Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
DomovDomov  HľadaťHľadať  Latest imagesLatest images  RegistráciaRegistrácia  StránkaStránka  Prihlásenie  

 

 ZIVOT A SMRT

Goto down 
+14
Kacena222
Fazulina
CrazyD
Zizi
keksiiq
SkreechTina
SNlois
LenkaX22
Chrystelle
Sarinka
Madlen
janka410
Samabel
dion-fortune
18 posters
Choď na stránku : Previous  1, 2, 3  Next
AutorSpráva
dion-fortune
Winchester
Winchester
dion-fortune


Počet príspevkov : 12342
Age : 33
Bydlisko : saphire ocean :)
Nálada : k-popovská :D
Registration date : 01.12.2007

ZIVOT A SMRT - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: ZIVOT A SMRT   ZIVOT A SMRT - Stránka 2 Empty28.12.07 0:57

dakujem velmi pekne velmi ma tesi ze sa vam ff paci Very Happy
Návrat hore Goto down
Sarinka
Diabolský admin
Diabolský admin
Sarinka


Počet príspevkov : 7654
Age : 36
Bydlisko : Cardiff, UK
Nálada : Sherlocked
Registration date : 29.11.2007

ZIVOT A SMRT - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: ZIVOT A SMRT   ZIVOT A SMRT - Stránka 2 Empty29.12.07 2:18

Ďakujeeeeem, dnes mám tuším deň splnených prianí... ZIVOT A SMRT - Stránka 2 949816 Ďalší nádherný kúsok... ZIVOT A SMRT - Stránka 2 214863 Baby, super, len tak ďalej, keď nemáme žiadnu epizódu, aspoň si môžem rôzne scény predstavovať, keď si o nich čítam... ZIVOT A SMRT - Stránka 2 170639 Teším sa na pokračovanie ako malá.. ZIVOT A SMRT - Stránka 2 258431
Návrat hore Goto down
http://sarinka.tumblr.com/
Chrystelle
Pekelný moderátor
Pekelný moderátor
Chrystelle


Počet príspevkov : 10688
Age : 47
Bydlisko : Morava
Nálada : Skvělá!
Registration date : 01.12.2007

ZIVOT A SMRT - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: ZIVOT A SMRT   ZIVOT A SMRT - Stránka 2 Empty31.12.07 14:37

Tak to je nádhera! Já normálně nemám slov, na konci už jsem se neudržela. ZIVOT A SMRT - Stránka 2 568939 Opravdu klobouk dolů, df, skvělá práce. ZIVOT A SMRT - Stránka 2 214863 ZIVOT A SMRT - Stránka 2 430869 Teď se nemůžu dočkat pokračování! Bude brzo???? ZIVOT A SMRT - Stránka 2 572728
A úplně jsem si při tom konci představila, kdyby si tak něco podobného pro nás připravil i Kripke, to byste opravdu přišly o jednoho člena fóra. Protože to už bych nerozchodila, vidět ty dva v takové scéně na vlastní oči.... ZIVOT A SMRT - Stránka 2 568939 ZIVOT A SMRT - Stránka 2 87642 ZIVOT A SMRT - Stránka 2 87642 ZIVOT A SMRT - Stránka 2 87642
Návrat hore Goto down
janka410
Winchester
Winchester
janka410


Počet príspevkov : 5348
Age : 53
Bydlisko : Morava
Nálada : Skvělá
Registration date : 01.12.2007

ZIVOT A SMRT - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: ZIVOT A SMRT   ZIVOT A SMRT - Stránka 2 Empty31.12.07 15:46

Tak si myslím,že ne o jednoho,ale o dva členy fora ZIVOT A SMRT - Stránka 2 87642 ZIVOT A SMRT - Stránka 2 87642 Tohle vidět, tak to určitě nerozdejchám,protože teda měla jsem co dělat když jsem to četla ZIVOT A SMRT - Stránka 2 87642 ZIVOT A SMRT - Stránka 2 87642 Ten konec té povídky, no hotovo ZIVOT A SMRT - Stránka 2 568939 ZIVOT A SMRT - Stránka 2 568939 ZIVOT A SMRT - Stránka 2 568939 ZIVOT A SMRT - Stránka 2 568939 ZIVOT A SMRT - Stránka 2 568939
Teda d-f ty mě dáváš,ale piš dál, už se moc těším na další tvoje povídky ZIVOT A SMRT - Stránka 2 312566
Návrat hore Goto down
dion-fortune
Winchester
Winchester
dion-fortune


Počet príspevkov : 12342
Age : 33
Bydlisko : saphire ocean :)
Nálada : k-popovská :D
Registration date : 01.12.2007

ZIVOT A SMRT - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: ZIVOT A SMRT   ZIVOT A SMRT - Stránka 2 Empty02.01.08 23:14

no tak do noveho roku som to celkom nestihla, ale tak tu je pokracovanie. este bude jedna, taka asi kratsia cast. no damy, tak to ma mrzi, ze vam sposobujem, take mdlove stavy, dufam, ze sa vam pokracovanie bude pacit. nie je to celkom tak akoby som si to predstavovala, ale aj tak sa mi to celkom paci. aspon ja som to videla tymto sposobom, tak ma za to please nezabite Very Happy no nebudem uz zbytocne kecat, vuala toto je druha cast

PART 2


Pomaly klesol na kolena pod tarchou deanovho tela. Klacal tam a objimal jeho mtrve telo po velmi dlhy cas. Zabudnuty v motelovej izbe, strateny v spomienkach, nedokazal mysliet na nic ine, iba na fakt, ze Dean je prec. Nedokazal tomu uverit, proste nedokazal. Postupom casu sa aj poloha na kolenach stala nepohodlna, takze si lahol, nepustiac Deana z jeho objatia. Lezal tam a plakal, objimajuc telo cloveka, ktory mu bol vsetkym. Sam na to nikdy pred tym nemyslel, ale teraz si zacal uvedomovat, ze Dean mu nebol iba bratom. Zastupil vsetky podstatne role v jeho zivote a hoci to Sam pripustal nerad, mussel povedat, ze Dean mu bol dokonca viac otcom ako John. Sposob, akym sa o nho staral, ako sa s nim ucil do skoly a pomahal mu s ulohami; ako sa vzdy informoval o jeho znamkach v skole a hovoril s jeho ucitelmi; ked mu niekto ublizil Dean sa vzdy postaral o to, aby sa to uz neopakovalo. Taktiez to nebol John, kto mu povedal o demonoch a duchoch, nie opat to bol Dean. Dean ho ucil ako randit a vysvetlil mu, co to znamena mat s niekym sex. On mu vzdy dokazal poradit a pomoct. Cast z toho bolo ulohou starsieho brata, ale vacsinu mal robit jeho otec a nie Dean. Navyse si Sam uvedomil aj fakt, ze Dean mu zastupil aj ulohu mami. Znelo to sice sialene a smiesne, ale bola to pravda. Bol to Dean, kto varil, pral, upratoval. Dean ho utesoval vzdy, ked bol smutny a cital mu rozpravky pred spanim…

Sam zacal plakat viac intenzivne. Ako sa ma zmierit s deanovou smrtou? Ako? Bol mu vsetkym, cim len mohol. Zastupil ulohu oboch rodicov, brata, aj najlepsieho priatela. Sam si az teraz uvedomil, kolko toho pre nho Dean urobil, ako velmi ho Dean miloval, ako velmi on miloval Deana. Sam upadol do apatie. Nejedol, nepil, nespal, nehovoril. Len tam lezal bezvladny, tak ako jeho brat. Vsetky spomienky, ktore s bratom mal sa mu vynarali pred ocami a on nemal silu bojovat. Nedokazal sa ubranit tej bolesti, ktora mu zozierala vnutro. Nevnimal svet okolo, jedine co dokazal citit, bolo deanovo, teraz uz mrtve telo. Nemal silu sa nan pozriet, len ho objal silnejsie, dufajuc, ze ho dokaze zahriat vlastnym telom. To vsak bolo nemozne. Dean bol mrtvy a uz ho nic nedokazalo vratit spat. Samovi sa v hlave ozvali posledne slova jeho brata.
“Ty to dokazes. Ja v teba verim.”
Samovi vyhrkli dalsie slzy do oci. On to nedokaze. Nedokaze sa s tym zmierit a sklame ho. Sklame jedinu osobu, ktora v neho vzdy verila a nikdy nepochybovala o jeho schopnostiach. Sam nedokazal uniest ten pocit viny, ze nedokaze splnit poslednu vec, o ktoru ho Dean poziadal, jeho posledne zelanie. Sam si nahnevane utrel slzy.
“Nie! Ja ho nesklamem!”Povedal si a s novou silou, ktora prisla, ktovie odkial sa postavil.

Napil sa piva z chladnicky, potom odniesol deanovo telo do auta a odsoferoval to na cintorin, na ktorom bola pochovana ich mama, a na ktory odniesli otcov popol, az spalili jeho mrtvolu. Osamote a bez pomoci Deana pochoval. Vyhrabal mu hrob, zohnal truhlu, do ktorej ho ulozil, zahrabal ju do zeme a vyrobil nadherny nahrobny kamen, na ktorom stalo: Milovany syn a brat, ktory sa vdaka svojmu velkemu srdcu stal hrdinom. Zapalil sviecky na oboch hroboch a predniesol smutocnu rec. Po pohrebe tam este chvilu ostal stat, smutit a plakat. Bolo to posledny krat na velmi dlhu dobu, co si dovolil prejavit lutost nad ich stratou. Ked odtial odisiel, uz sa nikdy neotocil spat, pretoze vedel, ze ak by to urobil, uz by nikdy nedokazal pokracovat v ceste. Nemohol by tej bolesti celit znovu, skratka nemohol.

TBC
Návrat hore Goto down
Madlen
Winchester
Winchester
Madlen


Počet príspevkov : 2053
Age : 32
Bydlisko : Nový Jičín
Nálada : :)
Registration date : 11.12.2007

ZIVOT A SMRT - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: ZIVOT A SMRT   ZIVOT A SMRT - Stránka 2 Empty02.01.08 23:21

Jej to je tak krásný ZIVOT A SMRT - Stránka 2 949816 ZIVOT A SMRT - Stránka 2 71416
Já se bála, že necháš Sammyho zemřít vedle Deana ZIVOT A SMRT - Stránka 2 568939 Moc krásný, jsem zvědavá na pokračování!
Jenom doufám, že se toto doopravdy nestane, jinak bych to dlouho... dlouuuuho rozdejchávala ZIVOT A SMRT - Stránka 2 80513
Návrat hore Goto down
http://www.podkovickaprostesti.blog.cz
Sarinka
Diabolský admin
Diabolský admin
Sarinka


Počet príspevkov : 7654
Age : 36
Bydlisko : Cardiff, UK
Nálada : Sherlocked
Registration date : 29.11.2007

ZIVOT A SMRT - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: ZIVOT A SMRT   ZIVOT A SMRT - Stránka 2 Empty02.01.08 23:36

OMG, chudák Sam, zakopávať do zeme jedinú osobu, ktorá mu zostala... ZIVOT A SMRT - Stránka 2 71416 Ja sa dnes psychicky zrútim alebo čo, najskôr skvelá poviedka o Samovej smrti , teraz o Deanovej...bravó a krása, teším sa na pokračovanie...Inak myslíte si, že by možno Sam dostal taký psychický záchvat, že by aj on spravil dohodu, aby Dean žil? Viem, že v seriáli by to nespravili, pretože by to bolo riadne otrepané, ale len tak, keď sa nad tým zamyslíte... Sad :cry:
Návrat hore Goto down
http://sarinka.tumblr.com/
janka410
Winchester
Winchester
janka410


Počet príspevkov : 5348
Age : 53
Bydlisko : Morava
Nálada : Skvělá
Registration date : 01.12.2007

ZIVOT A SMRT - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: ZIVOT A SMRT   ZIVOT A SMRT - Stránka 2 Empty02.01.08 23:42

Já to dneska zase nerozdejchám ZIVOT A SMRT - Stránka 2 87642 ZIVOT A SMRT - Stránka 2 87642 ZIVOT A SMRT - Stránka 2 568939 ZIVOT A SMRT - Stránka 2 568939 Já jsem toho u knížek nikdy nenabrečela tolik, jako ted tady u těch vašich povídek ZIVOT A SMRT - Stránka 2 568939 ZIVOT A SMRT - Stránka 2 568939
No nádhera, já k tomu nemám co dodat ZIVOT A SMRT - Stránka 2 71416 Krásně jsi tam popsala co vlastne Dean pro Sammyho znamenal ZIVOT A SMRT - Stránka 2 430869 Těším se strašně moc na pokračování
Návrat hore Goto down
dion-fortune
Winchester
Winchester
dion-fortune


Počet príspevkov : 12342
Age : 33
Bydlisko : saphire ocean :)
Nálada : k-popovská :D
Registration date : 01.12.2007

ZIVOT A SMRT - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: ZIVOT A SMRT   ZIVOT A SMRT - Stránka 2 Empty02.01.08 23:44

ja som sa nad tym zamyslala, ked som pisala tuto poviedku, ale nemyslim, ze je to mozne. to by si potom mohli zatvarat tie dohody donekonecna. podla mna, by to uz nemohol zvratit tu dohodu, to by to potom musel byt iny typ dohody Wink ale tak v mojom konci sammy nezomrie ani neuzavrie ziadnu dohodu, sorry damy, ale tak mozno nieco napisem na ten napad s dohodou, aj ked pochybujem, lebo to nie je prave moj styl Very Happy opat raz pardon. no a to pokracovanie, to uz bude rychlo dufam, je to uz len take v podstate ukoncenie. ale vdaka za nazory a napady Wink pretoze ja to pisem pre vas damy, mne samotnej staci aj fantazia Very Happy
Návrat hore Goto down
Sarinka
Diabolský admin
Diabolský admin
Sarinka


Počet príspevkov : 7654
Age : 36
Bydlisko : Cardiff, UK
Nálada : Sherlocked
Registration date : 29.11.2007

ZIVOT A SMRT - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: ZIVOT A SMRT   ZIVOT A SMRT - Stránka 2 Empty02.01.08 23:58

Tiež si myslím, že Sam a tá dohoda by bolo už trápne, skôr by som to tipla na ten prechod na "druhú stranu"...na to sa nikomu nechce napísať FF, ako je Sam zlý a Dean sa ho pokúša zachrániť.??.. Wink..ja len tak, nikoho nenútim... I love you Very Happy
Návrat hore Goto down
http://sarinka.tumblr.com/
dion-fortune
Winchester
Winchester
dion-fortune


Počet príspevkov : 12342
Age : 33
Bydlisko : saphire ocean :)
Nálada : k-popovská :D
Registration date : 01.12.2007

ZIVOT A SMRT - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: ZIVOT A SMRT   ZIVOT A SMRT - Stránka 2 Empty03.01.08 0:08

pocuj sarinka, preco nam ty nenapises nieco na ten sposob, hmmm? lebo mas celkom dobre napady, ktore by stalo za to zrealizovat, ale ja mam teraz momentalne v hlave asi milion dalsich na poviedku a neviem sa rozhodnut. no a ty tam tu vzdy nahodis prispevok typu, co takto napisat ff o tomto; alebo nikto nerozmyslal o napisani tohoto...no a my sa ti samozrejme snazime vyhoviet, vsak ta mame velmi radi, ale mohla by si aj ty prispiet svojou troskou a potesit nas, niezeby si nas uz netesila dost Very Happy Very Happy Very Happy hm no co povies na takuto vyzvu? jedna kratucka poviedka od teba? a neboj casu mas dost...a ja ti potom napisem co len budes chciet a ako to budes chciet-len nie nic nehorazne dlhe. aj na tu vymenu tiel, by som si trufla alebo nejaky ten flashback ci temu AHBL
Návrat hore Goto down
janka410
Winchester
Winchester
janka410


Počet príspevkov : 5348
Age : 53
Bydlisko : Morava
Nálada : Skvělá
Registration date : 01.12.2007

ZIVOT A SMRT - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: ZIVOT A SMRT   ZIVOT A SMRT - Stránka 2 Empty03.01.08 0:14

d-f teda ta výměna těl- jo,jo,jo Twisted Evil Tak za tu se taky přimlouvám a stráááášně moc prosíííím ZIVOT A SMRT - Stránka 2 260605 ZIVOT A SMRT - Stránka 2 666500
Návrat hore Goto down
Sarinka
Diabolský admin
Diabolský admin
Sarinka


Počet príspevkov : 7654
Age : 36
Bydlisko : Cardiff, UK
Nálada : Sherlocked
Registration date : 29.11.2007

ZIVOT A SMRT - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: ZIVOT A SMRT   ZIVOT A SMRT - Stránka 2 Empty03.01.08 2:52

Mňa len napadajú veci, ich realizácia je iná vec... ZIVOT A SMRT - Stránka 2 284389 Ja by som aj niečo napísala, len to je ďalšia "odbočka" od učenia. Musím dokončiť titulke k Pushing Daisies, ktoré som sľúbila už dávno a konečne sa začať učiť a keď ešte začnem čosi písať, tak mi boh pomáhaj, ale neni šanca, že sa dostanem k učeniu.. ZIVOT A SMRT - Stránka 2 202744 Možno niekedy pomimo inej činnosti, uvidíme... ZIVOT A SMRT - Stránka 2 284389
Návrat hore Goto down
http://sarinka.tumblr.com/
Chrystelle
Pekelný moderátor
Pekelný moderátor
Chrystelle


Počet príspevkov : 10688
Age : 47
Bydlisko : Morava
Nálada : Skvělá!
Registration date : 01.12.2007

ZIVOT A SMRT - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: ZIVOT A SMRT   ZIVOT A SMRT - Stránka 2 Empty03.01.08 8:58

To je hrozný! ZIVOT A SMRT - Stránka 2 568939 Já chci happy end! ZIVOT A SMRT - Stránka 2 80513 ZIVOT A SMRT - Stránka 2 202744 ZIVOT A SMRT - Stránka 2 316745 df, opravdu krásně napsaný, tak strašně smutný..... ZIVOT A SMRT - Stránka 2 71416 Tak tohhle bych se v SN fakt nikdy nechtěla dožít, protože já bych to teda nerozdýchala. V SN ne. To by byl můj konec. Sice jsou happy endy kýč, ale já prostě nesnesu, aby kterýkoliv z nich zemřel. Ne v nejbližších čtyřiceti letech. Twisted Evil
Sarinka, ten nápad s povídkou o přechodu Sama na druhou stranu, je skvělý. Já sama bych tohle brala všemi deseti i v SN. Twisted Evil :oops: Klidně bych něco na tohle téma napsala, ale rozhodně by se to nedalo zveřejnit. ZIVOT A SMRT - Stránka 2 316745 Leda bych se zde zaregistrovala pod falešným nickem a dala to sem jako někdo jiný. ZIVOT A SMRT - Stránka 2 316745
Co se týče té záměny těl, to mě kupodivu nějak moc neláká, tahle představa. ZIVOT A SMRT - Stránka 2 999804
Návrat hore Goto down
dion-fortune
Winchester
Winchester
dion-fortune


Počet príspevkov : 12342
Age : 33
Bydlisko : saphire ocean :)
Nálada : k-popovská :D
Registration date : 01.12.2007

ZIVOT A SMRT - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: ZIVOT A SMRT   ZIVOT A SMRT - Stránka 2 Empty03.01.08 14:11

no neboj ono to bude happy end, aj ked iba pre jedneho z nich Very Happy mrzi ma to, ale Dean je v tejto poviedke uz definitivne mrtvy. hmm no a uvidime ako sa prepracujem ja k dalsim poviedkam, este mi jednu treba dokoncit co mam tu no a potom je tu to vs a tak no a aj mne sa treba ucit teraz este duplovane, takze no uvidime, ale snad raz jedneho dna... Smile ZIVOT A SMRT - Stránka 2 284389
Návrat hore Goto down
Samabel
Pekelný moderátor
Pekelný moderátor
Samabel


Počet príspevkov : 10070
Age : 34
Bydlisko : Praha
Nálada : Travel and explore!!!
Registration date : 01.12.2007

ZIVOT A SMRT - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: ZIVOT A SMRT   ZIVOT A SMRT - Stránka 2 Empty03.01.08 19:35

ty mi dáváš ZIVOT A SMRT - Stránka 2 87642 ZIVOT A SMRT - Stránka 2 80513
........ ale dostala si mě ZIVOT A SMRT - Stránka 2 312566 ... jě to sjůůprácká povídka ZIVOT A SMRT - Stránka 2 430869
mrtvý definitivně?....asi to teď bude znít divně ale já i doufala v to, že ho tady v tý povídce už neoživíš :oops: ZIVOT A SMRT - Stránka 2 430869 ... takhle se mi líbí...i když je šíleně smutná ZIVOT A SMRT - Stránka 2 568939
Návrat hore Goto down
dion-fortune
Winchester
Winchester
dion-fortune


Počet príspevkov : 12342
Age : 33
Bydlisko : saphire ocean :)
Nálada : k-popovská :D
Registration date : 01.12.2007

ZIVOT A SMRT - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: ZIVOT A SMRT   ZIVOT A SMRT - Stránka 2 Empty03.01.08 19:39

no ono to malo byt o samovych pocitoch po deanovej smrti a ako by sa s tym vyrovnal, takze ozivovanie deana by to podla mna len pokazilo, takto sa to aj mne paci, takze to uz teraz menit nejdem, mozno nabuduce Very Happy
Návrat hore Goto down
Samabel
Pekelný moderátor
Pekelný moderátor
Samabel


Počet príspevkov : 10070
Age : 34
Bydlisko : Praha
Nálada : Travel and explore!!!
Registration date : 01.12.2007

ZIVOT A SMRT - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: ZIVOT A SMRT   ZIVOT A SMRT - Stránka 2 Empty03.01.08 19:42

ale kušuj s nabuduce :o ... teda pokud myslíš jinou povídku tak klidně, ale tady už to prosím neměnit ZIVOT A SMRT - Stránka 2 260605
Návrat hore Goto down
dion-fortune
Winchester
Winchester
dion-fortune


Počet príspevkov : 12342
Age : 33
Bydlisko : saphire ocean :)
Nálada : k-popovská :D
Registration date : 01.12.2007

ZIVOT A SMRT - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: ZIVOT A SMRT   ZIVOT A SMRT - Stránka 2 Empty03.01.08 19:49

neboj neboj, uz to mam dopisane a ziadne deanovo ozivovanie sa v tejto poviedke konat nebude. to mozno nabuduce sa tykalo, dalsich poviedok, ale ja si teraz skor brusim zuby na tematiku niektorych hlasok, ktore odzneli v sn.
Návrat hore Goto down
dion-fortune
Winchester
Winchester
dion-fortune


Počet príspevkov : 12342
Age : 33
Bydlisko : saphire ocean :)
Nálada : k-popovská :D
Registration date : 01.12.2007

ZIVOT A SMRT - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: ZIVOT A SMRT   ZIVOT A SMRT - Stránka 2 Empty05.01.08 14:57

No tak mame tu teda koniec, je tak trochu pritiahnuty za vlasy, ale nejako to zo mna skratka vyslo v tejto podobe, takze uz s tym nic nenarobim Very Happy

PART 3


Splnil o co ho brat prosil. Dokoncil pravnicku skolu a stal sa velmi uspesnym pravnikom. Stretol nadhernu zenu, menom Rachel, do ktorej sa zamiloval. Ozenil sa s nou a maju spolu tri nadherne deti- Johna, Mary a Deana. Po tom co sa narodili sa Sam konecne dokazal vratit na hroby svojich blizkych. Odvtedy ich zacal navstevovat pravidelne. Podrobne im rozprava o tom, co je nove v jeho zivote, no nie je tam sam. Po svojom boku ma celu jeho rodinu. Nikdy im sice nepovedal pravdu, ale postaral sa o to, ze ak by doslo k najhorsiemu vedeli by sa o seba postarat. Svoje deti si vycvicil dobre, pretoze oni sa stali tymi najdolezitejsimi v jeho zivote. Zo zapiskov v otcovom denniku sa stali nezvycajne rozpravky na dobru noc, z kondicnych treningov sportove sutaze a z nadprirodzenych lovov sutaze. No podstatne a dolezite udaje nikdy nezabudol zmienit. Mozno jedneho dna, az budu starsi, im povie pravdu, no nie teraz. Nie, kym su este deti. S lovom vsak celkom neprestal. Vzdy ked niektory z lovcov potreboval kryt chrbat alebo sa objavil zvlast tazky pripad, vybral sa tam vyriesit problem. Bola to predsa stale jeho praca-zachranovanie zivotov a zabijanie nadprirodzenych veci. Ak to neurobi on, tak kto potom? Navyse mal pocit, ze ked je na love je akosi blizsie k Deanovi a otcovi.

V den 10 vyrocia Deanovej smrti mu stal nad hrobom, tentokrat sam. Poziadal svoju rodinu, aby ostali doma. Tentokrat citil, ze to musi zvladnut sam. Tak tam stal s pohladom uprenym do zeme a rozmyslal o vhodnych slovach, ked sa to stalo. Deanov hrob zacal ziarit a odrazu zacul hlas jeho brata.
“Sammy…Som na teba pysny. Na to, co vsetko si dokazal, kam sis a dopracoval. Dakujem ti. Dakujem, ze si sa nezlomil. Nezabudni na mna a pametaj si, ze sme stale s tebou. My vsetci. To, ze nas nevidis a nepocujes, neznamena, ze tam nie sme. Spominas? Nadprirodzene veci predsa existuju a nie vzdy su zle… Uz musim ist, cakaju ma. Zbohom Sammy…”
S tymito slovami svetlo zhaslo a hrob vyzeral opat rovnako. Sam tomu nemohol uverit. Slzy sa mu opat kotulali po liciach, ale tento raz to boli slzy radosti. Dean bol volny. Sam netusil ako je to mozne, ale na tom nezalezalo. Jedinou podstatnou vecou bolo, ze Dean mal pravdu. Vzdy su s nim, v jeho srdci a spomienkach, no a Sam tiez vedel, ze tam aj navzdy ostanu. Sklonil sa k hrobom a tichym hlasom povedal:
“Dakujem za vsetko co ste pre mna urobili, co pre mna stale robite. Jedneho dna sa opat stretneme, ale teraz mam pred sebou este cely zivot, ktory caka len na to, aby som ho prezil. Nebojte sa, nepremarnim ho.”
S tymito slovami a usmevom na tvari sa pobral prec v ustrety svojmu osudu. A nech mal uz prenho pripravene cokolvek, Sam sa uz viac nebal. Ved preco by sa mal,ked mu chrbat kryli najlepsi lovci v dejinach!

THE END
Návrat hore Goto down
Sarinka
Diabolský admin
Diabolský admin
Sarinka


Počet príspevkov : 7654
Age : 36
Bydlisko : Cardiff, UK
Nálada : Sherlocked
Registration date : 29.11.2007

ZIVOT A SMRT - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: ZIVOT A SMRT   ZIVOT A SMRT - Stránka 2 Empty05.01.08 15:04

Tak to bolo krásne... ZIVOT A SMRT - Stránka 2 949816 ZIVOT A SMRT - Stránka 2 214863 Mojenko Sammy...a to, ako sa mu Dean prihovoril, síce ma to troška zaskočilo, ale krásne, stal sa jeho strážnym anjelom... ZIVOT A SMRT - Stránka 2 572728 Veľká vďaka za krásnu poviedku.. Wink
Návrat hore Goto down
http://sarinka.tumblr.com/
LenkaX22
Winchester
Winchester
LenkaX22


Počet príspevkov : 1639
Age : 39
Bydlisko : Sereď
Nálada : look at me.... i´m happy :D
Registration date : 03.12.2007

ZIVOT A SMRT - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: ZIVOT A SMRT   ZIVOT A SMRT - Stránka 2 Empty05.01.08 18:24

tak to je naaadhera ZIVOT A SMRT - Stránka 2 949816 ZIVOT A SMRT - Stránka 2 949816 ZIVOT A SMRT - Stránka 2 312566 ... dean je jeho anjelom a ako vzdy na neho dava stale pozor... paradaaa ZIVOT A SMRT - Stránka 2 312566
Návrat hore Goto down
dion-fortune
Winchester
Winchester
dion-fortune


Počet príspevkov : 12342
Age : 33
Bydlisko : saphire ocean :)
Nálada : k-popovská :D
Registration date : 01.12.2007

ZIVOT A SMRT - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: ZIVOT A SMRT   ZIVOT A SMRT - Stránka 2 Empty05.01.08 18:45

no nechcela som ho uz ozivivat takze som to poriesila takto, lebo uplne ho vystrihnut z preibehu som skratka nemohla, prislo mi to prilis krute no...
Návrat hore Goto down
Chrystelle
Pekelný moderátor
Pekelný moderátor
Chrystelle


Počet príspevkov : 10688
Age : 47
Bydlisko : Morava
Nálada : Skvělá!
Registration date : 01.12.2007

ZIVOT A SMRT - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: ZIVOT A SMRT   ZIVOT A SMRT - Stránka 2 Empty05.01.08 18:49

Moc pěkné ukončení. ZIVOT A SMRT - Stránka 2 312566 ZIVOT A SMRT - Stránka 2 214863 I když teda smutné...aspoň pro mě ZIVOT A SMRT - Stránka 2 71416
Návrat hore Goto down
janka410
Winchester
Winchester
janka410


Počet príspevkov : 5348
Age : 53
Bydlisko : Morava
Nálada : Skvělá
Registration date : 01.12.2007

ZIVOT A SMRT - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: ZIVOT A SMRT   ZIVOT A SMRT - Stránka 2 Empty05.01.08 19:10

Moc pěknej konec povídky ZIVOT A SMRT - Stránka 2 312566 ,ale teda takovej bych v seriálu nechtěla -to bych nepřežila ZIVOT A SMRT - Stránka 2 87642 ZIVOT A SMRT - Stránka 2 568939
Návrat hore Goto down
Sponsored content





ZIVOT A SMRT - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: ZIVOT A SMRT   ZIVOT A SMRT - Stránka 2 Empty

Návrat hore Goto down
 
ZIVOT A SMRT
Návrat hore 
Strana 2 z 3Choď na stránku : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Zivot po smrti

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
 :: Seriál :: Fanfiction :: Dokončené poviedky :: Dion-fortune-
Prejdi na: