Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
DomovDomov  HľadaťHľadať  Latest imagesLatest images  RegistráciaRegistrácia  StránkaStránka  Prihlásenie  

 

 06x14 Mannequin 3: The Reckoning

Goto down 
+5
Eviik
Zizi
andy
Ellen
bohdy
9 posters
AutorSpráva
bohdy
Winchester
Winchester
bohdy


Počet príspevkov : 1570
Age : 38
Bydlisko : Vlčovice, ČR
Nálada : Viva slash!!!
Registration date : 18.09.2010

06x14 Mannequin 3: The Reckoning Empty
OdoslaťPredmet: 06x14 Mannequin 3: The Reckoning   06x14 Mannequin 3: The Reckoning Empty19.02.11 10:29

Tak jsem právě shlédla novou epku a musím říci, že se mi líbila Very Happy Škoda jen, že na začátku nebylo více torturingu Sama. Nějak rychle se z toho epi záchvatu chlapec dostal Laughing a žádné následky to na něm nenechalo... no, snad se něčeho podobného v budoucnu ještě dočkáme. A nápad s vraždícími figurínami se mi také moc zamlouval. Musím se přiznat, že tohle mě dokázalo vyděsit víc, než nějaký obyčejný maniak z masa a kostí. Pak telefonát od Bena Very Happy Člověk by si myslel, kdo ví co se děje a on chtěl jen zabránit mamce ve schůzce Laughing Trochu mi bylo Bena i líto. A podle toho sestřihu to vypadá, že už se s Lisou ani Benem nesetkáme... no to mi teda líto zas tak moc není 06x14 Mannequin 3: The Reckoning 934194 A to nejlepší na konec... Dean prchající před Impalou 06x14 Mannequin 3: The Reckoning 170639 Ty jeho hlášky: "Son of a bitch" 06x14 Mannequin 3: The Reckoning 99937 a "I´m sorry, baby" 06x14 Mannequin 3: The Reckoning 99937 Fakt jsem z něho nemohla! Ale hlavně, že to oba přežili. A teď už se můžu celý týden zase těšit na další epku, která zatím vypadá velice zajímavě 702 So, let´s go!!! 06x14 Mannequin 3: The Reckoning 975638
Návrat hore Goto down
Ellen
Žltočočko
Žltočočko
Ellen


Počet príspevkov : 694
Age : 53
Bydlisko : SR
Nálada : hope never dies...
Registration date : 23.03.2008

06x14 Mannequin 3: The Reckoning Empty
OdoslaťPredmet: Re: 06x14 Mannequin 3: The Reckoning   06x14 Mannequin 3: The Reckoning Empty19.02.11 19:34

No dopozerané. Celkom pohodová časť. Lisa mi konečne bola celkom sympatická, Ben ešte viac. Má prirodzený talent na podvod. Mohol by z neho byť celkom dobrý lovec. Laughing

Ten prípad s figurínami bol celkom fajn, len mne nepripadali až také strašidelné. Ešte tá prvá figurína v laboratóriu bola dosť desivá, ale tie ďalšie vo fabrike nie. No a tá posledná "Anča" vo mne vyvolala skôr smiech, ako hrôzu. Laughing Laughing

Sam sa z toho naozaj celkom ľahko dostal. Čakala by som aspoň nejaké dozvuky, minimálne nočné mory, ale teraz neviem kedy sa toho dočkám. Škoda aj, že Sam nechce nič hovoriť o tom, čo prežíval počas tých pár minút v bezvedomí. Pre neho to bol oveľa dlhší čas ako pre Deana. Snáď tú celú dobu len nehorel v pekelných plameňoch?
No nech rozmýšľam koľko chcem, neviem si ani predstaviť, čo Sam v tej klietke s Luciferom vlastne celý čas robil. Keď bol v pekle Dean, tak ho mučili, kým sám nezačal mučiť ostatných. Ale čo Sam? To že ho mučili je mi jasné a predpokladám, že ho zlomili rovnako ako Deana. Ale čo bolo potom? A aké to bude mať následky? Pri Deanovi to bola zlomená prvá pečať. Dúfam, že tvorcovia SPN majú niečo v talóne, pretože zatiaľ je šiesta séria stále tak trochu nemastná-neslaná. Tu a tam nejaký prípad, ale žiadna dôležitá línia, okrem Samovej duše. Inak nič. Anjeli sú ticho a démoni tiež. Hm...

Návrat hore Goto down
andy
Pocestný duch
Pocestný duch
andy


Počet príspevkov : 55
Age : 45
Bydlisko : bratislava
Nálada : v ocakavani lepsich zajtrajskov
Registration date : 06.11.2008

06x14 Mannequin 3: The Reckoning Empty
OdoslaťPredmet: Re: 06x14 Mannequin 3: The Reckoning   06x14 Mannequin 3: The Reckoning Empty19.02.11 21:27

dobra epka, miestami celkom vtipna, ale fakt mi bolo luto bena a normalne som kvoli tomu revala, ked si dean spominal na casy s lisou. dost ma to dostalo. mohli by to nejako dobre vyriesit.
Návrat hore Goto down
Zizi
Winchester
Winchester
Zizi


Počet príspevkov : 4217
Age : 36
Bydlisko : Havaj
Nálada : Everyday is another opportunity to shine :)
Registration date : 05.04.2008

06x14 Mannequin 3: The Reckoning Empty
OdoslaťPredmet: Re: 06x14 Mannequin 3: The Reckoning   06x14 Mannequin 3: The Reckoning Empty19.02.11 22:47

Ja neviem, ale táto epka mala miesta, kedy som si pozrela zostávajúci čas. Je dosť možné, že to bolo zvukom. Lebo mne tam fakt vadilo také šumenie mimo dialógov.
Tie figuríny, mi pripomenuli prvú časť doctora who, takže som sa len uškrnula. Smile
Ale nemôžem povedať, že by sa mi nepáčila. Smile
Začalo to ciťákom, kedy sa Dean fakt bál o Sama, čo je proste typické a to sa mi páčilo aký bol zúfalý. (Tak trošku torturingu a to oboch bratov v tomto prípade) Laughing No a potom vlastne klasický prípad s duchom. Ben bol super - zaslúžil by si za to hranie metál Very Happy Na jednej strane mal Dean pravdu. Proste, keby s nimi zostal, zatiahol by ich do svojho života a Ben by asi nemal na výber. Na druhej strane mala pravdu aj Lisa. Nemôže na neho čakať navždy. Škoda. Sad Ja ich mám spolu veľmi rada. 06x14 Mannequin 3: The Reckoning 430869 To je asi prvá ženská, ktorá mi pri Deanovi nevadí, práve naopak, ale ak by som si mala vybrať, či chcem rodinného Deana s Lisou alebo lovca s bratom, tak beriem lovca Very Happy 603
Inak som čakala, že si Sam zasa spomenie, keď pálil tie pozostatky a pozeral sa do toho ohňa a tiež by ma zaujímalo na čo všetko si spomenul, ale myslím, že to sa ešte dozvieme. Wink
Skvelá bola posadnutá Impala 8-) 06x14 Mannequin 3: The Reckoning 975638 ale bola som fakt zvedavá ako to vyriešia s tou ľadvinou. A fakt by ma zaujímalo ako by to dopadlo, keby to nedopadlo tak ako to dopadlo 06x14 Mannequin 3: The Reckoning 99937
Návrat hore Goto down
Eviik
Pocestný duch
Pocestný duch



Počet príspevkov : 99
Age : 28
Bydlisko : Sokolov
Registration date : 15.01.2011

06x14 Mannequin 3: The Reckoning Empty
OdoslaťPredmet: Re: 06x14 Mannequin 3: The Reckoning   06x14 Mannequin 3: The Reckoning Empty19.02.11 23:11

Celkem pěkný díl, vyděli jsme asi i lepší, ale docela se mi líbil. Duch zabíjející pomocí figurín - dobrý nápad, akorát mi přišlo, že na to přišli nějak moc lehce (no ono už to dělaj nějakej pátek, ale i tak mi to přišlo takový, trochu suchý). Mrzí mě, že to co se stalo Samovi nějak nerozvedli, taky si myslím, že se z toho dostal nějak moc rychle, snad se dozvíme něco víc příště. Jinak posedlá impala byla super, jak jí Dean nadával a zároveň se jí omlouval, to mě doslalo Very Happy.
Bylo zjevné, proč se Dean rozhodl, tak jak se rozhodl a i když Lisu a Bena asi už neuvidíme, zas tak hodně mi to vadit nebude (ačkoli Ben byl skvělej ). Hodně vyrostl, od té doby co si poprvé v SPN zahrál se opravdu změnil, to jak jsme ho viděli porvé, to bych fakt hádala, že je Dean jeho táta, opravdu vypadal, jako malej Dean.

Celkem pěkná epizoda, případ, ačkoliv byl "klasický", mi přišel trochu suchý a nějak hrr hrr vyřešený, ale budiž, za ta léta co to Winchesterové dělají mají asi už hold praxi.
Návrat hore Goto down
JMMM
Lovec v plienkach
Lovec v plienkach
JMMM


Počet príspevkov : 208
Age : 36
Bydlisko : Slovensko, Zem, Slnečná sústava, Mliečna cesta, Vesmír: Svet, kde nadprirodzeno má svoje čaro
Nálada : daždivá
Registration date : 21.11.2009

06x14 Mannequin 3: The Reckoning Empty
OdoslaťPredmet: Re: 06x14 Mannequin 3: The Reckoning   06x14 Mannequin 3: The Reckoning Empty20.02.11 10:26

No, mne sa diel zdal tiež trochu miestami nezáživný a ten šum mi vyložene vadil. Avšak to riešenie mi vôbec neprišlo hrrrr, keďže ten chlapík v šiltovke sa naozaj správal podozrivo a ak bola tá baba jedinou mŕtvou v tej fabrike (resp. jediný niekto, koho smrť bola niečím zvláštna), tak sa ani nedivím, že im trklo, že by to mohla byť ona. Scéna s figurínami mi tiež pripomenula prvú epku Doktora (i keď to až taká pocta nie je, pretože po tejto časti som Who(a) odložila nabok, vymazala a vrátila sa k nemu (ale až k piatej sérii) iba pred pár týždňami) a musím uznať, ozaj to bolo poriadne strašidelné Shocked.

A chudinka Impala, tá si pri tých dvoch užije, už by mala asi Deana kopnúť do zadku a nájsť si niekoho normálnejšieho Laughing. Tak ako to urobila Lisa, tú babu som mala rada, ale udržiavať vzťah s Deanom, to je asi nadľudský výkon...
Návrat hore Goto down
Panthera
Winchester
Winchester
Panthera


Počet príspevkov : 1308
Age : 43
Bydlisko : Brno
Nálada : Think slashy... be horny... ;)
Registration date : 27.07.2009

06x14 Mannequin 3: The Reckoning Empty
OdoslaťPredmet: Re: 06x14 Mannequin 3: The Reckoning   06x14 Mannequin 3: The Reckoning Empty20.02.11 19:54

Oujé, Sammy... Kolikrát už jsem to od Deana slyšeli. Ale mně se to neomrzelo, alespoň prozatím.
Ten svalovec mě dostal, ten stával o kabinet vedle, chudák kolegyně, ta tohle vidět, tak ho zavře do skladu. Ještě se mohla zvednout z háku ta kostra. Very Happy
Standard díl, duchařina, EMF, Deanova posednutá Impala... Působil však poněkud roztříštěně, Deanova zastávka u Lisy nebyla na závadu, jen mi neseděla. Celkově tedy opět průměr, ničím mě to extra nenadchlo, ale na druhou stranu ani nezklamalo. Snad jen ten "back noise" byl příliš. Docela mě teď z toho bolí hlava. Nevím, zda je to chyba verze grabu, ale doufám, že později bude k sehnání lepší.
Návrat hore Goto down
http://www.panthera-cz.com
Quake
Nevinná obeť
Nevinná obeť
Quake


Počet príspevkov : 8
Age : 33
Bydlisko : Humenne
Nálada : Deprimujuca
Registration date : 21.08.2008

06x14 Mannequin 3: The Reckoning Empty
OdoslaťPredmet: Ach jaj   06x14 Mannequin 3: The Reckoning Empty20.02.11 20:04

Naco natacaju taketo casti??? Hroza des, minule ked Sam zhorel aspon som dufal ze sa to rozbehne a oni to este pribrzdili...cim dalej tym viac sklamany...
Návrat hore Goto down
Ellen
Žltočočko
Žltočočko
Ellen


Počet príspevkov : 694
Age : 53
Bydlisko : SR
Nálada : hope never dies...
Registration date : 23.03.2008

06x14 Mannequin 3: The Reckoning Empty
OdoslaťPredmet: Re: 06x14 Mannequin 3: The Reckoning   06x14 Mannequin 3: The Reckoning Empty20.02.11 21:03

Zizi napísal:
Inak som čakala, že si Sam zasa spomenie..
Ja som na to čakala od momentu, keď ho Dean opustil, aby odišiel za Lisou. Ale kde nič, tu nič. Smola. confused
Eviik napísal:
...akorát mi přišlo, že na to přišli nějak moc lehce (no ono už to dělaj nějakej pátek, ale i tak mi to přišlo takový, trochu suchý). Mrzí mě, že to co se stalo Samovi nějak nerozvedli, taky si myslím, že se z toho dostal nějak moc rychle...
Presne toto žerie aj mňa. Dôležité veci ako Samova duša, nebeské zbrane, Castielove problémy prejdú s väčšou či menšou ľahostajnosťou a o nič lepšie na tom nie sú ani jednotlivé prípady, ktoré bratia riešia. Pomaly ale isto začínam strácať nádej, že sa to nejak zlepší. Sme viac ako v polovice šiestej série a žiadne zlepšenie ani nevidím. No



Návrat hore Goto down
janča
Winchester
Winchester
janča


Počet príspevkov : 1216
Age : 34
Bydlisko : Vysočina
Nálada : docela fajn
Registration date : 29.07.2009

06x14 Mannequin 3: The Reckoning Empty
OdoslaťPredmet: Re: 06x14 Mannequin 3: The Reckoning   06x14 Mannequin 3: The Reckoning Empty21.02.11 21:38

Ben – Tak moc si přál, aby se Dean vrátil. Má ho ze všech mužů, co si Lisa kdy přivedla, nejraději.
Tu pravdu, kterou mu Dean řekl (proč se nemůže vrátit), v ten okamžik nechápal - pochopí, až bude starší. Bylo mi ho líto. Ale lhát umí docela přesvědčivě a dramaticky, to se mu musí nechat.
Lisa – Z rozhovoru s Deanem vyplynulo, že ho stále má ráda, není jí lhostejný. Také by chtěla, aby s nimi zůstal, ale dokud bude Dean vést takový život a je jasné (alespoň Lise), že se to nezmění, je společné soužití nemyslitelné.Vysvětlila to naprosto logicky a přesně.
Sam – Při vyšetřování případu si vedl dobře, jako za starých časů – to bylo OK. A ten záchvat? Pokud se mu připomnělo Peklo, měl se svěřit, ať to bylo jakkoliv strašné - ulevilo by se mu. A ne se jen omlouvat a že je v pohodě. Dean mu to moc nevěří. Jak na tom byl Dean po návratu z Pekla? Podstatně hůř. On si všechno pamatoval od samého začátku, utápěl se v alkoholu. Pak se vypovídal a bylo mu líp. Tohle by měl udělat Sam pokaždé, když bude mít nějaké záblesky z té hrozné minulosti a ne je v sobě dusit.
Dean - Za ten rok se s Lisou a Benem jako rodina dobře sehráli, klapalo by jim to i nadále - jak svorně poslali Bena do jeho pokoje, on bez připomínek poslechl. Rozhovor z očí do očí tam byl na místě, ten chyběl.Takové telefonáty a netelefonáty nic neřeší. Teď si to konečně vyříkali. Ale mají v tom opravdu
jasno?? Ve výsledku jsou na tom všichni tři stejně, přáli by si žít spolu. Dean ze svého srdce Lisu a Bena jen tak nevymaže. Ty okamžiky jejich společného života - také mi vehnaly slzy do očí. A jak to říkal na konci? „Mám kluka se zlomeným srdcem a ženskou, která je na mě nasraná.“ Jakoby narážka na to, že neztrácí naději, nechce se jich vzdát. Ale pokud tohle je podle scénáristů definitivní konec, tak úplně v klidu, bez emocí a snad zůstanou alespoň přáteli. Však do konce seriálu dost času, uvidíme.
Na závěr: Scéna, jak Impala honí Deana, ty jeho hlášky a nadávky – super. 06x14 Mannequin 3: The Reckoning 975638
Návrat hore Goto down
Ellen
Žltočočko
Žltočočko
Ellen


Počet príspevkov : 694
Age : 53
Bydlisko : SR
Nálada : hope never dies...
Registration date : 23.03.2008

06x14 Mannequin 3: The Reckoning Empty
OdoslaťPredmet: Re: 06x14 Mannequin 3: The Reckoning   06x14 Mannequin 3: The Reckoning Empty22.02.11 20:22

janča napísal:
Jak na tom byl Dean po návratu z Pekla? Podstatně hůř. On si všechno pamatoval od samého začátku, utápěl se v alkoholu. Pak se vypovídal a bylo mu líp.
Ani by som nepovedala. Od chvíle, keď sa Dean vyspovedal, v jednom kuse skuhral, až sa na to nedalo dívať. Rolling Eyes
janča napísal:
Tohle by měl udělat Sam pokaždé, když bude mít nějaké záblesky z té hrozné minulosti a ne je v sobě dusit.
Zaujímavý nápad. Moja fantázia hneď naberá na obrátkach: Sam plače, Sam skuhrá, Sam sa s nárekom hádže Deanovi okolo krku... to by snáď aj šlo. Very Happy
Návrat hore Goto down
Sponsored content





06x14 Mannequin 3: The Reckoning Empty
OdoslaťPredmet: Re: 06x14 Mannequin 3: The Reckoning   06x14 Mannequin 3: The Reckoning Empty

Návrat hore Goto down
 
06x14 Mannequin 3: The Reckoning
Návrat hore 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» 06x14 Mannequin 3: The Reckoning
» 06x14 Mannequin 3: The Reckoning

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
 :: Seriál :: Epizódy :: Šiesta séria-
Prejdi na: