Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
DomovDomov  HľadaťHľadať  Latest imagesLatest images  RegistráciaRegistrácia  StránkaStránka  Prihlásenie  

 

 05x22 Swan Song

Goto down 
+23
Weronička
Anwiel
Portable.Device
majtika01
JMMM
Maky
Ettie
Fay
Ellen
nico
Ax3l
sisa41176
andy
Hiro666
Lex
evetka
cleo
Zizi
Panthera
Sarinka
Evelin
dion-fortune
Silvia
27 posters
Choď na stránku : 1, 2, 3, 4, 5  Next
AutorSpráva
Silvia
Winchester
Winchester
Silvia


Počet príspevkov : 1268
Bydlisko : Bardejov
Nálada : FINALLY!!! Adié žltočočko,vitaj Winchester!
Registration date : 30.11.2007

05x22 Swan Song Empty
OdoslaťPredmet: 05x22 Swan Song   05x22 Swan Song Empty14.05.10 6:33

je zváštne že práve ja zakladám tému k tejto epizode no idem vyjadriť svooje 05x22 Swan Song 934194 05x22 Swan Song 934194 názory.
Takže nebudem tu zhrňať nakolko "slovne"nerozumiem o čom sa tam bavili no pár :
Takže Castiel 05x22 Swan Song 103511 nezomrel pozitívna správa pre všetkých,ktorý toto očakávali.Na chvíľu som sa zľakla,že ten mrtvy bude Bobby pretože mu EVIL Sam Evil or Very Mad zlámal väzy,ale naštastie mu Cas vrátil život.To že Chuck na konci zmizol bolo divné affraid teda riadne.Čo sa týka Deana a toho,že na konci sa vrátil Shocked k svojej priateľke radšej nebudem komentovať toto trocha nebolo podľa mojej chuti,sorry.A Sam 05x22 Swan Song 170639 05x22 Swan Song 170639 toto boli poriadne nervy.To ako sa aj z Adamom hodili do klietky bolo riadne 05x22 Swan Song 460216 05x22 Swan Song 568939 05x22 Swan Song 568939 ale čo robil Sam pod tou lampou na konci 05x22 Swan Song 284389 05x22 Swan Song 284389 05x22 Swan Song 284389 05x22 Swan Song 934194
Návrat hore Goto down
dion-fortune
Winchester
Winchester
dion-fortune


Počet príspevkov : 12342
Age : 33
Bydlisko : saphire ocean :)
Nálada : k-popovská :D
Registration date : 01.12.2007

05x22 Swan Song Empty
OdoslaťPredmet: Re: 05x22 Swan Song   05x22 Swan Song Empty14.05.10 6:49

no tak toto teda bolo.... ako to povedať.... super, napínavé, dojemné, EPIC a na druhú stranu mi tam niektoré veci prišli cliché, odfláknuté a neviem..... takto rozporuplné pocity po epke som už dávno nemala. na jednu stranu som hrozne sklamaná a na druhú si myslím, že to lepšie spraviť nemohli Laughing

no nič. čo ma dostalo bol úúúplne koniec, keď sa tam objavil Sam. ako mám po takýchto šokoch ísť na skúšku a prežiť čakanie na 6 serku????? samozrejme, že si ten cliff nemohli odpustiť 05x22 Swan Song 202744

ale čo sa mi fakt fakt fakt páčilo bolo to písanie o impale a tie spomienky a aj to ako to chuck komentoval. to vymysleli ozaj bravúrne 05x22 Swan Song 104346

no a ja letím ešte niečo zopakovať, nech to dnes dám Laughing
Návrat hore Goto down
Evelin
Nevinná obeť
Nevinná obeť
Evelin


Počet príspevkov : 18
Age : 33
Registration date : 15.03.2009

05x22 Swan Song Empty
OdoslaťPredmet: Re: 05x22 Swan Song   05x22 Swan Song Empty14.05.10 8:31

Ja som sa 3/4 časti poriadne nudila, vravela som si, čo to je za finále - pomalý spád, všetko očakávané ... nuž ale ten koniec si to vylepšil, hlavne tými nostalgickými spomienkami a Deadnovým naklusom na cmiter (inak taký krááásny cmiter to bol! Cool Laughing ) samozrejme i celej Samovej(Devil) akcii... som rada, že je Cass späť, určite s koncom rozpuknutia ako žaby, by som sa nezmerila 05x22 Swan Song 934194 ... Nanajvýš podivné mi prišlo zmiznutie Chucka a objavenie sa Sama pred Lisiným domkom ... nuž keby sa ale neobjavil, mohla som to považovať za alternatívny koniec celého seriálu, vlastne sa to tak dá stále považovať... v podstate som spokojná, nuž myslím, že až natoľko, že "good bye, Supernatural" v mojom podaní je namieste. Bolo mi cťou tráviť všetky tie skvelé chvíľky s naj seriálom, aký som kedy videla, nuž ale treba sa posunuť dál. 05x22 Swan Song 103511 05x22 Swan Song 103511 05x22 Swan Song 103511
Návrat hore Goto down
Sarinka
Diabolský admin
Diabolský admin
Sarinka


Počet príspevkov : 7654
Age : 35
Bydlisko : Cardiff, UK
Nálada : Sherlocked
Registration date : 29.11.2007

05x22 Swan Song Empty
OdoslaťPredmet: Re: 05x22 Swan Song   05x22 Swan Song Empty14.05.10 10:37

To sa ani slovami nedá vyjadriť, aké veľké sklamanie toto bolo. Celú dobu som sa strašne nudila, konečne sa tešila, keď prišlo na boj medzi Michaelom a Luciferom a tam sa nič nestalo. Toto mal byť koniec celého seriálu? To si snáď robia srandu. Supernatural pre mňa oficálne skončil týmto.
Návrat hore Goto down
http://sarinka.tumblr.com/
dion-fortune
Winchester
Winchester
dion-fortune


Počet príspevkov : 12342
Age : 33
Bydlisko : saphire ocean :)
Nálada : k-popovská :D
Registration date : 01.12.2007

05x22 Swan Song Empty
OdoslaťPredmet: Re: 05x22 Swan Song   05x22 Swan Song Empty14.05.10 11:30

ja som si myslela, že neexistuje spôsob, ktorým by vo mne vzbudili záujem o 6 serku, ale samovi a chuckovi sa to podarilo Laughing chcem vedieť čo bude so samom a hlavne čo z neho teraz je.... berúc na vedomie tú démonskú krv, pobyt v pekle a lucíka v tele.... a samozrejme to zmiznutie chucka mi tiež leží v žalúdku Laughing

dean ma no ehm dosť sklamal. ten návrat k lise... no ja neviem. to bolo tak cliché, že keby to fakt bol koniec seriálu tak neviem neviem. lisu aj bena milujem a páčili sa mi tie momenty, keď ukazovali akoby chcel byť s nimi, ale fakt mu dať happy apple pie life mi príde ako vrchol trápnosti Rolling Eyes viem, že to sľúbil and all, ale aj tak by bolo lepšie ak by chcel sama priviesť späť. kurňa však sám najlepšie vie aké to je byť v pekle a to ho tam srsly chce nechať škvariť???? total fail toto....

fight michael vs lucík.... keďže mi absolútne nesadol ten herec, čo hrá adama, nejako mi to žily netrhalo, že to tak odflákli Laughing neviem, ale michael mi prišiel vrcholne nepresvedčivý v tomto podaní Rolling Eyes

aj jared sa mohol snažiť trocha viac, keď už sme pri tom, ale tak zahrané to bolo obstojne 05x22 Swan Song 934194

čo ma ešte celkom motivovalo bolo, že vrátili castielovi späť jeho "anjelkosť" Laughing teda jupí jé casík je konečne opäť vo švungu Laughing

je pravda, že na finále to bolo trocha málo dramatické, ale mne ten pomalý spád nevadil. myslím, že keďže to mal byť koniec seriálu to bolo podané ozaj pekne. ako som už písala predtým veľmi sa mi páčili tie vstupy chucka. ja som to ozaj vnímala akoby sa s nami lúčili a bol to THE END. normálne ma chytá nostalgická nálada 05x22 Swan Song 199226 viem, že ide byť ďalšia séria a ja ju teda rozhodne plánujem pozerať, ale aj tak vo mne tá epka zanechala pocity, že supernatural skončil 05x22 Swan Song 199226
Návrat hore Goto down
Panthera
Winchester
Winchester
Panthera


Počet príspevkov : 1308
Age : 43
Bydlisko : Brno
Nálada : Think slashy... be horny... ;)
Registration date : 27.07.2009

05x22 Swan Song Empty
OdoslaťPredmet: Re: 05x22 Swan Song   05x22 Swan Song Empty14.05.10 12:21

V rámci obědové pauzy, myslím, že mi moc chutnat nebude. Rolling Eyes
Klidně kamenujte, ale dnes pozitivní nebudu ani náhodou.

Rozhovor Sam&Dean, nepokusíš se mě zachránit, pokusím, bla, bla, bla. Laciné, i když čekané. Stále vnitřně odmítám fakt, že by neměli být oni dva v Bettyně navždy. Z těch všech ficů jsem zjevně mimoň.

Následující děj byl poněkud rozvláčněný, ovšem pak jsem se začala smát, Dean na bitevním poli s Def Leppard - našly by se trefnější songy s lepším rytmem, Castiel s Molotov koktejlem - v láhvi byl olejíček z Jeruzaléma = primární archanděl by měl být tuhej jak nikdo druhej. A pak Koblihův odchod ze scény ve formě sekané. Very Happy (já z toho byla tak v šoku, že jsem za bezduchého řehotu sjela ze židle pod stůl, ne, do této chvíle jsem neuronila ani jednu slzu)

Kobliha zpět nahoře a s vyšší příčkou, byla to jedna z očekávaných možností, alespoň z něj nebudou dále dělat kašpara.

Dean dostávající od evil!Sama na budku, sice jsem na whumpy, ale tohle nebyl můj oblíbený šálek čaje.

Další scény, které se mi po Chuckovi líbily, byl vzpomínkový souhrn bratří v Impale. Ten vítr na pozadí byl vynikající a vlastně to bylo první místo v dnešní epce, kde mi ukáply opravdové slzy ze vzpomínek a ne ze zoufalství děje.

Druhé místo byl Sam s Adamem plachtící zpátky do klícky. To mě jak se lidově říká - hodně vzalo, dokonce víc, než Chuckův projev v závěru, kterým to Kripkouš částečně zakončil. I když nevím, co od šestky čekat, trvám si na svém, že ta se stát neměla. Sad

Co říci celkově k epce, bylo to plytké, vzhledem k posledním epkám jen vývar, možná jsem čekala něco víc, překvapení, cokoliv, co by mě zvedlo ze židle, ale tento díl se pro mě zdá být spíše zklamáním. Chápu, že z té smyčky, do které se tvůrci zamotali se nedalo jednoduše vybruslit, ale šance tu byly. Škoda, že se tímto způsobem rozplynuly. Ne, že bych chtěla happy end, ovšem po takovém konci jsem spíš nešťastná, zůstalo to příliš otevřené. Nejde s klidem v duši říct, zemřeli a svět šel dál. Bych to zkousla, pobékala jako želva a pohoda. Takhle mám plačtivou náladu a ještě ve mě jako bonus hlodá červ, proč se v závěru objevil Sam u Lisina domečku a smutně koukal na "šťastného" Deana. Deus ex machina mi jednoduše hodně vadí. Takhle bych si konec Apokalypsy nepředstavovala.

Celkový dojem je opravdu rozporuplný a z toho jsem zklamaná.


Poznámka hnidopicha:

Jak je to se zpětným zrcátkem Impaly? Někdy tam je a někdy záhadně zmizí. Bettynka je opravdu magické autíčko.

Slasharovy poznámky:
Spoiler:
Návrat hore Goto down
http://www.panthera-cz.com
dion-fortune
Winchester
Winchester
dion-fortune


Počet príspevkov : 12342
Age : 33
Bydlisko : saphire ocean :)
Nálada : k-popovská :D
Registration date : 01.12.2007

05x22 Swan Song Empty
OdoslaťPredmet: Re: 05x22 Swan Song   05x22 Swan Song Empty14.05.10 12:36

práve som dospela k záveru, že Chuck je Boh. Laughing
Návrat hore Goto down
Zizi
Winchester
Winchester
Zizi


Počet príspevkov : 4217
Age : 36
Bydlisko : Havaj
Nálada : Everyday is another opportunity to shine :)
Registration date : 05.04.2008

05x22 Swan Song Empty
OdoslaťPredmet: Re: 05x22 Swan Song   05x22 Swan Song Empty14.05.10 12:54

dion: aj mňa to na konci napadlo 601 601

Asi by som mohla vyjadriť aj ja zopár pocitov. SN je to najkrajšie čo ma dnes mohlo čakať. Ako písala dion aj na mňa to pôsobilo ako koniec. Aj keď teda koniec to nebol, tak to tak proste pôsobilo.
Mne sa epizóda páčila, po dlhom čase mi zasa niekoľkokrát vyhŕkli slzy a tá vsuvka s Impalou sa mi tiež veľmi páčila. Bratské momenty, potom objatie Bobby - Sam a lol to Casove vtipkovanie 601 601

Neviem prečo som dve dôležité scény doslova očakávala, alebo skôr som mala pri nich pocit deja vu, ale možno sa mi o nich snívalo, kto vie. Zasa mám to svoje obdobie, kedy neviem, čo sa mi sníva a čo nie 05x22 Swan Song 99937
No boli to scény ako Lucifer a Michael padli do pekla, či kamto, do tej jamy. A napokon ten koniec. Sam pozorujúci Deana.

Mám taký pocit, že Sam za Deanom nepôjde. Nechá ho žiť svoj život a možno sa náhodou niekde stretnú to neviem.

Eric má jedno veľké šťastie a to, že Bobbyho nezabil nadobro, za čo vlastne vďačíme Bohu, čo oživil Casa a ten zariadil Bobbyho prebratie. Takže Suma sumárum, ja viem, že kopu vecí som nespomenula, ale tak dnes mi to fakt s tým myslením nejde Very Happy ale proste sa mi tá epka páčila a to od začiatku, kedy som začula Carry on my wayward son až po koniec, kedy zhasla lampa. 05x22 Swan Song 430869
Návrat hore Goto down
cleo
Winchester
Winchester
cleo


Počet príspevkov : 4946
Bydlisko : Wales
Nálada : upršaná :D
Registration date : 10.05.2008

05x22 Swan Song Empty
OdoslaťPredmet: Re: 05x22 Swan Song   05x22 Swan Song Empty14.05.10 14:01

Nuda, nuda a nuda. Tak trapne a nudne finale som este nevidela. Som si ista, ze o 6 seriu ani nezakopnem. Mali tolko moznosti, ako to dôstojne ukoncit, ale nie zvolili si to najhorsie co sa mohlo stat. Totalne mimo charakteru postav, Castiel zas anjel, ako sorry ta jeho a aj Bobbyho smrt a potom ozivenie bolo stupidne a uplne zbytocne...ziadna drama, napätie nic...absolutne nic...je to cele horsie, ako telenovela a ten koniec, ako vazne? Nechapem naco je tvorcom este 6 seria, ked uz teraz sa topia vo vlastnom pote a toto dali ako finalnu epku. Je mi to luto, ale toto ma dorazilo a so SN 100% koncim...
Návrat hore Goto down
evetka
Lovec v plienkach
Lovec v plienkach
evetka


Počet príspevkov : 206
Age : 35
Bydlisko : Ostrava
Registration date : 02.05.2008

05x22 Swan Song Empty
OdoslaťPredmet: Re: 05x22 Swan Song   05x22 Swan Song Empty14.05.10 15:27

Tak za sebe sice nemůžu říct, že by to vzhledem k faktu, že se jednalo o finále, byla bůhvíjaká akční bomba a že si to budu neustále pouštět dokola, ale mě se to i přesto moc líbilo... 05x22 Swan Song 430869 beru to jako Kripkeho zakončení celého příběhu, jeho plánu na pět let (i když dost možná to původně takhle nezamýšlel) a co se bude se SN dít teď netuším, každopádně se koukat budu, ať si pak můžu udělat názor. Chuckovo vyprávění se mi moc líbilo, sestřih scén se Samem a Deanem tež, až mě z toho přepadla nostalgie, přece jen jsem strávila se SN (nebo SN se mnou Very Happy ) pár let, kdy jsem se na něj každý pátek ráno těšila a teď ta etapa skončila 05x22 Swan Song 460216

Asi jediné, co mi tam dnes nesedělo, byl konec a Dean s Lisou, nevím no.. asi bych raději, kdyby to končilo happyendem, kdy Sam a Dean jedou lovit další příšeru.. Ale možná je to zase půda pro další sérii, i když nevím, co si o ní mám zatím myslet. Aspoň, že se tam objevil ten Sam (pokud to byl pořád nebo resp. zase on 603 )

Uznávám, že pátá série se mi líbila celkově nejméně, protože u všech ostatních si pod názvem epizody dokážu vybavit, co se v ní dělo, v případě této série už bohužel moc ne, připadalo mi, že tomu chybělo dodržení nějaké hlavní linie a tak nějak najednou se to v posledních pár epkách asi snažili dohnat a zčistajasna se octli tváří v tvář luciferovi, aniž by k tomu (alespoň pro mě) předchozí epky trošku více směřovaly, ale to by asi patřilo do nějakého topicu o zhodnocení celé řady 603

Každopádně jak se říká, sto lidí sto chutí a co člověk, to názor Very Happy
Návrat hore Goto down
Lex
Pocestný duch
Pocestný duch
Lex


Počet príspevkov : 84
Age : 32
Bydlisko : DNV
Nálada : prisposobuje sa okoliu
Registration date : 17.06.2008

05x22 Swan Song Empty
OdoslaťPredmet: Re: 05x22 Swan Song   05x22 Swan Song Empty14.05.10 18:01

Platí, čo povedala Cleo.. &veľmi veľké sklamanie.. 05x22 Swan Song 332617
Návrat hore Goto down
http://www.google.sk
Hiro666
Crossroads demon
Crossroads demon
Hiro666


Počet príspevkov : 562
Age : 36
Bydlisko : Michalovce
Nálada : good
Registration date : 28.12.2007

05x22 Swan Song Empty
OdoslaťPredmet: Re: 05x22 Swan Song   05x22 Swan Song Empty14.05.10 21:25

Podla mna to nebolo az take velke sklamanie
Pacili sa mi Chuckove vsuvky do pribehu.
Len skoda ze tu nebol aspon kratky suboj medzi Michealom a Luciferom.
Návrat hore Goto down
andy
Pocestný duch
Pocestný duch
andy


Počet príspevkov : 55
Age : 45
Bydlisko : bratislava
Nálada : v ocakavani lepsich zajtrajskov
Registration date : 06.11.2008

05x22 Swan Song Empty
OdoslaťPredmet: Re: 05x22 Swan Song   05x22 Swan Song Empty14.05.10 21:38

Tak ja som revala od zaciatku do konca, strasna melodrama to bola. Tiez sa mi to skor nepacilo ako pacilo, nakoniec to riesenie bolo prilis jednoduche. Som strasne zvedava na siestu seriu, dufam, ze nebudu len stale vyplakavat.
Tajne som dufala, ze nejako viac zasiahne boh a dean uz nebude "inside dead" a zacne mat nejaku nadej a so samom budu znovu pri rockovej hudbe lovit priserky, zivot je potom veselsi.
Návrat hore Goto down
andy
Pocestný duch
Pocestný duch
andy


Počet príspevkov : 55
Age : 45
Bydlisko : bratislava
Nálada : v ocakavani lepsich zajtrajskov
Registration date : 06.11.2008

05x22 Swan Song Empty
OdoslaťPredmet: Re: 05x22 Swan Song   05x22 Swan Song Empty14.05.10 22:02

dion-fortune napísal:
práve som dospela k záveru, že Chuck je Boh. Laughing

aj mne to napadlo. a zabavne na tom je, ze on, ked ho prvykrat stretli, tak aj povedal, ze je boh :rofl:

a sam je urcite duch, preto ta lampa zhasla.
Návrat hore Goto down
sisa41176
Nevinná obeť
Nevinná obeť



Počet príspevkov : 14
Registration date : 03.01.2008

05x22 Swan Song Empty
OdoslaťPredmet: Re: 05x22 Swan Song   05x22 Swan Song Empty14.05.10 22:23

Nechapem tych sklamanych,aku dramu ste este chceli,preco Vas to sklamalo,mne sa ten koniec pacil,bol pekny dostojny.
Návrat hore Goto down
dion-fortune
Winchester
Winchester
dion-fortune


Počet príspevkov : 12342
Age : 33
Bydlisko : saphire ocean :)
Nálada : k-popovská :D
Registration date : 01.12.2007

05x22 Swan Song Empty
OdoslaťPredmet: Re: 05x22 Swan Song   05x22 Swan Song Empty14.05.10 22:32

andy: duch alebo démon Laughing *fingers crossed for demon* Laughing

k epke... no ja ňou tiež nie som práve nadšená, ale zlé to podľa mňa nebolo Laughing aj keď 6 serku budem pozerať asi skôr len zo zvyku a zvedavosti, než preto, že by som fakt chcela Laughing
Návrat hore Goto down
evetka
Lovec v plienkach
Lovec v plienkach
evetka


Počet príspevkov : 206
Age : 35
Bydlisko : Ostrava
Registration date : 02.05.2008

05x22 Swan Song Empty
OdoslaťPredmet: Re: 05x22 Swan Song   05x22 Swan Song Empty14.05.10 22:46

andy a dion: duch nebo démon... nebo anděl??? Laughing já vím, celkem velká blbost, ale u SN by mě to možná ani nepřekvapilo, tam už je možné všechno Laughing
Návrat hore Goto down
Sarinka
Diabolský admin
Diabolský admin
Sarinka


Počet príspevkov : 7654
Age : 35
Bydlisko : Cardiff, UK
Nálada : Sherlocked
Registration date : 29.11.2007

05x22 Swan Song Empty
OdoslaťPredmet: Re: 05x22 Swan Song   05x22 Swan Song Empty14.05.10 22:53

V tejto epizóde bolo toľko klišé, že by sa dalo servírovať ako nedeľný obed. Všetko sa dalo čakať. Nič šokujúce, dej mal spád "poďme spať", nechápem, ako toto mohol napísať Kripke a spraviť z toho finále a vraj by Supernatural takto aj skončil, ak by nebola ďalšia séria, hoci to s tým Samom by asi spravili inak, keďže to asi malo ísť o cliffhanger alebo čo. Že Chuck je Boh je podľa mňa 100% isté, lebo Kripke vravel, že sa tu Boh má ukázať, len zasa nechápem, ako je možné, že keď bol pri ňom Dean, ani raz sa jeho náhrdelník nerozžeravil pri ňom a ani Cas na to neprišiel.
Ako a tie dva šteky, čo mal Mark... 05x22 Swan Song 141995 Mne celá epizóda prišla ako rýchlo zbúchaná, aby nejako aspoň vyriešili tú apokalypsu a zbavili sa Lucifera. Viem, že ich rozpočet je utiahnutý, ale come on, to kvázi čakanie Lucifera a Michaela a chodenie hore dole, kým príde Dean. Jaredove nepresvečivé herecké výkony (zasa!!), neverila som mu ani nos medzi očami, neviem, čo sa to s ním deje, ale omg, hrôza. Mám pocit, že som pozerala iný seriál alebo čo.

Musela som to zo seba dostať a som pripravená na kamene letiace do mojej hlavy... 05x22 Swan Song 934194 Laughing
Návrat hore Goto down
http://sarinka.tumblr.com/
Panthera
Winchester
Winchester
Panthera


Počet príspevkov : 1308
Age : 43
Bydlisko : Brno
Nálada : Think slashy... be horny... ;)
Registration date : 27.07.2009

05x22 Swan Song Empty
OdoslaťPredmet: Re: 05x22 Swan Song   05x22 Swan Song Empty14.05.10 23:09

*stoupne si vedle ní* Very Happy
Jdu do palby s Tebou. Potřebuju zeleninu na lečo a šutry jsem předem vysbírala. 601
Vysvětlení děravé jak řešeto, plno věcí nevyřešených, jak by to fakt natočili za dva dny a rychle pryč od toho. 05x22 Swan Song 934194
Návrat hore Goto down
http://www.panthera-cz.com
andy
Pocestný duch
Pocestný duch
andy


Počet príspevkov : 55
Age : 45
Bydlisko : bratislava
Nálada : v ocakavani lepsich zajtrajskov
Registration date : 06.11.2008

05x22 Swan Song Empty
OdoslaťPredmet: Re: 05x22 Swan Song   05x22 Swan Song Empty14.05.10 23:30

pozrela som si znova rozhovor deana s chuckom a tato epizoda sa mi zacala pacit viac ako na prve pozretie Cool

chuck ocakava telefonat od magdy (marie magdaleny?) a dean sa ho este spyta, ci u neho nie je ten syndrom panna/slapka. Laughing

aj cas v aute bol fakt dobry, aj ten zaver celkom ok.

najmenej presvedcivy moment bol naozaj ten, ked sam zvnutra premoze satana, lebo si spomenie na stastne chvile. njn. a mate pravdu, jared sa tvari divne.
Návrat hore Goto down
Ax3l
Nevinná obeť
Nevinná obeť



Počet príspevkov : 1
Registration date : 15.05.2010

05x22 Swan Song Empty
OdoslaťPredmet: Re: 05x22 Swan Song   05x22 Swan Song Empty15.05.10 0:26

takže Chuck je Boh ... dúfam že to nieje narážka na Chucka Norrisa Very Happy
Návrat hore Goto down
nico
Nevinná obeť
Nevinná obeť
nico


Počet príspevkov : 29
Registration date : 12.01.2008

05x22 Swan Song Empty
OdoslaťPredmet: Re: 05x22 Swan Song   05x22 Swan Song Empty15.05.10 0:49

Sarinka napísal:
To sa ani slovami nedá vyjadriť, aké veľké sklamanie toto bolo. Celú dobu som sa strašne nudila, konečne sa tešila, keď prišlo na boj medzi Michaelom a Luciferom a tam sa nič nestalo. Toto mal byť koniec celého seriálu? To si snáď robia srandu. Supernatural pre mňa oficálne skončil týmto.

detto
Návrat hore Goto down
cleo
Winchester
Winchester
cleo


Počet príspevkov : 4946
Bydlisko : Wales
Nálada : upršaná :D
Registration date : 10.05.2008

05x22 Swan Song Empty
OdoslaťPredmet: Re: 05x22 Swan Song   05x22 Swan Song Empty15.05.10 1:01

sisa41176 napísal:
Nechapem tych sklamanych,aku dramu ste este chceli,preco Vas to sklamalo,mne sa ten koniec pacil,bol pekny dostojny.
Ja by som chcela hocijaku dramu, pretoze tam absolutne ziadna nebola...
Návrat hore Goto down
Ellen
Žltočočko
Žltočočko
Ellen


Počet príspevkov : 694
Age : 53
Bydlisko : SR
Nálada : hope never dies...
Registration date : 23.03.2008

05x22 Swan Song Empty
OdoslaťPredmet: Re: 05x22 Swan Song   05x22 Swan Song Empty15.05.10 4:36

Mám veľmi rozporuplné dojmy z kvázi poslednej epizódy. Som presvedčená, že keby nebola plánovaná šestka, Kripke by to bol zakončil inak. Tak to dopadne, keď sa niečo umelo naťahuje. No

Najlepšie na tejto epke bol jednoznačne Chuckov opis záveru príbehu, drobnosti, o ktorých sme nevedeli (lego v chladiči a panáčik v aute), veľmi dojemné a pekné. Keby tým začali aj skončili, mohlo to byť super. Tým, že na konci zmizol, to samozrejme totálne pohnojili. Mne sa Chuck páčil ako človek - prorok a nič viac. Ja len dúfam, že z neho v šestke neurobia nejakú ďalšiu nadprirodzenú bytosť. Chucka ako Boha vylučujem a som rada, že neprezradili, kto je v skutočnosti Boh. Aspoň sa mám na čo tešiť, po sklamaní z tejto akože finálovej epky.
Rozhovor na začiatku: Dean so Samom, nič moc, nudila som sa. Oveľa lepšie to bolo v aute. priam som cítila ako sa Sam bojí a zároveň, ako je Deanovi proti srsti nechať Sama v pekle.
To, že Sam po vstúpení Lucifera do neho zlyhal, ma neprekvapilo, dalo sa to očakávať. Ale rozhovor v zrkadle medzi nimi dvoma mohol byť zaujímavejší a tá Azazelova banda, ktorú Sam/Lucifer skántrili bola dosť od veci. Rolling Eyes Je aj pravda, že Sam Lucifera zahral len napoly dobre. Niekedy mi to pripadá, že sa už ani nesnaží, naozaj hrať. Niekto by ho mal ísť kopnúť do píšťaly, aby sa vzchopil a prestal odrbávať robotu. 601
Adam/Michael tiež nič moc, ale ani som to nečakala. Adam nemá charizmu potrebnú na stvárnenie archanjela Michaela, preto mi ani nevadilo, že sa medzi nimi ten súboj neodohral.
Zaujímavým prekvapení bolo zabitie Castiela a Bobbyho. Ale veľkou chybou bolo ich oživenie. Nebola som nadšená, že ich Lucík zabil, ale keď ich už nechali zomrieť, nemali ich oživovať. Tým pokazili celkový dojem. Ak ich už chceli oživiť (napr. Castiela) mali tak spraviť až v ďalšej sérii. Bolo by to napínavejšie.
To, ako sa Dean potom vrátil k Lise bolo fakt trápne. Lisa mi nevadí, ale celé to bolo zle. Totálne zle. A aby to ešte dorazili, tak na konci ukázali Sama pri jej dome, zatiaľ čo sme si mysleli, že je v pekle. Takéto konce, keď mŕtvola, monštrum ožije tesne pred záverečnými titulkami, mi na amerických filmoch vždy najviac vadili, navyše je to už hrozne obohraté. Mali nás nechať v domnení, že Sam hnije v pekle a nie že behá po zemi, akoby sa nič nestalo.
Priznávam, že som sklamaná, hlavne z toho už otrepaného oživenia Castiela, Bobbyho, zmiznutia Chucka, návrat Deana k Lise a predovšetkým z znovuobjavenia Sama na zemi. Polovicu epky by som vystrihla, škoda.
Návrat hore Goto down
Fay
Diabolský admin
Diabolský admin
Fay


Počet príspevkov : 2327
Age : 36
Bydlisko : psychiatrické oddelenie NR - izba č.16
Nálada : *tudududú tudútúúúú*
Registration date : 03.03.2009

05x22 Swan Song Empty
OdoslaťPredmet: Re: 05x22 Swan Song   05x22 Swan Song Empty15.05.10 8:25

citácia :
Polovicu epky by som vystrihla

PRESNE! Ani na druhé pozretie (pri prvom som zaspala, ehm) ma táto epka nepresvedčila o tom, že ju budem brať ako dôstojné finále.. Mám pocit, že si všetky postavy robia srandu sami zo seba - Sam po hektolitroch krvi, Dean ako jeho "dvorný šašo", ktorý ho šiel odprevadiť aj k Lucimu.. skôr začínam mať pocit, že tam niekto číta poviedky a dáva ich dokopy (prečo vynechávajú ten slash?) - našla som v tom MIN 2!!
Anyway, nebudem tu písať čo sa mi nepáčilo, lebo to asi nemá význam - páčil sa mi Cas.. Misha je jednoducho skvelý a jeho puppy eyes a úsmevy na Samíka.. oh yes.. drool Čisto zo sebeckých a slasherských dôvodov sa mi strašne páčilo, ako dostal Dean výprask (hlavne časť, kde si ho Sami/Luci pritiahol po kapote Impy 05x22 Swan Song 430869 ).. samozrejme super bol Cas (naozaj majú životov jak mačence).. inak ma nič nenapadá..
K záveru - Lisa/Dean je asi jediný, z môjho pohľadu akceptovateľný het pairing, lenže sem sa to vôbec nehodilo! Bavili sme sa o tom s cleo, neviem či sa to nezdá aj vám, ale toto by Dean, na ktorého pozeráme 5 sérii za nič na svete neurobil! Hlavne nie hneď!!! Šiel by sa ožrať, najskôr s Bobbym.. nech mi nikto nehovorí, že sa len tak dvihne a pôjde do fucka.. Don't like, toto bolo fakt fakt celé zle (aby ste ma nechápali inak ako to myslím, mne by sa to lúbilo, ale v INEJ epke, nie vo finále). To ako sa Lise vyplakal na ramene - oka, najs, lenže po tomtotýždňovom emočnom zážitku Sparty/Mira to bolo na porovnanie tak ako kvapky do nosa a 70% domáca slivovica.. A Sam na konci - myslím, že je v ňom buď Luci alebo iný démon? Inak si to neviem vysvetliť.. a zase sa vraciame k mojej teórii, že bráškovia síce budú spolu ae jeden bude DEAD..
Návrat hore Goto down
http://supernaturalcon.j2fans.cz/
Sponsored content





05x22 Swan Song Empty
OdoslaťPredmet: Re: 05x22 Swan Song   05x22 Swan Song Empty

Návrat hore Goto down
 
05x22 Swan Song
Návrat hore 
Strana 1 z 5Choď na stránku : 1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» 05x22 Swan Song
» 05x22 Swan Song
» 05x22 Swan Song
» 05x13 The Song Remains the Same
» 05x13 The Song Remains The Same

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
 :: Seriál :: Epizódy :: Piata séria-
Prejdi na: