Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
DomovDomov  HľadaťHľadať  Latest imagesLatest images  RegistráciaRegistrácia  StránkaStránka  Prihlásenie  

 

 04x22 Lucifer Rising

Goto down 
+20
Klenotka
Dzowika4
Lucy86
ivusik
majo
Soniq
Hiro666
Madlen
str8tking
Zizi
Fazulina
lenkka
janicag
wiktoriano
Silvia
SkreechTina
Weronička
cleo
dion-fortune
Fay
24 posters
Choď na stránku : Previous  1, 2, 3  Next
AutorSpráva
ivusik
Nevinná obeť
Nevinná obeť



Počet príspevkov : 1
Registration date : 16.05.2009

04x22 Lucifer Rising - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 04x22 Lucifer Rising   04x22 Lucifer Rising - Stránka 2 Empty16.05.09 14:27

akoze ludia zomrela som...to co toto sa stalo????????????????ja som mimo este stale mam otvorene usta co nechapem....konecne ze sa zbavili tej potvory ruby!!!!!!!!!!!ja chcem plakat....toto ma vyviedlo z miery.. Shocked
Návrat hore Goto down
Lucy86
Nevinná obeť
Nevinná obeť
Lucy86


Počet príspevkov : 36
Age : 37
Bydlisko : Nitra
Nálada : jaaj už sa neviem dočkať=)
Registration date : 14.03.2009

04x22 Lucifer Rising - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 04x22 Lucifer Rising   04x22 Lucifer Rising - Stránka 2 Empty17.05.09 15:58

Ze waaaw Shocked ....toto asi tak lahko do piatej serie nevydrzim...bitch ruby je konecne dead, dufam, ze sa tam nejakym zazrakom neobjavi znova Evil or Very Mad


od anjelov som toto necakala..teda nie ze by mi bol ten Zach dvakrat sympaticky, ale toto?! 04x22 Lucifer Rising - Stránka 2 999804
...nastastie im Dean tak slepo neveril, ako Sam Ruby...

no vaazne som zvedava na toho Lucifera...
Návrat hore Goto down
lenkka
Winchester
Winchester
lenkka


Počet príspevkov : 2352
Age : 36
Bydlisko : kdekoľvek s mojim supermanom
Nálada : predsvadobná
Registration date : 06.07.2008

04x22 Lucifer Rising - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 04x22 Lucifer Rising   04x22 Lucifer Rising - Stránka 2 Empty17.05.09 17:43

Ľudia neviem prečo ale zabudla som napisať že po dopozeraní epky som sa asi tak po dvoch hodinách začala smiať. Napadlo ma ze "ked vidis biele svetlo na konci tunela neznamena to ze ides do neba" 04x22 Lucifer Rising - Stránka 2 99937 04x22 Lucifer Rising - Stránka 2 99937 04x22 Lucifer Rising - Stránka 2 99937

Ale ako vsade sa pise ze Eric is Devil a tak no vidite ukoncil to tak ako vsetci pisu aml sa objavil lucik a ono sa tam objavilo Ericovo meno 04x22 Lucifer Rising - Stránka 2 99937 04x22 Lucifer Rising - Stránka 2 99937 04x22 Lucifer Rising - Stránka 2 99937
Návrat hore Goto down
Dzowika4
Crossroads demon
Crossroads demon
Dzowika4


Počet príspevkov : 464
Age : 30
Bydlisko : Martin
Nálada : je mi viac než fajn :D:D:D:D
Registration date : 23.08.2008

04x22 Lucifer Rising - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 04x22 Lucifer Rising   04x22 Lucifer Rising - Stránka 2 Empty17.05.09 21:40

Ak mam povedať pravdu čakala som viacej od toho že to bude viac napäté ale bolo to dosť dobre aj tak.....konečne ruby je tam kde patrí a sammy sa mi už nepáči ako myslím jeho povaha a tak newm ale ako náhle sa zmenil už to není ten stary sammy....No ale tak newm newm ako ja vydržím do 5 serie ale tak hádam to už neako dám Laughing budem si pušťať stare časti stále dookola som zvedava ako to dopadne Twisted Evil
Návrat hore Goto down
Klenotka
Pocestný duch
Pocestný duch
Klenotka


Počet príspevkov : 61
Age : 41
Registration date : 06.11.2008

04x22 Lucifer Rising - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 04x22 Lucifer Rising   04x22 Lucifer Rising - Stránka 2 Empty20.05.09 0:36

Tak poslední epizoda mě konečně dostala. Tedy spíš části, než jako celek.

Hned zaprvé Bobby! Díky Bobbymu, protože kdyby jeho nebylo, tak by Dean Samovi nezavolal. Jak tam na Deana křičel, tak jsem si jen říkala: "Go Bobby!"

Ruby je konečně mrtvá. A bratři ji zabili spolu. Jak se Sam snažil zabít Lilith a Dean tam na něj křičel, ten zpomalený záběr a Deanovo "Sammy!" To byla jedna z těch scén, které mi chyběly. Taková scéna, kterou umí jen SN. Ovšem jak Ruby ty dveře zavřela, bylo mi jasné, že o tom celou dobu věděla.

Přesně jak jsem si říkala od začátku - cílem jak andělů, tak démonů bylo Sama s Deanem rozdělit. Bohužel se jim to povedlo na dost dlouho, aby dosáhli toho, čeho chtěli. To, že Lilith je poslední pečeť, to bylo hodně nečekané. Ruby ani tak moc ne, protože to, že sledovala vlastní záměry bylo jasné od začátku. Jenom nebylo úplně jasné, jaké záměry to byly. Tak teď to víme.
Castiel si to u mě moc nevylepšil, přestože se nakonec rozhodl správně. Na "vojáka" je sakra nerozhodný a je škoda, že tu ránu od Deana necítil, protože by se mu rozsvítilo mnohem dřív.
Aspoň, že do toho nezačali zase plést Annu.

Takže myslím víme, co bude náplní poslední série. I když nejsem z andělů vůbec nadšená, tak by to mohla být pěkná jízda a pravděpodobně se asi nedočkáme moc vycpávek. Ale zase to bude Sam a Dean, a to se počítá.
Nejsem po tomhle cliffhangeru tak nakopnutá jako po první nebo třetí sérii, ale rozhodně se na pátou sérii podívám. Už jsem to skoro chtěla vzdát, ale na tohle jsem zvědavá.

A proč se s tím píšu, když to nikdo nečte a nikdo mi neodpoví? Laughing Píšu moc pozdě, vím, ale když já nemám čas. Wink
Návrat hore Goto down
http://www.sga-project.com/
Zizi
Winchester
Winchester
Zizi


Počet príspevkov : 4217
Age : 36
Bydlisko : Havaj
Nálada : Everyday is another opportunity to shine :)
Registration date : 05.04.2008

04x22 Lucifer Rising - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 04x22 Lucifer Rising   04x22 Lucifer Rising - Stránka 2 Empty20.05.09 11:48

Klenotka nepodceňuj silu čitateľov názorov 04x22 Lucifer Rising - Stránka 2 99937 04x22 Lucifer Rising - Stránka 2 99937 LOL ja som si tvoj príspevok prečítala a potom kukám, že aj tak mi nikto neodpovie 04x22 Lucifer Rising - Stránka 2 99937 Moja neboj záchrana je tu 04x22 Lucifer Rising - Stránka 2 99937

Ako vravíš tá spomalená časť bola super. Teda mohli si odpustiť záber na roztečenú papuľu Ruby, ale to ako Sam začul Deanov krik a ako sa rozhodoval, čo má robiť bolo skvelé a napínavé. A samozrejme ako ju napokon spoločne dorazili. Úžasné ako Sam reflexívne vstal a Deanovi ju pridržal, aby náhodou nezdrhla alebo niečo podobné. To bol najkrajší záber v celej sérií.

Tiež som nebola myšlienkou anjelov príliš nadšená, ale časom som sa s tým zmierila a dávam im šancu Wink. Tak ako vravíš, uvidíme čo si pre nás Eric pripravil a to že vynechal Annu bol najlepší ťah, ktorý urobil 04x22 Lucifer Rising - Stránka 2 99937 Ešte tá by tam chýbala - brrrr.

Klenotka napísal:
škoda, že tu ránu od Deana necítil, protože by se mu rozsvítilo mnohem dřív
04x22 Lucifer Rising - Stránka 2 316745 04x22 Lucifer Rising - Stránka 2 316745 LOL ako vidieť trvalo mu kým mu bliklo, ale uznajme, že napokon sa mu to svetielko naštartovalo 04x22 Lucifer Rising - Stránka 2 316745

Dzowika4 napísal:
zmenil už to není ten stary sammy
Dzowi nádej tu stále je. Veď ten nešťastný ospravedlňujúci pohľad na záver bol predsa ten náš starý Sammy. Bez ohľadu na to, čo sa dialo počas 4. série na konci to boli tie pohľady, na ktoré sme túžobne čakali - puppy eyes Sammyho a pohľad typu "ja viem Sammy" od Deana.

Inak uvedomujete si, že vlastne minulý týždeň začala Apokalypsa? 04x22 Lucifer Rising - Stránka 2 316745 04x22 Lucifer Rising - Stránka 2 284389
Návrat hore Goto down
nico
Nevinná obeť
Nevinná obeť
nico


Počet príspevkov : 29
Registration date : 12.01.2008

04x22 Lucifer Rising - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 04x22 Lucifer Rising   04x22 Lucifer Rising - Stránka 2 Empty24.05.09 22:14

tento diel ma postavil do pozicie, ze vaham, ci to budem este dalej pozerat... umelo natahovane...
Návrat hore Goto down
Silvia
Winchester
Winchester
Silvia


Počet príspevkov : 1268
Bydlisko : Bardejov
Nálada : FINALLY!!! Adié žltočočko,vitaj Winchester!
Registration date : 30.11.2007

04x22 Lucifer Rising - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 04x22 Lucifer Rising   04x22 Lucifer Rising - Stránka 2 Empty24.05.09 23:42

viete ja som človek,ktorý je často radšej ticho a nepíše nič,ale už vážne.
Ja chápem,že sa Sn niekomu nepáči a myslí si,že je umelo naťahovaný je to váš názor a ja vám ho neberiem,ale nemyslíte si,že ak tu náhodou zablúdi nejaká dušička čo Sn ešte len začína pozerať (ako kamoška)a prečíta si komentár tohto tipu tak sa na to radšej vykašle a rozhodne sa,že to nestojí zato.Prečo zatracovať niečo len kvôli pár veciam ja osobne by som navrhovala vyčkať z chladnou hlavou čo bude ďalej a nerobiť uzávery už dopredu.Tí čo navštevujú spoilery vedia o čom hovorím.Stávalo sa totiž často,že sa po informáciach o spoileroch sa zdalo,že časť bude veľmi fish fish fish divná a napokon to vypálilo inak netvrdím,že vždy,ale stávalo.
Nechcem nikoho uraziť ani sa dotknúť každý má právo na vlastný názor afro afro
Návrat hore Goto down
Fay
Diabolský admin
Diabolský admin
Fay


Počet príspevkov : 2327
Age : 36
Bydlisko : psychiatrické oddelenie NR - izba č.16
Nálada : *tudududú tudútúúúú*
Registration date : 03.03.2009

04x22 Lucifer Rising - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 04x22 Lucifer Rising   04x22 Lucifer Rising - Stránka 2 Empty24.05.09 23:47

Silvia ja zdielam to, co si napisala, nieco podobne sme riesili nedavno v anketach.. Smile milion ludi, milion chuti, niekomu sa viac paci 1 serka, niekomu 4, s tym nic nespravime.. ale skutocne suhlasiim.. Very Happy
Návrat hore Goto down
http://supernaturalcon.j2fans.cz/
nico
Nevinná obeť
Nevinná obeť
nico


Počet príspevkov : 29
Registration date : 12.01.2008

04x22 Lucifer Rising - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 04x22 Lucifer Rising   04x22 Lucifer Rising - Stránka 2 Empty25.05.09 8:56

Ale no tak dievcata, toto je diskusne forum, nie forum, v ktorom sa vyjadruju len pozitivne nazory... Ako vas tak sledujem, vy Supernatural riadne uctievate, ja mam na to ale trochu triezvejsi pohlad, vzhladom na to, ze pozeram velmi vela serialov naraz, aj roznych zanrov... A fakt si nemyslim, ze moznost, ze niekoho odradi moj komentar od pozerania je dovod, aby som svoj nazor nevyjadril...
Návrat hore Goto down
dion-fortune
Winchester
Winchester
dion-fortune


Počet príspevkov : 12342
Age : 33
Bydlisko : saphire ocean :)
Nálada : k-popovská :D
Registration date : 01.12.2007

04x22 Lucifer Rising - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 04x22 Lucifer Rising   04x22 Lucifer Rising - Stránka 2 Empty25.05.09 9:05

ja súhlasím s nicom. každý tu má predsa právo na vyjadrenie svojho názoru, nie? jasné, že môžeme vyjadriť svoj nesúhlas s tým, čo napísal, ale nemusíme sa hneď do neho púšťať Wink

ja napríklad sledujem tiež veľké množstvo seriálov a s úplne triezvym pohľadom na vec môžem vyhlásiť, že SPN je jeden z naj seriálov ever. možno túto 4 serku mierne naťahovali, ale to len preto, že ňou eric chcel skončiť, ale keďže boli ratingy také aké boli, rozhodol sa spraviť aj 5 sériu. tým pádom musel svoj plán na začiatku série zmeniť, a preto to vyzerá tak mierne umelo natiahnuté. mne to ale neva. 4 serka sa mi páčila a posledný diel je podľa mňa totálne super 703

necovi by som len poradila, aby sa najprv na fóre mierne zorientoval ako sa pýtal blbé otázky Wink
Návrat hore Goto down
Fay
Diabolský admin
Diabolský admin
Fay


Počet príspevkov : 2327
Age : 36
Bydlisko : psychiatrické oddelenie NR - izba č.16
Nálada : *tudududú tudútúúúú*
Registration date : 03.03.2009

04x22 Lucifer Rising - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 04x22 Lucifer Rising   04x22 Lucifer Rising - Stránka 2 Empty25.05.09 9:58

ja som nepovedala, ze sa nemoze vyjadrit svoj nazor (Fay ma taky malilinky problem s vyjadrovanim sa)...
pisala som to aj v anketach... som uz unavena z prispevkov, ktore niesu pozitiivne (aj ked niekto napise, ze bude zajtra snezit, tak je to negativny prispevok)..
takze kliido piido, Fayka sa nauci vyjadrovat spravne...

nico napísal:
Ako vas tak sledujem, vy Supernatural riadne uctievate, ja mam na to ale trochu triezvejsi pohlad, vzhladom na to, ze pozeram velmi vela serialov naraz, aj roznych zanrov

Ano prosim, vrcholovy uctievac.... 603

Aj ja sledjem mnozstvo serialov (podaktorii by vedeli rozpravat), ale na SN nedam dopustit (asi ako na Angela cheers ), je to moja srdcova zalezitost, pri ktorej cez den vstavam a nadranom zaspavam (ano ano, je to spravne... nedostatok spanku a opacny rezim na mne zanechal svoju stopu)
Návrat hore Goto down
http://supernaturalcon.j2fans.cz/
dion-fortune
Winchester
Winchester
dion-fortune


Počet príspevkov : 12342
Age : 33
Bydlisko : saphire ocean :)
Nálada : k-popovská :D
Registration date : 01.12.2007

04x22 Lucifer Rising - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 04x22 Lucifer Rising   04x22 Lucifer Rising - Stránka 2 Empty25.05.09 10:23

fay: no o opačnom režime viem svoje aj ja Laughing Laughing Laughing

tiež som unavená z večných negatívnych príspevkov, ale tak ono je zase fajn pokiaľ nie je vždy všetko jednotvárne. je pekné, keď sa na niečom zhodneme, ale oveľa zaujímavejšie je keď diskutujeme o veciach, v ktorých sa nezhodneme Wink občas je toho príliš veľa, ja viem. podobne som sa cítila keď začala 4 serka a pomerne dosť ľudí nadávalo neustále na castiela. tiež mi to liezlo na nervy Rolling Eyes

ja som tiež uctievač kvalitný Laughing ale zase už nie som SPN posadnutá tak ako kedysi 603 mám viac iných záujmov a p. no na SPN tiež nedám dopustiť Wink podľa mňa je to jeden z najlepších seriálov, ktorý nám toho dal strašne veľa 04x22 Lucifer Rising - Stránka 2 430869

ps: ja som predsa tiež nepovedala, že ste povedali, že sa nemá právo vyjadriť lol!
Návrat hore Goto down
nico
Nevinná obeť
Nevinná obeť
nico


Počet príspevkov : 29
Registration date : 12.01.2008

04x22 Lucifer Rising - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 04x22 Lucifer Rising   04x22 Lucifer Rising - Stránka 2 Empty25.05.09 10:58

Viac menej suhlasim s dion-fortune, ja som kedysi SPN riadne zral, ale teraz mi to pride trochu prehnane, tak uz len pozeram Smile Moj top serial je nieco viac real (Californication), ale venujem sa hlavne skutocnemu zivotu, minuly tyzden som mal statnice, mam priatelku a mnozstvo kamaratov... Proste tym uz nezijem ako kedysi, tiez aj kvoli obrovskym zmenam oproti prvej serii...
Návrat hore Goto down
Fay
Diabolský admin
Diabolský admin
Fay


Počet príspevkov : 2327
Age : 36
Bydlisko : psychiatrické oddelenie NR - izba č.16
Nálada : *tudududú tudútúúúú*
Registration date : 03.03.2009

04x22 Lucifer Rising - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 04x22 Lucifer Rising   04x22 Lucifer Rising - Stránka 2 Empty25.05.09 11:49

Nj, u mna bude asi problem, ze postradam ten "osobny" zivot.. statnice mam teda buduci tyzden, ale no boy, intrak prazdny, na skype stale sranda.. Very Happy
ja mam tiez viacero serialov, ktore pozeram len zo zotrvacnosti, ale podaktore som pozerat prestala prave z dovodu, ze sa mi to zdalo prehnane - PB, SV (ku ktoremu sa idem opatovne vratit)..
SN je moje hobby (boze, to znie.. Very Happy ), venujem sa tomu aj trochu viac, ako sledovanim a chcela by som sa v tej oblasti (toho venovania sa) aj dalej rozvijat, cize ho beriem ako skvely odrazovy mostik ...

P.S.: ak vam to dava aspon trochu zmysel, tak je dobre.. Very Happy
Návrat hore Goto down
http://supernaturalcon.j2fans.cz/
Silvia
Winchester
Winchester
Silvia


Počet príspevkov : 1268
Bydlisko : Bardejov
Nálada : FINALLY!!! Adié žltočočko,vitaj Winchester!
Registration date : 30.11.2007

04x22 Lucifer Rising - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 04x22 Lucifer Rising   04x22 Lucifer Rising - Stránka 2 Empty25.05.09 14:12

veď práve ja nechcem na vás utočiť a chápem že sa možno zdá natiahnutý,ale presne ako Dion si myslím,že Eric má plán na päť rokov takže to tomu musí prispôsobiť len som chcela,aby ste možno dali šancu a neodsudzovali seriál už dopredu tým,že to už snáď preháňajú,alebo tak nejak.Každý názor je názor to nikomu neberiem ako už Fay písala sme rôzny ľudia rôznych názorov.Možno som sa zle vyjadrila svojim príspevkom som len chcela povedať či skôr poprosiť,aby ste Sn nezatracovali už dopredu nevieme čo bude ďalej neviem to ja neviete to ani vy,ale ako som už raz spomínala Mr.Kripke už niekde povedal,že on sám pozná záver dopredu a stále tvrdí,že chce seriál len na päť sérii aj keď stále dúfam,že si to rozmyslí.... Wink Wink Wink
Návrat hore Goto down
dion-fortune
Winchester
Winchester
dion-fortune


Počet príspevkov : 12342
Age : 33
Bydlisko : saphire ocean :)
Nálada : k-popovská :D
Registration date : 01.12.2007

04x22 Lucifer Rising - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 04x22 Lucifer Rising   04x22 Lucifer Rising - Stránka 2 Empty25.05.09 14:59

no tak ja mám tiež hodne obľúbených seriálov a hlavne v poslednej dobe anime 04x22 Lucifer Rising - Stránka 2 934194 čiže SPN ma už neberie tak ako kedysi. stále si však myslím, že má dosť vysokú úroveň. u mňa seriály ako PB, SMV, Lost a podobne skončili práve preto, že sa to brutálne zhoršilo... ale tiež sa plánujem ku všetkým vrátiť Laughing ale skôr len tak z nudy.....

čo sa môjho súkromného života týka, tak ako tiež mám dosť priateľov, dnes som domaturovala za dva týždne ma čakajú prímačky na VŠ, ale aj tak preferujem chat na skype alebo sledovanie seriálikov.

každému sa páči niečo iné a ja beriem, že vás sn prestalo poniektorých baviť Wink pre mňa je to stále moja srdcovka a No.1 04x22 Lucifer Rising - Stránka 2 430869 no a myslím, že to tak už aj navždy ostane 603
Návrat hore Goto down
nico
Nevinná obeť
Nevinná obeť
nico


Počet príspevkov : 29
Registration date : 12.01.2008

04x22 Lucifer Rising - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 04x22 Lucifer Rising   04x22 Lucifer Rising - Stránka 2 Empty25.05.09 15:52

PB som prestal pozerat v tretej serii, lebo to uz fakt bola demencia... Spolubyvajuci to dopozeral do konca, skoncilo sa to stvrtou seriou a pochvaloval si... Moja kocka je zas zatazena na OC California, ktore podla recenzii v stvrtej seriu uz zabehlo do "srackoidnosti"... Ako sa hovori - kolko ludi, tolko chuti... Ale SPN by si zasluzil uz dostojny koniec v stvrtej serii, bohuzial, ostava dufat uz len v takmer dostojny odchod v serii piatej... tot nazor moj...
Návrat hore Goto down
gilgy
Nevinná obeť
Nevinná obeť
gilgy


Počet príspevkov : 17
Age : 35
Bydlisko : Jakubov
Nálada : učit se, učit se, učit se :/
Registration date : 18.07.2009

04x22 Lucifer Rising - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 04x22 Lucifer Rising   04x22 Lucifer Rising - Stránka 2 Empty18.07.09 20:34

no ludia, jak tak pozerám, tak som tuším jediná odtiaľto, ktorá ešte nevidela poslednú časť štvrtej série... nooo... ale to sa po čase napraví... keby bolo viacej času, tak som schopná to sledovať stále dokola Very Happy no takže ešte štyri diely mi chýbajú, aby som sa dostala k poslednej časti, ktorú väčšina z vás tak ospevuje... no tak asi sa mám na čo tešiť podľa vašich komentárov Wink mne osobne sa páčia všetky série, proste, lebo sú tam super herci, a hlavne je to o duchoch démonoch a takých nadprirodzených bytostiach a to jako já móžem také I love you je to fakt najlepší seriál, aký môže existovať... a hlavne sa teším aj ja na piatu sériu, úplne ma to potešilo, že to plánujú... 702 ale vlastne... ja by som prijala, aj keby bolo viacej sérií 703 aj keď by to možno začala byť nuda... ale nwm, zatiaľ je to super, napínavé stále, a to sa mi páči...
Návrat hore Goto down
janča
Winchester
Winchester
janča


Počet príspevkov : 1216
Age : 34
Bydlisko : Vysočina
Nálada : docela fajn
Registration date : 29.07.2009

04x22 Lucifer Rising - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 04x22 Lucifer Rising   04x22 Lucifer Rising - Stránka 2 Empty31.07.09 11:48

Taky doufám, že už to v páté sérii nějak ukončí, protože pořád je SN otevřený, neukončený. Bude zajímavé, jak se Sam bude zbavovat té své závislosti a jak bude zpět získávat Deanovu důvěru. Protože to je seriál, tak se určitě usmíří, ale kdyby to byl fakt reál - život, tak nevím, nevím. Asi by mu Dean už nikdy nemohl věřit na 100 %. 04x22 Lucifer Rising - Stránka 2 513847
Návrat hore Goto down
dion-fortune
Winchester
Winchester
dion-fortune


Počet príspevkov : 12342
Age : 33
Bydlisko : saphire ocean :)
Nálada : k-popovská :D
Registration date : 01.12.2007

04x22 Lucifer Rising - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 04x22 Lucifer Rising   04x22 Lucifer Rising - Stránka 2 Empty31.07.09 11:56

janča: na comic cone eric povedal, že celú apocalypsu a p. ukončia v 5, takže myslím, že to bude nejaký taký uzavretejší koniec... aspoň teda dúfam Rolling Eyes samozrejme pokiaľ im skoro potvrdia 6 serku, tak asi dajú cliff, ale ja pevne verím, že všetko, čo sa malo dovysvetľovať sa v tejto serke dovysvetľuje a ukončí Wink

čo sa tej dôvery týka, tak ja si osobne myslím, že dean si už nikdy nebude 100% istý, ale to vieš... on ma takú povahu, že pokiaľ príde na sama, tak je schopný odpustiť aj to, čo my nie...
Návrat hore Goto down
SkreechTina
Winchester
Winchester
SkreechTina


Počet príspevkov : 2962
Age : 36
Bydlisko : Bratislava-Dúbravka
Nálada : dovolenková
Registration date : 27.01.2008

04x22 Lucifer Rising - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 04x22 Lucifer Rising   04x22 Lucifer Rising - Stránka 2 Empty15.08.09 2:23

Wheeeyyy, otvorený alebo ešte lepšie, zlý koniec by bol pre SN to best Wink Aj keĎ som už trošku skeptická pri ukázaní sa Lucíkovej skutočnej podoby a celého toho vlastne sparodovania Heaven and Hell, bude super, ak nás v tej ďalšej sérii Eric konečne posadí a budeme mať účty za nápravu spadnutých sánok Razz
Návrat hore Goto down
gilgy
Nevinná obeť
Nevinná obeť
gilgy


Počet príspevkov : 17
Age : 35
Bydlisko : Jakubov
Nálada : učit se, učit se, učit se :/
Registration date : 18.07.2009

04x22 Lucifer Rising - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Lucifer Rising   04x22 Lucifer Rising - Stránka 2 Empty25.08.09 19:33

[b] jooooj no konečne som sa aj ja dostala k dopozeraniu celej štvrtej série.... no ty kokos... jako spadnutá sanka fakt... to akože skončilo? preboha... že "he is coming" no som si mohla mysleť o tej bitch Ruby Shocked ja som to vedela už vtedy, keď sa tam objavila jak tá bloncka, že ona má niečo zlé za lubom a že ich celý čas len ťahá za nos... oboch bratov Winchersterovcou Suspect No joj... ale ta bloncka bola aspoň sympoška, kdežto tato... jaj... fujtalbl Very Happy ale šak každému sa lubi neco ine... no a presne som vedela, teda som si myslela, že to dopadne tak, že Dean bude Sama presviedčať o tom, že ho klame... a Sam mu neuverí... presne som si to myslela a aj to tak dopadlo, takže sa dá povedať, že takto nejak som to čakala, že to takto dopadne a preto hovorím - nesklamalo ma to... len ma mrzí to... že proste by sa mi viac páčilo, keby som nevedela odhadnúť, ako to celé dopadne... 04x22 Lucifer Rising - Stránka 2 934194 ale inak fajn, najsamlepší serial na svete... proste stvarnenie, postavy, vymysleny pribeh... a taká motanica z toho, že dovi dopo... uvidime, o čom bude piata seria, už sa na ňu nehorazne moc teším, aj keď sa obávam toho, že Winchersterovi bratia už nebudú držať spolu tak ako doteraz ... fňuk fňuk... to čo sa medzi nimi udialo v tejto časti bolo dosť smutné... Sad až mi bolo do plaču... fakt... a najprv som kukala jako, že či to tomu Castiellovi nahodou nejako ne.ebe... ale potom sa snažil Deanovi pomocť, čo som ďakovala bohu- že sa nepremení postava, ktorú mám rada - na zápornú... len škoda, že už bolo neskoro, ale ak by bolo načas, tak by to už asi museli ukončiť... no každopadne sa mrte teším na piatu seriu... a myslim si, že skončí tak... že zomre Dean - ako nehnevajte sa na mňa, ale len tu vyjadrujem svoj nazor a myslim si, že zomre... teda možno jeden z nich, ale viac si myslim, že to bude Dean... jeeežiš... už nech to tu je na stiahnutie sa neviem dočkať.... juj ... 04x22 Lucifer Rising - Stránka 2 934194 a jako ešte som zabudla podoknúť, že som rada, že ani v poslednej časti nechýbal ten prehnaný Deanov sarkazmus - ktorý tak na ňom milujem Very Happy aspoň sa na tom človek aj troška zasmeje 702 a to s tými burgerami tiež nemalo chybu Very Happy heh...
Návrat hore Goto down
Hiro666
Crossroads demon
Crossroads demon
Hiro666


Počet príspevkov : 562
Age : 36
Bydlisko : Michalovce
Nálada : good
Registration date : 28.12.2007

04x22 Lucifer Rising - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 04x22 Lucifer Rising   04x22 Lucifer Rising - Stránka 2 Empty25.08.09 21:35

Ahoj svoje dojmy z epizody si mala napisat tu :

https://supernatural.canadaboard.net/forum-f41/topic-t741.htm Wink
Návrat hore Goto down
Sarinka
Diabolský admin
Diabolský admin
Sarinka


Počet príspevkov : 7654
Age : 36
Bydlisko : Cardiff, UK
Nálada : Sherlocked
Registration date : 29.11.2007

04x22 Lucifer Rising - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 04x22 Lucifer Rising   04x22 Lucifer Rising - Stránka 2 Empty25.08.09 23:06

Príspevok som presunula tam, kam patrí. Pre budúcnosť, new topic je založenie novej témy a post reply na odpoveď v už existujúcej téme. Wink
Návrat hore Goto down
http://sarinka.tumblr.com/
Sponsored content





04x22 Lucifer Rising - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 04x22 Lucifer Rising   04x22 Lucifer Rising - Stránka 2 Empty

Návrat hore Goto down
 
04x22 Lucifer Rising
Návrat hore 
Strana 2 z 3Choď na stránku : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» 04x01 Lazarus Rising
» 04x22 Lucifer Rising
» 04x22 Lucifer Rising
» Supernatural: Rising Son
» 13x02 The Rising Son

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
 :: Seriál :: Epizódy :: Štvrtá séria-
Prejdi na: