Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
DomovDomov  HľadaťHľadať  Latest imagesLatest images  RegistráciaRegistrácia  StránkaStránka  Prihlásenie  

 

 Spin-off Supernatural:Tribes.

Goto down 
+5
Padme
bohdy
Danny.T
DexTeR_X5
frency
9 posters
AutorSpráva
frency
Pocestný duch
Pocestný duch
frency


Počet príspevkov : 77
Registration date : 05.10.2010

Spin-off Supernatural:Tribes. Empty
OdoslaťPredmet: Spin-off Supernatural:Tribes.   Spin-off Supernatural:Tribes. Empty30.01.14 10:14

The spin-off is titled Supernatural: Tribes. The show will deal with monsters and hunters clashing in Chicago. The CW has officially ordered a pilot to be filmed, which is being written and conceived by Andrew Dabb (who has written for Supernatural since season 4, most recently the mid-season premiere, “Road Trip”) and the pilot will be directed by SPN co-showrunner and frequent director Robert Singer. So at the very least, the spin-off is being kept in the family.
Návrat hore Goto down
DexTeR_X5
Pocestný duch
Pocestný duch
DexTeR_X5


Počet príspevkov : 54
Age : 28
Registration date : 10.02.2014

Spin-off Supernatural:Tribes. Empty
OdoslaťPredmet: Všetko, čo som nazbieral o pripravovanom Spin-Offe   Spin-off Supernatural:Tribes. Empty09.03.14 13:09

Televíziou CW, bol úplne potvrdený nový spin-off seriál Supernatural, a to s názvom: Supernatural: Bloodlines.

Tento zbrusu nový seriál CW sa na rozdiel od pôvodného seriálu bude odohrávať iba na jednom mieste - v Chicagu, a bude sa sústrediť tak ako aj na lovcov, a ich rodiny, tak aj na príšery, a ich rodiny žijúce práve v Chicagu.

Oficiálne bolo vyhlásené, že 20. časť deviatej série Supernatural, bude zároveň aj pilotným dielom tohto už spomínaného nového seriálu, ktorý bude chodiť súbežne s 9./10. sériou SPN. Čiže, sa v tejto 20. časti objaví veľa nových postáv, ktoré budeme môcť neskôr vidieť v SPN: Bloodlines.

Sam a Dean, sa v tomto novom seriáli stanice CW budú objavovať iba zriedka, keď do Chicaga ""náhodou zablúdia"".

Aj keď sa môžeme tešiť na veľa, veľa nových postáv v Spin-offe by sa mali objaviť aj niektoré postavy vystupujúce v SPN ako aj v minulosti tak aj teraz, hovorí sa by to mali byť niektoré z týchto:

1. Don a Maggie Stark (Manželia, čarodeji)
2. Jody Mills ( šerifka malého mestečka v Dakote, kamarátka Bobbyho Singra)
3. Ed Zeddmore a Harry Spangler ( nadšenci, amatéri, a "lovci duchov, známi ako Ghostfacers)
4. Becky Rosen (fanúšička knižnej série Supernatural, platonicky zamilovaná do Sama)
5. Adam Milligan (nevlastný brat Sama a Deana, nachádzajúci sa v klietke s Luciferom a Michelom, ako jeho schránka)
6. Meg (démonka, pôvodne na Azazelovej strane, potom sa obetovala pre Castiela)
7. Garth Fitzgerald IV (lovec, a najnovšie vlkolak)
8. Benny Lafitte (upír z očistca, Deanov kamarát)
9. Crowley (pôvodne križovatkový démon, dnes kráľ pekla)
10. Eliot Ness (lovec zo 40tych rokov, s Deanom dostali dvoch bohov)
11. Aaron Bass a Golem (žid Aeron, a zdedený golem, spojení zo strážcami slova)
12. Charlie Bradbury (hackerka, milovníčka LARP)
13. Balthazar - nakoniec to najlepšie (anjel, údajne zabitý Castielom na konci 6. série)

Ako povedala stanica CW, v tomto novo pripravovanom seriály, budú aj mŕtvi opäť živí!

Prvá epizóda pripravovaného Spin-Offu bude mať premiéru 29. Apríla, a bude zárovaň aj dvadsiatou epizódou seriálu Supernatural.

Ďalej, ako ste si mohli všimnúť, stanica CW sa rozhodla zmeniť názov seriálu zo Supernatural: TRIBES na Supernatural: BLOODLINES.

Netreba sa ešte dopredu tešiť, pretože stanica CW, zatiaľ ešte bohužiaľ neschválila celú sériu, pripravovaného spin-offu.

Hl. Postavy:


Freddie Costa

Tridsaťročný svetom unavený policajt, ktorý ma slabosť pre Ennisa, keďže sa poznal s jeho otcom.
Zaujímavosť: Freddy má tajomstvo.

Spin-off Supernatural:Tribes. Stazeny-soubor-4fff3b423573fad5ddeff1e69530b69c


Julian Durant - Vlkodlak

Julian je veľmi pohľadný, silný a arogantný brat Violet, pričom mu je tiež okolo 20 rokov. Jedná sa o Ennisovho úhlavného nepriateľa.

Spin-off Supernatural:Tribes. File


Violet Durant - Vlkodlak

Violet je vlkolak, tiež jeden z členov mocnej zámožnej rodiny Durantov. Vďaka zápletke, ktorá sa môže zdať ako z Rómea a Júlie, sa táto dvadsiatka zamiluje do rodinného soka Dávida, ale ich láska je samozrejme zakázaná.

(Melissu sme už videli v epizóde S07E12 Time After Time, kde hrala životnú lásku boha Kronosa. Dej sa odohrával v roku 1944.)

Spin-off Supernatural:Tribes. File


Margo Hayden - Menič

Margo je sestrou Dávida, popisovaná ako profesionálka, rozhodná, ambiciózna a so silnou vôľou. Margo sa stane z punkrockerky v osobu ktorá sa zapredala. a stane sa novou hlavou rodiny po nedávnej tragédii. Margo má tiež okolo 20.

Spin-off Supernatural:Tribes. File


David Hayden - Menič

Dávid je menič, ktorý zároveň pochádza z jednej z vládnucich rodín monštier v Chicagu. Nejakú dobu, sa snaží žiť ako človek, ale nešťastie ho doženie k pôvodnému spôsobu života. Dávidovi je niečo málo cez 20 rokov.

Spin-off Supernatural:Tribes. File


Ennis Roth - Človek

Ennis bude de facto hlavnou postavou nového seriálu, a je popisovaný ako sympatický, odhodlaný muž so silnou vôľou a silným zmyslom pre spravedlnosť. Jedná sa o syna policajta, ktorý vyrástol v chudobe. Práve sa pripravuje nastúpiť na policajnú akadémiu, keď je niekto z jeho blízkych zabitý - podľa všetkého nejakým monštrom. Tak sa stretáva so Deanom, a Samom, a dozvedá sa tak otrasnú pravdu o 5 rodinách monštier, ktoré obývajú Chicago, (vrátane, ale nie len rodín vlkolakov, a meničov). A tak sa zrodí nový lovec.

Spin-off Supernatural:Tribes. File


Herecké obsadenie:

Ennise Roth - Lucien Laviscount
Freddie Costa - Stephen Martines
Margo Hayden - Danielle Sarve
David Hayden - Nathaniel Buzolic
Violet Duran - Melissa Roxburgh
Julian Durant - Sean Faris

Aký máte názor, na tento novo pripravovaný seriál stanice CW, a ktorého z SPN postáv, by ste tu najviac privítali?

Ak máte ešte nejaké informácie, prosím napíšte ich sem a podeľte sa s ostatnými, toto je zatiaľ všetko, čo som dokázal nazhromaždiť.


Naposledy upravil mummy dňa 09.03.14 21:00, celkom upravené 2 krát.
Návrat hore Goto down
Danny.T
Pocestný duch
Pocestný duch
Danny.T


Počet príspevkov : 86
Age : 33
Bydlisko : Praha
Nálada : Winchesterovská!<3
Registration date : 31.05.2012

Spin-off Supernatural:Tribes. Empty
OdoslaťPredmet: Re: Spin-off Supernatural:Tribes.   Spin-off Supernatural:Tribes. Empty10.03.14 10:35

Mně by taky hodně zajímalo, jaký máte názor na tenhle "výtvor". Já osobně mám vlasy zježený hrůzou a když se někde objeví zmínka, ta se mi pomalinku otevírá kudla v kapse. Neříkám, že to bude špatný seriál, ale proč Supernatural?! Spin-off Supernatural:Tribes. 555452  Supernatural jsou prostě Sam a Dean Spin-off Supernatural:Tribes. 430869  (no dobře, ještě Castiel), Chevrolet Impala Spin-off Supernatural:Tribes. 430869 , křižování Winchesterů Spin-off Supernatural:Tribes. 430869  skrz státy, zase Sam a Dean Spin-off Supernatural:Tribes. 430869 , Spin-off Supernatural:Tribes. 335560 ... Spin-off Supernatural:Tribes. 430869

DexTer_X5 napísal:
Ako povedala stanica CW, v tomto novo pripravovanom seriály, budú aj mŕtvi opäť živí!

No potěš! Takže oživí všechny, kteří v seriálu doteď umřeli a fiknou jim nový příběh...

DexTer_X5 napísal:
Aj keď sa môžeme tešiť na veľa, veľa nových postáv v Spin-offe by sa mali objaviť aj niektoré postavy vystupujúce v SPN ako aj v minulosti tak aj teraz, hovorí sa by to mali byť niektoré z týchto:...

Adam, Meg, Benny, Crowley, Charlie, Balthazar,... jako vážně?! Shocked  Spin-off Supernatural:Tribes. 141995
Návrat hore Goto down
bohdy
Winchester
Winchester
bohdy


Počet príspevkov : 1570
Age : 38
Bydlisko : Vlčovice, ČR
Nálada : Viva slash!!!
Registration date : 18.09.2010

Spin-off Supernatural:Tribes. Empty
OdoslaťPredmet: Re: Spin-off Supernatural:Tribes.   Spin-off Supernatural:Tribes. Empty10.03.14 18:41

Také se na tento seriál dívám hodně skepticky. Dle mého názoru chce cw vytřískat maximum z odkazu spn, ale tohle mi příjde jako další seriál pro náctileté, kterých už je i tak dost. Zase hezcí herci, kterým je kolem 20 a už i ta zápletka mi příjde dost tuctová.
Návrat hore Goto down
DexTeR_X5
Pocestný duch
Pocestný duch
DexTeR_X5


Počet príspevkov : 54
Age : 28
Registration date : 10.02.2014

Spin-off Supernatural:Tribes. Empty
OdoslaťPredmet: Re: Spin-off Supernatural:Tribes.   Spin-off Supernatural:Tribes. Empty10.03.14 19:37

Bude to síce taká Supernatural romance, ale pre mňa za mňa nech je, ja osobne sa zastávam názoru, že čím viac Supernatural, tým lepšie.

Na Spin-Offe, by sa nemal podieľať nikto so štábu Supernatural, a to znamená, že kvalitu SPN by to nemalo ovplyvniť, pretože aj SPN aj Spin-Off budú mať rozdielnych režisérov, scénaristov.... a jediné čo bude spoločné, bude, že kde-tam sa objaví niekto z jedného seriálu v tom druhom.

Niektorí hovoria, že ak príde na rad Spin-Off, pôvodný seriál by mal zaniknúť.
O konci SPN taktiež pochybujem, pretože práve včera som čítal jeden anj článok od CW, kde sa písalo, že SPN ako seriál je pre CW veľmi dôležitý, keďže jeho sledovanosť sa drží na veľmi vysokej úrovni, a ako CW tak aj tvorcovia SPN sa vyjadrili, že ak sa táto sledovanosť rapídne nezníži, seriál bude pokračovať dovtedy, ako je to možné, ba dokonca už teraz sa rozmýšľa nad 11. sériou.

Ohľadom tej kvality, ako som spomínal budú na tom pracovať viac-menej rozdielny ľudia, takže kvalita ani jedného by sa zhoršiť nemala. Celý Spin-Off je založení na dvoch veciach:

a) aby diváci videli život aj z druhého uhla pohľadu, a nie len z lovcovského
b) V pripravovanom Spin-Offe by malo byť menej násilia a viac emócii, takže tak ako už som spomínal, bude to taká Supernatural romance. Very Happy:D

Hlavný dôvod pre vytvorenie Spin-Offu je to, že veľa fanúšíkov resp. fanúšičok, sa sťažuje že v SPN je málo citov, emócii...(hlavne tých pozitívnych) takže preto bol vytvorený aby ľudí zo SPN prilákalo na SPN: Bloodlines a z SPN: Bloodlines na SPN. Very Happy

Denny, zaujímavý názor, ale ja nesúhlasím, neviem prečo ale pre mňa SPN nikdy nebolo o Winchestrovcoch. Nikdy som si veľmi neobľúbil postavu Sama ani Deana. Už od začiatku som mal vždy nejakú vedľajšiu postavu na ktorú som sa vždy tešil, medzi ne patria: Ghostfacers, Ruby, Castiel, Lucifer, Crowley (hlavne on), potom Benny, Charlie, Bobby, Gabriel, Balhazar.... Takže pre mňa je tento nový seriál veľké plus, že tu Deana a Sama uvidím len zriedka. Very Happy
Návrat hore Goto down
Padme
Crossroads demon
Crossroads demon
Padme


Počet príspevkov : 500
Bydlisko : Ďolíček
Nálada : wookijská
Registration date : 14.11.2011

Spin-off Supernatural:Tribes. Empty
OdoslaťPredmet: Re: Spin-off Supernatural:Tribes.   Spin-off Supernatural:Tribes. Empty11.03.14 0:41

Možná je třeba taky poznamenat, jak bylo někde napsáno, že CW tomu seriálu ještě nedala zelenou. Vše se rozhodne až po odvysílání "pilotu" v rámci SPN, takže to, co se naplánovalo, taky nemusí začít, nebo může, ale taky se to nemusí uchytit. Kvalitních seriálů je hafo, doba, kdy začínalo SPN a byl to jeden z mála dobrých seriálů jsou nenávratně v tahu.

Sama za sebe říkám, že si myslím, že tento seriál nebude mít dlouhého trvání.
Návrat hore Goto down
http://www.cswu.cz
Danny.T
Pocestný duch
Pocestný duch
Danny.T


Počet príspevkov : 86
Age : 33
Bydlisko : Praha
Nálada : Winchesterovská!<3
Registration date : 31.05.2012

Spin-off Supernatural:Tribes. Empty
OdoslaťPredmet: Re: Spin-off Supernatural:Tribes.   Spin-off Supernatural:Tribes. Empty11.03.14 11:14

bohdy napísal:
Dle mého názoru chce cw vytřískat maximum z odkazu spn, ale tohle mi příjde jako další seriál pro náctileté, kterých už je i tak dost. Zase hezcí herci, kterým je kolem 20 a už i ta zápletka mi příjde dost tuctová.

Přesně, tohle mi vadí, že z kvalitního seriálu (já už to ani neberu jako seriál, ale spíš jako "životní styl" - já vím, jsem magor lol! ) okopírují motiv a stvoří nějakou rychlokvašku.

DexTeR_X5 napísal:
Bude to síce taká Supernatural romance, ale pre mňa za mňa nech je, ja osobne sa zastávam názoru, že čím viac Supernatural, tým lepšie.
Supernaturalu ano, dokud tomu bude odpovídat kvalita, ale Spin-Off už pro mně představuje jen slabou kopii.
DexTer_X5 napísal:
a) aby diváci videli život aj z druhého uhla pohľadu, a nie len z lovcovského
b) V pripravovanom Spin-Offe by malo byť menej násilia a viac emócii, takže tak ako už som spomínal, bude to taká Supernatural romance. Very Happy

Hlavný dôvod pre vytvorenie Spin-Offu je to, že veľa fanúšíkov resp. fanúšičok, sa sťažuje že v SPN je málo citov, emócii...

a) Myslím, že to by bohatě stačilo hodit to do nějaké epky a pak máme tu přece FF. Spin-off Supernatural:Tribes. 284389 
b) Víc emocí? SPN je  přece plný emocí. Když budem chtít fantasy romantický slaďárny, můžem koukat na věci typu Twilight... Nevím, jak ostatní, ale já v sobě mívám po některých dílech SPN tolik emocí, že ani nemůžu usnout. lol!

DexTer_X5 napísal:
Denny, zaujímavý názor, ale ja nesúhlasím, neviem prečo ale pre mňa SPN nikdy nebolo o Winchestrovcoch. Nikdy som si veľmi neobľúbil postavu Sama ani Deana. Už od začiatku som mal vždy nejakú vedľajšiu postavu na ktorú som sa vždy tešil, medzi ne patria: Ghostfacers, Ruby, Castiel, Lucifer, Crowley (hlavne on), potom Benny, Charlie, Bobby, Gabriel, Balhazar.... Takže pre mňa je tento nový seriál veľké plus, že tu Deana a Sama uvidím len zriedka.

Aha, tak k tomuhle nemám slov, ale už alespoň chápu, proč jsi spokojen se Spin-Off.
Návrat hore Goto down
Zizi
Winchester
Winchester
Zizi


Počet príspevkov : 4217
Age : 36
Bydlisko : Havaj
Nálada : Everyday is another opportunity to shine :)
Registration date : 05.04.2008

Spin-off Supernatural:Tribes. Empty
OdoslaťPredmet: Re: Spin-off Supernatural:Tribes.   Spin-off Supernatural:Tribes. Empty12.03.14 19:00

Supernatural bol ale VŽDY hlavne o Samovi a Deanovi. Od začiatku to bol seriál o dvoch bratoch, ktorí lovia príšery. Predovšetkým prvé série boli masakre a horory v seriálovom podaní  601 Časom sa začali rýpať vo vzťahoch a dosť to zčajovelo :)Ale v posledných sériach sa opäť vrátili aspoň trošku aj k takým tým čisto loveckým epizódam  Spin-off Supernatural:Tribes. 430869 

Osobne si myslím, že cieľom CW je naozaj len ťažiť zo slávy Supernaturalu  Spin-off Supernatural:Tribes. 71174 bohužiaľ väčšinou to dopadá zle, pretože tvorcovia rozbehnú priveľa projektov a napokon sa nemajú čas venovať ani jednému naplno a vznikajú len akési zlátané príbehy bez nadväznosti a hlavne strata potenciálnych príbehov a postáv Rolling Eyes 
Taktiež si myslím, že napchať spin-off samými sladkými tváričkami nestačí. A vytvoriť Supernatural romance je predstava, pri ktorej si idem radšej zobrať vedro  Spin-off Supernatural:Tribes. 1319 

Možno len prirýchlo odsudzujem - možno sa mi to po s09e20 aj zapáči (ktovie), ale teraz akosi ani neplánujem to pozerať  Spin-off Supernatural:Tribes. 472440604 

Long live the Winchesters  Spin-off Supernatural:Tribes. 727400405 (a Castiel, a Crowley) Spin-off Supernatural:Tribes. 975638 
Návrat hore Goto down
astík
Crossroads demon
Crossroads demon
astík


Počet príspevkov : 491
Bydlisko : Praha
Nálada : with spn awesome
Registration date : 19.01.2012

Spin-off Supernatural:Tribes. Empty
OdoslaťPredmet: Spin-off Supernatural: Tribes   Spin-off Supernatural:Tribes. Empty14.04.14 12:25

Zizi: souhlas Wink  když se podíváš třeba na TVD, tak ty na 100% SPN solidně vykrádaj Spin-off Supernatural:Tribes. 449740 no, taky jsem zvědavá, na ten jejich slavnej spin-off... Spin-off Supernatural:Tribes. 999804 
Návrat hore Goto down
Nemix
Winchester
Winchester
Nemix


Počet príspevkov : 1137
Age : 39
Bydlisko : Praha
Nálada : ...s TFW jde všechno líp...
Registration date : 04.02.2010

Spin-off Supernatural:Tribes. Empty
OdoslaťPredmet: Re: Spin-off Supernatural:Tribes.   Spin-off Supernatural:Tribes. Empty14.04.14 12:47

Tak jsem teď s hrůzou zjistila, že jsem se k tomuto projektu ještě nevyjádřila. Takže přidám se do řad fanoušků, kteří ani z nutnosti (možná povinnosti) koukat nebudou.
Možná už stárnu a jsem s klasickým SPN moc propojená. Koukat na mládež, která se pokouší lovit -ne-e nic pro mne.

Takže ať si slavný spin-off strčí někam. Je mi jasné, že tvůrci spoléhají na silnou fanouškovskou základnu SPN, ale někdy moc škodí.

Ale i tak je mi jasné, že si to své fanoušky najde, tak ať si to užijí  Razz 
Návrat hore Goto down
Sarinka
Diabolský admin
Diabolský admin
Sarinka


Počet príspevkov : 7654
Age : 36
Bydlisko : Cardiff, UK
Nálada : Sherlocked
Registration date : 29.11.2007

Spin-off Supernatural:Tribes. Empty
OdoslaťPredmet: Re: Spin-off Supernatural:Tribes.   Spin-off Supernatural:Tribes. Empty08.05.14 22:00

Vsetci svati vypoculi nase prosby a spin-off sa nekona, CW ma este trocha rozumu.  lol! Trikrat hura a do dna  601 

kód:
https://twitter.com/LauInLA/statuses/464481426575212544
Návrat hore Goto down
http://sarinka.tumblr.com/
astík
Crossroads demon
Crossroads demon
astík


Počet príspevkov : 491
Bydlisko : Praha
Nálada : with spn awesome
Registration date : 19.01.2012

Spin-off Supernatural:Tribes. Empty
OdoslaťPredmet: Spin-off Supernatural: Tribes   Spin-off Supernatural:Tribes. Empty09.05.14 11:17

Jo, taky jsem to četla a ani se nedivím - ztráta času. Ať tu energii a peníze raději vloží do SPN Spin-off Supernatural:Tribes. 260605   Very Happy
Návrat hore Goto down
astík
Crossroads demon
Crossroads demon
astík


Počet príspevkov : 491
Bydlisko : Praha
Nálada : with spn awesome
Registration date : 19.01.2012

Spin-off Supernatural:Tribes. Empty
OdoslaťPredmet: Spin-off Supernatural: Tribes   Spin-off Supernatural:Tribes. Empty07.11.14 9:15

Tak ten spin-off prostě bude. Prý se o něj znova pokusí. Spin-off Supernatural:Tribes. 2441965372
Návrat hore Goto down
Danny.T
Pocestný duch
Pocestný duch
Danny.T


Počet príspevkov : 86
Age : 33
Bydlisko : Praha
Nálada : Winchesterovská!<3
Registration date : 31.05.2012

Spin-off Supernatural:Tribes. Empty
OdoslaťPredmet: Re: Spin-off Supernatural:Tribes.   Spin-off Supernatural:Tribes. Empty12.11.14 15:09

To je, doufám, nějaký blbý vtip. Shocked  Dodnes je pro mě 09x20 snad nejhorší epizodou ze všech 200 Spin-off Supernatural:Tribes. 430869 , kterou se znechucením automaticky přeskakuju. Spin-off Supernatural:Tribes. 2441965372 A Spin-off byl noční můra...
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Spin-off Supernatural:Tribes. Empty
OdoslaťPredmet: Re: Spin-off Supernatural:Tribes.   Spin-off Supernatural:Tribes. Empty

Návrat hore Goto down
 
Spin-off Supernatural:Tribes.
Návrat hore 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Supernatural na CW
» 04x02 Are You There, God? It's Me, Dean Winchester
» ABC Supernatural
» 02x01 In My Time Of Dying
» Ako ste sa k Supernaturalu dostali?

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
 :: Seriál :: Novinky-
Prejdi na: