Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
DomovDomov  HľadaťHľadať  Latest imagesLatest images  RegistráciaRegistrácia  StránkaStránka  Prihlásenie  

 

 Bez názvu

Goto down 
+8
Soniq
keksiiq
SkreechTina
Samabel
LenkaX22
Madlen
dion-fortune
jana7413
12 posters
AutorSpráva
jana7413
Lovec v plienkach
Lovec v plienkach
jana7413


Počet príspevkov : 289
Age : 31
Bydlisko : Bratislava
Registration date : 15.12.2007

Bez názvu Empty
OdoslaťPredmet: Bez názvu   Bez názvu Empty31.01.08 21:36

poviedka z neznámeho e-mailu Bez názvu 316745 Bez názvu 316745 dakujem odosielatelovi, poviedka sa paci Bez názvu 284389



„Tak... ďalší prípad vyriešený. Ďakujeme za pomoc Bobby. Bez teba by sme to nezvládli, vážne, díky...“
„To nestojí za reč, však aj vy ste pomohli veľakrát mne. Dúfam, že sa čo najskôr uvidíme,...“ povedal Bobby a otvoril dvere odchádzajúcemu Deanovi a Samovi.
„Áno, maj sa...“ odvetil Dean a spolu s bratom si to zamierili k Impale.
Nastúpili do auta, no vtom si Sam spomenul, že si v Bobbyho izbe zabudol mobil. Vystúpil z auta a pobehol späť k jeho dverám. Bobby si tiež všimol u seba Samov mobil a vybehol von, dúfajúc, že ich zastihne skôr než odídu. Stretli sa vonku predo dvermi a len sa sami na sebe zasmiali.
„Bože, môj...keď to bude takto pokračovať tak neviem, neviem....“ povedal si Dean v aute a strčil kľúč do zapaľovania a pootočil ním. Vtom sa ozval strašný výbuch. Sam s Bobbym sa strhli smerom k miestu kde predtým stála Impala. Uvideli už len ako Impala horí...
„Dean!!!!“ vykríkol Sam a rozbehol sa smerom k autu. Ohúrený Bobby ho stihol zastaviť.
„Nie, Sam, už je neskoro!! Už mu nepomôžeš! Nechoď tam!“
Sam sa od zúfalosti zosunul k zemi a pozoroval ako Impala horí.

Vtom sa Sam zobudil na posteli v moteli. Bol úplne zničený. Rýchlo pozrel na vedľajšiu posteľ a uvidel pokojne spiaceho Deana. Vydýchol si. Opäť si ľahol a pokúšal sa zaspať. Ten pohľad na vybuchujúcu Impalu mu však spať nedal.
„Sam?“
„Noo?“
„Čo sa ti snívalo v noci?“
„Čo nič, prečo sa pýtaš?“ odpovedal už trochu nervóznejšie Sam.
„Nie, ja len tak, lebo si vykrikoval zo sna moje meno...“
„Aha...prečo si ma nezobudil?!..“ začal koktať Sam.
„Vyklop to, čo sa ti snívalo?“ povedal Dean a sadol si na posteľ vedľa Sama.
„Snívalo sa mi, že Impala vybuchla...a ty si bol v nej...odchádzali z motela v ktorom sme boli ubytovaní s Bobbym, ja som si u Bobbyho niečo zabudol tak som sa vrátil a ty si naštartoval a BUM!“
„Aha... ale ja nedovolím aby niekto zase ublížil mojej kráske...“ snažil sa odľahčiť situáciu Dean.
„A ja nedovolím aby sa zase stalo niečo tebe, Dean.“
„Ale no tak, ja sa viem o seba postarať. Dík za záujem.“ Povedal Dean a ľahol si na posteľ.

Vtom Deanovi zazvonil mobil.
„Bože môj, toto neni možné, ani na chvíľu si nemôžem oddýchnuť.“ Zamumlal Dean a postavil sa a zodvihol mobil.
Sam ho sledoval o čo sa jedná a potom Dean položil.
„Musíme ísť...“
„Kam?“ spýtal sa zaujato Sam a postavil sa.
„Do Nebrasky. Bobby tam akurát rieši nejaký prípad a nevie si rady, Potrebuje našu pomoc. Je to odtiaľto len kúsok.“
„Ne, ne, ne, ne,... Dean! Však som ti povedal, že keď sme boli s Bobbym, ty si vybuchol. A teraz ideme za ním?!“ rozčuľoval sa Sam a vytrhol Deanovi tašku do ktorej sa balil.
„No tak sa ukľudni, povieš nám čo si pamätáš zo sna a potom sa budeme vyhýbať takým miestam. Prosté.“
„Dean, prišiel som o mamu, prišiel som o Jessicu, prišiel som o otca...a teraz mám prísť aj o teba? Prečo mi to robíš... prečo proste nezostaneme tu, neprehliadneme auto, zamkneme sa v izbe a počkáme. ..“
Dean sa na Sama zahľadel a po chvíli z neho vyliezlo „Žartuješ že? Mám tu len tak sedieť a čakať?? To teda nie, prepáč, musíme pomôcť Bobbymu, požiadal nás o to, ja som mu to sľúbila a slovo aj dodržím tak neodvrávaj stále. “
Sam len prevrátil oči v stĺp. Dean mu hodil jeho batoh a povedal „Za polhodinu odchádzame, pobaľ sa..“ a zabuchol za sebou dvere.
Sam si položil tvár do dlaní a rozmýšľal čo má robiť. Bol taký zmätený a bezradný. „Dean...prečo mi to robíš?! Sakra aj s tebou!!“ vykríkol Sam na prázdnu izbu a začal si hádzať veci do batohu. „Ale vedz, že ťa nespustím z očí!“

Po ceste bola atmosféra v Impale dusná. Bratia boli ticho a od Iowy spolu neprehovorili ani slovo. Keď si Dean pustil rádio, Sam mu ho ihneď z trucu vypol a Dean pochopil, že má brat naňho ťažké srdce. Kúsok pred cieľom sa pokúšal Dean odľahčiť situáciu.
„No tak Sammy,... nemohol som povedať Bobbymu nie, veď aj on nám veľa krát pomohol, keď sme mali na mále...“
„Dean, toto je iná situácia. Sám vieš, že moje sny sa splnia. Bobby by pochopil, že teraz nemôžeme prísť keby si mu to vysvetlil... ale ty nie... vieš čo?“
„Čo?“
„Občas si myslím, že je ti úplne jedno, čo zomrieš alebo nie. Dosť ma unavuje tá tvoja ľahkomyseľnosť...“ povedal Sam a pozeral na brata čakajúc odpoveď. Ten však nespustil oči z cesty a nemal sa k odpovedi... „Dean...s tebou rozprávam!“ zakričal Sam na brata. Vtedy sa Dean pozrel a vymenili si spolu nahnevané výrazy. Keď sa Dean pozrel späť na cestu dobehla na stred cesty nejaká žena. Dean celou silou stúpil na brzdy a stočil volant. Žene sa našťastie vyhli, no vyšli z cesty.

„Sammy? Si celý, prepáč mi to na ceste stála nejaká žena, počkaj tu pôjdem sa pozrieť čo bola zač OK?“
„Áno som,...dobre choď počkám,...au...“ povedal bolestne Sam a chytil si hlavu.
„Určite si v pohode?“
„Áno som, je to len škrabanec choď sa pozrieť za tou babou.“

Dean vystúpil z auta a najprv si obzeral ako je na tom Impala potom začal hľadať neznámu ženu.
„Pani??? Ste tu? Halooo?“
„Oh...ste v poriadku?“ s ľakom povedal Dean keď sa otočil a žena stála za ním.
„Áno, ale musíte mi pomôcť!!!“
„Ako? Čo sa stalo?“
„Môj priateľ! Naháňa ma! Chce ma zabiť, musíte ma odtiaľto odviezť! Prosím rýchlo, než sem príde!!!“ začala hysterčiť žena.
„Dobre, ukľudnite sa, kde je váš priateľ, s bratom pôjdeme za ním a vy zavolajte políciu....“
„Nie on je nebezpečný a polícia tu nepomôže! Mali by ma za blázna! Ale on je upír!! Chápete, chcel mi vysať krv!!!“
Deanovi zaraz došlo o čo tu ide a keďže nemali žiadne vybavenie na upíry, prišlo mu múdrejšie odísť. „Tak s týmto asi potreboval Bobby pomôcť...už chápem! Na lov upírov je potreba každého lovca, ktorý je voľný...“ rýchlo premýšľal Dean.
„Dobre, nastúpte si do auta, ideme stadiaľto.“

„Čo sa to deje, Dean? Kto to je?“ zahrnul Sam dvojicu po nastúpení do auta. Dean sa iba hlúpo zatváril a naštartoval. Sam hneď pochopil a ďalej sa nepýtal.

Po ceste k Bobbymu sa Dean snažil niečo zistiť o neznámej žene. „Tak,... a ako sa vlastne voláte? A odkiaľ ste? Keď môžem vedieť?“

„Meredith, s Lincolnu,...a bola by som rada keby ste mi tykali...“
„OK, Meredith, ja som Dean a toto je môj brat Sam..teší ma...ozaj môžeme ťa zaviesť k nášmu známemu? Tam budeš v bezpečí... Ubytujeme sa v moteli, kde býva.“
Žena len pokývala hlavou na znamenie súhlasu a začala si obzerať okolie. Dean vedel, že už sú blízko, ale aj tak šliapol na plyn aby tam boli čím skôr. Keď sa blížili k tomu motelu Dean zavolal Bobbymu, aby ich čakal, že sa ubytujú. Bobby im povedal číslo izby a položil. Bratia si vzali izbu spolu a Meredith mala izbu sama. Sam s Deanom si hodili veci do izby a vybrali sa k Bobbymu. Vstúpili do Bobbyho izby a ich zrak sa upriamil na posteľ v izbe. S otvorenými ústami zostali nehybne stáť medzi dverami. Bobby si to všimol a tak radšej začal rozhovor prvý. „Zdravím vás, dík že ste prišli a... a načo to tam tak civíte?!“
„Bobby, čo to, sakra, je?“ začal Dean a zatvoril dvere.
„No čo by to asi malo byť hm?“ Je to pes...“
„No hej, pes,... ale čo tu robí, a kde si ho vôbec vzal,.... a kam ho dáš?“
„Túlal sa tu po okolí, je to prekrásny bígl nemyslíte? Nechám si ho..“

Sam sa pousmial a pohol sa smerom k posteli, s úmyslom, že si pohladká psíka. Pes to však pochopil inak a namiesto priateľského privítania začal na Sama zúrivo vrčať. Ten od ľaku uskočil od postele. To si nemohol nevšimnúť Dean, ktorý sa bratovi začal vysmievať akej obľúbenosti sa teší u psov. Pes zoskočil z postele a začal nadšene kňučať a vyskakovať na Deana. Ten sa k nemu zohol a pes ho začal besne lízať. Dean sa snažil ubrániť a to zas nezostalo nepovšimnuté zo Samovej strany a začal do Deana rýpať. Keď prestal pes Deana lízať, šiel mu Sam pomôcť vstať, ako náhle sa Sam dotkol Deana pes naňho začal zúrivo štekať a vrčať.
„Teda Dean, tuším máš nového ochrancu...“ povedal Bobby a tajne sa zasmial.
„No úžasné, nič viac mi k šťastiu nechýbalo...“ povedal ironicky Dean a sám sa zodvihol z podlahy.
„Tak Bobby, môžeme prejsť k tomu prečo si nás sem zavolal?“ pokračoval Dean a prisadol si k Bobbymu.
„Aha, pravdaže, ide o to, že po okolí sa túlajú upíry, zatiaľ máme 16 obetí po celej Nebraske za posledných 11 mesiacov, polícia si to nevie dať dokopy, niekedy rozmýšľam na čo tu vôbec policajti sú.“
„Áno to sme zistili už po ceste sem. Zobrali sme jedno dievča, čo vravelo, že jej priateľ je upír a chce ju zabiť, ubytovali sme ju tu v moteli.“ odpovedal Sam a Dean mu na to len prikyvoval.
„No dobre, tak Dean, ty choď za tým dievčaťom, zisti kde boli, a tak, a ja so Samom sa pokúsime ešte niečo pozisťovať v miestnej knižnici“ poručil Bobby.
„No rozkaz, už idem“ povedal Dean a vyšiel z Bobbyho izby. Za ním vyšiel Sam a Bobby zamkol izbu a vybrali sa k autu.
Návrat hore Goto down
http://www.hcslovan.sk/
jana7413
Lovec v plienkach
Lovec v plienkach
jana7413


Počet príspevkov : 289
Age : 31
Bydlisko : Bratislava
Registration date : 15.12.2007

Bez názvu Empty
OdoslaťPredmet: Re: Bez názvu   Bez názvu Empty31.01.08 21:37

Dean zaklopkal na Meredithine dvere. Po chvíli sa vo dverách zjavila naša známa.
„Oh prepáčte, že vyrušujem, ale chcel by som sa porozprávať...môžem?“ začal Dean prekvapene.
„Áno samozrejme že áno, ale bola by som rada keby si mi konečne tykal, prosím,...“ povedala Meredith s úsmevom a pustila Deana do izby.
„Dobre ako chceš,...“ odpovedal Dean a vošiel do izby.
„Tak o čom sa chceš rozprávať?“
„O tom, čo sa stalo minulú noc, predtým než si nám vbehla do cesty...“ povedal Dean a sadol si na gauč v izbe. Bolo vidieť, že Meredith zjavne znervóznela.
„No my sme vyšli s priateľom do toho lesa autom, chceli sme mať súkromie. Potom začal byť čoraz doternejší, tak som mu povedala, že chcem ísť domov, v tom sama pokúsil pokúsať do krku,... mal...je divné ale mal ešte jednu radu zubov,... viem, že ma budete mať za blázna. S priateľom som sa poznala len pár dní,...povedala som si, aký skvelý človek, spriaznená duša,.... omyl.... teraz sa bojím ísť domov.“ rozprávala Meredith a Dean ju zažrane počúval.
„To je v poriadku, ja vám verím,... keď chcete tak zostaňte tu, my bývame s bratom vo vedľajšej izbe, keby ste niečo potrebovali stačí zavolať ...“ povedal Dean a podal žene lístok s telefónnym číslom. Nebolo pochýb o tom, že sa Dean do ženy zamiloval. Postavil sa na odchod a Meredith mu šla otvárať dvere.
„Oh aha prepáčte ešte by som sa chcel spýtať na adresu vášho priateľa, môj priateľ je policajt a pozrieme sa tam, ...“ zvrtol sa Dean vo dverách a venoval Meredith úsmev. Tá mu ho opätovala a napísala mu na papierik adresu v Lincolne.

Po tom sa jej Dean poďakoval a odišiel k Impale s úmyslom ísť navštíviť Meredithinho ex kamaráta. Vytiahol mobil a vytočil bratovo číslo. Oboznámil ho s tým, že ide pozrieť Meredithinho priateľa a položil. Sam by totiž s ním rád šiel, ale ešte mal s Bobbym prácu v knižnici. „No super....“ povedal si sám pre seba Dean, nasadol do Impaly a vydal sa na adresu ktorá bola napísaná na papieriku.

Dean zastavil auto pred starým opusteným domom. „Tu má akože bývať,..no neviem...“ pomyslel si a vystúpil. Pobral sa k zadnému vchodu a medzitým si pre istotu vytiahol zbraň. Pozrel sa cez oknu dnu. Uvidel tam chlapa, ktorého fotku mala Meredith v peňaženke. Všimol si ho keď si vyberala Meredith doklady. „To musím byť jej priateľ...“ pomyslel si ale v tom niekoho za sebou začul. Rýchlo sa otočil no už sa mu len zatmelo pred očami. Niekto ho ovalil zozadu po hlave a Dean sa zvalil v bezvedomí na zem.


Sam s Bobbym sa medzitým vrátili späť do motelu. Sam Deana nenašiel v izbe tak sa vydal pozrieť či nie je u Meredith. Tá mu ale odpovedala, že ho naposledy videla keď odchádzal za priateľom, policajtom, aby sa pozreli za jej ex priateľom. Samovi sa to nezdalo „Veď sú to už 3 hodiny, odkedy mi Dean volal, že tam ide,... Čo by tam tak dlho robil?...“ Pomyslel si Sam a vypýtal si od Meredith tiež adresu jej priateľa aby sa tam mohol ísť pozrieť. So značnými obavami o brata Sam oznámil Bobbymu kam ide a požičal si jeho auto.

Za necelých 40 minút bol pred nám priateľovým domom. Hneď prvé na čo mu padli bolo známe čierne auto pred domom. „Ah sakra, Dean,... do čoho si sa to zase dostal...?!“ povedal nahlas Sam a zaparkoval vedľa Impaly. Vystúpil a pobehol sa pozrieť do Impaly. Bola prázdna, teda až na Deanov neporiadok. Preto sa Sam vydal smerom k domu. Bolo vidieť, že s bratom rozmýšľajú podobne, pretože sa tiež vydal z zadnému vchodu. V tom Sam uvidel ako leží na trávniku muž v známej koženej bunde.
„Nie....nie, Dean!“ zakričal Sam a rozbehol sa smerom k Deanovi. Sam si vedľa neho kľakol a otočil ho aby mu videl do tváre. V ten moment sa Dean začal preberať a Samovi spadol kameň zo srdca.
„Ech Sammy, Meredithin priateľ je v dome, je v dome poďme tam,...kde mám pištoľ?“ začal Dean a pomaly vstával s malou pomocou Sama.
„Dean ukľudni sa, si v poriadku?“
„Áno, len ma trochu bolí hlava,...to prejde, teraz poďme dovnútra...“ povedal Dean a pohol sa trochu ťarbavo smerom k dverám. Sam ho nasledoval a vykopol dvere, Dean vbehol dnu s pripravenou pištoľou.

Naskytol sa im nechutný pohľad. Videli tam Meredithinho priateľa. Bez hlavy.
„Stavím sa, že tí čo ma omráčili majú prsty aj v tomto...“ povedal Dean a radšej odišiel z miestnosti pretože mu nebolo najlepšie.
„Poutierame všetky naše odtlačky kvôli polícii, teraz ich musíme zavolať..“

Po totálnom uprataní stôp sa vybrali bratia späť do motela. Bolo už neskoro večer, tak ich hneď spánok zmohol.

Skoro ráno ich zobudilo zvonenie Samovho mobilu. Volal Bobby kde sú, či sú v poriadku a či k nemu môžu prísť. Sam mu odpovedal, že áno a sú uňho do polhodiny. Bobby totiž zistil ako sa upíry dajú zabiť. Treba im odseknúť hlavu. Samovi a Deanovi ihneď došlo, že Meredith hovorila pravdu. Jej priateľ bol naozaj upír.

„Dean?“ oslovil Bobby staršieho brata až to Deana zarazilo.
„Áno?“ odpovedal šokovane Dean.
„Mám pre teba malú úlohu. Vyvenčíš mi psa?“ povedal Bobby a v očakávaniach sa usmial.
„Tak to nie,... prepáč Bobby! Pošli ma zabiť partičku démonov, ponaháňať zopár duchov, ale venčenie psa? To nie je moja parketa...“ povedal Dean a otočil sa Bobbymu chrbtom.
„Prosím ťa Dean..., ja musím preskúmať mapu a nájsť miesto kde sa upíry schovávajú, nemám čas ísť s ním von, dnes ešte nebol,...prosím ťa, veľmi by si mi pomohol.“ prosil Bobby.
„Prečo nejde Sam?!“
„Vieš dobre, že Sama ten pes neznesie a teba má rád...“
„No dobre teda... dúfam, že nikoho nestretnem...“ povedal zdrvene Dean a zobral si od Bobbyho vodítko. „Aha a ešte jedna otázočka,... ako sa taký pes venčí...?“
Bobby len prevrátil oči v stĺp a zatvoril za Deanom dvere. Dean sa pozrel nedôverčivo na psa a pomyslel si, že nič trápnejšie sa mu v živote nestalo a pustil sa úzkou cestičkou do neďalekého lesa, na prechádzku. „Oh bože, dúfam, že tu nikoho nestretnem... “ No Dean sa mýlil. Spoza zákruty vybehla Meredith, na svojom pravidelnom rannom behu. Ešte sa rýchlo poobzeral či niet na blízku miesta k úkrytu. A potom sa k nej obrátil a usmial sa.

„Zdravím Meredith...“ začal Dean stroho.
„Ahoj, máš krásneho psa...“ povedala Meredith a zohla sa k psovi.
„Áno dík, je kamarátov, ja mu ho len venčím,...“
„No hej, včera bol u mňa tvoj brat mal o teba starosť.“
„To vieš zdržal som sa v meste...“ skúsil Dean odbočiť od témy.
„A našiel si môjho priateľa?“
„No, áno, Meredith, počúvaj,...je mŕtvy... je mi ľúto.... už sme ho tak našli, ale ver, že máme dosť horúcu stopu a tých vrahov nájdeme...“
V tom zmizol Meredith úsmev z tváre.
„Dean, Dean, Dean,... “ povedala Meredith úplne zmeneným, temným a chladným hlasom. Až Deana zamrazilo a ustúpil krok dozadu. „Vieš čo, páčil si sa mi...škoda, že musím urobiť toto.“ Cekla Meredith a celou silou buchla Deana po hlave. Ten okamžite upadol do bezvedomia a vypadlo mu z ruky vodítko. Meredith vystrčila zuby a pri pohľade na Deana zasyčala. To vyľakalo psa a ten sa vydesene rozbehol po cestičke skadiaľ prišli späť do motela.
Návrat hore Goto down
http://www.hcslovan.sk/
jana7413
Lovec v plienkach
Lovec v plienkach
jana7413


Počet príspevkov : 289
Age : 31
Bydlisko : Bratislava
Registration date : 15.12.2007

Bez názvu Empty
OdoslaťPredmet: Re: Bez názvu   Bez názvu Empty31.01.08 21:37

Meredith odniesla Deana do starej, polorozpadnutej budovy uprostred lesa. Tam ho priviazala a pokúšala sa zistiť čo všetko vedia o ich skupine upírov. Dean nemohol uveriť žeby Meredith k nim patrila. A on jej veril....
„Dobre keď mi nechceš nič povedať, zistím si to aj sama.“ povedala Meredith, zohla sa k Deanovi a strhla mu z krku jeho amulet. To Deana naštvalo ešte viac a venoval Meredith zlostný pohľad s pár nadávkami. Meredith sa na ňom len pousmiala a odišla. Bolo mu nad slnko jasné kam má namierené. Určite za Samom a Bobbym zistiť čo vedia, s malou pomocou vydierania.

„Ty suka, sem sa vráť!! Počuješ!... Ja ťa zabijem, prisahám, zabijem!“ rozčuľoval sa Dean, teraz už sám pretože Meredith za sebou už dávno zabuchla dvere. Dean už bol úplne zúfalý. Začal sebou trhať v snahe oslobodiť sa z pút, no boli silné, ani len žiadny drôtik nebol po ruke. Tak to Dean po pár minútach vzdal.

Meredith prišla pred motel. Zastavila sa pred vchodom a pozrela sa na amulet čo zvierala v ruke. Zdalo sa, že jej city boli silnejšie ako upírsky pôvod, zdalo sa, že mala Deana naozaj rada.
„Prepáč Dean, ale nemám na výber...“ povedala potichu a zaklopala na Bobbyho dvere.

„No konečne!!“ vykríkol Sam a rozbehol sa k dverám. „Už som myslel, že sa ani nevrátiš Dean a...“ zarazil sa Sam keď za dverami nezbadal brata ako čakal.
„Oh ahoj Meredith, prepáč čakal som Deana ...“
„Ja viem“ povedala záhadne Meredith.
„Čože,...ako, čo vieš?“ povedal zmätene Sam.
„Že očakávaš svojho brata. Ja som s ním bola. Viem kde je.“
„Čože? Tak kde sa fláka?“
„Sammy, posiela ma môj druh, moja rodina“ povedala Meredith a pozerala pritom Samovi hlboko do očí. Ten ale nič nehovoril, ničomu nerozumel.
V tom ale Meredith vytiahla Deanov amulet a ukázala ho Samovi. Ovládol ho strach. Strach o brata.
„Kde je Dean? Čo chceš, sakra? Kto si?!“ dotázal sa Sam.
„Pokoj, Sam, Dean je v bezpečí, aspoň zatiaľ. A čo chcem? Chcem aby ste nám dali pokoj. Viem, že ste našli upírov čo sídlia v tomto lese. Nechajte nás na pokoji. Inak Deano zomrie, musím povedať, že je k zožratiu. Vážne, mám nenormálnu chuť na jeho krv, ale ovládam sa, on je naša poistka. Ale teraz sa nesnaž ma zabiť ani zastaviť. Keď sa do polhodiny nevrátim do úkrytu majú príkaz, zabiť Deana. Tak si to premysli. Maj sa zatiaľ. Keď sa rozmyslíš zavolaj na toto číslo. „ a podala Samovi papierik s jej číslom na mobil. „Keď sa rozhodnete odísť z mesta a zabudnúť na nás, pustíme Deana, keď sa rozhodnete zostať, Dean zomrie. Zatiaľ pá.“ povedala Meredith, hodila Samovi Deanov amulet a potom utiekla do neznáma.

Sam zostal stáť medzi dverami. Bezradný, s obavami,... Pozrel na Deanov amulet, schytil svoju bundu a utekal k Bobbymu. Silne zabúchal na dvere až sa Bobby zľakol čo sa deje. Rýchlo dobehol k dverám aby zistil čo sa deje. Za dverami stál Sam s vystrašeným výrazom.
„Bobby, majú Deana.“ povedal zúfalo Sammy a ukázal Bobbymu jeho amulet.
„Čože kto?“ dotázal sa šokovaný Bobby a pustil Sama dovnútra. Sam neváhal a vbehol dnu a sadol si na najbližšiu voľnú stoličku, pretože mal problém ustáť to na nohách.
„Upíry,... zistili, že sme im na stope, tak uniesli Deana ako výmenu za to, že im dáme pokoj. Bože, Bobby, na to nemôžeme pristúpiť. Ani Dean by nechcel aby sme sa vzdali. Neviem čo mám robiť...“ povedal zdrvený Sam a položil si tvár do dlaní a rozmýšľal. Bobby, ešte stále prekvapený tým, čo mu práve mladý lovec povedal iba neveriacky pozeral. Až keď pochopil čo mu bolo práve povedané sa začal snažiť Sama upokojovať.

„No Sam, neboj sa, nájdeme ho skôr než by sa mu niečo stihlo stať.“ snažil sa odľahčiť situáciu Bobby. Sam však naňho len zúfalo pozrel a potom zase vrátil zrak k Deanovmu amulet, ktorý držal pevne v ruke. „Vydrž to bráško, nájdem ťa!“ povzbudil sa v duchu a potom nahnevane vstal.

„Bobby, zober všetko vybavenie čo tu máš. Ideme pozabíjať pár upírskych bastardov. Pôjdeme do toho domu, čo sme označili za úkryt. Rýchlo, ja si idem zavolať.“ Povedal odhodlane Sam a vytiahol si z bundy papierik s číslom od Meredith. „čakám ťa v aute,...“ pokračoval Sam a vyšiel z Bobbyho izby.

Za rohom vytiahol svoj mobil a vytočil číslo. „Halo, Meredith? Rozmyslel som si to. Vyhrala si. Necháme vás tak. Pusti môjho brata.“
Meredith bola akurát vtedy s Deanom. Ten celý rozhovor počúval. „Dobre, Sammy, múdro. Dean sa ti potom poďakuje.“ Usmiala sa Meredith a položila. Sam nič iné nečakal. Dean len neveriacky pozeral. Neveril žeby sa jeho brat vzdal. Tak ľahko, bez boja! „To nie,.... ty suka! Ja ťa zabijem!“ nevydržal hnev Dean a vykríkol na mladú upírku, ktorá stála pri ňom v miestnosti.

Sam si tiež prišiel na svoje. Dokázal, že si upírka myslí, že má vyhraté. Však sa mýli, dočká sa nečakaného útoku.
„Dobre, Bobby, môžeme vyraziť!“ povedal akoby spokojne Sam a nastúpil do auta.
Návrat hore Goto down
http://www.hcslovan.sk/
jana7413
Lovec v plienkach
Lovec v plienkach
jana7413


Počet príspevkov : 289
Age : 31
Bydlisko : Bratislava
Registration date : 15.12.2007

Bez názvu Empty
OdoslaťPredmet: Re: Bez názvu   Bez názvu Empty31.01.08 21:38

Meredith pozerala z okna a usmievala sa. Až to prišlo Deanovi zvláštne. Bolo mu zle z toho, že je spokojná. Po chvíli sa zrazu otočila k Deanovi a prehovorila.
„Vieš Dean, tvoj brat sa nezdá, ale je to strašný kulišák“
Dean na ňu len nechápavo pozeral. Veď sa jej Sam vzdal, tak čo jej vadí?
„Zavolať mi akože sa vzdal. A popri tom plánovať napadnutie nášho úkrytu...“
Deana táto správa potešila. Že Sam sa rozhodol bojovať.
„Musím ti ale povedať pravdu o tomto všetkom...“
To Deana prekvapilo a zmizol mu úsmev z tváre. Nevedel čo po dnešnom dni môže ešte čakať. Meredith si toho všimla a zhlboka sa nadýchla a začala rozprávať.
„Vôbec toto nerobím aby som uchránila svoj druh. Môj pán mi dal úlohu. Je mi to ľúto, ale mám ťa zabiť. Povedal mi to dosť jasne. Buď ty alebo ja. Takže nesmiem sklamať. To že sem Sam príde je súčasť môjho plánu. Bude len dobre keď ťa uvidí mŕtveho, vieš ako to myslím. Zlomí ho to a môj pán bude mať cestu voľnú.... Nie je to nič osobné“
Dean chvíľu na ňu pozeral s otvorenými ústami a potom z neho vyšlo „Kto je tvoj pán?!“
„Prepáč Dean to ti nepoviem, ale vedz že vás moc v láske nemá....“
Po tej vete zaškrípali pred domom v ktorom boli Dean s Meredith brzdy. Bol to Sammy s Bobbym. Meredith rýchlo vytiahla zbraň a namierila na Deana. Nemierila na hlavu, ale na hruď. Priamo na srdce.
„Prepáč, Dean, ale je čas.“ Chystala sa stlačiť spúšť, no pri pohľade do Deanových očí zaváhala. Potom však začula ako vonku Sam kričí Deanove meno a prekonala sa. Stlačila spúšť a zaznel hlasný výstrel. Dean potichu zachrapčal Samove meno a potom mu klesla hlava. Vtom vrazil do miestnosti Sam. Uvidel Meredith ako stojí nad Deanom s pištoľou a namieril na ňu zbraň.
„Odhoď to ty suka, nerob žiadne hlúposti a nič sa ti nestane.“ Kričal Sam a vôbec si nevšimol, že sa Dean nehýbe.
„Už som jednu spravila....tvoj brat je mŕtvy“ povedala radostne Meredith a usmiala sa. „Volal tvoje meno keď zomieral!! Lenže ty si ho opustil, nechal si ho zomrieť!!“
Na to sa Sam strhol smerom k Deanovi a všimol si krv. Hrozne sa vydesil žeby mohla mať upírka pravdu. Túto Samovu nepozornosť využila Meredith a utiekla mu.
Sam sa rozbehol k Deanovi, ktorý bol stále pripútaný na stoličke. Opatrne ho odviazal a položil na zem. Skúsil mu pulz, no žiadny nenašiel. Do očí sa mu nahrnuli slzy. Uvedomil si, že Dean je naozaj mŕtvy. Naozaj ho opustil, naozaj zostal sám,.... Postavil sa od Deana a poutieral si slzy.
„Nieeeeeeeee!!! Prečo?? Prečo stále musia okolo mňa zomierať tí ktorých mám rád?! Nieeeeee!“ zakričal ešte hlasnejšie než predtým a klesol späť na kolená.

Na krik dobehol do izby aj Bobby, ktorý medzitým prehľadával dom. Všimol si Deana celého od krvi, Sama celého premáčaného slzami a pomaly podišiel bližšie a zohol sa k Samovi.
„Je mŕtvy Bobby,... nechal som ho samého a teraz je mŕtvy.“
Bobby sa nezmohol na slová len objal Sama a pokúsil sa ho ukľudniť, pritom nespustil oči z Deanovho bezvládneho tela.
V tom sa mu Sammy vytrhol z objatia a zobral Deana do náručia a vybehol s ním von. Cez slzy skoro nevidel kam beží, ale bolo mu to jedno. Pokračoval za jasnými slnečnými paprskami, ktoré ho načisto oslepovali. Dobehol k autu, naložil Deana dozadu a on sám si sadol na miesto vodiča. Naštartoval a šliapol na plyn. Bobby vybehol z domu, ale videl už len prach čo zostal po jeho aute. Pomyslel na všetko čo by mohol Sam zo zúfalosti urobiť a zdesil sa.
Sam však nechcel splniť Bobbyho obavy. Nemal v pláne zapredať svoju dušu ani nejakú podobnú šialenosť. Chcel ho len pochovať na cintorín, kde sú aj ich rodičia. Sam chcel splniť Deanove želanie. Ešte dávnejšie mu sľúbil, že keby sa mu náhodou niečo stalo, že chce byť pochovaný práve tam. A Sam sa snaží svoje sľuby plniť.

Objednal Deanovi v pohrebníctve nádherný náhrobný kameň, truhlu a všetky ostatné potrebné veci. Dva dni na to mal Dean pohreb. Sam si myslel, že prídu iba on a Bobby. Iných blízkych totiž nemali. Mýlil sa. Súcitili s ním všetci lovci. Prišlo ich hneď niekoľko aby si uctili jeho pamiatku. Prišla Ellen, Jo, Ash, aj ostatní lovci ktorých v živote nevidel. Ale bol rád, že prišli. Sama to až dojímalo. Dean mal normálny pohreb. Ako normálny človek. On však nebol obyčajný. Sam si uvedomoval, že to bude bez neho ťažké. Aj keď mu často liezol na nervy, bol to je jeho veľký bráška a mal ho rád. Bol však už naisto rozhodnutý, že s loveným prestane. Bol na čase normálny, nudný život.


O PÁR ROKOV... SAMMY SA PRESŤAHOVAL DO KALIFORNIE. DOKONČIL SI ÚSPEŠNE PRÁVNICKU ŠKOLU. NAŠIEL SI PRIATEĽKU S KTOROU SA NESKOR AJ OŽENIL. TERAZ S ŇOU VYCHOVÁVA PREKRÁSNEHO SYNA. MENO DOSTAL POÚŽASTNOM ČLOVEKOVI. VOLÁ SA DEAN.
SAM NA RODINU NIKDY NEZABUDOL. PRAVIDELNE NAVŠTEVUJE CINTRORÍN, NA KTOROM SÚ POCHOVANÍ JOHN WINCHESTER, MARY WINCHESTER A DEAN WINCHESTER.
ŽIJE SI KONEČNE SVOJ VYSNENÝ ŽIVOT A NIE JE SÁM.

THE END
Návrat hore Goto down
http://www.hcslovan.sk/
jana7413
Lovec v plienkach
Lovec v plienkach
jana7413


Počet príspevkov : 289
Age : 31
Bydlisko : Bratislava
Registration date : 15.12.2007

Bez názvu Empty
OdoslaťPredmet: Re: Bez názvu   Bez názvu Empty31.01.08 21:40

som myslela ze dostanem nervy ked som to sem vkladala Bez názvu 733500

inak ta poviedka ma nejak vela zapletiek, ale inak dobra, hlavne koniec Bez názvu 316745 Bez názvu 63280
Návrat hore Goto down
http://www.hcslovan.sk/
dion-fortune
Winchester
Winchester
dion-fortune


Počet príspevkov : 12342
Age : 33
Bydlisko : saphire ocean :)
Nálada : k-popovská :D
Registration date : 01.12.2007

Bez názvu Empty
OdoslaťPredmet: Re: Bez názvu   Bez názvu Empty31.01.08 21:58

no jasne, toto bolo tak smutne.... Bez názvu 71416 Bez názvu 71416 Bez názvu 71416 Bez názvu 199226 Bez názvu 199226 Bez názvu 199226 Bez názvu 199226 ach a dean zase mrtvy, ale velmi sa mi to paci, je to tak trocha moj styl Very Happy fakt pekne a velmi smutne aj ked ten happy end....no to ma dorazilo,len mi tam vadila jedna vec a sice, ze ty upiry ostali bez trestu, ale inak fakt uzas. klobuk dolu pred nasim anonymom Very Happy snad sa nam casom odvazi napisat aj svoje meno a samozrejme viac poviedok, na ktore sa vsetci tesime Very Happy
Návrat hore Goto down
Madlen
Winchester
Winchester
Madlen


Počet príspevkov : 2053
Age : 32
Bydlisko : Nový Jičín
Nálada : :)
Registration date : 11.12.2007

Bez názvu Empty
OdoslaťPredmet: Re: Bez názvu   Bez názvu Empty01.02.08 9:31

Moc pěkná povídka Bez názvu 949816 Bez názvu 312566 a ten konec... Sad musím se přiznat, že jsem opravdu nečekala, že Deana zabijí Bez názvu 71416 to opravdu nee.
Doufám, že se autor/ka brzo k této povídce přihlásí, rozhodně se nemá za co stydět!! Bez názvu 198137
Návrat hore Goto down
http://www.podkovickaprostesti.blog.cz
jana7413
Lovec v plienkach
Lovec v plienkach
jana7413


Počet príspevkov : 289
Age : 31
Bydlisko : Bratislava
Registration date : 15.12.2007

Bez názvu Empty
OdoslaťPredmet: Re: Bez názvu   Bez názvu Empty01.02.08 9:36

suhlasim ale odvtedy mi neodpisal/la Bez názvu 87642
Návrat hore Goto down
http://www.hcslovan.sk/
LenkaX22
Winchester
Winchester
LenkaX22


Počet príspevkov : 1639
Age : 39
Bydlisko : Sereď
Nálada : look at me.... i´m happy :D
Registration date : 03.12.2007

Bez názvu Empty
OdoslaťPredmet: Re: Bez názvu   Bez názvu Empty01.02.08 9:46

velmi dobra poviedka.... precitala som to skoro na jeden dych..velmi dobree... aaaaaaach...a ta deanova smrt Bez názvu 364896 Bez názvu 364896 a chuda sam Bez názvu 364896 ... Bez názvu 364896 Bez názvu 364896 ...

ale uz sa tesim na dalsiu poviedku...len tak dalej neznamy cloviecik Bez názvu 312566 Bez názvu 312566
Návrat hore Goto down
Samabel
Pekelný moderátor
Pekelný moderátor
Samabel


Počet príspevkov : 10070
Age : 34
Bydlisko : Praha
Nálada : Travel and explore!!!
Registration date : 01.12.2007

Bez názvu Empty
OdoslaťPredmet: Re: Bez názvu   Bez názvu Empty03.02.08 13:03

téééda, to jsem nečekala, že Deana opravdu zabije a už vůbec ne takhle Bez názvu 568939 Bez názvu 568939 ....ale jak docela se mi to líbí Bez názvu 949816 Very Happy

sice bych na konci uvítala víc těch vysvětlení atak. ale hezké
Návrat hore Goto down
SkreechTina
Winchester
Winchester
SkreechTina


Počet príspevkov : 2962
Age : 36
Bydlisko : Bratislava-Dúbravka
Nálada : dovolenková
Registration date : 27.01.2008

Bez názvu Empty
OdoslaťPredmet: Re: Bez názvu   Bez názvu Empty23.02.08 21:52

603 Noooo, musel zomriet.....do kelu, ja to snad neprezijem 602 Ten koniec, boze, Dean uz naozaj nevstane Question Bez názvu 568939 No, okey, uz som to skoro predychala, dobra poviedka, tak na odlahcenie, ze su aj ine mozne konce.....Ja by som na to fakt nemala nervy zabit jedneho z bratov... Bez názvu 868694 Ale inak GOOD work Bez názvu 949816


Naposledy upravil SkreechTina dňa 15.04.08 3:13, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore Goto down
keksiiq
Crossroads demon
Crossroads demon
keksiiq


Počet príspevkov : 344
Age : 34
Registration date : 27.02.2008

Bez názvu Empty
OdoslaťPredmet: Re: Bez názvu   Bez názvu Empty14.03.08 0:30

Bože ja že už pri začiatku skolabujem Bez názvu 188411 Bez názvu 806497 ..Ja hrozne prežívam ked niekto z nich umrie hrozne.Krásne napísané,páčila sa mi tá časť s tým psom to bolo chutné..
Potom tie obavy Sama o Dena affraid
A ten koniec...Až som plakala Bez názvu 568939
To s tým nahrobným kameňom a ta zaverečná časť proste kráása..Smutné Bez názvu 80513 ,ale krásne.Ach jaj
Návrat hore Goto down
Soniq
Winchester
Winchester
Soniq


Počet príspevkov : 2126
Age : 30
Nálada : :)
Registration date : 24.03.2008

Bez názvu Empty
OdoslaťPredmet: Re: Bez názvu   Bez názvu Empty03.04.08 15:14

tá POVIEDKA BOLA ozaj krásna Bez názvu 430869 Chudáčik moj Dean Bez názvu 568939 Bez názvu 568939 Bez názvu 568939 Bez názvu 568939 A Samy Bez názvu 364896 A autorovi samozrejme velká poklona výborná práca Bez názvu 312566 Bez názvu 949816 Bez názvu 214863
Návrat hore Goto down
nikita
Crossroads demon
Crossroads demon
nikita


Počet príspevkov : 313
Age : 38
Bydlisko : za zrkadlom
Nálada : need more coffee!!!
Registration date : 08.03.2008

Bez názvu Empty
OdoslaťPredmet: Re: Bez názvu   Bez názvu Empty02.06.08 14:09

a čože sa autor/ka nehlási k svojmu dielu?????

lebo je to fakt krásna poviedočka. a ten koniec Sad Bez názvu 568939 Bez názvu 199226 Bez názvu 71416 taký krásny a dojímavý... fakt peknučké dielko
Návrat hore Goto down
calla
Winchester
Winchester
calla


Počet príspevkov : 1082
Age : 31
Bydlisko : Taká malá dedinka v BB kraji
Registration date : 25.06.2008

Bez názvu Empty
OdoslaťPredmet: Re: Bez názvu   Bez názvu Empty12.07.08 22:08

naozaj super dielo...ale koniec ma strasne dojal..až mi vyhrkli slzy... Bez názvu 71416
bolo to dost hnusne že bol priputany k stolicke...tak by zomriet určite nechcel!! Bez názvu 199226
ale prihoda so psom sa mi velmi pacila...ako sa venci pes...to ma dostalo... Bez názvu 214863
Návrat hore Goto down
lenkka
Winchester
Winchester
lenkka


Počet príspevkov : 2352
Age : 36
Bydlisko : kdekoľvek s mojim supermanom
Nálada : predsvadobná
Registration date : 06.07.2008

Bez názvu Empty
OdoslaťPredmet: Re: Bez názvu   Bez názvu Empty27.01.09 19:11

Tak táto poviedka bola parádna. Čítala som ju v robotke a no proste nikto nemal šancu ma vyrušiť 603 Wink Bez názvu 934194 pretože to bola bomba.
Ten sen an začiatku bol úžasny. A ten pes no to ako nekomentujem Bez názvu 316745 Bez názvu 316745 Na tom som sa len smiala. Chudak Sammy Bez názvu 316745 Bez názvu 316745
No ale koniec. Nečakala som že ho tá upírka zabije. Dufala som že ho Sam s Bobbym nejakým sposobom zachránia Bez názvu 71416 Bez názvu 199226
No ten pohreb bol moj koniec ked som si to vsetko predstavila ako vsetci lovci stoja pri jeho hrobe no Bez názvu 199226 Bez názvu 199226 Bez názvu 87642 OMG. vtedy som bola jasna.
Absolutny koniec o Samovi. No dufam že sa mu to raz vyplní pretože si myslim že po tom fakt tuži.
No takže v skratke: WAu , Bomba, Super poviedka bola vynikajuca a moc sa mi pacila skvela praca Bez názvu 104346 Wink
Návrat hore Goto down
bohdy
Winchester
Winchester
bohdy


Počet príspevkov : 1570
Age : 38
Bydlisko : Vlčovice, ČR
Nálada : Viva slash!!!
Registration date : 18.09.2010

Bez názvu Empty
OdoslaťPredmet: Re: Bez názvu   Bez názvu Empty02.04.12 19:43

Tak to byla fakt krása. Na konci jsem si říkala wtf???!!! To jako fakt Dean umřel affraid Taky bych neměla sílu ho zabít. Torturing, to je jiná Bez názvu 707500 Ale smrt, to ne-e. Škoda, že se neznámý autor neohlásil. Protože talent rozhodně má Bez názvu 258431
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Bez názvu Empty
OdoslaťPredmet: Re: Bez názvu   Bez názvu Empty

Návrat hore Goto down
 
Bez názvu
Návrat hore 
Strana 1 z 1

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
 :: Seriál :: Fanfiction :: Dokončené poviedky :: Jana7413-
Prejdi na: