Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
DomovDomov  HľadaťHľadať  Latest imagesLatest images  RegistráciaRegistrácia  StránkaStránka  Prihlásenie  

 

 Name That is My Enemy

Goto down 
4 posters
AutorSpráva
Seby
Nevinná obeť
Nevinná obeť



Počet príspevkov : 1
Registration date : 07.04.2012

Name That is My Enemy Empty
OdoslaťPredmet: Name That is My Enemy   Name That is My Enemy Empty07.04.12 21:47

Rozhodla som sa preložiť túto poviedku, kedysi dávno som ju čítala a zdala sa mi skvelá tak som si povedala že sa podelím. Je naozaj veľmi kratučká ale dúfam že sa bude páčiť Smile





„Ďakujem,“ povedal Sam, vstávajúc od stola. Ukázal na domáceho so zápisníkom v ruke. „Zavolaj mi ak si ešte na niečo spomenieš.“
Presunul sa na druhú stranu baru kde sa Dean opieral o bar a popíjal pivo. Pozerajúc na poznámky ktoré napísal vkĺzol vedľa Deana.
„Ahoj,“ povedal Sam. „Myslím že viem s čím máme dočinenia od toho miestneho-"
„Hej,“ Dean ho prerušil drsným, nízko posadeným hlasom. Sam vzhliadol od zápisníka k bratovi, ktorý sa usmieval, ale úsmev bol namierený na barmanku za pultom s dlhými tmavými vlasmi a hlbokými hnedými očami.
„Nevidíš že som teraz trocha zaneprázdnený?“ Dean sa ho opýtal rovnakým nízko posadeným hlasom, prerušiac očný kontakt s barmankou len aby mohol pozrieť na brata. „To môže počkať.“
Sam na okamih pozeral na barmanku a na svojho brata, potom si vzdychol a otočil sa tak, že sa telom opieral o bar, signalizujúc že jeho brat môže pokračovať s mladou dámou.
„Takže, uhm, kde sme to skončili?“ Dean pokračoval v rozhovore s barmankou. „Práve som hovorila, že šichta mi končí za hodinu. Možno...,“ nedokončila s lišiackym úsmevom na tvári.
Dean sa usmial naspať „To znie ako zábava,“ dopil pivo a zdvihol prázdnu fľašu. „Mohol by som dostať ďalšiu takúto?“ spýtal sa barmanky, posielajúc jej ďalší úsmev. Usmiala sa naspať ako sa naťahovala po ďalšiu fľašu a postavila ju pred neho. Potom jej úsmev trocha povädol. „Ako si to povedal že sa voláš?“ spýtala sa Deana.
„Nepovedal,“ odpovedal stále sa usmievajúc ako si uchlipol z piva. „Volám sa Dean.“
Barmankin úsmev zmizol úplne. Dala mu ospravedlňujúci pohľad ako začala vysvetľovať, „Oh, prepáč Dean ale ja idem len z chlapmi ktorých meno začína na 'B'. Je to hlúpe, ale...
Deanov úsmev bol preč tiež. „Čo-?„ vykĺzlo mu a na chvíľku vyzeral úplne zmätene.
Potom sa vzchopil a usmial znovu. „Oh, musela si ma prepočuť. Volám sa 'Bean' – s 'B'.“ Posledné 'B' vygestikuloval s pivom v ruke.
„Bean?“ spýtala sa barmanka ktorá vyzerala pobavene a úplne nepresvedčivo.
„Áno, veď vieš, ako Mr. Bean?“ Dean skúsil so zúfalstvom v hlase, a úsmev sa mu vytratil z tváre. Sam vedľa neho potlačil smiech.
Barmanka sa len zasmiala, „Prepáč, pekný pokus,“ povedala. Denovy unikol rezignovaný povzdych a uchlipol si ďalší glg piva.
Potom sa barmankin pohľad stočil k Samovi ktorý sa stále opieral o pult vedľa Deana.
„A ako sa voláš ty, fešák?“ sladko sa ho spýtala. Sam, ktorý tej konverzácii venoval pozornosť len napoly, zdvihol obočie na nečakané oslovenie.
„No, uhm, S-„ začal, potom sa spamätal a rýchlo vyhŕkol, „Bam!“
Barmankino obočia vyletelo hore. „Bam?“ zopakovala.
Sam sa pokúsil šarmantne usmiať na dievča. „Bam,“ povedal presvedčivo. „Ako, uhm, Bam-Bam. Poznáš? Ja totiž, rád, uhm, udieram veci...s mojou...palicou.“ Sam zakončil úboho, potriasajúc hlavou lebo vedel že stratil šancu s peknou barmankou.
Zasmiala sa znova. „Peknú noc vám dvom,“ povedala Samovi a Deanovi a presunula sa konverzovať s ostatnými zákazníkmi.
Dean dopil pivo a položil fľašu na pult. Ako vstával, zamrmlal na Sama, „Poďme.“
Prechádzajúc dverami, Dean sa otočil na Sama a spýtal sa s malým úsmevom „Tá bola dobrá, že, Bam-Bam?“
„Budeš ticho?“ spýtal sa Sam s malým úsmevom. „Mr. Bean?“ spýtal sa neveriacky. „Vážne?“
Dean len potriasol hlavou a rozhodol sa to nekomentovať.
Ako kráčali smerom na parkovisko, Dean zamyslene povedal. „Taká škoda že tu nebol Bobby.“
Návrat hore Goto down
bohdy
Winchester
Winchester
bohdy


Počet príspevkov : 1570
Age : 38
Bydlisko : Vlčovice, ČR
Nálada : Viva slash!!!
Registration date : 18.09.2010

Name That is My Enemy Empty
OdoslaťPredmet: Re: Name That is My Enemy   Name That is My Enemy Empty07.04.12 22:03

Bobby Name That is My Enemy 99937 Tak to zaváhal, mohl si na stará kolena pěkně užít Name That is My Enemy 99937

Seby: Úsměvná oddychovka na sobotní večer. Díky Name That is My Enemy 932600
Návrat hore Goto down
janča
Winchester
Winchester
janča


Počet príspevkov : 1216
Age : 34
Bydlisko : Vysočina
Nálada : docela fajn
Registration date : 29.07.2009

Name That is My Enemy Empty
OdoslaťPredmet: Re: Name That is My Enemy   Name That is My Enemy Empty12.04.12 19:20

Seby: Krátké, úsměvné - mně se to líbilo. Name That is My Enemy 232827
Návrat hore Goto down
astík
Crossroads demon
Crossroads demon
astík


Počet príspevkov : 491
Bydlisko : Praha
Nálada : with spn awesome
Registration date : 19.01.2012

Name That is My Enemy Empty
OdoslaťPredmet: Name That is My Enemy   Name That is My Enemy Empty12.04.12 19:33

Seby: moc hezký a ta poslední věta to rozčísla Name That is My Enemy 316745

„Taká škoda že tu nebol Bobby.“
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Name That is My Enemy Empty
OdoslaťPredmet: Re: Name That is My Enemy   Name That is My Enemy Empty

Návrat hore Goto down
 
Name That is My Enemy
Návrat hore 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» 2x09 Enemy Teritory

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
 :: Seriál :: Fanfiction :: Dokončené poviedky-
Prejdi na: