Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
DomovDomov  HľadaťHľadať  Latest imagesLatest images  RegistráciaRegistrácia  StránkaStránka  Prihlásenie  

 

 06x06 You Can't Handle the Truth

Goto down 
+6
Maky
Zizi
JMMM
Chrystelle
bohdy
Panthera
10 posters
AutorSpráva
Panthera
Winchester
Winchester
Panthera


Počet príspevkov : 1308
Age : 43
Bydlisko : Brno
Nálada : Think slashy... be horny... ;)
Registration date : 27.07.2009

06x06 You Can't Handle the Truth Empty
OdoslaťPredmet: 06x06 You Can't Handle the Truth   06x06 You Can't Handle the Truth Empty30.10.10 6:51

Slohovky nemaje v oblibě, takže poznámky:

I would just like the freaking truth... *glo, glo...
Touha po pravdě, no proč ne. Osobně bych to ve většině případů uvítala taky, ovšem nejspíš bych skončila stejně jako ona servírka Jane a další.

Just, don't shoot him yet... Byl by toho schopen? Very Happy
Ano, stále mám pocit, že Samovo tělíčko obývá nezvaný host Majký. Koblih potvrdil, že Lucík to není, že by ho andělé cítili, ovšem o Majkým to neřekl. (Sam to není na 80%) Ta přehnaná touha lovit "zlo" a jít u toho jak se říká přes mrtvoly, generál hadra. Nebo je jen duchem, či něčím tomu podobným?

Mé vypěstované obavy ze zubního lékaře jsou v tuto chvíli opět na vzestupu.

Když se tak zamyslím, tak by se mi Koblih doma hodil i jako hledač ztracených věcí. S jeho rychlostí bych za chvíli nehledala nic.
A konečně na skok Bobek, alias fanda Tori Spelling - čaj jsem si z monitoru už pečlivě setřela.

Vyslýchaný Sam a jeho puppy eyes fajn, ale více výrazových prostředků si žádám.

Díl jako celek s nádechem historie SN, sice zapadal do skládanky - chceme pravdu o Samovi, ale to se mi v závěru vůbec nelíbilo. Já měla ráda původní brachy vedle sebe v plné polní. To neustále se opakující handrkování a rozbroje mi jednoduše lezou krkem. To, že jsem fanda whump ficů ještě neznamená, že bych v každém díle ráda rvačku.

Samovy kecy o tom, že je zase better hunter apod. už jsou také nadmíru únavné, ale Dean si to na něm na konci pěkně vylil. Jak by řekli mladší - notně volovi upravil fasádu.
Jediné, čeho u mě dosáhli je fakt, že číhám na další epku, jak se to vyvine. Škoda, že to není s mým původním nadšením.
Návrat hore Goto down
http://www.panthera-cz.com
bohdy
Winchester
Winchester
bohdy


Počet príspevkov : 1570
Age : 38
Bydlisko : Vlčovice, ČR
Nálada : Viva slash!!!
Registration date : 18.09.2010

06x06 You Can't Handle the Truth Empty
OdoslaťPredmet: Re: 06x06 You Can't Handle the Truth   06x06 You Can't Handle the Truth Empty30.10.10 11:16

Tak další epka za námi a odpovědi na to, co je se Samem jsme se zase nedočkali Suspect Něco s ním ale 100% je. Možná bych se i přikláněla k názoru Panthery, že by v tom mohl mít prsty Michael 06x06 You Can't Handle the Truth 332617 V tom případě by měla vážně zajímalo, jak to udělal. Takže se těším na další epku. A bonus na závěr... Dean KONEČNĚ rozbil Samovi hubu!!!!! 06x06 You Can't Handle the Truth 43228 Ale jinak jsem naprosto nenásilný člověk 06x06 You Can't Handle the Truth 707500
Návrat hore Goto down
Chrystelle
Pekelný moderátor
Pekelný moderátor
Chrystelle


Počet príspevkov : 10688
Age : 47
Bydlisko : Morava
Nálada : Skvělá!
Registration date : 01.12.2007

06x06 You Can't Handle the Truth Empty
OdoslaťPredmet: Re: 06x06 You Can't Handle the Truth   06x06 You Can't Handle the Truth Empty30.10.10 21:28

Shocked Shocked Asi takto jsem koukala na ten konec. Shocked 06x06 You Can't Handle the Truth 99937 A v hlavě mi naskakovalo "Dej mu, dej mu, pořádně a ještě jednu....." 06x06 You Can't Handle the Truth 707500 06x06 You Can't Handle the Truth 316745
Jelikož nemám možnost se dlouze rozepisovat, jak jsem byla zvyklá dřív, stručně jen podotknu to nejdůležitější - tato epka se mi moc líbila! Twisted Evil 06x06 You Can't Handle the Truth 312566 Celou dobu jsem napjatě čekala, kdy si konečně pravdomluvný Sam pustí pusu na špacír a až jsem se kýženého okamžiku dočkala, tak ejhle! Kecá až se mu od huby kouří! 06x06 You Can't Handle the Truth 806497 06x06 You Can't Handle the Truth 202744 06x06 You Can't Handle the Truth 202744 06x06 You Can't Handle the Truth 202744 Což mě samozřejmě vytočilo, páč jsem se opět dozvěděla velké prd. 06x06 You Can't Handle the Truth 513847 Laughing

Sice mi Sam leze pěkně na nervy tím svým prapodivným chováním, ale na druhou stranu musím uznat, že jen díky tomu se těším na každou další epku, v což jsem u této série ani nedoufala. Shocked 06x06 You Can't Handle the Truth 77756 Laughing Laughing


Oproti původnímu očekávání - že mě 6. série nebude ani za mák bavit a nebude se mi na to ani chtít koukat - musím říct, že opak je pravdou. Bavila mě zatím každá epka této série. Asi to bude tím, že jsem od ní absolutně nic skvělého neočekávala a smířila jsem se s tím, že z toho starý dobrý SN nikdy nebude. Přesto mě to baví a docela se těším na každou další epku, protože jsem hrozně zvědavá, co si scénáristé vlastně všechno připravili. A překvapivě musím také konstatovat, že mě u obrazovek hodně drží taky Jensen/Dean. Shocked Nevím čím to, ale jak jsem si na něj za poslední roky vypěstovala alergii, najednou se mi hrozně líbí (samozřejmě nemyslím jen vzhledově, ale hlavně celkově postava Deana). 06x06 You Can't Handle the Truth 999804 Laughing


Zizi, on ten dortík k tomu zas nebyl tak dobrý nápad. To mi došlo už po pár minutách. 06x06 You Can't Handle the Truth 1319 06x06 You Can't Handle the Truth 71174 06x06 You Can't Handle the Truth 99937 Já se nikdy nepoučím.
Návrat hore Goto down
JMMM
Lovec v plienkach
Lovec v plienkach
JMMM


Počet príspevkov : 208
Age : 36
Bydlisko : Slovensko, Zem, Slnečná sústava, Mliečna cesta, Vesmír: Svet, kde nadprirodzeno má svoje čaro
Nálada : daždivá
Registration date : 21.11.2009

06x06 You Can't Handle the Truth Empty
OdoslaťPredmet: Re: 06x06 You Can't Handle the Truth   06x06 You Can't Handle the Truth Empty30.10.10 21:52

Tak pridám zopár postrehov aj ja. Súhlasím s Chrystelle, že sa teším na každú novú epku najmä kvôli prapodivnému chovaniu Sama a myslím, že zatiaľ odvádzajú scenáristi dobrú robotu a atmosféra sa postupne zhusťuje, čo by človek u série s tak vysokým číslom predpokladal asi len v tom najlepšom sne.

Epka sa mi páčila...ozaj, že hej. Som myslela, že musím byť nutne sklamaná, pretože už od Third Man, keď nám dovolili nahliadnuť do nasledujúcich epiek, som sa na túto nesmierne tešila. Ale ono to bolo dobré. Bola som v napätí, nevedela som, čo sa bude diať... Takže obrovské plus.

Inak, Chrystelle, ehm koláč bol asi ozaj blbý nápad, hlavne keď došli do domu tej bohyne 06x06 You Can't Handle the Truth 1319, mala som čo robiť aj s prázdnym žalúdkom.

Konečne po dlhej dobe oslovil Dean Sama Sammy a hneď na to ho aj poriadne zmastí. Toto sa mi veru páčilo...už som zvedavá na budúci týždeň, ani neviem formulovať myšlienky, ako som.
Návrat hore Goto down
bohdy
Winchester
Winchester
bohdy


Počet príspevkov : 1570
Age : 38
Bydlisko : Vlčovice, ČR
Nálada : Viva slash!!!
Registration date : 18.09.2010

06x06 You Can't Handle the Truth Empty
OdoslaťPredmet: Re: 06x06 You Can't Handle the Truth   06x06 You Can't Handle the Truth Empty30.10.10 21:59

To Chrystelle: 100% souhlasím Very Happy Taky jsem skandovala DEJ MU, DEJ MU 06x06 You Can't Handle the Truth 707500 Jsem ráda, že v tom nejsem sama 06x06 You Can't Handle the Truth 932600
Návrat hore Goto down
Zizi
Winchester
Winchester
Zizi


Počet príspevkov : 4217
Age : 36
Bydlisko : Havaj
Nálada : Everyday is another opportunity to shine :)
Registration date : 05.04.2008

06x06 You Can't Handle the Truth Empty
OdoslaťPredmet: Re: 06x06 You Can't Handle the Truth   06x06 You Can't Handle the Truth Empty30.10.10 22:04

Tak ja sa teda tiež podelím o nejaké tie výlevy Smile

Epka sa mi páčila aj nepáčila súčasne Laughing No áno je to možné. Bolo to pekne vymyslené a celé som to pozerala s nadšením a chuťou vedieť viac a vidieť viac. Na Sama som naštvaná už nejakú dobu a dnes si to nevylepšil. Vlastne naopak. Na konci epky som si hovorila to isté ako Chrys. "Poriadne mu nalož" pretože presne to som chcela spraviť už minulý týždeň - minimálne Samovi virtuálne bachnúť Evil or Very Mad
Epka však bola pekne podaná a to ako Dean najskôr dal šancu Bobbymu a až potom povedal, že to bude riešiť po svojom sa mi tiež páčilo. Že sa proste snažil čosi si vytrpieť v prítomnosti Sama a nevybehol hneď. 06x06 You Can't Handle the Truth 934194
Taktiež som sa váľala smiechom po zemi, keď Dean telefonoval s Bobbym 06x06 You Can't Handle the Truth 99937 06x06 You Can't Handle the Truth 99937 Ten záver "No, no. eehmm" ja som z neho nemohla 06x06 You Can't Handle the Truth 99937 06x06 You Can't Handle the Truth 99937 06x06 You Can't Handle the Truth 99937
Dean a Lisa Sad - vedela som, že nebudú spolu, predsa len pozeráme SN a nie GG Smile ale aj tak. No Lisa to vystihla. Winchestrovci majú prehnané rodinné vzťahy a čo z toho majú? Teda viem čo z toho máme my ale oni? Akurát sa stále obetovávajú jeden pre druhého a nemôžu žiť svoj život. Veď je jasné, že Dean šiel síce zo Samom, ale v skutočnosti by sa najradšej vrátil k Lise a Benovi a Sam? Ešte stále som neprišla na dôvod toho jeho úlisného slizkého pritepleného (sorry za výraz, myslím tým presladený úškrn) úsmevu ala dedo Campbel. Suspect 06x06 You Can't Handle the Truth 1319 Vždy keď to spraví tak by som mu jednu natiahla 06x06 You Can't Handle the Truth 934194 A to že bude klamať aj keď by mal hovoriť pravdu som akosi vedela dopredu. Asi to bolo tým jeho postojom v poslednej dobe. Proste že pána nič nezastaví v šírení klamstiev a tajomstiev Smile

Ok späť k deju: ujo zubár. Ľudia moji zlatí ešteže som túto epku nevidela minulý týždeň predtým ako som šla zubárke, lebo by ma tam proste nikto nedostal. "no no eeehmm" No 06x06 You Can't Handle the Truth 807248

Čo sa mi nepáčilo? 6 časť série a Cas si tam zasa prišiel len zaštekať Rolling Eyes Konečne som si ho toto leto zamilovala a on si tam proste len chodí ako ja na prednášky. Sem-tam príde, kukne, tresne, odíde Laughing Ale s tými 2 sekundami zanechal dojem aj za tú chvíľku 06x06 You Can't Handle the Truth 99937

No tak asi tak. Proste epka sa mi páčila a ja som sa na 6 sériu v lete tešila aj keď som si nerobila nijaké extra idei o tom ako to bude a zatiaľ ma žiadna epka nesklamala. Práveže ma bavia a to je dobre. Som rada a tiež sa teším na ďalšiu a ďalšiu Smile 603

Chrys: ja som si na teba spomenula pri tom zubárovi (chúďa) 06x06 You Can't Handle the Truth 99937 06x06 You Can't Handle the Truth 99937 ale pretože som sa napchávala mandarínkami, tak som napokon dospela k záveru, že staré dobré pravidlo "Pri Supernaturale sa nič nekonzumuje", ktoré som akosi v 4 a 5 sérií pravidelne porušovala, od tejto epizódy opäť uvádzam do platnosti. 06x06 You Can't Handle the Truth 99937 06x06 You Can't Handle the Truth 99937
Návrat hore Goto down
Maky
Žltočočko
Žltočočko



Počet príspevkov : 854
Registration date : 14.09.2009

06x06 You Can't Handle the Truth Empty
OdoslaťPredmet: Re: 06x06 You Can't Handle the Truth   06x06 You Can't Handle the Truth Empty31.10.10 7:29

Zdá se mi to, nebo je zatím celá série o tom, že se Samem se něco (už víme, co) děje - opět, Dean se hosnaží zachránit (opět), Dean bojuje s tím, je-li lovec-starší bratr-a nebo chci-mít-vlastní-život (Lisu) guy (opět), Sam nechce být zachráněný Deanem (opět), Bobby je na telefonu (místo na vozíku) (opět) a Castiel poletuje kolem, aby se snesl k zemi vždy, když Dean zavolá (nejlépe se spožděním, aby na něj pak Dean mohl řvát), Dean na něj řve, Dean je naštvaný, Castiel je "sorry" a pak uletí... to je dobrý, to je... velice originální Smile

Dobře, nádech, jsem po shlédnutí epizody vždy rozrušená a moje hodnocení potom bývá velice negativní... nadechnu se, tak a zkusím to znovu Smile

Epizoda jako taková se mi o dlouhé době líbila - atmosféra byla velice SN - a nebo už mi podvědomě klesly nároky - ale, ne, řekla bych, že skutečně byla SN... se všemi nechutnostmi, smyslem pro humor, naštváními... jo, epizoda byla SN. Ačkoli mě věčný souboj Dean-Sam unavuje, v téhle epizodě se mi líbil, Deabovy rozpačité pohley kdykoli se Sam přiblžil byly "sladké" Smile

Co už tak sladké není, je Sam, vím, že je změněný a jsem si téměř jistá tím, že "vše dopadne dobře", ale, jestli budu muset celou sérii koukat na tohohle arognatního Sama s jeho obličeji, které hází (at už to dělá za jakéhokoli důvodu), budu než skonč série pěkně znechucená.. jde o to, že diváci chtějí vidět Deana a Sama a dobře, jedenm z nich se může nějakou dob chovat jinak a nebo ne jako on, ale když se chová celou sérii jako idiot, přestává mě to bavit.. zatím jsme v šestém díle, ještě není všem nadějím konec Sad

Epizodě jako takové asi nemám co vytknout.

Cas - je to trapné... vážně. Sice jsme ráda, že se v nějaké epizodě konečně objevil, ale, zdá se mi, že tam je, jen aby tam byl a to je na nic... raději bych ho měla v jedn se vším všudy, aby to, že tam je, mělo smysl a aby měl skutečnou roli.. zdá se, že jeho jediná role zatím je, jak jsme napsala výše, objevit se, když Dean zavolá, naštvat ho, omluvit se a odllětět. Scénáristi nám jeh nový příběh dávkují, ale jaksi neštastně.. opravdu. Jsem Cas fanynka, ale ty kotrmelce, co s ním provádějí, ty mi za to, aby tam za každou cenu byl, snad ani nestojí. Už jen ten trailer - dají do něj všechno, co z Cae uvidíme, skoro, jakoby chtěli přilákat diváky.. prostě se mi zdá, že si řekli, Case tam necháme, protože je pro diváky přitažlivý, ale, vlastně nevíme, co s ním, protože se nám do nového příběhu nehodí... kam tohle dospěje... nejde jen o to, že chci víc Case, já chci, aby měl skutečnou roli a ne roli "tak jsem tady, protože mě voláš, něco naznačím, aby diváci viděli, že i já mám svůj vlastní příběh a pa"... přijde mi to zkrátka neštstané, nepřirozené a nastrčené... ale, možná jen trpím nedostatkem Case a jsem frustrovaná. I když jsem o tom přemýšlela a takhle blbě (takhle v zásadě bez souvislosti a "zbytečně") se objevil jen v jednom díle čtvrté série - 4x15. Hm, napsala jsem dlouhý odstavce jen o Casovi, ale, jak říkám, jsem jeho fanynka Smile Ach jo, proč si s Deanem prostě nepromluví... prý jejich vztah bude tuhle sérii komplikovanější (Casovo a Deanovo), jestli tím "komplikovaný" míní, že na něj Dean bude naštvaný a Cas s ním bude mluvit, jako když s ním nemluví, pak asi nechci, aby byl komplikovaný - co je to za vztah? Ani to zvtah není... chtěla bych aspon jednu jedinou epizodu podobnou 5x03 a nebo 5x04, kdy spolu Dean a Cas pracují na případu (spíše 5x03)... prosím Smile

Tak jo, zase jsem se rozkecala, ale, docela se mi ulevilo!

Návrat hore Goto down
Ellen
Žltočočko
Žltočočko
Ellen


Počet príspevkov : 694
Age : 53
Bydlisko : SR
Nálada : hope never dies...
Registration date : 23.03.2008

06x06 You Can't Handle the Truth Empty
OdoslaťPredmet: Re: 06x06 You Can't Handle the Truth   06x06 You Can't Handle the Truth Empty02.11.10 3:05

Maky napísal:
Zdá se mi to, nebo je zatím celá série o tom, že se Samem se něco (už víme, co) děje - opět, Dean se hosnaží zachránit (opět)...
Aj mne sa tak zdá. Ale neprekvapuje ma to. Potom, čo Sam skočil do klietky som očakávala že s ním niečo bude (opäť) a že Dean bude musieť niečo urobiť na jeho záchranu (opäť) atď. Very Happy Len som nečakala, že vzťah oboch bratov bude taký odťažitý, priam nepríjemný aj na pozeranie. Rolling Eyes

Ale prejdem k tejto epke, ktorú som ešte neskomentovala. Najviac sa mi páčilo ako sa Dean Sama bál. Až tak veľmi, že s ním nechcel byť ani v jednom aute. Laughing Dobre som sa na tom bavila, čo sa mi pri pozeraní na oboch bratov nepodarilo už veľmi dlho. Aspoň na chvíľu som mala pocit, že je to starý dobrý SN.

Na rozdiel od ostatných, mne sa záver vôbec nepáčil. Chcela som aby Dean vybuchol, ale toto nebolo vôbec prirodzené. Bolo to príliš surové. Akoby si na Samovi nevybil iba zlosť, ale akoby ho chcel rovno zabiť holými rukami. Teraz neviem čo si mám o tom myslieť. Chcel Dean Sama zabiť, alebo mu iba praskli nervy až sa prestal úplne kontrolovať?

Celkovo sa mi zdá, že nám v jednotlivých epizódach podsúvajú iba omrvinky. Tu a tam nám niečo naznačia a zvyšok je samá vata. Preto sme až v šiestom diele zistili, že Sam nie je celkom Sam a o Castielovi vieme toho ešte menej. Akoby túto sériu natočili pre slimákov. Tie sú také pomalé, že vidia rásť trávu. Za 1 sek. spracuje mozog slimáka len 4 obrazy. Preto slimáky vnímajú rast rastlín ako pohyb. Tráva a kvety sú pre ne hotový akčný film! Ale ja nie som slimák! Rolling Eyes Chcem akcie, napätie, zvraty, chcem aby mi srdce búchalo ako šialené a vzápätí aby sa mi zatajil dych. Ach, jaj, škoda hovoriť.

Inak, neviem či som to už nespomínala, ale táto séria sa mi vidí priveľmi tmavá. Niekedy až tak, že mám chuť pozerať SN v špeciálnych okuliaroch s nočným videním. Rolling Eyes
Návrat hore Goto down
majtika01
Pocestný duch
Pocestný duch
majtika01


Počet príspevkov : 50
Bydlisko : Dunajska Streda
Nálada : I'm okay my sweetheart ... :-D tik, tikt, tik...BUM
Registration date : 09.01.2010

06x06 You Can't Handle the Truth Empty
OdoslaťPredmet: Re: 06x06 You Can't Handle the Truth   06x06 You Can't Handle the Truth Empty02.11.10 15:49

No ja ani neviem čo mám k tomu dodať...confused
ELLEN : Ďakujem....napísala si to za mňa.
No - Sam dostal riadne na držku...AU....to bolelo, ale ak to tak Dean cítil, tak niet čo dodať.
Najviac ma ale šoklo vyjadrenie tej Bohyne Pravdy - že to nie je Sam, ale mne to skorej pripadalo, ako keby chcela povedať....že to nie je ani človek....tak už naozaj ničomu nem-tudom...keď sa doposiaľ nič nadprirodzené na ňom neprejavilo????
Epka bola FAJN, až na ten koniec...ale keďže tím, ktorím Sam lezie na nervy, tak sa asi koniec páčil...takže nenamietam...asi to potreboval. Veď aj on natrieskal Deana na tom cintoríne, ale to nebol Sam, ale Lucík. Strach z neho ma asi Dean už oprávnene, len som zvedavá, kedy a ako sa z toho dostanú obaja. Možno Sam skončí v pekle - možno. Ale asi to tak mal predurčené. Teraz mi pripadajú ako Kain a Abel...len kto je kto, to neviem?!?!?!
Už sa na SN tak neteším, teda, nie som tým tak nadšená, ako kedysi...teraz ma skorej mrzí to....že scenáristi urobili zo slušného Sama zloducha a z priateľského a sexi Deana - zúrivého a ustráchaného chlapíka, ktorý nikomu a ničomu neverí...možno ani sám sebe. Rozpoltili ich a to sa mi nepáči a ešte k tomu všetkému, je to také - POMALÉ ( Ellen to už rozvinula do slimačej podoby, tak asi tak nejak to vidím aj ja )
Návrat hore Goto down
janča
Winchester
Winchester
janča


Počet príspevkov : 1216
Age : 34
Bydlisko : Vysočina
Nálada : docela fajn
Registration date : 29.07.2009

06x06 You Can't Handle the Truth Empty
OdoslaťPredmet: Re: 06x06 You Can't Handle the Truth   06x06 You Can't Handle the Truth Empty02.11.10 20:50

Cas – Už Deana tím svým nenadálým příchodem, odchodem a zase objevením se, moc nepřekvapuje (jako dříve), je zvyklý. Cas i přesto, že má nahoře velké problémy, přišel. Také mu není osud Sama lhostejný a chce se dozvědět pravdu. Alespoň ujistil Deana, že v Samovi není Lucifer.
Sam – Každý člověk i když nechtěl, řekl pravdu, jen on ne. Ta bohyně to poznala, ale také to, že se odlišuje od druhých lidí a kouzlo na něho nepůsobilo, on se prostě mohl rozhodnout, kdy bude lhát a kdy mluvit pravdu. Pak nějak příliš překotně přiznal tu Deanovu přeměnu v upíra a všechno co s tím souviselo a že se s ním něco děje a potřebuje pomoc (to tedy neřekl žádnou novinu), jakoby měl strach, aby bratr nechtěl vědět další pravdu o něm. Ale možná opravdu nedokáže rozlišit pravdu od lži, co je správné a špatné, jak sám řekl, „měl jsem to vědět, ale nic jsem necítil.“ Bude zajímavé, co se z jeho postavy ještě „vyklube.“ Zatím je to jeden velký otazník.
Lisa – To je konec?? Ten rok, co spolu prožili, byl v pohodě, ale návrat Sama všechno naboural a možná i zničil. Lisa si to nechtěla přiznat, dusila to v sobě (stejně jako Dean svoje problémy), Deana měla ráda (určitě má i nadále), ale teď ta pravda byla venku a její hlavní prioritou se stal Ben (pochopitelné). Ale i ona byla ovlivněna tím kouzlem pravdy. Takový jeden telefonát (a ještě když jsou oba ovlivněni) nic neřeší. Že by jen tak všechno hodili za hlavu? Jsme v pohodě a jedeme dál, jakoby se „nechumelilo“?? Měli by se sejít a z očí do očí si to vyříkat. Buď se to urovná nebo se navždy rozejdou, ale budou v tom mít alespoň jasno jednou pro vždy.Takhle na sebe určitě stále myslí a jen se trápí.
Dean – Vcelku logicky chtěl situace o pravdomluvnosti využít. Docela i Samovi věřil, to ještě nevěděl, že může lhát, kdy se mu zachce. I přesto, že ho tak zmlátil, není mu Sam lhostejný, jinak by se na něho už dávno vykašlal, lovil by na vlastní pěst nebo by se vrátil k Lise. On stále po celou dobu vyčkával, doufal, že se Sam svěří, co se s ním děje nebo se něco samo „provalí“. A teď se to stalo. Při Samově přiznání, že tam jen stál a nic neudělal si Dean s hrůzou uvědomil, co tím způsobil. On sám přitom málem přišel o život, Lisa a Ben se od něho odvracejí, tak tohle byla poslední kapka, aby přetekl Deanův pohár trpělivosti. Rány, které dopadaly na Samův obličej byly za jeho sebevědomé lhaní, necitelnost k utrpení druhého, využívání a obětování vlastního bratra, ale nejvíc právě za ten zničený Deanův vztah. A pokud je tohle konec (podle scénáristů) – chudák Dean, nemá nic a od Sama se může dočkat ještě pěkných věcí. Dean na konci řekl, „namlouval jsem si, že chci rodinu, být otcem, ale jsem zabiják.“ Ne, není (jen, když je to nezbytně nutné). Tím strachem, co se mohlo všechno stát a že se na Sama už dávno nevykašlal (chce mu pomoct) ukázal, že má v sobě víc citu, než si sám myslí. 06x06 You Can't Handle the Truth 934194
Návrat hore Goto down
Ellen
Žltočočko
Žltočočko
Ellen


Počet príspevkov : 694
Age : 53
Bydlisko : SR
Nálada : hope never dies...
Registration date : 23.03.2008

06x06 You Can't Handle the Truth Empty
OdoslaťPredmet: Re: 06x06 You Can't Handle the Truth   06x06 You Can't Handle the Truth Empty04.11.10 3:13

janča napísal:
Pak nějak příliš překotně přiznal tu Deanovu přeměnu v upíra a všechno co s tím souviselo a že se s ním něco děje a potřebuje pomoc (to tedy neřekl žádnou novinu), jakoby měl strach, aby bratr nechtěl vědět další pravdu o něm.
Dík Janča, to som zabudla spomenúť. Tu sa mi videlo divné, že na jednej strane Sam tvrdí, že odkedy sa vrátil z klietky necíti žiaden strach a na strane druhej sa viditeľne bojí Deana s nožom v ruke. To predsa nedáva zmysel. No
Pri tejto scéne ma aj napadlo, prečo asi Sam nechcel aby Dean vedel, že sa vrátil z pekla. Asi tušil, že na rozdiel od Samuela a ostatných Cambelových, či dokonca Bobbyho, by Dean okamžite zistil, že s ním nie je niečo v poriadku. A presne to sa aj stalo. Len neviem prečo sa Sam Deana tak bojí. Sam musí niečo tajiť, čo nechce prezradiť nikomu a najmenej asi svojmu bratovi. Ak ak mám pravdu, tak to bude niečo veľmi zlé.
Návrat hore Goto down
dion-fortune
Winchester
Winchester
dion-fortune


Počet príspevkov : 12342
Age : 33
Bydlisko : saphire ocean :)
Nálada : k-popovská :D
Registration date : 01.12.2007

06x06 You Can't Handle the Truth Empty
OdoslaťPredmet: Re: 06x06 You Can't Handle the Truth   06x06 You Can't Handle the Truth Empty15.11.10 17:40

no ja som sa k pár dielom ešte nevyjadrila (ťažký mesiac Rolling Eyes ) tak začnem týmto 603

epka to bola celkom slušná. ja som sa síce na šiestu sériu tešila, ale zase nejaké zázraky som od nej nečakala, avšak so far, sa mi ozaj prekvapivo pozdáva. podľa mňa je lepšia ako piata serka 603

no ale späť k epke. na túto som sa tešila už od preview 601 proste som si myslela, že to dean zo sama už dostane, ale ten šok, že to na sama nezabralo Shocked ako WOW.

na začiatku som bola hotová z utrápeného deana, potom zo scén s cassom a zaklincovalo to to po hube na konci Laughing 702 a lisa 06x06 You Can't Handle the Truth 71416 to, čomu povedala... a ten jeho zlomený pohľad 06x06 You Can't Handle the Truth 199226 bože no videli ste niekto smutnejšie očká 06x06 You Can't Handle the Truth 71416 proste jensenovi takéto scény neskutočne idú... a potom na konci ešte tá veritas či ako sa volala použila svoje mojo na deana a to, čo povedal Shocked a potom ešte to sklamanie, keď zistil, že on mu nepovedal pravdu, ani keď si myslel, že teraz už fakt musel... 06x06 You Can't Handle the Truth 71416 a to jeho, I´m a killer... no oh... by som na neho hneď skočila ako tam tak sedel 06x06 You Can't Handle the Truth 49896 06x06 You Can't Handle the Truth 854585 ale potom ten zdesený pohľad, keď povedala, že nie je sam človek... no comment. proste super epka Twisted Evil
Návrat hore Goto down
Sponsored content





06x06 You Can't Handle the Truth Empty
OdoslaťPredmet: Re: 06x06 You Can't Handle the Truth   06x06 You Can't Handle the Truth Empty

Návrat hore Goto down
 
06x06 You Can't Handle the Truth
Návrat hore 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Truth
» 06x06 You Can't Handle The Truth
» 06x06 You Can't Handle the Truth

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
 :: Seriál :: Epizódy :: Šiesta séria-
Prejdi na: