Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
DomovDomov  HľadaťHľadať  Latest imagesLatest images  RegistráciaRegistrácia  StránkaStránka  Prihlásenie  

 

 8. série

Goto down 
+10
frency
bohdy
Nemix
cleo
Panthera
Maky
Y0G1
astík
just-me
Padme
14 posters
Choď na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
AutorSpráva
Padme
Crossroads demon
Crossroads demon
Padme


Počet príspevkov : 500
Bydlisko : Ďolíček
Nálada : wookijská
Registration date : 14.11.2011

8. série - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 8. série   8. série - Stránka 4 Empty27.08.12 15:50

"Supernatural": Hey, fans who have been waiting to see Dean have a storyline separate from Sam's plight -- your patience will pay off this season. Sources tell us that Dean's return from Purgatory and his relationship with Benny the vampire will give him a strong connection to the season's overarching themes, without Sam serving as a middle-man. It opens the door for the boys to spend some time apart as Dean digs himself deeper into that world and Sam... well, tries to maintain a relationship. Of course, even as their priorities shift, the brothers' relationship remains central to the season. Their time apart has given them the tools to live separately; but that doesn't mean they want to.

Vypadá to, že se dočkáme oddělené linky a Dean opět dostane nějakého "supernatural" sidekicka. Tzn. upíra., který ho ale i něco naučí.
Vítám fakt, že tentokrát se dočkáme toho, že bratři budou od sebe, díly, kde tomu tak bylo, mě bavily. A očividně Sam hledání bratra vzdal a začal se zařizovat po svém -
viz další info k tomuto tématu: As for whether Dean will be proud of Sam for moving on with his life or frustrated that Sam gave up on finding him, Carver teases, "It's a little bit of both.


Info o Bennovi a Deanovi: While Dean doesn't have any romance on the table early in the season, he'll be preoccupied by a new character as well. "Battlestar Gallactica" alum Ty Olsson will play Benny, a vampire with whom Dean forms a "reluctant alliance" after Benny gets Dean out of Purgatory. "I don't know if I would call him the big bad," Carver says. "I would call him a big influence and a force to be reckoned with, but I don't know that I'd call him the big bad. He's big; he's bad. He's a lot of things."
- tento popis mě navnadil. Není ani dobrý, ani zlý, nevíte, co od něho čekat, tak to vidím já.

Něco o Bennym a jeho představiteli (bože, to Stmívání v jeho filmografii!)
kód:
http://blog.zap2it.com/frominsidethebox/2012/07/supernatural-casts-season-8s-benny-ty-olsson-lands-the-role.html

Návrat hore Goto down
http://www.cswu.cz
Maky
Žltočočko
Žltočočko



Počet príspevkov : 854
Registration date : 14.09.2009

8. série - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 8. série   8. série - Stránka 4 Empty27.08.12 20:48

Nevím proč, ale kdykoli se někde objeví upíři, mám pocit, že jakýkoli film nebo seriál, stáhnou do jedné kádě, která v zásadě obsahuje jednu a tu samou kašovitou směs. Z toho důvodu je nemám ráda. A ted si mě ukamenujte.

Huh, kdo se se mnou vsadí, o to, že Cas se bude objevovat jen ve flashbacích z Očistce? Plus nenapadá mě, proč by jinak dělali takové vakuum o tom, co se s ním bude dít, a že "Dean je venku z Očistce"...

A, asi jsem trochu mimo, ale pořád je v plánu hledání Kevina, a to Slovo a tak? Protože se mi zdá, že všechno, o čem je řeč, jsou upíři a Samova romance. Byl tam někde vůbec nějaký spoiler o Crowleym?

Jo, už si vzpomínám. Kevin se má objevit. No, to by mě zajímalo jak tyhůle dějové linky skloubí dohromady, aniž by z toho nevznikl mišmaš.


Uh, článek,

kód:
http://savecastiel.com/

Love this... mám na mysli komentáře herců a scénáristů přidaných do článku.

Návrat hore Goto down
Padme
Crossroads demon
Crossroads demon
Padme


Počet príspevkov : 500
Bydlisko : Ďolíček
Nálada : wookijská
Registration date : 14.11.2011

8. série - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 8. série   8. série - Stránka 4 Empty27.08.12 21:10

Maky napísal:
Nevím proč, ale kdykoli se někde objeví upíři, mám pocit, že jakýkoli film nebo seriál, stáhnou do jedné kádě, která v zásadě obsahuje jednu a tu samou kašovitou směs. Z toho důvodu je nemám ráda. A ted si mě ukamenujte.

Huh, kdo se se mnou vsadí, o to, že Cas se bude objevovat jen ve flashbacích z Očistce? Plus nenapadá mě, proč by jinak dělali takové vakuum o tom, co se s ním bude dít, a že "Dean je venku z Očistce"...

A, asi jsem trochu mimo, ale pořád je v plánu hledání Kevina, a to Slovo a tak? Protože se mi zdá, že všechno, o čem je řeč, jsou upíři a Samova romance. Byl tam někde vůbec nějaký spoiler o Crowleym?

Jo, už si vzpomínám. Kevin se má objevit. No, to by mě zajímalo jak tyhůle dějové linky skloubí dohromady, aniž by z toho nevznikl mišmaš.


Kamenuju, protože myslím, že nemáš pravdu. Smile Pokud jsi nějaký seriál s upíry viděla, třeba True Blood, tak to není jen o tom samém - stačí mít schopné scénáristy. Upíry mám ráda a těším se na to. Záleží, jak to uchopí. Třeba v SPN to vzali dobře - třeba to, že nám vymysleli prvního upíra na světě a jak vlastně vznikli.


To bych ti mohla říct, že všechny filmy a seriály, které se točí kolem andělů, nebe a pekla jsou taky pořád o tom samém - o válce mezi nebem a peklem, o tom, jak Satan dělá bordel na zemi a jak andělé padají. Ale nevím, viděla jsem jen pár filmů s touhle tématikou, třeba jsou i jiné.

Co se týče Nebe a hledání slova - Nebeského a pekelného staffu jsme si užili dost, byla bych ráda, kdyby se to opět vrátilo zpět k prvním sériím, i když mám ráda čtvrtou a pátou - ale to byly jedinečné a neopakovatelné série, to, co následovalo, byl jen slabý odvar z nich.

Time to move on. Wink
Návrat hore Goto down
http://www.cswu.cz
Maky
Žltočočko
Žltočočko



Počet príspevkov : 854
Registration date : 14.09.2009

8. série - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 8. série   8. série - Stránka 4 Empty27.08.12 21:14


No, ale aspon se kamenujeme přátelsky Very Happy Samozřejmě je mi jasné, že je to jen můj vlastní pocit, a tak, jako spousta lidí nemá ráda dějovou linku o Nebi a kdesi, cosi, já nikdy neměla ráda tohle. Myslím upíry. Možná proto, že jsem jako dítě sledovala Buffy (nechápu proč), a nějak ve mně zakořenila nechut k téhle entitě a druhu seriálů. Nicméně, jsem jen jeden člověk, a těší mě že někdo se těší, a upříměn mám za tebe radost.

Tak vidíš, uznávám, že máš pravdu, ale já se prostě nepřiměju se těšit. Doufám, že jakkoli to pojmou, pojmou to pořád dostatečně, ehm SN. Jinak budu tlouct hlavou do zdi.
Návrat hore Goto down
Padme
Crossroads demon
Crossroads demon
Padme


Počet príspevkov : 500
Bydlisko : Ďolíček
Nálada : wookijská
Registration date : 14.11.2011

8. série - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 8. série   8. série - Stránka 4 Empty27.08.12 21:29

Maky napísal:

No, ale aspon se kamenujeme přátelsky Very Happy Samozřejmě je mi jasné, že je to jen můj vlastní pocit, a tak, jako spousta lidí nemá ráda dějovou linku o Nebi a kdesi, cosi, já nikdy neměla ráda tohle. Myslím upíry. Možná proto, že jsem jako dítě sledovala Buffy (nechápu proč), a nějak ve mně zakořenila nechut k téhle entitě a druhu seriálů. Nicméně, jsem jen jeden člověk, a těší mě že někdo se těší, a upříměn mám za tebe radost.

Tak vidíš, uznávám, že máš pravdu, ale já se prostě nepřiměju se těšit. Doufám, že jakkoli to pojmou, pojmou to pořád dostatečně, ehm SN. Jinak budu tlouct hlavou do zdi.

Ty se netěšíš, protože tam prostě nebude Castiel a Dean bude mít novýho "kamaráda". Přiznej to Laughing Wink

Nemůžu si pomoct, ale podobné petice jako "savecastiel" mi přijdou poněkud přehnané. Já chápu, že lidem chybí, mě to taky štve, štve mě, že tam není Bobby, ale taky nebudu zakládat petice, který jsou IMHO k ničemu. Beru to, co je, můj oblíbený seriál běží dál.
Fanoušci by Mishovi měli přát, aby nezůstal navěky věků zaškatulkován jako "ten anděl z toho seriálu", protože k tomu má dle mého už bohužel solidně nakročeno, ale aby se prosadil v seriálu nebo filmu taky tím, že umí hrát něco jinýho, než jen gay- anděla v různých podobách a nedopadl jako jiné vyhaslé seriálové hvězdy. Prostě by měli bejt rádi, že možná uteče včas Very Happy
Návrat hore Goto down
http://www.cswu.cz
Maky
Žltočočko
Žltočočko



Počet príspevkov : 854
Registration date : 14.09.2009

8. série - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 8. série   8. série - Stránka 4 Empty27.08.12 21:35


Nojo, problém je, že já nejsem fanoušek seriálu, ale "příběhu" a jako takové, mi nejde o herce (dobře, to zní hnusně, ale je to tak), ale o postavy. Takže ačkoli přeju Mishovi to nejlepší, mám ráda Case, ne vysloveně jeho.

To máš tak... někteří "čtenáři" se zajímají o autory, a někteří jen o to, co čtou. Někdo je fanoušek hudební skupiny, a někdo má prostě rád muziku, a o skupině nic neví. No, tak mně jde v zásadě jen o ten příběh, a samozřejmě, že žárlím že Dean bude mít nového partáka Very Happy Bylo to tak zjevné?

Ale, myslím si, že jsem dost stará na to abych si mohla dovolit smýšlet sobecky a nedospěle a umanutě chtít Case zpět Smile

PS: Je mi jasné, že z chudáka upíra angličtí autoři FF vytvoří další postavu, která se do Deana zabouchne. No... v tomhle ohledu nežárlím Smile
Návrat hore Goto down
Padme
Crossroads demon
Crossroads demon
Padme


Počet príspevkov : 500
Bydlisko : Ďolíček
Nálada : wookijská
Registration date : 14.11.2011

8. série - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 8. série   8. série - Stránka 4 Empty27.08.12 22:04

Maky napísal:

Nojo, problém je, že já nejsem fanoušek seriálu, ale "příběhu" a jako takové, mi nejde o herce (dobře, to zní hnusně, ale je to tak), ale o postavy. Takže ačkoli přeju Mishovi to nejlepší, mám ráda Case, ne vysloveně jeho.

To beru. Smile

citácia :
To máš tak... někteří "čtenáři" se zajímají o autory, a někteří jen o to, co čtou. Někdo je fanoušek hudební skupiny, a někdo má prostě rád muziku, a o skupině nic neví. No, tak mně jde v zásadě jen o ten příběh, a samozřejmě, že žárlím že Dean bude mít nového partáka Very Happy Bylo to tak zjevné?

Ano Very Happy

citácia :
Ale, myslím si, že jsem dost stará na to abych si mohla dovolit smýšlet sobecky a nedospěle a umanutě chtít Case zpět Smile

To beru do určité míry. Až začneš spamovat toto forum peticemi typu viz výše, budu třeba já mírně rozmrzelá, protože já se bez Castiela klidně obejdu a nepovažuji jeho odchod za takovou tragédii. I když mi chybí. Ale to mi stejně tak chybí Bobby, John....

Až z tebe začnu mít dojem, že nemyslíš na nic jiného, tak ti zřejmě napíšu: je to jen seriál, najdi si radši chlapa. Very Happy

Až se rozhodneš zabít tvůrce, protože ti nevrátí Case a začneš tak konat, tak to už si budu myslet, že jsi vážně cvok, jako ta šílená fanynka Jensena, co vyhrožovala Eltě. Very Happy

citácia :
PS: Je mi jasné, že z chudáka upíra angličtí autoři FF vytvoří další postavu, která se do Deana zabouchne. No... v tomhle ohledu nežárlím Smile
[/quote]

Nevěřím Very Happy

A abychom nebyli tak offtopic, tak ten upír Benny nic moc, ale ten mladík viz výše je docela hot. Very Happy
Návrat hore Goto down
http://www.cswu.cz
Maky
Žltočočko
Žltočočko



Počet príspevkov : 854
Registration date : 14.09.2009

8. série - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 8. série   8. série - Stránka 4 Empty27.08.12 22:20


Tak jsem ráda, že jsme si to vyjasnili Very Happy

Já ale jsem "cvok". Rozhodně nejsem normální, ale ani jednu ze tří zmíměných věcí dělat nehodlám, takže jsi v bezpečí, co se té rozmrzelosti týče a tvůrci seriálu taky, protože zabíjet se rovněž nechystám.

No, to nejhorší o mně nevíš, takže tě to nemůže pohoršovat Smile A tady na foru hodlám dělat jen to, že budu žvanit o Casovi.

Když už je řeč o jiných postavách v SN. V sobotu jsem byla na CONu ve Vancouveru a Mark a Mark byli na jevišti společně, a upříměn řečeno, už dlouho jsem s etak nezasmála. Ty dva jssem v seriálu měla ráda, ale ted jsem si je zamilovala!


Jo, máš pravdu, ten kluk je docela hot. SAle, znáš mě, jak to nenosí balonák... just teasing Very Happy
Návrat hore Goto down
Padme
Crossroads demon
Crossroads demon
Padme


Počet príspevkov : 500
Bydlisko : Ďolíček
Nálada : wookijská
Registration date : 14.11.2011

8. série - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 8. série   8. série - Stránka 4 Empty27.08.12 22:52

Maky napísal:

Tak jsem ráda, že jsme si to vyjasnili Very Happy

Já ale jsem "cvok". Rozhodně nejsem normální, ale ani jednu ze tří zmíměných věcí dělat nehodlám, takže jsi v bezpečí, co se té rozmrzelosti týče a tvůrci seriálu taky, protože zabíjet se rovněž nechystám.

No, to nejhorší o mně nevíš, takže tě to nemůže pohoršovat Smile A tady na foru hodlám dělat jen to, že budu žvanit o Casovi.

Když už je řeč o jiných postavách v SN. V sobotu jsem byla na CONu ve Vancouveru a Mark a Mark byli na jevišti společně, a upříměn řečeno, už dlouho jsem s etak nezasmála. Ty dva jssem v seriálu měla ráda, ale ted jsem si je zamilovala!


Jo, máš pravdu, ten kluk je docela hot. SAle, znáš mě, jak to nenosí balonák... just teasing Very Happy

No tak to jsem čekala, pokud jsi tedy viděla Mishu live, že změníš názor a budeš mít ráda i toho herce stejně jako tu postavu. Nebo ne? Cool
Návrat hore Goto down
http://www.cswu.cz
Maky
Žltočočko
Žltočočko



Počet príspevkov : 854
Registration date : 14.09.2009

8. série - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 8. série   8. série - Stránka 4 Empty27.08.12 22:58


Ale jo... mám Mishu ráda, ale nejsem ten tyoický zamilovaný fanoušek. Jsem fanoušek postavy, ne toho herce. Misha je fajn a cool a vše, ale já nikdy nebyla typ, který se zajímá o herce, a hudebníky. Misha je určitě úžasná osobnost, ale žije si svůj život a my svůj a já nikdy nevuděla vzor nebo tak něco v lidech, se kterými se nevídám osobně.

S příběhy je to něco jiného, protože příběhy se můžou stát součástí toho, kdo jsi a proto mi víc záleží na postavě. Ale jo, Misha je fajn. Ale, to je vše...
Návrat hore Goto down
Padme
Crossroads demon
Crossroads demon
Padme


Počet príspevkov : 500
Bydlisko : Ďolíček
Nálada : wookijská
Registration date : 14.11.2011

8. série - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 8. série   8. série - Stránka 4 Empty28.08.12 20:00

V další sérii se vrátí pošuk Garth.

Přiznám se, že když jsem klikala na spoiler "hádejte, kdo se vrátí v 8.sérii", tak jsem čekala Bobbyho a vypadl na mě tenhle ušák, takže já z něj moc nadšená nejsem, kdo ho miluje, tak pro toho jistě není co řešit. Wink
Návrat hore Goto down
http://www.cswu.cz
Y0G1
Lovec v plienkach
Lovec v plienkach



Počet príspevkov : 170
Registration date : 17.09.2011

8. série - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 8. série   8. série - Stránka 4 Empty28.08.12 21:53

no dovol to je typek Very Happy:D
Návrat hore Goto down
bohdy
Winchester
Winchester
bohdy


Počet príspevkov : 1570
Age : 38
Bydlisko : Vlčovice, ČR
Nálada : Viva slash!!!
Registration date : 18.09.2010

8. série - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 8. série   8. série - Stránka 4 Empty29.08.12 17:06

No tak u Bobbyho je odchod asi definitivní a Gartha mám ráda, takže u mě není co řešit 8. série - Stránka 4 325299
Návrat hore Goto down
Nemix
Winchester
Winchester
Nemix


Počet príspevkov : 1137
Age : 39
Bydlisko : Praha
Nálada : ...s TFW jde všechno líp...
Registration date : 04.02.2010

8. série - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 8. série   8. série - Stránka 4 Empty29.08.12 20:23

bohdy napísal:
No tak u Bobbyho je odchod asi definitivní
Bohdy, v SPN není žádná smrt definitivní, to už bys mohla vědět - právě dělám přednášku na con o DW - a část o jeho "koncích" je tak dlouhá, že je to až nudné 8. série - Stránka 4 934194

a ať se pošuk klidně vrátí - nevadí mi a je to aspoň zpestření děje Very Happy
Návrat hore Goto down
Padme
Crossroads demon
Crossroads demon
Padme


Počet príspevkov : 500
Bydlisko : Ďolíček
Nálada : wookijská
Registration date : 14.11.2011

8. série - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 8. série   8. série - Stránka 4 Empty29.08.12 21:09

Nemix napísal:
bohdy napísal:
No tak u Bobbyho je odchod asi definitivní
Bohdy, v SPN není žádná smrt definitivní, to už bys mohla vědět - právě dělám přednášku na con o DW - a část o jeho "koncích" je tak dlouhá, že je to až nudné 8. série - Stránka 4 934194

a ať se pošuk klidně vrátí - nevadí mi a je to aspoň zpestření děje Very Happy

To radši Franka, než ušáka...

A já chci Bobbíska!!! bounce 603 Wink
Návrat hore Goto down
http://www.cswu.cz
Nemix
Winchester
Winchester
Nemix


Počet príspevkov : 1137
Age : 39
Bydlisko : Praha
Nálada : ...s TFW jde všechno líp...
Registration date : 04.02.2010

8. série - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 8. série   8. série - Stránka 4 Empty29.08.12 21:14

no vidíš Padme, a mě zase neseděl Frank Laughing
ale upřímně musím říct, že se na tuto sérii celkem fakt těším - což je zajímavá věc vzhledem k tomu, že na ty poslední dvě jsem koukala spíš ze setrvačnosti Cool
Návrat hore Goto down
Padme
Crossroads demon
Crossroads demon
Padme


Počet príspevkov : 500
Bydlisko : Ďolíček
Nálada : wookijská
Registration date : 14.11.2011

8. série - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 8. série   8. série - Stránka 4 Empty29.08.12 21:28

Nemix napísal:
no vidíš Padme, a mě zase neseděl Frank Laughing
ale upřímně musím říct, že se na tuto sérii celkem fakt těším - což je zajímavá věc vzhledem k tomu, že na ty poslední dvě jsem koukala spíš ze setrvačnosti Cool

Ale mě ten ušák taky nevadí, Frank si mě získal, když rozmlátil opici ten noťas Very Happy
Návrat hore Goto down
http://www.cswu.cz
Nemix
Winchester
Winchester
Nemix


Počet príspevkov : 1137
Age : 39
Bydlisko : Praha
Nálada : ...s TFW jde všechno líp...
Registration date : 04.02.2010

8. série - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 8. série   8. série - Stránka 4 Empty29.08.12 21:31

Padme napísal:
Ale mě ten ušák taky nevadí, Frank si mě získal, když rozmlátil opici ten noťas Very Happy

jo tak to potom chápu Very Happy jenomže zakázal jezdit chlapcům v Impalce, což mě se vůbec nelíbilo Evil or Very Mad
Návrat hore Goto down
Padme
Crossroads demon
Crossroads demon
Padme


Počet príspevkov : 500
Bydlisko : Ďolíček
Nálada : wookijská
Registration date : 14.11.2011

8. série - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 8. série   8. série - Stránka 4 Empty29.08.12 21:34

Nemix napísal:
Padme napísal:
Ale mě ten ušák taky nevadí, Frank si mě získal, když rozmlátil opici ten noťas Very Happy

jo tak to potom chápu Very Happy jenomže zakázal jezdit chlapcům v Impalce, což mě se vůbec nelíbilo Evil or Very Mad

To vymyslela Sera, ne Frank Very Happy
Návrat hore Goto down
http://www.cswu.cz
Nemix
Winchester
Winchester
Nemix


Počet príspevkov : 1137
Age : 39
Bydlisko : Praha
Nálada : ...s TFW jde všechno líp...
Registration date : 04.02.2010

8. série - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 8. série   8. série - Stránka 4 Empty29.08.12 21:39

ale tak to přeci vím, ale jeho postava to zapříčinala - tak asi tak - mě prostě moc nesedl Smile
Návrat hore Goto down
Y0G1
Lovec v plienkach
Lovec v plienkach



Počet príspevkov : 170
Registration date : 17.09.2011

8. série - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 8. série   8. série - Stránka 4 Empty29.08.12 22:03

mensi off topic

Zaujima ma preco neni promo na 8 seriu nazov epky a bloopers zo 7 serie ?

Napr na vampire diaries uz je tak to sice robi kazdy nieco ine ale stanica ma serialy spolu takze ?
Návrat hore Goto down
bohdy
Winchester
Winchester
bohdy


Počet príspevkov : 1570
Age : 38
Bydlisko : Vlčovice, ČR
Nálada : Viva slash!!!
Registration date : 18.09.2010

8. série - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 8. série   8. série - Stránka 4 Empty30.08.12 16:51

Mě se líbil Garth i Frank, ale nejvíce bych uvítala znova Charlie Very Happy Ta holka mě prostě dostala!
Návrat hore Goto down
Padme
Crossroads demon
Crossroads demon
Padme


Počet príspevkov : 500
Bydlisko : Ďolíček
Nálada : wookijská
Registration date : 14.11.2011

8. série - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 8. série   8. série - Stránka 4 Empty04.09.12 15:22

První název jedné z epizod je venku: Dean Amuck Laughing Laughing

kód:
http://cartermatt.com/31299/supernatural-season-8-spoilers-a-dean-centric-episode-ttitle/

"muck a muck" Very Happy
Návrat hore Goto down
http://www.cswu.cz
bohdy
Winchester
Winchester
bohdy


Počet príspevkov : 1570
Age : 38
Bydlisko : Vlčovice, ČR
Nálada : Viva slash!!!
Registration date : 18.09.2010

8. série - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 8. série   8. série - Stránka 4 Empty04.09.12 16:50

Kde a s kým??? lol! Ale taky to bylo to první, co mě napadlo... jak jinak 8. série - Stránka 4 934194
Návrat hore Goto down
frency
Pocestný duch
Pocestný duch
frency


Počet príspevkov : 77
Registration date : 05.10.2010

8. série - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 8. série   8. série - Stránka 4 Empty05.09.12 6:49

Krátke zhrnutie :
8x01 WE NEED TO TALK ABOUT KEVIN
8x02 WHAT´S UP TIGER MOMMY
8x03 HEARTACHE
8x04 BITTEN
8x05 BLOOD BROTHER
8x06 SOUTHERN COMFORT
8x07 A LITTLE SLICE OF KEVIN
8x08 DEAN AMUCK
Návrat hore Goto down
Sponsored content





8. série - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 8. série   8. série - Stránka 4 Empty

Návrat hore Goto down
 
8. série
Návrat hore 
Strana 4 z 10Choď na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
 Similar topics
-

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
 :: Seriál :: Spoilery :: Ôsma séria-
Prejdi na: