Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
DomovDomov  HľadaťHľadať  Latest imagesLatest images  RegistráciaRegistrácia  StránkaStránka  Prihlásenie  

 

 05x07 The Curious Case of Dean Winchester

Goto down 
+7
Samabel
Hiro666
cleo
Panthera
Night Angel
Zizi
dion-fortune
11 posters
AutorSpráva
dion-fortune
Winchester
Winchester
dion-fortune


Počet príspevkov : 12342
Age : 33
Bydlisko : saphire ocean :)
Nálada : k-popovská :D
Registration date : 01.12.2007

05x07 The Curious Case of Dean Winchester Empty
OdoslaťPredmet: 05x07 The Curious Case of Dean Winchester   05x07 The Curious Case of Dean Winchester Empty30.10.09 12:02

neverím, že tu táto téma ešte nie je Shocked no ale k epke... predsa len ide o supernatural, takže som sa odtrhla od prince of tennis a pozrela aj dnešný diel... no musím povedať, že nebol zlý Laughing definitívne som niečo takéto nečakala, ale tak zabavila som sa celkom slušne Laughing no a starý dean sa mi páči viac ako teen dean 05x07 The Curious Case of Dean Winchester 99937 najlepší bol vessel, keď potom vybehol už späť vo svojom veku, tak ako sa tešil 05x07 The Curious Case of Dean Winchester 99937 to bolo zlaté... a som rada, že sme si mohli dosť užiť sama Twisted Evil super bolo, že bobby aj dean prehrali a sam vyhral napriek tomu, že mu vraveli, že je to nemožné 05x07 The Curious Case of Dean Winchester 99937 go sammy go 704

páčilo sa mi, čo povedal dean bobbymu 05x07 The Curious Case of Dean Winchester 430869 05x07 The Curious Case of Dean Winchester 71416 to bol pekný emocionálny koniec ... neviem, ale hoci táto epka nie je nejaký veľký bum, mne sa páčila 05x07 The Curious Case of Dean Winchester 49896
Návrat hore Goto down
Zizi
Winchester
Winchester
Zizi


Počet príspevkov : 4217
Age : 36
Bydlisko : Havaj
Nálada : Everyday is another opportunity to shine :)
Registration date : 05.04.2008

05x07 The Curious Case of Dean Winchester Empty
OdoslaťPredmet: Re: 05x07 The Curious Case of Dean Winchester   05x07 The Curious Case of Dean Winchester Empty30.10.09 13:02

Tak ja to radšej skomentujem hneď lebo zasa zabudnem Very Happy

Tiež sa mi epka páčila aj keď bola to jedna z tých menej výrazných. Námet bol veľmi zaujímavý. Bobbyho mi bolo ľúto, alebo skôr smutno mi z neho bolo ako sa cítil zbytočný a keď ešte aj prehral tie svoje roky Sad
Samozrejme tvrdohlavý zbrklý Dean to všetko vybaví a napokon vidieť ho ako 75 ročného 05x07 The Curious Case of Dean Winchester 99937 05x07 The Curious Case of Dean Winchester 99937 Stále si len sťažoval a ešte ho odpísala aj tá pokojská 05x07 The Curious Case of Dean Winchester 99937 Ale zlatý bol ja som z neho nemohla. LOL to druhé poschodie 05x07 The Curious Case of Dean Winchester 99937 No a ako sa napokon tešil keď vybehol zasa vo svojom veku to bolo parádne. Jens je haluzák. Ja viem, že to mal v scenári ale proste hentaké výskoky 05x07 The Curious Case of Dean Winchester 99937 Keď už som v téme Bobby a Dean, tak hneď spomeniem aj ten záver. Krásna reč, dialóg alebo ako to mám nazvať. Obaja nedávajú moc najavo svoje city, ale pekne mu to Dean povedal. Sú rodina a Bobby nie je zbytočný. Jedno sa v SN ešte nevytratilo - sila týchto momentov.

Sam - chudák Sam, zasa to napokon zostalo viac-menej na ňom a ten strach čo mal v očiach, keď sa dozvedel, že Deanovi zostáva len pár minút 05x07 The Curious Case of Dean Winchester 71416 Bol ochotný obetovať svoje roky za jeho a to je krásne. Tí Winchestrovci sa napokon predsa len až tak nezmenili a stále sa nepoučili, že sebaobetovanie nič nerieši, ale Sammy vyhral a to bolo skvelé 05x07 The Curious Case of Dean Winchester 177401 05x07 The Curious Case of Dean Winchester 177401

Som veľmi rada, že sa opäť objavil Bobby, dosť mi už chýbal. 05x07 The Curious Case of Dean Winchester 177401

Určite som na čosi zabudla Very Happy

Edit: jasné ešte nesmiem zabudnúť spomenúť tú scénu ako Dean kopal hrob a stále sa sťažoval a Bobby ho odpísal, že "to prežiješ" Very Happy
Návrat hore Goto down
Night Angel
Žltočočko
Žltočočko
Night Angel


Počet príspevkov : 627
Age : 30
Bydlisko : Praha
Registration date : 01.12.2007

05x07 The Curious Case of Dean Winchester Empty
OdoslaťPredmet: Re: 05x07 The Curious Case of Dean Winchester   05x07 The Curious Case of Dean Winchester Empty30.10.09 22:20

XD Na to, že tenhle díl fakt nebyl nic extra, se mi z těch posledních líbil asi nejvíc... Nebylo to o tom, že zabijou nějakýho démona a hotovo, ale v podstatě šlo o "obehrání smrti". Fakt se mi to hodně líbilo a byl to dobrej tah. Sam už se mi přestává hnusit (v tý 4. sérii mi vadil hodně - nemá to nic společného s tím, že bych byla DeanGirl, ale prostě to tehdy nebyl můj milovanej Sam) a naopak se vrací na svoji starou dobrou pozici Smile. Sama jsem měla hodně ráda (nejdřív jsem měla radši Deana, ale pak ho na nějakou dobu vystřídal Sam - než začal blbnout) a jsem ráda, že můžu znova.

Nebudu tu psát, to co jste tu opěvovaly, jenom řeknu, že s tím souhlasím. Dean byl fakt skvělej XD

Ale co se týče toho obětování se jeden za druhého, druhý za třetího a třetí za prvního, tak v tomhle se Winchestrovci nikdy nepoučí... musim říct, že už to pomalu ztrácí na významu... ale Samovi to ještě nechám, ten si tímhle získal moje sympatie (a hlavně tím, že vyhrál)

Btw, myslím, že Samovi mohlo být v celku jedno jestli vyhraje... Stačilo by si koupit Deanovi životy jako ředtím Dean Bobbyho, a pak si klidně mohl umřít... Lucifer by si ho stejně vytáhnul zpátky - otázkou ale je, jak by byl starej...
Návrat hore Goto down
http://night-angel.ic.cz/
Panthera
Winchester
Winchester
Panthera


Počet príspevkov : 1308
Age : 43
Bydlisko : Brno
Nálada : Think slashy... be horny... ;)
Registration date : 27.07.2009

05x07 The Curious Case of Dean Winchester Empty
OdoslaťPredmet: Re: 05x07 The Curious Case of Dean Winchester   05x07 The Curious Case of Dean Winchester Empty31.10.09 0:58

Po návratu z FFS se zpožděním, ale přec. Wink
Epka s pěkným nápadem, dvojka Bobek a Dean - ukázat mi to před dvěma lety, tak tomu neuvěřím. Starý Dean, no bez komentáře. Very Happy
Přesto tomu chyběla šťáva, špatně se to vyjadřuje, ale už to není jako dřív. Přirovnala bych to ke slepované váze. K tomu přídavkem opět koloběh sebeobětování se za druhé - vyčpělé.
Navíc mi tam díky jistému návyku už z principu chyběl Koblih. Bez Castiela ani ránu.
Návrat hore Goto down
http://www.panthera-cz.com
cleo
Winchester
Winchester
cleo


Počet príspevkov : 4946
Bydlisko : Wales
Nálada : upršaná :D
Registration date : 10.05.2008

05x07 The Curious Case of Dean Winchester Empty
OdoslaťPredmet: Re: 05x07 The Curious Case of Dean Winchester   05x07 The Curious Case of Dean Winchester Empty31.10.09 4:23

jj panthera Cas chybal aj mne... neverim tomu ako mi koblih v epkach strasne chyba...ale inak bola epka v pohode....pacila sa mi....stary Dean bol super, lepsi ako THE Vessel Very Happy Very Happy Very Happy Bobby bol tiez super a konecne trochu Sama...


Naposledy upravil cleo dňa 31.10.09 15:07, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore Goto down
Hiro666
Crossroads demon
Crossroads demon
Hiro666


Počet príspevkov : 562
Age : 36
Bydlisko : Michalovce
Nálada : good
Registration date : 28.12.2007

05x07 The Curious Case of Dean Winchester Empty
OdoslaťPredmet: Re: 05x07 The Curious Case of Dean Winchester   05x07 The Curious Case of Dean Winchester Empty31.10.09 9:50

Ja som tak isto s epizodu spokojny .
Dobre bolo ked Dean na zaciatku volal Bobbymu , ze ako sa ma ?
A on na to ze prave bezi maraton.
Ci ako Dean a Sam vrthli do izby ,ked si mysleli ze tam ma niejaky starec infarkt, a na miesto toho tam nasli muza s dvoma dievcatami v posteli.
Smial som sa ked stary Dean a Bobby kopali hrob, CI ako stary Dean vysiel na druhe poschodie.
Pekny bol zaverecny rozhovor medzi Deanom a Bobbym
Návrat hore Goto down
Samabel
Pekelný moderátor
Pekelný moderátor
Samabel


Počet príspevkov : 10070
Age : 34
Bydlisko : Praha
Nálada : Travel and explore!!!
Registration date : 01.12.2007

05x07 The Curious Case of Dean Winchester Empty
OdoslaťPredmet: Re: 05x07 The Curious Case of Dean Winchester   05x07 The Curious Case of Dean Winchester Empty31.10.09 17:14

Ne, že by to byla epizoda, ze které by mi běhal mráz po zádech, ale musím říct, že se na ní hezky dívalo od začátku do konce. Very Happy

Celkově to tempo děje bylo pozvolnější, ale nějak mi to vůbec nevadilo. Líbil se mi druh humoru, který použili a že s tím zase netlačili na pilu až tak moc. Ten chlápek s pokrem mi taky na tu roli seděl a ten nápad se mi celkově líbil.

Takže tahle epizoda mě opravdu potěšila. Smile
Návrat hore Goto down
Sarinka
Diabolský admin
Diabolský admin
Sarinka


Počet príspevkov : 7654
Age : 35
Bydlisko : Cardiff, UK
Nálada : Sherlocked
Registration date : 29.11.2007

05x07 The Curious Case of Dean Winchester Empty
OdoslaťPredmet: Re: 05x07 The Curious Case of Dean Winchester   05x07 The Curious Case of Dean Winchester Empty31.10.09 19:55

Mňa epizóda nejako nedostala.. confused strašne mi pripomínala epizódu 04x12 s tými čarodejníkmi. Čarodejnice boli omieľané už dosť často a už to stratilo šmrnc. Nechápem to, však je toľko iných nadprirodzených bytostí, prečo Kripke stále opakuje tie isté?... Rolling Eyes Navyše celá tá dramatickosť, že tam Dean zomiera a Sam ho na poslednú chvíľu zachráni bola umelá, pretože aj tak by Deana oživil Zach a keby Sam zomrel, tak Lucifer. Čo sa mi páčilo, bolo, že konečne aj Sam dostal viac prestoru, herec, čo hral starého Deana bol super, úplne vystihol Deanove grimasy a tak, no a, samozrejme, sa mi páčil írsky prízvuk... Very Happy
Suma sumárum, čistý podpriemer. Celú dobu sa to vlieklo, dosť som sa nudila, občas sa zasmiala a toť vše. Ďalšia dva diely tiež nevidím nejako extra ružovo, jedine desina vyzerá byť konečne "prefackujúca" epizóda, ktorá snáď prinesie nejaké WTF momenty...
Návrat hore Goto down
http://sarinka.tumblr.com/
Ellen
Žltočočko
Žltočočko
Ellen


Počet príspevkov : 694
Age : 53
Bydlisko : SR
Nálada : hope never dies...
Registration date : 23.03.2008

05x07 The Curious Case of Dean Winchester Empty
OdoslaťPredmet: Re: 05x07 The Curious Case of Dean Winchester   05x07 The Curious Case of Dean Winchester Empty02.11.09 0:44

Mne sa naopak táto epizóda celkom páčila. Aj keď nebola nijak prelomová, mohla som si konečne vydýchnuť od toho 'mučeníckeho' štýlu, ktorý SN nabral počas posledných pokračovaní. Rolling Eyes
Aj keď nápad s čarodejníkmi bol okukaný, ten poker, kde sa hraje o roky ma zaujal (btw. zhodou okolonstí som si deň predtým kúpila tiež poker Very Happy ).

Starý Dean bol úžasný, mal charizmu, humor a bol naozaj veľmi sympatický. Táto postava bola ako osvieženie okukaných tvári v SN. Dobre som sa bavila keď sa neustále na niečo sťažoval. Najlepšie bolo ako Dean senior fňukal a frflal pri kopaní toho hrobu. 05x07 The Curious Case of Dean Winchester 316745

Sam bol hotové prekvapenie, ako hral ten poker. Shocked Doteraz netuším, či mal fakt iba šťastie, ako to povedal Bobbymu, alebo tu pomohlo aj to, ako ten čarodejník 3 krát zatlieskal, keď boli v jeho izbe. 05x07 The Curious Case of Dean Winchester 999804

No a Bobby...bolo mi ho fakt ľúto. Práve keď prichádza najväčší boj, je taký bezmocný. Dúfam, že Kripke niečo vymyslí, aby ho opäť postavili na nohy.
Návrat hore Goto down
kaja666
Lovec v plienkach
Lovec v plienkach
kaja666


Počet príspevkov : 250
Age : 30
Nálada : hm....
Registration date : 07.12.2008

05x07 The Curious Case of Dean Winchester Empty
OdoslaťPredmet: Re: 05x07 The Curious Case of Dean Winchester   05x07 The Curious Case of Dean Winchester Empty02.11.09 16:07

Takže mi to nedá a musím to okomentovať aj ja Wink

Epka bola úžasná. Skvele som sa na nej pobavila, trochu ma aj dojala... Starý Dean naozaj nemá chybu. A ešte v spojení s Bobbym 05x07 The Curious Case of Dean Winchester 99937 Shut up, Sam! Chudák Sammy... Wink A keď kopali ten hrob... Boli naozaj skvelí. Alebo ako šli hore schodmi, ešte len druhé poschodie a už nevládal. A Sam ma naozaj prekvapil. Ten je ešte väčší hráč ako Dean. Ale to je len dobre... A Bobby ma naozaj dojal. Chudák, jeho to musí naozaj mrzieť, že práve teraz je na vozíku. Ale určite to Erik nejak vymyslí a postaví ho na nohy.
Návrat hore Goto down
janča
Winchester
Winchester
janča


Počet príspevkov : 1216
Age : 34
Bydlisko : Vysočina
Nálada : docela fajn
Registration date : 29.07.2009

05x07 The Curious Case of Dean Winchester Empty
OdoslaťPredmet: Re: 05x07 The Curious Case of Dean Winchester   05x07 The Curious Case of Dean Winchester Empty02.11.09 21:18

Starý Dean to zahrál přesně jako Dean současný, stejné grimasy, pohyby, hlášky, a to jak jedl !!! Jensen se určitě dobře bavil při natáčení, viděl sám sebe, co tam vždycky vyvádí.
Dobrá hláška byla (nevím přesně jak to bylo), když šli do toho hotelu.
Dean – Takhle bych si chtěl užívat v jeho věku.
Sam - Myslíš, že se jeden z nás toho věku dožije?
Dean - To je fakt. No a netrvalo dlouho a on se toho věku dožil, sice nechtěně, ale dožil.
Mimochodem to strniště měl tentokrát dost výrazné, ale že by ho to dělalo starším? Spíš mu to ještě víc seklo. A taky mě dost chybí, že nám už Dean/Jensen nezpívá, naposled to bylo v 3x16. I když se snažil falešně (nebo on vlastně musel), tak to bylo 100 krát lepší než Sam/Jared. No bohužel každý zpívat neumí, on zase Sam nedělá takové ksichty a blbiny, neotáčí se za každou sukní a jiné věci.
Bobby, ten neměl prakticky co ztratit, už se sám začal odepisovat, tak to zkusil, buď to vyjde nebo ne.
Napadlo mě to samé jako Night-Angel a Sarinku. Oni hoši počítali s tím, že jsou vlastně nesmrtelní, kdyby se to nějak zvrtlo, Lucík a Zach si je oživí. Dean do toho šel asi z tohoto důvodu, byl si jistý, že se mu nemůže nic stát. Ale to se přepočítal. Kde bral tu jistotu, že ho andělé oživí? Nikdo ani nevěděl, do jakých let se vrátí. Sam byl na tom úplně stejně, taky to vlastně risknul a nevěděl, jak to dopadne. Co kdyby se mu to nepodařilo? Umřeli by oba na stáří a v případě oživení by z nich byli možná nepoužitelní starci. Přece do toho šli s vědomím, že se nejedná o obyčejného hráče. To je vůbec nenapadlo, že v tom můžou mít prsty třeba démoni a je to všechno na ně nastražené???
Jak Patrik Sama škrtil, kdyby věděl, s kým má tu čest, asi by to nedělal. Sam kdyby chtěl, tak by s ním zatočil (ale on už ty své schopnosti nechce používat). Nebo to Patrik věděl, co je Sam zač?
Právě proto, že to bylo takové vyumělkované, že mě napadla taková teorie. Démoni se snaží Deana zbavit (je to hrozba pro Lucíka), tady se jim naskytla možnost. Nejprve Bobby – prohrál, pak Dean – prohrál. Jednalo se o takovou hru, do které nemohli andělé zasahovat a museli tomu nechat volný průběh? Dean by umřel a měli by od něj pokoj. Ale, že to ještě zkusí i Sam (po těch dvou prohrách) s tím asi nepočítali. Tak dobrý hráč přece nebyl (Bobby a Dean byli lepší a přece prohráli). Ale asi dostal od těch dvou nějakou lekci – rychlokurz, pak Patrika rozhodil těmi svými „jako emocemi“
(i když to v něm určitě vřelo strachem o bratra) a trocha toho štěstí k tomu. Ale on už rozhodně prohrát nesměl, třeba to tak i někdo zařídil. Tím pádem se vrátil i Dean a zase démonům unikl.
Pak to ještě zase mohla být lekce z andělské strany, aby Dean dostal opět za vyučenou, co by se mu mohlo stát, když nepřistoupí na VESSELA (ale to je asi fakt jen fikce).
Připadá mě , že Kripke nám teď děj „neservíruje jak na podnose“, spíš nutí diváka přemýšlet a dávat si souvislosti zpětně dohromady a objasňuje až po několika epkách. Třeba Dean jak odpálkoval Sama ze začátku seriálu. Někdo ho měl za vola, proč to udělal, ale někomu to bylo jasné, že je v tom záměr.
A Kripke to pak objasnil v 5x04 a 5x05 (tady jsme se také dočkali přiznání Deanovy viny za apokalypsu a také omluvy za chování k Samovi – na obojí jsme dlouho čekali). Určitě toho bylo víc, takových nesrovnalostí a Kripke to po nějaké době objasnil nebo si to musí domyslet každý sám podle svého.
Asi tak, jak jsem si podle svého (že by to tak i mohlo být) domyslela tu teorii o této nové epce.
Dean přece není takový kretén, dokázal se omluvit Bobbymu za toho idiota (to někteří lidé nedokáží, raději mlčí a chodí okolo toho člověka jako kdyby se nic nestalo – to vím a znám). Pak ten konec , že je rodina a nesmí to vzdávat. Pro někoho to jsou možná jen fráze, ale pro mě nádherné fráze.
To vzájemné sebeobětování, i když je to už omšelé, je to přece pořád krásné, zase mluvili jako staří Winchestrovci, nedívali se na sebe skrz prsty, neobviňovali se kdo co způsobil, nevykašlali se jeden na druhého. Ale je pravda, že o této jejich vzájemné slabině vědí démoni i andělé a budou toho využívat. Hoši to vždycky poženou až do krajnosti a pak na to „dojedou“. Teď tomu moc nechybělo.
Toto je jen můj názor a rozbor. Já jsem asi fakt detailista a pitval duší, nemůžu za to. Sorry.
Laughing
Návrat hore Goto down
Ellen
Žltočočko
Žltočočko
Ellen


Počet príspevkov : 694
Age : 53
Bydlisko : SR
Nálada : hope never dies...
Registration date : 23.03.2008

05x07 The Curious Case of Dean Winchester Empty
OdoslaťPredmet: Re: 05x07 The Curious Case of Dean Winchester   05x07 The Curious Case of Dean Winchester Empty02.11.09 23:50

Práve to pitvanie duší sa mi na SN tak páči. Nie je to iba akcia a filmové efekty, ale aj ľudské príbehy. 701 Sam v tom býval kedysi celkom dobrý, keď sa neustále v niečom vŕtal fish a vytáčal tak Deana takmer k nepríčetnosti. 05x07 The Curious Case of Dean Winchester 43228 Dosť mi to teraz chýba. 05x07 The Curious Case of Dean Winchester 11674

Obávam sa však, že Kripke nemá až také skryté zámery, aké sa v tom snažia vidieť diváci.
Dean si nepriznal chybu preto, že to nejako plánoval, ale iba preto, že nenašiel nijaký iný spôsob ako vyviaznuť z hrozby stať sa vesselom pre Michaela, alebo zomrieť Luciferovou rukou (pardón nohou) v Samovom tele. Tak si vybral tretiu možnosť a prijal Sama späť. Takže mi to ani nepripadalo nejak veľmi ušľachtilé od Deana.
A Dean nespieva, lebo ako postava nemá na to veľký dôvod. Už od štvrtej série je deprimovaný ako stará dievka, ktorej ušli najlepšie roky života. Rolling Eyes

A čo sa týka tejto epky, nezdalo sa mi, že by Dean, alebo Sam rátali s tým, že ich oživia. Dean to urobil z hrdinstva kvôli Bobbymu a z precenenia svojích pokerových schopností a Sam, ktorého určite ešte stále trápi tá apokalypsa, to urobil asi preto, aby nejak odčinil svoju vinu. Navyše bez Deana už asi nevidel zmysel prečo by ďalej bojoval. Sám a proti Lucíkovi by to asi zakrátko vzdal.
Návrat hore Goto down
janča
Winchester
Winchester
janča


Počet príspevkov : 1216
Age : 34
Bydlisko : Vysočina
Nálada : docela fajn
Registration date : 29.07.2009

05x07 The Curious Case of Dean Winchester Empty
OdoslaťPredmet: Re: 05x07 The Curious Case of Dean Winchester   05x07 The Curious Case of Dean Winchester Empty03.11.09 10:20

Ellen: Však jsem taky chtěla, aby to bylo jako "tak by se to mohlo i stát", jen prostě teorie, trochu odlišný scénář. Wink. Snad to nebylo chápáno špatně, jakože to tak muselo být, prostě jen moje fikce.
Mně zase chybí to lovení duchů, podle čeho je vlastně název seriálu. Dřív to tak bylo, v každé epce. Teď je to pojato dost emocionálně 05x07 The Curious Case of Dean Winchester 1319
Návrat hore Goto down
Ellen
Žltočočko
Žltočočko
Ellen


Počet príspevkov : 694
Age : 53
Bydlisko : SR
Nálada : hope never dies...
Registration date : 23.03.2008

05x07 The Curious Case of Dean Winchester Empty
OdoslaťPredmet: Re: 05x07 The Curious Case of Dean Winchester   05x07 The Curious Case of Dean Winchester Empty03.11.09 22:00

Mne bolo vždy jedno čo lovili, skôr som sa tešila na nové a nové prekvapujúce novinky počas pokračovania seriálu.
Práve teraz si púšťam SN od začiatku a uvedomujem si, že minimálne v každej druhej časti bolo niečo zaujímavé, čo posunulo príbeh a lovcov ďalej.
Nechce sa mi veriť, že tvorcovia seriálu už vyčerpali všetky možnosti a fantáziu. Skôr to vyzerá, akoby to robili už len preto aby dotiahli seriál do konca. Škoda.
Návrat hore Goto down
Sponsored content





05x07 The Curious Case of Dean Winchester Empty
OdoslaťPredmet: Re: 05x07 The Curious Case of Dean Winchester   05x07 The Curious Case of Dean Winchester Empty

Návrat hore Goto down
 
05x07 The Curious Case of Dean Winchester
Návrat hore 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» 05x07 The Curious Case of Dean Winchester
» 05x07 The Curious Case of Dean Winchester
» 05x01 Sympathy for the Devil
» dean

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
 :: Seriál :: Epizódy :: Piata séria-
Prejdi na: