Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
DomovDomov  HľadaťHľadať  Latest imagesLatest images  RegistráciaRegistrácia  StránkaStránka  Prihlásenie  

 

 06x12 Like a Virgin

Goto down 
+5
Eviik
JMMM
bohdy
sisel
str8tking
9 posters
AutorSpráva
str8tking
Winchester
Winchester
str8tking


Počet príspevkov : 2698
Age : 33
Bydlisko : Dunajská Streda
Nálada : Som doma :D:D konečne
Registration date : 21.10.2008

06x12 Like a Virgin Empty
OdoslaťPredmet: 06x12 Like a Virgin   06x12 Like a Virgin Empty05.02.11 11:03

Musím povedať, že to bolo zaujímavé. najviac sa mi páčil Bobby ako bol nahnevaný na Sama. Smile Smile NO a Sam. Úplne ako iný človek. Je mi trošku ľúto druhého Sama lebo bol za všetko a nebál sa a všetko okolo toho ale nevadí. Bol a možno že ešte aj bude.

A Castiel. Tak on nemal chybu, ako prezradil Samovi všetko čo sa mu snažili Dean s Bobbym zatajiť. Ale ja si myslím, že to prijal dosť dobre.

A ani si nemyslel, že niekedy uvidím drakov v Supernaturale, ale keď už bolo všetko možné tak prečo nie aj drakov, že.

Som sa rehotal keď sa dean snažil vytiahnuť ten meč a vyzeral, že sa skoro po.ere z toho, že mu to neide. A ten ksicht 06x12 Like a Virgin 99937 06x12 Like a Virgin 99937 06x12 Like a Virgin 99937 Proste nadovšetko pohľad. A potom tí draci. Ty kokos sa dostali do purgatória. Tak to bude ešte zaujímavé ako vidím. len tak ďalej. Si ymslím, že nebudem tak nenávidieť šiestu serku ako som si to myslel ešte niekedy predtým. 06x12 Like a Virgin 170639 06x12 Like a Virgin 170639
Návrat hore Goto down
sisel
Žltočočko
Žltočočko
sisel


Počet príspevkov : 754
Age : 34
Bydlisko : Žilina
Nálada : skúškové obdobie :D
Registration date : 12.03.2008

06x12 Like a Virgin Empty
OdoslaťPredmet: Re: 06x12 Like a Virgin   06x12 Like a Virgin Empty05.02.11 12:02

tak tato epka ma riadne navnadila na dalsie pokracovanie SPN, lebo to vyzera strasne fajn Very Happy
Mother of all, to bude riadna b*tch, a tesim sa, jak sa poriadne predvedie Twisted Evil
Návrat hore Goto down
bohdy
Winchester
Winchester
bohdy


Počet príspevkov : 1570
Age : 38
Bydlisko : Vlčovice, ČR
Nálada : Viva slash!!!
Registration date : 18.09.2010

06x12 Like a Virgin Empty
OdoslaťPredmet: Re: 06x12 Like a Virgin   06x12 Like a Virgin Empty05.02.11 18:38

No teda!!! Na to, jak to všichni kritizovali už dopředu, jsem nadšená!!! Very Happy Vypadá to, že by se opravdu mohla zrodit nová dějová linie, která tuto sérii potáhne Twisted Evil A nová bitch je taky docela k světu 06x12 Like a Virgin 934194 Akorát mě naštvalo, že jsem se těšila na torturing Sama a on si nic nepamatuje!!! 06x12 Like a Virgin 202744 Ale s tím jsem jaksi počítala... A na závěr, nejlepší scénka... samozřejmě Dean a meč!!! Ten fakt vypadal, jako by prožíval perné chvilky na záchodě 06x12 Like a Virgin 99937 06x12 Like a Virgin 99937 06x12 Like a Virgin 99937 Fakt mě dostal!!! Už teď se těším na další epku 702
Návrat hore Goto down
JMMM
Lovec v plienkach
Lovec v plienkach
JMMM


Počet príspevkov : 208
Age : 36
Bydlisko : Slovensko, Zem, Slnečná sústava, Mliečna cesta, Vesmír: Svet, kde nadprirodzeno má svoje čaro
Nálada : daždivá
Registration date : 21.11.2009

06x12 Like a Virgin Empty
OdoslaťPredmet: Re: 06x12 Like a Virgin   06x12 Like a Virgin Empty05.02.11 21:34

Mne sa to páčilo...Nejdem to tu rozpisovať, ale mala som z epky dobrý pocit a páči sa mi načrtnutie novej dejovej línie. Len tak ďalej a ak by som mohla poprosiť, ešte väčšiu kadenciu vtipov.
Návrat hore Goto down
Eviik
Pocestný duch
Pocestný duch



Počet príspevkov : 99
Age : 28
Bydlisko : Sokolov
Registration date : 15.01.2011

06x12 Like a Virgin Empty
OdoslaťPredmet: Re: 06x12 Like a Virgin   06x12 Like a Virgin Empty05.02.11 21:57

Je fakt, že ačkoli to všichni dopředu odsuzovali, nebylo to tak špatné. Pěkně nám bylo nastíněno to, o čem buse zbytek 6. série. Nehodnotím ten díl negativně, byl celkem pěkný, ale nepřišel mi zase nějak bombový, nebo úžasný.

Samozdřejmě, že tam bylo pár hezkých momentů - Naštvaný Bobby, nebo Castiel, který tak nějak z lidského zvyku šel Sama obejmout. A taky Dean vs. pradávný meč, to bylo opravdu pěkný, ale nakonec je přece rytíř hodný toho meče, dostal ho z toho kamene (pokud se nepočítá to s jakou pomocí ho dostal ven)

Ale jak jsem žekla, nepřišel mi jako nějaký super díl.
(Zabte mě, asi nemám dobrou náladu ;-) )
Návrat hore Goto down
pipo
Pocestný duch
Pocestný duch
pipo


Počet príspevkov : 73
Bydlisko : Lučenec :)
Registration date : 05.09.2008

06x12 Like a Virgin Empty
OdoslaťPredmet: Re: 06x12 Like a Virgin   06x12 Like a Virgin Empty06.02.11 0:46

hell yeah ! žeby sa to začalo vracať do starých koľají? len prosím nech už nerobia nič so Samom a Deanom, na barieru nech sa zabudne radšej a nech sa venuju len novej dejovej linii ktoru dnes naštartovali
Návrat hore Goto down
http://lucenec-cs.ic.cz/index.php
Ellen
Žltočočko
Žltočočko
Ellen


Počet príspevkov : 694
Age : 53
Bydlisko : SR
Nálada : hope never dies...
Registration date : 23.03.2008

06x12 Like a Virgin Empty
OdoslaťPredmet: Re: 06x12 Like a Virgin   06x12 Like a Virgin Empty06.02.11 6:52

str8tking napísal:
A ani si nemyslel, že niekedy uvidím drakov v Supernaturale..
Tam sú fakt draci?? Shocked Seriously? Ja som sem nakukla, aby som sa dozvedela, či sa mám báť pozrieť si nový diel a naozaj sa začínam báť. Fakt draci?!


Naposledy upravil Ellen dňa 06.02.11 13:46, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore Goto down
str8tking
Winchester
Winchester
str8tking


Počet príspevkov : 2698
Age : 33
Bydlisko : Dunajská Streda
Nálada : Som doma :D:D konečne
Registration date : 21.10.2008

06x12 Like a Virgin Empty
OdoslaťPredmet: Re: 06x12 Like a Virgin   06x12 Like a Virgin Empty06.02.11 10:48

No poletovať tam budú ale samozrejme kamera je pred nimi. Ale hej, téma je o tom teraz. NO a súhlasím s tým, nech to pekne pretiahnu do konca šiestej série. No a či ju zabijú??? Kto vie možno uvidíme aj chucka alias boha na scéne. Ja by som ho privítal s nadšením. Very Happy Very Happy
Návrat hore Goto down
Panthera
Winchester
Winchester
Panthera


Počet príspevkov : 1308
Age : 43
Bydlisko : Brno
Nálada : Think slashy... be horny... ;)
Registration date : 27.07.2009

06x12 Like a Virgin Empty
OdoslaťPredmet: Re: 06x12 Like a Virgin   06x12 Like a Virgin Empty08.02.11 20:12

Předem bych měla konstatovat, že to pro mě nebylo až tak otřesné, jak jsem čekala, že to s drakem bude. Zjevně to byly ty mé představy z dětství, obrázky z knih a fantasy pořady, kdy jsem čekala, že tam bude létat šupinatec s blanitými křídly a na hřbetě se poveze Kobliha. Vtělení do chlapa, no dobrá, už jsem se smířila s faktem, že staré díly sežral čas.
Ačkoliv mám chuť přemístit SN ze svého prioritního prvního místa, co se sledování týče, přeci jen se mi tento díl nezdál až tak kostrbatý a plytký. Na to bych měla zralé adepty z minulých dílů této série.
Návrat hore Goto down
http://www.panthera-cz.com
Ellen
Žltočočko
Žltočočko
Ellen


Počet príspevkov : 694
Age : 53
Bydlisko : SR
Nálada : hope never dies...
Registration date : 23.03.2008

06x12 Like a Virgin Empty
OdoslaťPredmet: Re: 06x12 Like a Virgin   06x12 Like a Virgin Empty10.02.11 6:30

No, bolo to lepšie, ako som sa bála. Ale pár vecí by som vytkla, ako napríklad to, že sa Sam ani nečudoval, že sa tak nečakane objavil v panic room potom, čo skočil do klietky. Aj to bratské zvítanie bolo na mňa akési prirýchle, ako keby to chceli mať čo najskôr z krku. Ani som si to nestihla poriadne vychutnať. Ale ktovie, možno je to tým, že sa medzi bratmi stratila tá ich povestná iskra.
No celkom pekne rozvinuli Samovu stratu pamäte, až na to, že sa Sam vôbec nedivil, že si nič nepamätá. Bral to akosi príliš samozrejme. Namiesto hŕby otázok, ktoré som očakávala ho trápil akurát hlad. Rolling Eyes
Dobré bolo ako sa Bobby nevie vyrovnať s tým, čo mu Sam predtým urobil a ako Sam tápal v nevedomosti.
Cass si zase získal u mňa veľký bod za to, že prišiel na Samovo zavolanie hneď na prvý raz. Ale keď som videla, ako sa Sam tváril, keď mu Castiel nechtiac prezradil, že predtým nemal dušu, strašne mi Sama prišlo ľúto. Fakt si neviem predstaviť, ako sa môže človek cítiť, keď zistí, že tým, že sa snažil napraviť svoje predošlé chyby skokom do klietky, si vyrobil ešte väčšie a čo je horšie, vôbec si nepamätá svoje najhoršie činy v živote (zrada Deana a pokus o zabitie Bobbyho).
Sam to veľmi pekne vyjadril na konci epky slovami: "Vieš, cítim sa, ako keby mi niekto podstrčil rohypnol a ja som po prebudení zistil, že som vypálil mesto. Môžeš povedať, že som to nebol ja, ale som to ja so zapaľovačom vo vrecku."
Milujem tento tourturing! 06x12 Like a Virgin 430869
Návrat hore Goto down
janča
Winchester
Winchester
janča


Počet príspevkov : 1216
Age : 34
Bydlisko : Vysočina
Nálada : docela fajn
Registration date : 29.07.2009

06x12 Like a Virgin Empty
OdoslaťPredmet: Re: 06x12 Like a Virgin   06x12 Like a Virgin Empty10.02.11 21:25

Konečně pokračování. Už bylo opravdu načase.
Sam – je dobře, že má duši zpět, alespoň se nechová jako arogantní pitomec. Zprvu si tedy myslel, že byl celou tu dobu mrtvý a Dean uzavřel se Smrtí nějakou dohodu na jeho oživení. Ale jak řekl Bobby „není blbej“ a začalo mu to vrtat hlavou. Šel na Case vcelku chytře. Věděl, že je to takový naivní dobrák a hlavně anděl by neměl lhát. Na to Sam vsadil a vyšlo mu to. I když mu Cas řekl jen v kostce, co udělal (a je mu to upřímně líto), postupem času si určitě uvědomí další podrobnosti a bude z toho mít hlavu na prasknutí. Ale zase je možná dobře, když se pozvolna propracuje ve své mysli až na dno, k tomu peklu a to prolomení „hráze“ (pokud k němu někdy dojde) nebude tak drastické.
Dean – na rozdíl od Bobbyho, který se moc netajil svojí nevraživostí k Samovi, on mu nic nevyčítal, nedal na sobě nic znát. A měl sakra dobrý důvod Sama nenávidět. Ne, že by to vypustil z hlavy (to se zapomenout nedá), ale pochopil, že nějakým díváním se „skrz prsty“ bratrovi nepomůže, jen by se víc a víc odcizovali. Jak sebevědomě přistoupil k tomu meči a ..... nic. Ale získal ho (sice jen půlku) a jak jinak, než po svém způsobu. A pak ten jeho provinilý výraz. Celá ta scéna neměla chybu.

A teď trochu teorie. Něco se snad objasnilo. Proč Crowley hledal očistec? Nehledal nová území, jak tvrdil a nechtěl se tam ani ukrýt (jak jsem si myslela). Ale chtěl udělat asi to samé - vyvolat „matku“, která je určitě hodně mocná (hoši se pěkně zapotí, než ji pošlou zpět) a s její pomocí by se už nebál ničeho a nikoho na světě, pod povrchem a možná i tam nahoře.
A pokud budou scénáristé opravdu takhle po kouskách odkrývat dosud neobjasněné a mlhavé okamžiky, možná se dočkáme i zodpovězení, podle mě, dost zásadní otázky. Já tedy v tomto nemám vůbec jasno. Sam se ocitnul v kleci. Kdo ho dostal zpět? Kdo tam uvěznil jeho duši? A proč? Crowley to nebyl, to již víme, jen se vychloubal. Lucifer s Michaelem? Ti snad měli dost práce sami se sebou. Samovu duši měli jako hromosvod, ta je teď nabitá nenávistnou zlou energií, jen vybuchnout. Takže v tom má prsty někdo další? Pořád se nemůžu zbavit dojmu, že to všechno mělo mít nějaký účel. Sam bez duše a citu pobíhající po zemi, jako nástroj v rukách někoho velice mocného. Dean však tím svým rozhodnutím tomu udělal konec. Sam možná uzavřel tam dole s někým výměnnou dohodu, nic si ale nepamatuje. A jestli se Samovi opravdu bude postupně vracet paměť, možná se zodpovězení dočkáme přímo od něj nebo se na scéně objeví ten, který má tohle na svědomí. Nebo další možnost, nepadne o tom už ani zmínka, prostě nějak se to stalo, ať si to každý přebere po svém.
Toto mi dost vrtalo hlavou po dobu té dlouhé přestávky. Možná mi něco uniklo a někde v průběhu seriálu to již vyplynulo (napovězte prosím) nebo to nechám osudu a počkám si pěkně až do konce. 603
Návrat hore Goto down
Ellen
Žltočočko
Žltočočko
Ellen


Počet príspevkov : 694
Age : 53
Bydlisko : SR
Nálada : hope never dies...
Registration date : 23.03.2008

06x12 Like a Virgin Empty
OdoslaťPredmet: Re: 06x12 Like a Virgin   06x12 Like a Virgin Empty11.02.11 20:46

janča napísal:
Já tedy v tomto nemám vůbec jasno. Sam se ocitnul v kleci. Kdo ho dostal zpět? Kdo tam uvěznil jeho duši? A proč? Crowley to nebyl, to již víme, jen se vychloubal. (...) Možná mi něco uniklo a někde v průběhu seriálu to již vyplynulo (napovězte prosím)
No moment, podľa mňa to bolo vysvetlené. Potom čo Sam skočil do klietky ho odtiaľ naozaj vytiahol Crowley. Akurát že nemohol z klietky vytiahnuť aj jeho dušu. Vytiahol teda iba jeho telo. Samova duša tak zostala naďalej v klietke, kde s ňou Lucifer a Michael hrali futbal. Až dokiaľ tam po Samovu dušu neprišla Smrť a nevrátila mu jeho dušu späť do tela.
Návrat hore Goto down
janča
Winchester
Winchester
janča


Počet príspevkov : 1216
Age : 34
Bydlisko : Vysočina
Nálada : docela fajn
Registration date : 29.07.2009

06x12 Like a Virgin Empty
OdoslaťPredmet: Re: 06x12 Like a Virgin   06x12 Like a Virgin Empty13.02.11 18:49

Ellen: Díky. 06x12 Like a Virgin 103511 Hned jsem si připomněla tu scénu, ve které zaznělo, že Crowley vrátil Sama i Samuela. Ale také tu skutečnost, jak se vychloubal vlastnictvím a navrácením Samovy duše. A pokud hoši nebudou "sekat dobrotu" nikdy to neudělá. Wink A jak to potom dopadlo, všichni víme. Rolling Eyes Je to démon (respektive byl) a lhal, když se mu to hodilo "do krámu". Proto jsem ani tuto možnost moc nepřipouštěla. Mohl lhát i v prvním případě. Pak by tedy do hry vstoupil ještě někdo jiný. confused Ale já si opravdu počkám až na konec. Však by to nebylo poprvé, když scénáristé přišli s nějakým šokujícím a naprosto nepředvídatelným vysvětlením. 06x12 Like a Virgin 1319 A pokud se nic takového nestane, beru tvoje vysvětlení jako dostačující a konečné. cheers
Návrat hore Goto down
JMMM
Lovec v plienkach
Lovec v plienkach
JMMM


Počet príspevkov : 208
Age : 36
Bydlisko : Slovensko, Zem, Slnečná sústava, Mliečna cesta, Vesmír: Svet, kde nadprirodzeno má svoje čaro
Nálada : daždivá
Registration date : 21.11.2009

06x12 Like a Virgin Empty
OdoslaťPredmet: Re: 06x12 Like a Virgin   06x12 Like a Virgin Empty16.02.11 11:10

Teraz mi tak napadlo, prečo už bračekovci nepoužívajú kolt? Matku to asi nezabije, ona bude asi jednou z tých piatich stvorení, ale podľa mňa by to draka malo úplne v pohode položiť na lopatky, nie? Či som zabudla na niečo? Znovu im ho niekto ukradol, či?
Návrat hore Goto down
Ellen
Žltočočko
Žltočočko
Ellen


Počet príspevkov : 694
Age : 53
Bydlisko : SR
Nálada : hope never dies...
Registration date : 23.03.2008

06x12 Like a Virgin Empty
OdoslaťPredmet: Re: 06x12 Like a Virgin   06x12 Like a Virgin Empty18.02.11 9:38

Ani ja si neviem spomenúť, čo sa stalo s tým koltom. (škrabe sa na hlave)
Návrat hore Goto down
bohdy
Winchester
Winchester
bohdy


Počet príspevkov : 1570
Age : 38
Bydlisko : Vlčovice, ČR
Nálada : Viva slash!!!
Registration date : 18.09.2010

06x12 Like a Virgin Empty
OdoslaťPredmet: Re: 06x12 Like a Virgin   06x12 Like a Virgin Empty18.02.11 11:07

Já si jen vybavuju, že jim ten kolt vzala Bella, ale v další sérii tam přece říkala Becky Samovi, že to je jinak, ale jak, to už si taky nevybavuju...
Návrat hore Goto down
JMMM
Lovec v plienkach
Lovec v plienkach
JMMM


Počet príspevkov : 208
Age : 36
Bydlisko : Slovensko, Zem, Slnečná sústava, Mliečna cesta, Vesmír: Svet, kde nadprirodzeno má svoje čaro
Nálada : daždivá
Registration date : 21.11.2009

06x12 Like a Virgin Empty
OdoslaťPredmet: Re: 06x12 Like a Virgin   06x12 Like a Virgin Empty18.02.11 17:47

bohdy oni ho potom získali od Crowleyho a vyskúšali na Lucifera, ale to bol prepadák, potom už o jeho osude viac neviem (a škriabem sa rovnako ako Ellen)
Návrat hore Goto down
janča
Winchester
Winchester
janča


Počet príspevkov : 1216
Age : 34
Bydlisko : Vysočina
Nálada : docela fajn
Registration date : 29.07.2009

06x12 Like a Virgin Empty
OdoslaťPredmet: Re: 06x12 Like a Virgin   06x12 Like a Virgin Empty05.03.11 16:51

V 05x10 kdy Lucifer odhodí Deana na strom, je bohužel dost šero a nelze dobře rozpoznat, zda Dean má v ruce kolt (třeba máte někdo lepší kvalitu obrazu). Ale protože naposledy byl kolt k vidění v 05x22 Swang Song, kdy střílel Bobby na Lucifera, tak ho hoši tehdy z toho místa dostali (než je Cas přenesl). A kolt mají určitě nadále. Jen v šesté sérii to byly takové díly, kdy ho nebylo třeba použít, stačila pistole, mačeta, nůž, pěsti. Třeba i draci patří mezi bytosti, které nelze koltem zabít, vždyť i upíry posekal Dean mačetou. Nebo chtěli scénáristé do děje zamontovat nějaké změny, proto ten meč. Ale to už je jedno. Netrpělivě čekám na díl, kdy se bratři vypraví do minulosti za Samuelem Coltom a co od něho budou chtít. 06x12 Like a Virgin 934194
Návrat hore Goto down
Sponsored content





06x12 Like a Virgin Empty
OdoslaťPredmet: Re: 06x12 Like a Virgin   06x12 Like a Virgin Empty

Návrat hore Goto down
 
06x12 Like a Virgin
Návrat hore 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» 06x12 Like a Virgin
» 06x12 Like A Virgin

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
 :: Seriál :: Epizódy :: Šiesta séria-
Prejdi na: