Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
DomovDomov  HľadaťHľadať  Latest imagesLatest images  RegistráciaRegistrácia  StránkaStránka  Prihlásenie  

 

 Boh

Goto down 
AutorSpráva
DexTeR_X5
Pocestný duch
Pocestný duch
DexTeR_X5


Počet príspevkov : 54
Age : 28
Registration date : 10.02.2014

Boh Empty
OdoslaťPredmet: Boh   Boh Empty18.02.14 14:12

Položili ste si niekedy otázku: Tak ako je to vlastne s tým Bohom? Ja som si ju položil a a chcel by som Vám na ňu odpovedať.

Podľa viacerých z vás ešte v seriáli neobjavil. Ja si však myslím pravý opak, a mám na to aj viacero dôkazov:

Podľa mňa bol boh v seriáli stvárnený hercom Carverom Edlundom, známeho v seriáli pod menom Chuck Shurley. Pozri sa na všetky vodítka, ktoré sme si mohli všimnúť:

1. V 4. sérii, v 18. časti povedal Chuck Samovi: " Well, there's only one explanation. Obviously I'm a god... I'm definitely a god. A cruel, cruel, capricious god." Myslel to ako "joke" alebo to myslel vážne? Každý si vtedy myslel, že to je vtip, ale dnes to už nie je tak očividné.

2. V 5. sérii, v prvej časti hovorí Chuck, že môže môže cítiť prítomnosť anjelov, v jeho dome, avšak toto nie je moc proroka.

3. Čo ak Chuck, nepíše príbehy Winchestrovcov, ale ich ako boh tvorí, a to čo napíše sa stane? Veď v konfrontácii so Samom a Deanom o tom, ako môže vedieť všetko o ich životoch sám odpovedá, že je Boh.

4. Ďalej sa Dean a Sam v nebi dozvedajú od anjela menom Joshua, že boh je na zemi.

5. Najväčším vodítkom, je určite finále 5 série, kde sa stalo hneď niekoľko nápoved, k tejto teórii:
A. Keď Dean volá Chuckovi, ten odpovie slovným spojením "Misstress Magda". Krátko nato si môžeme všimnúť ženu v bikinách v novinách, a pri tom je napísané "Miss Magda" To môže byť odkaz na Máriu Magdalénu, a teda fyzickú inkarnáciu Boha.
B. Na konci je Chuck oblečený v bielom, a po prečítaní konca poslednej knihy, náhle zmizne. Ako je to môžné?
Boh ChuckDisappearing
C. Po skončení tejto časti bola medzi fanúšikmi veľká debata o tom, či je Chuck naozaj boh, alebo nie.
Spisovateľ a producent Sera Gamble v diskusii Boha odmietol potvrdiť alebo vyvrátiť, a odpovedal jednoducho:
"Don't ask me to squish the God debate! How many TV shows can say their fans are talking about THAT stuff?"

6. V ôsmej sérii 7. časti si všimneme tento rozhovor:
Sam: Jak, to, že Kevin je prorok, keď Chuck je prorok?
Castiel: Nie som si istý, čo sa stalo Chuckovi, ale musí byť mrtvý.

Ibaže by nebol mŕtvy, ale nebol by to prorok... To by to vysvetlilo...nie?

Niektorí by ste mohli namietať, a dôvod uviesť napríklad ten že amulet ktorý má na sebe Dean sa má rozsvietiť v prítomnosti boha, ale v prítomnosti Chucka sa nerozvieti, to by znamenalo, že nemôže byť boh. Ale Joshua povedal Samovi a Deanovi že, či s čarovným amuletom, alebo bez, nebudú schopný nájsť boha.

7- Taktiež na Rob Benedict Panel v Taliansku roku 2011, Rob potvrdil, že Chuck je v skutočnosti boh.Vysvetľuje že ostatný členovia, rovnako ako Eric Kripke sa ho spýtali, aké je to hrať boha.

Tak čo hovoríte, aký zastávate názor. Tvorcovia túto tému nechali otvorenú takže sa v budúcnosti kedykoľvek môže stať, že Chucka znovu uvidíme, ale ako Boha, nie Proroka.
Návrat hore Goto down
 
Boh
Návrat hore 
Strana 1 z 1

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
 :: Seriál :: Supernatural-
Prejdi na: