Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
DomovDomov  HľadaťHľadať  Latest imagesLatest images  RegistráciaRegistrácia  StránkaStránka  Prihlásenie  

 

 RPG - GF-WORLD

Goto down 
4 posters
Choď na stránku : Previous  1, 2
AutorSpráva
dion-fortune
Winchester
Winchester
dion-fortune


Počet príspevkov : 12342
Age : 33
Bydlisko : saphire ocean :)
Nálada : k-popovská :D
Registration date : 01.12.2007

RPG - GF-WORLD - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: RPG - GF-WORLD   RPG - GF-WORLD - Stránka 2 Empty12.09.09 21:35

Lelouch si najprv všimol Misaki, potom vlka a potom ženu, ktorú predtým nevidel. Najviac ho samozrejme znepokojil vlk. Je to divoké zviera a pokiaľ by zaútočilo... Na zvieratá jeho geass neúčinkuje, nedokázal by ženám pomôcť... Ale zvláštne bolo, že ani jedna z nich sa ho nebála. Možno ho poznajú... pomyslel si a modlil sa, aby to bola pravda.
Návrat hore Goto down
SkreechTina
Winchester
Winchester
SkreechTina


Počet príspevkov : 2962
Age : 36
Bydlisko : Bratislava-Dúbravka
Nálada : dovolenková
Registration date : 27.01.2008

RPG - GF-WORLD - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: RPG - GF-WORLD   RPG - GF-WORLD - Stránka 2 Empty12.09.09 23:23

Nestrhla sa, keď k nej prišla neznáma, pripravená do boja a prehovorila:
"Nevím, jestli je dobrý nápad sahat na úplně neznámého vlka, který stojí před branou a nevypadá na domácího mazlíčka... Ale Naku si tě viditelně oblíbil."
"Naku?" opýtala sa viac pre seba Ren a dotkla sa vlkovho sivého čela, prstami prešla k jeho uchu a jemne ho poškrabkala.
"Asi to bude tým, že k smrti som mala vždy blízko, alebo som si s ňou mohla podať ruku." a otočila sa na Misaki. V tom si všimla, ako k nim pricválali ďalší dvaja neznámy. V okolitom lese zašušťali listy z juky a oprel sa do nich studený vánok. Stačilo jej pár sekúnd, aby zistila, že určite im nechcú urobiť nič zlé a akoby na povel, okolie prírody sa vrátilo do normálu slnečného dňa. Nadýchla sa, pousmiala sa a povedala:
"Som Ren a neviem prečo mám pocit, že ste iní. Pôjdeme niekde na dobré saké?"
Návrat hore Goto down
Anwiel
Winchester
Winchester
Anwiel


Počet príspevkov : 4325
Age : 35
Bydlisko : Praha
Nálada : smíšená
Registration date : 09.04.2008

RPG - GF-WORLD - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: RPG - GF-WORLD   RPG - GF-WORLD - Stránka 2 Empty13.09.09 1:14

Misaki se musela usmát. "Nebo má Naku jenom slabost pro ženy, co??" Ta věta patřila vlku, který na Misaki zavrčel a štěknul. Provokuji ho, jako kdyby to byl člověk... "No dobrá, tak pojďme na saké, už dlouho jsem si ho nevychutnala s někým, kdo by mi rozumněl... Jsem Misaki." Misaki se zadívala Nakuovi do očí. Chtěla ho vzít s sebou, ale věděla, že to není dobrý nápad...
Návrat hore Goto down
http://www.anwiel.blog.cz
dion-fortune
Winchester
Winchester
dion-fortune


Počet príspevkov : 12342
Age : 33
Bydlisko : saphire ocean :)
Nálada : k-popovská :D
Registration date : 01.12.2007

RPG - GF-WORLD - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: RPG - GF-WORLD   RPG - GF-WORLD - Stránka 2 Empty13.09.09 17:14

Lelouch sa pozorne obzeral po okolí a rozmýšľal nad najvhodnejšou cestou úteku, pokiaľ by vlk zaútočil, keď postrehol, že ho ženy volajú menom. Zarazil sa. Vlk ako domáce zvieratko? Títo ľudia ho začínali fascinovať viac a viac. Keď Ren navrhla, aby išli na saké, zosmutnel. Určite nebudú chcieť, aby išiel s nimi. Zrejme ho Mark pošle, aby sa postaral o Abbie, zatiaľ čo oni sa budú zabávať.
Návrat hore Goto down
SkreechTina
Winchester
Winchester
SkreechTina


Počet príspevkov : 2962
Age : 36
Bydlisko : Bratislava-Dúbravka
Nálada : dovolenková
Registration date : 27.01.2008

RPG - GF-WORLD - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: RPG - GF-WORLD   RPG - GF-WORLD - Stránka 2 Empty13.09.09 20:01

Ren naposledy pohladila sivého chlpáča po ňufáku a keď videla, ako je Misaki ľúto, že nemôže ísť s nimi, pochopila ju. Napravila si kapucňu, preložila si košík do druhej ruky a pozrela sa aj na chlapov.
"O pár obchodov ďalej, tá budova s tou červenozlatou strieškou, tam majú dobré saké a vedia sa tam postarať o kone. Pozývam vás všetkých." a posledné slová mienila aj na Leloucha, ke´d si všimla jeho smutný záblesk v tvári.
Návrat hore Goto down
Soniq
Winchester
Winchester
Soniq


Počet príspevkov : 2126
Age : 30
Nálada : :)
Registration date : 24.03.2008

RPG - GF-WORLD - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: RPG - GF-WORLD   RPG - GF-WORLD - Stránka 2 Empty13.09.09 20:12

" Super , tak ideme?" pozrel na dievčatá a na Lulu , ktorý rázom zosmutnel. Šťuchol ho. " Hej , čo je?" usmial sa naňho.
Návrat hore Goto down
dion-fortune
Winchester
Winchester
dion-fortune


Počet príspevkov : 12342
Age : 33
Bydlisko : saphire ocean :)
Nálada : k-popovská :D
Registration date : 01.12.2007

RPG - GF-WORLD - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: RPG - GF-WORLD   RPG - GF-WORLD - Stránka 2 Empty13.09.09 20:36

Lulu sa vďačne usmial na Ren a na Markovu otázku odpovedal už s úsmevom.
"Už nič." Očká sa mu rozžiarili vzrušením, ktoré už dlho necítil. Bol to samotár, vždy si myslel, že je mu samému lepšie a odrazu mal potrebu byť v spoločnosti týchto neznámych ľudí a to ho vzrušovalo. (nie fyzicky)
Návrat hore Goto down
Anwiel
Winchester
Winchester
Anwiel


Počet príspevkov : 4325
Age : 35
Bydlisko : Praha
Nálada : smíšená
Registration date : 09.04.2008

RPG - GF-WORLD - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: RPG - GF-WORLD   RPG - GF-WORLD - Stránka 2 Empty16.09.09 7:10

"No, tak jdeme!! Akorád nevím, co tady s tím..." Misaki se podívala na vlka. "Myslím, že by se smrtelně urazil, kdybych ho nevzala na saké." mrkla na něj a Naku ihned stál na nohou a čekal až vyrazí. Saké opravdu zbožňoval.
Návrat hore Goto down
http://www.anwiel.blog.cz
SkreechTina
Winchester
Winchester
SkreechTina


Počet príspevkov : 2962
Age : 36
Bydlisko : Bratislava-Dúbravka
Nálada : dovolenková
Registration date : 27.01.2008

RPG - GF-WORLD - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: RPG - GF-WORLD   RPG - GF-WORLD - Stránka 2 Empty16.09.09 7:28

Ren sa tiež pozrela na Naku a veselo povedala:
"V krčme u Dračej krvi cudzincov a podivínov výtajú skoro otvorenou náručou, takže vlk im tam určite nebude vadiť."
Návrat hore Goto down
Anwiel
Winchester
Winchester
Anwiel


Počet príspevkov : 4325
Age : 35
Bydlisko : Praha
Nálada : smíšená
Registration date : 09.04.2008

RPG - GF-WORLD - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: RPG - GF-WORLD   RPG - GF-WORLD - Stránka 2 Empty16.09.09 11:56

"V tom případě už nám opravdu nic nebrání v tom, abysme šli..." Misaki se pomalu vydala na cestu zpátky do města. Věděla, že když budou procházet, tak na ně každý bude zírat, ale komu by to vadilo, když byla konečně s někým, s kým si rozumí.
Návrat hore Goto down
http://www.anwiel.blog.cz
dion-fortune
Winchester
Winchester
dion-fortune


Počet príspevkov : 12342
Age : 33
Bydlisko : saphire ocean :)
Nálada : k-popovská :D
Registration date : 01.12.2007

RPG - GF-WORLD - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: RPG - GF-WORLD   RPG - GF-WORLD - Stránka 2 Empty16.09.09 14:57

"Ja by som sa ešte potreboval zastaviť pri tržnici a zobrať so sebou môjho koňa." ozval sa Lulu.
"Ale ak na mňa nechcete čakať, nemusíte. Stačí ak mi poviete, kde je krčma U dračej krvi a ja prídem za vami." rýchlo dodal v obave, že by ich zbytočne len obťažoval.
Návrat hore Goto down
Soniq
Winchester
Winchester
Soniq


Počet príspevkov : 2126
Age : 30
Nálada : :)
Registration date : 24.03.2008

RPG - GF-WORLD - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: RPG - GF-WORLD   RPG - GF-WORLD - Stránka 2 Empty18.09.09 21:43

" Lulu ja s tebou pôjdem, aspoň sa zoznámim s tvojím koňom." ponúkol sa a potlapkal Abbie.
Návrat hore Goto down
dion-fortune
Winchester
Winchester
dion-fortune


Počet príspevkov : 12342
Age : 33
Bydlisko : saphire ocean :)
Nálada : k-popovská :D
Registration date : 01.12.2007

RPG - GF-WORLD - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: RPG - GF-WORLD   RPG - GF-WORLD - Stránka 2 Empty20.09.09 23:25

"Vážne? To by si bol veľmi milý. Ďakujem." Usmial sa Lulu. "Mimochodom môj kôň sa volá Arthur."
Návrat hore Goto down
Anwiel
Winchester
Winchester
Anwiel


Počet príspevkov : 4325
Age : 35
Bydlisko : Praha
Nálada : smíšená
Registration date : 09.04.2008

RPG - GF-WORLD - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: RPG - GF-WORLD   RPG - GF-WORLD - Stránka 2 Empty23.09.09 8:48

Misaki se usmála. "Ok, Ren a já půjdeme napřed a zabereme nějaké pěkné místo. Naku si obstará jídlo sám... Ale nenápadně, jasný!!!" Poslední slova byla určena pro vlka, který na souhlas temně zavrčel. Otočila se na Ren "Můžeme tedy jít?"
Návrat hore Goto down
http://www.anwiel.blog.cz
Sponsored content





RPG - GF-WORLD - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: RPG - GF-WORLD   RPG - GF-WORLD - Stránka 2 Empty

Návrat hore Goto down
 
RPG - GF-WORLD
Návrat hore 
Strana 2 z 2Choď na stránku : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» 11x06 Our little world
» RPG- WORLD - archiv 1
» As The World Falls Down
» 11x06 Our Little World
» 07x02 Hello, Cruel World

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
 :: Ostatné :: Off topic :: Srandičky a hry-
Prejdi na: