Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
DomovDomov  HľadaťHľadať  Latest imagesLatest images  RegistráciaRegistrácia  StránkaStránka  Prihlásenie  

 

 Interview s Ericom Kripke

Goto down 
+10
beruss
Kristine
janka410
dion-fortune
SNlois
Chrystelle
Sarinka
Hiro666
Samabel
Silvia
14 posters
Choď na stránku : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AutorSpráva
bookika
Winchester
Winchester
bookika


Počet príspevkov : 1748
Age : 31
Bydlisko : Košice
Registration date : 05.12.2007

Interview s Ericom Kripke - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Interview s Ericom Kripke   Interview s Ericom Kripke - Stránka 3 Empty22.04.08 15:12

ze je aj starsia generacia Interview s Ericom Kripke - Stránka 3 999804 Interview s Ericom Kripke - Stránka 3 999804 no mozno sa niekto objavi.... alebo sa uz objavil
Návrat hore Goto down
https://www.youtube.com/chicazd
Sarinka
Diabolský admin
Diabolský admin
Sarinka


Počet príspevkov : 7654
Age : 36
Bydlisko : Cardiff, UK
Nálada : Sherlocked
Registration date : 29.11.2007

Interview s Ericom Kripke - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Interview s Ericom Kripke   Interview s Ericom Kripke - Stránka 3 Empty22.04.08 15:12

Fíha, no jasnačka, len do toho, keď sa tak ponúkaš a máš prekladateľskú náladu, ja budem len a len rada.. Interview s Ericom Kripke - Stránka 3 284389
Bookika, čo keď tá strašia generácia má niečo s Mary.. Interview s Ericom Kripke - Stránka 3 999804


Naposledy upravil Sarinka dňa 22.04.08 15:20, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore Goto down
http://sarinka.tumblr.com/
LenkaX22
Winchester
Winchester
LenkaX22


Počet príspevkov : 1639
Age : 39
Bydlisko : Sereď
Nálada : look at me.... i´m happy :D
Registration date : 03.12.2007

Interview s Ericom Kripke - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Interview s Ericom Kripke   Interview s Ericom Kripke - Stránka 3 Empty22.04.08 15:16

Samabel jeejda to by bolo uplne super,keby si to prelozila, Interview s Ericom Kripke - Stránka 3 258431 Interview s Ericom Kripke - Stránka 3 258431 Interview s Ericom Kripke - Stránka 3 258431 ... prihovaram sa za preklad Interview s Ericom Kripke - Stránka 3 258431
Návrat hore Goto down
bookika
Winchester
Winchester
bookika


Počet príspevkov : 1748
Age : 31
Bydlisko : Košice
Registration date : 05.12.2007

Interview s Ericom Kripke - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Interview s Ericom Kripke   Interview s Ericom Kripke - Stránka 3 Empty22.04.08 15:17

prave na to som myslela Interview s Ericom Kripke - Stránka 3 999804 Interview s Ericom Kripke - Stránka 3 999804 a preto by bol sam jedinecny, lebo by sa uz narodil istej vnimocnej osobe a k tomu ta krv Interview s Ericom Kripke - Stránka 3 999804 Interview s Ericom Kripke - Stránka 3 999804 a mame krala Interview s Ericom Kripke - Stránka 3 258431 Interview s Ericom Kripke - Stránka 3 316745 Interview s Ericom Kripke - Stránka 3 316745
Návrat hore Goto down
https://www.youtube.com/chicazd
Samabel
Pekelný moderátor
Pekelný moderátor
Samabel


Počet príspevkov : 10070
Age : 34
Bydlisko : Praha
Nálada : Travel and explore!!!
Registration date : 01.12.2007

Interview s Ericom Kripke - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Interview s Ericom Kripke   Interview s Ericom Kripke - Stránka 3 Empty22.04.08 15:19

Tak fajn, já si vezmu laptop pěkně do postýlky, udělám si čajíček a vrhnu se na to.
To víte, dneska jsem byla u doktorky a řekla mi, že mám angínu, takže si doma pobudu pěkně dlouho Rolling Eyes , tak jsem si řekla, že se potřebuju nějak odreagovat a využiju teda tohohle překladu. Pro vás všechno. Interview s Ericom Kripke - Stránka 3 348507
Návrat hore Goto down
Sarinka
Diabolský admin
Diabolský admin
Sarinka


Počet príspevkov : 7654
Age : 36
Bydlisko : Cardiff, UK
Nálada : Sherlocked
Registration date : 29.11.2007

Interview s Ericom Kripke - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Interview s Ericom Kripke   Interview s Ericom Kripke - Stránka 3 Empty22.04.08 15:20

Veď nie nadarmo ho volajú king boy... Interview s Ericom Kripke - Stránka 3 284389 ale je to dosť pravdepodobné, keď bol Žltočočkov favorit a tak... Interview s Ericom Kripke - Stránka 3 999804
Super Samabel, my si to strašne vážime.. 704 navyše by som to mohla prihodiť k jeho narodeninovému blendu ako taký bonus, pekne načasované.. Wink
Návrat hore Goto down
http://sarinka.tumblr.com/
Samabel
Pekelný moderátor
Pekelný moderátor
Samabel


Počet príspevkov : 10070
Age : 34
Bydlisko : Praha
Nálada : Travel and explore!!!
Registration date : 01.12.2007

Interview s Ericom Kripke - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Interview s Ericom Kripke   Interview s Ericom Kripke - Stránka 3 Empty22.04.08 15:23

Nojo, jenže i sám velký YED se mohl mýlit.... třeba si na stěnu přišpendlil mapu, naslepo na ní hodil šipku a ... tradáá, king boy je na světě. Interview s Ericom Kripke - Stránka 3 99937
Návrat hore Goto down
Sarinka
Diabolský admin
Diabolský admin
Sarinka


Počet príspevkov : 7654
Age : 36
Bydlisko : Cardiff, UK
Nálada : Sherlocked
Registration date : 29.11.2007

Interview s Ericom Kripke - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Interview s Ericom Kripke   Interview s Ericom Kripke - Stránka 3 Empty22.04.08 15:28

Podľa mňa určite tá ich mutter tam zohrala nejakú dôležitú rolu a teraz jak šupák čakať až na štvrtú sériu, baby, mňa asi je..e... Interview s Ericom Kripke - Stránka 3 87642
Návrat hore Goto down
http://sarinka.tumblr.com/
bookika
Winchester
Winchester
bookika


Počet príspevkov : 1748
Age : 31
Bydlisko : Košice
Registration date : 05.12.2007

Interview s Ericom Kripke - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Interview s Ericom Kripke   Interview s Ericom Kripke - Stránka 3 Empty22.04.08 15:46

no prave Interview s Ericom Kripke - Stránka 3 80513 Interview s Ericom Kripke - Stránka 3 80513 odhali nam tajomstvo a potom takto napina Interview s Ericom Kripke - Stránka 3 80513 Interview s Ericom Kripke - Stránka 3 80513
Návrat hore Goto down
https://www.youtube.com/chicazd
Sarinka
Diabolský admin
Diabolský admin
Sarinka


Počet príspevkov : 7654
Age : 36
Bydlisko : Cardiff, UK
Nálada : Sherlocked
Registration date : 29.11.2007

Interview s Ericom Kripke - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Interview s Ericom Kripke   Interview s Ericom Kripke - Stránka 3 Empty22.04.08 19:21

On je proste devil, i keď ako aj sám povedal, mali sme to dozvedieť už v tretej sérii, no kvôli štrajku to bude až vo štvrtej...idiotský štrajk.. Suspect Interview s Ericom Kripke - Stránka 3 202744 Interview s Ericom Kripke - Stránka 3 487389
Návrat hore Goto down
http://sarinka.tumblr.com/
Samabel
Pekelný moderátor
Pekelný moderátor
Samabel


Počet príspevkov : 10070
Age : 34
Bydlisko : Praha
Nálada : Travel and explore!!!
Registration date : 01.12.2007

Interview s Ericom Kripke - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Interview s Ericom Kripke   Interview s Ericom Kripke - Stránka 3 Empty22.04.08 19:42

Tady je to interview...je to trochu se zpožděním...tak nějak jsem v polovině práce usla lol! , takže to zabralo víc času - no věřím, že to nevadí
níže je i trocha spoilerů, tak na to předem upozorňuji
příjemné počtení, doufám, že to je dobré Wink
(Sarinka, chceš to pak poslat na mail?)

Eric Kripke odpovídá fanouškům:

Po neuvěřitelně dlouhém dvouměsíčním volnu, které bylo způsobeno stávkou scénáristů, Supernatural konečně tento víkend přichází s novými epizodami.Tvůrce Supernaturalu Eric Kripke je zpátky, aby se chopil vašich otázek a teorií, a má pro vás pro vás navíc specielní zprávu týkající se nové víkendové epizody.

Mám velice rozsáhlou teorii týkající se Sama a jeho vizí – že nebyly jeho, ale dal mu je žlutooký démon, když mezi nimi vzniklo krevní propojení, skrze které si udržoval kontakt s vyvolenými dětmi. Mám pravdu? Nebo jen vířím vody? Umírám touhou to vědět! Díky. gloriaoliver

E.Kripke – Je to zajímavá teorie, ale byl bych blázen, kdybych to popřel nebo potvrdil. Promiňte, ale budete muset pokračovat v dohadách.

Je nějaká šance, že byste se někdy objevil v krátké vedlejší roli? ckll

E.Kripke – Ne, ne. Je to legrační. Když jsem ve scénáristické místnosti nebo hovoříme o scéně s režisérem, mák tendenci být celkem živí, přehrávám si úlohy a čtu řádky způsobem, který se mi rýsuje v hlavě. A z toho se stane vtip, kdy se scénáristi a režiséři vždycky ptají, kdy se odvážu a zahraju si nějakou roli, protože jsem úplně nevyužitý herec.  Ale pravda je, že jsem opravdu, opravdu hrozný herec, takže ani náhodou. Po hlavní roli v představení Southnewské High School – You´re a Good man, Charlie Brown přísahám, že už nikdy nebudu diváky mučit takovým způsobem jako tenkrát.

Máte v plánu rozšířit 4. sezónu, když se 3. sezóna kvůli stávce zkrátila na 16. epizod? acsgrlie

E. Kripke – Určit jsem něco takového chtěl, všechny sepsané materiály byly uloženy a připraveny k použití, ale bohužel, produkce objednala pouze 22 epizod, takže se budeme prezentovat v naší obvyklé délce.

V Mystery Spot Trickster opravdu manipuloval s časem nebo si jen pohrával se Samovou myslí? (něco jako další snová zkušenost obdobně jako v 3x10) Nebo obojí? racestaffer

E. Kripke - Promiňte, budu opět za tajemného, ale neodpovím. Co myslíte?

V 2x21 žlutooký démon řekl Samovi, že hledal toho nejlepšího a nejbystřejšího z jeho generace. Sam odpověděl: „Mojí generace?“ A potom démon řekl, že jsou i jiné. Má otázka zní – Byla Mary nebo někdo koho známe součástí jiných generací, o kterých žlutooký démon mluvil? chillgirl112

E. Kripke – Dávejte pozor. Přímo žlutooký démon se soustřeďoval na děti třeba jako miminko – Rosie – která byla viděna v epizodě první série Salvation- Pokud se pamatujete, když John stopoval démona v 1. sezóně, vzorec, který objevil byl, že žlutooký démon navštěvoval děti spící doma v kolébkách v den jejich šestiměsíčních narozenin, stejným způsobem, jakým navštívil Sama. Takže o dvě desetiletí později démon opakoval svůj vzorec, navštěvoval novou generaci dětí. Pravděpodobně jsou tedy generace starší než Sam a mladší než on.

V posledních rozhovorech o poslední epizodě 3. sezóny byl zmíněn obrovský otevřený konec. Vím, že nemůžete zmínit nic, co se týká Deanovy dohody, ale má „šokující“ nějakou souvislost s Mary? nic875

E. Kripke – Ani nápad. Musíte si na informaci o Mary počkat. Bude ve 4. sezóně.

Řekl jste, že válka s démony bude ve 4. sezóně, takže moje otázka zní – Do jaké míry ji budeme moci sledoval? Bude to jako v Jus in Bello nebo to budou bitvy ve větším měřítku Padackles 13?

E. Kripke – Dobře. Tady je surově příliš upřímná odpověď. Povětšinou to bude jako v Jus in Bello. Šarvátky a bitky mimo kameru, protože si vlastně nemůžeme dovolit vytvářet bitvy ve větším měřítku. Za vším je zajímavý příběh. Když začala 3. sezóna, nejdůraznější poznámka, kterou jsme obdrželi os studia a produkce byla rozšířit příběh a udělat to více epické. Řekli jsme, že to stojí peníze a oni řekli, že rozumí, ale my bychom to stále měli udělat. Scénáristi už věděli, že chceme vypustit klubko nových démonů do světa, ale my jsme to zvýšili, nechali rozrůst počet našich démonů, udělali jsme z toho válku, otevřeli jsme Ďáblovu bránu, všechno tohle. Pak jsme připravovali The Magnificent Seven a bylo to způsobem vysoko, vysoko přes rozpočet. A tato epizoda nebyla ani příliš zaměřená na válku. Studio okamžitě zasáhlo a prohlásilo, že musíme s naším rozpočtem vydržet do konce sezóny. Protestovali jsme – Jak prezentovat válku naším smluveným rozpočtem? Oni v podstatě řekli: „Vyřešte si to.“ A tak jsme tady, válka bez peněz a náš rozpočet na 4. sezónu je ještě menší než pro 3. sezónu. Proto budeme v příštím roce využívat všech triků – válka bude menší, více zaměřenější, podpovrchová, více partyzánský styl. Vlastně si myslím, že to seriál vylepší. Když se zaměřím na 3. sezónu – rozhled a velikost nejsou nikdy tak zajímavé jako epizody, které jsou zaostřeny na bratry. Myslím, že jsme se stali pravděpodobně trochu roztržití. Takže ve čtvrté sezóně bude stále válka, ale bude ukazována naším nedbalým, úzkostlivým supernaturalovským způsobem a budeme se soustředit na vztahy a postavy.

Celá diskuze ohledně Bely – která mě osobně nevadí. Zjistila jsem, že nelibost nebo potěšení fanoušků ovlivňuje natáčení seriálu. Jste tím ovládán nebo se držíte své vize a doufáte, že oni se jí budou držet s vámi? islandgyal

E. Kripke – Zde je další upřímná odpověď. Skutečnost je taková, že mám jádro příběhu, které chci sdělit a nikdy bych se od něj neodklonil, ani jedenkrát. Je to sága rodu Winchesterů – kterou skutečně představují oba bratři, kterou představují jejich rodiče, proč se o ně démoi tak úzce zajímají, co skutečně představuje jejich osud. Je to epický, emocionální rodinný příběh s vlastním srdcem a pro mě je tohle to, o čem Supernatural skutečně je. Vedle toho – útržky příběhu přicházejí a odcházejí. Některé jsou představeny, jiné vyřazeny. A ať už se držíme dějové linie nebo si s tím pohráváme, je to založeno na několika elementech – názor scénáristů, časový harmonogram herců, a ano, občas na názoru fanoušků. Ceníme si jejich odezvi. Je to druh testování veřejnosti. Nikdy neposloucháme specifické komentáře … ale pokud fanoušci neustále něco omílají dokola, dokola a dokola, na každé webové stránce, máme tendenci brát to na zřetel. Znovu na to chci dát důraz – NIKDY to nezmění jádro příběhu a ústřední mytologii. Pokud to nemají fanoušci rádi, měli by se jít dívat na Grey´s Anatomy. Ale jestli nějaký z našich méně důležitých příběhů prostě nefunguje, scénáristé se necítí sami tam důležití, abychom si ho potřebovali uchovat. Je zde vždy místnost, kde se seriál vylepšuje a to znamená zkoušení nových věcí, držení se věcí, které fungují, ztráta těch, které naopak ne.

A konečně. Rád bych přidal jednu věc – Miluji epizodu Ghostfacers. Nemám rád každou epizodu, ale myslím si, že se to osvědčilo skvěle a tohle je jedna z mých oblíbených.


Naposledy upravil Samabel dňa 23.04.08 18:14, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore Goto down
Sarinka
Diabolský admin
Diabolský admin
Sarinka


Počet príspevkov : 7654
Age : 36
Bydlisko : Cardiff, UK
Nálada : Sherlocked
Registration date : 29.11.2007

Interview s Ericom Kripke - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Interview s Ericom Kripke   Interview s Ericom Kripke - Stránka 3 Empty22.04.08 20:12

Waw, si rýchla.. Shocked Interview s Ericom Kripke - Stránka 3 949816 super, vďaka, ako chceš, môžeš mi to poslať alebo si to môžem okopírovať odtiaľto. Wink
Návrat hore Goto down
http://sarinka.tumblr.com/
LenkaX22
Winchester
Winchester
LenkaX22


Počet príspevkov : 1639
Age : 39
Bydlisko : Sereď
Nálada : look at me.... i´m happy :D
Registration date : 03.12.2007

Interview s Ericom Kripke - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Interview s Ericom Kripke   Interview s Ericom Kripke - Stránka 3 Empty22.04.08 20:14

waaaaaaaaw to je pecka 704 ... dakujem samabel za preklad a hlavne ze si to pre nas urobila, aj ked si chorucka 704 ... diiky moc Interview s Ericom Kripke - Stránka 3 214863
Návrat hore Goto down
Samabel
Pekelný moderátor
Pekelný moderátor
Samabel


Počet príspevkov : 10070
Age : 34
Bydlisko : Praha
Nálada : Travel and explore!!!
Registration date : 01.12.2007

Interview s Ericom Kripke - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Interview s Ericom Kripke   Interview s Ericom Kripke - Stránka 3 Empty22.04.08 20:20

Já ti to pošlu přes mail - v tom wordu to mám líp upravený lol!

Není zač...slovo Mastera Kripkeho se musí šířit dál a způsoby, co to jde lol!
Návrat hore Goto down
janka410
Winchester
Winchester
janka410


Počet príspevkov : 5348
Age : 53
Bydlisko : Morava
Nálada : Skvělá
Registration date : 01.12.2007

Interview s Ericom Kripke - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Interview s Ericom Kripke   Interview s Ericom Kripke - Stránka 3 Empty22.04.08 20:26

Samabel Interview s Ericom Kripke - Stránka 3 891817 Interview s Ericom Kripke - Stránka 3 891817 Interview s Ericom Kripke - Stránka 3 891817 ....díky moc za překlad Interview s Ericom Kripke - Stránka 3 214863 Interview s Ericom Kripke - Stránka 3 214863 Interview s Ericom Kripke - Stránka 3 214863 Interview s Ericom Kripke - Stránka 3 214863 Interview s Ericom Kripke - Stránka 3 214863 Interview s Ericom Kripke - Stránka 3 214863 Interview s Ericom Kripke - Stránka 3 104346 Interview s Ericom Kripke - Stránka 3 104346
náš King se dobře kličkuje u některých otázek,co? Interview s Ericom Kripke - Stránka 3 284389 Interview s Ericom Kripke - Stránka 3 284389 ...fakt jsem strašně moc zvědavá na všechno jak vymyslel Interview s Ericom Kripke - Stránka 3 999804 ....dobrá je ta otázka o tom,jestli by si nechtěl zahrát v seriálu Interview s Ericom Kripke - Stránka 3 328356 Interview s Ericom Kripke - Stránka 3 328356 ...to by teda byla šupa Interview s Ericom Kripke - Stránka 3 284389
Návrat hore Goto down
dion-fortune
Winchester
Winchester
dion-fortune


Počet príspevkov : 12342
Age : 33
Bydlisko : saphire ocean :)
Nálada : k-popovská :D
Registration date : 01.12.2007

Interview s Ericom Kripke - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Interview s Ericom Kripke   Interview s Ericom Kripke - Stránka 3 Empty22.04.08 20:27

jeeeeeeeeeeej samabel diki, ja som to len tak zbezne precitala v anj, takze toto bolo ozaj super Interview s Ericom Kripke - Stránka 3 214863 Interview s Ericom Kripke - Stránka 3 214863 Interview s Ericom Kripke - Stránka 3 214863 velmi dobry preklad Interview s Ericom Kripke - Stránka 3 312566 Interview s Ericom Kripke - Stránka 3 312566 Interview s Ericom Kripke - Stránka 3 312566 Interview s Ericom Kripke - Stránka 3 312566 heh ako vzdy Very Happy
Návrat hore Goto down
bookika
Winchester
Winchester
bookika


Počet príspevkov : 1748
Age : 31
Bydlisko : Košice
Registration date : 05.12.2007

Interview s Ericom Kripke - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Interview s Ericom Kripke   Interview s Ericom Kripke - Stránka 3 Empty22.04.08 20:31

dakujem samabel Interview s Ericom Kripke - Stránka 3 104346 Interview s Ericom Kripke - Stránka 3 104346 ani nevies ako si ma potesila
Návrat hore Goto down
https://www.youtube.com/chicazd
Chrystelle
Pekelný moderátor
Pekelný moderátor
Chrystelle


Počet príspevkov : 10688
Age : 47
Bydlisko : Morava
Nálada : Skvělá!
Registration date : 01.12.2007

Interview s Ericom Kripke - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Interview s Ericom Kripke   Interview s Ericom Kripke - Stránka 3 Empty22.04.08 20:39

Díky Samabel! To byla ale rychlost! Já to čekala tak nejdřív zítra. affraid Laughing Laughing Interview s Ericom Kripke - Stránka 3 312566 Interview s Ericom Kripke - Stránka 3 949816 Interview s Ericom Kripke - Stránka 3 214863 Interview s Ericom Kripke - Stránka 3 214863 Interview s Ericom Kripke - Stránka 3 325299 Interview s Ericom Kripke - Stránka 3 170639

Mě tedy naštvalo, že bude mít 4. série jen 22 dílů. Ach jo. Suspect Sad Ale co naděláme. Jen se modlím, aby pak byla i další a další.... Interview s Ericom Kripke - Stránka 3 260605 Interview s Ericom Kripke - Stránka 3 260605

A jak mluvil o té válce, o tom rozpočtu a tak...tak to jsem spokojená. Já nepotřebuji žádné "válečné tažení", že by se střílelo celou epku a krev tekla proudem v těch nej efektech a podobně.... Rolling Eyes Mě jde hlavně o ten jejich vztah a jsem ráda, že se toho budou držet! Interview s Ericom Kripke - Stránka 3 170639 Interview s Ericom Kripke - Stránka 3 430869 Interview s Ericom Kripke - Stránka 3 430869 Interview s Ericom Kripke - Stránka 3 214863
Návrat hore Goto down
Samabel
Pekelný moderátor
Pekelný moderátor
Samabel


Počet príspevkov : 10070
Age : 34
Bydlisko : Praha
Nálada : Travel and explore!!!
Registration date : 01.12.2007

Interview s Ericom Kripke - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Interview s Ericom Kripke   Interview s Ericom Kripke - Stránka 3 Empty22.04.08 20:43

Já jsem hlavně ráda, že jste spokojené. Interview s Ericom Kripke - Stránka 3 348507
Vy jste to vážně čekali až zítra?.... páni, příště to teda budu asi překládat pěkně pomaloučku. lol! lol! lol!
Návrat hore Goto down
Chrystelle
Pekelný moderátor
Pekelný moderátor
Chrystelle


Počet príspevkov : 10688
Age : 47
Bydlisko : Morava
Nálada : Skvělá!
Registration date : 01.12.2007

Interview s Ericom Kripke - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Interview s Ericom Kripke   Interview s Ericom Kripke - Stránka 3 Empty22.04.08 20:46

No mě ani nenapadlo, že by ses na to vrhla hned a celé jsi to zmákla, navíc když jsi nemocná. Shocked Takže o to větší vděčnost! Interview s Ericom Kripke - Stránka 3 214863 601 704
Návrat hore Goto down
Sarinka
Diabolský admin
Diabolský admin
Sarinka


Počet príspevkov : 7654
Age : 36
Bydlisko : Cardiff, UK
Nálada : Sherlocked
Registration date : 29.11.2007

Interview s Ericom Kripke - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Interview s Ericom Kripke   Interview s Ericom Kripke - Stránka 3 Empty22.04.08 20:50

Mňa súvislosti s tou vojnou a tak strašne naštval postoj televízie, že starajte sa, idioti, chceli by veľa za málo peňazí, prečo si Supernatural nevážia.. Rolling Eyes Veď to pochopia, keď im zostane len SN, pretože z tých ich nových veci sa nič nijako nechytá a Smallville začína mať problémy, herci chcú skončiť a samotná televízia vraj chce ešte minimálne dve série.. Suspect
Návrat hore Goto down
http://sarinka.tumblr.com/
Samabel
Pekelný moderátor
Pekelný moderátor
Samabel


Počet príspevkov : 10070
Age : 34
Bydlisko : Praha
Nálada : Travel and explore!!!
Registration date : 01.12.2007

Interview s Ericom Kripke - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Interview s Ericom Kripke   Interview s Ericom Kripke - Stránka 3 Empty22.04.08 20:53

No já se na to vrhla právě proto... vrátila jsem se od doktorky.... v lékárně jsem si musela koupit lízátko, jinak bych snad lehla cestou domů lol! ... a když jsem uviděla to interview, tak jsem si řekla, že prostě potřebuju něco, co mě přinutí myslet na něco jiného ... i když taky to bylo s přestávkama, nezastírám Rolling Eyes ... ale ještě to nebylo až přehnaně dlouhé. lol!

Sarinka: přesně, postoj té televize nechápu taky....a vůbec nechápu, proč se tak zarytě drží Smallville Suspect vážně mi přišli na Kripkeho pěkně hnusní Interview s Ericom Kripke - Stránka 3 873139
Návrat hore Goto down
Chrystelle
Pekelný moderátor
Pekelný moderátor
Chrystelle


Počet príspevkov : 10688
Age : 47
Bydlisko : Morava
Nálada : Skvělá!
Registration date : 01.12.2007

Interview s Ericom Kripke - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Interview s Ericom Kripke   Interview s Ericom Kripke - Stránka 3 Empty22.04.08 20:57

No tak to ani nezmiňuji, jak s ním pěkně vydrba*i. Interview s Ericom Kripke - Stránka 3 873139 Interview s Ericom Kripke - Stránka 3 873139 Jsou to prostě parchanti, o tom žádná. Interview s Ericom Kripke - Stránka 3 873139 Interview s Ericom Kripke - Stránka 3 449740 Ještě štěstí, že se s tím Kripke dokáže poprat. Vůbec nechápu, proč se nesnaží dělat maximum pro seriál, který je na jejich TV nejoblíbenější. Chtějí vycházet ze sledovanosti, ale neudělají ani ň pro to, aby ji měl SN větší. Ještě jim uberou peníze. Interview s Ericom Kripke - Stránka 3 873139 Interview s Ericom Kripke - Stránka 3 900747
Nechápu, proč se tak drží Smallville, já bych to ukončila už teď a podle mě ani ta 7 série nemusela být, protože je to fakt o ničem. Sleep Suspect
Návrat hore Goto down
janka410
Winchester
Winchester
janka410


Počet príspevkov : 5348
Age : 53
Bydlisko : Morava
Nálada : Skvělá
Registration date : 01.12.2007

Interview s Ericom Kripke - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Interview s Ericom Kripke   Interview s Ericom Kripke - Stránka 3 Empty22.04.08 20:58

Mě už vážně štvou,jak si vůbec neváží SN....prostě fakt jenom házet klacky pod nohy a at se z toho vyhrabou jak umí Interview s Ericom Kripke - Stránka 3 873139 Interview s Ericom Kripke - Stránka 3 873139 Interview s Ericom Kripke - Stránka 3 873139 ....budou jenom nařizovat co by v seriálu chtěli mít,ale aby přadali peníze na natáčení...to ani náhodou. Hlavně jak dávají jiné debilní seriály o které nemá nikdo zájem a jsou propadákem Interview s Ericom Kripke - Stránka 3 873139 Interview s Ericom Kripke - Stránka 3 873139 Interview s Ericom Kripke - Stránka 3 873139 Interview s Ericom Kripke - Stránka 3 449740 Interview s Ericom Kripke - Stránka 3 449740 ...a nechápu,proč nepovolili rozšířit 4 sérii....fakt už mě teda se.ou neskutečně Interview s Ericom Kripke - Stránka 3 555452 Interview s Ericom Kripke - Stránka 3 873139
Návrat hore Goto down
Sarinka
Diabolský admin
Diabolský admin
Sarinka


Počet príspevkov : 7654
Age : 36
Bydlisko : Cardiff, UK
Nálada : Sherlocked
Registration date : 29.11.2007

Interview s Ericom Kripke - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Interview s Ericom Kripke   Interview s Ericom Kripke - Stránka 3 Empty22.04.08 20:59

Oni si ho držia zubami nechtami, pretože je nasledovanejší seriál stanice, ale nechápu, že herci toho majú už plné zuby a dokonca tvorcovia spravia ešte jednu sériu a dovidenia, viete si predstaviť, že by so SN Kripke skončil, porazilo by ma... Interview s Ericom Kripke - Stránka 3 87642 Navyše nechápem, čo sa tam ešte bude tie dve či koľko sérii diať, veď už teraz to je celý Superman.... Interview s Ericom Kripke - Stránka 3 71174
Návrat hore Goto down
http://sarinka.tumblr.com/
Sponsored content





Interview s Ericom Kripke - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Interview s Ericom Kripke   Interview s Ericom Kripke - Stránka 3 Empty

Návrat hore Goto down
 
Interview s Ericom Kripke
Návrat hore 
Strana 3 z 4Choď na stránku : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Eric Kripke
» The Show Might Go On, But Eric Kripke Won't
» Interview: Jim Beaver
» Interview - Game
» Misha Collins

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
 :: Seriál :: Novinky-
Prejdi na: