Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
DomovDomov  HľadaťHľadať  Latest imagesLatest images  RegistráciaRegistrácia  StránkaStránka  Prihlásenie  

 

 Brněnské trajdání

Goto down 
5 posters
AutorSpráva
Panthera
Winchester
Winchester
Panthera


Počet príspevkov : 1308
Age : 43
Bydlisko : Brno
Nálada : Think slashy... be horny... ;)
Registration date : 27.07.2009

Brněnské trajdání Empty
OdoslaťPredmet: Brněnské trajdání   Brněnské trajdání Empty10.04.12 16:25

Kdo má zájem si poplkat o SPN a setkat se s částí zdejšího aktivního fandomu

tuto sobotu 14.4.2012 proběhne jednodenní setkání Brněnské trajdání (Brno)
v 8:00 sraz na Hlavním nádraží - vstupní hala u vchodových dveří
v 9:00 sraz na autobusovém nádraží u Grandu - skupinka bude nepřehlédnutelná a bude vyčkávat na spoj z Prahy

Náplň? Kvakošení, sdílení poznatků a vtipy. Nějakou tu korunu se sebou, aby bylo na vstupné. Wink
Těšíme se na Vás v klasické sestavě.
Bližší info v případě nutnosti formou PM.
Návrat hore Goto down
http://www.panthera-cz.com
bohdy
Winchester
Winchester
bohdy


Počet príspevkov : 1570
Age : 38
Bydlisko : Vlčovice, ČR
Nálada : Viva slash!!!
Registration date : 18.09.2010

Brněnské trajdání Empty
OdoslaťPredmet: Re: Brněnské trajdání   Brněnské trajdání Empty10.04.12 16:33

Už se nemůžu dočkat Brněnské trajdání 348507
Návrat hore Goto down
Nemix
Winchester
Winchester
Nemix


Počet príspevkov : 1137
Age : 39
Bydlisko : Praha
Nálada : ...s TFW jde všechno líp...
Registration date : 04.02.2010

Brněnské trajdání Empty
OdoslaťPredmet: Re: Brněnské trajdání   Brněnské trajdání Empty10.04.12 17:06

hi hi hi - jéééééé jsme to ještě asi s Cat nenahlásily - ale i my dorazíme na vlakové nádraží Very Happy takže na nás čekat u Grandu nebude třeba Brněnské trajdání 934194

jinak ví se nějaký program Very Happy hi hi mě stačí ukázat nějaké náměstí - bo všichni víme, že Brno na Prahu nemá Twisted Evil

jinak se hroooozně moc těším Brněnské trajdání 348507
Návrat hore Goto down
Ver
Pocestný duch
Pocestný duch
Ver


Počet príspevkov : 120
Age : 37
Bydlisko : Brno
Nálada : záleží na mnoha faktorech
Registration date : 18.05.2010

Brněnské trajdání Empty
OdoslaťPredmet: Re: Brněnské trajdání   Brněnské trajdání Empty10.04.12 17:58

Nemix napísal:
hi hi mě stačí ukázat nějaké náměstí - bo všichni víme, že Brno na Prahu nemá Twisted Evil

Pravila děvčica z Chotěboře... Very Happy Jinými slovy - Pražanda hadr. Razz

Za větší osazenstvo budeme jen rády, takže nebojte se, připojte se a pojďte s námi zapít odchod Sery!!! Twisted Evil

Návrat hore Goto down
Nemix
Winchester
Winchester
Nemix


Počet príspevkov : 1137
Age : 39
Bydlisko : Praha
Nálada : ...s TFW jde všechno líp...
Registration date : 04.02.2010

Brněnské trajdání Empty
OdoslaťPredmet: Re: Brněnské trajdání   Brněnské trajdání Empty10.04.12 18:03

cssssssss ano, jsem sice z Chotěboře - leč srdcem jsem Pražák Brněnské trajdání 934194 a to už celkem dost dlouhou dobu

jinak ještě jsem to nenapsala - ale i já musím říct, že nové tváře budou vítány - a opravdu nekoušeme - teda pokud mi nikdo nebude chtít ukrást Jensena Brněnské trajdání 934194 Brněnské trajdání 43228
Návrat hore Goto down
bohdy
Winchester
Winchester
bohdy


Počet príspevkov : 1570
Age : 38
Bydlisko : Vlčovice, ČR
Nálada : Viva slash!!!
Registration date : 18.09.2010

Brněnské trajdání Empty
OdoslaťPredmet: Re: Brněnské trajdání   Brněnské trajdání Empty10.04.12 18:09

Přesně tak!!! Jen všichni přijeďte... zboříme Brno Brněnské trajdání 707500 A ano, odchod Sery se prostě zapít musí Brněnské trajdání 556347
Návrat hore Goto down
Padme
Crossroads demon
Crossroads demon
Padme


Počet príspevkov : 500
Bydlisko : Ďolíček
Nálada : wookijská
Registration date : 14.11.2011

Brněnské trajdání Empty
OdoslaťPredmet: Re: Brněnské trajdání   Brněnské trajdání Empty10.04.12 19:11

Oh shit. Já mám zrovna akci pro smrady v Letňanech. No

NIcméně za odchod Sery si za mě dejte panáka Very Happy
Návrat hore Goto down
http://www.cswu.cz
Nemix
Winchester
Winchester
Nemix


Počet príspevkov : 1137
Age : 39
Bydlisko : Praha
Nálada : ...s TFW jde všechno líp...
Registration date : 04.02.2010

Brněnské trajdání Empty
OdoslaťPredmet: Re: Brněnské trajdání   Brněnské trajdání Empty10.04.12 19:20

Padme - neboj, však se nás taky jednou dočkáš Very Happy s Cat a Rafi naplánuju aspoň nějaké malé posezení s tebou v Praze Twisted Evil
Návrat hore Goto down
Panthera
Winchester
Winchester
Panthera


Počet príspevkov : 1308
Age : 43
Bydlisko : Brno
Nálada : Think slashy... be horny... ;)
Registration date : 27.07.2009

Brněnské trajdání Empty
OdoslaťPredmet: Re: Brněnské trajdání   Brněnské trajdání Empty15.04.12 12:36

Report/zápis/protokol/záznam/zpráva/hlášení = co je komu libo...

Brněnské trajdání...

Brněnské trajdání THBT2012

Pár týdnů se sešlo a z rádoby soukromých setkání po práci se stalo další vícehlavé slejzando grando fanoušků SPN všech možných vyznání. Tentokrát ve složení Sophie, Ver, Panthera, Nemix, Cathy a Bohdy.
Po kávovém dýchánku na hlavním nádraží, kdy nás Nemix počastovala hláškou, "hlídejte kaz" (zřejmě myšleno - hlídejte čas, neboť jsme všechny čekaly na Bohdy, která jela jiným spojem), jsme nabraly posledního hlášeného účastníka a společně jsme vyrazily do víru malého "velkoměsta".
Prvotní problém, najděte v devět ráno posezení s občerstvením, kde se ujmou 4 nekuřačky : 1 občasná : 1 kuřačka zároveň. První zastávkou se tedy stala proslulá Zemanova kavárna, kde se dle vyjádření obsluhujícího personálu v prvním patře kouří. Nakonec se situace vyvinula tak, že kouření bylo povoleno jen na malém vyvýšeném balkónku. Prvním údivem mimobrněnských byla velikost zdejších obložených chlebíčků. Nevím, jak v Praze, ale u nás jsou z klasické velké veky. Very Happy
U stolu panovala výborná nálada, kdy ke všeobecnému údivu došlo ke zjištění, že Nemix je zvyklá na úzký, Panthera má pytlík a Cathy jednou přejela dvakrát. Po celou dobu padal bezpočet zajímavých hlášek, které si však raději necháváme do deníků.
Z kavárny jsme se prošly k brněnskému orloji - tzv. penisu na náměstí, který byl zakryt vyztuženou plachtou, přičemž byl přejmenován na tampón se šňůrkou, ale touha po sednutí byla silnější.
Cestou jsme se tedy na malou chvíli usádlily u mekáče a daly si zdravě nezdravé hambáče a nugety. Smrťák (Ver) měla svůj oblíbený kelímek a byla spokojená.
Setkání dále pokračovalo do labyrintu pod Zelným trhem. Doteď máme neutuchající vnitřní pocit, že si dva cizinci z naší provázené skupiny odnesli tiky v očích. Na druhou stranu, my jsme se bavily velmi dobře. Brněnské trajdání 348507
Podobně jako v pražském muzeu tortury jsme za svých 160,- korun čekaly jen smyčku strašidelných zvuků a rychlé proběhnutí, k našemu překvapení jsme ale dostaly výbornou slečnu průvodkyni, která nám navzdory kakabučímu výrazu jednoho z přítomných pánů dělala nadšenou fotografku a veškeré exponáty, včetně mučících nástrojů nebo gumové ryby, jsme si mohly osahat a vyzkoušet.
Tématicky založeným zakončením byla následná návštěva v kavárně u Sv. Michaela, kde jsme si připily na odchod Sery a hlavně pokřtily dva coňácké deníky, do kterých hodláme zaznamenávat podrobnější hláškové detaily podobných setkání.
Příjemně strávený den jsme jako celek ukončily opět na hlavním nádraží, odkud vyrazila mimobrněnská část do svých domovů.
Zbylá trojice ve složení Sophie, Ver a Panthera si ještě skočila na večeři s koktejlem, aby se s posledními hlody rozloučila s bezvadně stráveným dnem. Brněnské trajdání 319161

Za svoji chlupatost děkuji všem za účast, specielně Ver za krásné náušnice ve tvaru andílků a těším se na další shledání. 705
Návrat hore Goto down
http://www.panthera-cz.com
Nemix
Winchester
Winchester
Nemix


Počet príspevkov : 1137
Age : 39
Bydlisko : Praha
Nálada : ...s TFW jde všechno líp...
Registration date : 04.02.2010

Brněnské trajdání Empty
OdoslaťPredmet: Re: Brněnské trajdání   Brněnské trajdání Empty15.04.12 12:50

Panthero, jak ty to uděláš, že já z tvojich zápisů vždy umírám smíchy Very Happy ale opět jsi to vyjádřila na výbornou Brněnské trajdání 103511

ano, naše setkání bylo báječné a dokonalé a to muzeum byla třešnička na dortu (tímto velice děkuji Pantheře - ti to v Praze oplatím - to se neboj Brněnské trajdání 934194 )

děkuju všem zúčastněným za zvednutí nálady a je mi líto, že jsme od sebe tak daleko, bo je mi s váma fakt dobře ......ale na druhou stranu jsme takové magorky, že i kvůli jednomu dni jsme schopné cestovat z Prahy do Brna a zpátky Twisted Evil

trochu mě mrzí, že se k nám nepřidal žádný další spn fanoušek - ale to je jeho chyba a né naše

naušničky jsou kouzelné (díky moc Ver)- furt na ně koukám a myslím, že na ff budeme opravdu dokonale vybavané a v davu se určitě neztratíme

a nevím proč, ale nějak tuším, že do FF je taková spousta času, že nás zase něco střeleného napadne a uděláme někde "hurá" akci Very Happy

aneb, když se chci zasmát tak, že ani dýchat nemůžu, tak jedině s SPN fandomem
Návrat hore Goto down
bohdy
Winchester
Winchester
bohdy


Počet príspevkov : 1570
Age : 38
Bydlisko : Vlčovice, ČR
Nálada : Viva slash!!!
Registration date : 18.09.2010

Brněnské trajdání Empty
OdoslaťPredmet: Re: Brněnské trajdání   Brněnské trajdání Empty15.04.12 13:19

Panthera: Holka, to jsi zase zabila Brněnské trajdání 99937 Já z těch tvých zápisků jednou vážně pojdu... a to jsem ještě nečetla deník Brněnské trajdání 99937 Ale máš recht... bylo fakt super a každý, kdo se k nám nepřidal může jen litovat. Také děkuji Ver za nádherné stylové náušničky... nás si nikdo nesplete Brněnské trajdání 348507 A ano, cizinci z nás měli asi dost, ale to mě vůbec netrhne Brněnské trajdání 198137 Taky je mi líto, že jsme od sebe tak daleko, ale možná je to i dobře, protože bydlet někde u sebe, tak se scházíme asi denně a to by nás pak už fakticky odvezli Brněnské trajdání 583517 Takže holky díky za skvěle prožitý den a nejpozději Laughing na FF se budu zase těšit Brněnské trajdání 430869
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Brněnské trajdání Empty
OdoslaťPredmet: Re: Brněnské trajdání   Brněnské trajdání Empty

Návrat hore Goto down
 
Brněnské trajdání
Návrat hore 
Strana 1 z 1

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
 :: Seriál :: Supernatural :: SK/CZ SN meets-
Prejdi na: