Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
DomovDomov  HľadaťHľadať  Latest imagesLatest images  RegistráciaRegistrácia  StránkaStránka  Prihlásenie  

 

 Festival Fantazie Speciál 2009

Goto down 
2 posters
AutorSpráva
Fay
Diabolský admin
Diabolský admin
Fay


Počet príspevkov : 2327
Age : 36
Bydlisko : psychiatrické oddelenie NR - izba č.16
Nálada : *tudududú tudútúúúú*
Registration date : 03.03.2009

Festival Fantazie Speciál 2009 Empty
OdoslaťPredmet: Festival Fantazie Speciál 2009   Festival Fantazie Speciál 2009 Empty29.08.09 11:04

Máme tu ďalší ročník FFS a samozrejme, že po úspešnom letnom FF nemôže Supernatural chýbať ani na speciále. Dostali sme jeden deň (predbežný program dole), FFS je väčšinou repríza najúspešnejších prednášok + nejaké premietanie. Myslím, že hodím znova kvíz (v lete to bolo funny, hehe.. Very Happy ), musím sa ešte dohodnúť s Catie. Dostali sme stredu - 28.10.09 - v Čechách štátny sviatok, u nás myslím nie, ale uliať zo školy sa budem musieť tak či tak..
Ste všetci vítaníí.. Smile

kód:
http://www.festivalfantazie.cz/archiv/2009ffs/program/rozmisteni_ffs09.png
Návrat hore Goto down
http://supernaturalcon.j2fans.cz/
dion-fortune
Winchester
Winchester
dion-fortune


Počet príspevkov : 12342
Age : 33
Bydlisko : saphire ocean :)
Nálada : k-popovská :D
Registration date : 01.12.2007

Festival Fantazie Speciál 2009 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Festival Fantazie Speciál 2009   Festival Fantazie Speciál 2009 Empty29.08.09 11:44

paráda cheers ešte budem musieť checknúť ako som na tom s prednáškami a podobne, ale predbežne by som išla Festival Fantazie Speciál 2009 934194 hlavne budem potom potrebovať tvoju pomoc ohľadom ubytovania a tak 603 ale zatiaľ teda ešte ozaj nič nesľubujem, ale spravím všetko preto, aby mi to vyšlo. nikdy si neodpustím, že v lete som nedošla No
Návrat hore Goto down
Fay
Diabolský admin
Diabolský admin
Fay


Počet príspevkov : 2327
Age : 36
Bydlisko : psychiatrické oddelenie NR - izba č.16
Nálada : *tudududú tudútúúúú*
Registration date : 03.03.2009

Festival Fantazie Speciál 2009 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Festival Fantazie Speciál 2009   Festival Fantazie Speciál 2009 Empty29.08.09 11:46

dion: vravím, je tam problém, že je to cez týždeň a my tam voľno nemáme - som to pozerala, ale ee.. možno sa VŠ zľutuje a nejaké nám dá, ale veľmi o tom pochybujem.. keď nedostanem voľno, tak idem len ja ten jeden deň (čo bude tiež funny s cestou a so všetkým.. ).. ma to štve kua, som chcela dojsť na celý týždeň
Návrat hore Goto down
http://supernaturalcon.j2fans.cz/
dion-fortune
Winchester
Winchester
dion-fortune


Počet príspevkov : 12342
Age : 33
Bydlisko : saphire ocean :)
Nálada : k-popovská :D
Registration date : 01.12.2007

Festival Fantazie Speciál 2009 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Festival Fantazie Speciál 2009   Festival Fantazie Speciál 2009 Empty29.08.09 11:48

jeden deň sa ulejem, to ma nezabije Rolling Eyes dlhšie fakt nebudem môcť kvôli škole, ale ten jeden deň ma dúfam pustia Festival Fantazie Speciál 2009 260605
Návrat hore Goto down
Fay
Diabolský admin
Diabolský admin
Fay


Počet príspevkov : 2327
Age : 36
Bydlisko : psychiatrické oddelenie NR - izba č.16
Nálada : *tudududú tudútúúúú*
Registration date : 03.03.2009

Festival Fantazie Speciál 2009 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Festival Fantazie Speciál 2009   Festival Fantazie Speciál 2009 Empty29.08.09 11:51

skôr rátaj s 2 dňami - v stredu sme od 8.00 do pol noci.. čiže vo štvrtok odchod.. ja by som ťa vedela zobrať do Nitry (prípadne ťa dakde cestou vyhodiť, keby som šla takto).. keď budem mať školu, tak skoro ráno vypadnem v stredu (nech tam o 8 som) a vo štvrtok ráno nas5.. to by sme sa už nejak dohodli, keby si chcela teda ísť so mnou.. Wink
Návrat hore Goto down
http://supernaturalcon.j2fans.cz/
dion-fortune
Winchester
Winchester
dion-fortune


Počet príspevkov : 12342
Age : 33
Bydlisko : saphire ocean :)
Nálada : k-popovská :D
Registration date : 01.12.2007

Festival Fantazie Speciál 2009 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Festival Fantazie Speciál 2009   Festival Fantazie Speciál 2009 Empty29.08.09 11:54

och áno please 603 ja neviem môj rozvrh zatiaľ, ale dúfam, že mi to vyjde. niečo vymyslím Wink len rodičia budú problém, ale hádam ukecám 603
Návrat hore Goto down
Fay
Diabolský admin
Diabolský admin
Fay


Počet príspevkov : 2327
Age : 36
Bydlisko : psychiatrické oddelenie NR - izba č.16
Nálada : *tudududú tudútúúúú*
Registration date : 03.03.2009

Festival Fantazie Speciál 2009 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Festival Fantazie Speciál 2009   Festival Fantazie Speciál 2009 Empty29.08.09 11:56

ja rodičov neriešim, hehe.. Very Happy vedia že som sa kvôli tomu namakala, takže mi to je jedno, vynechala som školu aj kvôli väčším kravinám, toto je niečo, na čom mi záleží, takže.. Very Happy a okrem toho, budem prednášať (pravdepodobne), takže nesmiem chýbať, LOL... ani ja ešte neviem rozvrh, ale vyzerá to tak, že budem musieť vo štvrtok s5..
Návrat hore Goto down
http://supernaturalcon.j2fans.cz/
dion-fortune
Winchester
Winchester
dion-fortune


Počet príspevkov : 12342
Age : 33
Bydlisko : saphire ocean :)
Nálada : k-popovská :D
Registration date : 01.12.2007

Festival Fantazie Speciál 2009 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Festival Fantazie Speciál 2009   Festival Fantazie Speciál 2009 Empty29.08.09 11:57

no ja dúfam, že vo štvrtok budem mať prenášky až po obede alebo tak nejak, aby som to stihla Laughing tá streda je kritická, ale tha čo. jeden deň hore dole 603
Návrat hore Goto down
Fay
Diabolský admin
Diabolský admin
Fay


Počet príspevkov : 2327
Age : 36
Bydlisko : psychiatrické oddelenie NR - izba č.16
Nálada : *tudududú tudútúúúú*
Registration date : 03.03.2009

Festival Fantazie Speciál 2009 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Festival Fantazie Speciál 2009   Festival Fantazie Speciál 2009 Empty29.08.09 12:04

presne tak, jeden deň ešte nikoho nezabil.. Very Happy ja ani nedúfam, že by som mala vo štvrtok voľno, ale fakt, mrd up, potom už len necelé 2 mesiace a skúškové - nebudem sa môcť už uliať.. nevadíííí, SPN je dôležitejšíí (šak? Rolling Eyes ). škoda že to nevyšlo na piatok, sme mohli púšťať novú epku, hehe
Návrat hore Goto down
http://supernaturalcon.j2fans.cz/
dion-fortune
Winchester
Winchester
dion-fortune


Počet príspevkov : 12342
Age : 33
Bydlisko : saphire ocean :)
Nálada : k-popovská :D
Registration date : 01.12.2007

Festival Fantazie Speciál 2009 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Festival Fantazie Speciál 2009   Festival Fantazie Speciál 2009 Empty29.08.09 12:07

no ja si tiež myslím, že jeden deň nevadí. týždeň by bolo niečo iné, ale takto.... to musím ukecať. ale nesmiem sa tým pádom vôbec ulievať, aby ma rodičia pustili. juuuj to bude makačka. ale pre supernatural všetko Laughing
Návrat hore Goto down
Fay
Diabolský admin
Diabolský admin
Fay


Počet príspevkov : 2327
Age : 36
Bydlisko : psychiatrické oddelenie NR - izba č.16
Nálada : *tudududú tudútúúúú*
Registration date : 03.03.2009

Festival Fantazie Speciál 2009 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Festival Fantazie Speciál 2009   Festival Fantazie Speciál 2009 Empty27.10.09 8:35

Festival fantazie SPECIÁL 2009

Sexisnatural

Přednášející: Porty
Anotace : Přednáška, jak již zkomolenina v názvu napovídá, bude převážně o sexu.
Pokud tuto zábavu chudých neznáte, je zbytečné chodit na tuto přednášku.Kdo s kým, proč a za jakých postelových okolností se obcuje v seriálu Supernatural, se dozvíte jedině na této přednášce.

Hodina s Jensenem a Jaredem
Přednášející: Caterina + Fay
Anotace :V hlavních rolích Jensen Ackles a Jared Padalecki. Zajímavosti z jejich života, jejich další projekty a důvody proč se stali našimi oblíbenci.

Ženské hrdinky v 1. sérii

Přednášející: Caterina
Anotace : Přijďte si poslechnout o ženách, které ovlivnily Sama a Deana v průběhu 1. série. Ať už z dobrého či špatného hlediska !

Výročná schôdza hnutia JWMZŽ
Přednášející: Elendilka
Anotace :Výročnú schôdzu hnutia John Winchester mal zostať žiť bude viesť Elendilka, zakladateľka tohto spolku. Pozrieme sa, ako sa má zdravie Jeffreyho Deana Morgana a ako pokračuje boj hnutia s Ericom Kripkem o navrátenie postavy starého Winčiska do seriálu. Nenechajte si to ujsť!

Zbrane v Supernatural
Přednášející: Fay
Anotace :„Musíme zabiť toľko zlých bastardov, koľko len môžme.“ Ale ako? To a množstvo iných zaujímavostí zo sveta zbraní v Supernatural vám povie Fay.

Slash v musicvideách
Přednášející: Fay
Anotace :Wincest, Destiel, Sastiel, alebo Luciel.. sú pre vás tieto pojmy neznáme? Ak vám nevadí mužské párovanie postáv a chcete si trochu "osladiť" život, táto prednáška je pre vás to pravé. Výber slash videii zo sveta Supernatural.

'67 Chevrolet Impala
Přednášející: Fay
Anotace :„Tretia“ hlavná postava seriálu, Deanova pýcha Chevrolet Impala 67. Niečo z histórie Chevroletu, Metallicar v rodine Winchestrových a najlepšie momenty tejto čiernej krásky.
Návrat hore Goto down
http://supernaturalcon.j2fans.cz/
Sponsored content





Festival Fantazie Speciál 2009 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Festival Fantazie Speciál 2009   Festival Fantazie Speciál 2009 Empty

Návrat hore Goto down
 
Festival Fantazie Speciál 2009
Návrat hore 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Festival Fantazie 2010
» Supernatural na Festivale Fantazie 2009
» Festival Fantazie 2012 - Cosplay 2012
» FESTIVAL FANTAZIE 2015 a SPNcon

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
 :: Seriál :: Novinky-
Prejdi na: