Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
DomovDomov  HľadaťHľadať  Latest imagesLatest images  RegistráciaRegistrácia  StránkaStránka  Prihlásenie  

 

 05x12 Swap Meat

Goto down 
+9
Citrus
janka410
Fay
janča
dion-fortune
Chrystelle
Hiro666
cleo
Sarinka
13 posters
Choď na stránku : Previous  1, 2
AutorSpráva
cleo
Winchester
Winchester
cleo


Počet príspevkov : 4946
Bydlisko : Wales
Nálada : upršaná :D
Registration date : 10.05.2008

05x12 Swap Meat - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 05x12 Swap Meat   05x12 Swap Meat - Stránka 2 Empty03.02.10 23:30

JMMM napísal:
Ako som už na cz fóre písala, uvítala by som akurát trošku viac Jareda hrajúceho Garyho, pretože prvých pár minút ma na to akurát tak navnadilo, ale pokračovalo to už trošku inak. Ale aj tak dobre, možno by sa potom z toho stala ďalšia komediálna epka.
No diky bohu, ze to nebola dalsia vtipna epka... Ja som si to pozrela znovu a nebola to az taka nuda, ako na prve pozretie (prvy krat som to videla live na streame a to je rano, tak nikto mi nemoze zazlievat, ze pri tom zaspavam Laughing Laughing a potom si to beriem, ako nudu )

citácia :
Tak trochu pochopení i z vaší strany pro ty oponenty. Ne jen úsměšky, někdy i nadávky.Proto spousta lidí se přestala zúčastňovat, což je škoda (vám to nevadí??).
Prisla si znova rypat? Kazdy si tu moze pisat, co chce nikto tu nikomu nenadava, kazdy ma svoj nazor, a ze sa nieko citi prilis dolezity je jeho problem. Ja si o SN myslim svoje a ze sa mi niektora epizoda paci a niektora nie je cisto moj nazor. Fay a janka ti dali jasne najavo, o com poviedka je tak neviem naco to vytahujes. Pride mi to, ako zbytocne rypanie.
Návrat hore Goto down
lenkka
Winchester
Winchester
lenkka


Počet príspevkov : 2352
Age : 35
Bydlisko : kdekoľvek s mojim supermanom
Nálada : predsvadobná
Registration date : 06.07.2008

05x12 Swap Meat - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 05x12 Swap Meat   05x12 Swap Meat - Stránka 2 Empty04.02.10 23:49

No oneskorene ale predsa Very Happy 05x12 Swap Meat - Stránka 2 934194
Mne osobne sa epka strasne moc pacila Wink ako to povedat Sammy bol užasny. Jaredove ksichty na začiatku my hned vyčarili usmev a ja som len cakala co sa bude diat Very Happy
a dialo sa vela to sa musi nechat Very Happy
Neviem preco ale to dievča Nora mi strasne pripominala Meg nemohla som si pomoct jej vyjadrovanie a sposob vyberania slov 603
Dean mi v pár okamžikoch pripadal ako stary dobry Dean z prvej alebo druhej serie 05x12 Swap Meat - Stránka 2 177401 jaj Very Happy
Debata o detoch no WAU Samove priznanie že už nechce ma trosku zarazilo ale dalo sa to cakat po tom cím vsetkým si presiel Sad Smile ako rovnako aj u Deana. Jeho vztah k detom bol jasný od maleho Bena v 3x02 Very Happy
Joj no male zhrnutie Very Happy epka bola užasna a ja dufam že zajtrajsia bude este lepsia Very Happy
janča: neda mi nevyjadrit sa. Som neshlasherka a dost jasne som z rozhovoru medzi Fay a Jankou pochopila že ide o Slash poviedku ale prehliadla som to. Je to normalne že niekedy mas potrebu napisat nieco niekde ked už sa k tomu vyjadrujes. Ja som sa tu tiež par krat zapojila do hadky Wink ver mi Very Happy a dnes? vidim avatary bannery a je mi to jedno. Je to každeho osobný nazor na ktorý ma pravo či sa ti to paci alebo nie Wink Ja osobne som sa v tomto zmenila a slash je pre mna v tejto dobe už absolutne normalna vec Very Happy Spýtaj sa hociktorej neshlasherky povedia ti 05x12 Swap Meat - Stránka 2 316745
No a k tým ktorý sa nevyjadruju. Pocitam sa medzi ne pretože už na fore netravim tolko casu ako kedysi. Ja osobne nepotrebujem hovorcu. Som dost stara na to aby som si to co chcem povedala sama Wink Neviem ako ostatný ale ja sa nevyjadrujem z len par normalnych dovodov: nemam cas, osobne problemy a myslim že dost zavažil fakt že som leniva nieco napisat. Citam debaty, hadky a jedine co spravim je že pri ntb prikyvujem hlavou že suhlasim s jednou alebo druhou stranou WinkVery Happy
Takže janča ja neviem ale ja ti radim sa nad to povzniest Wink no čo baby maju nazor a ty im ho nevyvratis tak nech sa vyjadruju Wink
Návrat hore Goto down
Chrystelle
Pekelný moderátor
Pekelný moderátor
Chrystelle


Počet príspevkov : 10688
Age : 47
Bydlisko : Morava
Nálada : Skvělá!
Registration date : 01.12.2007

05x12 Swap Meat - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 05x12 Swap Meat   05x12 Swap Meat - Stránka 2 Empty05.02.10 14:06

Co se dalo jsem přesunula do Off topic diskuse, takže kdo bude chtít, může pokračovat v argumentování tam, případně si JMMM alespoň dodatečně přečíst všechny reakce.

Arrow https://supernatural.canadaboard.net/forum-f40/topic-t800-510.htm

Všechny další komentáře nesouvisející s daným topicem budou už bez varování smazány!
Týká se to celého fóra, takže si dobře promyslete, jakou otázku kam položíte!
Návrat hore Goto down
Sponsored content





05x12 Swap Meat - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 05x12 Swap Meat   05x12 Swap Meat - Stránka 2 Empty

Návrat hore Goto down
 
05x12 Swap Meat
Návrat hore 
Strana 2 z 2Choď na stránku : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» 05x12 Swap Meat
» 05x12 Swap Meat
» 11x17 Red Meat
» 11x17 Red Meat

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
 :: Seriál :: Epizódy :: Piata séria-
Prejdi na: