Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
DomovDomov  HľadaťHľadať  Latest imagesLatest images  RegistráciaRegistrácia  StránkaStránka  Prihlásenie  

 

 06x11 Appointment in Samarra

Goto down 
+11
PedroSanchez
Ellen
pipo
Panthera
JMMM
Evelin
niki-morgan
Marvin
dion-fortune
Sarinka
bohdy
15 posters
AutorSpráva
bohdy
Winchester
Winchester
bohdy


Počet príspevkov : 1570
Age : 38
Bydlisko : Vlčovice, ČR
Nálada : Viva slash!!!
Registration date : 18.09.2010

06x11 Appointment in Samarra Empty
OdoslaťPredmet: 06x11 Appointment in Samarra   06x11 Appointment in Samarra Empty11.12.10 16:15

Tak jsem právě dokoukala novou epku a ... OMG!!! Shocked Samova duše je zpět!!! Já to asi do toho 28. 1. 2011 nepřežiju!!! Jak to mohlo takhle skončit!!! Vážně výborná epka. Jsem naprosto nadšená. Líbilo se mi, že jsme zas viděli Smrt, je vážně stylová Twisted Evil A chudáček Dean, jak ten trpěl ve své nové roli 06x11 Appointment in Samarra 199226 Ale stálo to za to. Vážně se mooc těším na tu další epku, hlavně jak se Sam popere se svou duší 06x11 Appointment in Samarra 258431
Návrat hore Goto down
Sarinka
Diabolský admin
Diabolský admin
Sarinka


Počet príspevkov : 7654
Age : 36
Bydlisko : Cardiff, UK
Nálada : Sherlocked
Registration date : 29.11.2007

06x11 Appointment in Samarra Empty
OdoslaťPredmet: Re: 06x11 Appointment in Samarra   06x11 Appointment in Samarra Empty11.12.10 17:25

Tak ja som si po veľmi, veľmi, veľmi, veľmi dlhom čase užila SN epizódu, nechcelo sa mi pri nej spať alebo som nepozerala, keby do už konečne skončí. Dnes som ku koncu nechcela, aby ešte skončila, to je asi Christmas miracle Laughing Nečakala som, že Samovi vrátia dušu už v tejto epizóde, takže konečne dačo prekvapujúce. Dej sa nevliekol a Samove oháňanie sa sekerou bolo super. (to ale neznamená, že Sere odpustím zabitie Crowleyho z minulej epizódy. Watch your back, girl! Suspect) Možno sa nám blýska na staré dobré SN časy, trocha optimiznu nie je na škodu. Cool


Naposledy upravil Sarinka dňa 11.12.10 19:18, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore Goto down
http://sarinka.tumblr.com/
dion-fortune
Winchester
Winchester
dion-fortune


Počet príspevkov : 12342
Age : 33
Bydlisko : saphire ocean :)
Nálada : k-popovská :D
Registration date : 01.12.2007

06x11 Appointment in Samarra Empty
OdoslaťPredmet: Re: 06x11 Appointment in Samarra   06x11 Appointment in Samarra Empty11.12.10 18:29

akože WTF? Shocked to už mu tu dušu vrátili. nieeee 06x11 Appointment in Samarra 199226 a mne sa Sam bez duše tak páčil 06x11 Appointment in Samarra 71416

no čo už. epka to bola fakt perfektná, takže hádam aj tie ostatné sa budú dať, aj keď hm... dosť som skeptická, keďže mne sa šiesta serka doteraz páčila z veľkej časti kvôli tomu zvláštnemu správaniu sama, ale tak nevzdávam sa nádeje 603

inak Death bola riadne cool, teda bol 601 proste zaujímavé to celé bolo, aj keď mohlo byť aj trocha viac torturingu deana 603 ale no nesťažujem sa Laughing
Návrat hore Goto down
Marvin
Nevinná obeť
Nevinná obeť
Marvin


Počet príspevkov : 7
Age : 33
Bydlisko : Podunajská nížina
Nálada : Celkom dobrá.
Registration date : 20.11.2009

06x11 Appointment in Samarra Empty
OdoslaťPredmet: Re: 06x11 Appointment in Samarra   06x11 Appointment in Samarra Empty11.12.10 18:33

Vydarené epizodka dala sa pozerať od začiatku do konca a obľúbená smrťka strašne symatická herečka Smile A Smrť perfektná ako inak ťažká to robota. A na koniec Sam má späť svoju dušu : Mad toma trochu sklamalo lebo Sam bez duše sa my páčil no uvidíme.
Návrat hore Goto down
niki-morgan
Pocestný duch
Pocestný duch
niki-morgan


Počet príspevkov : 108
Age : 34
Bydlisko : Praha
Registration date : 05.06.2008

06x11 Appointment in Samarra Empty
OdoslaťPredmet: Re: 06x11 Appointment in Samarra   06x11 Appointment in Samarra Empty11.12.10 19:18

tak po dlouhé době jsem byla spokojená s epkou od začátku až do konce a ani jsem nechtěla aby skončila..Death jako vždy cool. Doufám, že se ještě někdy objeví, ale podle toho co říkala, tak to tak vypadá.
Návrat hore Goto down
Sarinka
Diabolský admin
Diabolský admin
Sarinka


Počet príspevkov : 7654
Age : 36
Bydlisko : Cardiff, UK
Nálada : Sherlocked
Registration date : 29.11.2007

06x11 Appointment in Samarra Empty
OdoslaťPredmet: Re: 06x11 Appointment in Samarra   06x11 Appointment in Samarra Empty11.12.10 19:24

Dion, súhlas, Sam bez duše mal epic hlášky a konečne nezanikal pri "dokonalom" Deanovi. No v momente, keď sa pokúsil zabiť Bobbyho, bolo jasné, že s tým dačo spravia.
Ja osobne dúfam, že sa teraz aspoň dočkáme poriadneho Sam!torturingu, pretože tá stena určite nevydrží...dúfam teda 06x11 Appointment in Samarra 934194 Laughing
Návrat hore Goto down
http://sarinka.tumblr.com/
Evelin
Nevinná obeť
Nevinná obeť
Evelin


Počet príspevkov : 18
Age : 33
Registration date : 15.03.2009

06x11 Appointment in Samarra Empty
OdoslaťPredmet: Re: 06x11 Appointment in Samarra   06x11 Appointment in Samarra Empty11.12.10 20:00

No ja neviem, ale mne sa Sam bez duše nepáčil... bol vážne.. ako bez duše... eh, v podstate... keď nad tým tak rozmýšľam, tak si ani nepamätám o čom zatím bola táto séria 06x11 Appointment in Samarra 807248 hm, vážne sa asi musím hanbiť, ale vôbec ma nebrala a neberie jediné čo si pamätám boli doťahovačky o vrátenie duše a som rada, že to už konečne skončilo a hádam sa to prehupne do zaujímavejších vôd, keď si Sammy rozškrabká tú bariéru. Cool
Ale osobne, táto časť bola vážne fajn... hlavne kvôli Death a Smrtke... teda hlavne kvôli Death! Laughing
Návrat hore Goto down
JMMM
Lovec v plienkach
Lovec v plienkach
JMMM


Počet príspevkov : 208
Age : 36
Bydlisko : Slovensko, Zem, Slnečná sústava, Mliečna cesta, Vesmír: Svet, kde nadprirodzeno má svoje čaro
Nálada : daždivá
Registration date : 21.11.2009

06x11 Appointment in Samarra Empty
OdoslaťPredmet: Re: 06x11 Appointment in Samarra   06x11 Appointment in Samarra Empty11.12.10 21:25

Takže...súhlasím všetkými piatimi, že toto bola ozaj vydarená epizóda s prekvapivým koncom (skôr prekvapivé načasovanie), po ktorom sa ozaj neodvažujem povedať, čo bude ďalej a ako to vôbec do ďalšieho dielu vydržím.

Ako už tu bolo spomínané predomnou, Death bola úplne skvelá a som rada, že sa naňho nezabudlo (aj keď všetci ostatní jazdci boli bez svojich prsteňov len vysušené schránky, nie?), aj keď mi celá tá Dean/Smrť vec pripadala ako vystrihnutá z prvých epiek Dead like me. Avšak aj napriek tomu, vystrkujem oba svoje palce a oba mieria hore. To isté aj v Sam/Bobby časti, proste som si to užívala a Bobbyho "len nepovedz, že Johnny je tu" bolo úplne skvostné. Rovnako sme sa aj dozvedeli, že o čom vlastne nasledujúcich 11 epiek bude (asi). No, asi tam bude zapletený Balthazar, čierny obchod s dušami a Samov boj so spomienkami z pekla (ktoré aj tak budú podľa mňa presakovať cez tú svrbiacu stenu).

Suma sumárum, epka skvelá, sedela som ako prikovaná a ozaj sa brutálne teším, čo ďalej.

PS: Hneď na začiatku, keď Dean prišiel za tým doktorom, to som jediná, ktorá si doma zjačala, že "Jéj, Robert Englund"? Pre tých, čo im meno nič nehovorí, tak Freddy Krueger? On sa na tieto roly pološialených ľudkov ozaj úplne skvelo hodí (kto nevidel Nočnú moru z Elm Street, tak možno 2001 maniakov). Takže potešili hneď dva hostingy = Death a Krueger.
Návrat hore Goto down
Panthera
Winchester
Winchester
Panthera


Počet príspevkov : 1308
Age : 43
Bydlisko : Brno
Nálada : Think slashy... be horny... ;)
Registration date : 27.07.2009

06x11 Appointment in Samarra Empty
OdoslaťPredmet: Re: 06x11 Appointment in Samarra   06x11 Appointment in Samarra Empty11.12.10 22:44

Doktůrek tatíka Johnyho, scénárista v krizi - více postav.
Máti Smrtka z hecu jednoho vrátí a na platbu se ptá až potom? Říct takhle Do it! někomu takovému, divné to chování.
Samova duše se zídkou a máme navařeno, co dál?
Dean Smrťákem, sklouzáváme k vykradačství tématů.
Jen takový dodatek, Dean byl tuhej sedm minut, co mozeček, Dean v něm má Duracellky s kyslíkovou bombou? Striktně biologický posun: srdce out - plíce out - není kyslík - buňky zdechají - mozek schípá = Dean je prostě nesmrtelný a basta.
když se podívám zpětně, Dean dostal ten prsten už tehdy, kdy měl Sam skočit do díry. To v tu dobu nikdo neumíral a nikdo ani paparáči si toho nevšiml? Divná, předivná to věc.

Nebýt to kolem kulhavé zápletky s duší, tak bych se s nadhledem bavila mnohem víc. Začínám se dost ztrácet v charakterových změnách, kdy pro mě postavy stále více jednají mimo zavedený řád a mám z toho parodii. Smile

You and your brother keep coming back, you're an affront to the balance of the universe... Moje řeč. Very Happy
Návrat hore Goto down
http://www.panthera-cz.com
pipo
Pocestný duch
Pocestný duch
pipo


Počet príspevkov : 73
Bydlisko : Lučenec :)
Registration date : 05.09.2008

06x11 Appointment in Samarra Empty
OdoslaťPredmet: Re: 06x11 Appointment in Samarra   06x11 Appointment in Samarra Empty12.12.10 0:32

Takže ja ako vždy stručne - výborne ! Samovi vrátili dušu, snád sa to vráti do starých koľají, začnú spolu loviť veci atd.. Smile
Návrat hore Goto down
http://lucenec-cs.ic.cz/index.php
Ellen
Žltočočko
Žltočočko
Ellen


Počet príspevkov : 694
Age : 53
Bydlisko : SR
Nálada : hope never dies...
Registration date : 23.03.2008

06x11 Appointment in Samarra Empty
OdoslaťPredmet: Re: 06x11 Appointment in Samarra   06x11 Appointment in Samarra Empty14.12.10 3:49

Takže Dean u doktora "Freddyho Kruegera" Laughing Laughing Keď som videla tie podmienky, vôbec som sa nedivila Deanovej nedôvere. A tá sestrička! Hotová mäsiarka. Tú ihlu mu zapichla takmer kolmo do ruky. Bola to vôbec sestrička?! Shocked
Čo mi vadilo bolo, že potom čo zomrel na 7 minút, sa prebral a bol čulý ako rybička. Akoby sa nič nestalo. To stavia na ruby všetky lekárske fakty. Death mal pravdu, tí dvaja sú naozaj urážkou prirodzeného poriadku. Laughing

Stará, dobrá smrť! Postava stále skvelá a rovnako sarkastická, ako si pamätám. Aspoň jedno monštrum sa správa ako sa patrí. Very Happy Nečudujem sa, že Deanovi pomohol. Keby som bola na mieste Death, urobila by som všetko preto aby mi prestali zo smrti robiť taký bordel, ako to robia títo dvaja.
No Dean ako Smrť ma tak trochu prekvapil. Čakala som, že bude robiť väčšie cirkusy, ako robil. Až na to dievčatko, bol veľmi poslušný.

Sam a Bobby. Konečne som si užila napätia. Wink Tie ich pokerové výrazy, keď pri kartách jeden druhého šacovali! Very Happy A ako sa Sam vrhol na dvere so sekerou. Tak to som naozaj nečakala. Ešte šťastie, že Dean zakročil v poslednej sekunde, inak by Bobbyho tým nožom rozsekal na kúsky. 06x11 Appointment in Samarra 677692

Samova duša je späť. Som zvedavá, ako dlho tá stena vydrží. Keď sa zmienili o "svrbiacej stene", nemohla som si pomôcť, ale prišlo mi to strašne smiešne. 06x11 Appointment in Samarra 49896 Asociuje mi to veľa vecí, aj tých menej slušných. Kde si to vlastne nemá škriabať? 06x11 Appointment in Samarra 49896 Škoda, že Death nevysvetlila, čo nemá Sam robiť. Ako to mám brať vážne? Teraz sa budem chechtať vždy, keď to nejak spomenú. 06x11 Appointment in Samarra 49896
Návrat hore Goto down
PedroSanchez
Nevinná obeť
Nevinná obeť
PedroSanchez


Počet príspevkov : 9
Age : 42
Registration date : 17.11.2010

06x11 Appointment in Samarra Empty
OdoslaťPredmet: Re: 06x11 Appointment in Samarra   06x11 Appointment in Samarra Empty15.12.10 2:24

teda poviem vám, že ja 2x nadšený po tejto epizóde nie som... už to úplne skĺzlo do tej roviny, že je to celé o Deanovi, on je hlavná postava, on robí všetky rozhodnutia, dej je hlavne o ňom a zo Sama sa stala vedľajšia postava... to, že riešia hlbšie veci ako kedysi (Smrť, Boh, Anjeli, Archanjeli, Démoni, Lucifer, atď.), to sa mi páči, ale aj tak tomu chýba tá hlavná téma, ktorá v prvých seriách bola neporušená a to konkrétne bratská súdržnosť, nech by sa dialo čokoľvek všetko riešili spolu, boli rovnocenní a boli by jeden za druhého dali život...06x11 Appointment in Samarra 335560 dnes už to také jednoznačné nie je... teraz je to už 2 série (ak nie viac) len o tom, že Sam je vždy nejakým spôsobom "uletený" a Dean to všetko rieši...

táto epizóda mi dala trochu takú malú nádej, že by sa mohol Sam znormalizovať - povedzme si to narovinu, bez duše bol z neho čistý debil, síce so zaujímavým zmyslom pre humor, ale debil... Rolling Eyes

ja osobne dúfam, že ten Samov vnútorný "firewall" aspoň nejakú dobu vydrží a že budú opäť veci riešiť spoločne... tiež tipujem, že by ďalšou dejovou líniou mohol byť ten čierny obchod s dušami, ale páčilo by sa mi keby rozvinuli viac tú tému "občianskej vojny" v nebi ... a po smrti "King of the hell" to dolu zrejme nebude o nič lepšie, len stále mi to pripadá, ako keby nám túto tému len jemne v náznakoch (Cas o tom prehodí 1-2 vety raz za 3-4 epizódy) predhadzovali a čakali na reakcie divákov, či ju majú rozvinúť alebo nie...

to, že robia autori kraviny, ako napr. to, že bol Dean 7 minút mŕtvy a bez následkov, alebo tá detinská chyba ktorú urobil - iba idiot by si myslel, že môže to dievča zachrániť bez následkov, to už ani nekomentujem...

mimochodom, všimli ste si, že Dean si môže urobiť ďalšiu "čiarku" čo sa týka počtu vlastných úmrtí? tých čiarok bude už dosť... začína to byť otrepané...
Návrat hore Goto down
Ellen
Žltočočko
Žltočočko
Ellen


Počet príspevkov : 694
Age : 53
Bydlisko : SR
Nálada : hope never dies...
Registration date : 23.03.2008

06x11 Appointment in Samarra Empty
OdoslaťPredmet: Re: 06x11 Appointment in Samarra   06x11 Appointment in Samarra Empty15.12.10 23:06

nj, aj mne chýba tá bratská súdržnosť, ktorá sa podľa mňa rozpadla už potom, čo sa Dean vrátil z pekla. Ale je pravda, že to bol stále Dean, ktorý všetko dirigoval. Lenže vtedy mu Sam sekundoval rovnocennejšie a nie raz mu musel dať Dean za pravdu. Teraz je to však stále o tom, že Dean je ten lepší a Sam naopak ten problémový. S tým čierno-bielym rozdelením začali od príchodu anjelov. Akoby oni určili pravidlá tým, že Deana pasovali za Michaelovu schránku a Sama za Luciferovu. Keby boli bratia držali spolu aj vtedy, nakopali by anjelom zadky a neskákali by podľa akéhosi pochybného predurčenia.

PedroSanchez napísal:

táto epizóda mi dala trochu takú malú nádej, že by sa mohol Sam znormalizovať - povedzme si to narovinu, bez duše bol z neho čistý debil, síce so zaujímavým zmyslom pre humor, ale debil... Rolling Eyes
Dick Laughing Laughing Ešteže si nestratil nádej, ja radšej veľmi nesnívam.
Návrat hore Goto down
janča
Winchester
Winchester
janča


Počet príspevkov : 1216
Age : 34
Bydlisko : Vysočina
Nálada : docela fajn
Registration date : 29.07.2009

06x11 Appointment in Samarra Empty
OdoslaťPredmet: Re: 06x11 Appointment in Samarra   06x11 Appointment in Samarra Empty18.12.10 19:08

Smrt – Ke své činnosti prsten určitě nepotřebuje. To asi Dean trochu nedomyslel, když se chlubil jeho vlastnictvím. Za ten rok a půl co ho měl u sebe by nesměl tedy nikdo umřít. Smrt je tady od věků, je zkušená, nenechá se nikým obelstít a správně řekla „rovnováha, koloběh života se nesmí porušovat“. Dean a Sam jsou právě tou výjimkou, která potvrzuje pravidlo.
Sam – Omlouvá ho jen to, že byl bez duše, bez citu, lítosti. Takové „zvěrstvo“ by starého Sama nikdy nenapadlo. S navrácením jeho duše to bohužel dopadlo tak, jak jsem si myslela -násilím, z donucení. Docela mě překvapilo, že ta „tahanice“ o vrácení jeho duše nebude až do konce šesté řady. Ale aby to nebylo ještě horší!!! Až se něco trochu zvrtne, Sam bude Deanovi ten jeho skutek vyčítat a budou na sebe „štěkat“ jako psi. A nedej bože, aby se to zlo v jeho duši „prokousalo“ přes tu bariéru – to by byla katastrofa!!! Co tam Lucifer a Michael s jeho duší dělali? Nějaké velké mučení asi nezažila, spíše si ji ti dva přehazovali jako fotbalový míč, byla pro ně něco jako hromosvod a je určitě nabitá velikým zlem a to kdyby propuklo .....!!!!
Dean – Je stále stejný, zase pro bratra udělá cokoliv i takovou „hloupost“ se svým vlastním životem. Nebyl si moc jistý, že to vyjde a bylo by možná zajímavé vědět obsah dopisu pro Bena. Ze strany Smrti to byla pro něj spíše zkouška, jak se zachová, aby poznal jaké je těžké rozhodování pro člověka s duší, citem. Sám pak viděl a pochopil, co způsobil.
V tomto díle se pěkně projevily charaktery – protiklady obou bratrů. Na jedné straně Dean, s duší, citem, emocemi. Na druhé straně Sam, uvnitř prázdný, schopen i toho nejhoršího – vraždy. Evil or Very Mad
Návrat hore Goto down
bohdy
Winchester
Winchester
bohdy


Počet príspevkov : 1570
Age : 38
Bydlisko : Vlčovice, ČR
Nálada : Viva slash!!!
Registration date : 18.09.2010

06x11 Appointment in Samarra Empty
OdoslaťPredmet: Re: 06x11 Appointment in Samarra   06x11 Appointment in Samarra Empty19.12.10 9:17

to Janča: Vidíš, na ten dopis jsem úplně zapoměla! Taky by mě zajímalo, co v něm bylo...
Návrat hore Goto down
Ellen
Žltočočko
Žltočočko
Ellen


Počet príspevkov : 694
Age : 53
Bydlisko : SR
Nálada : hope never dies...
Registration date : 23.03.2008

06x11 Appointment in Samarra Empty
OdoslaťPredmet: Re: 06x11 Appointment in Samarra   06x11 Appointment in Samarra Empty19.12.10 14:32

Ja som na dopis tiež zabudla, dík za pripomenutie Janča, ale v tejto súvislosti ma napadlo, že či ten dopis neobjaví Sam a nedozvie sa niečo negatívne o sebe. To by bola tiež zaujímavá zápletka.
Návrat hore Goto down
sisel
Žltočočko
Žltočočko
sisel


Počet príspevkov : 754
Age : 34
Bydlisko : Žilina
Nálada : skúškové obdobie :D
Registration date : 12.03.2008

06x11 Appointment in Samarra Empty
OdoslaťPredmet: Re: 06x11 Appointment in Samarra   06x11 Appointment in Samarra Empty21.12.10 15:25

mne uz to lezie na nervy to vecne handrkovanie medzi bratmi... ako v podstate to bolo odjakziva, este aj na zaciatku, ked nam len vztah medzi nimi vykreslovali, tak bolo vidno ze v minulosti mali medzi sebou tiez nezhody, ale tak mali spolu dobry vztah, vedeli sa pobavit a ked sli na pivo, tak to nebolo len ohladom pripadu a tak... aj ked treba uznat, ze odvtedy uz preslo par rokov, a je prirodzene, ze sa vyvynuli, zostarli, zmenil sa im pohlad na svet...
Návrat hore Goto down
PedroSanchez
Nevinná obeť
Nevinná obeť
PedroSanchez


Počet príspevkov : 9
Age : 42
Registration date : 17.11.2010

06x11 Appointment in Samarra Empty
OdoslaťPredmet: Re: 06x11 Appointment in Samarra   06x11 Appointment in Samarra Empty22.12.10 14:29

sisel, dovolím si s tebou nesúhlasiť - spory medzi nimi na začiatku boli úplne iného druhu ako dnes (skôr si len tak doberali jeden druhého, normálna bratská rivalita), ja mám proste pocit, že v záujme toho, aby sme ako diváci boli šokovaní, tak autori sú ochotní z bratov urobiť hocičo od psychopatov cez vrahov až po úhlavných nepriateľov, a to nehovorím o tom, že každú takúto zápletku ťahajú naprieč celou sériou - a to je to, čo sa mne nepáči

zvrtlo sa to celé zlým smerom - z "Dvaja bratia proti všetkým" na "Dean proti všetkým (často vrátane Sama)" .. a keď už mohli mať konečne nejakého spojenca z rodiny (Samuel), tak sa z neho vykľul zas len ďalší blbec do zbierky (ale v súvislosti s jeho postavou nezabudnem na Deanovu hlášku "čo ti za to Crowley sľúbil? vlasy?" 06x11 Appointment in Samarra 99937 ), takže zas je to len Dean proti všetkým...
Návrat hore Goto down
pipo
Pocestný duch
Pocestný duch
pipo


Počet príspevkov : 73
Bydlisko : Lučenec :)
Registration date : 05.09.2008

06x11 Appointment in Samarra Empty
OdoslaťPredmet: Re: 06x11 Appointment in Samarra   06x11 Appointment in Samarra Empty23.12.10 0:24

No tak som si prečítal pár posledných príspevkov - Supernatural sa zvrhol v 4.serii prichodom anjelov, a odvtedy sa to vezie....mne by sa radšej páčilo aby to malo uplne jednoduchy dej, žiadne zložite zapletky, len by proste boli 2bratia ktorí by boli ako predtým, lovili by príšery a všetko by bolo v pohode, to je moja predstava SPN
Návrat hore Goto down
http://lucenec-cs.ic.cz/index.php
Ellen
Žltočočko
Žltočočko
Ellen


Počet príspevkov : 694
Age : 53
Bydlisko : SR
Nálada : hope never dies...
Registration date : 23.03.2008

06x11 Appointment in Samarra Empty
OdoslaťPredmet: Re: 06x11 Appointment in Samarra   06x11 Appointment in Samarra Empty23.12.10 0:44

PedroSanchez napísal:
zvrtlo sa to celé zlým smerom - z "Dvaja bratia proti všetkým" na "Dean proti všetkým (často vrátane Sama)"..
Mne to niekedy pripadá ako "Dean proti Samovi" a naopak. Rolling Eyes
pipo napísal:
...mne by sa radšej páčilo aby to malo uplne jednoduchy dej, žiadne zložite zapletky, len by proste boli 2bratia ktorí by boli ako predtým, lovili by príšery a všetko by bolo v pohode, to je moja predstava SPN
Aj moja. Wink Ja tomu hovorím "staré dobré časy Supernaturalu".
Myslím si, že po troch sériach im proste došli nápady a tak do toho zapojili anjelov a apokalypsu a už to potom nešlo vrátiť späť. Na jednej strane chápem snahu rozvíjať príbeh novým smerom, na strane druhej to nemuselo byť na úkor vzťahu dvoch bratov, ktorý bol hlavným ťahákom pre divákov. Aj napriek anjelom a ostatnému, stále to mohlo zostať "dvaja bratia proti všetkým".
Návrat hore Goto down
JMMM
Lovec v plienkach
Lovec v plienkach
JMMM


Počet príspevkov : 208
Age : 36
Bydlisko : Slovensko, Zem, Slnečná sústava, Mliečna cesta, Vesmír: Svet, kde nadprirodzeno má svoje čaro
Nálada : daždivá
Registration date : 21.11.2009

06x11 Appointment in Samarra Empty
OdoslaťPredmet: Re: 06x11 Appointment in Samarra   06x11 Appointment in Samarra Empty24.12.10 13:21

A ja si myslím, že to beriete príliš vážne. Mne to príde reálnejšie, ak sa vzťahy menia a vyvíjajú časom, ak prídu nové tváre a strašidlá a práve preto stále SN sledujem a mám rada aj nové epizódy (a táto bola skvelá). Stále je to pre mňa špička, nech začnem sledovať ktorýkoľvek iný seriál, SN ho i v šiestej sérii pekne nakopáva do zadku, takže vďaka Bohu (i Kripkovi i Sere) za to, že to ešte fičí.
Návrat hore Goto down
PedroSanchez
Nevinná obeť
Nevinná obeť
PedroSanchez


Počet príspevkov : 9
Age : 42
Registration date : 17.11.2010

06x11 Appointment in Samarra Empty
OdoslaťPredmet: Re: 06x11 Appointment in Samarra   06x11 Appointment in Samarra Empty26.12.10 3:04

JMMM napísal:
A ja si myslím, že to beriete príliš vážne.

...ako sa dá brať vážne seriál, kde hlavní hrdinovia upiekli 10cm vílu v mikrovlnke, anjel pozerá porno a diví sa vlastnej erekcii, či Archanjel v prestrojení za trickstera uväznil hlavných hrdinov v TV vysielaní lacných sitcomov, detektívok a primitívnych súťaží v japonskom štýle, kde za nesprávnu odpoveď dostanú protagonisti poriadnu ranu do vajec? Very Happy kto by už len takýto seriál bral vážne?

...a to som vypichol len pár náhodne zvolených situácií, ktoré spôsobujú, že ma SN baví - na konci roka sa zvyknú veci rekapitulovať, tak som sa o to pokúsil Smile
Návrat hore Goto down
andy
Pocestný duch
Pocestný duch
andy


Počet príspevkov : 55
Age : 45
Bydlisko : bratislava
Nálada : v ocakavani lepsich zajtrajskov
Registration date : 06.11.2008

06x11 Appointment in Samarra Empty
OdoslaťPredmet: Re: 06x11 Appointment in Samarra   06x11 Appointment in Samarra Empty26.12.10 12:51

Tento diel bol podla mna dost dobry. Nebolo to uplne prvoplanove, napr. som cakala, ze ked bude Dean robit smrt, Sam zabije Bobbyho a Dean potom odmietne Bobbyho zobrat, tym si Sam neposkvrni schranku navzdy, ale zas sa nepodari od Smrti Samovu dusu, lebo Dean cuvol. Prijemne ma prekvapilo, ze to tak nebolo a dej sa posunul, Sam ma dusu spat.
Návrat hore Goto down
str8tking
Winchester
Winchester
str8tking


Počet príspevkov : 2698
Age : 33
Bydlisko : Dunajská Streda
Nálada : Som doma :D:D konečne
Registration date : 21.10.2008

06x11 Appointment in Samarra Empty
OdoslaťPredmet: Re: 06x11 Appointment in Samarra   06x11 Appointment in Samarra Empty13.01.11 21:21

Tak A konečne som sa dopracoval k tomu aby som si pozrel aj túto slávnu šiestu sériu. No a milo som sa prekvapil. Normálne ako za starých čias som si spravil taký malí maratón zo šiestej serky. Musím povedať, že je to oveľa lepšie ako som si to myslel.

No ale späť k tejto epke. Bolo to vynikajúce. Normálne som Deanovi závidel, že môže byť smrť. 06x11 Appointment in Samarra 284389 06x11 Appointment in Samarra 284389 Úplne by som to bral aj ako povolanie 06x11 Appointment in Samarra 707500 06x11 Appointment in Samarra 707500 No čo už som zvrátený.
A Sam ako sa pokúšal o všeličo aby sa zbavil vlastnej duše. Super to spravili.

Teším sa na ďalšiu epku a proste som sa zase namotal. A pritom som si nemyslel, že sa to môže ešte raz stať. 06x11 Appointment in Samarra 104346 06x11 Appointment in Samarra 104346
Návrat hore Goto down
Sponsored content





06x11 Appointment in Samarra Empty
OdoslaťPredmet: Re: 06x11 Appointment in Samarra   06x11 Appointment in Samarra Empty

Návrat hore Goto down
 
06x11 Appointment in Samarra
Návrat hore 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» 06x11 Appointment In Samarra
» 06x11 Appointment in Samarra

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
 :: Seriál :: Epizódy :: Šiesta séria-
Prejdi na: