Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
DomovDomov  HľadaťHľadať  Latest imagesLatest images  RegistráciaRegistrácia  StránkaStránka  Prihlásenie  

 

 The Show Might Go On, But Eric Kripke Won't

Goto down 
+7
cleo
Husitka
wiktoriano
kaja666
Anwiel
dion-fortune
Zizi
11 posters
Choď na stránku : Previous  1, 2
AutorSpráva
dion-fortune
Winchester
Winchester
dion-fortune


Počet príspevkov : 12342
Age : 33
Bydlisko : saphire ocean :)
Nálada : k-popovská :D
Registration date : 01.12.2007

The Show Might Go On, But Eric Kripke Won't - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: The Show Might Go On, But Eric Kripke Won't   The Show Might Go On, But Eric Kripke Won't - Stránka 2 Empty02.06.09 18:36

ja tiež nie som týmto práve nadšená Rolling Eyes hoci by mi nevadilo ak by jensen a jared ostali hrať deana a sama ešte veľmi dlho, bojím sa toho, že aj keby do 6 serky eric šiel, tak by to už nebolo ono No neviem no... nechajme sa prekvapiť 603
Návrat hore Goto down
Chrystelle
Pekelný moderátor
Pekelný moderátor
Chrystelle


Počet príspevkov : 10688
Age : 47
Bydlisko : Morava
Nálada : Skvělá!
Registration date : 01.12.2007

The Show Might Go On, But Eric Kripke Won't - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: The Show Might Go On, But Eric Kripke Won't   The Show Might Go On, But Eric Kripke Won't - Stránka 2 Empty02.06.09 19:49

Přidávám se k těm, kdo jsou pro ukončení pátou sérií. Ještě loni jsem zastávala názor, že by SN mohl mít třeba přes 10 sérií a pořád by mě to bavilo, pořád by se bylo na co dívat. Ale 4. série mě vyléčila. The Show Might Go On, But Eric Kripke Won't - Stránka 2 232827 Mám strach už i z té 5. série, takže při představě byť jen jedné další mi naskakuje na zádech husí kůže. No Např. jsem se nedávno konečně dodívala na finálové epky Smallville a tak nehorázně jsem se u toho nudila, až mi z toho bylo smutno. Patřím k těm, které Smallville dřív hodně bavil, byl to jeden z mých nej seriálů, takže to jak ho uměle a podle mě i zbytečně natáhli, mě strašně zklamalo. Teď nemám vůbec chuť dívat se na 9. sérii, protože je to o ničem, prostě trapas. Nakonec mě baví příběhy vedlejších postav, Clark mi pije krev. A píšu to tady proto, že něco podobného se pomalu děje i u SN. Napráskali tam spoustu vedlejších postav a člověk si je buď musí dost oblíbit nebo bude nespokojený. Suspect Ale to je jen můj názor a vím, že je zde většina, která zastává názor, že je SN neustále perfektní. No, pro mě ne, takže jsem 100% pro ukončení celého seriálu a žádné další trapné natahování. Nedovedu si představit, o čem by to dál bylo, vzhledem k tomu, co všechno se tam v posledním roce odehrálo. fish 706 603
Návrat hore Goto down
Sarinka
Diabolský admin
Diabolský admin
Sarinka


Počet príspevkov : 7654
Age : 35
Bydlisko : Cardiff, UK
Nálada : Sherlocked
Registration date : 29.11.2007

The Show Might Go On, But Eric Kripke Won't - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: The Show Might Go On, But Eric Kripke Won't   The Show Might Go On, But Eric Kripke Won't - Stránka 2 Empty02.06.09 19:53

Ach, nie, mám SN rada, fakt, ale myšlienka šiestej série sa mi ani trocha nepáči, a ak Kripke už nebude na palube, o to viac...tohto som sa strašne bála, zrazu si tá striga Dawn uvedomila, o čo by prišla, keby SN skončilo a teraz sa ho za každú cenu bude držať pri živote čo najdlhšie a dosť sa bojím, že z neho spraví druhý Smallville, ktorý už mal dávno odísť do dôchodku. A navyše by ma zaujímalo, o čo by ma tá šiesta séria mala akože byť, budú aférku s Luciferom naťahovať dve série ako gumu na trenkách?
Návrat hore Goto down
http://sarinka.tumblr.com/
Samabel
Pekelný moderátor
Pekelný moderátor
Samabel


Počet príspevkov : 10070
Age : 34
Bydlisko : Praha
Nálada : Travel and explore!!!
Registration date : 01.12.2007

The Show Might Go On, But Eric Kripke Won't - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: The Show Might Go On, But Eric Kripke Won't   The Show Might Go On, But Eric Kripke Won't - Stránka 2 Empty02.06.09 20:01

Mně by to nevadilo.... ale musela bych prostě vědět, že s tím udělají něco pořádného a že by to za to stálo.... protože natahovat seriál jen kvůli penězům je to nejhorší a trpí tím jak pověst toho seriálu, tak fanoušci, kteří pláčou nad tím, co s tím provádí a prostě všechno.

4. série se mi do půlky líbila ... pak se tam našly díly, které mi pily krev, u konce jsem někdy vážně nechápala jednání postav, ale stejně nemůžu říct, že by se mi to nelíbilo vůbec. Prostě slunce nemůže svítit věčně.

Ale bez Erica by pokračování vážně bylo na palici... to už jsem zmiňovala několikrát. Rolling Eyes
Návrat hore Goto down
wiktoriano
Winchester
Winchester
wiktoriano


Počet príspevkov : 2781
Age : 35
Bydlisko : No niekde
Nálada : Nemám na nič čas čo je zaujímavé kedže celé dni nič nerobim...
Registration date : 05.04.2008

The Show Might Go On, But Eric Kripke Won't - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: The Show Might Go On, But Eric Kripke Won't   The Show Might Go On, But Eric Kripke Won't - Stránka 2 Empty02.06.09 20:08

Zase budem jedina s týmto nazorom ale čo uz . mna toto potešilo pretože stale dufam ze 6 seria bude. no neviem si sice predstavit čo by tam ešte mohlo byt ale námetov je predsa veľa a ja ešte nechcem aby SN skončilo Rolling Eyes
Návrat hore Goto down
http://sashanovely.blog.cz/
Chrystelle
Pekelný moderátor
Pekelný moderátor
Chrystelle


Počet príspevkov : 10688
Age : 47
Bydlisko : Morava
Nálada : Skvělá!
Registration date : 01.12.2007

The Show Might Go On, But Eric Kripke Won't - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: The Show Might Go On, But Eric Kripke Won't   The Show Might Go On, But Eric Kripke Won't - Stránka 2 Empty02.06.09 20:52

wiktoriano, určitě nejsi jediná s tímto názorem, to se neboj. Wink
Ale nejhorší je zklamání z vývoje seriálu, který miluješ ze všech nejvíc. A to se mi bohužel stalo, takže jak už jsem několikrát zmiňovala, píšu opravdu jen za sebe. Nebudu zde upřesňovat, jak moc velké zklamání to je, protože to ani upřesnit nejde. Není ani velké, ani zanedbatelné. Prostě tam zklamání je a to je nejdůležitější. Asi tohle, co píšu, pro většinu automaticky znamená, že jsem na SN zanevřela a už se mi vůbec nelíbí, ale není to tak a vysvětlovala jsem to několikrát a už nebudu.

Např. můj další moc oblíbený seriál - Angel, skončil 5. sérií a měla jsem u finále pocit, že to nepřežiju, jak strašně jsem chtěla pokračování, jak mě hrozně mrzelo, že už to končí. Protože mě to celou dobu bavilo, byly tam lepší díly i horší díly, ale třeba na postavu Angela jsem celou dobu nemohla říct ani půl křivého slova. Tedy mám na mysli scénář. Nic mě na něm nezkalamalo, do konce jsem ten příběh hltala. A tohle jsem u SN zničehonic ztratila. I kdyby to bylo jen na chvíli, prostě se to stalo a o to víc mě to mrzí, že je to můj NEJ NEJ seriál. Jinak bych to ani tak neřešila. Mám na něj vysoké nároky, vždycky byl přesně podle mých představ, tak mě dost rozladilo, že už to tak není. A kladu si otázku, proč třeba zrovna Angel mě do konce nezklamal, ale SN, od kterého jsem to nejméně čekala, ano. Sad Ale proč pořád dokola vlastně melu o zklamání - je to jen proto, že tím chci vysvětlit, proč už nestojím o další série. Protože nevěřím, že by se daly věci ještě nějak "slepit", aby se to mohlo natáhnout do dalších příběhů a celkově to nakonec celé nevyznělo jako fraška. The Show Might Go On, But Eric Kripke Won't - Stránka 2 994403 Chtěla jsem mít na konci stejné pocity jako u Angela...bít se do hlavy, že to končí a myslet si, že i nadále by to perfektní, kdyby pokračovali. No, ta naivita už mě přešla, prostě mě tvůrci přesvědčili, že ne všechno má smysl natahovat, protože se tím zkazí dojem z celého seriálu. Neříkám, že to bude případ SN, možná ne. Ale píšu ze zkušenosti spousty dalších seriálů, které v současné době běží a jsou jejich série tak mrvené, že se na to pomalu už nedá dívat bez toho, aby člověk celou dobu nenadával, zatímco do nedávna ten seriál měl rád bez výhrad. Rolling Eyes
Návrat hore Goto down
Zizi
Winchester
Winchester
Zizi


Počet príspevkov : 4217
Age : 36
Bydlisko : Havaj
Nálada : Everyday is another opportunity to shine :)
Registration date : 05.04.2008

The Show Might Go On, But Eric Kripke Won't - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: The Show Might Go On, But Eric Kripke Won't   The Show Might Go On, But Eric Kripke Won't - Stránka 2 Empty02.06.09 20:55

No u mňa je to 50:50. Aj sa z tej správy teším aj sa obávam. Ako dala by som čokoľvek za ešte veľa príbehov s našimi brothers, ale je pravda, že ak to má napokon skončiť zbytočným naťahovaním, prípadne poklesom kvality, tak by ma to mrzelo.

Jedno je však isté. Súhlasím so Samabel. Bez Erica to toho nejdem - s ním aj do horúcich pekiel 603 603
Návrat hore Goto down
Husitka
Lovec v plienkach
Lovec v plienkach
Husitka


Počet príspevkov : 266
Age : 46
Bydlisko : In my most daring dreams...
Nálada : Všechno, jen ne normální.
Registration date : 06.02.2009

The Show Might Go On, But Eric Kripke Won't - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: The Show Might Go On, But Eric Kripke Won't   The Show Might Go On, But Eric Kripke Won't - Stránka 2 Empty02.06.09 21:23

U mě to bylo tak trochu naopak. Mně se moc nedotkly díly na začátku, zvlášť kvůli objevení andělů, už jsem to tu vysvětlovala, ale postupem času se mi díly začaly líbit víc a víc.

Moje kamarádka přišla s tímhle návrhem pro S5 (a mně se to vážně dost líbí, protože to dost připomíná tu jednoduchost S1):

citácia :
My prediction:
Season 5 will open with Dean and Sam unconscious on the floor, Castiel standing over them, trying to revive them, and Lucifer GONE. Nowhere in sight. So the Season 5 mytharc will be the brothers, with the help of the now-rogue angel Castiel (who, thankfully won't be able to stay with them for any length of time because he's on the run) hunting down Lucifer in the same way their father hunted yellow eyes. Tracking down clues and killing every evil SOB they come across along the way. And the twist for the season will be little digs and hints that Lucifer, in fact, possessed one of the trio instead of fleeing the scene. Whether he did or not, will be left to the Season 5 finale.
Návrat hore Goto down
Sponsored content





The Show Might Go On, But Eric Kripke Won't - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: The Show Might Go On, But Eric Kripke Won't   The Show Might Go On, But Eric Kripke Won't - Stránka 2 Empty

Návrat hore Goto down
 
The Show Might Go On, But Eric Kripke Won't
Návrat hore 
Strana 2 z 2Choď na stránku : Previous  1, 2
 Similar topics
-
»  Hlasovanie - Favorite Long-Running Show
» Interview s Ericom Kripke
» 08x22 Clip Show
» 08x22 Clip Show

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
 :: Seriál :: Novinky-
Prejdi na: