Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
DomovDomov  HľadaťHľadať  Latest imagesLatest images  RegistráciaRegistrácia  StránkaStránka  Prihlásenie  

 

 Hmmmm

Goto down 
+14
Soniq
Anwiel
Samabel
aryana7
SNlois
Kaja
Silvia
Kristine
dion-fortune
LenkaX22
janka410
Chrystelle
SkreechTina
Sarinka
18 posters
Choď na stránku : 1, 2, 3  Next
AutorSpráva
Sarinka
Diabolský admin
Diabolský admin
Sarinka


Počet príspevkov : 7654
Age : 36
Bydlisko : Cardiff, UK
Nálada : Sherlocked
Registration date : 29.11.2007

Hmmmm Empty
OdoslaťPredmet: Hmmmm   Hmmmm Empty04.02.08 1:48

Toto som si pred chvíľou prečítala na sn.tv fóre a ani trocha tomu neverím, neverím, že by seriál skončil kvôli tomu, že je Jared unavený z propagácie SN, NEVERÍM, že by to spravil, veď sme videli videá z Fangorie a tam mi teda nepripadal ani trocha unavený, bože, neznášam týchto ľudí a tie ich kecy...navyše Kripke vo všetkých svojich rozhovoroch hovoril o budúcnosti seriálu s nadšením a keby toto bola pravda, neplánoval byť 4. sériu..kokšo, aj keď viem, že to jednoducho NIE JE pravda, je mi z toho úzko.. Hmmmm 199226 Hmmmm 873139 A pokiaľ si spomínam, aj v minulosti sa objavili rôzne informácie a neviem aké "pravdivé" spoilery o SN na týchto brazílskych stránkach, takže je to podľa mňa blbosť s veľkým B...Evil or Very Mad Hmmmm 555452

I just got the news from a Brazilian website that Supernatural is in its final season. I know that the source doesn't sound very reliable but before you all start lashing out at me I'd like to clarify that I'm just passing out information that I've read and I'm not stating any absolute truths here. I just want to share these news with other fans so that together we can find out f it is actually true, which would be extremely sad.
Anyway, the news come from trusted columnist Fabio M. Barreto*, who has spoken to a member of the producing team of the show (who, in his words, "wishes to remain unidentified"). According to her (the producer), the reason for the cancelation is actor Jared Padalecki, who is tired of the part and of promoting the show. Barreto goes on to say that, so far, it's unknown whether Dean is going to die or if they will try to come up with a way of saving him. And he warns that CW will not confirm these news right away (at least no until the strike's over) but he has no reason to believe it's untrue since the woman "sounded heartbroken and already looking for a new job" (which apparently is the feeling of the rest of the crew).

* Fabio M. Barreto was the first person to break the news on the upcoming Watchmen movie (on a Brazilian website) and he currently works as a correspondent in L.A. for Rolling Stone, Sci-Fi News and Época magazine (the Brazilian "Newsweek").

After getting tons of hatemail for posting this on the Brazilian blog S.O.S. Hollywood, Barreto added an "update" to his article as a responde to the angry fans who are demanding more sources (read it "American sources"). That was my reaction too and I figureds it would be yours, so here's what he had to say (sorry about the poor translation):
"Regarding the many reactions, here are some clarifications:
To those of you saying 'It hasn't come up on a better website, so it's a lie', I'd like to say: be patient. If you believe that only the things everyone knows about are true, then you have a lot to learn from life. Does that mean that, for instance, if this is a lie and I sell these news to TV Guide and they buy it, will you believe this lie now just because it's TV Guide? Well, life's like that. Being a journalist means checking and reporting the news, not waiting for someone to do it first in the US so I can translate it later. Have you heard about 'Watchmen'? Well, the first news on that were born just like this: in Portuguese and on this same blog after I interviewed the director. Usually other Brasilian websites wait for the news to hit the US because they'd rather believe the Americans. [But, I won't do that] Have you ever heard of competion? Well..."

Once again, these are HIS WORDS, NOT MINE. I just wanted to share. He sounds pretentious to me, but who knows? The guy says he's signing the news with his name as a guarantee because he does have a reputation to live up to. He is a big fan of the show and is also upset about the whole thing.
The website with the original news is in Portuguese and located at udao.com.br/blogs/hollywood/ (scroll down to "Exclusivo! Supernatural com o pé na cova!" which translated means "Exclusive! Supernatural with one foot in the grave"). Others Brazilian sites are now reporting the same too.
Návrat hore Goto down
http://sarinka.tumblr.com/
SkreechTina
Winchester
Winchester
SkreechTina


Počet príspevkov : 2962
Age : 36
Bydlisko : Bratislava-Dúbravka
Nálada : dovolenková
Registration date : 27.01.2008

Hmmmm Empty
OdoslaťPredmet: Re: Hmmmm   Hmmmm Empty04.02.08 2:32

NO fujha.... doors Hmmmm 87642 az ma oblial pot, taky kruty titulok... Hmmmm 568939
Návrat hore Goto down
Chrystelle
Pekelný moderátor
Pekelný moderátor
Chrystelle


Počet príspevkov : 10688
Age : 47
Bydlisko : Morava
Nálada : Skvělá!
Registration date : 01.12.2007

Hmmmm Empty
OdoslaťPredmet: Re: Hmmmm   Hmmmm Empty04.02.08 8:22

Já se k tomuto ani nebudu vyjadřovat.... Suspect Jen jednu věc - je zajímavé, že taková "zaručená" informace se k nám dostane zrovna z Brazilského webu. Hmmmm 71174 Myslím, že pokud by bylo na tomto třeba jen zrnko pravdy, jako první by se snad něco dozvěděli fanoušci v Americe a tudíž "u zdroje", ne? Rolling Eyes Nevím, přijde mi nelogické, že by byl Jared ochotný vzdát se své životní role, jen proto že je unavený. Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Kripke plánuje 5. sérií, slibuje fanouškům hory doly a Jared si najednou řekne, že je unavený? Tomuhle prostě nikdy neuvěřím, dokud to neuslyším od něj. Suspect
Návrat hore Goto down
janka410
Winchester
Winchester
janka410


Počet príspevkov : 5348
Age : 53
Bydlisko : Morava
Nálada : Skvělá
Registration date : 01.12.2007

Hmmmm Empty
OdoslaťPredmet: Re: Hmmmm   Hmmmm Empty04.02.08 8:41

Ne,ne,ne- prostě tohle neberu v žádném případě Hmmmm 873139 Ať se laskavě vykašlou takhle strašit lidi Hmmmm 873139

Ted jsem koukala na SN.Tv a tam tomu taky fanoušci nevěří Evil or Very Mad Na Na Jareda jim to taky nesedí. Oba mají podepsanou 5-ti letou smlouvu. A Kripke by určitě nebyl tak nadšenej z dalších sérií. Podle mě, ten by byl první kdo by o tom věděl. Ne,prostě je to kravina a zase chce někde jenom ublížit SN Hmmmm 555452 Hmmmm 555452


Naposledy upravil dňa 04.02.08 8:59, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore Goto down
LenkaX22
Winchester
Winchester
LenkaX22


Počet príspevkov : 1639
Age : 39
Bydlisko : Sereď
Nálada : look at me.... i´m happy :D
Registration date : 03.12.2007

Hmmmm Empty
OdoslaťPredmet: Re: Hmmmm   Hmmmm Empty04.02.08 8:44

mne to proste na jareda nesedi...to nie je podla mna pravda...presne tak,keby to bola pravda tak fanusikovia v USA to uz davno vedia a aj kripke by sa uz davno vyjadril..teda aspon si mysliiim.. ja dufam,ze to nie je pravda Hmmmm 202744 Hmmmm 202744 lebo inak to by bola moja smrt Hmmmm 11674 602
Návrat hore Goto down
Chrystelle
Pekelný moderátor
Pekelný moderátor
Chrystelle


Počet príspevkov : 10688
Age : 47
Bydlisko : Morava
Nálada : Skvělá!
Registration date : 01.12.2007

Hmmmm Empty
OdoslaťPredmet: Re: Hmmmm   Hmmmm Empty04.02.08 8:57

Pokud se to už probírá na fóru SN.tv, tak doufám, že fanoušci okamžitě začnou od Kripkeho požadovat odpovědi a my se tak brzy dočkáme vysvětlení, jak to je. Protože jak znám fandy SN, ti se jen tak opít rohlíkem nenechají a Kripke bude muset s pravdou ven.
Jediný důvod, proč by tohle třeba tvůrci tajili (pokud by na tom bylo zrnko pravdy), že nechtějí ztratit na sledovanosti, kvůli nějakým spekulacím. Myslím jako, že by se třeba opravdu Jared o něčem takovém zmínil, ale nebylo ještě jisté, jak to nakonec bude. tak třeba vůbec nechtějí vyvolávat dohady a dál plánují série. Ale myslím, že kdyby pak z ničeho nic oznámili konec SN a navíc kvůli Jaredovi, fanoušci by je asi všechny zašlapali do země. Hmmmm 900747 A neukamenujte mě, ale já bych tedy byla na Jareda naštvaná hodně, kdyby k takovému kroku neměl nějaké závažné důvody. Protože v jeho věku na nějakou únavu nevěřím. Suspect Natáčejí teprve 3. sérii seriálu, některé seriály mají 8. sérií a herci to vydrží. tak mi neříkejte, že zrovna Jared je na smrt unavený. prostě tomu absolutně nevěřím a basta.
Návrat hore Goto down
janka410
Winchester
Winchester
janka410


Počet príspevkov : 5348
Age : 53
Bydlisko : Morava
Nálada : Skvělá
Registration date : 01.12.2007

Hmmmm Empty
OdoslaťPredmet: Re: Hmmmm   Hmmmm Empty04.02.08 9:02

Přesně tak Janni. Prostě fakt mě to vůbec k Jaredovi nejde. No A podle mě, Kripke by se vážně netěšil na natáčení dalších sérii. A když vidím Jareda na těch setkáních, mě přijde že si to vyloženě užívá a ne že ho to nějak otravuje Cool prostě já si tohle nepřipouštím ani trochu.
Návrat hore Goto down
dion-fortune
Winchester
Winchester
dion-fortune


Počet príspevkov : 12342
Age : 33
Bydlisko : saphire ocean :)
Nálada : k-popovská :D
Registration date : 01.12.2007

Hmmmm Empty
OdoslaťPredmet: Re: Hmmmm   Hmmmm Empty04.02.08 10:42

no tak toto nie. ono to moze byt ciastocne spravna informacia a jared sa ozaj moze citi unavene, ale urcite nie az tak, aby sa show musela skoncit. toto su podla mna len kecy. jared je mlady a silny muzs velmi usmievavou povahou, takze pochybujem, ze by ho tie tri serie az takto znicili. na akciach, ktore sa konali vzdy vyzerala v pohode a vesely, ako uprimne jensen vyzeral viac unavene ako on. no oni obaja sa iz velakrat vyjadrili, ze ozaj makaju tazko, aby podali dobru pracu, za co ich my lubime este viac, vsak Very Happy no tiez ospevuju kolektiv a naladu na placi, takze podla mna sa tam citia dobre a nechcu show ukoncit. ak by sa toto nakoniec potvrdilo, tak by to bol len tah produkcie, ktora by sa serial rozhodla ukoncit, ale chcela by to hodit na niekoho ineho, alebo nieco take. no rozhodne mi toto na jareda nesedi a navyse ten autor je ozaj trocha vedla, akoze uprimne predpar mesiacmi, by som sa ozaj mohla zacat bat, ze by to mohla byt pravda, ved chalani ozaj makaju vela, takze ta unava tam je, ale teraz? pocas strajku? ked maju tzv prazdniny? no ja myslim, ze obaja su teraz menej unaveny ako kedykolvek predtym, takze....hmmmm no ale nezda sa mi tato info pravdiva, tiez sa priklanam k nazoru, ze ak by hrozilo ukoncenie sn, kripke by o tom vedel a urcite by nas tak neupojoval tym, ze bude dalsia seria a pod. podla mna by sa k tomu, uz vyjadril a teraz vdaka sn.tv sa podla mna aj vyjadri. on nas ma proste rad a vzdy sa snazi uviest veci na spravnu mieru, takze je len otazkou casu, kedy sa dozvieme pravdu. ja tomu vsak, ani za mak neverim, ale ak by to nejakym zazrakom predsa len pravda bola, tak chudak jared, ten si to odskace od faniniek. chudacik, ale tak aj ja by som nanho bola nastvana, ale opat sa mi nezda, ze by nas takto sklamal, to on nie.
Návrat hore Goto down
Chrystelle
Pekelný moderátor
Pekelný moderátor
Chrystelle


Počet príspevkov : 10688
Age : 47
Bydlisko : Morava
Nálada : Skvělá!
Registration date : 01.12.2007

Hmmmm Empty
OdoslaťPredmet: Re: Hmmmm   Hmmmm Empty04.02.08 10:48

Naprosto mi mluvíš z duše, df. Hmmmm 312566 A jak jsi psala, taky si myslím, že by to fanynky Jaredovi jen tak neodpustily (včetně mě), protože tohle by se dalo pochopit tak po 7. sérii, ale ne teď, když ještě ani není v půlce 3. série.
Návrat hore Goto down
Kristine
Winchester
Winchester
Kristine


Počet príspevkov : 1538
Age : 35
Bydlisko : Považská Bystrica
Nálada : always great :)
Registration date : 05.01.2008

Hmmmm Empty
OdoslaťPredmet: Re: Hmmmm   Hmmmm Empty04.02.08 12:28

ja tomuto fakt tiež neverím....podla mňa je to totálna kravina.... Evil or Very Mad ...Jared by to nespravil a Kripkoš by nás tak nepovzbudzoval a nenavňaďoval na ďalšie série keby mal len malú pochybnosť....a fakt sa mi tiež nezdá že je to informácia z Brazílskeho webu....možno by som sa trošku aj bála keby to bolo uverejnené niekde v Amerike....ale Brazília??? Shocked Hmmmm 71174 to teda nie...jednoducho tomu neverím.... Hmmmm 198137 ....niekto chce byť podla mňa len zaujímavý.... Hmmmm 332617 Hmmmm 487389
Návrat hore Goto down
Sarinka
Diabolský admin
Diabolský admin
Sarinka


Počet príspevkov : 7654
Age : 36
Bydlisko : Cardiff, UK
Nálada : Sherlocked
Registration date : 29.11.2007

Hmmmm Empty
OdoslaťPredmet: Re: Hmmmm   Hmmmm Empty04.02.08 14:30

Tomu sa jednoducho nedá uveriť, už len kvôli tým všetkým argumentom. Vraj si Jared kúpil vo Vancouvri dom, prečo by to robil, keby s tým chcel seknúť. Určite si nemôže len tak povedať, že už ma to nebaví, kašlem na to. Navyše mám pocit, že si to práve naopak užíva a ako hovoríte, nikdy by som mu neodpustila, keby odišiel zo seriálu kvôli únave, proste Jared je zlatíčko a nech si ten debil tvrdí, čo chce...Suspect Takto ho chudáka pošpiniť... Rolling Eyes
Návrat hore Goto down
http://sarinka.tumblr.com/
Silvia
Winchester
Winchester
Silvia


Počet príspevkov : 1268
Bydlisko : Bardejov
Nálada : FINALLY!!! Adié žltočočko,vitaj Winchester!
Registration date : 30.11.2007

Hmmmm Empty
OdoslaťPredmet: Re: Hmmmm   Hmmmm Empty04.02.08 20:05

úprimne takúto sprostosť akú napísal akýsi chlap Hmmmm 71174 Hmmmm 71174 na brazílskom webe som už dávno nečítala.A ešte si hovorí fanúšik Hmmmm 71174 Hmmmm 71174 Hmmmm 71174 Supernaturalu.Nechce sa mi veriť,že toto by Jared urobil,to snád nie.Ved práve on už raz hral v tak dlho bežiacom seriály GG a pritom nebol ani hlavnou postavou.Tak to by ma vážne naštval. Hmmmm 873139 Hmmmm 873139 Hmmmm 873139
navyše v blízkej budúcnosti sa budú konať dalšie conventions ako 4-6 April, 2008 EyeCon,March 29-30, 2008 Creation Con a na oboch sa má Jared zúčastniť takže snád by toto neurobil.
Návrat hore Goto down
Kaja
Winchester
Winchester
Kaja


Počet príspevkov : 1232
Registration date : 07.01.2008

Hmmmm Empty
OdoslaťPredmet: Re: Hmmmm   Hmmmm Empty04.02.08 20:45

scratch zdá sa mi alebo mám fatamorgány kde som len počula že

niekto z nich dvoch Brazilský web pozdravoval scratch či to bolo zo

sranda alebo naozaj ale bud Jared alebo Jensen ale možno mi len šibe

affraid ja neviem v niejakom rozhovore ,článku fakt neviem scratch
Návrat hore Goto down
Silvia
Winchester
Winchester
Silvia


Počet príspevkov : 1268
Bydlisko : Bardejov
Nálada : FINALLY!!! Adié žltočočko,vitaj Winchester!
Registration date : 30.11.2007

Hmmmm Empty
OdoslaťPredmet: Re: Hmmmm   Hmmmm Empty04.02.08 22:34

Kaja myslím,že máš pravdu teraz ked si to spomenula niečo také sa mi vybavuje
Návrat hore Goto down
Kaja
Winchester
Winchester
Kaja


Počet príspevkov : 1232
Registration date : 07.01.2008

Hmmmm Empty
OdoslaťPredmet: Re: Hmmmm   Hmmmm Empty04.02.08 22:39

Silvia: Super takže sa mi to len nezdalo Very Happy super som rada takže moja

pamäť pracuje celkom dobre lol! ale škoda že neviem kde kedy kto a

ako a prečo
Návrat hore Goto down
Chrystelle
Pekelný moderátor
Pekelný moderátor
Chrystelle


Počet príspevkov : 10688
Age : 47
Bydlisko : Morava
Nálada : Skvělá!
Registration date : 01.12.2007

Hmmmm Empty
OdoslaťPredmet: Re: Hmmmm   Hmmmm Empty04.02.08 22:43

Tak teď se mi taky něco začíná vybavovat. Shocked scratch Ale vůbec si nejsem jistá, vo co go.
Jak to myslíš Kaja, že ten web "pozdravovali"?
Návrat hore Goto down
Kristine
Winchester
Winchester
Kristine


Počet príspevkov : 1538
Age : 35
Bydlisko : Považská Bystrica
Nálada : always great :)
Registration date : 05.01.2008

Hmmmm Empty
OdoslaťPredmet: Re: Hmmmm   Hmmmm Empty04.02.08 22:46

mne sa tiež niečo vybavuje.. Shocked .ale za nič si nemôžem spomenúť pri akej príležitosti to bolo....chvílu sa mi zdá že to bolo myslené ironicky a hneď zas že to bol rozhovor z nejakej akcie v Brazílii....tak vážne neviem ako to bolo myslené.... Hmmmm 999804 Hmmmm 999804 Hmmmm 202744 Hmmmm 202744
Návrat hore Goto down
Kaja
Winchester
Winchester
Kaja


Počet príspevkov : 1232
Registration date : 07.01.2008

Hmmmm Empty
OdoslaťPredmet: Re: Hmmmm   Hmmmm Empty04.02.08 22:49

Janka:To Ti bohužiaľ neviem povedať len mám taký pocit že sa mi niečo okolo toho len zdá a marí že niečo take bolo,proste ani neviem čo to bolo.
A preto som len povedala to že ktovie či ho napriklad niekto z nich dvoch teda web(alebo Fanklub Brazilský) niejako nepozdravili v niečom a to u neviem povedať či interview ,video,niejaka akcia v Tv. Hmmmm 579569 Neviem.Alebo možno na ich adresu niekde len vtipkovali,alebo fakt neviem. Hmmmm 999804
Návrat hore Goto down
Chrystelle
Pekelný moderátor
Pekelný moderátor
Chrystelle


Počet príspevkov : 10688
Age : 47
Bydlisko : Morava
Nálada : Skvělá!
Registration date : 01.12.2007

Hmmmm Empty
OdoslaťPredmet: Re: Hmmmm   Hmmmm Empty04.02.08 22:52

Hele a neplete se nám tam to jeho poslední interview, co jsem sem dala z té Brazílie? Shocked Tam na konci posílal polibky pro brazilské fanoušky. Shocked
Návrat hore Goto down
Kristine
Winchester
Winchester
Kristine


Počet príspevkov : 1538
Age : 35
Bydlisko : Považská Bystrica
Nálada : always great :)
Registration date : 05.01.2008

Hmmmm Empty
OdoslaťPredmet: Re: Hmmmm   Hmmmm Empty04.02.08 22:53

je to možné....ja fakticky neviem... Hmmmm 999804 Hmmmm 999804 Hmmmm 999804 už som z toho rozmýšlania totálne zmagorená.... Hmmmm 202744
Návrat hore Goto down
Kaja
Winchester
Winchester
Kaja


Počet príspevkov : 1232
Registration date : 07.01.2008

Hmmmm Empty
OdoslaťPredmet: Re: Hmmmm   Hmmmm Empty04.02.08 22:58

ja tiež neviem pamäť vygumovaná mám len pocity že niečo take

je Hmmmm 202744 Hmmmm 202744
Návrat hore Goto down
Sarinka
Diabolský admin
Diabolský admin
Sarinka


Počet príspevkov : 7654
Age : 36
Bydlisko : Cardiff, UK
Nálada : Sherlocked
Registration date : 29.11.2007

Hmmmm Empty
OdoslaťPredmet: Re: Hmmmm   Hmmmm Empty05.02.08 0:13

Tak to by ma tiež zaujímalo, že ako pozdravovali...možno ten web poznajú a nemajú s ním dobré skúsenosti.. Hmmmm 999804
Návrat hore Goto down
http://sarinka.tumblr.com/
Kaja
Winchester
Winchester
Kaja


Počet príspevkov : 1232
Registration date : 07.01.2008

Hmmmm Empty
OdoslaťPredmet: Re: Hmmmm   Hmmmm Empty05.02.08 20:31

Sarinka asi aj tak to je :flower: ,jedna z možnosti ,už viem prečo sa ta

tema volá hmmmm pretože tu všetci hmkame a dumeme nad tým lol!
Návrat hore Goto down
SNlois
Winchester
Winchester
SNlois


Počet príspevkov : 3035
Age : 32
Bydlisko : Jablonec nad Nisou
Nálada : po každe epizodě na Bohnice a tady na foru na prášky na uklidnění...:D
Registration date : 11.12.2007

Hmmmm Empty
OdoslaťPredmet: Re: Hmmmm   Hmmmm Empty05.02.08 21:07

hej ted sem to až přečetla tak jako WTF..ale seriously WTF...toto nie pravda a keby bola tak se idem zababrat...jej toto bolo po slovensky ..kurna toto není možný Hmmmm 99937 Hmmmm 99937 Hmmmm 99937 Hmmmm 99937 Hmmmm 99937 já ani nechci a píšu slovensky..no vidíte to baby Hmmmm 99937 Hmmmm 99937 Hmmmm 99937 Hmmmm 99937

jako ale Jared to nemůže..to není pravda..to je kec..a já tomu odmítám věřit jinak teda se na Jareda ale seriously hodně naštvu a nebudu ho mít ráda a to bych nesnesla...takže to je FAKE a nas**at Hmmmm 449740 Hmmmm 449740 Hmmmm 449740 Hmmmm 449740 Hmmmm 449740 Hmmmm 449740 Hmmmm 873139 Hmmmm 873139 Hmmmm 873139
Návrat hore Goto down
aryana7
Pocestný duch
Pocestný duch
aryana7


Počet príspevkov : 87
Registration date : 01.02.2008

Hmmmm Empty
OdoslaťPredmet: Re: Hmmmm   Hmmmm Empty05.02.08 21:38

tomuto ja neuverim kym ho nebudem pocut na dakom videu to hovorit...a to by som mala tiez co robit aby som uverila...skratka je to absolutna blbost a nemusime sa bat Evil or Very Mad
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Hmmmm Empty
OdoslaťPredmet: Re: Hmmmm   Hmmmm Empty

Návrat hore Goto down
 
Hmmmm
Návrat hore 
Strana 1 z 3Choď na stránku : 1, 2, 3  Next

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
 :: Seriál :: Novinky-
Prejdi na: