Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
DomovDomov  HľadaťHľadať  Latest imagesLatest images  RegistráciaRegistrácia  StránkaStránka  Prihlásenie  

 

 08x16 Remember the Titans

Goto down 
+4
bohdy
frency
sisel
Panthera
8 posters
AutorSpráva
Panthera
Winchester
Winchester
Panthera


Počet príspevkov : 1308
Age : 43
Bydlisko : Brno
Nálada : Think slashy... be horny... ;)
Registration date : 27.07.2009

08x16 Remember the Titans  Empty
OdoslaťPredmet: 08x16 Remember the Titans    08x16 Remember the Titans  Empty28.02.13 6:18

Existují zombie? Ano, to už víme, ale co takhle umírat a neustále se ve zdraví vracet mezi živé? Tak i to je možné, když jste sám titán Prométheus. Není nad přenos tohoto "prokletí" i na syna. Zavoláme Dia a problém vyřešen, jen kdyby nechtěl Prométhea připoutat zpátky k hoře.

Podle spoilerů a proma jsem osobně nic moc neočekávala, přičemž přimotání řecké mytologie se dalo čekat.

Sam se nám asi rozpadá zevnitř, že by to byla ona blížící se heroická smrt? Pochybuji, zase se natahujeme o sérii. (kdy to lano konečně rupne...)

Orel vyklovávající mrtvolu, přesněji mrtvolu, co se v klidu zvedne a odejde, poté zemře a zase povstane, to mi silně připomíná existenci většiny postav v SPN. Není smrt jako smrt. 08x16 Remember the Titans  198137
Nic extra, ale nudila jsem se mnohem méně, než minulý týden. Standardní vycpávací díl, průměr 5/10.

P.S.: Doufám, že za tři týdny bude přeložena další část tabulky a Kobliha na scéně. Pěchovaček bylo až až.
Návrat hore Goto down
http://www.panthera-cz.com
sisel
Žltočočko
Žltočočko
sisel


Počet príspevkov : 754
Age : 34
Bydlisko : Žilina
Nálada : skúškové obdobie :D
Registration date : 12.03.2008

08x16 Remember the Titans  Empty
OdoslaťPredmet: Re: 08x16 Remember the Titans    08x16 Remember the Titans  Empty28.02.13 10:18

opäť moment, ktorý mi kazí dojem
citácia :
Okay, so Ollie's dad is a Greek God who has been cursed to die every day by Zeus.
And you guys are...Ghostbusters. Am I getting this right?

chápem že potrebujú nejak začať dialógy, resp. niečím epizódu vyplniť, ale takéto dialógy sa mi zdajú príliš... neviem to správne pomenovať. Proste akoby sa predpokladalo, že diváci SPN sú samí hlúpi nevzdelanci. Grécku mytológiu snáď pozná predsa každý, či sa mýlim?
Takto to vyznieva, že aj Hayley je taká trúbka, ale to potom nesedí, také trúbky sa proste nebudú trepať z USA na Kaukaz... keď sme pri tom, aspoň ten Kaukaz mohli spomenúť(som zatiaľ v polovici a buď Kaukaz nespomenuli, alebo mi to ušlo).
hmmm, Zeus v obleku... no čo, je to móda, a každý väčší záporák asi musí s dobou držať krok, či už je to démon, boh, anjel, čarodejník, prípadne nejaká mocnejšia príšerka Rolling Eyes
mohli by im vymyslieť niečo originálne

Časť dopozeraná. Čakal som, že sa Prometeus počas epizódy nejak rozpamätá na minulosť, čakal som od Dia, že si aspoň všimne, že jeho syn je vygumovaný... ja byť Zeus, tak mu pošlem fajný blesk do hlavy, nech sa mu tie synopsie zas rozbehnú, nech má bonus k tomu mučeniu 603
Aspoň že to neskončilo obetovaním sa Artemis za Prometea, to by bolo moc Very Happy
Návrat hore Goto down
frency
Pocestný duch
Pocestný duch
frency


Počet príspevkov : 77
Registration date : 05.10.2010

08x16 Remember the Titans  Empty
OdoslaťPredmet: Re: 08x16 Remember the Titans    08x16 Remember the Titans  Empty28.02.13 10:40

Prometeus nie je (aspoň v originále) Diovým synom. Ich príbuzenský vzťah by sa dal prinajlepšom označiť ako strýko (Prometeus) a synovec (Zeus). Prometeus bol totiž Titán, tak ako Diov otec.
Prometeus síce bol pôvodne prikovaný o skalu, no neskoršie prikovanie o bralo nahradil prsteň s kúsom kaukazkej skaly namiesto očka. Na pamiatku Prométeovej obety ľudia nosia prstene Very Happy .
Grécku mytológiu snáď pozná predsa každý, či sa mýlim?
Návrat hore Goto down
bohdy
Winchester
Winchester
bohdy


Počet príspevkov : 1570
Age : 38
Bydlisko : Vlčovice, ČR
Nálada : Viva slash!!!
Registration date : 18.09.2010

08x16 Remember the Titans  Empty
OdoslaťPredmet: Re: 08x16 Remember the Titans    08x16 Remember the Titans  Empty28.02.13 10:43

Musím říct, že jsem to čekala horší. Průměrná vycpávací epizoda, ale žádná katastrofa. Prométheus byl docela fešák, takže má body k dobru 08x16 Remember the Titans  312566 A konec mě příjemně navnadil na příští epizodu, kdy se už můžeme těšit na Case cheers Snad se to dějově konečně pohne. Mé hodnocení 6/10.
Návrat hore Goto down
Maky
Žltočočko
Žltočočko



Počet príspevkov : 854
Registration date : 14.09.2009

08x16 Remember the Titans  Empty
OdoslaťPredmet: Re: 08x16 Remember the Titans    08x16 Remember the Titans  Empty28.02.13 11:31


March fucking 20... tři týdny!!!!
Návrat hore Goto down
sisel
Žltočočko
Žltočočko
sisel


Počet príspevkov : 754
Age : 34
Bydlisko : Žilina
Nálada : skúškové obdobie :D
Registration date : 12.03.2008

08x16 Remember the Titans  Empty
OdoslaťPredmet: Re: 08x16 Remember the Titans    08x16 Remember the Titans  Empty28.02.13 16:06

frency napísal:
Prometeus nie je (aspoň v originále) Diovým synom. Ich príbuzenský vzťah by sa dal prinajlepšom označiť ako strýko (Prometeus) a synovec (Zeus). Prometeus bol totiž Titán, tak ako Diov otec.
Prometeus síce bol pôvodne prikovaný o skalu, no neskoršie prikovanie o bralo nahradil prsteň s kúsom kaukazkej skaly namiesto očka. Na pamiatku Prométeovej obety ľudia nosia prstene Very Happy .
Grécku mytológiu snáď pozná predsa každý, či sa mýlim?
tichoooo, nemal som na mysli podrobné vedomosti Very Happy
Návrat hore Goto down
frency
Pocestný duch
Pocestný duch
frency


Počet príspevkov : 77
Registration date : 05.10.2010

08x16 Remember the Titans  Empty
OdoslaťPredmet: Re: 08x16 Remember the Titans    08x16 Remember the Titans  Empty01.03.13 6:47

sisel - Mladší ročník, že? Very Happy No, to my starší, ktorí sme mali Kevina s Michaelom namiesto večerníčkov ... 703


Návrat hore Goto down
sisel
Žltočočko
Žltočočko
sisel


Počet príspevkov : 754
Age : 34
Bydlisko : Žilina
Nálada : skúškové obdobie :D
Registration date : 12.03.2008

08x16 Remember the Titans  Empty
OdoslaťPredmet: Re: 08x16 Remember the Titans    08x16 Remember the Titans  Empty01.03.13 9:49

ja som ten ročník čo namiesto večerníčka pozeral na tých dvoch, akurát že to bolo moje útle detstvo, nemám také detailné spomienky Very Happy
Návrat hore Goto down
Chevy666
Pocestný duch
Pocestný duch
Chevy666


Počet príspevkov : 87
Age : 34
Registration date : 15.10.2012

08x16 Remember the Titans  Empty
OdoslaťPredmet: Re: 08x16 Remember the Titans    08x16 Remember the Titans  Empty02.03.13 20:07

Tak mne sa táto epizóda hodne páčila. Začiatok solídny, ale začínam mať vážne obavy o Sammyho. Zombie sme tu ešte nemali, o to zaujímavejšie bolo rozuzlenie s gréckymi bohmi. Malý Oliver bol zlatučký. A celkovo som bola spokojná. Keď sa Sam snažil presvedčiť tú ženskú aby pomohla Prometheovi, tie Deanove pohľady nemali chybu:D Very Happy opäť raz nám scenáristi dopriali aj humorný moment. A asi začínam byť citlivka lebo pri Deanovej motlitbe mi na konci skoro ukápla slza. 08x16 Remember the Titans  661261248
Návrat hore Goto down
Padme
Crossroads demon
Crossroads demon
Padme


Počet príspevkov : 500
Bydlisko : Ďolíček
Nálada : wookijská
Registration date : 14.11.2011

08x16 Remember the Titans  Empty
OdoslaťPredmet: Re: 08x16 Remember the Titans    08x16 Remember the Titans  Empty02.03.13 21:50

až na závěrečný Deanův proslov jsem se dost nudila, i když Zeus byl frajer. Celkově byl ten díl slabý.
Návrat hore Goto down
http://www.cswu.cz
janča
Winchester
Winchester
janča


Počet príspevkov : 1216
Age : 34
Bydlisko : Vysočina
Nálada : docela fajn
Registration date : 29.07.2009

08x16 Remember the Titans  Empty
OdoslaťPredmet: Re: 08x16 Remember the Titans    08x16 Remember the Titans  Empty05.03.13 19:56

Sam bratra tím svým ujišťováním, že je v pohodě, neoblafnul. A Dean z toho má teď těžkou hlavu – jeho závěrečná modlitba ke Castielovi (malá připomínka, že na něho nezapomněli).
A to jako vážně, hoši? Přivést do úkrytu cizí, nezasvěcené lidi? (I když to bylo v dobrém úmyslu). Ještě tak dvakrát a můžou se s pěkným bydlením rozloučit. Nějak pozapomněli koho nejvíc zajímá obsah bunkru. Démoni a hlavně ti výše postavení mají dlouhé prsty a dobré schopnosti, jak z člověka dostat co potřebují. Už jen ta démonka z 12. epizody – i když její paralyzovaná hlava je určitě dobře ukrytá. Ale kdyby se k ní dostal třeba Crowley, našel by způsob, jak získat z její hlavy souřadnice toho místa. A pak by stačilo jen si na bratry počkat přede dveřmi. Nehledě na to, že samotná Impala je jako „démosvod“. No nic, snad se s tím bratři poperou, pokud ten okamžik nastane. 08x16 Remember the Titans  335560
Návrat hore Goto down
Sponsored content





08x16 Remember the Titans  Empty
OdoslaťPredmet: Re: 08x16 Remember the Titans    08x16 Remember the Titans  Empty

Návrat hore Goto down
 
08x16 Remember the Titans
Návrat hore 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» 08x16 Remember the Titans

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
 :: Seriál :: Epizódy :: Ôsma séria-
Prejdi na: