Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
DomovDomov  HľadaťHľadať  Latest imagesLatest images  RegistráciaRegistrácia  StránkaStránka  Prihlásenie  

 

 Aké iné seriály sledujete?

Goto down 
+27
Panthera
JMMM
stuch_sammy!
niki-morgan
Kika
janča
lenkka
J-girl1
str8tking
SkreechTina
sisel
dzajnisko
Weronička
Chrystelle
Samabel
janka410
mummy
Night Angel
Zizi
Hiro666
EngieB
Sarinka
cleo
dion-fortune
kaja666
Portable.Device
Fay
31 posters
Choď na stránku : Previous  1 ... 15 ... 26, 27, 28, 29, 30, 31  Next
AutorSpráva
Samabel
Pekelný moderátor
Pekelný moderátor
Samabel


Počet príspevkov : 10070
Age : 34
Bydlisko : Praha
Nálada : Travel and explore!!!
Registration date : 01.12.2007

Aké iné seriály sledujete? - Stránka 27 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Aké iné seriály sledujete?   Aké iné seriály sledujete? - Stránka 27 Empty15.09.10 22:23

Fay: No tak to se pak musíš podělit o první dojmy. Laughing By mě zajímalo, jestli budeš za jedno se Zizi nebo se mnou. Laughing Aké iné seriály sledujete? - Stránka 27 316745 Nebo budeš mít svůj vlastní neotřelý názor, což je nejpravděpodobnější. Aké iné seriály sledujete? - Stránka 27 99937
Je možný, že jsem to z těch sci-fi seriálů začala sledovat proto, že první série má jen 13 nebo kolik dílů. Laughing
No ale hlavně jsem se do toho sci-fi dala, protože když jsem byla na Festivalu Fantazie, tak jak tam prodávali ty odznaky, tak jsem zjistila, že jsem z těch sci-fi seriálových motivů, které na nich byly vytištěné, viděla jen Firefly, jinak nula, nula nic. Aké iné seriály sledujete? - Stránka 27 99937 Aké iné seriály sledujete? - Stránka 27 99937
Tak jsem se zastyděla a jala se to aspoň trochu napravit. Laughing Laughing
Jinak ...původní SG nepočítám.
Návrat hore Goto down
Fay
Diabolský admin
Diabolský admin
Fay


Počet príspevkov : 2327
Age : 36
Bydlisko : psychiatrické oddelenie NR - izba č.16
Nálada : *tudududú tudútúúúú*
Registration date : 03.03.2009

Aké iné seriály sledujete? - Stránka 27 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Aké iné seriály sledujete?   Aké iné seriály sledujete? - Stránka 27 Empty15.09.10 22:41

Samabel: hneď ako budem mať miesto v PC, tak idem do toho.. Ja som sa do toho rozhodla ísť kvôli svojim milovaným kamarátom scifistom Very Happy A po tone videí a vecí čo som o tom počula/čítala, tak som si povedala prečo nie.. Uvidíme.. Aké iné seriály sledujete? - Stránka 27 316745
Návrat hore Goto down
http://supernaturalcon.j2fans.cz/
Samabel
Pekelný moderátor
Pekelný moderátor
Samabel


Počet príspevkov : 10070
Age : 34
Bydlisko : Praha
Nálada : Travel and explore!!!
Registration date : 01.12.2007

Aké iné seriály sledujete? - Stránka 27 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Aké iné seriály sledujete?   Aké iné seriály sledujete? - Stránka 27 Empty15.09.10 23:47

Fay: Nj, člověk musí být neustále ve střehu a v obraze. Aké iné seriály sledujete? - Stránka 27 284389 Aké iné seriály sledujete? - Stránka 27 316745 Aké iné seriály sledujete? - Stránka 27 316745
Návrat hore Goto down
Samabel
Pekelný moderátor
Pekelný moderátor
Samabel


Počet príspevkov : 10070
Age : 34
Bydlisko : Praha
Nálada : Travel and explore!!!
Registration date : 01.12.2007

Aké iné seriály sledujete? - Stránka 27 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Aké iné seriály sledujete?   Aké iné seriály sledujete? - Stránka 27 Empty24.09.10 20:19

Konečně, konečně jsem se dostala ke druhé epce Merlina. Aké iné seriály sledujete? - Stránka 27 87642
Teď jsem v půlce dílu...no, efekty jsou místy ehm, zajímavé, ale u BBC jsem si už na to zvykla, takže no stress. Laughing
Ale teda když se tam zase objevila ta koza a ještě si dovolila mít proslov. Suspect Je vidět, že z hlediska sympatií si asi do smrti nepolepší. Laughing
Jsem zvědavá, co se z toho teda vyklube. Frčím sledovat dál. lol!
Návrat hore Goto down
Hiro666
Crossroads demon
Crossroads demon
Hiro666


Počet príspevkov : 562
Age : 36
Bydlisko : Michalovce
Nálada : good
Registration date : 28.12.2007

Aké iné seriály sledujete? - Stránka 27 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Aké iné seriály sledujete?   Aké iné seriály sledujete? - Stránka 27 Empty24.09.10 20:32

Ja som bol z obchoch casti Merlina 3 serie spokojny.
Len dufam ze konecne sa Artus dozvie ze Merlin je carodejnik.
A videl niekto uz novu cast Glee ?
Mne sa cast velmi pacila . Som zvedavy ako to bude dalej s novymi postavami .
No uz sa nevie dockat pondelka ,ked sa zacne 5 seria Dextera.

Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný




Aké iné seriály sledujete? - Stránka 27 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Aké iné seriály sledujete?   Aké iné seriály sledujete? - Stránka 27 Empty24.09.10 21:11

ja som glee videla Smile strašne sa mi páčil výber skladieb a aj prevedenie ... úvod série tak ako sa patrí Smile glee znovu nesklamali Smile už sa teším na novú epizodu, len rachelino správanie bolo tak riadne sebecké Smile
Návrat hore Goto down
Samabel
Pekelný moderátor
Pekelný moderátor
Samabel


Počet príspevkov : 10070
Age : 34
Bydlisko : Praha
Nálada : Travel and explore!!!
Registration date : 01.12.2007

Aké iné seriály sledujete? - Stránka 27 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Aké iné seriály sledujete?   Aké iné seriály sledujete? - Stránka 27 Empty24.09.10 21:39

Hiro: Souhlas, už by to chtělo, aby se Artuš nebo aspoň někdo jiný, když už to hernajs jinak nepůjde, dozvěděl, že je Merlin čaroděj.
Myslím si, že tady z toho pohledu by tohle schovávání už moc natahovat neměli.
No příští epka vypadá spíše na humornou... takže tam se asi nikam neposuneme, ale pak už by to opravdu chtělo.

U Glee jsem u 16.epky první série. Zítra snad pohnu ještě s jedním dílem. Teď to je úplně zabitý s časem, jak mi začla škola... musím se do toho kolotoče trochu zaběhnout, abych byla schopná jakžtakž fungovat. Aké iné seriály sledujete? - Stránka 27 404917
Díkybohu za anime, mangu a seriály... vážně to drží při životě. study
Návrat hore Goto down
Zizi
Winchester
Winchester
Zizi


Počet príspevkov : 4217
Age : 36
Bydlisko : Havaj
Nálada : Everyday is another opportunity to shine :)
Registration date : 05.04.2008

Aké iné seriály sledujete? - Stránka 27 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Aké iné seriály sledujete?   Aké iné seriály sledujete? - Stránka 27 Empty05.10.10 23:13

Poslušne hlásim závislosť na Merlinovi. Very Happy Very Happy Very Happy Pomaly končím prvú sériu a je to fakt paráda Aké iné seriály sledujete? - Stránka 27 430869 Aké iné seriály sledujete? - Stránka 27 430869
Návrat hore Goto down
JMMM
Lovec v plienkach
Lovec v plienkach
JMMM


Počet príspevkov : 208
Age : 36
Bydlisko : Slovensko, Zem, Slnečná sústava, Mliečna cesta, Vesmír: Svet, kde nadprirodzeno má svoje čaro
Nálada : daždivá
Registration date : 21.11.2009

Aké iné seriály sledujete? - Stránka 27 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Aké iné seriály sledujete?   Aké iné seriály sledujete? - Stránka 27 Empty09.10.10 19:34

Tohtotýždňovú povinnú jazdu seriálov mám už za sebou a musím konštatovať, že 3 zo 4 mi doslova vzalo dych (SN, TVD, HIMYM), len škoda, že TBBT to poriadne spackalo, neviem ako ostatní, ktorí ten seriál sledujú, ale Shamy sa mi nepáči, ani náhodou, vôbec mi nepripadajú vtipní.
Návrat hore Goto down
JMMM
Lovec v plienkach
Lovec v plienkach
JMMM


Počet príspevkov : 208
Age : 36
Bydlisko : Slovensko, Zem, Slnečná sústava, Mliečna cesta, Vesmír: Svet, kde nadprirodzeno má svoje čaro
Nálada : daždivá
Registration date : 21.11.2009

Aké iné seriály sledujete? - Stránka 27 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Aké iné seriály sledujete?   Aké iné seriály sledujete? - Stránka 27 Empty21.10.10 16:20

Dnes som si dala maratón Sherlocka a musím uznať, že wow Aké iné seriály sledujete? - Stránka 27 258431 ...ako Robert bol dosť dobrý, ale Benedict? No, páni. Má to poriadnu šťavu.
Návrat hore Goto down
Hiro666
Crossroads demon
Crossroads demon
Hiro666


Počet príspevkov : 562
Age : 36
Bydlisko : Michalovce
Nálada : good
Registration date : 28.12.2007

Aké iné seriály sledujete? - Stránka 27 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Aké iné seriály sledujete?   Aké iné seriály sledujete? - Stránka 27 Empty06.12.10 22:06

Ma za sebou posledne dva diely 3 seria Merlina .
A som velmi spokojny . Objavi sa tu okruhly stol ci Exalibur .
Podla mna sa 3 seria dost vydarila . Len mi vadili Morganine zle pohlady .
Velkym plusom ze Gwen sa tu tak casto nevyskytuje . Do konca su epizody ,kde vobec nieje .
Artus sa tu este nedozvie ,ze Merlin je carodejnik .
4 seria bude ,ale zial az v januari 2012 a dokonaca bude mat len 10 dielov
Sad
Návrat hore Goto down
Sarinka
Diabolský admin
Diabolský admin
Sarinka


Počet príspevkov : 7654
Age : 35
Bydlisko : Cardiff, UK
Nálada : Sherlocked
Registration date : 29.11.2007

Aké iné seriály sledujete? - Stránka 27 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Aké iné seriály sledujete?   Aké iné seriály sledujete? - Stránka 27 Empty30.01.11 16:47

Off the map - nový seriál stanice ABC od tvorkyne Greys Anatomy. Prvá časť ma veľmi neoslovila, ale druhá sa mi fakt páčila a teraz po tretej časti môžem povedať, že si ma seriál získal. Zbožňujem Greys Anatomy, takže... Aké iné seriály sledujete? - Stránka 27 934194
Being Human US - to je asi prvýkrat, kedy sa mi remake páčil viac ako originál. V britskej vezrii boli samí nesympatickí herci a tu je ako bonus Mark Pellegrino, len tie hrozné blonďaté vlasy... Laughing
Come Fly with Me - bohužiaľ len šesťdielny mini seriál s Mattom Lucasom a Davidom Walliamsom v hlavných úlohách. Hrajú hneď niekoľko rôznych postáv - predavačka kávy Precious FTW! Celý seriál sa odohráva na londýnskom letisku Stansted a robí si srandu s nízkonákladových aeroliniek.



JMMM: Sherlock je dačo úžasné. Steven Moffat rockuje s každým seriálom, do ktorého sa pustí (piata séria Doctora Who bola epic), už nech je druhá séria a vraj má byť aj vianočný špeciál, YAY US! dance
Návrat hore Goto down
http://sarinka.tumblr.com/
Samabel
Pekelný moderátor
Pekelný moderátor
Samabel


Počet príspevkov : 10070
Age : 34
Bydlisko : Praha
Nálada : Travel and explore!!!
Registration date : 01.12.2007

Aké iné seriály sledujete? - Stránka 27 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Aké iné seriály sledujete?   Aké iné seriály sledujete? - Stránka 27 Empty04.05.11 12:50

Viděl jste už někdo Game of Thrones?
Já teď moc o seriálech nemám přehled, ale na tohle jsem náhodou narazila a musím říct, že mě to hodně zaujalo. Twisted Evil dance
Třeba už jen ta kamera... na seriál je to točené úplně luxusně. Shocked 703 703

Knižní předlohu jsem do té doby neznala... no, myslím, že po zkouškách ji o prázdninách omrknu. lol! Takže sice nemůžu porovnávat kvalitu s knihou... no, ani moc nechci, protože knížka je knížka a seriál je seriál a některé věci prostě převést a natočit nejdou.
Každopádně se seriálem jsem zatím velmi spokojená a jsem hrozně zvědavá, jak to bude pokračovat. 703
Návrat hore Goto down
dion-fortune
Winchester
Winchester
dion-fortune


Počet príspevkov : 12342
Age : 33
Bydlisko : saphire ocean :)
Nálada : k-popovská :D
Registration date : 01.12.2007

Aké iné seriály sledujete? - Stránka 27 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Aké iné seriály sledujete?   Aké iné seriály sledujete? - Stránka 27 Empty04.05.11 13:19

samabel: pozrela som na to trailer a vyzerá to ozaj zaujímavo Twisted Evil niečo mi ten názov hovorí aj čo sa kníh týka, ale tiež som ich ešte nečítala... no určite som o tomto už počula, takže si píšem na zoznam na leto Twisted Evil

momentálne mi ale kamarátka odporučila seriál Fringe, ktorému som totálne prepadla Laughing stále sa pomaličky pasujem s prvou sériou, ale čítala som spoilery a neviem sa dočkať aj ďalších sérií... skrátka vrelo odporúčam Wink peter is damn sexy! drool

trailer:
kód:
http://www.youtube.com/watch?v=6CgrG96mw9Q&feature=related

fakt je to dosť dobré Twisted Evil action, supernatural, sci-fi, drama, comedy.... a sexy herec to suger sweet it Laughing
Návrat hore Goto down
Sarinka
Diabolský admin
Diabolský admin
Sarinka


Počet príspevkov : 7654
Age : 35
Bydlisko : Cardiff, UK
Nálada : Sherlocked
Registration date : 29.11.2007

Aké iné seriály sledujete? - Stránka 27 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Aké iné seriály sledujete?   Aké iné seriály sledujete? - Stránka 27 Empty04.08.11 22:42

Nedá mi to a musím sa tiež pripojiť k ódam na Game of Thrones. Po season finale som z neho ostala mierne na vetvy. Dokonca až tak, že si mienim zadovážiť knihy ako Samabel. Najviac sa mi páči, že čakáte niečo úplne iné, ako sa naozaj stane.
Okrem Game of Thrones som ostala veľmi príjemne prekvapená z letnej novinky stanice USA - Suits. Čakala som White Collar cez kopirák, ale WC sa na Suits ani z diaľky nechytá. Je to inteligentné, vtipné a hlavný hrdina má takú charizmu, že pri ňom kvetiny odpadávajú. Laughing Jediná škoda je, že sa to má vraj odohrávať v NY a vidno, že to točia inde, čo je škoda, lebo USA vždy všetko točí tam, kde sa to aj odohráva a ich zábery na mesto sú vždy beyond awesome.
Návrat hore Goto down
http://sarinka.tumblr.com/
bohdy
Winchester
Winchester
bohdy


Počet príspevkov : 1570
Age : 38
Bydlisko : Vlčovice, ČR
Nálada : Viva slash!!!
Registration date : 18.09.2010

Aké iné seriály sledujete? - Stránka 27 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Aké iné seriály sledujete?   Aké iné seriály sledujete? - Stránka 27 Empty07.08.11 13:35

Také musím pjet ódy na Game Of Thrones 702 Vážně perfektní seriál!!! V červenci jsem měla čas ho konečně zkouknout a stihla jsem to za čtyři dny Aké iné seriály sledujete? - Stránka 27 934194 Vážně úžasný!!! Akorát teď to dlouhé čekání na druhou sérii mě asi zabije Evil or Very Mad
Návrat hore Goto down
Sarinka
Diabolský admin
Diabolský admin
Sarinka


Počet príspevkov : 7654
Age : 35
Bydlisko : Cardiff, UK
Nálada : Sherlocked
Registration date : 29.11.2007

Aké iné seriály sledujete? - Stránka 27 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Aké iné seriály sledujete?   Aké iné seriály sledujete? - Stránka 27 Empty08.08.11 0:37

Na Martinuse majú všetky knihy zo série Pieseň ľadu a ohňa v čestine, cena nových vydaní je okolo 20 eur. Druhé vydanie - Stret kráľov majú dokonca na sklade, rýchlo objednávajte. Aké iné seriály sledujete? - Stránka 27 325299

kód:
http://www.martinus.sk/knihy/autor/George-R-R-Martin/
Návrat hore Goto down
http://sarinka.tumblr.com/
dion-fortune
Winchester
Winchester
dion-fortune


Počet príspevkov : 12342
Age : 33
Bydlisko : saphire ocean :)
Nálada : k-popovská :D
Registration date : 01.12.2007

Aké iné seriály sledujete? - Stránka 27 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Aké iné seriály sledujete?   Aké iné seriály sledujete? - Stránka 27 Empty08.08.11 16:04

no tak pozerám, že by som aj tento seriál teda mohla omrknúť.. no uvidíme ...

ja som pred dovolenkou začala s Doctorom Who. KONEČNE. Laughing zatiaľ mi ešte stále chýba pár dielov dopozerať z prvej série, ale pekne ma to chytilo. Prvý diel s tými plastovými figurínami bol riadne creepy Shocked no a doctorove hlášky ma dokážu vždy položiť Aké iné seriály sledujete? - Stránka 27 316745 ozaj klobúk dole. veľmi kvalitný seriál Aké iné seriály sledujete? - Stránka 27 312566

Momentálne som ale nanešťastie s DW na mŕtvom bode, keďže po návrate z dovolenky som začala sledovať iný seriál a síce True Blood. No ehm... seriál nehodnotím celkovo veľmi pozitívne, no musím mu uznať pár múdrych ťahov. Za prvé o existencii upírov ľudia vedia, čo je pre mňa príjemná zmena, keďže väčšinou svoju identitu skrývajú. Za druhé to nie je žiadna romantická rozprávka o láske medzi upírom a človekom. Je to dosť drsné, je tam veľa aktov, skrátka sex, drogy a tak... myslím, že tá temná stránka tomu dáva zopár plusov. Problém skôr vidím s hlavnými postavami. Včera som pozrela celú prvú sériu a stále nemôžem prísť hlavnej ženskej postave na chuť. Sookie mi je proste vrcholne nesympatická. Hlavná mužská postava je na tom troška lepšie, ale stále to nie je nič ohurujúce. Bill možno nie je až taký nudný ako Stefan z TVD, ale rozhodne nie je ani mimoriadne zaujímavý. Kto ma zaujal je Eric, ktorý je charizmatický a pekný badass a tiež dôvod, pre ktorý som vôbec tento seriál začala pozerať Aké iné seriály sledujete? - Stránka 27 99937 motivačné video:
So So Scandalous - Eric and Sookie (True Blood)
kód:
http://www.youtube.com/watch?v=npmaAOBtYXQ
skrátka seriál je to priemerný (ostatne ako väčšina tohto druhu), ale zase pozerať sa dá Laughing takže kto je aspoň trocha zaťažený na upírov, shapeshiftrov a podobne tak odporúčam. Wink
Návrat hore Goto down
bohdy
Winchester
Winchester
bohdy


Počet príspevkov : 1570
Age : 38
Bydlisko : Vlčovice, ČR
Nálada : Viva slash!!!
Registration date : 18.09.2010

Aké iné seriály sledujete? - Stránka 27 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Aké iné seriály sledujete?   Aké iné seriály sledujete? - Stránka 27 Empty08.08.11 16:34

Dionka: True Blood jsem taky sledovala, ale teď se začátkem 4. série jsem to už vzdala. Už mě to prostě nebaví. První série jsou nejlepší a bohužel jako spousta jiných seriálů se vzrůstajícími počty sérií klesá jejich kvalita. A s hlavními postavami s tebou naprosto souhlasím!!! Sookie jsem nikdy nemusela, takže mě ani nepřekvapilo, že se zamilovala do takového neslaného nemastného Billa. Ale Eric Twisted Evil To je jiná 603 Bohužel jako Damon v TVD, i on se časem trochu zkrotí. Jinak mou nejvíce sympatickou ženskou hrdinkou je Jessica. To je holka podle mého gusta Razz Tak uvidíš, jak se ti to bude líbit dál.
Návrat hore Goto down
Samabel
Pekelný moderátor
Pekelný moderátor
Samabel


Počet príspevkov : 10070
Age : 34
Bydlisko : Praha
Nálada : Travel and explore!!!
Registration date : 01.12.2007

Aké iné seriály sledujete? - Stránka 27 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Aké iné seriály sledujete?   Aké iné seriály sledujete? - Stránka 27 Empty08.08.11 18:55

Game of Thrones doporučuji... myslím, že jsem to tady už jednou zmiňovala, když se začalo vysílat. Twisted Evil 703
Podle mě je to seriál, kde si každý dokáže vybrat postavu, které fandí, nebo která ho prostě zajímá. Když si odmyslím ty dospěláky, kupodivu jsem strašně zvědavá, jak se to bude odvíjet s Branem... takže je to seriál, který mě zaujal z vícera hledisek. Ale ona je celá ta jejich rodinka prostě dobrá. Laughing Myslím samozřejmě hlavně mužskou část. Aké iné seriály sledujete? - Stránka 27 934194 Laughing Ale slečinku docela lituju, když se zamilovala do toho největšího pitomce pod sluncem. Tolik asi k lidem, kteří bezbezně prahnou po moci... já bych mu dala, světlovlasýmu spratkovi. Laughing Aké iné seriály sledujete? - Stránka 27 812801

True Blood jsem asi před rokem viděla 1. díl na Festivalu Fantazie... a už nikdy víc. No Fakt mě to nechytlo. Aké iné seriály sledujete? - Stránka 27 807248
Návrat hore Goto down
Chrystelle
Pekelný moderátor
Pekelný moderátor
Chrystelle


Počet príspevkov : 10688
Age : 47
Bydlisko : Morava
Nálada : Skvělá!
Registration date : 01.12.2007

Aké iné seriály sledujete? - Stránka 27 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Aké iné seriály sledujete?   Aké iné seriály sledujete? - Stránka 27 Empty08.08.11 19:36

Taky jsem kdysi True Blood sledovala, ale vůbec mě to nebavilo. No Pořád jsem čekala, že se to třeba rozjede směrem, který mě zaujme, ale bohužel, nestalo se. confused Jak psala i dion, hlavní postavy mi přišly strašné, hlavně jejich zásluhou jsem s tím brzy sekla. Málokdy se vydržím na něco koukat, když jsou mi naprosto nesympatičtí hlavní hrdinové/hrdinky. Rolling Eyes To musí být suprový alespoń děj a zápletka, což mi tady chybělo taktéž.

Dost mě to mrzelo, jelikož jinak seriály a filmy s upíří tématikou patří mezi mé nejoblíbenější. 702

Jinak já už chci zase Merlinaaaaaa! Aké iné seriály sledujete? - Stránka 27 202744 Aké iné seriály sledujete? - Stránka 27 80513 603 Laughing Nevím proč to museli posunout o víc jak rok. Aké iné seriály sledujete? - Stránka 27 555452
Návrat hore Goto down
dion-fortune
Winchester
Winchester
dion-fortune


Počet príspevkov : 12342
Age : 33
Bydlisko : saphire ocean :)
Nálada : k-popovská :D
Registration date : 01.12.2007

Aké iné seriály sledujete? - Stránka 27 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Aké iné seriály sledujete?   Aké iné seriály sledujete? - Stránka 27 Empty08.08.11 19:43

bohdy: no ja som ešte len na druhej serke, ale tuším, že v treťej alebo štvrtej má eric dostať amnéziu či čo? keď som to prvýkrát počula, tak mi to prišlo, že bože trápne, ale videla som pár ukážok a šokojúco sa mi tá jeho vulnerable side páči, aj keď dúfam, že sa mu spomienky vrátia a bude potom zase badass Twisted Evil

chrys: no hej, ten dej je proste Rolling Eyes celkovo ten seriál ozaj nie je dobrý, ale ja som si dosť obľúbila erica, momentálne úplne žeriem godrica Laughing takže z času na čas sa tam objaví aj likeable character Laughing

ale ak to bude ešte horšie ako to je teraz, tak teda neviem neviem ako dlho to vydržím pozerať, aj keď alex skarsgard je riadna motivácia drool
Návrat hore Goto down
Sarinka
Diabolský admin
Diabolský admin
Sarinka


Počet príspevkov : 7654
Age : 35
Bydlisko : Cardiff, UK
Nálada : Sherlocked
Registration date : 29.11.2007

Aké iné seriály sledujete? - Stránka 27 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Aké iné seriály sledujete?   Aké iné seriály sledujete? - Stránka 27 Empty08.08.11 20:41

Dion: Ďalší Whovian na obzore Aké iné seriály sledujete? - Stránka 27 949816 ak si sa počas prvej série nasmiala, počkaj na druhú, David Tennant to tak roztočí, že sa do neho zabuchneš, aj keby si nechcela. Very Happy
Samabel: Ja by som toho Joffreyho bila od rána do večera, to je taký rozmaznaný zasran, že by som ho zhodila z útesu už len z princípu. Laughing Niekde som čítala, že pri Game of Thrones nemáme čakať žiadne šťastné konce, čo myslím aj dokázali, keď zabili veď vieš koho, ja som to osobne fakt nečakala. Btw, keď už je reč o chlapoch, Jon Snow da best, či? Aké iné seriály sledujete? - Stránka 27 284389

Z True Blood som videla polovicu jednej epizódy a nesympatickejších hercov som v živote nevidela, čo na tom niekto vidí?

Chrys: videla si promo na štvrtú sérku? Torturing Merlina konečne yay us! Ešte by mohli tú ohavu Gwen zabiť a bolo by to dokonalé. lol!
Návrat hore Goto down
http://sarinka.tumblr.com/
Samabel
Pekelný moderátor
Pekelný moderátor
Samabel


Počet príspevkov : 10070
Age : 34
Bydlisko : Praha
Nálada : Travel and explore!!!
Registration date : 01.12.2007

Aké iné seriály sledujete? - Stránka 27 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Aké iné seriály sledujete?   Aké iné seriály sledujete? - Stránka 27 Empty08.08.11 21:07

Sarinka: Jo, parchant jeden malej... mu všechno dávali pod nos a pak když něco nemá, hned hledá způsob, jak si z toho léčit komplexy. Rolling Eyes Nejlépe násilím na někom. Aké iné seriály sledujete? - Stránka 27 512176
Jo, myslím, že ten příběh je postavený na tom, že vůbec není jisté, kdo bude žít a kdo ne. Ta poprava... to bylo svinstvo. No Celou dobu se snažil hrát fér, dobro pro všechny... nakonec se zachoval, tak jak se zachoval pro dobro rodiny... a ten malej fracek na něj takhle?! Aké iné seriály sledujete? - Stránka 27 87642 Aké iné seriály sledujete? - Stránka 27 568939
Jon Snow je frajer. 703 Cool Ale jeho bráška taky není úplně špatný. Aké iné seriály sledujete? - Stránka 27 934194 Akorát já husa pitomá zrovna tady vím pár spoilerů, tak jsem z toho trochu nesvá. Laughing

Btw: Game of Thrones má vážně úžasný Opening. Aké iné seriály sledujete? - Stránka 27 430869 Je to něco, co mě opravdu hodně zaujalo. Krásně udělané. Aké iné seriály sledujete? - Stránka 27 430869 Aké iné seriály sledujete? - Stránka 27 214863 Aké iné seriály sledujete? - Stránka 27 214863

Chrys, Sarinka: Promo na 4. sérku Merlina??? Sakra, bych měla zapátrat. Si nepamatuju, že bych něco takovýho viděla. Nebo možná jo, ale už dávno a nepamatuju se. Aké iné seriály sledujete? - Stránka 27 999804 Aké iné seriály sledujete? - Stránka 27 868694 Taky se na něj strááááášně těším. Aké iné seriály sledujete? - Stránka 27 258431
Návrat hore Goto down
Sarinka
Diabolský admin
Diabolský admin
Sarinka


Počet príspevkov : 7654
Age : 35
Bydlisko : Cardiff, UK
Nálada : Sherlocked
Registration date : 29.11.2007

Aké iné seriály sledujete? - Stránka 27 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Aké iné seriály sledujete?   Aké iné seriály sledujete? - Stránka 27 Empty08.08.11 22:22

Chudák Sean Bean, ten si to vždy odskáče, aj jeho Boromir tak dopadol Very Happy inak som Sanse fandila, keď toho smrada išla zhodiť z toho mostíka, škoda, že sa jej to nepodarilo Laughing Robb je tiež sexoš, to musím súhlasiť. Aké iné seriály sledujete? - Stránka 27 284389 Znelka je úplne epická, väčšinou ich pretáčam, ale túto som si vždy nechala hrať, dúfam, že ju v druhej sérke nezmenia.

Tu je to promo, je to natáčané na Comic Cone, pri Gwen/Arthur scénach sa mi otvára nožík vo vrecku, just kill her already! Aké iné seriály sledujete? - Stránka 27 260605 Cool

Návrat hore Goto down
http://sarinka.tumblr.com/
Sponsored content





Aké iné seriály sledujete? - Stránka 27 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Aké iné seriály sledujete?   Aké iné seriály sledujete? - Stránka 27 Empty

Návrat hore Goto down
 
Aké iné seriály sledujete?
Návrat hore 
Strana 27 z 31Choď na stránku : Previous  1 ... 15 ... 26, 27, 28, 29, 30, 31  Next
 Similar topics
-

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
 :: Ostatné :: Off topic :: Čo nás baví-
Prejdi na: