Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
DomovDomov  HľadaťHľadať  Latest imagesLatest images  RegistráciaRegistrácia  StránkaStránka  Prihlásenie  

 

 6x21 Let It Bleed

Goto down 
5 posters
AutorSpráva
bohdy
Winchester
Winchester
bohdy


Počet príspevkov : 1570
Age : 38
Bydlisko : Vlčovice, ČR
Nálada : Viva slash!!!
Registration date : 18.09.2010

6x21 Let It Bleed Empty
OdoslaťPredmet: 6x21 Let It Bleed   6x21 Let It Bleed Empty21.05.11 9:08

Tak nejprve tahle epka... Líbila se mi. Vážně! Psychický torturing Deana Twisted Evil To bylo něco pro mě. Ale Cas to teda řádně zabil. Vždy, když jsem myslela, že už je na dobré cestě zpět, tak to něčím zase pohnojil. Sice Lisu uzdravil, ale k čemu to bylo, když Deanovi nepomohl, když potřeboval!!! A pak s tím vymazáním paměti... to byla fakt síla 6x21 Let It Bleed 199226 Chudák Dean!!! Už zase ztratil někoho, koho miloval... Teď mám z toho všeho zatemění mozku, tak jdu raději na koment k poslední epce...
Návrat hore Goto down
Panthera
Winchester
Winchester
Panthera


Počet príspevkov : 1308
Age : 43
Bydlisko : Brno
Nálada : Think slashy... be horny... ;)
Registration date : 27.07.2009

6x21 Let It Bleed Empty
OdoslaťPredmet: Re: 6x21 Let It Bleed   6x21 Let It Bleed Empty21.05.11 11:10

Tak jsem se k tomu dokopala. 6x21 Let It Bleed 934194

Poznámka hnidopicha, Lovecraft si nezamčel dveře - zase otočený záběr a zase ten prokletý obraz s tygrem.
Koblížek nejen lže, ale rovnou i krade.

6x21 Let It Bleed Crowley

I don't believe a word that's coming out of your mouth...

6x21 Let It Bleed THCasdogeyes

Dean, I do everything what you ask, I always come when you call and I am your friend. A pak mi někdo říkejte, že se necítí osamělý.
Dean, I said I'm sorry and I meant it. Sera se snaží žehlit, ale všude smrdí spálenina.

A Bobby spal s 900 let starou *příšerou* jménem Ellie z očistce. Ehm. No dobrá, to ještě spolknu.

Dean a Lisa, ač nemám v oblibě romantické slazení a úmyslné šlapaní na lidské city, tak tady se mi jejich společné scény líbily. A ten konec, kdy jim s Benem vymazat paměť, tak jsem si se slzami v očích nalila Jägermeistera málem do výstřihu.
Návrat hore Goto down
http://www.panthera-cz.com
Ellen
Žltočočko
Žltočočko
Ellen


Počet príspevkov : 694
Age : 53
Bydlisko : SR
Nálada : hope never dies...
Registration date : 23.03.2008

6x21 Let It Bleed Empty
OdoslaťPredmet: Re: 6x21 Let It Bleed   6x21 Let It Bleed Empty23.05.11 4:01

Únos Lisy a Bena bol skvelý nápad, dobre zahrané, vrátane toho nápadu s vymazaním spomienok. Som rada, že takto celkom dôstojne ukončili pomerne otvorenú záležitosť medzi Deanom a Lisou. Veď si priznajme, že pre Deana by bolo ťažko pokračovať, hoc na diaľku, v tomto vzťahu. Takže to ukončili priam ideálne, aj moje svedomie je spokojné, pretože som sa bála, že ten únos a všetko okolo toho Bena zničí. Takže celkom pekný happy end.

Jediné, čo tomu vyčítam je, že na mňa Deanovo utrpenie nezapôsobilo až tak silno, ako by malo. Dôvodom je samozrejme fakt, že nám ufňukaného Deana ukazovali od 4.série tak často, že som asi načisto otupela. To ma štve, pretože som si nemohla túto epizódu vychutnať tak naplno, akoby som chcela. No, čo už. Rolling Eyes
Návrat hore Goto down
janča
Winchester
Winchester
janča


Počet príspevkov : 1216
Age : 34
Bydlisko : Vysočina
Nálada : docela fajn
Registration date : 29.07.2009

6x21 Let It Bleed Empty
OdoslaťPredmet: Re: 6x21 Let It Bleed   6x21 Let It Bleed Empty24.05.11 19:50

Jen něco k rodinnému dramatu Dean – Lisa – Ben.
Ben už není malé dítě, pochopil, že lov démonů, který nejprve bral jako velké dobrodružství a chtěl jít ve stopách svého velkého vzoru – Deana, není takový, jaký si ho představoval. Přináší bolest, utrpení a nakonec i smrt někoho blízkého. Máma mu umírala, dával to za vinu Deanovi – pochopitelně.
V prvním díle Dean Benovi zakázal sáhnout na zbraň a nyní mu to vyloženě přikázal. On viděl sám sebe, jak mu lov již v dětství zkazil život a pak i Samovi. Proto Lisa a Ben přišli o všechny vzpomínky, které s Deanem prožili, nejen o ty špatné, ale zároveň i o ty krásné. V tu chvíli to Deanovi připadalo jako nejlepší řešení i když Sam s ním nesouhlasil, věděl, že tím nic nevyřešil. Jestli si Dean myslel (i scénáristé), že tím vygumováním paměti jsou nyní Lisa a Ben v bezpečí, tak ani náhodou. Jen jim umožnil začít nový život bez depresí a nočních můr z těch hrůzných zážitků. Pokud budou bratři opět stát v cestě nějakému démonu nebo andělu, znovu Lisu a Bena unesou a Dean okamžitě poběží je zachránit. A pak ????
Jedna možnost: Bude následovat zase vymazání paměti, jako v Muži v černém a stále tak dokola??
Druhá možnost: Kdyby v Lise nebo v Benovi zůstaly někde hluboko v paměti nějaké útržky z jejich společného života a pak by se dotazovali „proč si démoni vybrali právě nás – co nás tři spojuje??“ No a Dean by se dal do vyprávění, vysvětlování, paměť by se jim začala vracet a možná by začali opět žít spolu. Dospěli by k názoru, že je úplně jedno, zda jsou spolu nebo žijí tisíc mil od sebe, démoni si je vždy najdou. Kdo se jednou zaplete s bratry Winchesterovými, je „ocejchován“ na celý život.
Možná měl Dean požádat Case o to samé pro sebe. Vymazat ze své paměti tu část života s Lisou a Benem. Když by je měl pak eventuelně zachraňovat, byla by to jeho obvyklá práce - k neznámým osobám, bez emocí. Takhle se bude do konce života trápit, stále na ně vzpomínat, třást se strachem, co s nimi je. On je prostě odsouzený, stejně jako jeho bratr, žít stále sám, bez hlubšího, trvalejšího vztahu (kromě nějakého flirtu).
Úplně nejlepší by bylo, kdyby v této epce při té záchranné akci Lisa a Ben zemřeli. Dean by je občas na jejich hrobě navštěvoval, poplakal by si, „pokecal“ s nimi. Na jednu stranu by měl klid, co takhle? Stále v nejistotě a ve strachu, až mu zase zavolá nějaký démon, že je unesl? A mimochodem, doufám, že Dean svoji hrozbu splní a Crowleyho za to jednou zabije.
A ta Casova nabídka, že Lisu a Bena přivede zpět, byla sice pěkná, ale Dean to pochopil, jakoby řekl: „Nic nedělej, nepleť se mi do cesty, počkej až otevřu očistec, pak ti je vrátím.“ (Stejně jako Crowley). No nevím, kdo by seděl s rukama v klíně, když se jedná o jeho blízké a čekal, až mu je někdo „naservíruje“ pěkně pod nos. Dean a Sam určitě ne.
Ale máme před sebou sedmou řadu, možná se s Lisou a Benem ještě shledáme, ale než zase za takových srdcervoucích scén, tak raději vůbec ne. Asi to však vypadá, že touto epkou považují scénáristé jejich účinkovaní v seriálu za ukončené, ale (jak jsem uvedla výše) trochu to logicky nesedí.
No budiž, je to jen film, všechno nemůže být dokonalé. A tohle jsou jen moje teorie, tak to snad bude i chápáno. Dík. Smile
Návrat hore Goto down
FooFighterkaSN
Crossroads demon
Crossroads demon
FooFighterkaSN


Počet príspevkov : 314
Age : 31
Registration date : 11.05.2010

6x21 Let It Bleed Empty
OdoslaťPredmet: Re: 6x21 Let It Bleed   6x21 Let It Bleed Empty24.05.11 20:00

Janča:
citácia :
Možná měl Dean požádat Case o to samé pro sebe. Vymazat ze své paměti tu část života s Lisou a Benem. Když by je měl pak eventuelně zachraňovat, byla by to jeho obvyklá práce - k neznámým osobám, bez emocí. Takhle se bude do konce života trápit, stále na ně vzpomínat, třást se strachem, co s nimi je. On je prostě odsouzený, stejně jako jeho bratr, žít stále sám, bez hlubšího, trvalejšího vztahu (kromě nějakého flirtu).

najviac sa paci tato cast... no aj tak mi prislo Deana na konci luto 6x21 Let It Bleed 71416
Návrat hore Goto down
Ellen
Žltočočko
Žltočočko
Ellen


Počet príspevkov : 694
Age : 53
Bydlisko : SR
Nálada : hope never dies...
Registration date : 23.03.2008

6x21 Let It Bleed Empty
OdoslaťPredmet: Re: 6x21 Let It Bleed   6x21 Let It Bleed Empty24.05.11 23:08

Janča, pekne si to vystihla aj s tými rôznymi eventualitami, s ktorým by sa Dean mohol ešte v budúcnosti stretnúť. Máš pravdu, že vymazanie spomienok u Lisy a Bena ešte neodstránilo hrozbu, ktorú pre nich Dean a jeho práca predstavuje. Bolo to však od Deana veľmi veľkodušné, že ich zbavil takých hrozných spomienok, ktoré sú im aj tak nanič. Neviem, prečo si tiež nedal vymazať spomienky ohľadom Lisy a Bena, ale možno po tom všetkom, čo videl a zažil, si myslel, že na niekoľkých smutných spomienok naviac už aj tak nezáleží. O to viac je to smutné. 6x21 Let It Bleed 71416
janča napísal:
Kdo se jednou zaplete s bratry Winchesterovými, je „ocejchován“ na celý život.
To vysvetľuje, prečo tak silno prežívam všetko, čo sa Supernaturalu týka. Asi som tiež "ocejchovaná" na celý život. Wink



Návrat hore Goto down
Sponsored content





6x21 Let It Bleed Empty
OdoslaťPredmet: Re: 6x21 Let It Bleed   6x21 Let It Bleed Empty

Návrat hore Goto down
 
6x21 Let It Bleed
Návrat hore 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» 06x21 Let It Bleed
» 06x21 Let It Bleed & 06x22 The Man Who Knew Too Much

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
 :: Seriál :: Epizódy :: Šiesta séria-
Prejdi na: