Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
DomovDomov  HľadaťHľadať  Latest imagesLatest images  RegistráciaRegistrácia  StránkaStránka  Prihlásenie  

 

 Slash Bane (citat na vlastne riziko)

Goto down 
+7
dion-fortune
janicag
lentilka
SkreechTina
Chrystelle
str8tking
Weronička
11 posters
Choď na stránku : 1, 2  Next
AutorSpráva
Weronička
Winchester
Winchester
Weronička


Počet príspevkov : 2213
Age : 32
Bydlisko : momentálne ani sama netuším...
Nálada : VON Z VODY!
Registration date : 11.02.2008

Slash Bane (citat na vlastne riziko) Empty
OdoslaťPredmet: Slash Bane (citat na vlastne riziko)   Slash Bane (citat na vlastne riziko) Empty19.07.09 17:45

Vazene damy a mili pani (a Ramon)

posielame srdecny pozdrav, ak chcete nejake veci z fora, tak si ich ulozte do 2 dni forum nie je...tomu hovorime zabava na chate, esteze je admin na nasej strane aj s obidvoma modatormi.

Mind high five vsetkym koho este Ash neovladol slava Rocket teamu!!!

P.S. Kto nepije s nami pije proti nam, a do zgrcania priatelia... Twisted Evil Twisted Evil

P.S.2 Cakajte videa a fotky+na instruktaznom videu sa pracuje.
Návrat hore Goto down
str8tking
Winchester
Winchester
str8tking


Počet príspevkov : 2698
Age : 32
Bydlisko : Dunajská Streda
Nálada : Som doma :D:D konečne
Registration date : 21.10.2008

Slash Bane (citat na vlastne riziko) Empty
OdoslaťPredmet: Re: Slash Bane (citat na vlastne riziko)   Slash Bane (citat na vlastne riziko) Empty19.07.09 18:18

Anoooooooooooooo baby jedete. Opite sa donepamäti a ymslite aj na nás čo tam niesú. Vypite si zopár pohárov aj v mojom mene. A dion keď bude celý týždeň triezva tak s vami nehovorím. Slash Bane (citat na vlastne riziko) 99937 Slash Bane (citat na vlastne riziko) 99937
Návrat hore Goto down
Chrystelle
Pekelný moderátor
Pekelný moderátor
Chrystelle


Počet príspevkov : 10688
Age : 46
Bydlisko : Morava
Nálada : Skvělá!
Registration date : 01.12.2007

Slash Bane (citat na vlastne riziko) Empty
OdoslaťPredmet: Re: Slash Bane (citat na vlastne riziko)   Slash Bane (citat na vlastne riziko) Empty19.07.09 18:34

affraid Kriste! Co vy tam děláte?!Já vám dám, že do dvou dnů fórum nebude! Slash Bane (citat na vlastne riziko) 449740 Jestli zmizí jediný topic bez mého vědomí, tak se máte na co těšit! Najdu si vás všude. Slash Bane (citat na vlastne riziko) 873139 A Sarinka moc dobře ví, že je mám všechny zmapované do puntíku. Twisted Evil Slash Bane (citat na vlastne riziko) 43228
Doufám, že aspoň dion dodrží slovo a bude střízlivá. A jestli jo, tak ji už ted upřímně lituju. 603 Laughing
Návrat hore Goto down
str8tking
Winchester
Winchester
str8tking


Počet príspevkov : 2698
Age : 32
Bydlisko : Dunajská Streda
Nálada : Som doma :D:D konečne
Registration date : 21.10.2008

Slash Bane (citat na vlastne riziko) Empty
OdoslaťPredmet: Re: Slash Bane (citat na vlastne riziko)   Slash Bane (citat na vlastne riziko) Empty19.07.09 18:41

No ale aj keď nebude ožratá tak aspoň pripitá by mohla troška byť. Tak ako sme boli ja s adminom. Twisted Evil Twisted Evil

A baby, žiadne také že fórum nebude. Ako chrys povedala, tak si Vás nájdeme. Twisted Evil Twisted Evil
Návrat hore Goto down
Weronička
Winchester
Winchester
Weronička


Počet príspevkov : 2213
Age : 32
Bydlisko : momentálne ani sama netuším...
Nálada : VON Z VODY!
Registration date : 11.02.2008

Slash Bane (citat na vlastne riziko) Empty
OdoslaťPredmet: Re: Slash Bane (citat na vlastne riziko)   Slash Bane (citat na vlastne riziko) Empty19.07.09 19:34

Dion poctivo pije a aj vsetci ostatni, admin je este prilis triezvy na to aby mazal forum, ale na to pride pockajte do nasledujuceho dna... Twisted Evil Twisted Evil

Vsetci su uz v nalade na slash, mame tolko chlastu ze na rok nam to staci... Twisted Evil

Vsetci su uz pripiti a len tak bavime sa, kecame a hlavne slashujeme Twisted Evil

Vstekych slasherov pozdravujeme, pokemonov upalime, bude riadna vatra az sa Cass bude v nebi parit... Twisted Evil Twisted Evil

Elta hori cely rok nie ako Morena len na jar Slash Bane (citat na vlastne riziko) 99937 Slash Bane (citat na vlastne riziko) 99937

Slash Bane (citat na vlastne riziko) 891817 Slash Bane (citat na vlastne riziko) 891817
Návrat hore Goto down
str8tking
Winchester
Winchester
str8tking


Počet príspevkov : 2698
Age : 32
Bydlisko : Dunajská Streda
Nálada : Som doma :D:D konečne
Registration date : 21.10.2008

Slash Bane (citat na vlastne riziko) Empty
OdoslaťPredmet: Re: Slash Bane (citat na vlastne riziko)   Slash Bane (citat na vlastne riziko) Empty19.07.09 19:42

Slash Bane (citat na vlastne riziko) 99937 Slash Bane (citat na vlastne riziko) 99937 Slash Bane (citat na vlastne riziko) 99937 Tak to sa máte super. A pokémonov nešetriť. Ani jedného. Slash Bane (citat na vlastne riziko) 325299

Admin nech veľa nepije, bo je ešte len nedeľa. Slash Bane (citat na vlastne riziko) 891817 Sarinka. A informujte švihom švihom. Slash Bane (citat na vlastne riziko) 170639 Slash Bane (citat na vlastne riziko) 170639
Návrat hore Goto down
Weronička
Winchester
Winchester
Weronička


Počet príspevkov : 2213
Age : 32
Bydlisko : momentálne ani sama netuším...
Nálada : VON Z VODY!
Registration date : 11.02.2008

Slash Bane (citat na vlastne riziko) Empty
OdoslaťPredmet: Re: Slash Bane (citat na vlastne riziko)   Slash Bane (citat na vlastne riziko) Empty19.07.09 19:45

Pokemonov upalime na kost... Twisted Evil Twisted Evil

Ja ta prdim Ramon, slopem ako duha Twisted Evil aj ked este len nedela zajtra nam dojdu zasoby ale ideme do tesca Twisted Evil
Návrat hore Goto down
str8tking
Winchester
Winchester
str8tking


Počet príspevkov : 2698
Age : 32
Bydlisko : Dunajská Streda
Nálada : Som doma :D:D konečne
Registration date : 21.10.2008

Slash Bane (citat na vlastne riziko) Empty
OdoslaťPredmet: Re: Slash Bane (citat na vlastne riziko)   Slash Bane (citat na vlastne riziko) Empty19.07.09 20:03

Hej ja som to nepovedal celej partii len adminovi aby náhodou fakt skorej nezrušil forum. 603 603 Slash Bane (citat na vlastne riziko) 99937 Slash Bane (citat na vlastne riziko) 99937 Slash Bane (citat na vlastne riziko) 99937 Slash Bane (citat na vlastne riziko) 99937
Návrat hore Goto down
SkreechTina
Winchester
Winchester
SkreechTina


Počet príspevkov : 2962
Age : 36
Bydlisko : Bratislava-Dúbravka
Nálada : dovolenková
Registration date : 27.01.2008

Slash Bane (citat na vlastne riziko) Empty
OdoslaťPredmet: Re: Slash Bane (citat na vlastne riziko)   Slash Bane (citat na vlastne riziko) Empty19.07.09 20:48

Je super, že sa tam bavíte, ako ste si predstavovali a to prvé heslo je mi veeeeľmi známe z izby číslo 6 na 2 meete, teda okrem toho dodatku Slash Bane (citat na vlastne riziko) 934194 A šup sem s fotos Wink

EDIT: Ešte sa potom nezabudnite pochváliť s Človeče Wink
Návrat hore Goto down
Weronička
Winchester
Winchester
Weronička


Počet príspevkov : 2213
Age : 32
Bydlisko : momentálne ani sama netuším...
Nálada : VON Z VODY!
Registration date : 11.02.2008

Slash Bane (citat na vlastne riziko) Empty
OdoslaťPredmet: Re: Slash Bane (citat na vlastne riziko)   Slash Bane (citat na vlastne riziko) Empty19.07.09 22:59

Nehrame ziadne clovece a ak teraz napisem jednu zmysluplnu vetu tak bude dobre... Twisted Evil

Pozdravujeme vsetkych bavime sa riadne dufam ze nebudeme nikto grcat... Slash Bane (citat na vlastne riziko) 99937 Slash Bane (citat na vlastne riziko) 99937
Návrat hore Goto down
Weronička
Winchester
Winchester
Weronička


Počet príspevkov : 2213
Age : 32
Bydlisko : momentálne ani sama netuším...
Nálada : VON Z VODY!
Registration date : 11.02.2008

Slash Bane (citat na vlastne riziko) Empty
OdoslaťPredmet: Re: Slash Bane (citat na vlastne riziko)   Slash Bane (citat na vlastne riziko) Empty20.07.09 9:09

Sorry za 2 prispevky pod sebou zase raz, ale Admin este spi... Twisted Evil

Prihadzujem nejake fotky z nasej SLASH chaty...

kód:
http://img213.imageshack.us/gal.php?g=p7190131.jpg
Návrat hore Goto down
lentilka
Winchester
Winchester
lentilka


Počet príspevkov : 2175
Age : 43
Registration date : 15.04.2008

Slash Bane (citat na vlastne riziko) Empty
OdoslaťPredmet: Re: Slash Bane (citat na vlastne riziko)   Slash Bane (citat na vlastne riziko) Empty20.07.09 9:37

ahoooooooooooooooj srdečný pozdrav z bani.
Vž sme vstali podaktorý darý sa nám dobr jest a pit máme čo, aj ked pijeme len z donutenie lebo v trubkách nie je pitná voda Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil takže nič iné nám nezostáva.
Včera odtialto zdrhi všetky srnky medvede a ludia taká disco tu bola Slash Bane (citat na vlastne riziko) 852217 dance dance dance a pes tancoval tiež juhuuuu to ste mali vidieť
len som trochu sklamaná že nikto nevracal Slash Bane (citat na vlastne riziko) 1319 Slash Bane (citat na vlastne riziko) 1319 Slash Bane (citat na vlastne riziko) 1319 tak som sa tešila že spoznám krásy tejto prírody ale ešte je len pondelok
a tomuto neuveríte ale upratali sme brrrrrrrrrrrrrrrrrr
myslíme na vám dufam že neumierate na štikútku
fish dneska sa možno aj kupat budeme ale len možno fish fish fish
Návrat hore Goto down
janicag
Winchester
Winchester
janicag


Počet príspevkov : 1301
Age : 37
Bydlisko : Spišská Nová Ves
Nálada : ...sick and tired...
Registration date : 23.08.2008

Slash Bane (citat na vlastne riziko) Empty
OdoslaťPredmet: Re: Slash Bane (citat na vlastne riziko)   Slash Bane (citat na vlastne riziko) Empty20.07.09 9:56

Čauko, čauko...aj ja sa hlasim, este stale na zive 703 Laughing Laughing Ale noc bola drsna, dnes uz nemiesam Slash Bane (citat na vlastne riziko) 1319 Laughing
Mame sa super, skoda ze tu nie ste...chybate nam (aj ty Ramon Laughing )
Slniecko svieti, mušky lietaju a my sa zatial drzime...poniektori Slash Bane (citat na vlastne riziko) 49896
Slash Bane (citat na vlastne riziko) 891817 Slash Bane (citat na vlastne riziko) 141695
Návrat hore Goto down
http://community.livejournal.com/sa_tvojih_usana/
dion-fortune
Winchester
Winchester
dion-fortune


Počet príspevkov : 12342
Age : 33
Bydlisko : saphire ocean :)
Nálada : k-popovská :D
Registration date : 01.12.2007

Slash Bane (citat na vlastne riziko) Empty
OdoslaťPredmet: Re: Slash Bane (citat na vlastne riziko)   Slash Bane (citat na vlastne riziko) Empty20.07.09 10:10

hlásim sa aj ja Laughing včera som vypila viac ako za celý svoj život dokopy asi Laughing ramon ale sklamem ťa opitá ani pripitá som nebola 603 ale všetko, čo mi naliali som vypila Twisted Evil niežeby toho bolo nejako veľa 603 ani zle mi nebolo, takže pohoda..... poniektorí museli síce rozdýchavať, ale nikto zatiaľ negrcal, takže dnes pijeme ďalej Laughing tých 11 fliaš včera bola iba predpríprava Twisted Evil

máme tu toľko zásob, že aj mesiac by sme tu mohli ostať a nie iba týždeň, aj keď chľast bude treba ešte dokúpiť Slash Bane (citat na vlastne riziko) 934194

všetci sú tu strašne zlatí a toľko prekvapení bolo, že som neverila.... akože konečne mám pentagram!!!!!!!!!!!!!!!!!!! aj sprcháč som vyfasovala a plyšáka na mobil a čokoládku a .... Slash Bane (citat na vlastne riziko) 87642 fay mi doniesla TIH a Christmas Cottage a 6 volume mangy VK 702 akože ppl ja vás tak strááááááááášne moc všetkých ľúbim, že to sa slovami ani nedá opísať Slash Bane (citat na vlastne riziko) 891817 Slash Bane (citat na vlastne riziko) 891817 Slash Bane (citat na vlastne riziko) 891817 tak úžasne sa tu bavíme... nôtili sme pri jazere ako totálny bezďáci, potom pozerali slash vidka- wincest 4ever, bola aj disco, spievali sme johna, gay and lesbien song a podobne na plnú hubu, takže všetko živé v okolí vzalo nohy na plecia... no a ja už končím túto moju slohovku a idem sa najesť. zlatí ľudia na chatke spravili super toasty Slash Bane (citat na vlastne riziko) 170639

ps: chýbate nám tu poniektorí, ale nabudúce vás to už neminie Slash Bane (citat na vlastne riziko) 348507
Návrat hore Goto down
str8tking
Winchester
Winchester
str8tking


Počet príspevkov : 2698
Age : 32
Bydlisko : Dunajská Streda
Nálada : Som doma :D:D konečne
Registration date : 21.10.2008

Slash Bane (citat na vlastne riziko) Empty
OdoslaťPredmet: Re: Slash Bane (citat na vlastne riziko)   Slash Bane (citat na vlastne riziko) Empty20.07.09 10:16

jaj baby ja som si pozrel vaše fotky a ste na nich skvelé. Pikachu Rocks. Slash Bane (citat na vlastne riziko) 556347 Slash Bane (citat na vlastne riziko) 99937
A fayin hafan. ako vidím tak má dosť veľký priestor. A ten affraid ksicht lentilky lol! je super.
Ste tam všetky pekné a mám len nervy že tam niesom. Slash Bane (citat na vlastne riziko) 555452 Slash Bane (citat na vlastne riziko) 555452

Edit: dion dobrú chuť. I love you
Návrat hore Goto down
Weronička
Winchester
Winchester
Weronička


Počet príspevkov : 2213
Age : 32
Bydlisko : momentálne ani sama netuším...
Nálada : VON Z VODY!
Registration date : 11.02.2008

Slash Bane (citat na vlastne riziko) Empty
OdoslaťPredmet: Re: Slash Bane (citat na vlastne riziko)   Slash Bane (citat na vlastne riziko) Empty20.07.09 11:30

Je rano a zase chlastame....vodu Slash Bane (citat na vlastne riziko) 99937
Návrat hore Goto down
Fay
Diabolský admin
Diabolský admin
Fay


Počet príspevkov : 2327
Age : 36
Bydlisko : psychiatrické oddelenie NR - izba č.16
Nálada : *tudududú tudútúúúú*
Registration date : 03.03.2009

Slash Bane (citat na vlastne riziko) Empty
OdoslaťPredmet: Re: Slash Bane (citat na vlastne riziko)   Slash Bane (citat na vlastne riziko) Empty20.07.09 21:13

je večer a zase chlastáme.. voda+lieh, prípadne bubliny.. jummy.. a čarovný ohník nám púšťa dúhový dym, naaajs.. Twisted Evil
Návrat hore Goto down
http://supernaturalcon.j2fans.cz/
Chrystelle
Pekelný moderátor
Pekelný moderátor
Chrystelle


Počet príspevkov : 10688
Age : 46
Bydlisko : Morava
Nálada : Skvělá!
Registration date : 01.12.2007

Slash Bane (citat na vlastne riziko) Empty
OdoslaťPredmet: Re: Slash Bane (citat na vlastne riziko)   Slash Bane (citat na vlastne riziko) Empty20.07.09 23:28

Ráda vidím, že se stále dobře bavíte. Laughing Máte jediné štěstí, že tam nejsem s vámi. To bych vám ten chlast řádně "osladila". Slash Bane (citat na vlastne riziko) 132752 Slash Bane (citat na vlastne riziko) 99937 Fakt nechápu, co na tom alkoholu všichni vidí. 603 Laughing

A díky za fotečky! Twisted Evil Jsem zvědavá na dalšííí! 704 Pokud tam bude za pár dní ještě někdo schopný fotit..... lol!
Návrat hore Goto down
cleo
Winchester
Winchester
cleo


Počet príspevkov : 4946
Bydlisko : Wales
Nálada : upršaná :D
Registration date : 10.05.2008

Slash Bane (citat na vlastne riziko) Empty
OdoslaťPredmet: Re: Slash Bane (citat na vlastne riziko)   Slash Bane (citat na vlastne riziko) Empty21.07.09 0:18

Momentálne pozeráme OTH ako Elta dostane na papulu... Slash Bane (citat na vlastne riziko) 325299 Slash Bane (citat na vlastne riziko) 325299 Náááádhera... Very Happy Very Happy
Návrat hore Goto down
Weronička
Winchester
Winchester
Weronička


Počet príspevkov : 2213
Age : 32
Bydlisko : momentálne ani sama netuším...
Nálada : VON Z VODY!
Registration date : 11.02.2008

Slash Bane (citat na vlastne riziko) Empty
OdoslaťPredmet: Re: Slash Bane (citat na vlastne riziko)   Slash Bane (citat na vlastne riziko) Empty21.07.09 0:40

No proste to nevies kde sa mas divat jeden pusta to na booku druhy to...no hlavne ze stihame,,, Twisted Evil

Ja kopcim a napalujem asi uz 50-te DVD-cko ale sak neva este mi z toho neje.e kdezeeeee Evil or Very Mad
Návrat hore Goto down
cleo
Winchester
Winchester
cleo


Počet príspevkov : 4946
Bydlisko : Wales
Nálada : upršaná :D
Registration date : 10.05.2008

Slash Bane (citat na vlastne riziko) Empty
OdoslaťPredmet: Re: Slash Bane (citat na vlastne riziko)   Slash Bane (citat na vlastne riziko) Empty21.07.09 1:18

Wero nevieš kde mám pohár??? Laughing Laughing Zachráň Janka Jonáša... Laughing Laughing
Návrat hore Goto down
Weronička
Winchester
Winchester
Weronička


Počet príspevkov : 2213
Age : 32
Bydlisko : momentálne ani sama netuším...
Nálada : VON Z VODY!
Registration date : 11.02.2008

Slash Bane (citat na vlastne riziko) Empty
OdoslaťPredmet: Re: Slash Bane (citat na vlastne riziko)   Slash Bane (citat na vlastne riziko) Empty21.07.09 12:53

Cleo pohar si mala vcera vecer na stole s vinkom a cakal ta tam...

Ideme vyrabat tricka Zachrante Ianka Jonasa Twisted Evil Twisted Evil Laughing
Návrat hore Goto down
cleo
Winchester
Winchester
cleo


Počet príspevkov : 4946
Bydlisko : Wales
Nálada : upršaná :D
Registration date : 10.05.2008

Slash Bane (citat na vlastne riziko) Empty
OdoslaťPredmet: Re: Slash Bane (citat na vlastne riziko)   Slash Bane (citat na vlastne riziko) Empty21.07.09 12:58

Hej hej potom som ho našla Very Happy Ok môžeme ísť zachraňovať Janka Jonáša...
Návrat hore Goto down
Weronička
Winchester
Winchester
Weronička


Počet príspevkov : 2213
Age : 32
Bydlisko : momentálne ani sama netuším...
Nálada : VON Z VODY!
Registration date : 11.02.2008

Slash Bane (citat na vlastne riziko) Empty
OdoslaťPredmet: Re: Slash Bane (citat na vlastne riziko)   Slash Bane (citat na vlastne riziko) Empty21.07.09 13:00

Ser na tens tary pohar dneska bude novy a plnyy... Twisted Evil

Janko Jonas musi byt zachraneny a kabatnik nech zdochne Laughing
Návrat hore Goto down
dion-fortune
Winchester
Winchester
dion-fortune


Počet príspevkov : 12342
Age : 33
Bydlisko : saphire ocean :)
Nálada : k-popovská :D
Registration date : 01.12.2007

Slash Bane (citat na vlastne riziko) Empty
OdoslaťPredmet: Re: Slash Bane (citat na vlastne riziko)   Slash Bane (citat na vlastne riziko) Empty23.07.09 11:57

je nám ppc, už sme tu 5 dní a ešte nikto na nikoho nezazerá. 2 už grcali, ja som to nebola, smola ramon Laughing ale žijeme, bavíme sa, chľastáme- ja len trocha. mali sme aj premietanie pod širím nebom, fay rocks, doniesla mega super premietačku cheers cheers kúpeme sa v jazere- poniektorí, ujo z bufetu za nami divne pozerá Laughing susedia sa na nás pernamentne sťažujú, ale nám je tak super, že máme všetko viete kde Laughing
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Slash Bane (citat na vlastne riziko) Empty
OdoslaťPredmet: Re: Slash Bane (citat na vlastne riziko)   Slash Bane (citat na vlastne riziko) Empty

Návrat hore Goto down
 
Slash Bane (citat na vlastne riziko)
Návrat hore 
Strana 1 z 2Choď na stránku : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» SLASH Silvester 2009
» 07x06 Slash Fiction
» 07x06 Slash Fiction
» 07x06 Slash Fiction

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
 :: Seriál :: Supernatural :: SK/CZ SN meets-
Prejdi na: