Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
DomovDomov  HľadaťHľadať  Latest imagesLatest images  RegistráciaRegistrácia  StránkaStránka  Prihlásenie  

 

 4. SK/CZ SN MEET

Goto down 
+11
ivan2321
Ellen
nikita
Fay
Panthera
Samabel
Zizi
Anwiel
Ettie
dion-fortune
SkreechTina
15 posters
Choď na stránku : Previous  1, 2, 3, ... 11, 12, 13  Next
AutorSpráva
Ettie
Winchester
Winchester
Ettie


Počet príspevkov : 1500
Age : 34
Bydlisko : in the arms of the angel
Nálada : falling out of a perfect dream coming out of the blue..
Registration date : 13.01.2008

4. SK/CZ SN MEET - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 4. SK/CZ SN MEET   4. SK/CZ SN MEET - Stránka 2 Empty16.07.10 20:57

ahojte Smile
ako som tinke uz pisala:( tak ja mozem len ke... praha sa este riesi lebo moj milovany fotrik ma zase nieco ine na "starosti" ale to je jedno...
kazdopadne som uvazovala..ze v ke..mame taky "SPN" podnik Very Happy v ktorom sme sice boli len raz (podaktori Very Happy Razz ) ale je tam perfektne a hlavne lacno.. je tam jedlo, pitie, biliard, stolny futbal..jediny problem je, ze tam je cez vikend zatvorene, tak to budem riesit, ci by sa to nedalo objednat Smile dam vcas vediet... + ma napadol bowling nedaleko, kino, zoo a 100% budeme musiet ist na bobobu drahu Very Happy viac ma nic nenapadlo Sad ale uz sa na vas tesim Smile
p.s. od pondelka si davam za ulohu zistovat informacie o tom pube a podobne Smile ak suhlasit nic ine v ke myslim uz nemame :d mozno tak triton este? Very Happy 4. SK/CZ SN MEET - Stránka 2 807248

EDIT::: ten podnik pada, maju zatvorene a kvoli nam nemienia ostat v sobotu v praci a inak by sme sa tam ani nedoplatili potom...
ale ELLEN prisla so super napadom Smile tak budeme spolupracovat a vymyslime veci, co a ako Smile a tessime:)
Návrat hore Goto down
http://modrestuhy.blog.cz/
SkreechTina
Winchester
Winchester
SkreechTina


Počet príspevkov : 2962
Age : 36
Bydlisko : Bratislava-Dúbravka
Nálada : dovolenková
Registration date : 27.01.2008

4. SK/CZ SN MEET - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 4. SK/CZ SN MEET   4. SK/CZ SN MEET - Stránka 2 Empty25.07.10 12:42

Ettie: Myslím na teba aj s tou správou, čo si mi písala Wink keď bude ten zoznam hotový, hneď sa ti ozvem Smile

Teraz oznam pre tých, čo sa spolu stretneme v nejakom tom meste:

PLS? dajte mi vedieť, kto príde, aby som aj ja vedela potom podľa počtu zariadiť nejaké veci Smile To znamená, že mi napíšete, pošlete holuba, alebo dymové signály so súradnicami mesta (BA, BB, KE, Praha - zatiaľ) a teda aj súhlas s tým, že tam prídete, budete. presné vymedzenie dní ešte na dané mesto nemám, ale tak PRAHA bude isto nedeľa (večer) a pondelok.

To je zatim vše odo mňa, užívajte si leto a nezabúdajte, že okrem otravných komárov vás miestami budem otravovať aj ja Smile
Návrat hore Goto down
Ellen
Žltočočko
Žltočočko
Ellen


Počet príspevkov : 694
Age : 53
Bydlisko : SR
Nálada : hope never dies...
Registration date : 23.03.2008

4. SK/CZ SN MEET - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 4. SK/CZ SN MEET   4. SK/CZ SN MEET - Stránka 2 Empty26.07.10 3:06

Ja určite prídem na meet v Košiciach. 4. SK/CZ SN MEET - Stránka 2 77756
Návrat hore Goto down
Anwiel
Winchester
Winchester
Anwiel


Počet príspevkov : 4325
Age : 35
Bydlisko : Praha
Nálada : smíšená
Registration date : 09.04.2008

4. SK/CZ SN MEET - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 4. SK/CZ SN MEET   4. SK/CZ SN MEET - Stránka 2 Empty31.07.10 23:32

Hádám, že mě nic nesrazí, nikdo nezabije a to platí i o mně samotný, takže u mě ta Praha jistá!! Už se na Vás těším, lidi!! dance
Návrat hore Goto down
http://www.anwiel.blog.cz
Anonymný
Anonymný




4. SK/CZ SN MEET - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 4. SK/CZ SN MEET   4. SK/CZ SN MEET - Stránka 2 Empty03.08.10 20:46

Anwiel: no do Prahy sa ja osobne veľmi teším. Very Happy Som tam ešte nikdy nebola. 603
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný




4. SK/CZ SN MEET - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 4. SK/CZ SN MEET   4. SK/CZ SN MEET - Stránka 2 Empty04.08.10 13:21

pripájam sa k LittleDevil ja sa tiež teším do Prahy a moc Smile aj mna čaká premiéra v tomto meste Smile
Návrat hore Goto down
Nemix
Winchester
Winchester
Nemix


Počet príspevkov : 1137
Age : 39
Bydlisko : Praha
Nálada : ...s TFW jde všechno líp...
Registration date : 04.02.2010

4. SK/CZ SN MEET - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 4. SK/CZ SN MEET   4. SK/CZ SN MEET - Stránka 2 Empty04.08.10 13:47

holky Praha je opravdu krásná - já se tam na vás všechny těším a už se nemůžu dočkat Laughing Laughing
Návrat hore Goto down
Anwiel
Winchester
Winchester
Anwiel


Počet príspevkov : 4325
Age : 35
Bydlisko : Praha
Nálada : smíšená
Registration date : 09.04.2008

4. SK/CZ SN MEET - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 4. SK/CZ SN MEET   4. SK/CZ SN MEET - Stránka 2 Empty04.08.10 14:09

No, tak to se těšte, Praha je krásná!! Twisted Evil
Návrat hore Goto down
http://www.anwiel.blog.cz
Anonymný
Anonymný




4. SK/CZ SN MEET - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 4. SK/CZ SN MEET   4. SK/CZ SN MEET - Stránka 2 Empty06.08.10 8:27

Anwiel: Teším a moc Smile a aj na teba a všetkých čo prídu do Prahy Smile
Návrat hore Goto down
Ettie
Winchester
Winchester
Ettie


Počet príspevkov : 1500
Age : 34
Bydlisko : in the arms of the angel
Nálada : falling out of a perfect dream coming out of the blue..
Registration date : 13.01.2008

4. SK/CZ SN MEET - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 4. SK/CZ SN MEET   4. SK/CZ SN MEET - Stránka 2 Empty08.08.10 9:51

ahojte Smile tak, zda sa, ze sa mi podari i ta praha Smile ovsem z ke mi ide potom o 9 dako vlak Very Happy taze tak dako Smile ale prahu si uzijem na plno (i ked bohuzial asi s priveskom za nami Very Happy (inak sa to riesit nedalo Very Happy ) ) a uz sa na vas velmi tesim!
Návrat hore Goto down
http://modrestuhy.blog.cz/
sisel
Žltočočko
Žltočočko
sisel


Počet príspevkov : 754
Age : 34
Bydlisko : Žilina
Nálada : skúškové obdobie :D
Registration date : 12.03.2008

4. SK/CZ SN MEET - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 4. SK/CZ SN MEET   4. SK/CZ SN MEET - Stránka 2 Empty15.08.10 20:33

no, dlho som nebol na fore, ale rad by som siel na ten meet Smile
nejak som nezistil presny datum KE z vasich prispevkov(asi preto ze som ich cital len tak zbezne Very Happy ), ale tak ma napadlo, ci by ste nemohli byt v KE v piatok 20. augusta, na hlavnej bude vystupovat AC/DC revival, videl som ich teraz v Snine na rockovom festivale, boli peckovi, aj ked ten spevak, no to proste musite vidiet Very Happy
Návrat hore Goto down
Ettie
Winchester
Winchester
Ettie


Počet príspevkov : 1500
Age : 34
Bydlisko : in the arms of the angel
Nálada : falling out of a perfect dream coming out of the blue..
Registration date : 13.01.2008

4. SK/CZ SN MEET - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 4. SK/CZ SN MEET   4. SK/CZ SN MEET - Stránka 2 Empty16.08.10 11:11

adam, ce killmnem teraz bo az v piatok? jak nevedel presny datum a ja som ti vzduch pisala bez pismenok? Very Happy
21. by mali byt ke, pokial si pamatam Smile
20 dame mini meeet Very Happy
a ty hold ostanes do 21:D
p.s. uz maaaaaaaaaaaam liiiiiiiiiiiiiistkyyyyyyyyyy do prahyyyyyyyyyyyyyyy tak sa snad uvidime i ty Smile
Návrat hore Goto down
http://modrestuhy.blog.cz/
sisel
Žltočočko
Žltočočko
sisel


Počet príspevkov : 754
Age : 34
Bydlisko : Žilina
Nálada : skúškové obdobie :D
Registration date : 12.03.2008

4. SK/CZ SN MEET - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 4. SK/CZ SN MEET   4. SK/CZ SN MEET - Stránka 2 Empty16.08.10 14:39

peti, silence! i kill you! Very Happy
PS: odvtedy co si mi to pisala sa mohlo zmenit vela veci Very Happy
Návrat hore Goto down
Ettie
Winchester
Winchester
Ettie


Počet príspevkov : 1500
Age : 34
Bydlisko : in the arms of the angel
Nálada : falling out of a perfect dream coming out of the blue..
Registration date : 13.01.2008

4. SK/CZ SN MEET - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 4. SK/CZ SN MEET   4. SK/CZ SN MEET - Stránka 2 Empty16.08.10 20:10

Very Happy tiez pravda 4. SK/CZ SN MEET - Stránka 2 934194
ale ostanes i na sobotu?
Návrat hore Goto down
http://modrestuhy.blog.cz/
sisel
Žltočočko
Žltočočko
sisel


Počet príspevkov : 754
Age : 34
Bydlisko : Žilina
Nálada : skúškové obdobie :D
Registration date : 12.03.2008

4. SK/CZ SN MEET - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 4. SK/CZ SN MEET   4. SK/CZ SN MEET - Stránka 2 Empty16.08.10 23:22

ak mi najdes noclah Very Happy
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný




4. SK/CZ SN MEET - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 4. SK/CZ SN MEET   4. SK/CZ SN MEET - Stránka 2 Empty17.08.10 11:05

Meet sa nezadržateľne blíži, Smile ja sa tak na vás ludkovia teším Smile že o tri dni to celé vypukne Very Happy Very Happy Very Happy
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný




4. SK/CZ SN MEET - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 4. SK/CZ SN MEET   4. SK/CZ SN MEET - Stránka 2 Empty17.08.10 19:13

Satu: odpočítavaš? Cool Laughing no hej blíži sa nám to, to aby som aj to logo dokončila čo 4. SK/CZ SN MEET - Stránka 2 934194 zatial to nápadne pripomína Team Free Will na vandrovke 4. SK/CZ SN MEET - Stránka 2 316745 4. SK/CZ SN MEET - Stránka 2 316745
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný




4. SK/CZ SN MEET - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 4. SK/CZ SN MEET   4. SK/CZ SN MEET - Stránka 2 Empty17.08.10 19:18

LittleDevil: áno Very Happy už len trikrát sa vyspíme a začína meet lol! 4. SK/CZ SN MEET - Stránka 2 170639 4. SK/CZ SN MEET - Stránka 2 325299 4. SK/CZ SN MEET - Stránka 2 258431 4. SK/CZ SN MEET - Stránka 2 49896

ale no nepodcenuj sa náhodou to logo bude extra origoš Wink
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný




4. SK/CZ SN MEET - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 4. SK/CZ SN MEET   4. SK/CZ SN MEET - Stránka 2 Empty17.08.10 19:21

Satu: tak takýmto štýlom som odpočítavala, keď som bola malá lol 4. SK/CZ SN MEET - Stránka 2 328356 4. SK/CZ SN MEET - Stránka 2 316745 4. SK/CZ SN MEET - Stránka 2 316745
no ale tak oni vážne tak vyzerajú s tými batohmi 4. SK/CZ SN MEET - Stránka 2 99937 4. SK/CZ SN MEET - Stránka 2 99937
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný




4. SK/CZ SN MEET - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 4. SK/CZ SN MEET   4. SK/CZ SN MEET - Stránka 2 Empty17.08.10 19:24

LittleDevil však aj ja Very Happy Very Happy Very Happy lol! ale tak nevrát sa do detských čias Very Happy

akými batohmi? čo som prespala? Very Happy
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný




4. SK/CZ SN MEET - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 4. SK/CZ SN MEET   4. SK/CZ SN MEET - Stránka 2 Empty17.08.10 19:27

Satu: držme sa hesla keď sa už tešíš ako dieťa odpočítavaj ako dieťa 4. SK/CZ SN MEET - Stránka 2 316745 4. SK/CZ SN MEET - Stránka 2 316745 no menšiu úpravu asi 4. SK/CZ SN MEET - Stránka 2 934194 Laughing
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný




4. SK/CZ SN MEET - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 4. SK/CZ SN MEET   4. SK/CZ SN MEET - Stránka 2 Empty17.08.10 19:29

tak ja sa toho hesla držím asi stále Very Happy Very Happy

a ako je možné že som to ešte nevidela? Shocked affraid tak to okamžite musíš napraviť Smile
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný




4. SK/CZ SN MEET - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 4. SK/CZ SN MEET   4. SK/CZ SN MEET - Stránka 2 Empty17.08.10 19:32

Satu: ešte vytiahni počítadlo a bude to komplet Laughing Laughing Laughing
no dobre dobre, že si to ty 703
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný




4. SK/CZ SN MEET - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 4. SK/CZ SN MEET   4. SK/CZ SN MEET - Stránka 2 Empty17.08.10 19:36

tak bohužial to nemám Very Happy Very Happy

oj kolká to pocta 702
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný




4. SK/CZ SN MEET - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 4. SK/CZ SN MEET   4. SK/CZ SN MEET - Stránka 2 Empty17.08.10 19:38

Satu: no ani ja ale mala som ale tak to bolo dávno Laughing Laughing
tak vieš no si bola už pri začiatkoch toho loga tak prečo nie Wink Laughing
Návrat hore Goto down
Sponsored content





4. SK/CZ SN MEET - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 4. SK/CZ SN MEET   4. SK/CZ SN MEET - Stránka 2 Empty

Návrat hore Goto down
 
4. SK/CZ SN MEET
Návrat hore 
Strana 2 z 13Choď na stránku : Previous  1, 2, 3, ... 11, 12, 13  Next
 Similar topics
-
» 2. SK/CZ SN MEET
» 3. SK/CZ SN MEET
» 1. SK/CZ SN MEET

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
 :: Seriál :: Supernatural :: SK/CZ SN meets-
Prejdi na: