Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
DomovDomov  HľadaťHľadať  Latest imagesLatest images  RegistráciaRegistrácia  StránkaStránka  Prihlásenie  

 

 05x02 Good God, Y'All!

Goto down 
+16
gilgy
Sarinka
Night Angel
str8tking
lentilka
Hiro666
Samabel
Zizi
Evelin
mummy
Panthera
Chrystelle
dion-fortune
Fazulina
cleo
Fay
20 posters
Choď na stránku : Previous  1, 2, 3
AutorSpráva
Night Angel
Žltočočko
Žltočočko
Night Angel


Počet príspevkov : 627
Age : 30
Bydlisko : Praha
Registration date : 01.12.2007

05x02 Good God, Y'All! - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 05x02 Good God, Y'All!   05x02 Good God, Y'All! - Stránka 3 Empty21.09.09 19:05

to je blbost... vysvětlilo by to Deanovo chování, ale ne všechno. V některých ohledech je to ještě pořád Dean
Návrat hore Goto down
http://night-angel.ic.cz/
Chrystelle
Pekelný moderátor
Pekelný moderátor
Chrystelle


Počet príspevkov : 10688
Age : 46
Bydlisko : Morava
Nálada : Skvělá!
Registration date : 01.12.2007

05x02 Good God, Y'All! - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 05x02 Good God, Y'All!   05x02 Good God, Y'All! - Stránka 3 Empty21.09.09 19:24

Sarinka a víš co mi přiijde nejvíc zvláštní? Že se najde tolik lidí, kteří naopak dál kydají na Sama a Deanovo chování se samozřejmostí schvalují. Shocked 05x02 Good God, Y'All! - Stránka 3 232827 Ono to sice vypadá, že se zastáváme neprávem Sama, protože je to náš oblíbenec, ale být Dean girl, reagovala bych stejně jako např. dion. Prostě tohle musí vidět snad i slepý, že se Dean chová přinejmenším nelogicky. Rolling Eyes

A jak jsi psala o tom, že se pak taky nemusí mít ke komu vrátit, když se mu podaří zabránit apokalypse....no právě to mi nejvíc hlava nebere. Najednou je mu jedno, že bude sám? Že by se v tom pekle až tak blbě změnil? No fajn, tak potom tedy ať nepočítá s mými sympatiemi, protože já měla ráda Deana, který měl rád nade všechno svého brášku, pardon. 05x02 Good God, Y'All! - Stránka 3 934194 Laughing Hlavně proto jsem ho kdysi tak moc milovala. Ale teď na něm nacházím čím dál méně obdivuhodných věcí. 05x02 Good God, Y'All! - Stránka 3 807248

A že by to celou dobu nebyl Dean, to je celkem blbost, Night Angel. Laughing
Návrat hore Goto down
janka410
Winchester
Winchester
janka410


Počet príspevkov : 5348
Age : 53
Bydlisko : Morava
Nálada : Skvělá
Registration date : 01.12.2007

05x02 Good God, Y'All! - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 05x02 Good God, Y'All!   05x02 Good God, Y'All! - Stránka 3 Empty21.09.09 19:47

Přesně co píše Chrys....najednou když ho Dean nechá samotného....to už nebude jako myslet na to,co s ním je? To prostě tím,že ho nebude mít na očích,tak tím všechna ta starost o něj padá. Najednou se bude moct Dean soustředit jen na případy? To jako myslíte vážně??!!!!!!! 05x02 Good God, Y'All! - Stránka 3 449740 (to jsou podle mě pěkně blbé kecy ....vždyť je to totálně na hlavu postavené...pardon za výrazy) Přece když mám o někoho starost, bojím se že by mohl něco udělat, tak ho mám raději pořád na očích a snažím se to ovlivnit..... snažím se mu pomoct. A tím,že mu takhle dovolil odejít, tak tím jasně říká,že je mu jedno co se Sammym dál bude 05x02 Good God, Y'All! - Stránka 3 199226 A to mě fakt chcete říct,že najednou je Deanovi naprosto lhostejné,co se stane s jeho milovaným bráškou,jo? S člověkem,který byl pro něj vším...pro které byl schopnej udělat všechno? Je mě jasný,že si o nás budete myslet,že se zastáváme Sammyho at udělá co udělá...ale jak už tu tolikrát bylo napsáno...on si myslel,že dělá dobrou věc. Věřil tomu a věřil Ruby...on NEMĚL důvod ji nevěřit...vždyt si jen vzpomeňte kolikrát jim zachránila život. A že lhal Deanovi...ruku na srdce, ve stavu v jakém byl Dean si nedokážu představit,co by to s ním udělalo kdyby mu Sammy řekl pravdu.On se prostě snažil chránit Deana ...no a bohužel ted se všechno otočilo proti němu. 05x02 Good God, Y'All! - Stránka 3 199226 Bylo vidět jak se Sammymu nechce pryč od Deana a jak jen čeká,že Dean mu to nedovolí...bohužel tady ho Dean zklamal (a mě teda vytočil jak něco 05x02 Good God, Y'All! - Stránka 3 449740 ) ...v okamžiku,kdy ho ted Sammy potřebuje nejvíc,kdy se s tím vším snaží poprat,snaží se tomu odolat a bojuje ....tak osoba od které čeká podporu,o kterou se chce opřít,tak tahle osoba mu ted podrazí nohy 05x02 Good God, Y'All! - Stránka 3 80513 Můžu říct,že Dean teda u mě teď sakra hluboko klesl a jen jsem zvědavá,jestli to dokáže nějak napravit
Návrat hore Goto down
janča
Winchester
Winchester
janča


Počet príspevkov : 1216
Age : 34
Bydlisko : Vysočina
Nálada : docela fajn
Registration date : 29.07.2009

05x02 Good God, Y'All! - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 05x02 Good God, Y'All!   05x02 Good God, Y'All! - Stránka 3 Empty22.09.09 12:21

Doufám, že tu mou slohovku berete jako nezávislý názor. Každý má na SN svůj náhled a rozhodně ho nezpochybňuji. Taky si ráda přečtu názory druhých.
Teď se asi budu opakovat, ale musím. Nechci se nějak zastávat ani Deana ani Sama (oni jsou na tom prakticky oba stejně), ale když s někým takhle cloumají emoce, jako s našimi bratry !!!!! Oni nevědí co mají vlastně dělat, zda je pro oba lepší zůstat spolu nebo se rozdělit. Teď dospěli k názoru, že aspoň na čas se rozdělit.
Nebo by to vyřešilo, kdyby se porvali nebo pohádali (tak jak to Sam čekal)?
Ono to je fakt divné, jak mu to už podruhé Dean řekl v takovém klidu. Když se dřív o něco přeli a vybavím si některé scény, tak Dean Samovi nebo Sam Deanovi hned jednu vrazil nebo se aspoň chytli pod krkem a pohádali se "do krve". A teď nic - klid po pěšině.
Třeba to je opravdu z Deanovy strany (nebo z obou) nějaké divadlo pro veřejnost (andělskou i démonskou).
Toto jsou fakt jen moje představy, taky to tak berte a už konec, tečka.
Však uvidíme, co nám Kripke přichystá, třeba budeme úplně všichni vedle. Ale jednu věc musí udělat a to, že zase budeme oba bratry mít všichni rádi i za cenu, že oba zahynou. A jak z nich zase neudělá Deana a Sammyho, tak jak je známe od začátku seriálu, tak ho asi "ubezdušíme!!!!!" 05x02 Good God, Y'All! - Stránka 3 1319
Návrat hore Goto down
Night Angel
Žltočočko
Žltočočko
Night Angel


Počet príspevkov : 627
Age : 30
Bydlisko : Praha
Registration date : 01.12.2007

05x02 Good God, Y'All! - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 05x02 Good God, Y'All!   05x02 Good God, Y'All! - Stránka 3 Empty22.09.09 15:50

Myslím, že spíš Dean vrazil Samovi, ale matně si vybavuju, že možná to bylo i jednou naopak... Každopádně mi přijde, že tohle je pořád styl Deanova reagování na tyhle věci... Problém je v tom, že toho je na něj asi moc... Občas mi přijde, že užmu je všechno jedno
Návrat hore Goto down
http://night-angel.ic.cz/
janča
Winchester
Winchester
janča


Počet príspevkov : 1216
Age : 34
Bydlisko : Vysočina
Nálada : docela fajn
Registration date : 29.07.2009

05x02 Good God, Y'All! - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 05x02 Good God, Y'All!   05x02 Good God, Y'All! - Stránka 3 Empty23.09.09 12:43

Tak ještě jeden příspěvek.
On to Dean už taky řekl (myslím v 4x20 na konci, když jel v Impale se Samem nebo to bylo někdy jindy). Že je už ze všeho unavený, má toho dost a je mu to jedno - nebo tak nějak to řekl. A neříkal to ani proto, aby Sam neměl podezření, že na něho s Bobbym něco "šijou", ale asi fakt to myslel vážně. Možná něco podobného řekl i vícekrát a ještě asi řekne a nahodí obličej "je mě to jedno, hlavně ať už to skončí a mám od všeho pokoj a jedno jestli to bude na zemi nebo v hrobě." 05x02 Good God, Y'All! - Stránka 3 52351
Taky se Vám to určitě už stalo, že jste ze všeho znechucení, otrávení, máte chuť se vším praštit i kdyby Vás to mělo stát místo, kariéru, všechno na Vás prostě padne a chcete se vším skončit, je Vám i jedno co komukoliv řeknete. A pak najednou dostanete motivaci, impulz, chuť do dalšího života a zas to jde. 05x02 Good God, Y'All! - Stránka 3 666500 Naši hoši to taky tak nějak prožívají.
Přece nevěříte, že Kripke udělá z Deana takového kreténa, který odvrhne Sama, milovaného bratra a už ho nikdy nebude chtít vidět. A stejně ze Sama neudělá feťáka, který už nemá motivaci pro koho se ze své závislosti dostat, když ho jeho také milovaný bratr odkopl. A klidně přejde na stranu zla a dokončí to co začal - apokalypsu.
05x02 Good God, Y'All! - Stránka 3 733500 Tomu fakt nikdo nevěříte a ani byste to tak nechtěli.
To už je měl radši Kripke dávno zabít a odešli by jako hrdinové. Nebo to měl ukončit po druhé sérce - oba to přežili. Nebo až po třetí sérce - Dean umřel (oplakali jsem ho) a Sam žije dál.
To jejich emociální chování je jenom dočasné, je to prostě jak na houpačce. Jednou nahoře, jednou dole.
Ale to, že by Kripke z obou udělal takové blbce, kteří nevědí, jak se mají správně zachovat, to ne,ne,ne, to teda neberu.
Konec určitě nebude Happy End. Bude to "doják", ale v jiném smyslu. Zemřou oba, nebo aspoň jeden, my si popláčem, ale jejich vzájemný vztah bude OK. 05x02 Good God, Y'All! - Stránka 3 854585
Návrat hore Goto down
Sponsored content





05x02 Good God, Y'All! - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 05x02 Good God, Y'All!   05x02 Good God, Y'All! - Stránka 3 Empty

Návrat hore Goto down
 
05x02 Good God, Y'All!
Návrat hore 
Strana 3 z 3Choď na stránku : Previous  1, 2, 3
 Similar topics
-
» 05x02 Good God, Y'all
» 05x02 Good God, Y'All!
» GOOD AND BAD SIDE OF ME

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
 :: Seriál :: Epizódy :: Piata séria-
Prejdi na: