Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
DomovDomov  HľadaťHľadať  Latest imagesLatest images  RegistráciaRegistrácia  StránkaStránka  Prihlásenie  

 

 05x17 99 Problems

Goto down 
+8
Hiro666
str8tking
dzajnisko
cleo
dion-fortune
Ellen
Fay
Panthera
12 posters
Choď na stránku : Previous  1, 2
AutorSpráva
gilgy
Nevinná obeť
Nevinná obeť
gilgy


Počet príspevkov : 17
Age : 35
Bydlisko : Jakubov
Nálada : učit se, učit se, učit se :/
Registration date : 18.07.2009

05x17 99 Problems - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: aaaaaaaaaaaa   05x17 99 Problems - Stránka 2 Empty15.04.10 9:14

Tak podľa mňa sa to čím ďalej lepší a lepší, aj keď stále viac sa mi páčili prvé série, ale tak zase povedzme si, že ktorý seriál sa postupne nehorší, ale bolo to suupeeeeeeeeeeeeeeeeeer... jeeežiš, celé jak to bolo, ano super nápad s tou falošnou kravou, ale poviem vám, že ja by som nebola tušila, že ona bude tá falošná, lebo akože tá herečka vyzerala dosť nevinne a nakoniec čo sa z nej vykľuľo, zo začiatku som si myslela, že to bude zase niečo nudného, ale nakoniec som bola milo prekvapená a najviac spokojná s touto epkou Wink

jááááj, a opitý Castiel, booože, ten je bohovský, po Deanovi ho mám najradšej z celého seriálu... Smile i love Cas Smile)) a bože proste krásne to zahral, a jak Sama si pritiahol, tak tiež som čakala, že sa to zvráti nejak a začne ho tam vykusovať, ale tak to je už moja predstavivosť, čo by som ešte nechcela Very Happy:D:D no proste milujem iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiich Smile))

a potom keď zakilovali tú bitch, tak som rozmýšľaľa a akurát hovorím frajerovi, že akože nepovedali tam náhodou, že ju môže zabiť boží posol, čiže Cas, a nakoniec ho zabil Dean, ale potom sa to vysvetlilo, takže som bola rada, takže tak, no a inak a potom jak sa Dean zobral zase preč, akože ja že OMFG, čo on robí, čo ide teda urobiť

a potom tá scéna nakoniec s Lisou, to by som nebola tušila, že pôjde za ňou, ale bolo to dojemné a kebyže to pozerám sama, tak už slzím od dojatia, ale pred frajerom sa trošku hanbím Very Happy:D:D hehe.... no ale inak v pohodičke, celé to bolo super, smiala som sa, dojalo ma to, a aj dej bol uplne super... jaaaj, teším sa na zajtra na ďalší diel Smile
Návrat hore Goto down
Ellen
Žltočočko
Žltočočko
Ellen


Počet príspevkov : 694
Age : 53
Bydlisko : SR
Nálada : hope never dies...
Registration date : 23.03.2008

05x17 99 Problems - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 05x17 99 Problems   05x17 99 Problems - Stránka 2 Empty15.04.10 12:32

gilgy napísal:
že ja by som nebola tušila, že ona bude tá falošná, lebo akože tá herečka vyzerala dosť nevinne a nakoniec čo sa z nej vykľuľo..
Mne sa na nej od začiatku čosi nevidelo, len som nevedela prísť na to, čo to je. Na môj vkus sa správala príliš bohorovne a sem tam som dokonca mala dojem, akoby sa v tom svojom prorokovaní vyžívala.
Preto ma potešilo, keď sa moje podozrenie potvrdilo a ešte viac, keď sa Deanovi podarilo ju zakillerovať.

Inu, opitý Castiel. zaujímalo by ma, koľko toho musí anjel vypiť, aby bol sťatý pod obraz Boží. Lebo v tejto epke bol Cass síce opitý, ale nie až na mol.
Návrat hore Goto down
 
05x17 99 Problems
Návrat hore 
Strana 2 z 2Choď na stránku : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» 05x17 99 Problems
» 05x17 99 Problems

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
 :: Seriál :: Epizódy :: Piata séria-
Prejdi na: