Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
DomovDomov  HľadaťHľadať  Latest imagesLatest images  RegistráciaRegistrácia  StránkaStránka  Prihlásenie  

 

 Co se to děje :(

Goto down 
3 posters
AutorSpráva
Eviik
Pocestný duch
Pocestný duch



Počet príspevkov : 99
Age : 28
Bydlisko : Sokolov
Registration date : 15.01.2011

Co se to děje :( Empty
OdoslaťPredmet: Co se to děje :(   Co se to děje :( Empty20.02.11 21:52

Doufám, že se nebudu opakovat a že to tady někde už není napsané Wink (zas tak dlouho tu nejsem a nemám o všem přehled)

No teď mě napadlo, k tomu zlepšení a zhoršení seriálu, (jak se o tom fur mluví), co se také v posledních sériích zhoršilo je hudba, první série byly nabušené krásně tvrdými písničkami, což byl jeden z důvodů, proč jsem si SPN všimla (ono když uslyšíte své milované AC/DC a uvidíte tu nádhernou impalu prodírající se tmou, tak prostě neodoláte Wink ). Poslední série jich ale moc neobsahovaly, sice chápu, že je nemůžete narvat všude (ačkoli i o tom by se dalo přemýšlet... Very Happy), ale v 6. sérii snad nic tvrdého slyšet nebylo. Někdy mě až štve, co tam nasadí za hrůzy (omlovám se milovníkům popových písniček, ale na to já prostě nejsem).

Tak se táži:
Pokud se v 6. s. chtějí vracet ke kořenům, tak proč se nevrátí i s hudbou ?

Názory ?
Návrat hore Goto down
Sarinka
Diabolský admin
Diabolský admin
Sarinka


Počet príspevkov : 7654
Age : 36
Bydlisko : Cardiff, UK
Nálada : Sherlocked
Registration date : 29.11.2007

Co se to děje :( Empty
OdoslaťPredmet: Re: Co se to děje :(   Co se to děje :( Empty20.02.11 22:10

Ono to je tak, že oni by tam radi vopchali super rockové songy, ale odkedy im CW znížila rozpočet, veľmi si vyskakovať nemôžu. Odkúpenie jednej pesničky stojí strašné prachy (myslím, že preto sa im nikdy nepodarilo dať do epizódy nič od Metallicy - nemôžu si to dovoliť), no Jensen v jednom rozhovore nedávno povedal, že sa majú vrátiť ku klasickým rockovým songom v týchto ďalších epizódach.
Návrat hore Goto down
http://sarinka.tumblr.com/
JMMM
Lovec v plienkach
Lovec v plienkach
JMMM


Počet príspevkov : 208
Age : 36
Bydlisko : Slovensko, Zem, Slnečná sústava, Mliečna cesta, Vesmír: Svet, kde nadprirodzeno má svoje čaro
Nálada : daždivá
Registration date : 21.11.2009

Co se to děje :( Empty
OdoslaťPredmet: Re: Co se to děje :(   Co se to děje :( Empty21.02.11 18:39

Bolo by dobré... Tiež mi to v poslednej dobe ide tak trochu na nervy, aká hudba hrá.
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Co se to děje :( Empty
OdoslaťPredmet: Re: Co se to děje :(   Co se to děje :( Empty

Návrat hore Goto down
 
Co se to děje :(
Návrat hore 
Strana 1 z 1

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
 :: Seriál :: Supernatural-
Prejdi na: