Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
DomovDomov  HľadaťHľadať  Latest imagesLatest images  RegistráciaRegistrácia  StránkaStránka  Prihlásenie  

 

 05x06 I Believe the Children Are Our Future

Goto down 
+3
Fay
Panthera
dion-fortune
7 posters
AutorSpráva
dion-fortune
Winchester
Winchester
dion-fortune


Počet príspevkov : 12342
Age : 33
Bydlisko : saphire ocean :)
Nálada : k-popovská :D
Registration date : 01.12.2007

05x06 I Believe the Children Are Our Future Empty
OdoslaťPredmet: 05x06 I Believe the Children Are Our Future   05x06 I Believe the Children Are Our Future Empty16.10.09 7:33

no takže epka bola pekne spooky Twisted Evil myslím, že jedna z naj tejto série. opäť mi to tak trocha pripomenulo staré dobré časy, keď 05x06 I Believe the Children Are Our Future 335560 riešili spolu bežné prípady a tento aj napriek tomu, že išlo o antichrista a apocalypsu bol k veci, bol temný a mal tú atmosféru klasického sn. aspoň ja som mala ten pocit. veľmi sa mi páčilo ako sa Sam snažil jessymu pomôcť a deanov ksicht, ktorý hodil v nemocnici bol ohromne funny 05x06 I Believe the Children Are Our Future 316745 no a bonusom bolo, že sa nám tam mihol aj koblížek 05x06 I Believe the Children Are Our Future 177401 takže ja som s epkou dosť spokojná 05x06 I Believe the Children Are Our Future 198137
Návrat hore Goto down
Panthera
Winchester
Winchester
Panthera


Počet príspevkov : 1308
Age : 43
Bydlisko : Brno
Nálada : Think slashy... be horny... ;)
Registration date : 27.07.2009

05x06 I Believe the Children Are Our Future Empty
OdoslaťPredmet: Re: 05x06 I Believe the Children Are Our Future   05x06 I Believe the Children Are Our Future Empty16.10.09 9:52

Ale ju, konečně jedna epizoda, co se rádoby vrací k původnímu stylu a nejsou tam rušivé elementy typu Hilton/ová apod. Trochu mi to připomnělo Bedtime Stories. Ke vtipným momentům se vyjadřovat nebudu, ale po delší době jsem se po ránu dobře bavila. Snad se to nezakřikne. Smile
Tak si jen říkám, kdyby takových dítek měla druhá strana vícero, tak si Castielovci ani neškrtnou.
Nj, Kobliho, z tebe byla opravdu fešná pidifigurka, hned bych si s tebou dala partičku šachu. Very Happy
U dvou scén jsem zajela pod stůl, ještě že v kanclu nikdo nebyl. Ano, Dean a pak Koblih.
drool
05x06 I Believe the Children Are Our Future THDeanksicht
Návrat hore Goto down
http://www.panthera-cz.com
Fay
Diabolský admin
Diabolský admin
Fay


Počet príspevkov : 2327
Age : 36
Bydlisko : psychiatrické oddelenie NR - izba č.16
Nálada : *tudududú tudútúúúú*
Registration date : 03.03.2009

05x06 I Believe the Children Are Our Future Empty
OdoslaťPredmet: Re: 05x06 I Believe the Children Are Our Future   05x06 I Believe the Children Are Our Future Empty16.10.09 11:00

Tie scény boli neuveriteľné.. my sme sa tak strašne s cleo smiali ráno.. Very Happy Dean zjavne berie nejaké drogy.. Very Happy ale konečne sa vrátil do normálu, jupeeey.. Zase málo Koblížka (a predtým dávali také pekné reklamy, že Pumpkin Donut.. Very Happy ), lezú mi s tým už vrcholne na nervy..

EDIT: až pri titulkovaní človek pochopí, aké to je celé vtipné... 05x06 I Believe the Children Are Our Future 316745 asi som umrela..
Návrat hore Goto down
http://supernaturalcon.j2fans.cz/
Night Angel
Žltočočko
Žltočočko
Night Angel


Počet príspevkov : 627
Age : 30
Bydlisko : Praha
Registration date : 01.12.2007

05x06 I Believe the Children Are Our Future Empty
OdoslaťPredmet: Re: 05x06 I Believe the Children Are Our Future   05x06 I Believe the Children Are Our Future Empty16.10.09 19:45

Ten díl byl skvělej! Konečně mi to připomnělo starej dobrej SN za časů Žluťáska 05x06 I Believe the Children Are Our Future 232827 doufám, že už to bude spíš takovéhle, protože poslední série mě moc nebavila... když tuhle epku srovnám s tím, co tam poslední dobu předváděj, tak ji musím ohodnotit 11 z 10

BTW: spolužačka se mě ptala, jak můžu sledovat SN, že ona se na to občas dívá, jak to dávaj v telce a že je to moc strašidelný - by mě zajímalo, co by řekla na další série...
Návrat hore Goto down
http://night-angel.ic.cz/
Hiro666
Crossroads demon
Crossroads demon
Hiro666


Počet príspevkov : 562
Age : 36
Bydlisko : Michalovce
Nálada : good
Registration date : 28.12.2007

05x06 I Believe the Children Are Our Future Empty
OdoslaťPredmet: Re: 05x06 I Believe the Children Are Our Future   05x06 I Believe the Children Are Our Future Empty16.10.09 21:32

Konecne zaujimava epizoda.
Ked boli 05x06 I Believe the Children Are Our Future 335560 v marnici pri prvej obety ,ktora sa preskrabala az ku lebke. A doktor zacal hovorit ,ze len niekto spomenie skrabanie , tak ten druhy ma nutkanie sa poskrabat. Aj je to pravda ,lebo som mal nutkanie.
Dalej Dean prisiel na dobry zlepsovak ako rychlo uvarit sunku.
Potom pritom aku grimasu nasadil Dean neskor v nemocnici tak ja 05x06 I Believe the Children Are Our Future 316745
Samozrejme som pochybil aj preco mal Dean chlpatu ruku.
Podla mna sa Jesse (Antichrist) este objavi.
Návrat hore Goto down
Night Angel
Žltočočko
Žltočočko
Night Angel


Počet príspevkov : 627
Age : 30
Bydlisko : Praha
Registration date : 01.12.2007

05x06 I Believe the Children Are Our Future Empty
OdoslaťPredmet: Re: 05x06 I Believe the Children Are Our Future   05x06 I Believe the Children Are Our Future Empty16.10.09 22:34

Hiro666 napísal:
Dalej Dean prisiel na dobry zlepsovak ako rychlo uvarit sunku.

XD a pak to jeho "Vidíš, vůbec to nefunguje" XD
Návrat hore Goto down
http://night-angel.ic.cz/
janča
Winchester
Winchester
janča


Počet príspevkov : 1216
Age : 34
Bydlisko : Vysočina
Nálada : docela fajn
Registration date : 29.07.2009

05x06 I Believe the Children Are Our Future Empty
OdoslaťPredmet: Re: 05x06 I Believe the Children Are Our Future   05x06 I Believe the Children Are Our Future Empty18.10.09 20:13

Epka se mně líbila, byla docela vtipná. Bylo to opravdu jako za starých časů. Jen té zmínky o apokalypse se asi už nezbavíme v žádné epizodě (myslela jsem si, že to někdy vynechají a bude to epka SN tak jak má být, bez Case, Zacha, Lucíka a jim podobným) a nechají si tu apokalypsu až to půjde do finále. No nic.
Dean , jako obvykle – jeho vtípky, kecy, ksichty, sukničkář , žrout – není co dodat.
Sam – jen kroutí hlavou, obrací oči v sloup nad tím co brácha vyvádí (jako obvykle)- není co dodat.
Cas – naučil se pěkně lhát (asi od Deana)
Jesse – je mnohem silnější než Sam a kdokoliv jiný. Naštěstí dost dobře neví co v něm je, jaká síla a jaká síla by se z toho dala vytěžit (kdyby ho dostali démoni nebo andělé do ruky a vycvičili ho). Ale i tak to trochu pochopil z toho jak mu to nejdřív Sam a pak i Dean vysvětlili. To bylo moc pěkný, to jejich promlouvání do duše, proto se pak ztratil, aby nikomu neublížil. Ten chlapec/herec se té své role zhostil opravdu skvěle.
Dean to zase schytal o trochu víc než Sam. Tomu ubližovat moc nesmějí , aby nepoškodili schránku pro Lucíka. Démoni asi vědí, že Deana nemůžou zabít (andělé by ho zase oživili), tak alespoň mučit, ubližovat, způsobovat bolest. Myslím si ale, že budou hledat způsob, jak ho zabít tak, aby už ho ani andělé nezachránili. Mají prostě z něho strach, když jim může zabít Lucíka.
A teď ta chlupatá ruka. Bylo by možná trochu lepší vysvětlení pro ty, které to pobouřilo a pohoršilo.
Ten čas mezi jednotlivými scénami je takový neurčitý, nevíte uběhla hodina, den, noc? Tady mi to taky tak přišlo. Možná se Deanovi zdálo o té sestřičce a „TO“ dělal úplně podvědomě a pak, když se vzbudil (třeba do rána nebo si jen zdříml, když Sam vyřizoval nějaké věci) tak už to prostě bylo a nedalo se s tím nic dělat. A pokud to dělal při plném vědomí, tak to docela trefně vystihla Husitka (na CZ fóru) a úplně s ní souhlasím. A proč si tu ruku neoholil dřív a ukázal ji Samovi? Ne, že se chtěl chlubit a ani se nestyděl. Asi právě chtěl vědět jeho názor, proč se to stalo a Sam to přece vysvětlil, že byli také v tom nešťastném okruhu kolem Jesseho. Ale očividně to ani jednomu moc nevadilo. Dean z toho měl srandu (Samova narážka na žiletky) a Sam zase jen protočil oči a „že z toho mohl i oslepnout“ , ale určitě to chápal (tu jeho potřebu), protože to dál už ani jeden neřešili. Jsou to přece chlapi a nikdo neví, co dělali celý seriál, když neměli ženskou (obzvlášť Sam, tomu se přece stalo něco podobného, když měl „velice zajímavý sen“, probudil se a slintal - už nevím ve které epce a sérii to bylo). Mně také přišla tato scéna s tou chlupatou rukou docela srandovní.
Laughing
Návrat hore Goto down
Night Angel
Žltočočko
Žltočočko
Night Angel


Počet príspevkov : 627
Age : 30
Bydlisko : Praha
Registration date : 01.12.2007

05x06 I Believe the Children Are Our Future Empty
OdoslaťPredmet: Re: 05x06 I Believe the Children Are Our Future   05x06 I Believe the Children Are Our Future Empty18.10.09 21:56

Janča: díky, fakt mě moc nešetříšv XD - ale ne, dneska jsem to zkousla najednou, protože jsem se právě dozvěděla, že jsem dostala jedničku z latiny ( 05x06 I Believe the Children Are Our Future 258431 )

Co se týče toho kluka, je tu jedna nepromyšlená věc (ok, na tohle mě upozornil až bratr, já jsem nad tím tak nepřemýšlela...): když je tak jednoduchý udělat hybrida, proč jich nedělaj víc? chápu, že by tu byla šance, že se někdo přidá na druhou stranu, ale se správným vedením, by to bylo minimum, které by stejně dlouho nepřežilo... Možná, že se jich démoni bojí, ale takový, jako byl můj milovanej Žlutoočko, by je dokázali vychovat podle svého... tak proč si jich neudělat víc?
Návrat hore Goto down
http://night-angel.ic.cz/
Zizi
Winchester
Winchester
Zizi


Počet príspevkov : 4217
Age : 36
Bydlisko : Havaj
Nálada : Everyday is another opportunity to shine :)
Registration date : 05.04.2008

05x06 I Believe the Children Are Our Future Empty
OdoslaťPredmet: Re: 05x06 I Believe the Children Are Our Future   05x06 I Believe the Children Are Our Future Empty30.10.09 13:12

Ouha 2 týždne po a ja zisťujem, že som sa ešte nevyjadrila.
Hmmmmm takže takto. Na takéto epky sa veľmi teším. Je to taký návrat k starým dobrým SN časom, kedy proste dvaja bratia bojovali s nadprirodzenom. Vtipné momenty slúžili len na dokreslenie deja ako zubná víla - tá malá bola hrozne rozkošná ako vravela ockovi "Takže nejaký šialenec sem príde, keď budem spať a zoberie si môj zub? To znie desivo. Nie, ďakujem." To bolo rozkošné Very Happy a Jesse bol fakt super ako si ešte aj overil tie odznaky a ako Samovi vysvetľoval čo je polievka Laughing a pri týchto všetkých funny rečiach to predsa len bola normálna vážna epka.
Apokalypsa len kdesi v pozadí. Cas zmenený na hračku - lol 05x06 I Believe the Children Are Our Future 99937 05x06 I Believe the Children Are Our Future 99937 Julie ako vysvetľovala bratom čo sa jej vlastne stalo. Najviac ma dostal Sam ako vravel Jessemu, že je síce z časti démon ale z časti je aj človek a preto má právo sa rozhodnúť. Ako aj to, že oni ho ako príšeru nevidia, že niektorí ľudia by to robili ale oni nie.
Stále SN zbožňujem aj napriek zmene, ktorou prešlo, ale stále viac a viac si začínam pripúšťať, že mi to staré dobré lovenie hrozne chýba a preto ma táto epka veľmi potešila a páčila sa mi 05x06 I Believe the Children Are Our Future 430869 05x06 I Believe the Children Are Our Future 312566
Návrat hore Goto down
Sponsored content





05x06 I Believe the Children Are Our Future Empty
OdoslaťPredmet: Re: 05x06 I Believe the Children Are Our Future   05x06 I Believe the Children Are Our Future Empty

Návrat hore Goto down
 
05x06 I Believe the Children Are Our Future
Návrat hore 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» 05x06 I Believe the Children Are Our Future
» 12x19 The Future
» 5x06 I Believe the children are our future

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
 :: Seriál :: Epizódy :: Piata séria-
Prejdi na: