Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
DomovDomov  HľadaťHľadať  Latest imagesLatest images  RegistráciaRegistrácia  StránkaStránka  Prihlásenie  

 

 04x19 Jump the Shark

Goto down 
+15
Dzowika4
Weronička
Lirael
Silvia
Sarinka
Hiro666
Samabel
sisel
Anwiel
wiktoriano
lenkka
lentilka
SkreechTina
dion-fortune
cleo
19 posters
Choď na stránku : Previous  1, 2
AutorSpráva
Weronička
Winchester
Winchester
Weronička


Počet príspevkov : 2213
Age : 32
Bydlisko : momentálne ani sama netuším...
Nálada : VON Z VODY!
Registration date : 11.02.2008

04x19 Jump the Shark - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 04x19 Jump the Shark   04x19 Jump the Shark - Stránka 2 Empty25.04.09 20:23

No uz som videla novu epku aj ja....a pacila sa mi ... Twisted Evil Twisted Evil
ako jak si Sam cistil zuby a chudak Dean jak spal....no cela ta scena prva bola super....aj Deanov tuniakovy sendvic...aj jak si tresol hlavu o impalu 04x19 Jump the Shark - Stránka 2 99937 04x19 Jump the Shark - Stránka 2 99937 ja som nemohla... 04x19 Jump the Shark - Stránka 2 99937
hmmm Adam ako mu Dean neveril a v konecnom dosledku mal aj na to pravo kedze Adam nebol Adam....a Sam ten bol k nemu viacej priatelskejsi ako Dean....
opat Dean v saku 04x19 Jump the Shark - Stránka 2 998745 04x19 Jump the Shark - Stránka 2 998745 to je moje 04x19 Jump the Shark - Stránka 2 998745
A Sam mal take super vlasy v tejto epke...mu to tak seklo 04x19 Jump the Shark - Stránka 2 998745 a torturing Sam drool drool chudacik Shocked
Deanove dvojite Son of a bitch v tej hrobke a potom holy crap...on tam tusim len nadaval 04x19 Jump the Shark - Stránka 2 99937 04x19 Jump the Shark - Stránka 2 99937
Chudak Dean to s tym baseballovym zapasom ze Adama zobral nan a Deana nie chudakovi mu to neslo do hlavy tam mi ho bolo luto 701
a v podstate s Johnom a s jeho rozhodnutim suhlasim ze Adama nezasvetil do tohto vsetkeho v com je Sam a Dean vlastne John ako keby mal dalsiu rodinu iny zivot.... 603
Cela epka bola dobra....a koniec mi prirpomenulo pohreb Johna... 04x19 Jump the Shark - Stránka 2 199226 04x19 Jump the Shark - Stránka 2 199226
Návrat hore Goto down
Dzowika4
Crossroads demon
Crossroads demon
Dzowika4


Počet príspevkov : 464
Age : 30
Bydlisko : Martin
Nálada : je mi viac než fajn :D:D:D:D
Registration date : 23.08.2008

04x19 Jump the Shark - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 04x19 Jump the Shark   04x19 Jump the Shark - Stránka 2 Empty26.04.09 11:25

no po pozrení epky som ostala približne takto affraid
som ostala v užase že mali naozaj teda brata len škoda že tak rýchlo aj o neho prišli.ale dean bol zlaty keď neveril a aky bol opatrný Laughing aaaa normálne som bola nahnevana že sammyho oklamali a nakoniec sa ukazalo že ich brat je mrtvý. ale nechcela by som byť dean zavratá v tej miestnosti so samými mŕtvolami 04x19 Jump the Shark - Stránka 2 934194 ale epka bola odsť dobrá teším sa na ďalšiu bude že wááá Twisted Evil
Návrat hore Goto down
str8tking
Winchester
Winchester
str8tking


Počet príspevkov : 2698
Age : 33
Bydlisko : Dunajská Streda
Nálada : Som doma :D:D konečne
Registration date : 21.10.2008

04x19 Jump the Shark - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 04x19 Jump the Shark   04x19 Jump the Shark - Stránka 2 Empty28.04.09 19:39

No mne to nedá aby som sa nevijadril aj k tejto epke. Na začiatok akp dean vypadol z Impaly a potom, že Tuna hah vtipné Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
No a Keď volal Adam, že syn a tak a Potom tie Deanove pokusi o odhalenie pasce len mu to nejako moc nešlo. Very Happy Very Happy
A keď im Adam ukázal fotku s Johnom aspýtal sa Deana, že jeho otec kam zobral na narodky a to jeho "OCH" a ten ksicht k tomu. To nemalo chybu. No nebolo to smiešne ale ja som sa natom smial 603 603
Inač Sam sa my zdal nejaký veľmi pohotový na zaúčanie Adama a Dean mu to ako nechcel dovoliť a tak. No mne sa tu sam zdal nejako nesvoj.
Nakoniec keď Dean išiel do cintorína pohľadať nejaké dôkazy a keď sa objavila Adamova mam a ja že WTF Shocked Shocked Shocked čumel ako puk. No a potom Deana zavalilo a potom keď našiel Adamovo aj mamino telo tak, že kto sú. A vykukli z toho tí no neviem to napísať sorry. 603 603
A torturing Sama bol teda dosť drsný. Len tak Ďalej. go go go. 603 603
A potom keď ho pochovávali a Sam zase naliehal nech ho oživia. No a bodka na I bol Deanov posledný monbológ. To bolo fakt pekné.
myslím, že asi to je všetko.

Jaj BTW: V tej kavierni vyzeral Adam taký nemastný neslaný. Sedel tam ako nejakú ťululum. No sorry za výraz ale mne sa to zdalo tak.
Návrat hore Goto down
Marion0889
Lovec v plienkach
Lovec v plienkach
Marion0889


Počet príspevkov : 157
Bydlisko : no kde? u Jareda v jeho postýlce...hi, hi
Nálada : jsem jak v začarovaném kruhu...
Registration date : 09.03.2009

04x19 Jump the Shark - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 04x19 Jump the Shark   04x19 Jump the Shark - Stránka 2 Empty30.04.09 23:23

Ještě jsem se taky nedostala k malému rozboru téhle epky a brzo už bude další, tak napravíme. 603

Sammy s kartáčkem v ruce, he... roztomilost sama 04x19 Jump the Shark - Stránka 2 430869 a navíc si říkám, co musel zdlábnout, že to tak pracně drhnul. 04x19 Jump the Shark - Stránka 2 316745 No, ale vidět Deana po probuzení... to tady nebylo k zahození a jak se jen stěží vymotával z auta s tím, že by rád někajou tu svačinku, ne snídaně to byla... to už jsem téměř nemohla a ještě to završil ten sáček a tuňákem po kterém by brzo hodil šavli. 04x19 Jump the Shark - Stránka 2 99937

Hm, ale dozvědět se že mají dalšího bráchu a ještě že s ním John trávil čas v opravdovém rodinném kruhu.. to byla docela síla a pro Deana šok. Shocked Sammy to bral trochu víc jako normálně nebo byl víc v pohodě narozdíl od svého staršího brášky. 603 Nebudu se tu vracet k tomu, co kdo komu řekl, protože toho tu bylo už řečeno dost, ale no nevím nechtěla jsem věřit, že je to jejich skutečný brácha, ale po tom co Dean našel jeho zohavené tělo... jsem byla v šoku zas já. Shocked

A to jak ty zrůdy mučili Sammyho, tak já bych jim dala. 04x19 Jump the Shark - Stránka 2 555452 Bylo to docela nechutné, jak do něj řezali a ještě jak ta baba cucala jeho krev a ten kluk zas do něj dloubal prstem a jak to následně olízl a fuuuuuj. 04x19 Jump the Shark - Stránka 2 1319 Jinak si říkám, že tolik krve co Sam ztratil... no že nebyl v šoku nebo neomdlel, no nevím, ale bylo jí docela dost. 603 Nevím jestli je to u něho jiné, když má v sobě tu démonskou krev, ale tak normálního člověka by taková ztráta krve... hmmmm 04x19 Jump the Shark - Stránka 2 934194 Ale jinak se mi v tom okamžiku líbil Dean, prostě starostlivý velký brácha. 04x19 Jump the Shark - Stránka 2 430869 A konečně se vymanil z té pózy ufňukánka. Wink

Nakonec akceptovali fakt, že Adam byl jejich brácha, ale taky nevím proč tuhle postavu dávali do příběhu... trochu zbytečné. 603
Návrat hore Goto down
Klenotka
Pocestný duch
Pocestný duch
Klenotka


Počet príspevkov : 61
Age : 41
Registration date : 06.11.2008

04x19 Jump the Shark - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 04x19 Jump the Shark   04x19 Jump the Shark - Stránka 2 Empty06.05.09 13:59

Tak já jsem se nestihla vyjádřit, protože jsem jela pryč. Mně se původně představa třetího bratra vůbec nelíbila. Ale jak ta epizoda postupovala, se mi ta myšlenka celkem zalíbila, protože Adam byl (by byl) takovým tmelem pro Deana se Samem. Sam byl najednou starší bratr k někomu a taky to byla pro něj vlastně hodně dobrá epizoda vývojově po stránce charakteru. Že on se podobá Johnovi víc, než by chtěl a mnohem víc, než Dean. Je to jako kdyby to John tušil a proto Deana "nutil" dělat lovce, protože tušil, že Sam je po něm a nakonec půjde v jeho stopách stejně.
To, že Adam byl ve skutečnosti mrtvý, mě překvapilo a mrzelo. Nemusel by s nimi přece jezdit, ale měli by najednou někde rodinu, kam se mohl vracet. Škoda. Ale asi by jim to nesedělo do konceptu seriálu, a směru, jakým teď seriál míří. Takže Adama vlastně představili úplně zbytečně. I když...taky ne. Rozbít iluze o otci, to je další rána pro bratry, protože musejí akceptovat, že to byl člověk jako každý jiný, ale na druhou stranu to můžou cítit jako zradu. Není to lehké takhle rozebrat, a vlastně je to skvěle vytvořené pro emocionální vývoj Sama s Deanem.
Takže nakonec to nebylo to, čeho jsem se bála a na konci mě mrzelo, že museli Adama pohřbít - byl to jejich bratr a oni teď jen pohřbili dalšího příbuzného, což teď pro oba byla další rána ve smyslu té "osudovosti", že nemůžou mít rodinu, ke které se vracet a že mají jen jeden druhého.
Doufám, že dávám trochu smysl... Shocked
Návrat hore Goto down
http://www.sga-project.com/
Madlen
Winchester
Winchester
Madlen


Počet príspevkov : 2053
Age : 32
Bydlisko : Nový Jičín
Nálada : :)
Registration date : 11.12.2007

04x19 Jump the Shark - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 04x19 Jump the Shark   04x19 Jump the Shark - Stránka 2 Empty08.05.09 16:35

Jump the Shark je po dlouhé době epka, která mě opravdu zaujala. Sice, když se Deanovi z mobilu ozvalo, že volá Johnův syn, tak jsem myslela, že mě raní mrtvice, protože se mi to v tu chvíli zdálo strašně přehnané. Ale.... ALE jak díl běžel, tak se mi to zdálo jako dobrý nápad. Krásná "oddechová" epizodka. To jak Adam povídal bráškům jak John za ním jezdil, jak ho bral na bejsball a prostě všechno, tak jsem viděla jaká strašná rána to je pro bratry, hlavně Deana, ty jeho pohledy... slova byla naprosto zbytečná. S vývojem epizody jsem opravdu čučela jak puk, jak Sam začal Adama zasvěcovat do lovu, učit ho střílet, povídat mu o příšerách a když začal mluvit o tom, že musí zapomenout na přítele, kariéru... to už jsem vážně úplně viděla na jeho místě Johna. A když pak s ním Dean mluvil mezi čtyřma očima, tak jak se Sam rozhorlil o tom, že se bude umět bránit a teď že je to jen maso. MAZEC! Opravdu je jako by Johnovi z oka vypadl, úplně jeho slova, myšlení... Těžce jsem nechápala... Jako už dříve jsem věděla, že Sam je víc podobný Johnovi, co se týče chování a tak, ale že by až tak...? Shocked
Docela mě mrzelo nakonci, když se zjistilo, že Adam je mrtvý a byla to všechno jenom past, jak si Dean od začátku myslel. I když jsem podobný konec čekala, protože co s dalším Winchesterem v seriálu. Ale docela bych si dokázala představit, že by nebyl přímo s nimi, ale třeba jako Bobby by se občas objevil. No co se dá dělat.
Na této epce se mi strašně líbilo to, že byla zase typicky lovecká, žádní andělé, démoni a apokalypsa! Přesně toto jsem už dlouho potřebovala. Ale docela mě překvapuje Deanovo chování, kolikrát mi to přijde, jako by si bratři mezi sebou, co se Dean vrátil z pekla, vyměnili role... To Deanové utíkání bez boje (hlavně v minulém díle), to jsem ho fakt nepoznávala...
Návrat hore Goto down
http://www.podkovickaprostesti.blog.cz
Sponsored content





04x19 Jump the Shark - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 04x19 Jump the Shark   04x19 Jump the Shark - Stránka 2 Empty

Návrat hore Goto down
 
04x19 Jump the Shark
Návrat hore 
Strana 2 z 2Choď na stránku : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» 04x19 Jump the Shark
» 04x19 Jump the Shark

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
 :: Seriál :: Epizódy :: Štvrtá séria-
Prejdi na: