Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
DomovDomov  HľadaťHľadať  Latest imagesLatest images  RegistráciaRegistrácia  StránkaStránka  Prihlásenie  

 

 KRÁĽOVNÁ

Goto down 
+13
nikita
SkreechTina
LenkaX22
bookika
Sarinka
Kristine
Chrystelle
janka410
SNlois
dion-fortune
Samabel
Madlen
Blanka
17 posters
Choď na stránku : 1, 2, 3  Next
AutorSpráva
Blanka
Pocestný duch
Pocestný duch
Blanka


Počet príspevkov : 135
Age : 35
Bydlisko : Lužianky
Nálada : Stále skvelá
Registration date : 03.12.2007

KRÁĽOVNÁ Empty
OdoslaťPredmet: KRÁĽOVNÁ   KRÁĽOVNÁ Empty31.12.07 18:58

No skúsila som zase niečo nové. Dúam, že sa začiatok bude pačiť Very Happy

KRÁĽOVNÁ
PART 1:
„Bobby musíme ho nájsť. Prisahám, že prekutám aj samotné peklo len aby som ho našiel,“ povedal Dean a sadol si do neďalekého kresla. Bobby bol práve na ceste keď sa mu nečakane ozval starší Winchester, že potrebuje jeho pomoc. O dve hodiny už spolu sedeli zašitý v kúte akéhosi malého podniku. „Nemôžem uveriť, že som ho zase nechal zmiznúť,“ povedal mladý lovec a vlial do seba obsah pohárika, ktorý mu práve čašníčka položila na stôl. „Dean, upokoj sa a povedz mi, čo sa vlastne sakra stalo,“ dožadoval sa vysvetlenia Bobby.
„Zo začiatku to bol len lov na malú bandu upírov, no ako sme ich sledovali doviedli nás k niečomu väčšiemu. Bobby v tom hniezde ich bolo hodne a podľa toho, čo sme počuli a videli sa pripravovali na boj.“ „Na boj?“ „Áno, skupina, ktorú sme sledovali sa k nim proste prišla len pripojiť. Chceli vyvraždiť celé mesto a potom pokračovať ďalej. Oni sa totižto spojili s démonmi.“ „Ale prečo by to robili, veď démoni chcú ľudstvo zničiť, tak prečo by sa dávali k tým, čo ich pripravia o potravu?“ spýtal sa Bobby. „To ti rýchlo vysvetlím. So Samom sa nám podarilo chytiť jedného z upírov a dostať z neho dohodu, ktorú uzavreli s démonmi. Podľa nej im prisľúbili, že zariadia aby mali stále dostatok krvi, no to ako to spravia sa nám z toho upíra už nepodarilo dostať. Rozhodli sme sa teda so Samom celé to prekliate hniezdo zničiť, a tak zmariť ďalší ich nechutný plán. Hniezdo mali umiestnené neďaleko od mesta v akejsi starej stodole. Naša výhoda bola, že cez deň spali, tak sme mohli pripraviť náš plán. V tichosti sme sa dostali k stodole a všetko sme prichystali tak, aby sme pomocou lán a našeho auta mohli zhodiť celú strechu. Budova bola stará takže to nemal byť taký problém. Všetko bolo už pripravené, no ako poznáš Sama chcel pre istotu ešte raz všetko preveriť. Nechal som ho teda nech znova skontroluje laná na streche. V tom momente sa zrútil celý náš plán. Cez strešné okno totižto zbadal niečo, čo sme si zdola nevšimli. Bola to žena pripútaná k stĺpu. Podľa toho, čo povedal Sam keď zliezol dole vyzerala ešte v poriadku a dokonca sa snažila nejakým spôsobom vymaniť z pút. Zhodenie celej strechy už nepripadalo do úvahy, no aj tak sme mohli zničiť aspoň tú stranu, kde žena nebola. Síce aj to bolo riziko, ale zase sme vedeli, že ináč nemáme proti takej presile šancu. Takže sme všetko upravili na náš nový plán a pustili sa doňho. So zhodením strechy sme nemali žiadne ťažkosti, a tak ako sme predpokladali hneď ako zmizla strecha „zhorela“ väčšina nepriateľov. Našťastie vďaka silným podperným stĺpom zostala celá druhá strana budovy nepoškodená, čomu sa potešili aj ostatní upíry. Nenechali sme im čas na rozmyslenie a vtrhli sme dovnútra. Začala bitka, upírov zostalo asi päť a my sme boli len dvaja, ale mali sme výhodu, ty parchanti nemajú radi keď im slnko pripeká zadky, a tak stačilo keby sme v najhoršom vybehli proste von. Najprv sme však museli pomôcť tej uväznenej žene. Samovi sa podarilo rozviazať ju. Prekvapilo nás, že vôbec nemala strach, proste bola úplne pokojná. Potom spravila niečo, čím nás úplne dostala. Vzala Samovi z ruky jednu mačetu a zabila prvého upíra, ktorý sa jej postavil do cesty a popri tom nám povedala, že otázky a odpovede vyriešime až potom. Odstránili sme posledné zvyšky tej zberby a stretli sa pri aute. Vonku sme si ju mohli lepšie obzrieť. Bola to sexy červenovláska, so super postavou a nebyť toho, že začala hrkútať so Samom by som ju aj niekam pozval,“ prvýkrát zastal v rozprávaní a zamyslene sa usmial. „Hej Casanova, preber sa. Kto bola tá žena?“ spýtal sa Bobby a drgol do ešte stále snívajúceho Deana. Ten do seba vlial ďalší pohárik a pokračoval. „Predstavila sa ako Casandra a povedala, že je lovec rovnako ako my. Dokonca presne vedela kto sme. Povedala, že tú bandu upírov sledovala už dlhšiu dobu, no podarilo sa im chytiť ju do pasce. Vraj keby sme neboli prišli tak by ju boli asi premenili, aby rozšírili svoju armádu. Tiež zistila, že toto nebola jediná skupina, ktorá sa pripojila k démonom a rozhodla sa, že nám pomôže nájsť ďalšie. Všimol som si, že sa Samovi zapáčila, a tak som súhlasil s jej pomocou. Mal si ich vidieť po troch dňoch boli ako nejaké hrdličky. Mal som z nej nejaký zvláštny pocit, no bol som rád, že sa Sam aspoň trocha dokázal odreagovať a k tomu nám dosť pomohla, lebo sa nám podarilo zničiť ďalšie hniezdo. Jeden večer som ich nechal v hoteli a šiel som do blízkeho baru. Keby som to bol vedel,“ zahundral Dean a vlial do seba už tretí pohárik. „Keby si bol vedel čo Dean?“ dobiedzal ďalej Bobby. „Keby som bol vedel to, že mám počúvať svoj vnútorný hlas. Varoval ma, že na nej nie je niečo v poriadku, bola proste príliš dokonalá. Vychádzal som z baru a zbadal som ju ako sa rozpráva s nejakým zvláštnym chlapom. Vedel som, že ona ide späť do hotela, a tak som sledoval jeho. Netrvalo dlho a zistil som s kým mám tú česť. Bol to démon Bobby, jeden s tých zasraných parchantov. Bežal som do hotela, no bolo neskoro. Izba už bola prázdna, nebol tam Sammy ani tá takzvaná Casandra. Tá mrcha musela zbadať ako sledujem toho chlapa, a tak zobrala to, po čo si prišla, Sama. Ale vravím ti Bobby. Keď ju nájdem a zistím, že nejako ublížila môjmu bratovi prisahám, že bude sama túžiť po tom aby sa mohla vrátiť do pekla,“ povedal Dean a od zlosti rozdrvil v ruke pohárik. Cítil ako mu tepla tekutina začala zohrievať ruku, no ignoroval to, práve naopak, zovrel dlaň ešte silnejšie a nechal nech mu bolesť pulzuje rukou. Jediné na čo teraz myslel bolo, ako nájsť a zachrániť Sammyho. Uvoľnil si ruku a akoby sa chcel uistiť sám pre seba povedal. „Neboj sa braček, prisahám, že ťa nájdem.“
Návrat hore Goto down
Madlen
Winchester
Winchester
Madlen


Počet príspevkov : 2053
Age : 32
Bydlisko : Nový Jičín
Nálada : :)
Registration date : 11.12.2007

KRÁĽOVNÁ Empty
OdoslaťPredmet: Re: KRÁĽOVNÁ   KRÁĽOVNÁ Empty31.12.07 21:22

Pěkný, moc pěkný KRÁĽOVNÁ 949816 už aby bylo pokračování!!
Návrat hore Goto down
http://www.podkovickaprostesti.blog.cz
Samabel
Pekelný moderátor
Pekelný moderátor
Samabel


Počet príspevkov : 10070
Age : 34
Bydlisko : Praha
Nálada : Travel and explore!!!
Registration date : 01.12.2007

KRÁĽOVNÁ Empty
OdoslaťPredmet: Re: KRÁĽOVNÁ   KRÁĽOVNÁ Empty01.01.08 21:32

Hezky si to rozjela Blanka KRÁĽOVNÁ 949816
už se nemůžu dočkat další části... Sam v úzkých....Dean na pokraji zhroucení se strachy....jejich denní chleba Twisted Evil Very Happy
Návrat hore Goto down
dion-fortune
Winchester
Winchester
dion-fortune


Počet príspevkov : 12342
Age : 33
Bydlisko : saphire ocean :)
Nálada : k-popovská :D
Registration date : 01.12.2007

KRÁĽOVNÁ Empty
OdoslaťPredmet: Re: KRÁĽOVNÁ   KRÁĽOVNÁ Empty01.01.08 22:03

ach dalsia poviedka na polracovanie, to ma chcete zabit??? ako to ma clovek vydrzat ha? hmm no ale fakt, je to uzasne napisane a velmi sa mi paci zapletka deja, uz sa velmi velmi tesim na pokracovanie Very Happy
Návrat hore Goto down
Blanka
Pocestný duch
Pocestný duch
Blanka


Počet príspevkov : 135
Age : 35
Bydlisko : Lužianky
Nálada : Stále skvelá
Registration date : 03.12.2007

KRÁĽOVNÁ Empty
OdoslaťPredmet: Re: KRÁĽOVNÁ   KRÁĽOVNÁ Empty04.01.08 13:18

Ahojte, ďakujem za dobré ohodnotenie a nebojte práve precujem na druhej časti, takže sa na pokračovanie nebude dlho čakať :sunny:
Návrat hore Goto down
Blanka
Pocestný duch
Pocestný duch
Blanka


Počet príspevkov : 135
Age : 35
Bydlisko : Lužianky
Nálada : Stále skvelá
Registration date : 03.12.2007

KRÁĽOVNÁ Empty
OdoslaťPredmet: Re: KRÁĽOVNÁ   KRÁĽOVNÁ Empty04.01.08 14:02

No takže tu je zase kratučký úsek pokračovania. Nabudúce bude toho určite viac toto bolo len tak narýchlo. Very Happy Dúfam, že sa vám rozvíjanie príbehu páči.

PART2:
Dean sa vrátil zo záchoda už s obviazanou rukou a Bobby sa tváril, že nič nevidel. Vedel, že mladý lovec prežíva zlé obdobie a ľútosť od priateľa by mu nijako nepomohla. Nechal ho teda nech sa usadí a začal. „Takže, vieme, že máme dočinenia s démonom, ktorý si prišiel po Sama a môžeme si byť istý, že mu neublíži, lebo to by spravila už dávno a nečakala by na odhalenie. A podľa toho ako sa ten démon choval doteraz, Sama najskôr niekde ukryl. No a keďže o týchto démonoch už čo to vieme, skrýš bude najskôr bydlisko tej ženy, ktorú posadol,“ vysvetlil Bobby a pozrel na svojho poslucháča. Ten prikývol na súhlas. „To som už preveril. Pýtal som sa v celom meste, ale nikto ju nepozná a tí, čo ju podľa môjho opisu spoznali povedali, že ju tam videli málokedy a že sa s nimi vôbec nebavila a keď som chcel zistiť s kým sa teda rozprávala prestali sa baviť aj so mnou. Nie som totižto ako Sam, ten keby na nich pozrel, tak by mu prezradili aj svoje najtajnejšie hriechy,“ zasmial a kývol na čašníčku aby mu priniesla ďalšie pitie. „Nepýtal si sa tých správnych ľudí Dean. Podľa mňa vám v niečom neklamala a to v tom, že je, alebo teda skôr bola lovec. Takže bude dobré keď sa na ňu spýtame ľudí z našej brandže. Čo ty na to?“ spýtal sa Deana. „To je dobrý nápad, len sa bojím, že nemáme toľko času aby sme mohli hľadať lovcov,“ podotkol Dean. „To ani nie je potrebné, neďaleko od toho mesta mám jedného starého známeho, ktorý mi dlží službičku. Čiže keď sa nemýlime a bola naozaj lovec on nám pomôže zistiť kto je a kde býva,“ povedal Bobby a videl ako sa doterajšia úzkosť na tvári jeho priateľa zmenila na nádej. Už len kvôli Deanovi dúfal, že Sama nájdu. Dean bez rozmýšľania prikývol, a tak vyrazili na cestu.
Sam pomaly otvoril oči a rozhliadol sa. Ležal na príjemnej mäkkej posteli v pekne zariadenej izbe. Sadol si nakraj postele a ešte raz si pošúchal rozospaté oči. Vtedy si všimol tácku s jedlom pripravenú na malom stolíku. „Kde to sakra som?“ povedal a podišiel k dverám. Pomaly chytil kľučku a začal otvárať, najprv mal strach, že je zavretý, no keď si všimol, že to tak nie je, zhlboka sa nadýchol a vyšiel na chodbu. Chodba bola dosť dlhá a po každej strane mala niekoľko dverí, podľa toho ako to všetko vyzeralo bol v nejakom staršom dome, len netušil, čo tu vôbec robí a kde to vlastne je. Posledné čo si pamätal bolo, že sa rozprával s Casandrou a potom ho obklopila čierňava. „Dúfam, že sa jej nič nestalo a kde je Dean. Je toto nejaká nová hra?“ vravel si sám pre seba a pokračoval chodbou. Zišiel po veľkom schodišti a dostal sa do priestrannej sály. Hneď na prvý pohľad si bol istý, že je v jedálni. Chcel pokračovať ďalej, keď ho zastavil známy hlas. „Som rada, že si sa už prebral Sam,“ povedala a podišla k nemu. Jemne si rukou odhrnula vlasy a usmiala sa. Mala na sebe dlhé červené šaty na ramienka, ktoré dokonale zvýrazňovali jej postavu. Všimla si jeho pohľad a znova sa usmiala. „Cítim sa v tom pohodlnejšie než v tých dotrhaných a vyzerá to lepšie. Nemyslíš?“ spýtala sa Sama. Sam pomaly prikývol, no potom si uvedomil, že tu je niečo viac, čo ho teraz zaujíma. „Kde to vlastne sme a kto skutočne si Casandra?“ spýtal sa jej. „Vieš kto som, teda popravde poznáš len moju jednu polovičku, tú druhú som ti ešte nestihla predstaviť. Bola som Casandra a dokonca som naozaj bola lovec, pokiaľ si ma nevybrala ona.“ „Kto ona? O čom mi to tu vlastne rozprávaš.“ „Bola som totižto povolaná stať sa jej prostriedkom na získanie teba. Vedela, že keď ti hneď ukáže svoje pravé ja, že sa ti to nebude páčiť.“ Sam pomaly odstúpil. „O čom to dofrasa rozprávaš. Aké druhé ja. Tak mi už konečne povedz o čo tu vlastne ide a kde je môj brat.“ „Neboj sa tvoj brat je v poriadku, síce je na mňa asi trochu naštvaný, popravde ma plánuje asi zabiť. Ale čo narobím, za to riziko to stálo,“ povedala a podišla k oknu. „Moje meno je Akasha,“ predstavila sa a otočila sa k Samovi. Ten odstúpil o ďalších pár krokov ďalej. „Démon,“ povedal a popri tom hľadel do jej čiernych očí.
Návrat hore Goto down
SNlois
Winchester
Winchester
SNlois


Počet príspevkov : 3035
Age : 32
Bydlisko : Jablonec nad Nisou
Nálada : po každe epizodě na Bohnice a tady na foru na prášky na uklidnění...:D
Registration date : 11.12.2007

KRÁĽOVNÁ Empty
OdoslaťPredmet: Re: KRÁĽOVNÁ   KRÁĽOVNÁ Empty04.01.08 16:21

hehehe démoni a upířy...jo dobrá povídka...hm pěkné pokračování zajímá mě co sakfra chce...... lol! KRÁĽOVNÁ 312566 KRÁĽOVNÁ 312566 no co můžou émoni chctít od sama...napiš už další pokračování....už aby tu bylo KRÁĽOVNÁ 348507 KRÁĽOVNÁ 328356 KRÁĽOVNÁ 328356
Návrat hore Goto down
dion-fortune
Winchester
Winchester
dion-fortune


Počet príspevkov : 12342
Age : 33
Bydlisko : saphire ocean :)
Nálada : k-popovská :D
Registration date : 01.12.2007

KRÁĽOVNÁ Empty
OdoslaťPredmet: Re: KRÁĽOVNÁ   KRÁĽOVNÁ Empty04.01.08 20:00

velmi pekne, tuto poviedku hltam jednym dychom, je hrozne napinava a velmi dobra-aktualna tema Very Happy takze aj ja sa iz tesim na pokracko Very Happy
Návrat hore Goto down
janka410
Winchester
Winchester
janka410


Počet príspevkov : 5348
Age : 53
Bydlisko : Morava
Nálada : Skvělá
Registration date : 01.12.2007

KRÁĽOVNÁ Empty
OdoslaťPredmet: Re: KRÁĽOVNÁ   KRÁĽOVNÁ Empty04.01.08 20:12

No paráda, super KRÁĽOVNÁ 312566 Teším se moc na pokračování,tak nás nenechej dlouho čekat prosíííím Wink
Návrat hore Goto down
Samabel
Pekelný moderátor
Pekelný moderátor
Samabel


Počet príspevkov : 10070
Age : 34
Bydlisko : Praha
Nálada : Travel and explore!!!
Registration date : 01.12.2007

KRÁĽOVNÁ Empty
OdoslaťPredmet: Re: KRÁĽOVNÁ   KRÁĽOVNÁ Empty04.01.08 20:33

démoni kam se podíváš Twisted Evil ... pěkně se to rozjíždí KRÁĽOVNÁ 949816
Návrat hore Goto down
Madlen
Winchester
Winchester
Madlen


Počet príspevkov : 2053
Age : 32
Bydlisko : Nový Jičín
Nálada : :)
Registration date : 11.12.2007

KRÁĽOVNÁ Empty
OdoslaťPredmet: Re: KRÁĽOVNÁ   KRÁĽOVNÁ Empty05.01.08 14:20

Já už se taky mooc těším na pokráčko. KRÁĽOVNÁ 733500 Zajímavá povídka a moc pěkná KRÁĽOVNÁ 312566 KRÁĽOVNÁ 949816
Návrat hore Goto down
http://www.podkovickaprostesti.blog.cz
Chrystelle
Pekelný moderátor
Pekelný moderátor
Chrystelle


Počet príspevkov : 10688
Age : 47
Bydlisko : Morava
Nálada : Skvělá!
Registration date : 01.12.2007

KRÁĽOVNÁ Empty
OdoslaťPredmet: Re: KRÁĽOVNÁ   KRÁĽOVNÁ Empty06.01.08 15:20

Paráda! KRÁĽOVNÁ 258431 KRÁĽOVNÁ 258431 Taky se mi to moc líbí! Já už chci další díl!! KRÁĽOVNÁ 260605 KRÁĽOVNÁ 707500 KRÁĽOVNÁ 328356
Návrat hore Goto down
Blanka
Pocestný duch
Pocestný duch
Blanka


Počet príspevkov : 135
Age : 35
Bydlisko : Lužianky
Nálada : Stále skvelá
Registration date : 03.12.2007

KRÁĽOVNÁ Empty
OdoslaťPredmet: Re: KRÁĽOVNÁ   KRÁĽOVNÁ Empty07.01.08 16:01

Som rada že vás tak zaujala. A pracuje sa na pokračovaní, len treba vyčkať.
Návrat hore Goto down
Blanka
Pocestný duch
Pocestný duch
Blanka


Počet príspevkov : 135
Age : 35
Bydlisko : Lužianky
Nálada : Stále skvelá
Registration date : 03.12.2007

KRÁĽOVNÁ Empty
OdoslaťPredmet: Re: KRÁĽOVNÁ   KRÁĽOVNÁ Empty16.01.08 20:10

Konečne sa mi podarila tretia čas, tak si ju teda vychutnajte Very Happy Very Happy

PART3:
„Démon? Záleží, z ktorého uhla pohľadu sa na to pozrieš Sam,“ povedala a zamierila ku kozubu, v ktorom jemne horel oheň. Samovi to všetko pripadalo ako z nejakého starého filmu. Dom, jeho miestnosti, dokonca aj ona. Vyžarovala z nej nejaká zvláštna aura, niečo, čo Sama nútilo počúvať ju. Sadla si do kresla, ktoré bolo postavené pred kozubom a pokynula Samovi aby spravil to isté. Ticho stál a premýšľal, čo sa asi stane keď si sadne do toho ďalšieho. Zvieral ho pocit úzkosti a zvedavosti zároveň. Veď čo od neho mohla chcieť? Prečo ho nezabila, ale vzala na toto miesto? Tieto otázky a akési vnútorné uistenie, že keby mu chcela ublížiť, tak to už spraví ho posadilo do kresla oproti nej. „Vedela som, že tvoja zvedavosť a túžba zistiť viac zvíťazia. No môžem ťa uistiť, ja nehryziem,“ povedala a žmurkla na neho. „Fajn, ale mala by si asi začať, lebo Dean ma už určite hľadá a jemu nikdy nič netrvá dlho.“ „Dean... Dean.... Dean, vieš, že ma tak trocha fascinuje. Tá jeho tvrdohlavosť hraničiaca s akousi hrdinskou odvahou. O áno, som si istá, že ťa hľadá, preto a ešte z ďalších dôvodov, ktoré ti za chvíľu vysvetlím začnem,“ povedala a popri tom sa na malú chvíľu zahľadela do kozubu a ako tak hľadela na plamene požierajúce všetko, čo sa im postavilo do cesty začala. „Od môjho pobytu v istej oblasti z ohňa nemám dobrý pocit, ale keď mám povedať pravdu, tak som si naň tak trocha zvykla, ale tak či tak som radšej bez toho, že by bol okolo mňa. Ale tým som vlastne nechcela začať, len mi to pripomenulo miesto, kde som doteraz bola. Miesto, ktoré si žiaden človek nedokáže predstaviť a ktoré nenávidia aj samotní démoni.“ „Peklo,“ povedal šeptom Sam. „Áno peklo,“ prikývla a v očiach sa jej odrazila číra nenávisť už len k tomu slovu. „Je to kruté miesto pre démonom, tak ako tam má prežiť človek. Ako som tam mala prežiť ja a nezmeniť sa?“ „Ty?“ spýtal sa prekvapene Sam. „Už som ti predsa povedala, že záleží na tom akým spôsobom sa na to pozriež,“ povedala. „Ale na čo sa mám pozrieť iným spôsobom?“ spýtal sa. „Na to, že či som, alebo nie som démon. Viem...viem, oči a to, že som, ako to len povedať, spojená s Casandrou, to ťa asi trocha pletie.“ „O áno, to bude asi to, čo má núti myslieť si, že si démon,“ povedal ironicky. „Vidím, že sa zabávaš Sam, no po tom, čím som prešla mi nie je moc do smiechu,“ postavila sa a podišla ďalej od kozuba. „Viem o tebe všetko Sam, si predsa môj nástupca. Si pre démonov niečo ako Kráľ, ešte aj potom ako ste zabili žltoočka a zavreli bránu. Vieš ešte stále dúfajú, že ťa získajú na svoju stranu.“ „O tom viem, že ma chcú ešte získať. Ale tvoj nástupca, čo to má sakra spoločné s tebou? Keď nie si démon, ako to tvrdíš, kto vlastne si?“ spýtal sa a tiež sa postavil, nedokázal už sedieť v tom kresle. Cítil, že tu ide o niečo viac, než len o jeho únos a vedel, že čochvíľa sa to dozvie.
Dean šoféroval a ticho sledoval cestu, dokonca nemal chuť počúvať ani žiadnu zo svojich obľúbených skupín. Úplne ho zamestnávali otázky, kde je Sammy a či je v poriadku, stále dokola sa presviedčal, že to tak je a zároveň sľuboval, že keď sa mu dostane do rúk tá beštia, tak ju pošle tam, kam toho žltookého parchanta. Táto predstava ho trochu upokojovala. „Som si istý, že Sam sa o seba postará,“ povedal Bobby sediaci na mieste spolujazdca. Všimol si totižto znovu narastajúce Deanove obavy, a tak ho chcel okľukou trochu upokojiť. „No jasne, to viem, len som zvedavý kedy prídeme už k tomu tvojmu priateľovi,“ povedal Dean a snažil sa vyzerať úplne vyrovnane. „Už len pár minút cesty, on má totižto radšej pokoj a popri tom to je ten najlepší informátor,“ podotkol Bobby. „Hej to som si všimol,“ povedal mladý lovec a zašiel autom na malú cestu smerujúcu do lesa. O niekoľko minút zastali pred malým domom schovaným kúsok od cesty. Ešte len stupili na prvý schod a už ich vítal postarší pán s brokovnicou v ruke. „Á Bobby,“ povedal a dal svoju zbraň bokom. „Čo ťa sem starý priateľ privádza?“ spýtal sa a už im aj naznačoval nech ho nasledujú do vnútra. Vošli a neocitli sa v klasicky zariadenom dome, ale skôr akomsi obchode pre lovcov. Teda tak na prvý pohľad aspoň vyzeral, zo všetkými tými vecami visiacimi na stenách. Deanovi sa zdalo, že ten muž má všetko, čo len lovec potrebuje. „Dean toto je Jack Winer. A Jack toto je Dean Winchester,“ predstavil ich zároveň. „Takže jeden z mladých Wichesterovcov. Hmm, poznal som tvojho otca, bol to skvelý chlap.“ „Hej to bol,“ povedal Dean. „Ale kde máš brata? Počul som, že lovíte spolu,“ spýtal sa prekvapený Jack. „Práve preto sme tu Jack, potrebujeme tvoju pomoc,“ povedal Bobby. „Jasne, pre teba všetko, len povedz o akú pomoc presne ide.“ „Ide len o jednu informáciu. Potrebujeme miesto pobytu jedného lovca. Ide o akúsi Casandru,“ vysvetlil mu Bobby. „Zvláštne, toto nie je prvý krát, čo dnes počujem to meno. V bare sa na ňu pýtali nejaký divní chlapi. Hneď ako som ich zbadal som vedel, že s nimi nie je niečo v poriadku, tak som si nenápadne vypočul ich rozhovor. Keď sa dozvedeli jej bydlisko šli preč. Mne to nedalo, a tak som ich sledoval a videl ako sa neďaleko baru stretli s ďalším. Vravel som, že sa mi nepáčia a zistil som prečo. Boli to démoni a hoci som nevedel kto je tá Casandra zač, rozhodol som sa jej pomôcť. Vlastne máte šťastie, že ste ma tu zastihli, šiel som si totižto len po pár vecí,“ povedal im. „Najprv by si mal o nej vedieť niečo viac,“ povedal mu Bobby a v skratke mu rýchlo vysvetlil všetko, čo sa im doteraz stalo. Jack pozorne počúval a nakoniec im povedal. „Dobre teda, tak sa ide na to. Keďže viem presné miesto, kam máme ísť a nakoniec, démoni sú traja, my sme traja, takže jeden na jedného a som už pripravený môžeme vyraziť,“ povedal im a poberal sa k dverám. „Jack, to predsa nemusíš robiť je to naša vec,“ povedal mu Bobby. „Ale nevrav, počul si niekedy, že by sa Jack Winer zdal možnosti nakopať pár démonom zadky,“ zoširoka sa usmial. Bobby s Deanom už nič nenamietal. O päť minút už všetci traja sedeli v Impale a Dean šliapal na plyn ako sa len dalo. Jediné na čo dokázal myslieť, popri tom ako sledoval cestu, bolo nájsť svojho brata v poriadku.
Návrat hore Goto down
Kristine
Winchester
Winchester
Kristine


Počet príspevkov : 1538
Age : 34
Bydlisko : Považská Bystrica
Nálada : always great :)
Registration date : 05.01.2008

KRÁĽOVNÁ Empty
OdoslaťPredmet: Re: KRÁĽOVNÁ   KRÁĽOVNÁ Empty16.01.08 20:47

páááni...toto je fakt super poviedka...už som zvedavá ako to pôjde ďalej.... affraid KRÁĽOVNÁ 733500 ...a inak musím ťa pochváliť ako si dobre vystihla ich povahy.... KRÁĽOVNÁ 312566 ...naozaj super.... KRÁĽOVNÁ 949816
Návrat hore Goto down
Blanka
Pocestný duch
Pocestný duch
Blanka


Počet príspevkov : 135
Age : 35
Bydlisko : Lužianky
Nálada : Stále skvelá
Registration date : 03.12.2007

KRÁĽOVNÁ Empty
OdoslaťPredmet: Re: KRÁĽOVNÁ   KRÁĽOVNÁ Empty16.01.08 20:59

dakujem kristine, Very Happy Very Happy Very Happy snazim sa ako sa len da a uz sa pracuje na pokracovani
Návrat hore Goto down
dion-fortune
Winchester
Winchester
dion-fortune


Počet príspevkov : 12342
Age : 33
Bydlisko : saphire ocean :)
Nálada : k-popovská :D
Registration date : 01.12.2007

KRÁĽOVNÁ Empty
OdoslaťPredmet: Re: KRÁĽOVNÁ   KRÁĽOVNÁ Empty16.01.08 21:29

ozaj skvele a sup sup s pokacovanim uz sa neviem dockat KRÁĽOVNÁ 949816 KRÁĽOVNÁ 312566 KRÁĽOVNÁ 430869
Návrat hore Goto down
Madlen
Winchester
Winchester
Madlen


Počet príspevkov : 2053
Age : 32
Bydlisko : Nový Jičín
Nálada : :)
Registration date : 11.12.2007

KRÁĽOVNÁ Empty
OdoslaťPredmet: Re: KRÁĽOVNÁ   KRÁĽOVNÁ Empty16.01.08 21:34

Skvělá povídka, už se mooc těším na pokračování!!! lol! KRÁĽOVNÁ 312566 KRÁĽOVNÁ 949816
Návrat hore Goto down
http://www.podkovickaprostesti.blog.cz
janka410
Winchester
Winchester
janka410


Počet príspevkov : 5348
Age : 53
Bydlisko : Morava
Nálada : Skvělá
Registration date : 01.12.2007

KRÁĽOVNÁ Empty
OdoslaťPredmet: Re: KRÁĽOVNÁ   KRÁĽOVNÁ Empty16.01.08 21:53

No paráda KRÁĽOVNÁ 312566 KRÁĽOVNÁ 949816 teda pěkně napínavé. Rychle sem pokráčko prosííím KRÁĽOVNÁ 260605
Návrat hore Goto down
Samabel
Pekelný moderátor
Pekelný moderátor
Samabel


Počet príspevkov : 10070
Age : 34
Bydlisko : Praha
Nálada : Travel and explore!!!
Registration date : 01.12.2007

KRÁĽOVNÁ Empty
OdoslaťPredmet: Re: KRÁĽOVNÁ   KRÁĽOVNÁ Empty16.01.08 22:31

tady se nám to ale rozjíždí.......už cítím přicházející akci a velké potíže Twisted Evil
rozvíjí se to moc dobře KRÁĽOVNÁ 312566
Návrat hore Goto down
Chrystelle
Pekelný moderátor
Pekelný moderátor
Chrystelle


Počet príspevkov : 10688
Age : 47
Bydlisko : Morava
Nálada : Skvělá!
Registration date : 01.12.2007

KRÁĽOVNÁ Empty
OdoslaťPredmet: Re: KRÁĽOVNÁ   KRÁĽOVNÁ Empty16.01.08 23:08

Skvělé pokračování! KRÁĽOVNÁ 949816 KRÁĽOVNÁ 170639 Já už se tak těším na další!! KRÁĽOVNÁ 258431 KRÁĽOVNÁ 258431 Mně se hrozně líbí myšlenka Sammyho jako krála démonů! KRÁĽOVNÁ 258431 KRÁĽOVNÁ 284389 KRÁĽOVNÁ 707500 :oops: Laughing Laughing Laughing Já tohle fakt miluju a ještě když si k tomu představím odhodlaného Deana, za každou cenu zachránit svého brášku.... KRÁĽOVNÁ 370581 KRÁĽOVNÁ 170639 ....co víc si přát? KRÁĽOVNÁ 886945
Blanka, doufám, že nás nebudeš dlouho napínat.... KRÁĽOVNÁ 214863
Návrat hore Goto down
Sarinka
Diabolský admin
Diabolský admin
Sarinka


Počet príspevkov : 7654
Age : 35
Bydlisko : Cardiff, UK
Nálada : Sherlocked
Registration date : 29.11.2007

KRÁĽOVNÁ Empty
OdoslaťPredmet: Re: KRÁĽOVNÁ   KRÁĽOVNÁ Empty17.01.08 0:39

Až teraz som sa dostala k prečítaniu tvojej poviedky, no bola som si viac než istá, že bude stáť za to, pretože sa mi tvoja prvá poviedka veľmi páčila.. Wink No a nemýlila som sa, je skvelá, neviem sa dočkať pokračovania... KRÁĽOVNÁ 312566 Všetky poviedky súvisiace so Samom proste žeriem..a to nehovorím o jeho dark side.. KRÁĽOVNÁ 284389
Návrat hore Goto down
http://sarinka.tumblr.com/
bookika
Winchester
Winchester
bookika


Počet príspevkov : 1748
Age : 31
Bydlisko : Košice
Registration date : 05.12.2007

KRÁĽOVNÁ Empty
OdoslaťPredmet: Re: KRÁĽOVNÁ   KRÁĽOVNÁ Empty17.01.08 8:56

dalsiu KRÁĽOVNÁ 733500 , dalsiu KRÁĽOVNÁ 733500 , dalsiu KRÁĽOVNÁ 733500 , dalsiu KRÁĽOVNÁ 733500
je to skvele KRÁĽOVNÁ 49896 KRÁĽOVNÁ 449740
Návrat hore Goto down
https://www.youtube.com/chicazd
Blanka
Pocestný duch
Pocestný duch
Blanka


Počet príspevkov : 135
Age : 35
Bydlisko : Lužianky
Nálada : Stále skvelá
Registration date : 03.12.2007

KRÁĽOVNÁ Empty
OdoslaťPredmet: Re: KRÁĽOVNÁ   KRÁĽOVNÁ Empty17.01.08 14:14

Ďakujem vám VŠETKYM za pochvaly. Vždy sa mi lepšie píše pokračovanie keď viem, že si poviedka našla priaznivcov. Takže sa posnažím poslať ďalšiu časť čo najskôr aby ste nemuseli dlho čakať Very Happy Very Happy Very Happy
Návrat hore Goto down
bookika
Winchester
Winchester
bookika


Počet príspevkov : 1748
Age : 31
Bydlisko : Košice
Registration date : 05.12.2007

KRÁĽOVNÁ Empty
OdoslaťPredmet: Re: KRÁĽOVNÁ   KRÁĽOVNÁ Empty17.01.08 14:39

uz sa neviem dockat KRÁĽOVNÁ 325299 KRÁĽOVNÁ 325299
Návrat hore Goto down
https://www.youtube.com/chicazd
Sponsored content





KRÁĽOVNÁ Empty
OdoslaťPredmet: Re: KRÁĽOVNÁ   KRÁĽOVNÁ Empty

Návrat hore Goto down
 
KRÁĽOVNÁ
Návrat hore 
Strana 1 z 3Choď na stránku : 1, 2, 3  Next

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
 :: Seriál :: Fanfiction :: Dokončené poviedky-
Prejdi na: