Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
DomovDomov  HľadaťHľadať  Latest imagesLatest images  RegistráciaRegistrácia  StránkaStránka  Prihlásenie  

 

 06X15 The French Mistake

Goto down 
+7
mummy
bohdy
janča
Ellen
Eviik
Panthera
str8tking
11 posters
AutorSpráva
str8tking
Winchester
Winchester
str8tking


Počet príspevkov : 2698
Age : 33
Bydlisko : Dunajská Streda
Nálada : Som doma :D:D konečne
Registration date : 21.10.2008

06X15  The French Mistake Empty
OdoslaťPredmet: 06X15 The French Mistake   06X15  The French Mistake Empty26.02.11 14:21

Kokos. Som si myslel, že táto epka bude lepšia. Sad Sad No ale nva, aspoň sa Misha postaral troška o zábavu, aj keď napokon zomrel. A mne sa pravdu povediac páčila aj Gen.
Ale mohlo by to byť lepšie
Razz
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný




06X15  The French Mistake Empty
OdoslaťPredmet: Re: 06X15 The French Mistake   06X15  The French Mistake Empty26.02.11 15:05

ja musím za seba povedať že som od tejto epky nič nečakala a myslím že som aj dobre spravila, lebo som sa naozaj zabavila, síce dejovo to nebolo bohvie čo, ale Mishove tweetovanie bolo 100bodové Very Happy Very Happy Very Happy a Deanove a Samove hranie sa na hercov Very Happy MIsha už celý zúfalý z nich, ale pekne po poriadku.

Konečne sme znovu videla Balthazara, dosť mi ako postava chýbal Smile a to jeho spomínanie krstného otca Smile to mi pripomína že musím tú sériu dopozerať Smile ... mi pripomenul na začiatku Casa z Third man, ako tam pobehoval a ponáhlal sa aby ich Rafael nenašiel Very Happy

Ked zabili Mishu som sa zlakla čo bude s Casom ale on našťastie je živý a zdravý a bol riadne naštvaný Very Happy a tie jeho krídla Smile mám pocit že si pekne spravím na stránku recenziu Very Happy Very Happy Smile

celkovo to bola skvelá epizoda pre mna najlepšia zo šiestej série, dokonca ani Genevieve mi nevadila Very Happy
Návrat hore Goto down
Panthera
Winchester
Winchester
Panthera


Počet príspevkov : 1308
Age : 43
Bydlisko : Brno
Nálada : Think slashy... be horny... ;)
Registration date : 27.07.2009

06X15  The French Mistake Empty
OdoslaťPredmet: Re: 06X15 The French Mistake   06X15  The French Mistake Empty27.02.11 13:23

K aktuálnímu dílu:
Sice jsem smíchem nepadala pod stůl, ale občas se mi na tváři ten úsměvu podobný škleb ukázal. Typická vycpávačka, ale víc jsem se šklebila u Changing Channels.
Dean hrbící se jako dromedár, Sam mávající prackama, Koblih v ohrožení imitující náctku v béčkovém hororu a to nejen hlasově... Klasický Koblih v reálu. Ale dle mého názoru v The Gift ten podříznutej kejhák předváděl líp. Laughing
The scary man killed the attractive crying man. Very Happy (sobbing by mi tam v jeho případě sedlo víc)

Zdá se mi to nebo Koblížkovi konečně dorostly křidýlka? Tipuju to na přepeření a navíc nám dost rychle stárne. Very Happy

06X15  The French Mistake THKoblihseson4 06X15  The French Mistake THKoblihseson6

Odkdy si andělé volají podříznutím krku, když už jsme u toho? Rafík zjevně nebyl nikde nedosažitelně á la Žlutoočko a Virgilek není démon. Peklo i klícka jsou jiné reality? Co potom očistec? Jsem z toho na větvi. :/

Moje nehynoucí dávka negativismu nesmí nikdy chybět. Twisted Evil
Slovo závěrem k celku aneb od minulého dílu to v mém nitru hlodá a hlodá...
Ne, opravdu nejsem tak pozitivní. Skepse nad dějem, zdá se, dosahuje nového vrcholu.
Séro, to vykrádání sebe sama v seriálech už známe, opakující se chyby slouží jen jako akcelerátor a v 99,9% to znamená pokračující pád do hluboké, přehluboké díry. Ty Tvé alternative universe jsou posledním hřebíčkem do rakve klasice. Nečekala jsem, že tou podstatnou změnou děje bude pouhá parodie, kdy ze sebe budou J2 s Koblihem dělat "blbce" a scénárista vytáhne - překvapivě/chladně nucený aplaus - matku všeho zla, abychom se měli čeho držet. Aneb proč bychom ten trhaný děj něčím uměle nestmelili. Trapné. To už bych Ti sežrala tu "andělskou válku" i s navijákem, na kterou jsi měla slušně nakročeno od Kripiho. Scénárista by si měl dát neplacenou dovolenou a já jdu na kafe s velkou porcí mléka, Dextera a House. Arrow
Návrat hore Goto down
http://www.panthera-cz.com
Eviik
Pocestný duch
Pocestný duch



Počet príspevkov : 99
Age : 28
Bydlisko : Sokolov
Registration date : 15.01.2011

06X15  The French Mistake Empty
OdoslaťPredmet: Re: 06X15 The French Mistake   06X15  The French Mistake Empty27.02.11 17:14

Epizoda sama o sobě nic moc, ale alespoň jsem se u ní trošičku pobavila, docela jsem čekala, že by to mohlo dopadnout hůř, takže jsem docela překvapená, že to tak nějak zmákli.

Nedozvěděli jsme se nic převratného, snad jenom, že Rafael má vytříbený vkus na nádoby a že z Castiela je zase takový ten "elitní" anděl jako když jsme ho viděli poprvé.

jinak k těm fotkám - asi nám opravdu zestárl, ale všimli jste si, že má jinou kravatu ? Very Happy

EDIT:
Jo ještě, jak je to vlastně s tou Serou, vždyť její jméno se v titulkách objevuje už v dílech první série, mohl by mi to někdo prosím osvětlit ?
Návrat hore Goto down
Ellen
Žltočočko
Žltočočko
Ellen


Počet príspevkov : 694
Age : 53
Bydlisko : SR
Nálada : hope never dies...
Registration date : 23.03.2008

06X15  The French Mistake Empty
OdoslaťPredmet: Re: 06X15 The French Mistake   06X15  The French Mistake Empty28.02.11 1:04

Panthera napísal:

Skepse nad dějem, zdá se, dosahuje nového vrcholu. Séro, to vykrádání sebe sama v seriálech už známe..
Ja mám k Sere iba jedno. Je slabá ako naša Radičová v politike. Len nechápem, ako sa môže výmena jednej osoby (Sera za Kripkeho) tak odraziť na seriáli. Veď Sera nie je jediná, kto tvorí ten seriál. Čo scénaristi a nejaký režisér? Vari vymenili aj tých?

No samotná epizóda ušla, pretože už dávno nemám od SPN priveľké očakávania. Aj tak ma však mrzí, že väčšina toho čo sa mi páčila už odznela v ukážke na epizódu. Jediné čo bolo nové a zaujalo bol plačúci Misha. Very Happy

Navyše, ja vám neviem. Stále cítim medzi J2 chlad. Akoby to hrali z donútenia a bez nadšenia. Čo myslíte?
Návrat hore Goto down
Panthera
Winchester
Winchester
Panthera


Počet príspevkov : 1308
Age : 43
Bydlisko : Brno
Nálada : Think slashy... be horny... ;)
Registration date : 27.07.2009

06X15  The French Mistake Empty
OdoslaťPredmet: Re: 06X15 The French Mistake   06X15  The French Mistake Empty28.02.11 21:03

Ellen napísal:
Navyše, ja vám neviem. Stále cítim medzi J2 chlad. Akoby to hrali z donútenia a bez nadšenia. Čo myslíte?

Ehm, že by i jim docházelo, že už nehrají v oblíbeném fan/dark, ale ve změněné "kravině" pro náctky a dělají to jen pro každodenní chléb? (nechci tím nikoho urazit, jen osobní pocit)

Matně si vzpomínám, že po druhé sérii tam přibrali jakous výpomoc na scénáře - ženská. Už je to delší dobu, ale tehdy se rozebíralo, že už do hrobu přivedla jiný seriál. Kéž bych si vzpomněla, kdo to byl. Jsem líná to i hledat, ale neprobíralo se to tu? 06X15  The French Mistake 934194
Návrat hore Goto down
http://www.panthera-cz.com
Ellen
Žltočočko
Žltočočko
Ellen


Počet príspevkov : 694
Age : 53
Bydlisko : SR
Nálada : hope never dies...
Registration date : 23.03.2008

06X15  The French Mistake Empty
OdoslaťPredmet: Re: 06X15 The French Mistake   06X15  The French Mistake Empty01.03.11 2:10

Ja som rodená feministka, vždy stojím za ženami, ale v tomto prípade to začínam fakt zvažovať. Pritom od žien pri tvorbe SPN by som očakávala viac citového zafarbenia príbehu, zaujímavé náhľady na medziľudské vzťahy medzi postavami a mnoho iného. scratch
Návrat hore Goto down
Eviik
Pocestný duch
Pocestný duch



Počet príspevkov : 99
Age : 28
Bydlisko : Sokolov
Registration date : 15.01.2011

06X15  The French Mistake Empty
OdoslaťPredmet: Re: 06X15 The French Mistake   06X15  The French Mistake Empty01.03.11 15:29

Ellen napísal:
Ja som rodená feministka, vždy stojím za ženami, ale v tomto prípade to začínam fakt zvažovať. Pritom od žien pri tvorbe SPN by som očakávala viac citového zafarbenia príbehu, zaujímavé náhľady na medziľudské vzťahy medzi postavami a mnoho iného. scratch

No jo, bohužel tady zdřejmě nezáleží na tom, jestli je to ženská nebo chlap, ale na tom jak ten člověk přemýšlí, což někteří lidé katrotékují podle toho, jestli je to chlap nebo ženská. (což je dle mého názoru smutné, ačkoliv většina žen umí být empatická, nebo třeba teatrální, neznamená to, že takoví neumějí být i chlapi na naopak) - což samozdřejmě Seru ale i ostatní (nevinmě jen jednoho člověka, ten nemůže mít takovou moc, aby jaksi hnul celým dějstvím seriálu) nijak neospravedlňuje.

Podle mě je tady největším problémem 6. série sama o sobě, a je jedno kdo jí vymyslel , co je mrtvé mělo by mrtvé zůstat. Asi to omílám už po sté, ale ačkoli mám tento seriál stále ráda, myslím si, že měl skončit pátou sérií.
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný




06X15  The French Mistake Empty
OdoslaťPredmet: Re: 06X15 The French Mistake   06X15  The French Mistake Empty01.03.11 18:57

citácia :
Podle mě je tady největším problémem 6. série sama o sobě, a je jedno kdo jí vymyslel , co je mrtvé mělo by mrtvé zůstat. Asi to omílám už po sté, ale ačkoli mám tento seriál stále ráda, myslím si, že měl skončit pátou sérií.

Tak s tymto sa da len suhlasit. Niekedy treba v najlepsom skoncit sice ci je 5. to najlepsie neviem ale toto predlzovanie tomu len ublizuje....
Návrat hore Goto down
janča
Winchester
Winchester
janča


Počet príspevkov : 1216
Age : 34
Bydlisko : Vysočina
Nálada : docela fajn
Registration date : 29.07.2009

06X15  The French Mistake Empty
OdoslaťPredmet: Re: 06X15 The French Mistake   06X15  The French Mistake Empty01.03.11 19:00

Tenhle díl byl pouze ukázkový, jak vypadá běžný natáčecí den ve studiu. Umělé sklo, gumové nože, rekvizity, líčidla, několik Impal, komparz, televizní štáb, soukromí herců, atd. A ta narážka na to, že sledovanost seriálu klesá, proto asi také „štáb na odstřel“.
Ale byl docela vtipný. Nejlepší scéna, když bratři hráli herce – neherce a celý štáb úplně na mrtvici.
Na konci jsme se dozvěděli, že hochy Cas využil k odlákání pozornosti. Mezitím našel nebeské zbraně a posílil svoji pozici. Jinak žádný posun v ději. Snad příště. 06X15  The French Mistake 934194
Návrat hore Goto down
bohdy
Winchester
Winchester
bohdy


Počet príspevkov : 1570
Age : 38
Bydlisko : Vlčovice, ČR
Nálada : Viva slash!!!
Registration date : 18.09.2010

06X15  The French Mistake Empty
OdoslaťPredmet: Re: 06X15 The French Mistake   06X15  The French Mistake Empty02.03.11 6:20

Jo, ještě jsem se chtěla zeptat, jestli někdo nevíte něco o vztahu Jensena a Jareda... V epce tam padaly hlášky, jako že oni se spolu baví? a tak, tak jestli něco nevíte. Docela mě to překvapilo...
Návrat hore Goto down
Eviik
Pocestný duch
Pocestný duch



Počet príspevkov : 99
Age : 28
Bydlisko : Sokolov
Registration date : 15.01.2011

06X15  The French Mistake Empty
OdoslaťPredmet: Re: 06X15 The French Mistake   06X15  The French Mistake Empty02.03.11 17:43

No, teď jsem se dívala na twitter a vypadá to, že je vše jaksi v pohodě:

Jensen Ackles
By the way, Jared and I talk as much as we can .
22 hours ago Favorite Retweet Reply
Návrat hore Goto down
mummy
Diabolský admin
Diabolský admin
mummy


Počet príspevkov : 525
Age : 35
Registration date : 15.02.2009

06X15  The French Mistake Empty
OdoslaťPredmet: Re: 06X15 The French Mistake   06X15  The French Mistake Empty02.03.11 18:14

až na to, že Jensen (ani Jared) nemá twitter 705

Samozrejme to nikto z nás nemôže vedieť, ale podľa všetkých sa spolu bavia, nebojte sa.
Návrat hore Goto down
http://forgotten.delicate-flower.com
Ellen
Žltočočko
Žltočočko
Ellen


Počet príspevkov : 694
Age : 53
Bydlisko : SR
Nálada : hope never dies...
Registration date : 23.03.2008

06X15  The French Mistake Empty
OdoslaťPredmet: Re: 06X15 The French Mistake   06X15  The French Mistake Empty02.03.11 20:50

Ja si naopak nemyslím, že mali skončiť piatou sériou, len si myslím, že tú šiestu nejak zle rozohrali. A čoraz viac mi to pripadá akoby sa nevedeli z toho blbého začiatku 6.série dostať. Je tiež možné, že nemajú úplne jasno v tom čo ďalej, lebo sa potácajú od jednej epizódy k druhej ako opilec, ktorý stratil smer. Rolling Eyes
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný




06X15  The French Mistake Empty
OdoslaťPredmet: Re: 06X15 The French Mistake   06X15  The French Mistake Empty02.03.11 21:51

musím s tebou súhlasiť Ellen, začnú dobre črtajúci sa dej, napr. občianska vojna v nebi, alebo očistec a jeho hladanie s crowleym, .... stále nechápem prečo crowleyho zabili .... ale nevadí ... ked si predstavím že by mala byť aj siedma séria mrazí ma ..... pretože ja spn pozerám už len sporadicky a kvôli postavám :/ kde sú tie dni ked som sa nevedela celý týžden dočkať ked bude nová epizoda :/ ale teraz mi je aj jedno že nejaké spn ešte je čo je dosť smutné Sad
Návrat hore Goto down
andy
Pocestný duch
Pocestný duch
andy


Počet príspevkov : 55
Age : 45
Bydlisko : bratislava
Nálada : v ocakavani lepsich zajtrajskov
Registration date : 06.11.2008

06X15  The French Mistake Empty
OdoslaťPredmet: Re: 06X15 The French Mistake   06X15  The French Mistake Empty02.03.11 23:12

Ja mam supernatural stale velmi rada a tesim sa na kazdy diel, takze som rada, ze je aj dalsia seria. Tento diel nebol zly, tiez som sa najviac nasmiala, ked sa snazili hrat 06X15  The French Mistake 99937
Ta myslienka inej reality sa mi ale velmi nepacila, do supernatural sa to nehodi a hlavne nici to celu iluziu serialu. Ved predtym to cele bolo akoze normalne v nasej realite, vyvolavalo to iluziu skutocnosti a teraz je to od nasej reality uplne odtrhnute a tu sa nic take nedeje a nikdy ani nestane. Tym trochu pokazili cele caro serialu a fanusik sa bude musiet snazit na to cele zabudnut.
A ta scena, ako odstrelili Kripkeho a Singera sa mi zdala uplne hrozne natocena, ani vtipne ani nic.
Návrat hore Goto down
JMMM
Lovec v plienkach
Lovec v plienkach
JMMM


Počet príspevkov : 208
Age : 36
Bydlisko : Slovensko, Zem, Slnečná sústava, Mliečna cesta, Vesmír: Svet, kde nadprirodzeno má svoje čaro
Nálada : daždivá
Registration date : 21.11.2009

06X15  The French Mistake Empty
OdoslaťPredmet: Re: 06X15 The French Mistake   06X15  The French Mistake Empty03.03.11 14:44

andy: Ja si nemyslím, že to odstrelenie bolo natočené zle, síce som Krstného otca nevidela, ale myslím, že to mal byť odkaz naň (keď už na začiatku ho spomínali), alebo odkazy na rôzne iné odstreľovačské, resp. revenge filmy, kde niekto nabehne a všetkých vystrieľa, všetko sa spomalí a dajú do toho akože "silnú" melódiu.

Ale inak k epke. Ja som celkom priateľom alternatívnych realít. V Buffy ich zvládali na jednotku, najlepšie práve v epke, kde sa prebudila v psychiatrickej liečebni, aspoň podľa mňa, no a tu bola taká analógia, že sa z nich stali úplne obyčajní ľudia. Ale čakala som, že sa nasmejem, lebo v Changing Channels som sa dobreže neváľala po zemi od smiechu (tiež nejaká kvázi alternatíva) a radí sa medzi moje naj epky, ale tu nič, občas som sa pousmiala, ale boli to skôr prvoplánové scény, než vplyvom deja. Ale zas, niektoré scény boli božské (ako sa snažili hrať, ako Dean zistil, že naňho kydajú make - up, atď). Virgil bol zaujímavou postavou, bol anjelom, akého si predstavujem, bez citov, len hrnúci sa splniť úlohu, čo je asi dôvod, prečo nemám rada Castiela, je príliš ľudský.

A či sa mal SN končiť päťkou? Postupne začínam mať pocit, že áno. Stále si to pozriem, ale práve v tejto sérii je pokles poriadne citeľný. Ale možno je to naozaj len tým, že ešte poriadne nepoznáme hlavnú linku a miešajú anjelov s Matkou a Smrťou a ešte predtým Sam bez duše. Osobne by som si radšej pozrela linku s Matkou ako s Občianskou vojnou, ktorej dávajú zatiaľ viac priestoru. Snáď to rozbehnú, lebo zatiaľ sa striedajú lepšie epizódy s horšími a človeku pomaly začína byť jedno, že či v sobotu niečo bude alebo nie...
Návrat hore Goto down
Ellen
Žltočočko
Žltočočko
Ellen


Počet príspevkov : 694
Age : 53
Bydlisko : SR
Nálada : hope never dies...
Registration date : 23.03.2008

06X15  The French Mistake Empty
OdoslaťPredmet: Re: 06X15 The French Mistake   06X15  The French Mistake Empty04.03.11 13:38

andy napísal:
Tym trochu pokazili cele caro serialu a fanusik sa bude musiet snazit na to cele zabudnut.
Ta to bolo veľmi výstižné povedané: "bude musieť zabudnúť". Ale žiaden seriál nenatáčajú preto aby sme sa snažili zabudnúť, čo sme v ňom videli, nie? Pretože to je inak veľká tragédia.
andy napísal:
A ta scena, ako odstrelili Kripkeho a Singera sa mi zdala uplne hrozne natocena, ani vtipne ani nic.
Som rada, že nie som jediná, ktorej sa to zdalo akosi primitívne natočené. Tesne pred tým bola dobrá scénka, keď sa obaja celkom vtipne bavili o Mishovej smrti a hneď na to tá hrúza. Rolling Eyes
JMMM napísal:
Snáď to rozbehnú, lebo zatiaľ sa striedajú lepšie epizódy s horšími a človeku pomaly začína byť jedno, že či v sobotu niečo bude alebo nie...
Presne toto ma žerie. Keďže viac menej chýba nejaká zmysluplná šiesta línia, tento seriál vyzerá ako séria na seba nenadväzujúcich epizód. A tak človek získa pocit, že keď nejakú časť neuvidí o nič dôležité nepríde. A to mi hrozne vadí. 06X15  The French Mistake 202744
Návrat hore Goto down
Nemix
Winchester
Winchester
Nemix


Počet príspevkov : 1137
Age : 39
Bydlisko : Praha
Nálada : ...s TFW jde všechno líp...
Registration date : 04.02.2010

06X15  The French Mistake Empty
OdoslaťPredmet: Re: 06X15 The French Mistake   06X15  The French Mistake Empty05.03.11 7:33

Tak jsem se dostala konečně ke shlédnutí této epky.
Nejdřív ale tak všeobesně k 6 sérii. Já jsem poněkud skeptická k této sérii. Nemůžu říct, že by se mi líbila. Spíš bych řekla, že se mi z jednotlivých epizod líbí pouze nějaké scény. Pro mě spn skončilo 5. sérií a teď jde pouze o pokus navázat na seriál. Ale kde nic, tu nic. A hlavně - ať už proboha někdo rozhodne, co bude nová dějová linie. Bez ní je to fakt k smíchu.

Co se týká tohoto dílu. No děj žádný, ale aspoň jsem se zasmála a to někdy i pořádně. Bylo super trošku nakouknout pod pokličku. Bála jsem se, že to bude větší trapas. Jsem ráda, že se tak nestalo. Koho musím opravdu pochválit byl Misha - je výbornej....ten chlap mě dostává čím dál víc.
J2 - stejně jako vám i mě připadá, jako by je to hraní už nebavilo a dělají to jenom proto, že jim platí.

Nejsem optimista, tak v lepší zítřky nevěřím....takže budu se opakovat po Pantheře - ještě že je spousta jinejch seriálů a já si jdu pustit Dextera....
Návrat hore Goto down
Ver
Pocestný duch
Pocestný duch
Ver


Počet príspevkov : 120
Age : 37
Bydlisko : Brno
Nálada : záleží na mnoha faktorech
Registration date : 18.05.2010

06X15  The French Mistake Empty
OdoslaťPredmet: 06X15 The French Mistake   06X15  The French Mistake Empty07.03.11 9:04

Prvně to vezmu k epizodě - pobavila mě, hodně, rozhodně patřila k těm lepším v této sérii. Myslím, že scénu s pokusem o hraní a "nedívej se do kamery" si budu pouštět ještě hodněkrát a vždy se nasměju.. Laughing

Arrow Co se týče celé 6. série, už to tak veselé není. Ještě tak před 2 měsíci mi to nepřišlo, říkala jsem si: "Vždyť to není tak hrozné..." jenže ouha - přišel zlom. Jaký? Souběžně s tím jsem se "navrátila" k prvním sériím. A jakoby na mě najednou ten propad blikal neonovými písmeny s každou další epizodou 6. série. Shocked
Byla jsem asi zaslepená předchozím "pojetím" (drobným poklesem) 5tky, tak mi to tolik nepřišlo, ale teď když reálně srovnám napětí a děj prvních sérií s tím, že teď jsou nejlepší epizody ty, které něco vlastně parodují nebo jsou "vycpávací"....je z toho jednomu smutno. 06X15  The French Mistake 71416

Taky musím souhlasit, že kdyby se drželi jedné myšlenky (např. občasné války mezi anděly) rozhodně bych to uvítala víc.
A zabití Crowelyho také oplakávám do teď. Takového záporáka nemůže nějaká panovačná "matka zla" z hlubin nahradit...a ne a ne a ne. Může se mračit sebevíc. 06X15  The French Mistake 873139

Takže i když se malá část mě trošku ještě těší na každou další epizodu (možná přetrvávající naděje, že to do sebe všechno zázračeně zapadne... Question ), tak taky myslím, že si 6-tku měli odpustit a nebo by už teď měli zatracene geniálně promyslet 7. sérii, aby si to vylepšili...
Návrat hore Goto down
Sponsored content





06X15  The French Mistake Empty
OdoslaťPredmet: Re: 06X15 The French Mistake   06X15  The French Mistake Empty

Návrat hore Goto down
 
06X15 The French Mistake
Návrat hore 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» 06x15 The French Mistake
» 06x15 The French Mistake

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
 :: Seriál :: Epizódy :: Šiesta séria-
Prejdi na: