Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
DomovDomov  HľadaťHľadať  Latest imagesLatest images  RegistráciaRegistrácia  StránkaStránka  Prihlásenie  

 

 Už rozumiem

Goto down 
3 posters
AutorSpráva
Zizi
Winchester
Winchester
Zizi


Počet príspevkov : 4217
Age : 36
Bydlisko : Havaj
Nálada : Everyday is another opportunity to shine :)
Registration date : 05.04.2008

Už rozumiem Empty
OdoslaťPredmet: Už rozumiem   Už rozumiem Empty18.07.09 12:47

Opäť som využila svoje myšlienky na napísanie krátkej výpovede pocitov. Je to o závere epizódy Jump The Shark, keď bratia spaľovali Adamove telo. Táto poviedka je skutočne veľmi kratučká, ale aj napriek tomu som sa ju rozhodla uverejniť. Neviem prečo, ale takéto pocitové mám rada a rada ich aj píšem - dúfam, že sa bude páčiť aj vám Wink 703 Príjemné čítanie


Už rozumiem


Všade tma, cez mraky nepreniká ani kúsok svetla. Vzduchom sa nesie bolesť a strata. Stojím po boku svojho mladšieho brata, jedinej rodiny, ktorá mi na tomto svete zostala a hľadím do plameňov. Je to ako deja vu ako zlý sen. Opäť sa musím prizerať ako telo ďalšieho člena našej prekliatej rodiny pohlcujú plamene, tak ako pred pár rokmi pohlcovali telo nášho otca.

„Sakra bol som na teba nahnevaný. Cítil som sa podvedený, keď som zistil, že ty si mal aj inú rodinu, zatiaľ čo ja som sa snažil tú našu udržať ako tak pohromade. Keď som sa dozvedel o Adamovi, moje srdce akoby zovrela neviditeľná ruka. Nemohol. Nechcel som ani ma malú chvíľku veriť tomu, že by to mohla byť pravda. Vždy si predsa miloval len našu mamu. Kvôli nej si bojoval. Tak čo sa to sakra stalo. Ako je možné..... Ako to, že mám brata, o ktorom som nikdy nepočul?
Keď som ho uvidel, keď o tebe rozprával, žiarlil som na neho. Nenávidel som ho. Prial som si, aby nič z toho nebolo pravdivé. Aby som sa prebudil, aby to bol len výmysel démonov. Lenže nebol.
Baseball otec? Oslava? Nás si nechával samých aj na Vianoce. Musel som Sammymu klamať, že si tu s nami bol, zatiaľ čo on spal a na jeho narodeniny si nezabudol. Ba čo viac, ty si ich s ním oslávil. Znie to žiarlivo? Áno ja viem, ale mám na to predsa právo. Nezazlievam ti, že si našiel lásku po maminej smrti. Prečo tak skoro? Prečo len pár rokov. Vždy som si myslel, že nikoho okrem nej milovať nedokážeš. Vždy keď som ťa videl, bol si zničení neúspešným pokusom o pomstu a potom sa dozviem toto? Otec sakra. Do frasa aspoň pred smrťou si mi to mohol povedať. Možno by sme ho mohli zachrániť.
Ja neviem prečo ti to vyčítam a zároveň chcem, aby nikdy nezomrel. Možno preto, že bol Winchester. Možno preto, že bol jednoducho naša rodina. Náš brat.“

Vzduch plní dymu, zápachu spáleného mäsa. Tvár mi opaľujú horúce plamene. Sam stojaci vedľa mňa ako pred rokmi hľadí do ohňa bez výrazu. A vtedy som si uvedomil.

„Nemám ťa za čo súdiť. Možno si spravil chybu, možno zopár, ale tiež si len človek. Uvedomil som si, že sme si v tomto štýle života boli predsa len dosť podobní. A keď sa nad tým zamyslím hlbšie, tak si spomínam na ten okamih, keď som sa po rokoch stretol s Lisou a jej synom Benom. Dostal som strach. Nie zo zodpovednosti, ale z toho, čo všetko som premeškal. ČMyslel som si, že je môj. Nechcel som pre neho taký život ako mám ja. Chcel som ho chrániť. A preto, teraz rozumiem. Rozumiem aj keď najradšej by som nerozumel. Chcem sa na teba hnevať. Sakra.“

Pozrel som sa znovu s čistými myšlienkami do plameňov, v ktorých sa telo nášho brata menilo na popol a oči mi zrazu zvlhli slzami. Stratili sme ho a nemali sme šancu ani ho spoznať. Obrátil som sa k Samovi, ale ten stále len tupo pozeral do plameňov.

„Nedovolím, aby zomrel ďalší Winchester. Nedovolím to Sammy,“ pomyslel som si a vzdal poslednú úctu stratenému bratovi.

The End 603
Návrat hore Goto down
lenkka
Winchester
Winchester
lenkka


Počet príspevkov : 2352
Age : 36
Bydlisko : kdekoľvek s mojim supermanom
Nálada : predsvadobná
Registration date : 06.07.2008

Už rozumiem Empty
OdoslaťPredmet: Re: Už rozumiem   Už rozumiem Empty18.07.09 13:08

Shocked Shocked Shocked Poviedka je OCh! OMG a bneviem čo ešte Shocked Shocked Shocked ja neviem ani čo napisat je to krasa Deanove myslienky smerovane k otcovi ja umrem ako fakt skvele. Najviac ma dostala to kde dean vycita otcovi ten basseball a oslavy a spomienky na to ako musel Samovi klamat na vianoce a na narodeniny no ja umieram:shock: Shocked Shocked Už rozumiem 103511 Už rozumiem 103511 Už rozumiem 103511 Už rozumiem 629176 Už rozumiem 629176

ja ti skladam velkuuuu poklonu fakt skvela poviedocka:D Už rozumiem 104346 Už rozumiem 104346 Už rozumiem 104346
Návrat hore Goto down
astík
Crossroads demon
Crossroads demon
astík


Počet príspevkov : 491
Bydlisko : Praha
Nálada : with spn awesome
Registration date : 19.01.2012

Už rozumiem Empty
OdoslaťPredmet: Už rozumiem   Už rozumiem Empty13.06.12 22:14

Zizi: opravdu kraťoučká, ale úžasná, ostatně všechny tvoje povídky jsou nádherný Už rozumiem 103511
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Už rozumiem Empty
OdoslaťPredmet: Re: Už rozumiem   Už rozumiem Empty

Návrat hore Goto down
 
Už rozumiem
Návrat hore 
Strana 1 z 1

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
 :: Seriál :: Fanfiction :: Dokončené poviedky :: Zizi-
Prejdi na: