Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
DomovDomov  HľadaťHľadať  Latest imagesLatest images  RegistráciaRegistrácia  StránkaStránka  Prihlásenie  

 

 05x09 The Real Ghostbusters

Goto down 
+10
janča
Zizi
Hiro666
niki-morgan
Samabel
cleo
janka410
dion-fortune
Fay
Panthera
14 posters
Choď na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AutorSpráva
niki-morgan
Pocestný duch
Pocestný duch
niki-morgan


Počet príspevkov : 108
Age : 34
Bydlisko : Praha
Registration date : 05.06.2008

05x09 The Real Ghostbusters - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 05x09 The Real Ghostbusters   05x09 The Real Ghostbusters - Stránka 2 Empty13.11.09 23:09

tak tenhle díl byl fakt zábavnej..líbilo se mi už to jak si tam všichni hráli na Sama a Deana..hlavně ten fat Dean byl hustej no a We´re partners to mě dostalo..A Dean nakonci?No doufám že zůstane hetereš teda..Ještě aby vyjel po Castielovi Shocked No doufám že se v příští epce objeví a nebude to jako v 8. epce, kde byl úplně na nic. 702
Návrat hore Goto down
Hiro666
Crossroads demon
Crossroads demon
Hiro666


Počet príspevkov : 562
Age : 36
Bydlisko : Michalovce
Nálada : good
Registration date : 28.12.2007

05x09 The Real Ghostbusters - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 05x09 The Real Ghostbusters   05x09 The Real Ghostbusters - Stránka 2 Empty14.11.09 10:37

Na to ako som sa bal tejto casti. tak ma epizoda nesklamala.
Hned na zaciatku ked Dean vystupy z 05x09 The Real Ghostbusters - Stránka 2 975638 a na parkovisku kopu dalsi 05x09 The Real Ghostbusters - Stránka 2 975638 . Potom ako sa vsade v hotely pochybovali kopu falosnych Dean a Samom.
A konecne maju stopu na colt.
Návrat hore Goto down
Fay
Diabolský admin
Diabolský admin
Fay


Počet príspevkov : 2327
Age : 36
Bydlisko : psychiatrické oddelenie NR - izba č.16
Nálada : *tudududú tudútúúúú*
Registration date : 03.03.2009

05x09 The Real Ghostbusters - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 05x09 The Real Ghostbusters   05x09 The Real Ghostbusters - Stránka 2 Empty14.11.09 11:33

niki-morgan napísal:
No doufám že zůstane hetereš teda..Ještě aby vyjel po Castielovi Shocked

fandom len sníva a dúfa 702 702 702 702
Návrat hore Goto down
http://supernaturalcon.j2fans.cz/
Zizi
Winchester
Winchester
Zizi


Počet príspevkov : 4217
Age : 36
Bydlisko : Havaj
Nálada : Everyday is another opportunity to shine :)
Registration date : 05.04.2008

05x09 The Real Ghostbusters - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 05x09 The Real Ghostbusters   05x09 The Real Ghostbusters - Stránka 2 Empty14.11.09 16:12

Uff čo napísať Very Happy skvelá epka. Veľmi sa mi páčila. Napriek tomu, že som sa obávala, že sa nám zo SN stáva sitcom na nedeľňajšie Markízacke poludnie, tak nie som sklamaná. Síce som sa nasmiala, ale bolo to aj to dobré strašidelné SN. Tá herečka čo jej zazvonil mobil ma zabila Very Happy Very Happy Very Happy No a tí pokakaní fanúšikovia. Becky a ako sa na záver snažila Samovi vysvetliť, že ho nechce Laughing Laughing Ale bolo od nej pekné, že mu povedala o Bele a kolte. Proste cítim ešte kopu zaujímavostí 702 LOL a to ako sa Dean na konci predstavil
"I´m Dean. Real Dean" to bolo 05x09 The Real Ghostbusters - Stránka 2 99937 05x09 The Real Ghostbusters - Stránka 2 99937 Chudák ako ťažko znášal to, že ľudia vedia o jeho živote pomaly viac ako on sám, ako to nedokázal pochopiť, že prečo chcú byť ako on a na konci mu to tí dvaja vysvetlili. 05x09 The Real Ghostbusters - Stránka 2 177401 No jednoducho táto epka sa mi páčila Wink
Návrat hore Goto down
janča
Winchester
Winchester
janča


Počet príspevkov : 1216
Age : 34
Bydlisko : Vysočina
Nálada : docela fajn
Registration date : 29.07.2009

05x09 The Real Ghostbusters - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 05x09 The Real Ghostbusters   05x09 The Real Ghostbusters - Stránka 2 Empty15.11.09 21:35

Já jsem spokojená hlavně proto, že Dean měl tu svou koženou bundu, kterou má opravdu celých pět let (je hóóódně ošoupaná). Teď mu chybí opravdu už jen ten amulet. Tak se Casi „rozhýbej.“
Konečně zase nějací duchové, bez andělů a démonů.
Sam a Dean (na začátku toho setkání) takové nevěřícné pohledy, jak vůbec může někdo říct, že by v SN (respektive v jejich vlastním životě) taky mohlo jít o nějakou jinou sexuální orientaci. Dean se o tom pak přesvědčil na konci sám, že to možné je.
Samovi při tom „rozchodu“ s Becky spadl kámen ze srdce, ale zahrál to perfektně do autu.
Dean to pěkně dvojníkům řekl při té cestě na hřbitov o tom co oni cítí o jejich životě (což ti dva nemohli pochopitelně chápat).
Na konci to stejně pěkně řekli dvojníci Deanovi, alespoň jednou za čas vypadnout z toho stereotypu a být někým jiným. Pak ten jeho pohled, když mu to o sobě řekli, byl chápavý, však to je každého věc. Žádní blbci to nebyli, zachránili je, byli to úplně obyčejní lidé, dalo se s nimi rozumně mluvit.
A ten Deanův zasněný pohled. Spíš si přebíral v hlavě, to co mu řekli dvojníci. Oni mají jeden druhého, mají pevný vztah, lásku. Sam a Dean nemají nic (jen náhodné lásky). Taky by bral, kdyby mohli se Samem konečně žít po svém nebo alespoň na chvíli z toho svého světa vypadnout a být někým jiným (tak jako ti dva). Usmál se nad ironií osudu, všichni ti fanoušci je obdivují, závidí jim ten jejich život a vůbec nevědí co to obnáší, ale ono to je spíš naopak Sam a Dean závidí těm lidem okolo. Bratři každý den zachraňují svět, aby ostatní mohli žít, nemají ze života nic a asi taky tím svým za všechno zaplatí.
Jak může někoho napadnout, že Kripke udělá z Deana jednostranně orientovaného !!!! (Toto bude spíš pro čtenáře na SK fóru). Ty jeho pohledy na dr.Sexy? On přece ten seriál sledoval (pokud měl čas), byla to jeho oblíbená postava. A pak, když se s ním setkal tváří v tvář, byl z toho nervozní jako každý fanda a nic jiného v tom nebylo. To vůbec nebyl zamilovaný pohled, ale takový nejistý, jako „co teď, to je můj idol“. Však vzápětí otočil, když zjistil, že se mu do jeho idolu vtělil Trickster.
Stejně jako fanynka Becky, byla ze setkání s bratry (hlavně se Samem) málem na infarkt. Stejně jak to už někdo psal, kdyby se před ním objevili J+J, tak půjde do kolen a ani slovo z něho nevypadne. Může se jednat o jakoukoliv celebritu (muž či žena), těžko by člověk hledal rychle slova, červenal by se, koktal a možná by i utekl. A kde je psáno, že žena musí být fanynkou mužů a chlap fandou žen? Já zrovna sleduji seriál Alias, tam je hlavní hrdinka žena a vůbec mě nenapadlo, že jsem proto magor, když jí fandím.
Toto je Supernatural a ne Zkrocená hora, kde jsou hlavní představitelé gayové.
Teď možná trochu odbočím, ale musím to napsat, dokud to mám v hlavě.
Pokud sledujete seriál od začátku, je to přece Dean (z těch dvou), který byl vždy trochu výstřední, má praštěné nápady, hlášky, vymýšlí hlouposti, z kterých Sam nevychází z údivu. Ve čtvrté sérii a na začátku páté, tam měli oba jiné starosti, tak jsme si moc neužili těch legračních situací. Jen tak namátkou něco z poslední doby - těžko by Sam koupil práskající sáček a dal ho na židli a ta chlupatá ruka???? Kdy Sam vymyslel naposled nějakou „ ulítlou“ hloupost (asi by se to dalo spočítat na jedné ruce)? Ale o tom to přece je, Dean a Sam, každý jiná povaha. A kdyby byli oba stejní, stejně upjatí, žádná sranda, to by se vám určitě taky nelíbilo, to by bylo o ničem.
Opravdu nechápu, proč Deana a jeho povahu někteří pořád tak kritizují. To už tady jednou bylo, když Dean „odkopl“ Sama, byl to idiot a ještě něco horšího a teprve až to Kripke vysvětlil a naservíroval, tak už to zase je OK. Proto on to Eric tak dělá, aby divák přemýšlel a nedělal ukvapené závěry.
Dobře ten problém podle mě vystihla Husitka. Sama má každý za velice chytrého, vzdělaného (jen že byl na vysoké), tak se na něj tak nikdo nezaměřuje. A co kdyby v nějaké následující epizodě udělal taky něco takového „hrozně divného“, zajímalo by mě, jak to bude komentováno, asi to bude omluveno tím, že on je přece inteligent a přejde se to. Dean ať dělá co chce, pořád je to magor. On přece taky dokončil školu a neměl to tak jednoduché jako Sam. Během okamžiku vymyslí, jak zlikvidovat nějakého ducha, jak si pomoct v bezvýchodné situaci (to samozřejmě Sam umí taky).
Dean není žádný blbec, jenom to jeho bláznivé chování se pak odráží i na něm. A to asi někdo neumí pochopit a dát si to dohromady. Buď Deana beru takového jaký je (a chápu jeho jednání) nebo ho budu pořád shazovat a kritizovat a hledat v jeho chování něco úchylného.
On se možná Dean drží hesla „pokud nejde o život, jde o ho….“ V některých epkách to tak vyhrocené na ostří nože není, tak je to celkem logické, že se snaží situaci těmi svými hloupostmi nějak odlehčit. Ale když jde opravdu do tuhého, tak zanechá těch svých blbinek a chová se zodpovědně, což už snad dokázal a vypadá to, že v následující epce to bude také tak.
Zase slohovka, omlouvám se. A jestli se to někoho dotklo, taky se omlouvám.
Návrat hore Goto down
Fay
Diabolský admin
Diabolský admin
Fay


Počet príspevkov : 2327
Age : 36
Bydlisko : psychiatrické oddelenie NR - izba č.16
Nálada : *tudududú tudútúúúú*
Registration date : 03.03.2009

05x09 The Real Ghostbusters - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 05x09 The Real Ghostbusters   05x09 The Real Ghostbusters - Stránka 2 Empty15.11.09 21:52

citácia :
Jak může někoho napadnout, že Kripke udělá z Deana jednostranně orientovaného !!!!

neviem, prečo ťa to tak rozčuluje.. je to náš pohľad na vec, robíme si z toho srandu.. netreba brať všetko tak osobne a tak vážne.. mne sa tiež nepáči, keď niekto napadá Casa a nepíšem to sem
Návrat hore Goto down
http://supernaturalcon.j2fans.cz/
cleo
Winchester
Winchester
cleo


Počet príspevkov : 4946
Bydlisko : Wales
Nálada : upršaná :D
Registration date : 10.05.2008

05x09 The Real Ghostbusters - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 05x09 The Real Ghostbusters   05x09 The Real Ghostbusters - Stránka 2 Empty15.11.09 21:55

Nie fay mi musime stale pisat, o tom aky je Dean uzasny, dokonaly a podobne...inak ma stale niekto problem... Suspect
Návrat hore Goto down
Fay
Diabolský admin
Diabolský admin
Fay


Počet príspevkov : 2327
Age : 36
Bydlisko : psychiatrické oddelenie NR - izba č.16
Nálada : *tudududú tudútúúúú*
Registration date : 03.03.2009

05x09 The Real Ghostbusters - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 05x09 The Real Ghostbusters   05x09 The Real Ghostbusters - Stránka 2 Empty15.11.09 21:58

cleo napísal:
Nie fay mi musime stale pisat, o tom aky je Dean uzasny, dokonaly a podobne...inak ma stale niekto problem... Suspect

myslím, že vieš ako sa veci majú a prečo sa moje počty príspevkov znížili tak ako sa znížili..

sorry, ak som OT (čo si myslím aj som), ale zjavne je odlišnosť názorov na určité veci tak neskutočná, že tu podaktorí ľudia už nedokážu pochopiť ani srandu.. ale ok, je to tvoj názor janča, ja to berem.. nemám k tomu moc čo dodať 05x09 The Real Ghostbusters - Stránka 2 1319
Návrat hore Goto down
http://supernaturalcon.j2fans.cz/
dion-fortune
Winchester
Winchester
dion-fortune


Počet príspevkov : 12342
Age : 33
Bydlisko : saphire ocean :)
Nálada : k-popovská :D
Registration date : 01.12.2007

05x09 The Real Ghostbusters - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 05x09 The Real Ghostbusters   05x09 The Real Ghostbusters - Stránka 2 Empty15.11.09 22:08

janča prosím ťa, keď píšeš takéto príspevky, tak ich aspoň čleň, pretože ja som nebola schopná to prečítať ani do polovice Rolling Eyes

ja sa tiež rada vykeciam, občas svoje príspevky člením viac, občas menej, ale apsoň sem-tam ten riadok vynechaj, lebo úprimne veľa ľudí to odradí od čítania takýchto príspevkov 603 ja osobne som len málo z tvojich komentárov k epke prečítala celých, čo je škoda, keďže máš určite originálny pohľad na vec, ale ja sa skrátka neviem donútiť to dočítať... 603 vždy to zabalím po pár riadkoch...

pozerám, že sa tu ale zase niečo začalo riešiť a ja by som to zarazila hneď v zárodku, kým sa z toho zase nestane niečo väčšie, čo bude kompletne OT... 603

ja si uvedomujem toho, že mnohým slash vadí, a že jeho neustále vyťahovanie vám prekáža, ale bohužiaľ sa v supernatural v tejto sezóne vyskytuje toľko slash narážok, že sa to proste nedá nekomentovať... 603 naozaj sa ospravedlňujem za spôsobené ujmy na zdraví, ale prosím buďte tolerantní a skúste to pre tentokrát prežiť 603 05x09 The Real Ghostbusters - Stránka 2 260605 predsa len ide o špeci príležitosť, keď tých náražiek bolo v posledných dvoch epkách extrémne veľa 603

vyjadrím sa ešte k deanovi a homosexualite, ak dovolíte 603 ja si myslím, že určite má aj janka v niečom pravdu a pravdepodobne to bolo myslené trocha inak ako to vyznelo, ALE my si v tom proste vidíme to svoje 603 ono ten jeho pohľad bol dosť zamilovaný, aspoň mne osobne to prišlo skôr ako "oh môj bože, sex on legs" než "oh môj bože, to je môj idol." ale tak beriem, že je to každého subjektívny pohľad na vec 603

ale, aby som nebola úúúplne OT, tak práve som epku dopozerala so sestrami a veľmi sa im páčila Laughing takže jedno pozitívum tieto funny epky majú a síce, že si ich moje sestry, ktoré poctivo videli väčšinu dielov sn viac užívajú 603

the real ghostbusters bola pre mňa ozaj dobrá epka a veľmi sa mi páčilo ako si na konci "sam" dal tú hlavu na "deana", pripomenulo mi to istú scénu z istého conu Laughing 702 akože to bolo fakt úžasné ukončenie Laughing a potom ten deanov zasnený pohľad, oh môj...

anyway, už končím, lebo určite ste to nedočítali všetko a ak náhodou áno, tak ďakujem za pozornosť a prajem vám príjemný večer 05x09 The Real Ghostbusters - Stránka 2 886945
Návrat hore Goto down
Panthera
Winchester
Winchester
Panthera


Počet príspevkov : 1308
Age : 43
Bydlisko : Brno
Nálada : Think slashy... be horny... ;)
Registration date : 27.07.2009

05x09 The Real Ghostbusters - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 05x09 The Real Ghostbusters   05x09 The Real Ghostbusters - Stránka 2 Empty15.11.09 23:03

Tenhle příspěvek se týká pouze Janči, tudíž se omlouvám všem ostatním, kteří si tento poněkud ostrý *výlev* přečtou. Co jsem si všimla, nikdo jiný se takovým způsobem ke mně a podobným fanouškům nechová. Ano, nikdy bych do sebe neřekla, že budu reagovat tímto způsobem; právě mi někdo doslova šlápl na kuří oko a mě se to opravdu dotklo.
Viz. odpověď na Českém fóru.

Dobrá, když se tedy za každou cenu musíš do někoho navážet - viz. slovenské fórum před půl rokem, tak nečekej, že tu nebude reakce i druhé strany, protože já se to vyjádřit nebojím. Což bylo řečeno už několikrát, jen nevím, proč to stále nebylo pochopeno.
Fóra jsou o sdělování názorů, ale ne o napadání druhých a vnucování jim svého názoru za každou cenu.
Slohové práce jsou to ve Tvém případě většinou jen proto neb se tam neustále opakují ty stejné informace, jen jsou občas řečené jinak. (Dean je takový, makový a jedná tak a onak a všichni ostatní jsou hloupí, protože vidí něco jiného... a to neustálé opírání se o Husitku, která svůj názor vyjádří jednou a je schopná polemizovat i na další témata, aniž by omílala to samé stále dokola, to je taky celkem divné. Máš názor, tak si za ním stůj na vlastní pěst.) O tom, jak neustále vysvětluješ něco, co je sice většině fandů jasné, ale je to řečeno schválně tak, aby se jich to dotklo (nemyslím tím jen slash skupinu), to jsem přecházela, ale nejsem bezedná nádoba, která by všechno vstřebala a stále zůstávala v koutě, aby se do ní mohlo donekonečna plivat dál. Většina lidí je tu dospělých, tudíž nechápu, proč se tu vyjadřuješ jako k malým dětem, které všechno špatně pochopily - já osobně mám svůj názor a v demokratickém státě na něj mám i právo.
Jak jsem předeslala v jiném příspěvku, většinou mi k vyjádření se stačí jeden příspěvek, avšak tohle napadání mi pohlo žlučí. Máš-li jiný názor na věc, prosím, NEBERU TI HO, ale TO SAMÉ ČEKÁM I OD TEBE, takže si PROSÍM, nechej i své homofobické poučování třeba do soukromé zprávy a adresuj to mé osobě, když už to nemůžeš rozdýchat.
Líbí se mi párování mužských postav stejného pohlaví, ráda si čtu takto zaměřené fanfics a ano, kromě překladů Yaoi se věnuji i slashi, ale nikomu to tu nevnucuji a neútočím slovně na ostatní jen proto, že jim se dané téma nelíbí.

Ocenila bych, kdybys nepsala takovým útočným stylem, protože samolibé příspěvky tohoto ražení jen prohlubují nepřátelství a k ničemu pozitivnímu nepřispívají ani tady, ani v reálném životě.
Návrat hore Goto down
http://www.panthera-cz.com
Fay
Diabolský admin
Diabolský admin
Fay


Počet príspevkov : 2327
Age : 36
Bydlisko : psychiatrické oddelenie NR - izba č.16
Nálada : *tudududú tudútúúúú*
Registration date : 03.03.2009

05x09 The Real Ghostbusters - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 05x09 The Real Ghostbusters   05x09 The Real Ghostbusters - Stránka 2 Empty15.11.09 23:11

opakujem sa aj tu - hovoríš mi priamo z duše kočko.. 05x09 The Real Ghostbusters - Stránka 2 430869
Návrat hore Goto down
http://supernaturalcon.j2fans.cz/
niki-morgan
Pocestný duch
Pocestný duch
niki-morgan


Počet príspevkov : 108
Age : 34
Bydlisko : Praha
Registration date : 05.06.2008

05x09 The Real Ghostbusters - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 05x09 The Real Ghostbusters   05x09 The Real Ghostbusters - Stránka 2 Empty15.11.09 23:38

jak tak koukám, tak se to tu pěkně rozjelo..no trochu bych se k tomu vyjádřila..Já třeba nejsem nijak extra slash fan, ale nevadí mi když se to někomu líbí,sem tam si na youtubu kouknem na nějaký to video Destiel..žijeme v 21. století a homosexualita už není takové tabu jako bývalo..každej má právo na lásku a jestli se někomu párování Deana s Casem líbí tak proč ne..je to jejich pohled na věc a přijde mi dětinské někoho kvůli tomu napadt Mad Rolling Eyes
Návrat hore Goto down
janča
Winchester
Winchester
janča


Počet príspevkov : 1216
Age : 34
Bydlisko : Vysočina
Nálada : docela fajn
Registration date : 29.07.2009

05x09 The Real Ghostbusters - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 05x09 The Real Ghostbusters   05x09 The Real Ghostbusters - Stránka 2 Empty16.11.09 7:53

Tak koukám, že to některé pěkně nadzvedlo ale snad jsem na konci psala, že se dopředu omlouvám. Fay píše - že je to můj názor a já si za ním taky stojím. Mě je to taky šuma fuk, jak je kdo orientovaný a Deanovi to bylo taky jedno, respektoval to. Ale jak je vidět, někteří by si asi fakt přáli, aby Dean byl teplej a chtěli by to v seriálu vidět. Nebo dokonce ještě zkombinují Sam x Dean - no to by byl už vrchol. To by se měl přejmenovat název seriálu. Lidi, prosím tohle si nepřejte, už teď Supernatural není to co býval a co by z něho bylo pak? affraid
A mě vůbec ty vaše komentáře nenaštvaly, protože každý má právo říct co si myslí, spíš to beru s humorem, tak to berte taky tak a fakt by mě zajímalo, co se nakonec ze Supernaturalu vyklube, ale to o čem se tady handrkujeme, snad nééééé. 05x09 The Real Ghostbusters - Stránka 2 1319
Návrat hore Goto down
Fay
Diabolský admin
Diabolský admin
Fay


Počet príspevkov : 2327
Age : 36
Bydlisko : psychiatrické oddelenie NR - izba č.16
Nálada : *tudududú tudútúúúú*
Registration date : 03.03.2009

05x09 The Real Ghostbusters - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 05x09 The Real Ghostbusters   05x09 The Real Ghostbusters - Stránka 2 Empty16.11.09 10:41

janča napísal:
Nebo dokonce ještě zkombinují Sam x Dean - no to by byl už vrchol. To by se měl přejmenovat název seriálu. Lidi, prosím tohle si nepřejte, už teď Supernatural není to co býval a co by z něho bylo pak? affraid
:

Nechápem, ako si vôbec môžeš dovoliť napísať, čo si nemáme priať. Každý máme o tom inú predstavu
Návrat hore Goto down
http://supernaturalcon.j2fans.cz/
dion-fortune
Winchester
Winchester
dion-fortune


Počet príspevkov : 12342
Age : 33
Bydlisko : saphire ocean :)
Nálada : k-popovská :D
Registration date : 01.12.2007

05x09 The Real Ghostbusters - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 05x09 The Real Ghostbusters   05x09 The Real Ghostbusters - Stránka 2 Empty16.11.09 10:48

janča: tvoj predošlý príspevok mi neprišiel až tak útočný ako niektorým, ale tento sa ma vážne dotkol. prosím ťa ešte raz, dobre zvažuj, čo píšeš a akým tónom to robíš. je pekné, že sa ospravedlňuješ dopredu a stojíš si za svojím názorom, ale ide aj o to, ako ten názor vieš vyjadriť. ako napísala fay, je to moja vec, čo by som v sn chcela a čo nie a ty nemáš právo mi diktovať, čo by som si mala myslieť. 603 prepáč, že som takto ostrá, ale ako by sa tebe páčilo ak by som ti napísala niečo v zmysle, že myslieť si, že dean je hetero je úbohé, pretože je nad slnko jasnejšie, že nie je a každý, komu sa priečiť wincest či dastiel by mal začať uvažovať reálne, keďže v seriály všetko smeruje k tomu, že tam tá love bude.

skrátka nevyznie to dobre a ľudí sa to môže dotknúť. 603 potom vznikajú zbytočné problémy a asympatie, ktoré sa už nedajú prekonať. ja mám svoj názor na danú problematiku, ale snažím sa ho vyjadrovať diplomaticky, nie útočne. ak chceš, aby sme ťa na tomto fóre rešpektovali, tak ti odporúčam mierne zmeniť prístup... 603
Návrat hore Goto down
Night Angel
Žltočočko
Žltočočko
Night Angel


Počet príspevkov : 627
Age : 30
Bydlisko : Praha
Registration date : 01.12.2007

05x09 The Real Ghostbusters - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 05x09 The Real Ghostbusters   05x09 The Real Ghostbusters - Stránka 2 Empty16.11.09 11:16

Fight, fight, fight!!! XD ne, sry... koukám, že se to tu pěkně rozjelo... Nechce se mi to číst celý, ale vypadá to na tvrdou hádku... No tak, snad se nebudete hádat o Deana? Tvůrci ví, že existujou Wincest kluby, tak je občas podporujou... ale myslím, že nehrozí, aby to tam dali natvrdo... Mě celkem vyhovuje, že si z toho dělaj pr*el, na pochmurnosti už moc nemám náladu... ale i tak, není to důvod k hádce. Někomu se to líbí, někomu ne... Já bych taky nechtěla, aby se tam Sam plazil po Deanovi... Nebuďte tak tvrdý, Janča to určitě nemyslela zle...

Snad jsem moc nemluvila o něčem, o čem nic nevím, protože jsem si přečetla jenom poslední příspěvky...
Návrat hore Goto down
http://night-angel.ic.cz/
cleo
Winchester
Winchester
cleo


Počet príspevkov : 4946
Bydlisko : Wales
Nálada : upršaná :D
Registration date : 10.05.2008

05x09 The Real Ghostbusters - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 05x09 The Real Ghostbusters   05x09 The Real Ghostbusters - Stránka 2 Empty16.11.09 12:32

Nechapem preco vzdy, ked sa spomenie slash v SN automaticky to musi byt Wincest...to tam urcite nebude, tak by ste mohli prestat pisat, ze tato slash skupina chce Sama plaziaceho sa po Deanovi a podobne....a keby to aj niekto chcel, je to jeho vec....vacsina zo skupiny je Dastiel fan a je to kazdeho vec co sa mu paci...ja nikomu nepisem, aby pozeral slash a nepoucujem niekoho co ako ma byt, tak prestante vy poucovat nas...ja si mozem predstavovat aj ze je Dean zajac, Sam pes a Castiel nosorozec a vy si predtavujte, ze je THE Dean dokonaly manzel a podobne...je mi to jedno, tak nech je aj Vam, co mate problem jedno, co si predstavujeme my...
Návrat hore Goto down
Fay
Diabolský admin
Diabolský admin
Fay


Počet príspevkov : 2327
Age : 36
Bydlisko : psychiatrické oddelenie NR - izba č.16
Nálada : *tudududú tudútúúúú*
Registration date : 03.03.2009

05x09 The Real Ghostbusters - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 05x09 The Real Ghostbusters   05x09 The Real Ghostbusters - Stránka 2 Empty16.11.09 12:39

Nikto vás nenúti naše výlevy si čítať a už vôbec nie s nimi súhlasiť... zase sa tu zvrhla pekná diskusia, len čo je pravda.. to že si myslím, že je Dean inej orientácie??? a??? už som o tom hovorila v lete na prednáške .. Very Happy a z úplne iného dôvodu !
Návrat hore Goto down
http://supernaturalcon.j2fans.cz/
Night Angel
Žltočočko
Žltočočko
Night Angel


Počet príspevkov : 627
Age : 30
Bydlisko : Praha
Registration date : 01.12.2007

05x09 The Real Ghostbusters - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 05x09 The Real Ghostbusters   05x09 The Real Ghostbusters - Stránka 2 Empty16.11.09 14:32

Jej! Chtěla jsem to trošku urovnat, ale vypadá to, že jsem jenom přihodila strom do ohně...

Cleo: to s tím Wincestem bylo k tomu, jak to prezentujou autoři. Nejdřív tam bylo to intro a pak "Sam" a "Dean" byli gayové. Proto mluvím o Wincestu...

Nemyslím to tak, že vaše názory jsou špatný, já je respektuju a nijak mi nevadí, jenom říkám, že je nesdílím. Vy byste třeba v seriálu chtěli vidět něco jiného než my, ale to není důvod k takhle ostrý debatě...
Já taky kámošce tvrdím, že Edward je třpitivej úchyl a že je úplně blbá, když se jí to líbí a ona zase kritizuje můj vztah k Warcraftu, ale taky se kvůli tomu nehádáme. Občas na mě hodí uraženej ksicht a pak se tomu jenom smějem... neberte to zle, ale přijde mi, že některý názory si občas chráníte až moc...
Návrat hore Goto down
http://night-angel.ic.cz/
dion-fortune
Winchester
Winchester
dion-fortune


Počet príspevkov : 12342
Age : 33
Bydlisko : saphire ocean :)
Nálada : k-popovská :D
Registration date : 01.12.2007

05x09 The Real Ghostbusters - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 05x09 The Real Ghostbusters   05x09 The Real Ghostbusters - Stránka 2 Empty16.11.09 15:20

ja súhlasím s night angel 603 tiež sa mi nepáčilo, čo napísala janča, ale fay a cleo nemusíte reagovať až tak prudko 603 dá sa to napísať aj miernejšie 603 bez toho, aby sa zase prilieval olej do ohňa 603

ale night angel aj ty musíš pochopiť, že ten príspevok od janči sa nás ozaj dotkol a to, že to nemyslela zle, no možno nie, ale vyznelo to tak 603
Návrat hore Goto down
Fay
Diabolský admin
Diabolský admin
Fay


Počet príspevkov : 2327
Age : 36
Bydlisko : psychiatrické oddelenie NR - izba č.16
Nálada : *tudududú tudútúúúú*
Registration date : 03.03.2009

05x09 The Real Ghostbusters - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 05x09 The Real Ghostbusters   05x09 The Real Ghostbusters - Stránka 2 Empty16.11.09 15:24

dion: ja ti teda neviem, mňa to urazilo a dotklo sa ma to a nereagovala som ani z polovice tak, ako som pôvodne chcela.. zase z toho vyjdeme ako naväčší idioti, je mi to už jasné a zvykám si, ale prečo by som sa nemala postaviť za svoj názor?
Návrat hore Goto down
http://supernaturalcon.j2fans.cz/
cleo
Winchester
Winchester
cleo


Počet príspevkov : 4946
Bydlisko : Wales
Nálada : upršaná :D
Registration date : 10.05.2008

05x09 The Real Ghostbusters - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 05x09 The Real Ghostbusters   05x09 The Real Ghostbusters - Stránka 2 Empty16.11.09 15:31

Aha jasne dion, takze vsetci si mozu pisat, ale my nie, lebo mame iny nazor??? Ja som si neni vedoma, ze by som prudko reagovala...len som napisala, ze kazdy ma svoje predstavy a nech sa nestara do predstav druheho, ked sa mu nepacia...to je vsetko...
Návrat hore Goto down
dion-fortune
Winchester
Winchester
dion-fortune


Počet príspevkov : 12342
Age : 33
Bydlisko : saphire ocean :)
Nálada : k-popovská :D
Registration date : 01.12.2007

05x09 The Real Ghostbusters - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 05x09 The Real Ghostbusters   05x09 The Real Ghostbusters - Stránka 2 Empty16.11.09 15:34

ja viem, fay, ja ťa chápem 603 aj mňa sa to dotklo, ale ty a cleo máte proste takú útočnú povahu. ja viem, že sme v práve, že máte pravdu, pretože za svojim si treba stáť, ale proste presne to, čo vytýkam janči, že sa vyjadrila príliš ostro, vytýkam aj vám. vy si to možno ani neuvedomujete a je mi jasné, že by ste boli schopné reagovať ešte ostrejšie, ale aj mne tie vaše príspevky vyzneli ozaj ostro, hoci viem, že máte pravdu 603 prosím neberte to v zlom, ja vás predsa len ako-tak poznám a viem akú máte povahu, ale pokiaľ budeme takto reagovať my, tak je jasné, že aj druhá strana si nebude klásť servítku pred ústa. a to je presne to, čo nechceme 603 a čo nám vadí. lenže nemôžeš niekomu niečo vyčítať a potom sa sám správať rovnako. 603

edit: platí to aj pre cleo. ja viem, že si to neuvedomujete, ale ono to tak ozaj občas vyznie... a rozhodne nevravím, že máte byť ticho, veď ja som na vašej strane, ide len o to, aby ste to vyjadrovali trocha inak 603

prepáčte ak sa vás to doktlo 05x09 The Real Ghostbusters - Stránka 2 71416
Návrat hore Goto down
Fay
Diabolský admin
Diabolský admin
Fay


Počet príspevkov : 2327
Age : 36
Bydlisko : psychiatrické oddelenie NR - izba č.16
Nálada : *tudududú tudútúúúú*
Registration date : 03.03.2009

05x09 The Real Ghostbusters - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 05x09 The Real Ghostbusters   05x09 The Real Ghostbusters - Stránka 2 Empty16.11.09 15:40

dion: prosím ťa, vysvetli mi, čo z toho, čo som napísala ti vyznelo útočne.. toto by ma fakt zaujímalo.. čítala som to po sebe asi 3x a mne tam agresívne nepripadá nič.. tak by ma zaujímal aj pohľad "z vonku", lebo mne už asi na staré kolená vypovedá zrak
Návrat hore Goto down
http://supernaturalcon.j2fans.cz/
dion-fortune
Winchester
Winchester
dion-fortune


Počet príspevkov : 12342
Age : 33
Bydlisko : saphire ocean :)
Nálada : k-popovská :D
Registration date : 01.12.2007

05x09 The Real Ghostbusters - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 05x09 The Real Ghostbusters   05x09 The Real Ghostbusters - Stránka 2 Empty16.11.09 15:44

nejde ani tak o to, čo ste napísali, ale o to ako to vyznelo. proste aspoň ja osobne som z toho cítila dosť taký podráždený tón, ale to je len môj názor, takže ešte raz prepáčte, ja sa už do tohto pliesť nebudem. máte pravdu v tom, že janča nemala napísať to, čo napísala a v podstate sa s tým, čo ste napísali stotožňujem. Wink takže peace 05x09 The Real Ghostbusters - Stránka 2 934194 ja sa nechcem hádať a už vôbec nie s vami Rolling Eyes
Návrat hore Goto down
Sponsored content





05x09 The Real Ghostbusters - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 05x09 The Real Ghostbusters   05x09 The Real Ghostbusters - Stránka 2 Empty

Návrat hore Goto down
 
05x09 The Real Ghostbusters
Návrat hore 
Strana 2 z 6Choď na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 Similar topics
-
» 05x09 The Real Ghostbusters
» 05x09 The Real Ghostbusters
» 08x11 LARP and the Real Girl
» 08x11 LARP and the Real Girl
» 08x11 LARP and the Real Girl

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
 :: Seriál :: Epizódy :: Piata séria-
Prejdi na: