Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
DomovDomov  HľadaťHľadať  Latest imagesLatest images  RegistráciaRegistrácia  StránkaStránka  Prihlásenie  

 

 Aké iné seriály sledujete?

Goto down 
+27
Panthera
JMMM
stuch_sammy!
niki-morgan
Kika
janča
lenkka
J-girl1
str8tking
SkreechTina
sisel
dzajnisko
Weronička
Chrystelle
Samabel
janka410
mummy
Night Angel
Zizi
Hiro666
EngieB
Sarinka
cleo
dion-fortune
kaja666
Portable.Device
Fay
31 posters
Choď na stránku : Previous  1, 2, 3, 4 ... 17 ... 31  Next
AutorSpráva
Fay
Diabolský admin
Diabolský admin
Fay


Počet príspevkov : 2327
Age : 36
Bydlisko : psychiatrické oddelenie NR - izba č.16
Nálada : *tudududú tudútúúúú*
Registration date : 03.03.2009

Aké iné seriály sledujete? - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Aké iné seriály sledujete?   Aké iné seriály sledujete? - Stránka 3 Empty26.08.09 18:51

Whitey je ten ich tréééner...
a akurát som sem chcela napísať, že tie pesníčky sú tam brutálne, vždy také zimomriavky, jááááj... no a znelka má u mňa 1000 bodov, fakt ju nepretáčam (čo je jeden z mála seriálov, ešte ma takto chytila tá u Veronicy Mars)..
Spoiler:
Spoiler:

jj, Nate je super, akurát robí big rozhodnutie ohľadom rodiny, kua, ja sa neviem dočkať, kedy sa to rozrieší.. a Debiné tajomstvo - kravina, hmm.. Very Happy

inak, neviem, či som to dobre pochopila, ale to je 1 séria ako za 1. polrok, že?? (teraz by mali byť v 3., v 3. sérii vo 4. - 4. séria končí predsa maturou)..
Návrat hore Goto down
http://supernaturalcon.j2fans.cz/
dion-fortune
Winchester
Winchester
dion-fortune


Počet príspevkov : 12342
Age : 33
Bydlisko : saphire ocean :)
Nálada : k-popovská :D
Registration date : 01.12.2007

Aké iné seriály sledujete? - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Aké iné seriály sledujete?   Aké iné seriály sledujete? - Stránka 3 Empty26.08.09 19:06

jááj jasné Laughing tak ten mi nejako neva Aké iné seriály sledujete? - Stránka 3 934194

a inak ani ja som nikdy nepretáčala začiatok a vždy som vyrevovala na celý dom Aké iné seriály sledujete? - Stránka 3 99937

to už neviem s tým časom tam... sorry, ale o oth som moc dlho ani nezakopla 603

nj nathan to teda ľahké nemá 603 a nicky Aké iné seriály sledujete? - Stránka 3 555452 ďalšia osoba, ktorú moc nemusím 603
Návrat hore Goto down
Fay
Diabolský admin
Diabolský admin
Fay


Počet príspevkov : 2327
Age : 36
Bydlisko : psychiatrické oddelenie NR - izba č.16
Nálada : *tudududú tudútúúúú*
Registration date : 03.03.2009

Aké iné seriály sledujete? - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Aké iné seriály sledujete?   Aké iné seriály sledujete? - Stránka 3 Empty26.08.09 19:55

nj, je to funny.. dnes veselo dotiahnem 1. sériu (už len nejaké 4 diely, hehe) a do rána času dosť, LOL... a ten diel s tým cheerleaderingom, LOOOOOL, Mouth je ppči.. Very Happy
Návrat hore Goto down
http://supernaturalcon.j2fans.cz/
mummy
Diabolský admin
Diabolský admin
mummy


Počet príspevkov : 525
Age : 35
Registration date : 15.02.2009

Aké iné seriály sledujete? - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Aké iné seriály sledujete?   Aké iné seriály sledujete? - Stránka 3 Empty26.08.09 22:10

tuším by som do tejto témy mala prestať chodiť..

Sanctuary je (ako fanúšikovi SG) na mojom zozname, len som sa k nemu ešte nedostala (a po vašich komentoch sa asi posunie ešte nižšie), nad Leverage som už rozmýšľala a práve sa na mojom zozname seriálov v pláne posunul vyššie a z OTH som videla len pár prvých častí, ale nejak nie je čas, raz sa k nemu dostanem.. ale znelku má úplne dokonalú, tá ma chytila hneď, hneď som si zistila, že je to Gavin DeGraw - I don´t wanna be a hneď aj stiahla a počula už asi miliónkrát

inak, teraz popri učení pozerávam Scrubs, to je tiež perfektný seriál, dosť sa nasmejem (a dosť hlasno, že sem až mama chodí z obývačky, že na čom sa tak smejem, že aj ona chce Aké iné seriály sledujete? - Stránka 3 316745 )
Návrat hore Goto down
http://forgotten.delicate-flower.com
dion-fortune
Winchester
Winchester
dion-fortune


Počet príspevkov : 12342
Age : 33
Bydlisko : saphire ocean :)
Nálada : k-popovská :D
Registration date : 01.12.2007

Aké iné seriály sledujete? - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Aké iné seriály sledujete?   Aké iné seriály sledujete? - Stránka 3 Empty26.08.09 23:17

nj scrubs je super Twisted Evil videla som len asi prvé dva diely, ale ohromný seriál Twisted Evil tiež ho mám na zozname Aké iné seriály sledujete? - Stránka 3 99937 len kua keby bolo viac času Aké iné seriály sledujete? - Stránka 3 202744
Návrat hore Goto down
Fay
Diabolský admin
Diabolský admin
Fay


Počet príspevkov : 2327
Age : 36
Bydlisko : psychiatrické oddelenie NR - izba č.16
Nálada : *tudududú tudútúúúú*
Registration date : 03.03.2009

Aké iné seriály sledujete? - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Aké iné seriály sledujete?   Aké iné seriály sledujete? - Stránka 3 Empty27.08.09 0:05

mummy: my sme na znelke z OTH fungovali celú chatu, hehe.. Very Happy
Scrubs je skvelýý, to sme tiež dávali s kamoškou maratonovo.. Very Happy

inak, dopozerala som 1. sérku (nj, rýchlovka.. Very Happy ) a jediná reakcia - WTF????

Spoiler:

myslím, že dnes to bude dlháááá noc..

EDIT: všimol si niekto, že Nicky je tá istá herečka, ako Madison z Heart? 603
Návrat hore Goto down
http://supernaturalcon.j2fans.cz/
dion-fortune
Winchester
Winchester
dion-fortune


Počet príspevkov : 12342
Age : 33
Bydlisko : saphire ocean :)
Nálada : k-popovská :D
Registration date : 01.12.2007

Aké iné seriály sledujete? - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Aké iné seriály sledujete?   Aké iné seriály sledujete? - Stránka 3 Empty27.08.09 17:42

fay: hej nicky som si všimla Wink

no a ja som dnes začala sledovať seriál chuck, akože omg Aké iné seriály sledujete? - Stránka 3 99937 videla som prvý diel, ale bolo to super Twisted Evil ja som si myslela, že to bude nejaký sitcom alebo čo a to taký riadny seriál Aké iné seriály sledujete? - Stránka 3 99937 ale nemôžem z chucka Aké iné seriály sledujete? - Stránka 3 430869 celkom ma to chytilo. dúfam, že sa mi to vopchá k anime lol!
Návrat hore Goto down
Night Angel
Žltočočko
Žltočočko
Night Angel


Počet príspevkov : 627
Age : 30
Bydlisko : Praha
Registration date : 01.12.2007

Aké iné seriály sledujete? - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Aké iné seriály sledujete?   Aké iné seriály sledujete? - Stránka 3 Empty27.08.09 19:05

Jj, Chuck je skvlej seriál. Když jsem ho viděla na Coolu tak jsem ho začala stahovat. Akorát mě trochu vadí jak skončila 2. série

Spoiler:

Ale vůbec nechápu, co všichni maj na Sáře. Casey je perfektní, ale Sára nic neumí. Dost často mi leze na nervy. Ale asi na Chucka láká chlapy...
Návrat hore Goto down
http://night-angel.ic.cz/
kaja666
Lovec v plienkach
Lovec v plienkach
kaja666


Počet príspevkov : 250
Age : 30
Nálada : hm....
Registration date : 07.12.2008

Aké iné seriály sledujete? - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Aké iné seriály sledujete?   Aké iné seriály sledujete? - Stránka 3 Empty29.08.09 10:48

to je pravda. keď som na fóru chucka tak tam sú skoro všetko chlapci Very Happy a sara vyhráva anketu o naj postavu Laughing ja osobne milujem chucka. myslím, že na neho nemá ani casey. proste tie chuckove výroky a ten jeho krik, to je naozaj zlaté Laughing najradšej mám scénu keď je zviazený s caseym a snažia sa ich vyhodiť cez balkón a chuck kričí, že nemá silné stehná Aké iné seriály sledujete? - Stránka 3 316745 Aké iné seriály sledujete? - Stránka 3 316745
Návrat hore Goto down
Samabel
Pekelný moderátor
Pekelný moderátor
Samabel


Počet príspevkov : 10070
Age : 34
Bydlisko : Praha
Nálada : Travel and explore!!!
Registration date : 01.12.2007

Aké iné seriály sledujete? - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Aké iné seriály sledujete?   Aké iné seriály sledujete? - Stránka 3 Empty29.08.09 10:53

Hmm, už bych se na toho Chucka taky mohla sakra podívat. Laughing Laughing Aké iné seriály sledujete? - Stránka 3 934194

Chjo, ale jednou se k němu vážně dostanu! Aké iné seriály sledujete? - Stránka 3 934194 Aké iné seriály sledujete? - Stránka 3 107729 Laughing
Návrat hore Goto down
dion-fortune
Winchester
Winchester
dion-fortune


Počet príspevkov : 12342
Age : 33
Bydlisko : saphire ocean :)
Nálada : k-popovská :D
Registration date : 01.12.2007

Aké iné seriály sledujete? - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Aké iné seriály sledujete?   Aké iné seriály sledujete? - Stránka 3 Empty29.08.09 11:47

ja ho mám tiež strašne rada, ale videla som len dva diely 603 proste stále nie je dosť času Aké iné seriály sledujete? - Stránka 3 934194 každopádne je zo seriálov na prvých troch miestach "what to watch" listu Laughing
Návrat hore Goto down
Fay
Diabolský admin
Diabolský admin
Fay


Počet príspevkov : 2327
Age : 36
Bydlisko : psychiatrické oddelenie NR - izba č.16
Nálada : *tudududú tudútúúúú*
Registration date : 03.03.2009

Aké iné seriály sledujete? - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Aké iné seriály sledujete?   Aké iné seriály sledujete? - Stránka 3 Empty29.08.09 11:49

heh, to si už povýšila What 2 Watch List?? Very Happy máš môj obdiv, ja mám stále len What 2 Download List.. Very Happy nejak sledujem to, na čo šáhnem (momentálne som teda OTH závislá, aj keď nestíham tak, ako som mala naplánované).
Chucka som videla prvú sériu - super paráda, k druhej som sa už nedostala, akosi som na to, ehm, zabudla.. Very Happy
Návrat hore Goto down
http://supernaturalcon.j2fans.cz/
dion-fortune
Winchester
Winchester
dion-fortune


Počet príspevkov : 12342
Age : 33
Bydlisko : saphire ocean :)
Nálada : k-popovská :D
Registration date : 01.12.2007

Aké iné seriály sledujete? - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Aké iné seriály sledujete?   Aké iné seriály sledujete? - Stránka 3 Empty29.08.09 11:56

hej povýšila, lebo som si to doniesla z chaty Aké iné seriály sledujete? - Stránka 3 99937 takže nemusím downloadovať. ten mám plne obsadený anime a aj spn by mi trebalo dosťahovať Aké iné seriály sledujete? - Stránka 3 99937

inak zo seriálov mmt vedú scrubs a chuck Aké iné seriály sledujete? - Stránka 3 934194
Návrat hore Goto down
Fay
Diabolský admin
Diabolský admin
Fay


Počet príspevkov : 2327
Age : 36
Bydlisko : psychiatrické oddelenie NR - izba č.16
Nálada : *tudududú tudútúúúú*
Registration date : 03.03.2009

Aké iné seriály sledujete? - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Aké iné seriály sledujete?   Aké iné seriály sledujete? - Stránka 3 Empty29.08.09 11:58

dosťahovať spn??? som troška mimo.. Very Happy ja som si chcela dať SPN maraton, ale akosi OTH vyhral.. Very Happy ani neviem ako sa také niečo mohlo stať.. ale tak už je to prakticky jedno, zajtra odchádzam a keď dojdem, tak už bude SPN (čo mi pripomína - zápis mám 10.9, kua, to so mnou nebude ani reč, len podpíšem papiere a hybaj domov.. Very Happy )
Návrat hore Goto down
http://supernaturalcon.j2fans.cz/
dion-fortune
Winchester
Winchester
dion-fortune


Počet príspevkov : 12342
Age : 33
Bydlisko : saphire ocean :)
Nálada : k-popovská :D
Registration date : 01.12.2007

Aké iné seriály sledujete? - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Aké iné seriály sledujete?   Aké iné seriály sledujete? - Stránka 3 Empty29.08.09 12:06

no ja som zistila, že nemám 4 sériu v avi, len v mkv. som to nejako vymazala, lebo som potrebovala miesto a hups Laughing ja sa tiež už strašne teším Aké iné seriály sledujete? - Stránka 3 170639 zápis mám 3. takže paráda.

mne sa strašne zhoršil zrak, takže mám zakázané maratóny, čo je trocha dosť veľký škrt cez rozpočet, ale našťastie ešte vykrývam Aké iné seriály sledujete? - Stránka 3 934194
Návrat hore Goto down
Fay
Diabolský admin
Diabolský admin
Fay


Počet príspevkov : 2327
Age : 36
Bydlisko : psychiatrické oddelenie NR - izba č.16
Nálada : *tudududú tudútúúúú*
Registration date : 03.03.2009

Aké iné seriály sledujete? - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Aké iné seriály sledujete?   Aké iné seriály sledujete? - Stránka 3 Empty29.08.09 12:12

LOOOOL, tak to je dobré - potrebujem miesto, vymažem SPN... Aké iné seriály sledujete? - Stránka 3 999804

to máš blbé, že máš zakázané maratony.. nechcela by som teda.. ja som sa po novom presunula k telke (s tými maratonmi), pozerám na to z väčšej diaľky a viac vydržím, hehe.. Very Happy
mojím problémom je, že mňa dačo rýchlo prestane baviť (alebo sa objaví niečo iné) a potom mám rozpozeraných milión vecí (napr. toho Bonesa, chýba mi 6. dielov a neviem sa donútiť, alebo Dollhouse).. tak som zvedavá, kedy ma omrzí OTH (teď je pár dielov fakt nanič.. )
Návrat hore Goto down
http://supernaturalcon.j2fans.cz/
dion-fortune
Winchester
Winchester
dion-fortune


Počet príspevkov : 12342
Age : 33
Bydlisko : saphire ocean :)
Nálada : k-popovská :D
Registration date : 01.12.2007

Aké iné seriály sledujete? - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Aké iné seriály sledujete?   Aké iné seriály sledujete? - Stránka 3 Empty29.08.09 12:16

no ja som na tom podobne, že mám rozpozeraný milión vecí a neviem, čo skôr... (hlavne anime) ale tak v poslednej dobe zastavám názor, že skrátka pozriem na čo mám chuť Aké iné seriály sledujete? - Stránka 3 934194

ja som si kúpila väčší monitor a tiež plánujem pozerať z postele, lenže mmt ešte nedovidím na title k anime, tak udžiavam len ten 1.5 metra od monitoru pc. na budúci týždeň budem mať hotové brejle, tak potom začínam zase trocha serióznejšie pozerať Laughing

no a to spn som vymazala nechtiac. to by som v živote nespravila, len som si myslela, že ho mám na prenosnom a nemala som 603 ale tak mne to mmt fakt neva. určo si to dosťahujem, len čo dosťahujem anime a mám doma tú 720p verziu od teba Wink

bones mám inak tiež na what 2 watch liste a dollhouse na what 2 download liste Aké iné seriály sledujete? - Stránka 3 99937
Návrat hore Goto down
Fay
Diabolský admin
Diabolský admin
Fay


Počet príspevkov : 2327
Age : 36
Bydlisko : psychiatrické oddelenie NR - izba č.16
Nálada : *tudududú tudútúúúú*
Registration date : 03.03.2009

Aké iné seriály sledujete? - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Aké iné seriály sledujete?   Aké iné seriály sledujete? - Stránka 3 Empty29.08.09 12:20

och, dollhouse nesťahuj, keď sa stretneme v Nitre, tak ti ho darujem.. Very Happy
nj, tak aj ja si spravím list.. Very Happy zatiaľ mám teda len 2 - čo mám a čo chcem.. Very Happy (mám toho kopu).. ten čo mám mať a nemám nerátam, tu na mňa škaredo pozerá a čaká, kedy ho preškrtám, lol.. a poviem ti, dobré kraviny tu mám (že Xena.. Very Happy Hercules.. Very Happy )
Návrat hore Goto down
http://supernaturalcon.j2fans.cz/
dion-fortune
Winchester
Winchester
dion-fortune


Počet príspevkov : 12342
Age : 33
Bydlisko : saphire ocean :)
Nálada : k-popovská :D
Registration date : 01.12.2007

Aké iné seriály sledujete? - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Aké iné seriály sledujete?   Aké iné seriály sledujete? - Stránka 3 Empty29.08.09 12:27

viem moja, však hercula som si od teba brala Aké iné seriály sledujete? - Stránka 3 99937 a super, tak dollhouse škrtám Laughing ja zatiaľ seriály veľmi neriešim, fakt nestíham ani anime. samabel ma zavalila toľkými typmi Aké iné seriály sledujete? - Stránka 3 99937

ale mám pár kúskov vyhliadnutých, čo sa o nich už dlho bavilo, že sú dobré, tak tie sa snažím aspoň čo-to skuknúť 603
Návrat hore Goto down
Fay
Diabolský admin
Diabolský admin
Fay


Počet príspevkov : 2327
Age : 36
Bydlisko : psychiatrické oddelenie NR - izba č.16
Nálada : *tudududú tudútúúúú*
Registration date : 03.03.2009

Aké iné seriály sledujete? - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Aké iné seriály sledujete?   Aké iné seriály sledujete? - Stránka 3 Empty29.08.09 12:34

nj, aj ja.. musím už dopozerať Doctora, Dotkni Drevo Aké iné seriály sledujete? - Stránka 3 316745 QAF (shame on me) a podobné veci, len akosi sa k tomu neviem dostať stále.. toho Dr. som už aj pozerala, ale som pri tom zaspala, tak som si povedala, že pauza a vrátim sa k tomu.. Very Happy a v poslednej dobe na to akosi popri tej ff ani nebol čas.. tak sa snažím to striedať, heh.. raz to, raz to..
Návrat hore Goto down
http://supernaturalcon.j2fans.cz/
dion-fortune
Winchester
Winchester
dion-fortune


Počet príspevkov : 12342
Age : 33
Bydlisko : saphire ocean :)
Nálada : k-popovská :D
Registration date : 01.12.2007

Aké iné seriály sledujete? - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Aké iné seriály sledujete?   Aké iné seriály sledujete? - Stránka 3 Empty29.08.09 12:37

no ja musím doctor who tiež skuknúť a hlavne najprv stiahnuť Laughing viem, shame on me Laughing ale ja tiež pri ff a mange a anime nestíham Rolling Eyes navyše teraz ako mám aj ten pc obmedzený, tak je to o držku Rolling Eyes ale striedam mixujem a pomaly postupujem Laughing
Návrat hore Goto down
Fay
Diabolský admin
Diabolský admin
Fay


Počet príspevkov : 2327
Age : 36
Bydlisko : psychiatrické oddelenie NR - izba č.16
Nálada : *tudududú tudútúúúú*
Registration date : 03.03.2009

Aké iné seriály sledujete? - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Aké iné seriály sledujete?   Aké iné seriály sledujete? - Stránka 3 Empty29.08.09 12:44

ja sa len desím toho, že budem prvý mesiac asi bez netu v Nitre (to budem plakávať deň noc.. ), bez seriálikov, bez vás, kristee, to bude otrasnéé...

chcela by som sa pak vrhnúť na toho Hercula a Xenu (samozrejme keď to všetko čo som spomínala dopozerám), takú oddychovku bokovku, lenže zase bude milión premierových dielov -SPN, Bones, Grey's, GW, SV, Dollhouse (keď sa donútim a dopozerám to), House, HIMYM, Leverage, Merlina by som chcela dobehnúť, Chucka by som chcela dobehnúť.. no kua.. začínam mať strach.. Very Happy A ešte ten kopec nových seriálov - Take it or breake it, Glee, Skins.. čaká ma tu Privileged.. no sakriš.. načo ja idem vôbec do školy?? Very Happy budem doma sedieť a čumeť na seriály.. Very Happy mám čo robiť celý rok, hehe.. (kidding)
Návrat hore Goto down
http://supernaturalcon.j2fans.cz/
kaja666
Lovec v plienkach
Lovec v plienkach
kaja666


Počet príspevkov : 250
Age : 30
Nálada : hm....
Registration date : 07.12.2008

Aké iné seriály sledujete? - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Aké iné seriály sledujete?   Aké iné seriály sledujete? - Stránka 3 Empty07.09.09 14:16

a už viete kedy je premiéra merlina? lebo stále to neviem nájsť a nikto neodpovedá Sad
Návrat hore Goto down
Chrystelle
Pekelný moderátor
Pekelný moderátor
Chrystelle


Počet príspevkov : 10688
Age : 47
Bydlisko : Morava
Nálada : Skvělá!
Registration date : 01.12.2007

Aké iné seriály sledujete? - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Aké iné seriály sledujete?   Aké iné seriály sledujete? - Stránka 3 Empty07.09.09 14:28

kaja666, já jsem slyšela, že by měla být te´d ve čtvrtek, stejně jako SN, ale možná se to zase změnilo. Shocked Taky mě dost zajímalo, kdy přesně se na něj můžu těšit. Aké iné seriály sledujete? - Stránka 3 258431
Návrat hore Goto down
kaja666
Lovec v plienkach
Lovec v plienkach
kaja666


Počet príspevkov : 250
Age : 30
Nálada : hm....
Registration date : 07.12.2008

Aké iné seriály sledujete? - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Aké iné seriály sledujete?   Aké iné seriály sledujete? - Stránka 3 Empty07.09.09 17:24

už tento štvrtok? to by bolo skvelé... a keby to chodilo vo štvrtok tak by som to možno videla aj naživo v telke Very Happy o dva týždne v Londýne Smile
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Aké iné seriály sledujete? - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Aké iné seriály sledujete?   Aké iné seriály sledujete? - Stránka 3 Empty

Návrat hore Goto down
 
Aké iné seriály sledujete?
Návrat hore 
Strana 3 z 31Choď na stránku : Previous  1, 2, 3, 4 ... 17 ... 31  Next
 Similar topics
-

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
 :: Ostatné :: Off topic :: Čo nás baví-
Prejdi na: