Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
DomovDomov  HľadaťHľadať  Latest imagesLatest images  RegistráciaRegistrácia  StránkaStránka  Prihlásenie  

 

 Všechno není tak, jak se na první pohled zdá

Goto down 
+5
just-me
Terrik
Panthera
Nemix
Petík
9 posters
AutorSpráva
Petík
Nevinná obeť
Nevinná obeť
Petík


Počet príspevkov : 37
Nálada : Dean's eyes :o*
Registration date : 06.04.2011

Všechno není tak, jak se na první pohled zdá Empty
OdoslaťPredmet: Všechno není tak, jak se na první pohled zdá   Všechno není tak, jak se na první pohled zdá Empty19.05.11 18:43

Zdravim. Všechno není tak, jak se na první pohled zdá 141695 Tak jsem si zkusila taky něco napsat... 603 Je to taková mini-povídečka, úplná prvotina. Ale je taková, mno asi trochu jiná... Suspect Rolling Eyes

Budu moc ráda, za každý názor, ať už pozitivní nebo negativní. Wink

Všechno není tak, jak se na první pohled zdá

„Jé, konečně jídlo!“ No bylo už na čase. Pomyslel si Dean. S chutí se začal ládovat.

„Cože? Jídlo? Jupííí! Už jsem měl hroznej hlad.“ Sam se nahnul nad misku a s mírně přivřenýma očima dal do jídla.

Dean, ačkoli takový gurmán a labužník, skončil jako první. Ostatně jako vždycky. Smutným pohledem se pozastavil nad prázdnou miskou a chvíli přemýšlel. Pak se vydal potichounku za svým bratrem, našlapoval měkce, aby nebyly slyšet jeho kroky.

Sam seděl k němu otočený zády a plně ho zaměstnávalo to, aby naplnil svůj kručící žaludek. Když byl Dean v dostatečné blízkosti, přikrčil se nad Sama a ukradnul mu kousíček z jeho pokrmu. Okamžitě si to nacpal do pusy. Úmm, to je ale strašně dobrý. Sam dělal jakoby nic, ale pro jistotu zrychlil své tempo. Přeci si to nenechám všechno vzít od toho... toho nenasyty jednoho. A tohle má být můj starší brácha... No mám to ale povedenýho bratříčka.

Jenže tohle Deanovi nestačilo. Zase se přikrčil nad Sama, že mu uzme další kousek. Jenže Sam už jen doluxovával misku. Zbyl tam poslední kousek, zrovna ten si chtěl Dean přivlastnit a zrovna ten samý chtěl Sam dojíst. Strhla se bitva. Oba dva se začali postrkovat.

„To mi musíš brát i ten poslední kousek? Jsi fakt hroznej, jakmile se jedná o jídlo.“

„No tak Sammy, znáš mě ne? Jídlo je moje láska!“

„Né, tenhle kousek je můj a ty ho nedostaneš!“

To se ještě uvidí. Přece jenom jsem o něco starší a tudíž i silnější. A silnější vyhrává! Strkanice se přiostřila a došlo na mírnou boxovačku. Boj byl opravdu vyrovnaný. Zničeho nic se najednou odněkud ozvalo zamlaskání. Dean toho využil, o trochu víc odstrčil bratra a okamžitě snědl onen poslední kousek jejich jídla.

„Hmm, skvělý.“ Sam uraženě.

„Jo, to máš pravdu, skvělýý.“

Přišla noc. Najednou všechny světla všude zhasla a nastala tma. Oba dva byli za celý den pobíhání unavení a ospalí. Navíc, co jiného se dá dělat, když skoro vůbec nic nevidíte? Sam si lehnul do rohu na hromadu sena. Po chvíli za ním přišel i Dean. Taktéž si lehl a to hned vedle svého bratra.

„Ty, Same, spíš?“

„Ne, ještě ne.“

„Promiň mi to dneska s tím hráškem, jak jsem ti ho snědl.“

„Jo v pohodě.“

„Takže se na mě nezlobíš?“

„No, né no. Jsi můj brácha přeci, co mám s tebou dělat.“

„Same, díky! A můžu k tobě?“

„Hmm.“ Ospale, téměř neslyšitelně.

Dean se přitulil ke svému milovanému bratrovi. Opřel si přední tlapky o jeho záda a svou hlavu si položil na jeho.

Usínal s myšlenkou na svého užasného brášku, který by mu odpustil snad cokoliv. A než se propadl do říše snů, zašeptal: „Tak dobrou noc. Mám tě moc rád.“

Vlastně to zabublal. Ono to lidem připomíná jakési bublání, když si osmáčci mezi sebou povídají...


Poznámka autora:
Osmák degu = malý hlodavec.
Tato mini-povídka je inspirována skutečností, dvěma osmáččíma zlatíčkama. Jsou to dva klucí - bráchové. Sice se nejmenují Sam a Dean, ale povahově jsou jim hodně podobní... Všechno není tak, jak se na první pohled zdá 261136 Všechno není tak, jak se na první pohled zdá 177401
Návrat hore Goto down
Nemix
Winchester
Winchester
Nemix


Počet príspevkov : 1137
Age : 39
Bydlisko : Praha
Nálada : ...s TFW jde všechno líp...
Registration date : 04.02.2010

Všechno není tak, jak se na první pohled zdá Empty
OdoslaťPredmet: Re: Všechno není tak, jak se na první pohled zdá   Všechno není tak, jak se na první pohled zdá Empty19.05.11 18:56

jéééééé to je tak sladký 702 702 702
moc se mi to líbilo Petík - byl to dobrý nápad, hned jsem věděla, že v tom bude něco netradičního a je to dobré rozptýlení.....
doufám, že toto není tvá poslední povídka, dobře se to četlo Všechno není tak, jak se na první pohled zdá 103511
Návrat hore Goto down
Panthera
Winchester
Winchester
Panthera


Počet príspevkov : 1308
Age : 43
Bydlisko : Brno
Nálada : Think slashy... be horny... ;)
Registration date : 27.07.2009

Všechno není tak, jak se na první pohled zdá Empty
OdoslaťPredmet: Re: Všechno není tak, jak se na první pohled zdá   Všechno není tak, jak se na první pohled zdá Empty19.05.11 19:14

Pěkné. cheers
Opřel si přední tlapky o jeho záda a svou hlavu si položil na jeho... Jak moji dva činčiláci, jenže u těch mám opačný problém, Sam pořád leze na Deana. Všechno není tak, jak se na první pohled zdá 335560
Návrat hore Goto down
http://www.panthera-cz.com
Terrik
Crossroads demon
Crossroads demon
Terrik


Počet príspevkov : 489
Age : 33
Nálada : bez nálady
Registration date : 10.04.2011

Všechno není tak, jak se na první pohled zdá Empty
OdoslaťPredmet: Re: Všechno není tak, jak se na první pohled zdá   Všechno není tak, jak se na první pohled zdá Empty19.05.11 19:36

jí Dean, tlapky to je hezoučký, bylo to krásný a piš dál.... 702 702
Návrat hore Goto down
Petík
Nevinná obeť
Nevinná obeť
Petík


Počet príspevkov : 37
Nálada : Dean's eyes :o*
Registration date : 06.04.2011

Všechno není tak, jak se na první pohled zdá Empty
OdoslaťPredmet: Re: Všechno není tak, jak se na první pohled zdá   Všechno není tak, jak se na první pohled zdá Empty19.05.11 22:40

Jéé! Nemix, Panthera, Terrik děkuju!! Jsem moc ráda, že se vám mini-povídka líbila! 603 Všechno není tak, jak se na první pohled zdá 103511

Panthera: Všechno není tak, jak se na první pohled zdá 99937 Všechno není tak, jak se na první pohled zdá 99937 Tak to mě dostalo! Pěkné! Jójó Všechno není tak, jak se na první pohled zdá 335560 ... Všechno není tak, jak se na první pohled zdá 177401
Návrat hore Goto down
just-me
Lovec v plienkach
Lovec v plienkach
just-me


Počet príspevkov : 237
Bydlisko : Slovensko
Nálada : nevyliečitelný optimista...
Registration date : 26.03.2011

Všechno není tak, jak se na první pohled zdá Empty
OdoslaťPredmet: Re: Všechno není tak, jak se na první pohled zdá   Všechno není tak, jak se na první pohled zdá Empty20.05.11 9:52

Čestne sa priznám, tak toto ma vážne dostalo. Ešte že som v kancelárii sama, to by si o mne kolegyňa isto pomyslela svoje...Normálne mi to zdvihlo náladu, je to vyložene roztomilá poviedočka Smile .
Takéto netradičné milé a hlavne veselé nápady ja naozaj môžem...fakt nie je všetko také, ako sa na prvý pohľad zdá. Všechno není tak, jak se na první pohled zdá 141695
Návrat hore Goto down
janča
Winchester
Winchester
janča


Počet príspevkov : 1216
Age : 34
Bydlisko : Vysočina
Nálada : docela fajn
Registration date : 29.07.2009

Všechno není tak, jak se na první pohled zdá Empty
OdoslaťPredmet: Re: Všechno není tak, jak se na první pohled zdá   Všechno není tak, jak se na první pohled zdá Empty20.05.11 18:45

Petík: To s těmi "tlapkami" se mi moc líbilo. 704 Ostatně jako celá povídka, taková milá, nenáročná, obyčejná, hezká. Všechno není tak, jak se na první pohled zdá 232827
Návrat hore Goto down
Petík
Nevinná obeť
Nevinná obeť
Petík


Počet príspevkov : 37
Nálada : Dean's eyes :o*
Registration date : 06.04.2011

Všechno není tak, jak se na první pohled zdá Empty
OdoslaťPredmet: Re: Všechno není tak, jak se na první pohled zdá   Všechno není tak, jak se na první pohled zdá Empty22.05.11 1:34

Just-me, janča také děkuju!! Komenty mě vážně potěšily! cheers Wink
Návrat hore Goto down
dion-fortune
Winchester
Winchester
dion-fortune


Počet príspevkov : 12342
Age : 33
Bydlisko : saphire ocean :)
Nálada : k-popovská :D
Registration date : 01.12.2007

Všechno není tak, jak se na první pohled zdá Empty
OdoslaťPredmet: Re: Všechno není tak, jak se na první pohled zdá   Všechno není tak, jak se na první pohled zdá Empty22.05.11 11:28

jééé, to bolo také zlaté 702 najprv som sa zarazila pri tom sene, že wtf? hádam nespia na farme Laughing ale potom prišli tlapky a vysvetlenie a bolo mi všetko jasné. fakt krásna a roztomilá poviedka Twisted Evil dúfam, že budeš v písaní pokračovať Wink
Návrat hore Goto down
Petík
Nevinná obeť
Nevinná obeť
Petík


Počet príspevkov : 37
Nálada : Dean's eyes :o*
Registration date : 06.04.2011

Všechno není tak, jak se na první pohled zdá Empty
OdoslaťPredmet: Re: Všechno není tak, jak se na první pohled zdá   Všechno není tak, jak se na první pohled zdá Empty28.05.11 23:01

Dion-fortune také ti musím poděkovat za tvůj komentář. Všechno není tak, jak se na první pohled zdá 103511 FF mě teď hrozně chytlo, svým způsobem je to úžasná věc... Všechno není tak, jak se na první pohled zdá 258431 study
Návrat hore Goto down
bohdy
Winchester
Winchester
bohdy


Počet príspevkov : 1570
Age : 38
Bydlisko : Vlčovice, ČR
Nálada : Viva slash!!!
Registration date : 18.09.2010

Všechno není tak, jak se na první pohled zdá Empty
OdoslaťPredmet: Re: Všechno není tak, jak se na první pohled zdá   Všechno není tak, jak se na první pohled zdá Empty12.06.11 20:46

Petík: To je tak roztomiloučká povídečka 702 Já čekala, co za tím bude, jak jsi napsala, že se Dean přitulil na seně k Samovi Laughing Má fantazie začala pracovat Všechno není tak, jak se na první pohled zdá 49896 Naštěstí se to rychle vysvětlilo. Fakt super Všechno není tak, jak se na první pohled zdá 177401
Návrat hore Goto down
astík
Crossroads demon
Crossroads demon
astík


Počet príspevkov : 491
Bydlisko : Praha
Nálada : with spn awesome
Registration date : 19.01.2012

Všechno není tak, jak se na první pohled zdá Empty
OdoslaťPredmet: Všechno není tak, jak se na první pohled zdá   Všechno není tak, jak se na první pohled zdá Empty13.04.12 13:36

Petík: tak nejdřív to byli dva urostlí chlapi a na závěr se mi nějak scvrkli Všechno není tak, jak se na první pohled zdá 316745 povídka byla cute Wink
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Všechno není tak, jak se na první pohled zdá Empty
OdoslaťPredmet: Re: Všechno není tak, jak se na první pohled zdá   Všechno není tak, jak se na první pohled zdá Empty

Návrat hore Goto down
 
Všechno není tak, jak se na první pohled zdá
Návrat hore 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
 :: Seriál :: Fanfiction :: Dokončené poviedky-
Prejdi na: