Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
DomovDomov  HľadaťHľadať  Latest imagesLatest images  RegistráciaRegistrácia  StránkaStránka  Prihlásenie  

 

 Filmy

Goto down 
+43
Panthera
Portable.Device
Husitka
Fay
kaja666
wiktoriano
Kika
str8tking
Klenotka
lentilka
cleo
lenkka
Mystic
nikita
Zizi
Chrystelle
bareness
Kristine
Anwiel
dzajnisko
calla
Kaja
Faith
Lex
Night Angel
ThomasCrown
Soniq
CrazyD
Weronička
sisel
Ettie
jana7413
SkreechTina
LenkaX22
bookika
Silvia
janka410
SNlois
Sarinka
Samabel
dion-fortune
Madlen
Hiro666
47 posters
Choď na stránku : Previous  1 ... 12 ... 20, 21, 22, 23, 24, 25  Next
AutorSpráva
str8tking
Winchester
Winchester
str8tking


Počet príspevkov : 2698
Age : 32
Bydlisko : Dunajská Streda
Nálada : Som doma :D:D konečne
Registration date : 21.10.2008

Filmy - Stránka 21 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Filmy   Filmy - Stránka 21 Empty20.07.09 21:15

No a práve o to ide že v sedmičke zase bude. No neviem, že ako spravia lebo lastúrový domček patrí jemu a Fleur. Proste neviem čo mám od toho filmu čakať. confused
Návrat hore Goto down
SkreechTina
Winchester
Winchester
SkreechTina


Počet príspevkov : 2962
Age : 36
Bydlisko : Bratislava-Dúbravka
Nálada : dovolenková
Registration date : 27.01.2008

Filmy - Stránka 21 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Filmy   Filmy - Stránka 21 Empty21.07.09 8:40

Asi najlepšie bude nič nečakať a nečítať knihy pred vstupom do kina Filmy - Stránka 21 934194 Nejako sa dať do inej dimenzie, ale zase na druhej strane, ako píšeš Chrys, tak presne takto sa asi vyjadrila LittleDevil, ktorá nečítala knihy a len sem tam niečo o Potterovi počula. Proste celá naša konverzácia na nete, ako sme to pozerali, to skôr bola paródia a jediné momentky, ktoré ma naozaj tešili, boli samozrejme s Dracom. Ten aj keď plakal, tak to sakra dobre zahral, zatiaľ čo pri Hermy som chytala nervy. Dlhé Dumbiho monológy uspávali, že sme sa babami navzájom budili, aby sme nezaspali a ten koniec..... 2 NAJhlasvnejšie veci vynechať? To som vážne nechápala.
Btw, včera som si kúpila nové samolepky a zazdalo sa mi, že je tam postava Billa niekde v pozadí, a mám ešte jednu samolepku, kde je Tonksová a Lupin tak pekne spolu..... Alias niečo, čo vo filme nebolo..... To mi napadá..... Potom bude na DVD-čkach asi nejaká iná dlhšia verzia? Som potom zvedavá na vynechané scény, ak nejaké vôbec budú Rolling Eyes
Návrat hore Goto down
SkreechTina
Winchester
Winchester
SkreechTina


Počet príspevkov : 2962
Age : 36
Bydlisko : Bratislava-Dúbravka
Nálada : dovolenková
Registration date : 27.01.2008

Filmy - Stránka 21 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Filmy   Filmy - Stránka 21 Empty31.07.09 23:35

Videli ste už niekto film "Úplné zatmenie"/Total Eclipse? Veľmo zaujímavo spracovaný príbeh o Rimbaudovi a Verlianovi. Ale nakoľko mladého básnika R hrá Leo Dicaprio, ktorého teda vážnenemusím, tak neviem dať tomuto filmu 4 hviezdičky, možno by som dala ešte 3, nakoľko staršieho básnika V hrá "Lupin" a je zaujímavé ho vidieť aj v tejto úlohe. Je to zmena po HP škatuľkovaniu a musím uznať, že je to pán herec
Návrat hore Goto down
Portable.Device
Crossroads demon
Crossroads demon
Portable.Device


Počet príspevkov : 301
Registration date : 19.07.2009

Filmy - Stránka 21 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Filmy   Filmy - Stránka 21 Empty01.08.09 10:33

Cool tenhle film je jedna z klasik. Nám ho třeba kdysi pouštěla učitelka v literatuře, když jsme probírali prokleté básníky. Leonardo v něm ukazuje, proč se z něj dneska stal jeden z nejobsazovanějších (a velice dobrých) herců, kterému paradoxně dokurvil reputaci jeho největší úspěch (Titanic).

Rozhodně doporučuju po shlédnutí tohohle filmu si přečíst něco od Verlaina nebo Rimbauda. Protože Vám to ten film luxusně doplní...
Návrat hore Goto down
dion-fortune
Winchester
Winchester
dion-fortune


Počet príspevkov : 12342
Age : 33
Bydlisko : saphire ocean :)
Nálada : k-popovská :D
Registration date : 01.12.2007

Filmy - Stránka 21 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Filmy   Filmy - Stránka 21 Empty01.08.09 12:14

kaja666: tak čo páčila sa krv a čokoláda? Laughing

na margo hp 6... ja som už bola toľkokrát sklamaná z toho ako sa filmy na knihy nepodobali, že som sa naučila odosobniť a skrátka sa zbytočne nerozčuľovať. milujem môj novo získaný flegmatizmus Laughing ale nie fakt. ten film bol v porovnaní s knihou trapas, ale ja som si už zvykla. narozdiel od ramona som totiž nebola spokojná ani s 4 Laughing 6 som si ale patrične užila so segrami a kamoškou... neviem, ale ja som sa 3/4 filmu rehlila a tú poslednú štvrtinu som slintala nad snapeom Laughing skrátka pohodička. nepáčilo sa mi spracovanie, dodrbali dej ako len mohli a Filmy - Stránka 21 595650 ale ja som sa bavila pri pozeraní Filmy - Stránka 21 49896 skrátka už film beriem ako niečo úplne iné ako knihu....

hmm, tak na to total eclipse si teda posvietim Wink
Návrat hore Goto down
Panthera
Winchester
Winchester
Panthera


Počet príspevkov : 1308
Age : 43
Bydlisko : Brno
Nálada : Think slashy... be horny... ;)
Registration date : 27.07.2009

Filmy - Stránka 21 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Filmy   Filmy - Stránka 21 Empty01.08.09 14:06

Co to vidím? Další snaposlintač? 702
Teď jsi mi vyrazila dech. Filmy - Stránka 21 261136
Prince dvojí krve raději nekomentuji, jak píšete, nelze to s knihou dávat dohromady. Very Happy
Návrat hore Goto down
http://www.panthera-cz.com
SkreechTina
Winchester
Winchester
SkreechTina


Počet príspevkov : 2962
Age : 36
Bydlisko : Bratislava-Dúbravka
Nálada : dovolenková
Registration date : 27.01.2008

Filmy - Stránka 21 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Filmy   Filmy - Stránka 21 Empty01.08.09 14:42

Portable.Device: Máš úplnú pravdu, je to dobrý príbeh a hneď ako sa oslovili menami, od Verlaina jeho "Spleen" a od Rimbauda jeho "Iliminácie"
Návrat hore Goto down
dion-fortune
Winchester
Winchester
dion-fortune


Počet príspevkov : 12342
Age : 33
Bydlisko : saphire ocean :)
Nálada : k-popovská :D
Registration date : 01.12.2007

Filmy - Stránka 21 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Filmy   Filmy - Stránka 21 Empty01.08.09 16:40

panthera: jasné, že som snaposlintač a uctievač Laughing hádam nemám slintať nad ronom alebo harrym Suspect snape totally rocks!!! 702 hneď po siriusovi moja naj postava drool
Návrat hore Goto down
Panthera
Winchester
Winchester
Panthera


Počet príspevkov : 1308
Age : 43
Bydlisko : Brno
Nálada : Think slashy... be horny... ;)
Registration date : 27.07.2009

Filmy - Stránka 21 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Filmy   Filmy - Stránka 21 Empty01.08.09 16:49

Čistě Snapofilní, nejlépe S/H. Very Happy Fantasmagorium a spol.
Návrat hore Goto down
http://www.panthera-cz.com
dion-fortune
Winchester
Winchester
dion-fortune


Počet príspevkov : 12342
Age : 33
Bydlisko : saphire ocean :)
Nálada : k-popovská :D
Registration date : 01.12.2007

Filmy - Stránka 21 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Filmy   Filmy - Stránka 21 Empty01.08.09 16:50

súhlasím Twisted Evil ale aj S/D sa dá Filmy - Stránka 21 934194 ale s/h vedie Twisted Evil
Návrat hore Goto down
Hiro666
Crossroads demon
Crossroads demon
Hiro666


Počet príspevkov : 562
Age : 36
Bydlisko : Michalovce
Nálada : good
Registration date : 28.12.2007

Filmy - Stránka 21 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Filmy   Filmy - Stránka 21 Empty08.08.09 22:25

Dnes som dopozeral film
kód:
 http://www.csfd.cz/film/236435-knowing/

Filmy sa mi velmi pacil .
Spoiler:
Návrat hore Goto down
SkreechTina
Winchester
Winchester
SkreechTina


Počet príspevkov : 2962
Age : 36
Bydlisko : Bratislava-Dúbravka
Nálada : dovolenková
Registration date : 27.01.2008

Filmy - Stránka 21 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Filmy   Filmy - Stránka 21 Empty16.08.09 20:38

Hiro666: Menšia poznámka k tvojmu avi, je super, milujem toho smaila Smile

Včera bol v TV film "Tři do páru", kde jedna z hlavných úloh padla na Colina Farrell-a a je to.... zaujímavý film. Ale žeby som sa nejako nad tým rozplývala, neviem, niečo mi na tom vadilo a sprevádzalo ma to celým dejom. Colin a aj iní herci boli super, príbeh o "trojke", kde nakoniec baba otehotnie a potom uvažujú, že či budú normal rodinka. Zaujímavý námet, príbeh, ale celkový dojem som z toho mala nijaký confused

Premiérový film od piatka, "Fight" (Život je boj), kde hrá hlavnú úlohu Channing Tatum, hodnotím ako za celkom zaujímavý. Dej jej síce až moc jednoduchý, avšak zaujme do poslednej minúty. Divákovi sa predvedie rôzny štýl pouličného boja (ja pri fight-e s tým japončíkom som sa šklebila od radosti, nabudúce niečo z toho použijem na tréningu karate Razz ) a tak 603 Neviem čo viac k tomu povedať, ale kto má rád podobné "mlátičky", určite si príde na svoje I love you
Návrat hore Goto down
Sarinka
Diabolský admin
Diabolský admin
Sarinka


Počet príspevkov : 7654
Age : 35
Bydlisko : Cardiff, UK
Nálada : Sherlocked
Registration date : 29.11.2007

Filmy - Stránka 21 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Filmy   Filmy - Stránka 21 Empty29.08.09 18:13

Ja som si včera večer pozrela dlho očakávaný horor od Sama Raimiho - Drag Me to Hell a skoro som sa pri ňom pototo.....tak brutálny horor som strašne dlho nevidela. Celú doba atmosféra, ktorá by sa dala krájať. Už len z tých všelijakých zvukov som mala zimomriavky a bola pokakaná. Pani Gabush bola jedna nechutná babizňa, fuj, som sa na ňu už nemohla potom ani kukať a zakrývala si oči, že čo zas zo seba "vypustí" Very Happy hudba bola dokonalá a koniec, no uvidíte...jeden z najlepších horor posledných rokov... doors
Návrat hore Goto down
http://sarinka.tumblr.com/
Night Angel
Žltočočko
Žltočočko
Night Angel


Počet príspevkov : 627
Age : 30
Bydlisko : Praha
Registration date : 01.12.2007

Filmy - Stránka 21 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Filmy   Filmy - Stránka 21 Empty29.08.09 20:13

Já jsem na to viděla reklamu v kině a už jsem se neodvážila to stáhnout. Hrozně ráda bych to chtěla vidět, ale vsadím se, že bych si to pustila v době, kdy bude venku ještě světlo (ne takový, abych nic neviděla, ale světlo...). Mě někdy stačí i SN epizody, nebo třeba ta epka v Doctorovi Who s těma andělama (myslim, že se jmenovala Blink). Nvm jak bych zvládla tzenhle film...
Návrat hore Goto down
http://night-angel.ic.cz/
dion-fortune
Winchester
Winchester
dion-fortune


Počet príspevkov : 12342
Age : 33
Bydlisko : saphire ocean :)
Nálada : k-popovská :D
Registration date : 01.12.2007

Filmy - Stránka 21 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Filmy   Filmy - Stránka 21 Empty29.08.09 20:30

tak dobrý horor hej? díki za typ. to si stiahnem Twisted Evil
Návrat hore Goto down
Soniq
Winchester
Winchester
Soniq


Počet príspevkov : 2126
Age : 29
Nálada : :)
Registration date : 24.03.2008

Filmy - Stránka 21 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Filmy   Filmy - Stránka 21 Empty29.08.09 20:35

To vážne Shocked lebo som si to aj chcela pozrieť ,ale som si povedala to zas bude nejaký o ničom Filmy - Stránka 21 261136 horor Filmy - Stránka 21 261136 ,ale keď vravíš tak si to teda nakoniec aj pozriem lol! pretože dnešné horory stoja vážne za prd ,akože musím povedať , že som videla tak max 2 horory, pri ktorích som sa bála ,ale tak niektoré sú fakt super ,akurát sa pri nich ani len nemyknem Laughing
edit: prosím vás nemáte niekto nejaký normálny link , z ktorého by som si mohla stiahnuť Život je boj??pllls Filmy - Stránka 21 260605 Filmy - Stránka 21 260605 Filmy - Stránka 21 769418
Návrat hore Goto down
cleo
Winchester
Winchester
cleo


Počet príspevkov : 4946
Bydlisko : Wales
Nálada : upršaná :D
Registration date : 10.05.2008

Filmy - Stránka 21 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Filmy   Filmy - Stránka 21 Empty31.08.09 3:17

Sari pozrela som si to Drag Me to Hell a Filmy - Stránka 21 1319 Filmy - Stránka 21 1319

Spoiler:
Návrat hore Goto down
Zizi
Winchester
Winchester
Zizi


Počet príspevkov : 4217
Age : 36
Bydlisko : Havaj
Nálada : Everyday is another opportunity to shine :)
Registration date : 05.04.2008

Filmy - Stránka 21 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Filmy   Filmy - Stránka 21 Empty04.09.09 19:19

Tak ja som film, o ktorom idem písať nevidela celý, len začiatočné titulky, ktoré mi pustila lenkka, pretože chcela vedieť moju reakciu. A vedela prečo to robí.
Hitman vs. Dark Angel aj takto by sa to dalo nazvať. Proste vo filme Hitman v úvodných titulkoch vykradli totál scény zo seriálu Dark Angel. Sú to proste použité tie isté zábery. confused confused
Hitman vs Dark Angel
kód:
http://www.youtube.com/watch?v=nUzslcjb7Fc
Návrat hore Goto down
cleo
Winchester
Winchester
cleo


Počet príspevkov : 4946
Bydlisko : Wales
Nálada : upršaná :D
Registration date : 10.05.2008

Filmy - Stránka 21 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Filmy   Filmy - Stránka 21 Empty04.09.09 19:45

Myslim, ze oni mali dohodu,ze ten zaciatok tam pouziju... Wink Vraj to bolo aj kvoli reklame a dost sa im to podarilo, pamatam si tie diskusie o tom Laughing Laughing V Hitmanovi to bolo pouzite uz v pc hrach Wink
Návrat hore Goto down
Zizi
Winchester
Winchester
Zizi


Počet príspevkov : 4217
Age : 36
Bydlisko : Havaj
Nálada : Everyday is another opportunity to shine :)
Registration date : 05.04.2008

Filmy - Stránka 21 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Filmy   Filmy - Stránka 21 Empty04.09.09 19:51

No jo viem, že to neukradli doslova, že im to James Cameron povolil, ale mňa to šokovalo a ak mám pravdu povedať, tak mi to tam dosť vadilo confused možno pretože, že tam čakám, že sa objaví Alec Filmy - Stránka 21 99937
Ale ako píšem nevidela som to celé 603
Návrat hore Goto down
cleo
Winchester
Winchester
cleo


Počet príspevkov : 4946
Bydlisko : Wales
Nálada : upršaná :D
Registration date : 10.05.2008

Filmy - Stránka 21 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Filmy   Filmy - Stránka 21 Empty04.09.09 19:53

Ja som najprv videla Hitmana, az potom Dark Angel, tak mi to tak neprislo Laughing Laughing LOL Alec...47 (Hitman) ti nestaci? Filmy - Stránka 21 99937 Aj on je zlaty a tie face co tam hadze... lol!
Návrat hore Goto down
SkreechTina
Winchester
Winchester
SkreechTina


Počet príspevkov : 2962
Age : 36
Bydlisko : Bratislava-Dúbravka
Nálada : dovolenková
Registration date : 27.01.2008

Filmy - Stránka 21 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Filmy   Filmy - Stránka 21 Empty07.09.09 7:42

Včera sa mi podarilo pozrieť takú dospelácku rozprávku "Penelope" a ja som z toho nemohla. Ten jemný anglický humor, nie ten trápny a suchý, ktorý nik nepochopí ani do konca života a plus aj perfektné herecké obsadenie ma dostalo. Celé to bolo ako rozprávka, ale taká oddychovka nikdy neuškodí Wink

Soniq, si mi pripomenula, že som bola na premiére "Život je boj" a teeeda, no len kvôli Tatumovi sa na tento film šlo, inak ako dej bol kvázy dobrý, herci obstáli, súboji boli dobré, ALE akoby som mala už mierne dejavú, lebo na podobnom princípe a deji boli natočené filmy "Karate tiger XY častí" s Van Damom alebo filmy Jet Li-om. A keď to beriem ako z hľadiska toho, že predsa len ma už nejakými lacnými trikmi v súboji neoklamú, tak boli tam používané tie isté chvaty a hmaty a to mi miestami liezlo na nervy. Jedine, čo oceňujem, je súboj s tým "šikmoočkom" bounce

Z našej dvd-knižnice som si vytiahla film "Ong Bak2" a toto je proste iná lahoda. Bojový film, kde hlavne postave, Tomymu, ukradnú slony na čierny trh a tak viete, čo sa robí so vzácnymi zvieratami na takýchto miestach. Krásne, ba priam dokonalé zábery thajského bojového umenia s kapuerou, mečom, boxom, no proste kopec dobrých scén a jedna hlavná, ktorá trvala 4 min a nebola zostrihaná, bola paráda. Tento film 100% odporúčam fandom fight filmov.

Veľmi by som chcela vidieť "inglorious basterds", neviete niekto nádhou nejaký dobrý link na hocijaký zdroj, ale dobrý obraz a zvuk??? 603 Inak teší ma, že Drag me to hel je podarený horor, určite na to pôjdem do kina, nech sa dobre bude báť I love you
Návrat hore Goto down
dion-fortune
Winchester
Winchester
dion-fortune


Počet príspevkov : 12342
Age : 33
Bydlisko : saphire ocean :)
Nálada : k-popovská :D
Registration date : 01.12.2007

Filmy - Stránka 21 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Filmy   Filmy - Stránka 21 Empty10.09.09 18:13

okey dokey, takže už som tu nejaký ten čas nebola a tak vám prinášam zoznam filmov, ktoré som v posledných mesiacoch videla:

American Psycho: tento film som sa rozhodla pozrieť z jediného dôvodu a síce hrá v ňom jeden z mojich obľúbených hercov- Christian Bale. Samotný film ma ale teda ničím extra nezaujal, skôr by som povedala, že bol dosť trápny. Mala som čo robiť, aby som ho vôbec dopozerala Rolling Eyes vzdialene mi pripomínal dextera, keďže aj v tomto filme hlavný hrdina vraždí ľudí okolo a pri tom sa tvári akože nič, je riadnym občanom ako by sa dalo povedať Laughing pokiaľ máte radi filmy bez nejakého hlbšieho zmyselu alebo sa sakramensky nudíte, tak si to môžete pozrieť, ale ja osobne tento film neodporúčam. videla som ho raz a stačilo mi. je to jeden z najhorších filmov aké som kedy videla.

Misery:
filmová adaptácia knihy od Stephena Kinga, ktorú som čítala. Musím pripustiť, že to nebolo zlé spracované, film sa ozaj držal knihy, ale mne osobne trocha vadilo obsadenie hlavnej úlohy. Paula Sheldona som si predstavovala ako niekoho, kto je ako Robert Langdon (postava Dana Browna) a hoci ho Tom Hanks nevystihol presne tak, ako by som si priala, bola som s ním viac-menej spokojná. James Caan sa mi na môjho Paula nepodobal ani najmenej, takže tiež som tento film nepozerala práve s nadšením, ale pokiaľ si ho pozriete pred prečítaním knihy alebo ak nie ste taký náročný divák ako ja, tak vám ho vrelo odporúčam. ozaj je to celkom fajn spracované a Annie bola obsadená veľmi dobre. škoda toho Paula.

Requiem for a Dream: skvelé, perfektné, fenomenálne, dokonalé a neviem čo ešte. jeden z najoriginálnejších filmov aké som kedy videla. tento film sa ozaj vydaril. úžasne herecké obsadenie (jared leto drool ale všetci boli skvelí), veľmi dobre spracované efekty drog na ľudí a hoci bol ten koniec dosť krutý, tento film hodnotím veľmi vysoko. bol reálny, herci zahrali svoje úlohy výborne, efekty nemali chybu a samozrejme hudba bola vynikajúca. myslím, že soundtrack z tohto filmu pozná každý a to bol tiež jeden z dôvodov, pre ktorý som sa to rozhodla pozrieť. vrelo odporúčam každému. možno to nie je film pre ľudí so slabým žalúdkom, ale vystihuje drogy a to, čo dokážu s ľuďmi spraviť tak dokonalo, že to stojí za pozretie.

The Jacket: tento film som si pozrela na odporúčanie cleo a totálne ma dostal. Adrien Brody a Keira Knightley boli super, oboch ich mám ako hercov veľmi rada a v tomto filme odviedli ako zvyčajne skvelú prácu. film je o chlapíkovi v inštitúte pre duševne chorých, do ktorého ho zavreli potom, čo údajne zabil policajta a nevie si spomenúť na to, čo sa stalo. v inštitúte sa ho snažia prinútiť, aby si spomenul používaním "the jacket". dajú mu teda zvieraciu kazajku a šupnú ho do takého tunelu, kam sa dávajú mŕtvoly (neviem ako sa to spisovne volá). on sa však premiestňuje do budúcnosti, keď je v tom tuneli a tak sa dej točí okolo toho, že sa snaží zabrániť svojej vlastnej smrti. film je dobre spracovaný a má úžasné efekty. ohromne sa mi páčili zábery na oko Jacka, keď ho zavreli do toho tunelu a on si začal "spomínať". aj tento film odporúčam.

Hide and Seek: Robert DeNiro a Dakota Fanning v hlavných úlohach sú znakom toho, že aj tento film je veľmi dobre zahraný. ide o horor psychologického charakteru a pripomína mi filmy ako my bloody valentine či secret window. nie je to žiadny lacný americký krvavý brak, ale celkom kvalitný film. sem-tam vám prebehne mráz po chrbte a imaginárny priateľ Charlie vám celý film leží v hlave a vy si kladiete otázku kto alebo čo charlie je a či vôbec existuje alebo si ho emily len vymyslela. musím povedať, že ma koniec ozaj prekvapil. nečakal som, že to tak skončí... tiež som si tento film pozrela na odporúčanie cleo a môžem ho tiež odporučiť ďalej. mne sa tento film veľmi páčil.

The Proposal: na tento film boli moji rodičia v kine, keď nimi začala plieskať puberta, resp. nastúpila kríza stredného veku a matka mi o ňom toľko mlela, až som sa ho rozhodla pozrieť tiež a neľutujem. podobne ako pri P.S. I love you nejde o druh filmu, ktorý bežne vyhľadávam, ale páčil sa mi. láska a humor a šarm hercov boli kľúčové faktory, pre ktoré ma film zaujal. odporúčam ľuďom, ktorý majú radi romantiku Wink
Návrat hore Goto down
Hiro666
Crossroads demon
Crossroads demon
Hiro666


Počet príspevkov : 562
Age : 36
Bydlisko : Michalovce
Nálada : good
Registration date : 28.12.2007

Filmy - Stránka 21 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Filmy   Filmy - Stránka 21 Empty10.09.09 21:20

Aj ja som videl film Requiem for a Dream
A po pozreti som mal depku. Velmi depresivny film .
Tento film , najme poslednu cca polhodinu by maly pustat drogvym zavislim, ale aj na skola v ramci boja proti drogam .
Návrat hore Goto down
dion-fortune
Winchester
Winchester
dion-fortune


Počet príspevkov : 12342
Age : 33
Bydlisko : saphire ocean :)
Nálada : k-popovská :D
Registration date : 01.12.2007

Filmy - Stránka 21 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Filmy   Filmy - Stránka 21 Empty10.09.09 21:45

hiro: presne! aj ja si myslím. toto by mali pustiť a nie ten kvázi inštruktážne videá čo púšťajú pre mládež. aj keď ani tie nie sú vždy zlé. je fakt, že je to depresívny film, ale napriek tomu sa mi veľmi páčil. bol skrátka iný ako tie ostatné.
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Filmy - Stránka 21 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Filmy   Filmy - Stránka 21 Empty

Návrat hore Goto down
 
Filmy
Návrat hore 
Strana 21 z 25Choď na stránku : Previous  1 ... 12 ... 20, 21, 22, 23, 24, 25  Next
 Similar topics
-

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
 :: Ostatné :: Off topic :: Čo nás baví-
Prejdi na: