Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
DomovDomov  HľadaťHľadať  Latest imagesLatest images  RegistráciaRegistrácia  StránkaStránka  Prihlásenie  

 

 Hrnečky

Goto down 
+12
Madlen
Silvia
nikita
dion-fortune
Chrystelle
lenkka
Weronička
SkreechTina
cleo
Sarinka
str8tking
Zizi
16 posters
Choď na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AutorSpráva
Weronička
Winchester
Winchester
Weronička


Počet príspevkov : 2213
Age : 32
Bydlisko : momentálne ani sama netuším...
Nálada : VON Z VODY!
Registration date : 11.02.2008

Hrnečky - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Hrnečky   Hrnečky - Stránka 5 Empty01.07.09 14:10

Taaakze dneska som kontrolovala nas ucet a uz mi prisli nejake peniazky bola by som ada keby ste to tento tyzden uz poslali musim dneska zavolat este tomu ujcovi lebo na maily neodpoveda dufam ze nema tu dovolenku lebo ma slahne Hrnečky - Stránka 5 202744 tak drzte palce, dam vam vediet... Hrnečky - Stránka 5 260605

Takze zatial mi peniaze poslali:
1 Zizi a Lenkka - 14 €
2 Lenka Lipjanska - 7 € poprosim o nick tu na fore lebo ma fakt nenapada kto to je sorry 603 neviem ci je to lentilka lebo Tina mi pisala ze Dzajnisko poslala aod tej nemam tak vas poprosim
3 Dunajska Streda Hrnečky - Stránka 5 99937 to bude iste Ramon - 7 €
4 Dion - 20,82 €
5 mi napisalo ze Msp. Bratislava, Aquapark Bratislava ci co? ale to bude iste Tini - 14 €

Takze to je zatial vsetko.
Návrat hore Goto down
dion-fortune
Winchester
Winchester
dion-fortune


Počet príspevkov : 12342
Age : 33
Bydlisko : saphire ocean :)
Nálada : k-popovská :D
Registration date : 01.12.2007

Hrnečky - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Hrnečky   Hrnečky - Stránka 5 Empty01.07.09 14:16

zlatko potom hneď ako ich budeš mať mi volaj, nech ťa môžem prísť prepadnúť Hrnečky - Stránka 5 99937 dúfam, že tento ujko teda ešte robí Hrnečky - Stránka 5 260605 to by bolo dobré blbé ak by nie Rolling Eyes ja tie hrnčeky chceeeeeem 603 bože ja som iný maník Laughing
Návrat hore Goto down
Weronička
Winchester
Winchester
Weronička


Počet príspevkov : 2213
Age : 32
Bydlisko : momentálne ani sama netuším...
Nálada : VON Z VODY!
Registration date : 11.02.2008

Hrnečky - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Hrnečky   Hrnečky - Stránka 5 Empty01.07.09 14:25

Ved mu idem hned teraz volat lebo fakt neviem co je s nim... Evil or Very Mad nepaci sa mi to No ....a jasne ze hned ako ich budem mat ti budem volat.. mas stale to iste cislo hej?.. Laughing
Návrat hore Goto down
dion-fortune
Winchester
Winchester
dion-fortune


Počet príspevkov : 12342
Age : 33
Bydlisko : saphire ocean :)
Nálada : k-popovská :D
Registration date : 01.12.2007

Hrnečky - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Hrnečky   Hrnečky - Stránka 5 Empty01.07.09 14:28

tak držím palce Hrnečky - Stránka 5 312566 potom daj info, že čo a ako Wink

a jj stále mám to isté čísielko Wink inak počuj, ja keď dojdem tak si môžem ísť niekam zložiť veci? lebo ak nie, tak rozmýšľam, že pôjdem k babke skôr a k tebe prídem len s ruksakom, lebo ak by som sa po celej žarnovici mala trepať s tým všetkým, čo budem mať nabalené Hrnečky - Stránka 5 99937 alebo si vezmem iba taký kufrík na kolieskach? Hrnečky - Stránka 5 999804 to by som za sebou mohla vláčiť.... Hrnečky - Stránka 5 999804
Návrat hore Goto down
Weronička
Winchester
Winchester
Weronička


Počet príspevkov : 2213
Age : 32
Bydlisko : momentálne ani sama netuším...
Nálada : VON Z VODY!
Registration date : 11.02.2008

Hrnečky - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Hrnečky   Hrnečky - Stránka 5 Empty01.07.09 14:32

No takze akurat som s nimi dovolala a velmi veeeeeeelmi zle spravy mam mna slahne Hrnečky - Stránka 5 202744
Z ten pan cez ktoreho som si objednavala veci uz s nimi nerobi a on mi to vedel vybavit tie cierne do faka a oni ze uz cierne nerobia takze len ten magicky hrncek co maju ten je cierny a potom sa tam ukaze ta fotka alebo len biely a tie kadejake ine co maju aj na tej stranke www.fotodarcek.sk no tak teraz mi povedzte ci ma nema jebnut ci ako?... Hrnečky - Stránka 5 80513 Hrnečky - Stránka 5 202744

dion jasne u nas si mozes nehat veci sak jasne ze to nebudes vlacit po celom meste Wink to je v poho...
Návrat hore Goto down
dion-fortune
Winchester
Winchester
dion-fortune


Počet príspevkov : 12342
Age : 33
Bydlisko : saphire ocean :)
Nálada : k-popovská :D
Registration date : 01.12.2007

Hrnečky - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Hrnečky   Hrnečky - Stránka 5 Empty01.07.09 14:43

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaa čože Shocked do pichu Hrnečky - Stránka 5 202744 no neviem.... ale ja ten magický hrnček nechcem 603 ja som z tých hrnčekov neplánovala piť, len som ich chcela mať vystavené 603 takže by mi tam potom tie obrázky nebolo vidno.... a na tom bielom by to asi nevyzeralo dobre čo? Hrnečky - Stránka 5 999804 ale keby sa spravilo čierne pozadie ako fotka po celom obdvode a len tie okraje ako hore a dole by ostali biele, tak by to vyzeralo veľmi blbo? Hrnečky - Stránka 5 999804

alebo takto nejako: http://www.fotodarcek.sk/fotodarceky/ tam je to tá kombinácia čiernej a bielej 603

ps: super dance tak rovno z domu prídem k tebe lol!
Návrat hore Goto down
Weronička
Winchester
Winchester
Weronička


Počet príspevkov : 2213
Age : 32
Bydlisko : momentálne ani sama netuším...
Nálada : VON Z VODY!
Registration date : 11.02.2008

Hrnečky - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Hrnečky   Hrnečky - Stránka 5 Empty01.07.09 14:47

Mna fakt jebne prisaham bohu ja uz skusam este nieco vymysliet alebo co no ja sm uz zufala... Hrnečky - Stránka 5 80513 Hrnečky - Stránka 5 202744 Hrnečky - Stránka 5 202744 Hrnečky - Stránka 5 80513 Hrnečky - Stránka 5 812801

Este keby sa dal ten hrncek s tym ciernym lemom dookola aaj usko co ma cierne a hej keby sa urobil ten obrazok takz e by bola fotka na ciernom pozadi a len nejako tie strany dookola by sa tak rozmazavali do biely alebo aj proste uz neviem mna fakt slahne...
Návrat hore Goto down
dion-fortune
Winchester
Winchester
dion-fortune


Počet príspevkov : 12342
Age : 33
Bydlisko : saphire ocean :)
Nálada : k-popovská :D
Registration date : 01.12.2007

Hrnečky - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Hrnečky   Hrnečky - Stránka 5 Empty01.07.09 14:55

tak im zavolaj a spýtaj sa či by sa to teda dalo dať aj spredu aj zozadu tá fotka s čiernym pozadím na ten hrčenk s čierným uškom aj lemom Wink myslím, že to bude naj kombinácia v danej situácií.... aj keď musíme počkať ešte aj na ostatných, čo si hrnčeky objednali. každopádne nezúfaj, to sa nejako vyrieši 703
Návrat hore Goto down
Weronička
Winchester
Winchester
Weronička


Počet príspevkov : 2213
Age : 32
Bydlisko : momentálne ani sama netuším...
Nálada : VON Z VODY!
Registration date : 11.02.2008

Hrnečky - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Hrnečky   Hrnečky - Stránka 5 Empty01.07.09 15:03

Ako myslis aj z predu aj zo zadu?...na te hrncek s tym ciernym lemom a uskom sa da dat fotka na vsetko co je na tej stranke len tej ujco mi to mohol vybavit cele cierne a ten uz neni do faka...

ja som myslela ze este keby sa taka nejaka fotka dala na ten hrncek s tym lemom napr. takato.. a sak tie co vedia lepsie robit vo fotoshope ze by to nejakosi upravili ...
Hrnečky - Stránka 5 Salka6.th
ze by to na tom bielom bolo takto lepsie ako keby bol ten povodny navrh...

Boze baby tak ma to velmi mrzi ze som sposobila takuto skodu dufamz e mi odpustite a nejak sa to vyriesi lebo ma fakt odvezu niekam na Olichov Hrnečky - Stránka 5 99937 sorry 603
Návrat hore Goto down
dion-fortune
Winchester
Winchester
dion-fortune


Počet príspevkov : 12342
Age : 33
Bydlisko : saphire ocean :)
Nálada : k-popovská :D
Registration date : 01.12.2007

Hrnečky - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Hrnečky   Hrnečky - Stránka 5 Empty01.07.09 15:07

aha okey, ja myslím, že to takto môže byť 603 počkáme na vyjadrenie ostatných a uvidíme. no a neboj nič, nie je to predsa tvoja chyba Hrnečky - Stránka 5 348507
Návrat hore Goto down
Weronička
Winchester
Winchester
Weronička


Počet príspevkov : 2213
Age : 32
Bydlisko : momentálne ani sama netuším...
Nálada : VON Z VODY!
Registration date : 11.02.2008

Hrnečky - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Hrnečky   Hrnečky - Stránka 5 Empty01.07.09 15:10

no takto som to myslela inak fakt neviem ako by sme to vyriesili keby sa vam to apcilo ze by to tak mohlo byt bola by som velmi rada niekto by to teda upravil v tom fotoshope a bolo by inak fakt neviem. confused 603
Velmi ma to mrzi ze to takto dopadlo lebo sak este minule som si s tym ujcom pisala a povedal ze jasne ze sa to da ze ked budem mat nad 5 hrncekov taks a mu daju urobit cierne a ont eraz uz tam neni.. Hrnečky - Stránka 5 202744
Návrat hore Goto down
Sarinka
Diabolský admin
Diabolský admin
Sarinka


Počet príspevkov : 7654
Age : 35
Bydlisko : Cardiff, UK
Nálada : Sherlocked
Registration date : 29.11.2007

Hrnečky - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Hrnečky   Hrnečky - Stránka 5 Empty01.07.09 16:00

A nedalo by sa to ako hovorila dion, ako to je tu
kód:
http://www.fotodarcek.sk/fotodarceky/img/stred.jpg
na tom hrnčeku s tým dievčatkom? že tá čierna by sa ťahala po celom obsahu hrnčeka a len to vnútro a uško by zostalo biele? prípadne môžem to nejako upraviť.. Wink a btw, cena zostala rovnaká? dnes alebo zajtra to pôjdem poslať, buď z mojej VUB alebo z maminej slovenskej sporiteľne.. Wink
Návrat hore Goto down
http://sarinka.tumblr.com/
Weronička
Winchester
Winchester
Weronička


Počet príspevkov : 2213
Age : 32
Bydlisko : momentálne ani sama netuším...
Nálada : VON Z VODY!
Registration date : 11.02.2008

Hrnečky - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Hrnečky   Hrnečky - Stránka 5 Empty01.07.09 17:07

Jaaaaaj myslite tak ze hrncek by bol vlastne biely a ten obrazok by bol obdlznikoveho tvaru a dookola po bokoch by bol cierny a v strede by bol ten obrazok???....tak by sa to dalo no to by bolo vlastne praktcky ako cierny len usko a vnutrajsok by bol biely...to by sa este dalo... Hrnečky - Stránka 5 260605 Hrnečky - Stránka 5 260605 Hrnečky - Stránka 5 284389
Návrat hore Goto down
str8tking
Winchester
Winchester
str8tking


Počet príspevkov : 2698
Age : 32
Bydlisko : Dunajská Streda
Nálada : Som doma :D:D konečne
Registration date : 21.10.2008

Hrnečky - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Hrnečky   Hrnečky - Stránka 5 Empty01.07.09 19:13

Mne sa ten nápad lucie páči. No škoda že nebudú tie pôvodné ale aspoň, že budú tieto. Ale ja to chcem s Katie. 603 603
Návrat hore Goto down
Weronička
Winchester
Winchester
Weronička


Počet príspevkov : 2213
Age : 32
Bydlisko : momentálne ani sama netuším...
Nálada : VON Z VODY!
Registration date : 11.02.2008

Hrnečky - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Hrnečky   Hrnečky - Stránka 5 Empty01.07.09 19:20

Fakt ma to velmi mrzi ze to takto dopadlo no uz si nijako nepomozem ked ten chlap ani neodpisuje na tie maily ani nic asi uz fakt odisiel z tej firmy alebo co...no proste ma to stve lebo som myslela ze to bude tak ako to malo byt nie takto... Hrnečky - Stránka 5 202744 Hrnečky - Stránka 5 568939
Dufam ze sa aspon na nejakom inom sposobe dohodneme... Hrnečky - Stránka 5 260605 Hrnečky - Stránka 5 260605
Návrat hore Goto down
Fay
Diabolský admin
Diabolský admin
Fay


Počet príspevkov : 2327
Age : 36
Bydlisko : psychiatrické oddelenie NR - izba č.16
Nálada : *tudududú tudútúúúú*
Registration date : 03.03.2009

Hrnečky - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Hrnečky   Hrnečky - Stránka 5 Empty01.07.09 21:28

ved to dajte spravit cez kodak - tam je cena myslim 6,3 euro na kus.. 7 dni to trva - ja som takto dala robit do kvizu tie podlozky
Návrat hore Goto down
http://supernaturalcon.j2fans.cz/
Weronička
Winchester
Winchester
Weronička


Počet príspevkov : 2213
Age : 32
Bydlisko : momentálne ani sama netuším...
Nálada : VON Z VODY!
Registration date : 11.02.2008

Hrnečky - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Hrnečky   Hrnečky - Stránka 5 Empty01.07.09 21:58

a som to aj tam pozerala ale tam sa daju urobit len biele hrnceky nie?...
Návrat hore Goto down
Fay
Diabolský admin
Diabolský admin
Fay


Počet príspevkov : 2327
Age : 36
Bydlisko : psychiatrické oddelenie NR - izba č.16
Nálada : *tudududú tudútúúúú*
Registration date : 03.03.2009

Hrnečky - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Hrnečky   Hrnečky - Stránka 5 Empty01.07.09 22:08

ja som tam videla aj cierne ked som bola, ale neviem, ci nie je vyssia cena.. v piatok tam idem, staci tak?
Návrat hore Goto down
http://supernaturalcon.j2fans.cz/
Weronička
Winchester
Winchester
Weronička


Počet príspevkov : 2213
Age : 32
Bydlisko : momentálne ani sama netuším...
Nálada : VON Z VODY!
Registration date : 11.02.2008

Hrnečky - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Hrnečky   Hrnečky - Stránka 5 Empty01.07.09 22:16

Oukej jsne vdaka ti aja som myslela ze by som to cez net objednala...ale sak neva Wink aspon nejaka dobra sprava dneska Hrnečky - Stránka 5 891817 fay

A este for all prisli mi peniaze na ucet a bolo tam napisane ze od: Martin, M.R. Stefanik, BC Slovan, A.Kmeta 13 takto nejak to tam bolo napisane, prosim vas napiste kto to je... VDAKA
Návrat hore Goto down
SkreechTina
Winchester
Winchester
SkreechTina


Počet príspevkov : 2962
Age : 36
Bydlisko : Bratislava-Dúbravka
Nálada : dovolenková
Registration date : 27.01.2008

Hrnečky - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Hrnečky   Hrnečky - Stránka 5 Empty02.07.09 7:46

Taaakže takto to jo fish fish no ja nemám jaksi slov, lebo ten u jo ma naštval.... jromy blesky pekelné na neho za toto..... Ak sa nájde tá varianta, o ktorej tu písalo, s tým lemom a podobne, okey, beriem, ono len jedna vec, aby sa to stihlo doors

Weroni, tie niektoré miesta, to sú asi aj ľudia, čo tu na fóre sa moc nepohybujú, ale skôr na FB alebo icq, ale idem to pozisťovať, kto to všetko je 703

Nejako teraz mi asi došli nápady alebo čo, ale teraz vážne neviem ešte o nejakom inom pláne na hrnčeky, ale možno ma to počas dňa ešte trkne.....
Návrat hore Goto down
Weronička
Winchester
Winchester
Weronička


Počet príspevkov : 2213
Age : 32
Bydlisko : momentálne ani sama netuším...
Nálada : VON Z VODY!
Registration date : 11.02.2008

Hrnečky - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Hrnečky   Hrnečky - Stránka 5 Empty02.07.09 9:54

Tini Dakujem ti zisti mi to prosim ta... 603
A este keby sa dal ten hrncek s tym lemom a uskom ciernym a ten obrazok tak aby bol po celom pohari natiahnuty cierny a vstrede budu chalani tak by bol ten hrncek prakticky cierny ja uz fakt enviem lebo
po 1 ma nehorazne nasral ten ujko ale strasne ja uz fakt neviem co mam teraz vymysiet miesto toho,
po 2 este mi vsetci neposlali epniaze a tym padom neveim ci aj vsetci co sa nahlasili anc eirny hrncek by chceli aj takyto iny hrncek a po 3 neni vobec uz cas Hrnečky - Stránka 5 202744 Hrnečky - Stránka 5 202744 Hrnečky - Stránka 5 568939 Hrnečky - Stránka 5 11674 Hrnečky - Stránka 5 994403
Návrat hore Goto down
SkreechTina
Winchester
Winchester
SkreechTina


Počet príspevkov : 2962
Age : 36
Bydlisko : Bratislava-Dúbravka
Nálada : dovolenková
Registration date : 27.01.2008

Hrnečky - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Hrnečky   Hrnečky - Stránka 5 Empty02.07.09 10:49

Dobre, niečo som našla.
Ide o firmu AFoto a vedia to tiež teda robiť do 7 dní. Prvý kontakt s nimi už prebehol, teda išlo hlavne o to, aby bola potlač po celom hrnčeku (typu v strede bude obrázok a okolie čierne)
LENŽE je v ponuke len biely hrnček.... tak som klikla vedľa a celkom sa mi pozdáva nápad matného transparentného hrnčeka so skleneným uškom, no proste ono by to (podľa mňa) tak zaujímavo vyšlo, ak by tam bolo toto matné, na to tá potlač, ako keramická biela glazúra a na to potlač.
SUMA SUMÁRUM, išlo by to, cena je približne rovnaká, LEN potrebujem rýchlo aspoň polovičný súhlas všetkých zúčastnených a čo si teda o tomto návrhu myslíte.
Ja som kedysi tiež špekulovala nad tými photoshopmi a spol a neviem, nemám z toho dobrý pocit. V týchto veciach som sa vždy riadila viacej šťastím ako rozumom a vždy mi to vyšlo, tak neviem.... Ako záleží na vás, je tu možnosť že by sme to aj teoreticky postíhali a tak.

EDIT: Foto toho hrnčeka:
kód:
http://www.afoto.sk/components/com_virtuemart/shop_image/product/a2e91eac5144fb2b8dd584dd3ba14a6a.jpg
Návrat hore Goto down
str8tking
Winchester
Winchester
str8tking


Počet príspevkov : 2698
Age : 32
Bydlisko : Dunajská Streda
Nálada : Som doma :D:D konečne
Registration date : 21.10.2008

Hrnečky - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Hrnečky   Hrnečky - Stránka 5 Empty02.07.09 13:25

Hah ja mám doma už jedentaký hrček len s potlačou Home creditu. Hrnečky - Stránka 5 99937 Hrnečky - Stránka 5 99937 Ja by wsom bol aj za keby sa dalo. 704 704
Návrat hore Goto down
Zizi
Winchester
Winchester
Zizi


Počet príspevkov : 4217
Age : 36
Bydlisko : Havaj
Nálada : Everyday is another opportunity to shine :)
Registration date : 05.04.2008

Hrnečky - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Hrnečky   Hrnečky - Stránka 5 Empty02.07.09 13:33

tinka volala som aj s lenkkou a my súhlasíme. Hlavné je, že tam bude Sam a Dean a že s nimi budeme môcť popíjať. Wink 703 Ten matný hrnček sa mi tiež pozdáva. Mohlo by to zaujímavo vyzerať 603
Návrat hore Goto down
SkreechTina
Winchester
Winchester
SkreechTina


Počet príspevkov : 2962
Age : 36
Bydlisko : Bratislava-Dúbravka
Nálada : dovolenková
Registration date : 27.01.2008

Hrnečky - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Hrnečky   Hrnečky - Stránka 5 Empty02.07.09 15:26

Akurát teraz som znova nakukla do mail-schránky, chlapík sa mi ozval, že už v stredu by mali byť hotové všetky hrnčeky. Nakoľko je z BA, skúsila by som preto zbehnúť osobne, aby sme nemuseli čakať ešte 2 dni ohľade pošty. Ale to by sme sa ešte dohodli nejako.
Čo sa týka peňazí, čo ste poslali, nemajte obavy, presunie sa to na môj účet. Kto ešte nezaplatil, pls, napíšte mi, aby sme sa nejako dohodli.

Teraz súrne hľadám grafika, ktorý by tie návrhy od Sarinky a Zizi prerobil na foto o rozmeroch 19cm x 8,5cm a vysoká kvalita, aby to aj super vyznelo potom aj na hrnčeku.

Ono ja som preto za ten matný, lebo som mala taký od Whiskas, celý čačaný fialový a dobre sa z neho pilo 603

Takže teraz teda 2 veci treba:
1. Prerobiť návrhy na dané rozmery, aby sme to ešte dnes večer mali, tie návrhy pls, zazipovať a upnúť mi to, link poslať
2. Doplatiť čo treba, teda týka sa to tých, čo ešte nezaplatili, čas máte do cca pondelka
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Hrnečky - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Hrnečky   Hrnečky - Stránka 5 Empty

Návrat hore Goto down
 
Hrnečky
Návrat hore 
Strana 5 z 6Choď na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
 :: Seriál :: Supernatural :: SK/CZ SN meets-
Prejdi na: