinka


Počet príspevkov : 7654
Age : 35
Bydlisko : Cardiff, UK
Nálada : Sherlocked
Registration date : 29.11.2007

Náš vlastný Supernatural magazín Empty
OdoslaťPredmet: Re: Náš vlastný Supernatural magazín   Náš vlastný Supernatural magazín Empty11.04.09 21:07

str8tking, najlepší bude ten mail, ako aj dion povedala, aby sme nezničili prekvapenie, a prípadne potom sa ohľadom článkov môžeme dohodovať cez mp, aby to nebolo na očiach... Wink
Návrat hore Goto down
http://sarinka.tumblr.com/
str8tking
Winchester
Winchester
str8tking


Počet príspevkov : 2698
Age : 33
Bydlisko : Dunajská Streda
Nálada : Som doma :D:D konečne
Registration date : 21.10.2008

Náš vlastný Supernatural magazín Empty
OdoslaťPredmet: Re: Náš vlastný Supernatural magazín   Náš vlastný Supernatural magazín Empty11.04.09 21:08

No trebárs ako máte tú vašu základňu tak by bola aj nejaká redakčná rada alebo neviem čo ale niečo také kde by sme boli len mi a potom keď bude uzávierka tak by sme to potom dali na stránku. I love you
Návrat hore Goto down
cleo
Winchester
Winchester
cleo


Počet príspevkov : 4946
Bydlisko : Wales
Nálada : upršaná :D
Registration date : 10.05.2008

Náš vlastný Supernatural magazín Empty
OdoslaťPredmet: Re: Náš vlastný Supernatural magazín   Náš vlastný Supernatural magazín Empty11.04.09 21:11

Tiež sa hlásim, teraz mám kopu času takže by som snáď aj nejaký článok vypotila a po grafickej stránke tiež môžem pomôcť... Wink
Návrat hore Goto down
12NicolAlysska
Lovec v plienkach
Lovec v plienkach
12NicolAlysska


Počet príspevkov : 176
Age : 30
Bydlisko : Morava 4ever
Nálada : Když je SPN tak to jde:):)
Registration date : 13.10.2008

Náš vlastný Supernatural magazín Empty
OdoslaťPredmet: Re: Náš vlastný Supernatural magazín   Náš vlastný Supernatural magazín Empty11.04.09 21:15

Tak když už jsem to vymyslela tak se mnou taky počítejte.Možná sem tam nějaký článek ze sebe vymáčknu Náš vlastný Supernatural magazín 63280
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Náš vlastný Supernatural magazín Empty
OdoslaťPredmet: Re: Náš vlastný Supernatural magazín   Náš vlastný Supernatural magazín Empty

Návrat hore Goto down
 
Náš vlastný Supernatural magazín
Návrat hore 
Strana 1 z 3Choď na stránku : 1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Ako ste sa k Supernaturalu dostali?
» Supernatural na CW - archiv 1

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
 :: Seriál :: Supernatural-
Prejdi na: