Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
DomovDomov  HľadaťHľadať  Latest imagesLatest images  RegistráciaRegistrácia  StránkaStránka  Prihlásenie  

 

 Aut vincere aut mori I./VIII. NC-17

Goto down 
+5
Tuti
Padme
Nemix
bohdy
Panthera
9 posters
Choď na stránku : Previous  1, 2, 3
AutorSpráva
Nemix
Winchester
Winchester
Nemix


Počet príspevkov : 1137
Age : 39
Bydlisko : Praha
Nálada : ...s TFW jde všechno líp...
Registration date : 04.02.2010

Aut vincere aut mori I./VIII. NC-17 - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Aut vincere aut mori I./VIII. NC-17   Aut vincere aut mori I./VIII. NC-17 - Stránka 3 Empty07.11.12 19:31

chválím a nic než chválím

závěrečná část je super - je pravda, že tak nějak jsem si myslela, že to dopadne a jsem ráda, žes to takto udělala (a oba dva zemřeli v náručí toho druhého Very Happy jak Romeo a Julie - ano, toto mě po přečtení napadlo Aut vincere aut mori I./VIII. NC-17 - Stránka 3 934194 )

mám ráda tvůj styl psaní - je škoda, že to Polgara nedotáhla s tebou, protože by mě zajímalo, jak ty ta povídka vypadala Suspect

přiznám se, že můj hrdina byl celou povídku Triumphus - já si prostě Castiel jako gladiátora neumím představit - nějak si vždycky vybavím Mishu v nějaké komické roličce a je po představě svalnatého muže - sorry Aut vincere aut mori I./VIII. NC-17 - Stránka 3 934194

doufám, že z tebe brzy zase vypadne něco takto zvráceně nádherného lol!
Návrat hore Goto down
deanmonka
Nevinná obeť
Nevinná obeť



Počet príspevkov : 9
Registration date : 10.07.2014

Aut vincere aut mori I./VIII. NC-17 - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Aut vincere aut mori I./VIII. NC-17   Aut vincere aut mori I./VIII. NC-17 - Stránka 3 Empty21.08.14 20:10

Tak tahle povídka mě málem zabila Smile. Po všech stránkách dokonalá. To hlavní již bylo mnohokráte napsáno. Nejenže píšeš téměř bez chyb, ale tvá schonost vymyslet příběh a popsat atmosféru (nejenom v této povídce), je úžasná. Lepší torturing jsem asi nečetla (úplně člověka mrazí), a to asi z toho důvodu, že je až moc reálný. Tak nějak to tenkrát mohlo být. (A bohužel v některých zemích asi i je, a možmá i horší - raději o tom nepřemýšlet). Ale protože toto je naštěstí FF povídka a Panthera není vrah, ale super spisovatel, dokázala nalézt velmi, velmi dobré východisko. Mám ráda, když povídka dobře dopadne (ne přeslazeně, ale dobře). Takže velká poklona a doufám, že se někdy k psaní SPN-FF vrátíš.
Návrat hore Goto down
 
Aut vincere aut mori I./VIII. NC-17
Návrat hore 
Strana 3 z 3Choď na stránku : Previous  1, 2, 3
 Similar topics
-

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
 :: Seriál :: Fanfiction :: Dokončené poviedky :: Panthera-
Prejdi na: