Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
DomovDomov  HľadaťHľadať  Latest imagesLatest images  RegistráciaRegistrácia  StránkaStránka  Prihlásenie  

 

 Aké iné seriály sledujete?

Goto down 
+27
Panthera
JMMM
stuch_sammy!
niki-morgan
Kika
janča
lenkka
J-girl1
str8tking
SkreechTina
sisel
dzajnisko
Weronička
Chrystelle
Samabel
janka410
mummy
Night Angel
Zizi
Hiro666
EngieB
Sarinka
cleo
dion-fortune
kaja666
Portable.Device
Fay
31 posters
Choď na stránku : Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 20 ... 31  Next
AutorSpráva
dion-fortune
Winchester
Winchester
dion-fortune


Počet príspevkov : 12342
Age : 33
Bydlisko : saphire ocean :)
Nálada : k-popovská :D
Registration date : 01.12.2007

Aké iné seriály sledujete? - Stránka 10 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Aké iné seriály sledujete?   Aké iné seriály sledujete? - Stránka 10 Empty26.09.09 20:18

čo sa týka show ako you think you can dance, american next top model, america got talent a podobné kraviny, tak ja som nejaké videá z toho videla, niečo som videla aj celé show, lebo tak ľudia to v amerike pozerajú a ja som občas s kamošmi, keď som u nich spala niečo také musela pretrpieť a nevravím, že niektoré tie veci nestoja za to, tí ľudia sú fakt úžasní, hlavne už potom tí, čo postúpili do finále a tie tance, spevácke výkony či hocičo iné sú dosť kvalitné a dá sa pri tom zabaviť, ale mňa osobne to nebaví... mám svojich obľúbených spevákov aj tanečníkov a nepotrebujem takéto veci kukať.... pre mňa sú to stále reality show a ja niečo také neuznávam... radšej si pozriem dobrý film či seriál či anime 702

chrys: teba nechytil glee Shocked no tak to je škoda... mne osobne sa ten seriál veľmi páči Aké iné seriály sledujete? - Stránka 10 430869

no a na merlina sa samozrejme teším dance dance dance už veľmi veľmi veľmi Aké iné seriály sledujete? - Stránka 10 170639 striehnem na linky Aké iné seriály sledujete? - Stránka 10 99937 tá, čo hrá gwen je aj mne nesympatická... ale ono gwen je celkovo také nesympatické meno Aké iné seriály sledujete? - Stránka 10 99937
Návrat hore Goto down
cleo
Winchester
Winchester
cleo


Počet príspevkov : 4946
Bydlisko : Wales
Nálada : upršaná :D
Registration date : 10.05.2008

Aké iné seriály sledujete? - Stránka 10 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Aké iné seriály sledujete?   Aké iné seriály sledujete? - Stránka 10 Empty26.09.09 20:50

kód:
http://netload.in/dateiNtZRoT8acf/merlin.202.the_once_and_future_queen.ws_pdtv_xvid-fov.avi.htm

ALEBO

http://www.storage.to/get/QJcwPW0k/merlin.202.the_once_and_future_queen.ws_pdtv_xvid-fov.avi



Password: irfree.com

Letim pozerat Aké iné seriály sledujete? - Stránka 10 325299 Aké iné seriály sledujete? - Stránka 10 325299 Aké iné seriály sledujete? - Stránka 10 170639 Aké iné seriály sledujete? - Stránka 10 170639
Návrat hore Goto down
Chrystelle
Pekelný moderátor
Pekelný moderátor
Chrystelle


Počet príspevkov : 10688
Age : 47
Bydlisko : Morava
Nálada : Skvělá!
Registration date : 01.12.2007

Aké iné seriály sledujete? - Stránka 10 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Aké iné seriály sledujete?   Aké iné seriály sledujete? - Stránka 10 Empty26.09.09 20:55

Kuaaaaaa, mě tyhle hostingy jedou jako šnek! Aké iné seriály sledujete? - Stránka 10 202744 Aké iné seriály sledujete? - Stránka 10 80513 Nemáte někdo megaupload? Aké iné seriály sledujete? - Stránka 10 71416
Návrat hore Goto down
dion-fortune
Winchester
Winchester
dion-fortune


Počet príspevkov : 12342
Age : 33
Bydlisko : saphire ocean :)
Nálada : k-popovská :D
Registration date : 01.12.2007

Aké iné seriály sledujete? - Stránka 10 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Aké iné seriály sledujete?   Aké iné seriály sledujete? - Stránka 10 Empty26.09.09 20:59

mne to tiež ide pomaly, ale nejviem nič iné nájsť. pokiaľ sa mi to nerozbehne, skúsim torrenty...

každopádne díki cleo Aké iné seriály sledujete? - Stránka 10 891817
Návrat hore Goto down
cleo
Winchester
Winchester
cleo


Počet príspevkov : 4946
Bydlisko : Wales
Nálada : upršaná :D
Registration date : 10.05.2008

Aké iné seriály sledujete? - Stránka 10 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Aké iné seriály sledujete?   Aké iné seriály sledujete? - Stránka 10 Empty26.09.09 21:00

megaupload este nie je Sad
Kokos musim to zas vypinat kvoli zachvatom smiechu... Aké iné seriály sledujete? - Stránka 10 316745 Aké iné seriály sledujete? - Stránka 10 316745
Návrat hore Goto down
Chrystelle
Pekelný moderátor
Pekelný moderátor
Chrystelle


Počet príspevkov : 10688
Age : 47
Bydlisko : Morava
Nálada : Skvělá!
Registration date : 01.12.2007

Aké iné seriály sledujete? - Stránka 10 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Aké iné seriály sledujete?   Aké iné seriály sledujete? - Stránka 10 Empty26.09.09 21:03

Našla jsem na irfree ještě jeden hosting, z toho bych to snad měla mít zhruba za půl hodiny, tak musím vydržet. 706 706 Ale ty další dva mi hlásili přes hodinu, takže to ne-e. Evil or Very Mad Laughing

Každopádně díky cleo! cheers Aké iné seriály sledujete? - Stránka 10 430869
Návrat hore Goto down
cleo
Winchester
Winchester
cleo


Počet príspevkov : 4946
Bydlisko : Wales
Nálada : upršaná :D
Registration date : 10.05.2008

Aké iné seriály sledujete? - Stránka 10 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Aké iné seriály sledujete?   Aké iné seriály sledujete? - Stránka 10 Empty26.09.09 21:06

Uploadujem to na megaupload, ale nejak sa to zaseklo asi... confused
Chrys zober si k tomu vankus aby si nezobudila maleho Laughing Laughing Laughing
Návrat hore Goto down
Chrystelle
Pekelný moderátor
Pekelný moderátor
Chrystelle


Počet príspevkov : 10688
Age : 47
Bydlisko : Morava
Nálada : Skvělá!
Registration date : 01.12.2007

Aké iné seriály sledujete? - Stránka 10 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Aké iné seriály sledujete?   Aké iné seriály sledujete? - Stránka 10 Empty26.09.09 21:12

To si nedělej srandu! Chceš říct, že budu zase chytat záchvaty? Radek mě vyhodí na ulici. doors Aké iné seriály sledujete? - Stránka 10 99937 Já už se tak těším!!!! Aké iné seriály sledujete? - Stránka 10 202744 Aké iné seriály sledujete? - Stránka 10 202744 Aké iné seriály sledujete? - Stránka 10 202744 cheers 702 Tedy ne na to vyhození na ulici. Laughing Laughing
Návrat hore Goto down
cleo
Winchester
Winchester
cleo


Počet príspevkov : 4946
Bydlisko : Wales
Nálada : upršaná :D
Registration date : 10.05.2008

Aké iné seriály sledujete? - Stránka 10 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Aké iné seriály sledujete?   Aké iné seriály sledujete? - Stránka 10 Empty26.09.09 21:14

Ja neviem ci to aj tebe pride az take smiesne, ale ja som to musela vypnut nachvilu Aké iné seriály sledujete? - Stránka 10 99937 Aké iné seriály sledujete? - Stránka 10 99937 Aké iné seriály sledujete? - Stránka 10 99937 Ja milujem tie Merlinove a Arthurove ksichty Laughing Laughing
Návrat hore Goto down
cleo
Winchester
Winchester
cleo


Počet príspevkov : 4946
Bydlisko : Wales
Nálada : upršaná :D
Registration date : 10.05.2008

Aké iné seriály sledujete? - Stránka 10 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Aké iné seriály sledujete?   Aké iné seriály sledujete? - Stránka 10 Empty26.09.09 21:34

sorry za dva prispevky

upla som to na megac
kód:
http://www.megaupload.com/?d=NTSAFPGZ
Návrat hore Goto down
dion-fortune
Winchester
Winchester
dion-fortune


Počet príspevkov : 12342
Age : 33
Bydlisko : saphire ocean :)
Nálada : k-popovská :D
Registration date : 01.12.2007

Aké iné seriály sledujete? - Stránka 10 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Aké iné seriály sledujete?   Aké iné seriály sledujete? - Stránka 10 Empty26.09.09 21:41

aaaaaaa ďakujem, konečne idem sťahovať Laughing Aké iné seriály sledujete? - Stránka 10 891817
Návrat hore Goto down
Sarinka
Diabolský admin
Diabolský admin
Sarinka


Počet príspevkov : 7654
Age : 36
Bydlisko : Cardiff, UK
Nálada : Sherlocked
Registration date : 29.11.2007

Aké iné seriály sledujete? - Stránka 10 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Aké iné seriály sledujete?   Aké iné seriály sledujete? - Stránka 10 Empty26.09.09 21:48

Ježiš, ja som dnes na Merlina úplne zabudla, ja tela... 603 vďaka za megáč, cleo, idem sosaaaať... cheers
Návrat hore Goto down
http://sarinka.tumblr.com/
cleo
Winchester
Winchester
cleo


Počet príspevkov : 4946
Bydlisko : Wales
Nálada : upršaná :D
Registration date : 10.05.2008

Aké iné seriály sledujete? - Stránka 10 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Aké iné seriály sledujete?   Aké iné seriály sledujete? - Stránka 10 Empty26.09.09 22:15

Nz

Spoiler:
Návrat hore Goto down
Chrystelle
Pekelný moderátor
Pekelný moderátor
Chrystelle


Počet príspevkov : 10688
Age : 47
Bydlisko : Morava
Nálada : Skvělá!
Registration date : 01.12.2007

Aké iné seriály sledujete? - Stránka 10 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Aké iné seriály sledujete?   Aké iné seriály sledujete? - Stránka 10 Empty26.09.09 22:44

cleo, tak to já jsem se zařekla, že si nenechám kazit radost z děje, kvůli té slepici. Aké iné seriály sledujete? - Stránka 10 986581 Aké iné seriály sledujete? - Stránka 10 49896 Prostě se ji snažím ignorovat a myslím si svoje. Arthur hold potřebuje dobré brýle. Aké iné seriály sledujete? - Stránka 10 583517 Aké iné seriály sledujete? - Stránka 10 316745

Jinak jsem opravdu spokojená! cheers 702 702
Návrat hore Goto down
dion-fortune
Winchester
Winchester
dion-fortune


Počet príspevkov : 12342
Age : 33
Bydlisko : saphire ocean :)
Nálada : k-popovská :D
Registration date : 01.12.2007

Aké iné seriály sledujete? - Stránka 10 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Aké iné seriály sledujete?   Aké iné seriály sledujete? - Stránka 10 Empty26.09.09 23:25

mne sa diel celkom páčil 702 teda gwen tam bola dosť, že Suspect ale arthur bol zranený drool a páčilo sa mi ako to bolo spravené. celkom zaujímavé Aké iné seriály sledujete? - Stránka 10 934194 aj keď prvý diel sa mi páčil asi viac aj s týmto som spokojná Twisted Evil a teším sa na ďalšie dance
Návrat hore Goto down
Samabel
Pekelný moderátor
Pekelný moderátor
Samabel


Počet príspevkov : 10070
Age : 34
Bydlisko : Praha
Nálada : Travel and explore!!!
Registration date : 01.12.2007

Aké iné seriály sledujete? - Stránka 10 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Aké iné seriály sledujete?   Aké iné seriály sledujete? - Stránka 10 Empty27.09.09 12:25

Druhý díl Merlina byl taky dobrý.
Je pravda, že souhlasím s ostatními a že se mi první díl líbil víc, ale i tak to bylo dobré.

Ten polibek.... chjoooo, si ho mohli odpustit. Navíc mi přišlo, že Gwen spíš pase po Arthurovi, než aby on po ní. Laughing Laughing Rolling Eyes Laughing Tak si myslím, že by se tomu neměl hned tak poddat. Co naděláme.

A ukázka na další díl... opět zajímavá. Twisted Evil Smile

Jinak teda vážně chudák Merlin. On odedře opravdu všechnu tu nejhorší práci. Laughing Laughing Nechtěla bych. Laughing
Návrat hore Goto down
Night Angel
Žltočočko
Žltočočko
Night Angel


Počet príspevkov : 627
Age : 30
Bydlisko : Praha
Registration date : 01.12.2007

Aké iné seriály sledujete? - Stránka 10 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Aké iné seriály sledujete?   Aké iné seriály sledujete? - Stránka 10 Empty27.09.09 13:11

Merlin je dobrý pako... jj, ten díl byl slabší, než ten předchozí, ale na druhou stranu - ještě aby nebyl, když tam šlo o Gwen... V pátek jsem se dívala na film Merlin (1998) a musím říct, že by mě zajímalo, s kým se to ten náš Merlin ocucával... Nimueh zabil, takže pokud nějak nepřežila, tak si našel holku někde jinde, nebo to byla Morgana XD (je to divná předstva, ale když si vezmete, že Artuš jede po služce, tak proč by nemohla Morgana?). Ale já si myslim, že by to Nimueh mohla nějak přežít, dyť je to přece Bionic Woman + zná se s Doctorem...
Návrat hore Goto down
http://night-angel.ic.cz/
Samabel
Pekelný moderátor
Pekelný moderátor
Samabel


Počet príspevkov : 10070
Age : 34
Bydlisko : Praha
Nálada : Travel and explore!!!
Registration date : 01.12.2007

Aké iné seriály sledujete? - Stránka 10 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Aké iné seriály sledujete?   Aké iné seriály sledujete? - Stránka 10 Empty27.09.09 15:13

Oni si tu legendu upravují, jak se jim to zlíbí. Laughing Laughing

Půjčila jsem si knížku Kouzelník Merlin, tak jsem zvědavá, jaká bude. lol!

Dneska jsem koukala na 10.díl 4.řady Criminal Minds a zase další překvapení.
Detektiva ze stanice si zahrál náš Lucifer z SN. Laughing A nemůžu si pomoct, ale tím chováním detektiva mi povahou trochu připomenul i toho Lucíka. Laughing
Takový ...hodně udělaný do sebe. Laughing
Návrat hore Goto down
Night Angel
Žltočočko
Žltočočko
Night Angel


Počet príspevkov : 627
Age : 30
Bydlisko : Praha
Registration date : 01.12.2007

Aké iné seriály sledujete? - Stránka 10 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Aké iné seriály sledujete?   Aké iné seriály sledujete? - Stránka 10 Empty27.09.09 22:59

teď jsem si pouštěla Doctora Who - to s tím Satanem a hrozně se mi zalíbila ta čast, jak Satan promlouvá k Tobimu

"Tobi, já tě vidím... Neotáčej se... jestli se otočíš, zemřeš... Tobi, blížím se k tobě... Neotáčej se... Jeden pohled a jsi mrtvý... Jsem za tebou... Tobi, už jsem skoro u tebe... Neotáčej se... Tobi, Můžu se tě dotknout..."

XD já jsem se u toho málem rozesmála... Já vím, že je to scéna, kdy si máte připadat jak Tobi, ale když to člověk vidí podruhý, tak si spíš začne připadat jak Satan, který si z toho pitomého archeologa děla prdel a provokuje ho...
Návrat hore Goto down
http://night-angel.ic.cz/
Sarinka
Diabolský admin
Diabolský admin
Sarinka


Počet príspevkov : 7654
Age : 36
Bydlisko : Cardiff, UK
Nálada : Sherlocked
Registration date : 29.11.2007

Aké iné seriály sledujete? - Stránka 10 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Aké iné seriály sledujete?   Aké iné seriály sledujete? - Stránka 10 Empty27.09.09 23:38

Ja som si dnes konečne pozrela ten nový seriál od ABC - Flash forward, bo podľa proma to vyzeralo dosť sľubne, no sklamalo ma to. Dosť som sa nudila, zaujímavo by ma, čo chcú dať ďalej, no proste na nástupcu Lostu to nevidím. Zo zvedavosti si pozriem ďalší diel a ak ten bude na tom rovnako, ďalej to pozerať nemusím... Aké iné seriály sledujete? - Stránka 10 934194
Zatiaľ jediné prekvapenie tejto sezóny Melrose Place a dosť sa mi páčil seriál The Beautiful Life, ktorý CW po dvoch (!!!!) častiach zrušila kvôli sledovanosti.. Aké iné seriály sledujete? - Stránka 10 568939
Návrat hore Goto down
http://sarinka.tumblr.com/
dion-fortune
Winchester
Winchester
dion-fortune


Počet príspevkov : 12342
Age : 33
Bydlisko : saphire ocean :)
Nálada : k-popovská :D
Registration date : 01.12.2007

Aké iné seriály sledujete? - Stránka 10 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Aké iné seriály sledujete?   Aké iné seriály sledujete? - Stránka 10 Empty30.09.09 20:35

ja som the beatiful life videla len prvú epku, ale myslím si, že ten seriál mal celkom potenciál. škoda, že ho zrušili...

no mám za sebou nový diel castle a melrose place a som nadšená 702 hlavne melrose place ma totálne dostal. jedna z naj noviniek tejto sezóny. ja som nadšená každým dielom. super zápletka, super herci, super prostredie... no neskutočne ma to baví 702

castle mal ppc diel tiež Twisted Evil táto kriminálka je ozaj veľmi zaujímavá Twisted Evil dosť ma chytila 603


teraz si idem pozrieť housa Aké iné seriály sledujete? - Stránka 10 934194
Návrat hore Goto down
Sarinka
Diabolský admin
Diabolský admin
Sarinka


Počet príspevkov : 7654
Age : 36
Bydlisko : Cardiff, UK
Nálada : Sherlocked
Registration date : 29.11.2007

Aké iné seriály sledujete? - Stránka 10 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Aké iné seriály sledujete?   Aké iné seriály sledujete? - Stránka 10 Empty01.10.09 1:13

Ako Melrose Place fakt, že... Shocked štvrtá časť bola úplne super...a začína sa to strašne dobre motať a dramatizovať, som fakt nečakala, že to bude také super.
Zato Greys Anatomy sklamanie najväčšie, som myslela, že to bude slzavé údolie a nič, také divné mi to prišlo a v polke som to vypla a stále som sa nedonútila to dopozerať... Laughing
Návrat hore Goto down
http://sarinka.tumblr.com/
Fay
Diabolský admin
Diabolský admin
Fay


Počet príspevkov : 2327
Age : 36
Bydlisko : psychiatrické oddelenie NR - izba č.16
Nálada : *tudududú tudútúúúú*
Registration date : 03.03.2009

Aké iné seriály sledujete? - Stránka 10 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Aké iné seriály sledujete?   Aké iné seriály sledujete? - Stránka 10 Empty01.10.09 5:44

Sari: ja som na tom s Greys úplne rovnako, zvládla som prvých 50 min a potom som to vypla, absolútne ma to nebavilo.
Návrat hore Goto down
http://supernaturalcon.j2fans.cz/
Samabel
Pekelný moderátor
Pekelný moderátor
Samabel


Počet príspevkov : 10070
Age : 34
Bydlisko : Praha
Nálada : Travel and explore!!!
Registration date : 01.12.2007

Aké iné seriály sledujete? - Stránka 10 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Aké iné seriály sledujete?   Aké iné seriály sledujete? - Stránka 10 Empty01.10.09 8:03

A napíšete mi ve zkratce, jak to bylo s GA? Mně se na tu epku nechce dívat, ale ráda bych tak v kostce věděla, co se tam řešilo. Aké iné seriály sledujete? - Stránka 10 232827
Návrat hore Goto down
Fay
Diabolský admin
Diabolský admin
Fay


Počet príspevkov : 2327
Age : 36
Bydlisko : psychiatrické oddelenie NR - izba č.16
Nálada : *tudududú tudútúúúú*
Registration date : 03.03.2009

Aké iné seriály sledujete? - Stránka 10 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Aké iné seriály sledujete?   Aké iné seriály sledujete? - Stránka 10 Empty01.10.09 8:39

Samabel:
Spoiler:

ak vie niekto viac, prosím napísať, mne sa to tiež nechce pozerať. 603
Návrat hore Goto down
http://supernaturalcon.j2fans.cz/
Sponsored content





Aké iné seriály sledujete? - Stránka 10 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Aké iné seriály sledujete?   Aké iné seriály sledujete? - Stránka 10 Empty

Návrat hore Goto down
 
Aké iné seriály sledujete?
Návrat hore 
Strana 10 z 31Choď na stránku : Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 20 ... 31  Next
 Similar topics
-

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
 :: Ostatné :: Off topic :: Čo nás baví-
Prejdi na: