Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
DomovDomov  HľadaťHľadať  Latest imagesLatest images  RegistráciaRegistrácia  StránkaStránka  Prihlásenie  

 

 AŽ UMŘU, NEPŮJDU DO NEBE

Goto down 
+3
str8tking
Panthera
Maky
7 posters
Choď na stránku : Previous  1, 2
AutorSpráva
Maky
Žltočočko
Žltočočko



Počet príspevkov : 854
Registration date : 14.09.2009

AŽ UMŘU, NEPŮJDU DO NEBE - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: AŽ UMŘU, NEPŮJDU DO NEBE   AŽ UMŘU, NEPŮJDU DO NEBE - Stránka 2 Empty17.03.11 6:11

tak... napsala jsem Ti dlouho odpověd a omylem ji vymazala - tohle mě vážně dokáže naštvat.. nehorší je, že už nevím, co jsem všechno psala!... takov dlouhá odpověd - začnu hold znovu... Smile

tohle je má starší povídka - proto k ní nemám moc kladný vztah - nejsem na ní pyšná.. znáš to, napíšeš povídku a jsi s ní spokojená, jenže píšeš více a více a se vzrůstajícímk zkušennostmi se stáváš kritičtější - máš pocit, že bys své staré povídky napsala jinak a lépe.. nicméně, mám ke svým starým povídkám pořád sentimentální vztah - mohal bych si je zase zpětně přečíst Smile...

slash miluji - ve všech podobách.. miluji psát ho a miluj číst ho a chtěla bych být Cas - v případě, že bych byla ve ff slashovém příběhu - a byl by se mnou Dean Smile... taky bych chtěla být slashově napaděná - ale od začátku šesté série jsem spíše zkalamaná a naštvaná a znechucená - prostě mi to nesedlo a já se skoro bojím se na další díly dívat.. přijde mi to všechno líto - proto si to zklamání kompenzuji psaním vlastních alashovým příběhů a jejich čtením - štu anglické ff slashové příběhy - čteš je taky? skvělé... ale, i příběhy o přátelství a pocitech jsou pěkné... jestli jsi slashově naladěná a máš ráda příběhy o pocitech, mám rozepsanou kapitolovou povídku - zatím má jen pár kapitol.. a jinou, už dokončenou - ta není slashová, ale, zato je hurt.. všechny mé povídky jsou vlastně hurt Smile Obě jsou v rubrice Rozepsané povídky... těší me, že jsi díky mě slashově naladěná - jaké díly jsi si pustila? Mé oblíbené jsou - no, vlastně většina dílů z páté série, řekla bych, i když své favority mám Smile

A nakonec- veliké díky.. budu se asi opakovat v každém komentáři a proto napíšu upřímné a velikánské díky tady - a pak asi i jinam Smile... mám z Tvých komentářů nesktečnou radost - těší mě, že se někomu líbí mé povídky a líbí se mu i slash v nich - je mi jedno, jestli jsi nebo nejsi nárazový čzenář - protože v tuhle chvíli jsi mi udělala radost - děkuji Smile
Návrat hore Goto down
dion-fortune
Winchester
Winchester
dion-fortune


Počet príspevkov : 12342
Age : 33
Bydlisko : saphire ocean :)
Nálada : k-popovská :D
Registration date : 01.12.2007

AŽ UMŘU, NEPŮJDU DO NEBE - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: AŽ UMŘU, NEPŮJDU DO NEBE   AŽ UMŘU, NEPŮJDU DO NEBE - Stránka 2 Empty17.03.11 12:58

to poznám, aj mne sa už párkrát takto podarilo vymazať správu alebo neodoslať mail Laughing čo sa týka tých predošlých poviedok, tak ťa úúúúplne chápem. ja som tiež kedysi (dávno dávno, pradávno Laughing ) zvykla písať a je strašne málo poviedok, s ktorým som aj po odstupe času spokojná, resp. ich považujem za čitateľné Laughing no aj tak si myslím, že autori (aspoň teda väčšina z nich) sú dosť sebakritický a to, čo by v poviedke od niekoho iného vnímali pozitívne, vo svojich vlastných poviedkach môžu vnímať negatívne. viem to, lebo veľakrát sa mi stalo, že čitatelia ohodnotili moju prácu inak než by som očakávala... 603 ale mne sa ozaj aj táto poviedka páčila Wink dobrá práca AŽ UMŘU, NEPŮJDU DO NEBE - Stránka 2 934194

čo sa slashu týka, tak ja som prvotriedny milovník AŽ UMŘU, NEPŮJDU DO NEBE - Stránka 2 99937 slash mám rada všeho druhu a v každej podobe AŽ UMŘU, NEPŮJDU DO NEBE - Stránka 2 99937 či už je to ff, video, manip alebo niečo iné, I LIKE AŽ UMŘU, NEPŮJDU DO NEBE - Stránka 2 430869 priznám sa, že od kedy som podľahla čaru anime a mangy, tak si väčšinou túto svoju úchylku utíšim nejakým shounen-ai alebo yaoi, čo sú teda homosexuálne vzťahy v kreslenej podobe (ale mala by si čítať niektoré tie príbehy, to je proste, že wow AŽ UMŘU, NEPŮJDU DO NEBE - Stránka 2 806497 ), no také queer as folk je tiež samozrejme super AŽ UMŘU, NEPŮJDU DO NEBE - Stránka 2 430869 v supernaturale, najviac slashujem jednoznačne deana a castiela. deana a sama, prípadne castiela a sama už menej, ak vôbec... veľmi sa mi ale páči slash jensen/jared, to som prečítala neskutočne veľa poviedok a dokonca som aj pár napísala 603

diely, ktoré som si pustila boli 4x01,5x03 a 5x18 702 mne troška na šestke vadí, že tam je castiela málo a keď tam je, tak už sa mi nedzá, taký blízky k deanovi... ale no inak som so šiestou sériou viac spokojná ako s piatou... myslím, overall storyline. v tej päťke mi to už prišlo dosť predvídateľné a ten koniec bol taký gíčový, ale máš pravdu v tom, že dean/cas scény, tam boli oveľa lepšie....
Návrat hore Goto down
Maky
Žltočočko
Žltočočko



Počet príspevkov : 854
Registration date : 14.09.2009

AŽ UMŘU, NEPŮJDU DO NEBE - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: AŽ UMŘU, NEPŮJDU DO NEBE   AŽ UMŘU, NEPŮJDU DO NEBE - Stránka 2 Empty30.03.11 23:05


nojo, jenze autir sam tim oadem tezko pozna, kdy je jen zdrave seberktiticky a kdy uz je nezdrave sebejisty - prave proto, ze on sam to nddovede ohodnotit.. ano - s odstupem casu vnima nektere sve pobidky - no, jinak - hure.. vzdy hure.. ale soucasne existuji vyrazy a vety a spojeni, za kterymi si stojim a ktere miluji dej se co dej - jsou pro me dulezite a nejak je vnimam a pak dovedu byt uminena a jednoduse je milovat, i kdyz ohlasy jsou nic moc.. je dulezite, abys povidku milovala hlavne ty - jinak to nejde.. ale je i dulezite umet si z kritiky neco vzit - kritika je asi dobra vec... nevim - neumim mozna jedno ani dtuhe, tezko rict - tohle se clovek nenauci, musi se s tim nejak poprat Smile tuhle jsme se s Nemix bavilz o tom, ze kdyz se nekomu libi moje kapitola, tak ja ji moc rada nemam a vzdy naopak - no, k vzteku Smile ale Tobe se moje povidky libi - takze, dekuji Ti Smile jeste jsem se nedostala ke cteni tvych povidek - jsem posledni dobou tak - tak strasne busy, az moc... brw, doufam, ze si dovolenou v Italii uzivas Smile

dily, co jsi uvedla, mam taky rada - mam taky moc rada 4x16 a 5x13 a 5x10.. no, asi by bylo snazsi napsat, co rada nemam Smile a mam rada 4x22! no, ano - smirila bych se s tim, ze Case je v seste serii malo, ale vadi mi, co se deje mezi jim a Deanem - scebaristi to delaji schvalne, chteji nas mucit a nekam to smeruji - tedy, doufam, ze ano a ze to vsechno nevyzni naprazdno - bojim se, aby se ze SN nestal stupidni komercni serial.. mam na nem rada, ze vsechno tam ma ucel - takze, doufam, ze z jejich vztahu neudelaji neco patetickeho, co nakonec bez vysvetleni znici - yoho se bojim.. jinak, ja mela myslim nejradeji patou serii - z te jsme na fanfiction.com precetla asi milion povidek Cas-Dean Smile

i ja jsem milovnikems slashe- tay je to problem.. lide tady neaji radi slash nebo je jim hloupe mit rad slash - je to tezke.. zacinala jsem s HP - napsala jsem kvanta slashovych povidek z obodbi pobertu v HP a potom - potom uz se se mno uslash tahl - moje prestavivost pracovala vsude Smile ale, ale Cas a Dean je po HP fandomu prvni ff, o kterem jsem zacala i psat - miluji to Smile mangu i anie znam, ale zatim jsem s ni nikdy nezacla - tedy, nikdy jsme ji nesledovala - muj bratr je v tomhle ohledu odbornik Smile

.. zase jsme se rozkecala Smile vlastne bycgh klidne napsala i nejakou tvrdsi slashovou povidku, ale mam dojem, ze lide tady by nebyli moc "nadseni" Smile
Návrat hore Goto down
Angela
Pocestný duch
Pocestný duch
Angela


Počet príspevkov : 51
Age : 29
Bydlisko : Praha
Nálada : Po dlouhé době zase ready!
Registration date : 12.06.2011

AŽ UMŘU, NEPŮJDU DO NEBE - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: AŽ UMŘU, NEPŮJDU DO NEBE   AŽ UMŘU, NEPŮJDU DO NEBE - Stránka 2 Empty19.06.11 21:49

Mám pro tebe bojový úkol... Very Happy Příště povídka v: první osobě, více akce a klidně to může být pokračování téhle.... Já si myslím, že by se nikdo nezlobil... Very Happy:D:D
Návrat hore Goto down
http://takahashiyuri.blogspot.com
Maky
Žltočočko
Žltočočko



Počet príspevkov : 854
Registration date : 14.09.2009

AŽ UMŘU, NEPŮJDU DO NEBE - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: AŽ UMŘU, NEPŮJDU DO NEBE   AŽ UMŘU, NEPŮJDU DO NEBE - Stránka 2 Empty25.06.11 23:23

Hm, hm.. dlouho jsem nepsala v první osobě. Raději píšu v drhé ale čas od času ráda zkusím i tu první - mám-li náladu.. není to špatný úkol - možná to udělám, ale nic neslibuji Smile nicméně- budu pamatovat na tvé zadání!

Návrat hore Goto down
Angela
Pocestný duch
Pocestný duch
Angela


Počet príspevkov : 51
Age : 29
Bydlisko : Praha
Nálada : Po dlouhé době zase ready!
Registration date : 12.06.2011

AŽ UMŘU, NEPŮJDU DO NEBE - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: AŽ UMŘU, NEPŮJDU DO NEBE   AŽ UMŘU, NEPŮJDU DO NEBE - Stránka 2 Empty26.06.11 11:03

Nic jiného ti ani nezbývá Very Happy
Návrat hore Goto down
http://takahashiyuri.blogspot.com
Sponsored content





AŽ UMŘU, NEPŮJDU DO NEBE - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: AŽ UMŘU, NEPŮJDU DO NEBE   AŽ UMŘU, NEPŮJDU DO NEBE - Stránka 2 Empty

Návrat hore Goto down
 
AŽ UMŘU, NEPŮJDU DO NEBE
Návrat hore 
Strana 2 z 2Choď na stránku : Previous  1, 2
 Similar topics
-

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
 :: Seriál :: Fanfiction :: Dokončené poviedky :: Maky-
Prejdi na: