Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
DomovDomov  HľadaťHľadať  Latest imagesLatest images  RegistráciaRegistrácia  StránkaStránka  Prihlásenie  

 

 Kouzlo okamžiků R

Goto down 
3 posters
AutorSpráva
Panthera
Winchester
Winchester
Panthera


Počet príspevkov : 1308
Age : 43
Bydlisko : Brno
Nálada : Think slashy... be horny... ;)
Registration date : 27.07.2009

Kouzlo okamžiků R Empty
OdoslaťPredmet: Kouzlo okamžiků R   Kouzlo okamžiků R Empty05.05.12 23:37


Kouzlo okamžiků


Autor: Panthera
Postavy: Dean, anděl
Spoil: AU Dean/Castiel drabble v průběhu 7x21
Varování: sladidlo
Vhodnost: R
Slov: ~ 500
Shrnutí: Uvědomuje si Dean všechna vodítka a náznaky?
Beta: -
Personal note: Po posledním odvysílaném díle jsem měla velkou touhu Deana praštit a tak jsem si během čtení jiné ff dovolila v desetiminutové pauze sesumírovat jednu kraťárnu.
Music background: Passenger – „Girl I Once Knew“

Kouzlo okamžiků R Kouzlo_okamziku

~ ~ ~

„Je mi to líto Deane,“ sjela pohledem zpátky k obzoru, odkvetlé okvětní lístky se lehce snášely nad poklidnou hladinou. „Castiel takový, jakého jsi ho znal,“ zavrtění hlavou a sotva znatelný úsměv, „už se nikdy, opravdu nikdy nevrátí.“

Protože to Bůh nakázal.

„Počkej, počkej, kvůli tomu jsi nepřišla.“ Rázně se jí postavil do zorného úhlu a s kamenným výrazem tváře se dožadoval odpovědi.

Castiel.

„Lidé,“ pronesla tichým hlasem a na rtech se jí usadil úsměv, „třeba jednou nadejde den a vy prohlédnete.“

Dostal jsem se k vám lidem až příliš blízko. K tobě.

Dean polknul, skousnul si ret, ale vztek z něj postupně opadal. Dlaně v kapsách bundy křečovitě sevřené v pěsti se uvolnily.

Zažili jsme toho hodně, ty a já.

„Potřebujeme podporu proti Dickovi.“ Nenechal se odbýt Dean a nervózně přešlapoval po vlhkých deskách starého mola.

Udělal jsem to všechno kvůli tobě.

„Myslím si, že vše, co se Samem potřebujete, máte stále k dispozici.“ Vytáhla ruce z kapes kabátu a aniž by mu věnovala jediný pohled, otevřela dlaň.

Obětoval jsem ti všechno.

„Vždyť je mešuge, přeskočilo mu…“ kroutil hlavou Dean, „jediné, o co žádám…“

Dělám to pro tebe, dělám to kvůli tobě.

„Víš Deane, některé věci lze z vašeho lidského pohledu jen těžko vypozorovat a chápat.“ Několik světle modrých lístků se na malou chvíli zastavilo v její natažené dlani, aby je další slabý poryv větru poslal zase dál.

Vždy přijdu, když mě zavoláš.

„Ale my ho potřebujeme, on nám musí pomoct, jinak nás dostanou.“ Oponoval stále nechápající Dean.

Deane.

Setřásla zbývající lístky z dlaně a opatrně schovala ruce zpátky do kapes.

Kde jsi byl, když jsem to potřeboval slyšet?

„Vzpomínáš na Uriela?“ otočila se na něj s nakloněnou hlavou, aniž by se věnovala jeho otázce.

Najdu způsob, jak to odčinit.

„Proč?“

Myslím to vážně.

„To na čem záleží, tkví ve zcela jiném místě.“ Přivřené oči, vítr ve vlasech, jemná vůně květů, melodický zpěv ptáků.

Nejsi tou vyhořelou lidskou schránkou.

„Nechápu…“ bezděčný dotek na rameni, ze kterého kdys dřív zmizela jizva. Dean sklonil hlavu k rameni, sotva znatelné stopy tepla. Zamračeně pohlédl zpátky.

Udělám vše, oč mě požádáš.

„Baltazar.“ Hluboké hnědé oči vpalující se mu do nitra. „Soustředíš se na špatná místa.“ Povzdech, tajemný úsměv. „Vždy jsi byl takový. Castiel není nemocný ani šílený.“ Při těch slovech významně kroutila hlavou.

Jsem tvůj přítel.

„Ale, ale…“ Dean nestihl dokončit větu.

Právě jsem tě znovu zachránil.

„Deane, Deane, Deane, Castiel je jiný,“ pevným hlasem jej přerušila, „protože konečně přijal fakt, že cítí.“ Další přívaly odkvetlých lístků se líně komíhaly vzduchem.

Udělal pro tebe někdo víc?

Dean stál s otevřenou pusou, jakoby ho všechna slova svorně opustila.

Ten v baloňáku, ten který tě miluje.

„Odpovědi na své otázky znáš.“ Věnovala mu otevřený úsměv, naposledy pohlédla na otevřený obzor a otočila se k odchodu.

Vnitřní spojení.

Lístky zavířily v náhlém poryvu větru, aby k jeho uším donesly jednoduchou větu, která mu v tichých ozvěnách procházela hlavou.

„Omlouvám se Deane…“

FIN
Návrat hore Goto down
http://www.panthera-cz.com
Padme
Crossroads demon
Crossroads demon
Padme


Počet príspevkov : 500
Bydlisko : Ďolíček
Nálada : wookijská
Registration date : 14.11.2011

Kouzlo okamžiků R Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kouzlo okamžiků R   Kouzlo okamžiků R Empty05.05.12 23:55

Mám ráda, když se píšící osoba odchýlí od svého tradičního stylu a napíše něco úplně jiného a stejně dobrého. Kouzlo okamžiků R 103511

Ale doufám, že to neznamená autorčin dlouhodobější odklon od "dějovek" k "pocitovkám" Wink
Návrat hore Goto down
http://www.cswu.cz
bohdy
Winchester
Winchester
bohdy


Počet príspevkov : 1570
Age : 38
Bydlisko : Vlčovice, ČR
Nálada : Viva slash!!!
Registration date : 18.09.2010

Kouzlo okamžiků R Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kouzlo okamžiků R   Kouzlo okamžiků R Empty06.05.12 10:29

Tak to je vážně něco úplně jiného, než na co jsem od Tebe zvyklá. Ne, že by to bylo špatně, samozřejmě. Líbilo se mi to Smile Jj, někdy se člověk prostě potřebuje ze svých pocitů vypsat. Taky bych Deana nejraději praštila přes budku, takže Tě plně chápu Kouzlo okamžiků R 934194 A klidně se takhle vypisuj častěji Laughing
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Kouzlo okamžiků R Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kouzlo okamžiků R   Kouzlo okamžiků R Empty

Návrat hore Goto down
 
Kouzlo okamžiků R
Návrat hore 
Strana 1 z 1

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
 :: Seriál :: Fanfiction :: Dokončené poviedky :: Panthera-
Prejdi na: