Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
DomovDomov  HľadaťHľadať  Latest imagesLatest images  RegistráciaRegistrácia  StránkaStránka  Prihlásenie  

 

 Vzkazy pro moderátory

Goto down 
+32
Soniq
str8tking
Fay
funny
cleo
wiktoriano
lentilka
Ellen
bareness
janicag
Anwiel
lenkka
Weronička
calla
dzajnisko
Silvia
Zizi
Faith
Fazulina
bookika
sisel
Madlen
SkreechTina
Kaja
Kristine
LenkaX22
dion-fortune
janka410
Samabel
Sarinka
SNlois
Chrystelle
36 posters
Choď na stránku : Previous  1, 2, 3 ... , 11, 12, 13  Next
AutorSpráva
Silvia
Winchester
Winchester
Silvia


Počet príspevkov : 1268
Bydlisko : Bardejov
Nálada : FINALLY!!! Adié žltočočko,vitaj Winchester!
Registration date : 30.11.2007

Vzkazy pro moderátory - Stránka 12 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vzkazy pro moderátory   Vzkazy pro moderátory - Stránka 12 Empty17.09.09 19:52

Nádherné Vzkazy pro moderátory - Stránka 12 430869 Vzkazy pro moderátory - Stránka 12 430869 704 Sarinka
Návrat hore Goto down
Soniq
Winchester
Winchester
Soniq


Počet príspevkov : 2126
Age : 30
Nálada : :)
Registration date : 24.03.2008

Vzkazy pro moderátory - Stránka 12 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vzkazy pro moderátory   Vzkazy pro moderátory - Stránka 12 Empty18.09.09 21:14

No to je nádhera Sari Vzkazy pro moderátory - Stránka 12 430869 Vzkazy pro moderátory - Stránka 12 214863 , len zapnem ,ako každý deň fórum a čo nevidím , konečne nový look joooo !!! Vzkazy pro moderátory - Stránka 12 806497 Vzkazy pro moderátory - Stránka 12 258431 Strašne dlho som na to čakala , bože teraz pozerám len na to 702 Vzkazy pro moderátory - Stránka 12 430869 .Vybrala si suprové fotky , na ktorých chalani vyzerajú božsky drool , úžasnéé . Som hotová a úplne spokojná Vzkazy pro moderátory - Stránka 12 104346
Návrat hore Goto down
Night Angel
Žltočočko
Žltočočko
Night Angel


Počet príspevkov : 627
Age : 30
Bydlisko : Praha
Registration date : 01.12.2007

Vzkazy pro moderátory - Stránka 12 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vzkazy pro moderátory   Vzkazy pro moderátory - Stránka 12 Empty30.09.09 13:04

Máte někde nějaký statistiky podle věku? Chtěla bych vědět, kdo je tady nejmladší, protože mám pocit, že jsem to já...
Návrat hore Goto down
http://night-angel.ic.cz/
Ettie
Winchester
Winchester
Ettie


Počet príspevkov : 1500
Age : 34
Bydlisko : in the arms of the angel
Nálada : falling out of a perfect dream coming out of the blue..
Registration date : 13.01.2008

Vzkazy pro moderátory - Stránka 12 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vzkazy pro moderátory   Vzkazy pro moderátory - Stránka 12 Empty01.10.09 9:23

mam blbu otazku..preco bola samomluva vymazana? a buletin ci co to je len uzamknuty?
Návrat hore Goto down
http://modrestuhy.blog.cz/
Zizi
Winchester
Winchester
Zizi


Počet príspevkov : 4217
Age : 36
Bydlisko : Havaj
Nálada : Everyday is another opportunity to shine :)
Registration date : 05.04.2008

Vzkazy pro moderátory - Stránka 12 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vzkazy pro moderátory   Vzkazy pro moderátory - Stránka 12 Empty01.10.09 17:38

Ettie: Samomluva a neskôr aj Bulletin sa začali zneužívať najskôr na tiché a neskôr na verejné urážanie, narážanie a vybavovanie si rôznych konfliktov, takže tak. To je len čo ja viem Wink
Návrat hore Goto down
Ettie
Winchester
Winchester
Ettie


Počet príspevkov : 1500
Age : 34
Bydlisko : in the arms of the angel
Nálada : falling out of a perfect dream coming out of the blue..
Registration date : 13.01.2008

Vzkazy pro moderátory - Stránka 12 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vzkazy pro moderátory   Vzkazy pro moderátory - Stránka 12 Empty01.10.09 20:19

miléééé.... (sorry ze jedno slovo)
Návrat hore Goto down
http://modrestuhy.blog.cz/
Sarinka
Diabolský admin
Diabolský admin
Sarinka


Počet príspevkov : 7654
Age : 36
Bydlisko : Cardiff, UK
Nálada : Sherlocked
Registration date : 29.11.2007

Vzkazy pro moderátory - Stránka 12 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vzkazy pro moderátory   Vzkazy pro moderátory - Stránka 12 Empty01.10.09 22:49

Možno tú samomluvu časom obnovím a bulletin odomknem, ešte si to ale musím rozmyslieť, nechcem, aby sa niečo podobné opakovalo.
Night Angel: také štatistiky tu, ziaľ, nie sú, ale myslím, že niekto tu mal aj 15, no nie som si istá... Wink
Návrat hore Goto down
http://sarinka.tumblr.com/
Silvia
Winchester
Winchester
Silvia


Počet príspevkov : 1268
Bydlisko : Bardejov
Nálada : FINALLY!!! Adié žltočočko,vitaj Winchester!
Registration date : 30.11.2007

Vzkazy pro moderátory - Stránka 12 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vzkazy pro moderátory   Vzkazy pro moderátory - Stránka 12 Empty24.10.09 19:18

och samomluva bola zatiaľ zrušená Shocked škoda práve teraz by som ju veľmi Vzkazy pro moderátory - Stránka 12 63280 potrebovala Vzkazy pro moderátory - Stránka 12 260605 Vzkazy pro moderátory - Stránka 12 579569 no čo už nevadí,ja len som si myslela,že už strácam zrak a mi nejde.
Návrat hore Goto down
helps
Pocestný duch
Pocestný duch
helps


Počet príspevkov : 78
Age : 33
Bydlisko : Czech Rep
Registration date : 23.12.2008

Vzkazy pro moderátory - Stránka 12 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vzkazy pro moderátory   Vzkazy pro moderátory - Stránka 12 Empty21.11.09 10:56

ahoj Smile

chvalim novy design, fakt krasne, ale mam problem - vsechno je hrozne maly.. skoro nemuzu precist co je kde napsano.. nevite co s tim?
Návrat hore Goto down
Zizi
Winchester
Winchester
Zizi


Počet príspevkov : 4217
Age : 36
Bydlisko : Havaj
Nálada : Everyday is another opportunity to shine :)
Registration date : 05.04.2008

Vzkazy pro moderátory - Stránka 12 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vzkazy pro moderátory   Vzkazy pro moderátory - Stránka 12 Empty21.11.09 14:53

skús stlačiť CTRL +
zväčšuje to stránky ako lupa Wink
Návrat hore Goto down
Chrystelle
Pekelný moderátor
Pekelný moderátor
Chrystelle


Počet príspevkov : 10688
Age : 47
Bydlisko : Morava
Nálada : Skvělá!
Registration date : 01.12.2007

Vzkazy pro moderátory - Stránka 12 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vzkazy pro moderátory   Vzkazy pro moderátory - Stránka 12 Empty21.11.09 18:09

Helps, tenhle problém už tu mělo víc lidí, občas se nejspíš prohlížeč splaší a velikost stránky se rozhodí. I když dost dobře nechápu, jak je to možné, mně se to nikdy nestalo. confused

Pokud máš Firefox, tak je v hlavní nabídce možnost upravovat text, jak psala Zizi, pomocí CTRL (Zatím jsem nezkoušela, jestli je to stejně i např. v IE, tam je nabídka trochu odlišná). Takže velikost stránky můžeš podle vlastní potřeby ovládat pomocí CTRL +, CTRL - a nebo CTRL 0. Ta poslední možnost je pro normální velikost, takže to by možná stačilo k nápravě tobě. Wink

Jinak ta nabídka je nahoře na hlavním panelu prohlížeče:
Zobrazit - Velikost stránky

Ale to možná víš. Smile
Návrat hore Goto down
Zizi
Winchester
Winchester
Zizi


Počet príspevkov : 4217
Age : 36
Bydlisko : Havaj
Nálada : Everyday is another opportunity to shine :)
Registration date : 05.04.2008

Vzkazy pro moderátory - Stránka 12 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vzkazy pro moderátory   Vzkazy pro moderátory - Stránka 12 Empty21.11.09 18:34

Chrys: vidíš vôbec ma nenapadlo, že by to v inom prehľadávači nemuselo fungovať a skúsila som to v IE a ono to nejde. LOL toto už je firefoxová deformácia Wink
Návrat hore Goto down
dion-fortune
Winchester
Winchester
dion-fortune


Počet príspevkov : 12342
Age : 33
Bydlisko : saphire ocean :)
Nálada : k-popovská :D
Registration date : 01.12.2007

Vzkazy pro moderátory - Stránka 12 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vzkazy pro moderátory   Vzkazy pro moderátory - Stránka 12 Empty21.11.09 19:37

mne to spravilo to isté a nejde mi to automaticky uložiť, takže firefox nepoužívam pokiaľ idem sem na fórum, ale operu, ktorá je tiež super Wink a funguje v nej ctrl +/-/0 Laughing

neviem prečo je ten môj firefox taký divný confused Laughing ešte, že fb mi spracuváva ok Laughing
Návrat hore Goto down
Fay
Diabolský admin
Diabolský admin
Fay


Počet príspevkov : 2327
Age : 36
Bydlisko : psychiatrické oddelenie NR - izba č.16
Nálada : *tudududú tudútúúúú*
Registration date : 03.03.2009

Vzkazy pro moderátory - Stránka 12 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vzkazy pro moderátory   Vzkazy pro moderátory - Stránka 12 Empty23.03.10 20:29

Ja mám len dotaz - blbne aj vám fórum? keď píšem príspevok a dám ho odoslať, tak mi to občas vyhodí že Nebol zvolený typ odoslania! a celý príspevok je v ... tak som chcela vedieť či je chyba u mňa, alebo na fóre..
Návrat hore Goto down
http://supernaturalcon.j2fans.cz/
Chrystelle
Pekelný moderátor
Pekelný moderátor
Chrystelle


Počet príspevkov : 10688
Age : 47
Bydlisko : Morava
Nálada : Skvělá!
Registration date : 01.12.2007

Vzkazy pro moderátory - Stránka 12 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vzkazy pro moderátory   Vzkazy pro moderátory - Stránka 12 Empty23.03.10 20:38

Shocked Já to mám v pohodě. Jaký máš prohlížeč? Taky Firefox nebo něco jiného?
Návrat hore Goto down
Fay
Diabolský admin
Diabolský admin
Fay


Počet príspevkov : 2327
Age : 36
Bydlisko : psychiatrické oddelenie NR - izba č.16
Nálada : *tudududú tudútúúúú*
Registration date : 03.03.2009

Vzkazy pro moderátory - Stránka 12 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vzkazy pro moderátory   Vzkazy pro moderátory - Stránka 12 Empty23.03.10 21:02

Chrys: yop, líštičku a pravidelne update-ujem.. už som o tom hovorila Sarinke asi pred dvoma týždňami, teraz sa mi to stáva pravidelne (a vieš si predstaviť tie nervy, keď napíšem nejaký rozsiahlejší príspevok a toto mi napíše, si trhám vlasy)
Návrat hore Goto down
http://supernaturalcon.j2fans.cz/
Chrystelle
Pekelný moderátor
Pekelný moderátor
Chrystelle


Počet príspevkov : 10688
Age : 47
Bydlisko : Morava
Nálada : Skvělá!
Registration date : 01.12.2007

Vzkazy pro moderátory - Stránka 12 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vzkazy pro moderátory   Vzkazy pro moderátory - Stránka 12 Empty23.03.10 22:08

No to si umím představit! A už chytám nerva, aby mi to taky nezačalo dělat. Vzkazy pro moderátory - Stránka 12 132491 To vážně netuším, čím to může být. Ale už dřív jsme tady řešili různé problémy, které měl jen někdo a ostatní to měli dobré. Fakt záhada. Vzkazy pro moderátory - Stránka 12 868694
Návrat hore Goto down
dion-fortune
Winchester
Winchester
dion-fortune


Počet príspevkov : 12342
Age : 33
Bydlisko : saphire ocean :)
Nálada : k-popovská :D
Registration date : 01.12.2007

Vzkazy pro moderátory - Stránka 12 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vzkazy pro moderátory   Vzkazy pro moderátory - Stránka 12 Empty23.03.10 22:22

mne to tiež nerobí No ale ty vole, ak by sa mi to začalo takto oné Laughing tak by ma asi rachlo... a chrys pri tvojich mega dlhých slohovkách sa radšej už teraz začni modliť, nech sa ti to nestane Laughing

ale inak ozaj súcitím 701 dúfam, že sa ti to podarí čoskoro vyriešiť Wink

ps: ja používam operu 603
Návrat hore Goto down
Fay
Diabolský admin
Diabolský admin
Fay


Počet príspevkov : 2327
Age : 36
Bydlisko : psychiatrické oddelenie NR - izba č.16
Nálada : *tudududú tudútúúúú*
Registration date : 03.03.2009

Vzkazy pro moderátory - Stránka 12 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vzkazy pro moderátory   Vzkazy pro moderátory - Stránka 12 Empty23.03.10 22:38

Chrys: a Sarinka to pozerala a na fóre k tomuto fóru (vieš čo myslím dúfam) tiež nič o takej chybe nie je.. fudge.. vidím to na pekný reinstal celého PC Sad((( mám plné disky, už nemá z čoho ťahať chudák, tak mu hrabe
Návrat hore Goto down
http://supernaturalcon.j2fans.cz/
Chrystelle
Pekelný moderátor
Pekelný moderátor
Chrystelle


Počet príspevkov : 10688
Age : 47
Bydlisko : Morava
Nálada : Skvělá!
Registration date : 01.12.2007

Vzkazy pro moderátory - Stránka 12 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vzkazy pro moderátory   Vzkazy pro moderátory - Stránka 12 Empty23.03.10 22:39

dion-fortune napísal:
a chrys pri tvojich mega dlhých slohovkách sa radšej už teraz začni modliť, nech sa ti to nestane Laughing

No právě! affraid Vzkazy pro moderátory - Stránka 12 138653 Laughing Jak jsem posledně psala ten magadlouhý monolog z cesty po Japonsku Vzkazy pro moderátory - Stránka 12 99937 Vzkazy pro moderátory - Stránka 12 99937 Vzkazy pro moderátory - Stránka 12 99937 , tak jsem si na konci tak uvědomila, že kdyby se mi to teď nějakým nedopatřením smázlo, tak jdu rovnou do kytek, fakt. Vzkazy pro moderátory - Stránka 12 52351

Edit:
Fay, no to je jediné, co mě napadá. Že je chyba v tvém PC. Sad (vím které forum myslíš)
Návrat hore Goto down
Fay
Diabolský admin
Diabolský admin
Fay


Počet príspevkov : 2327
Age : 36
Bydlisko : psychiatrické oddelenie NR - izba č.16
Nálada : *tudududú tudútúúúú*
Registration date : 03.03.2009

Vzkazy pro moderátory - Stránka 12 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vzkazy pro moderátory   Vzkazy pro moderátory - Stránka 12 Empty23.03.10 22:41

Chrys: teraz nefungovalo viacero stránok tak ako malo (Lj, JIB nejde stále, FB blbne, twitter blbol minulý týždeň), tak som si myslela že je to teda všetko spojené s tým.. heh, asi nie.. všetko čo napíšem si pekne označím ctrl+C preistotu Very Happy
Návrat hore Goto down
http://supernaturalcon.j2fans.cz/
Ellen
Žltočočko
Žltočočko
Ellen


Počet príspevkov : 694
Age : 53
Bydlisko : SR
Nálada : hope never dies...
Registration date : 23.03.2008

Vzkazy pro moderátory - Stránka 12 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vzkazy pro moderátory   Vzkazy pro moderátory - Stránka 12 Empty24.03.10 5:13

Fay napísal:
... všetko čo napíšem si pekne označím ctrl+C preistotu Very Happy
Toto som jeden čas robila aj ja, keď mi na jednom fore tiež neodosielalo príspevky. Potom sa to z ničoho nič napravilo. Pokiaľ viem, vtedy to bola chyba toho fora, lebo to robilo aj iným nielen mne.

Teraz mi blbne niečo iné. Nefunguje mi práve to Ctrl+C. A čím ďalej je to horšie, už aj stránkovanie pomocou Page down a up mi blbne. Asi ma porazí. Rolling Eyes
Návrat hore Goto down
dion-fortune
Winchester
Winchester
dion-fortune


Počet príspevkov : 12342
Age : 33
Bydlisko : saphire ocean :)
Nálada : k-popovská :D
Registration date : 01.12.2007

Vzkazy pro moderátory - Stránka 12 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vzkazy pro moderátory   Vzkazy pro moderátory - Stránka 12 Empty24.03.10 7:51

mne sa tiež jeden deň stalo, že mi nešlo ctr+C a netuším čím to bolo confused proste jeden deň to nešlo a druhý áno confused

čo sa týka blbnutia stránok, tak mne tak regulérne blbne iba fb Laughing tuto s fórom som už dávno nemala problém dance
Návrat hore Goto down
Ellen
Žltočočko
Žltočočko
Ellen


Počet príspevkov : 694
Age : 53
Bydlisko : SR
Nálada : hope never dies...
Registration date : 23.03.2008

Vzkazy pro moderátory - Stránka 12 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vzkazy pro moderátory   Vzkazy pro moderátory - Stránka 12 Empty25.03.10 14:53

Vyčistila som cookies a už to ide. Wink Snáď to bolo tým..
Návrat hore Goto down
bohdy
Winchester
Winchester
bohdy


Počet príspevkov : 1570
Age : 38
Bydlisko : Vlčovice, ČR
Nálada : Viva slash!!!
Registration date : 18.09.2010

Vzkazy pro moderátory - Stránka 12 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vzkazy pro moderátory   Vzkazy pro moderátory - Stránka 12 Empty27.08.11 0:03

Christelle: Nazdar! Snad jsem tu správně Smile Jen jsem chtěla oznámit, že jsem dopsala svou povídku Není úniku 2, takže by se měla přesunout do dokončených povídek, ale já nevím jak na to, tak jestli mi s tím helfneš, budu ráda. Díky moc Vzkazy pro moderátory - Stránka 12 328356
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Vzkazy pro moderátory - Stránka 12 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vzkazy pro moderátory   Vzkazy pro moderátory - Stránka 12 Empty

Návrat hore Goto down
 
Vzkazy pro moderátory
Návrat hore 
Strana 12 z 13Choď na stránku : Previous  1, 2, 3 ... , 11, 12, 13  Next
 Similar topics
-

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
 :: Web a fórum :: Fórum-
Prejdi na: