Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
DomovDomov  HľadaťHľadať  Latest imagesLatest images  RegistráciaRegistrácia  StránkaStránka  Prihlásenie  

 

 SUPERNATURAL: THE ANIMATION

Goto down 
4 posters
AutorSpráva
Chrystelle
Pekelný moderátor
Pekelný moderátor
Chrystelle


Počet príspevkov : 10688
Age : 47
Bydlisko : Morava
Nálada : Skvělá!
Registration date : 01.12.2007

SUPERNATURAL: THE ANIMATION Empty
OdoslaťPredmet: SUPERNATURAL: THE ANIMATION   SUPERNATURAL: THE ANIMATION Empty29.05.11 8:54

Založím zde topic, abych se trošku vykecala. Laughing Nevím, kolik z vás to bude sledovat, ale mně rozhodně žádné anime neunikne, natož SN, takže.... Twisted Evil Laughing

Mám za sebou první epku a strašně moc se mi to líbí. SUPERNATURAL: THE ANIMATION 170639 702 702 Měla jsem z toho trochu strach, protože vždycky když se něco točí "podle něčeho", tak to pak člověk chtě nechtě porovnává. Ale naučila jsem se tyhle věci už celkem oddělovat, protože každé anime se točí podle mangy, kterou mám většinou přečtenou jako první a je tam právě problém s tím srovnáváním. Nikdy to není přesné, někdy je člověk zklamaný, někdy mají naopak scény i lepší, než v manze.... takže i u SN na to musím koukat jako na nový seriál a nesrovnávat to s původním hraným, protože to natočili přece jen úplně jinak. A jsem tomu velice ráda. cheers SUPERNATURAL: THE ANIMATION 103511 Už v té první epizodě jsem byla překvapená vývojem děje, přestože člověk hned ví, že jde o měniče. Stejně se přiznám, že jsem ve finále v tom autě naprosto netušila, kdo je kdo. Čuměla jsem jak praštěná a snažila se poznat, kdo mluví pravdu. Shocked SUPERNATURAL: THE ANIMATION 999804 SUPERNATURAL: THE ANIMATION 316745 No a pak ten Sammy na silnici. Shocked SUPERNATURAL: THE ANIMATION 87642 Opravdu super, myslím, že se jim to povedlo.
Možná, že pokud to budou sledovat ti, kteří normálně anime nesledují, tak se jim to tak líbit nebude. Ale já musím konstatovat, že jsem opravdu strašně ráda, že tohle anime natočili, protože si opět můžu připomenout staré dobré SN časy a nemusím se koukat znovu na seriál, který znám jako své boty. Tohle je takové oživění, prostě skvělá změna. SUPERNATURAL: THE ANIMATION 335560 702 702 A ještě navíc ten Jaredův hlas, ten tomu taky hodně přidal. Škoda, že Jensen nedabuje taky všechno. Sad Ale i tak se ten Deanův hlas dá, je to jen na zvyku.

Už se moc těším na další epizody, jsem zvědavá, jestli se tam dočkám dalších překvapení, nebo se budou víc držet seriálu. Twisted Evil

Edit:
Tak mám za sebou i druhou epku. Normálně jsem u ní slzela. Líbilo se mi to víc, než v seriálu, tam tahle epizoda nepatřila mezi mé nejoblíbenější. Ale tady mě to dostalo. SUPERNATURAL: THE ANIMATION 460216

A taky mě dostal Dean, jak pálil oblečení a pak mrznul v autě, zatímco Sam čuměl z otevřeného okna. SUPERNATURAL: THE ANIMATION 316745 Ovšem pak torturing! SUPERNATURAL: THE ANIMATION 707500
Opět nemůžu z Dean a těch jeho hlášek. SUPERNATURAL: THE ANIMATION 316745 Minule Tarzan, teď to obejmutí duchem. SUPERNATURAL: THE ANIMATION 316745
Návrat hore Goto down
Ellen
Žltočočko
Žltočočko
Ellen


Počet príspevkov : 694
Age : 53
Bydlisko : SR
Nálada : hope never dies...
Registration date : 23.03.2008

SUPERNATURAL: THE ANIMATION Empty
OdoslaťPredmet: Re: SUPERNATURAL: THE ANIMATION   SUPERNATURAL: THE ANIMATION Empty29.05.11 13:25

Toto je prvé anime, ktoré som v živote videla (ak vynechám kreslené rozprávky z detstva), takže nemám s čím porovnávať. Zo začiatku som si nevedela zvyknúť na to, že postavy nemajú žiaden výraz tváre, prišlo mi to také statické... ešteže ma utešoval originál Jaredov hlas. Wink Ale prvú polovicu prvej časti som sa nudila, pretože takmer verne kopírovali ten diel s meničom a keď som začala uvažovať že to vzdám, tak konečne začali odbočovať od originálu a hneď to zbolo oveľa zaujímavejšie.

Dnes si pozriem druhý diel, dúfam, že to nebude opäť kópia seriálu. Rada by som niečo nové... nové zápletky, nové postavy.. uvidíme.
Návrat hore Goto down
Anwiel
Winchester
Winchester
Anwiel


Počet príspevkov : 4325
Age : 35
Bydlisko : Praha
Nálada : smíšená
Registration date : 09.04.2008

SUPERNATURAL: THE ANIMATION Empty
OdoslaťPredmet: Re: SUPERNATURAL: THE ANIMATION   SUPERNATURAL: THE ANIMATION Empty29.05.11 16:18

Tak mám za sebo první část a je to super! Sice je pravda, že to byla skoro přesná kopie hraného seriálu, ale amine je moje láska a staré SN taky =) A navíc jako bonus Jaredův hlas Twisted Evil Ta scéna v tom autě se mi líbila moc! Líbilo se mi, že to nepojali úplně celé jako původní díl. Už se moc těším na dvojku SUPERNATURAL: THE ANIMATION 312566
Návrat hore Goto down
http://www.anwiel.blog.cz
Chrystelle
Pekelný moderátor
Pekelný moderátor
Chrystelle


Počet príspevkov : 10688
Age : 47
Bydlisko : Morava
Nálada : Skvělá!
Registration date : 01.12.2007

SUPERNATURAL: THE ANIMATION Empty
OdoslaťPredmet: Re: SUPERNATURAL: THE ANIMATION   SUPERNATURAL: THE ANIMATION Empty29.05.11 18:14

Tý jo, tak to já právě vůbec nepočítám s tím, že by byly nějaké nové zápletky či postavy. SUPERNATURAL: THE ANIMATION 999804 Beru to tak, že to anime točili podle SN, takže se podle mě budou i držet scénáře. Jinak už by to nebyl SN. Navíc oni už vyplýtvali v SN tolik potvor, že si neumím představit žádné nové, aby to trochu mělo logiku a nebylo to nějaké sci-fi přitažené za vlasy. SUPERNATURAL: THE ANIMATION 999804 Laughing I když nevím, nechám se překvapit, možná to fakt nakonec pojmou jinak a taky to ukončí celé jinak. SUPERNATURAL: THE ANIMATION 707500

Že se budou epky trochu lišit, to je logické, vzhledem k tomu, že anime mívá jen kolem 20-ti minut. Takže do nich musejí "narvat" těch 40 původních.


Jo a ještě k tomu výrazu v oblečeji, jak psala Ellen...s tím nemám problém jsem zvyklá. Ale jako první mě napadlo, když jsem začala koukat, jak by to asi vypadalo, kdyby tam mrskli karikatury. SUPERNATURAL: THE ANIMATION 99937 SUPERNATURAL: THE ANIMATION 99937 To by bylo určitě super, páč hlavně u Deana bysme si užili skvělou podívanou. SUPERNATURAL: THE ANIMATION 99937 Ale na druhou stranu by to ztratilo takovéto "hororové" kouzlo SN, takže dobře, že je tam nedali. Ale aspoň nějaké vtipné OVA by mohli zkusit, já bych je táááák ráda viděla s nějakou tou aurou nebo "křížkem" na hlavě. SUPERNATURAL: THE ANIMATION 316745 SUPERNATURAL: THE ANIMATION 316745
Protože právě těmi karikaturami se v anime nejlépe vystihují ty vtipné scény, které v hraném seriálu Jensen skvěle vytváří těmi svými ksichty. To právě tady bude bohužel chybět, protože to ani nejlepší kreslíř nedokáže napodobit. SUPERNATURAL: THE ANIMATION 99937 Ale mně stačí i ty jeho hlášky a jsem spokojená. Laughing
Návrat hore Goto down
janka410
Winchester
Winchester
janka410


Počet príspevkov : 5348
Age : 53
Bydlisko : Morava
Nálada : Skvělá
Registration date : 01.12.2007

SUPERNATURAL: THE ANIMATION Empty
OdoslaťPredmet: Re: SUPERNATURAL: THE ANIMATION   SUPERNATURAL: THE ANIMATION Empty29.05.11 19:02

Po dlouhé době zase píšu sem na forum 603
Tak jsem se nechala zlákat Chrys a stáhla jsem si první dvě epky anime (i když ted na SN už nekoukám SUPERNATURAL: THE ANIMATION 934194 ) Přece jen SN bylo moje velikánská láska a tak se musím kouknout i na anime. Jsme fakt zvědavá. No a když Sammyho mluví Jared...to je velikánskej bonus SUPERNATURAL: THE ANIMATION 430869
Pustila jsem si kousek zatím a musím říct,že se mě to líbí.
Chrystelle napísal:
Ale jako první mě napadlo, když jsem začala koukat, jak by to asi vypadalo, kdyby tam mrskli karikatury. SUPERNATURAL: THE ANIMATION 99937 SUPERNATURAL: THE ANIMATION 99937 To by bylo určitě super, páč hlavně u Deana bysme si užili skvělou podívanou. SUPERNATURAL: THE ANIMATION 99937
Tak přesně stejná věc napadla Chrys i mě...to by byl mazec. Když si představím tu auru kolem nich vždycky...nebo ten "křížek" SUPERNATURAL: THE ANIMATION 99937 SUPERNATURAL: THE ANIMATION 99937 ...ježíš to by teprve byla podívaná. Ale je pravda,že do SN by se to až tak moc asi nehodilo. SUPERNATURAL: THE ANIMATION 999804
Každopádně jsem ráda,že se rozhodli natočit anime podle SN a já se těším až na to celé kouknu. dance
P.S: Chrys SUPERNATURAL: THE ANIMATION 707500 tvůj banner mě něco hooodně připomíná ....je naprosto geniální SUPERNATURAL: THE ANIMATION 284389 702 (i když znáš můj názor o téhle dvojici 603 )
Návrat hore Goto down
Sponsored content





SUPERNATURAL: THE ANIMATION Empty
OdoslaťPredmet: Re: SUPERNATURAL: THE ANIMATION   SUPERNATURAL: THE ANIMATION Empty

Návrat hore Goto down
 
SUPERNATURAL: THE ANIMATION
Návrat hore 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Supernatural na CW
» 04x02 Are You There, God? It's Me, Dean Winchester
» ABC Supernatural
» 02x01 In My Time Of Dying

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
 :: Seriál :: Epizódy-
Prejdi na: