Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
DomovDomov  HľadaťHľadať  Latest imagesLatest images  RegistráciaRegistrácia  StránkaStránka  Prihlásenie  

 

 Návrhy a pripomienky na stránku

Goto down 
+38
Terrik
Hiro666
Nemix
Fay
Marion0889
str8tking
kaja666
wiktoriano
Janka
lentilka
janicag
Weronička
Ellen
cleo
lenkka
Faith
calla
Anwiel
Zizi
dzajnisko
tomgellar
Ettie
janka410
LenkaX22
Madlen
Kristine
sisel
Soniq
Chrystelle
bookika
SkreechTina
Silvia
Kaja
SNlois
Sarinka
Samabel
dion-fortune
Willo
42 posters
Choď na stránku : 1, 2, 3 ... 11, 12, 13  Next
AutorSpráva
Willo
Diabolský admin
Diabolský admin
Willo


Počet príspevkov : 14
Age : 34
Bydlisko : Bratislava
Nálada : supernaturalovska
Registration date : 21.10.2007

Návrhy a pripomienky na stránku Empty
OdoslaťPredmet: Návrhy a pripomienky na stránku   Návrhy a pripomienky na stránku Empty30.11.07 20:47

Máte nejaký nápad, ako stránku vylepšiť? Niečo vám chýba? Alebo sa len chcete vyjadriť k jej obsahu, príp. autorom. Wink Toto miesto je na to určené. Pokiaľ tiež chcete niečím vypomôcť, alebo sa podeliť s vašimi výtvormi, dajte o sebe vedieť práve tu. Ocením každý príspevok v tejto téme, ďakujem.


Naposledy upravil dňa 08.12.07 21:22, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore Goto down
http://www.supernatural.cinemaview.sk
dion-fortune
Winchester
Winchester
dion-fortune


Počet príspevkov : 12342
Age : 33
Bydlisko : saphire ocean :)
Nálada : k-popovská :D
Registration date : 01.12.2007

Návrhy a pripomienky na stránku Empty
OdoslaťPredmet: Re: Návrhy a pripomienky na stránku   Návrhy a pripomienky na stránku Empty01.12.07 2:37

ako som uz spominala v knihe mne sa na strankach paci ked tam daju casomieru, ktora odpocitava kolko casu ostava do dalsej epizody, ale mne sa stranka uz velmi paci a je totale perfektna takze....to je len tak na okraj. Tiez mi napadlo, ze ked uz mas tam tu hudbu z sn tak by bolo zaujimave mat aj texty pesniciek. ak by sa niekto velmi nudil tak by mohol popracovat na tom a to by si uz potom na stranke mal asi fakt vsetko co mozes mat s tematikou supernaturalu. Very Happy no a co sa mojho prispievania tyka, tak co nevidiet bude dalsie fanfiction
Návrat hore Goto down
Willo
Diabolský admin
Diabolský admin
Willo


Počet príspevkov : 14
Age : 34
Bydlisko : Bratislava
Nálada : supernaturalovska
Registration date : 21.10.2007

Návrhy a pripomienky na stránku Empty
OdoslaťPredmet: Re: Návrhy a pripomienky na stránku   Návrhy a pripomienky na stránku Empty08.12.07 21:19

To s tou časomierou určite zvážim. Už raz sme ju na stránke mali, myslím, že to bolo pred vysielaním 02x01 a potom som to už nejako nepovažoval za potrebné. Tiež neviem, kam ju umiestniť. :| Tie texty nie sú zlý nápad, no zdá sa mi to zbytočné, keďže si môže každý daný text nájsť cez google. Prípadne by sa to potom dalo riešiť tak, že by pri danej pesničke bol odkaz na stránku, kde sa nachádza jej lyric. Wink Na ďalšiu poviedku sa teším a ďakujem, že prispievaš. Návrhy a pripomienky na stránku 430869
Návrat hore Goto down
http://www.supernatural.cinemaview.sk
Samabel
Pekelný moderátor
Pekelný moderátor
Samabel


Počet príspevkov : 10070
Age : 34
Bydlisko : Praha
Nálada : Travel and explore!!!
Registration date : 01.12.2007

Návrhy a pripomienky na stránku Empty
OdoslaťPredmet: Re: Návrhy a pripomienky na stránku   Návrhy a pripomienky na stránku Empty08.12.07 21:31

Jinak...jak to máš s písničkama, které byly použité do dílů z třetí řady... teď jsem se chtěla kouknout, na jejich soupisku, ale na stránkách to nemáš. ....... nespěchám na to, já jen jestli to někdy bude doplněný nebo jsou teď na řadě zajímavější věci???
Návrat hore Goto down
dion-fortune
Winchester
Winchester
dion-fortune


Počet príspevkov : 12342
Age : 33
Bydlisko : saphire ocean :)
Nálada : k-popovská :D
Registration date : 01.12.2007

Návrhy a pripomienky na stránku Empty
OdoslaťPredmet: Re: Návrhy a pripomienky na stránku   Návrhy a pripomienky na stránku Empty10.12.07 4:46

hm nad tymi vyrokmi som rozmyslala aj ja. no snad daco stihnem dat dokopy nez sa mi rozputa peklo v januari aarr skola. no uvidime a ja rada prispievam takze nemas zaco- je to moje potesenie vidiet svoju pracu na nete Very Happy.
Návrat hore Goto down
Sarinka
Diabolský admin
Diabolský admin
Sarinka


Počet príspevkov : 7654
Age : 36
Bydlisko : Cardiff, UK
Nálada : Sherlocked
Registration date : 29.11.2007

Návrhy a pripomienky na stránku Empty
OdoslaťPredmet: Re: Návrhy a pripomienky na stránku   Návrhy a pripomienky na stránku Empty18.01.08 18:26

Samabel: Keďže sa brat k tomu nemá, odpoviem za neho.. Wink..neviem teraz, či myslíš pesničky na sťahovanie alebo zoznam pesničiek, pretože ten je zatiaľ doplnený do 03x07..pesničky na stiahnutie sú trocha v sklze, pretože je dosť problém v poslednej dobe ich nájsť..no uvažovali sme aj o tom, že tie jednotlivé série dáme do spoločného zipu sem na stiahnutie, pretože sa brat trocha bojí, že by za toľko songov mohol mať prúser, keď zvážime možnosť, že bude aj štvrtá séria, to už bude kvantum pesničiek... Cool Wink
Návrat hore Goto down
http://sarinka.tumblr.com/
SNlois
Winchester
Winchester
SNlois


Počet príspevkov : 3035
Age : 32
Bydlisko : Jablonec nad Nisou
Nálada : po každe epizodě na Bohnice a tady na foru na prášky na uklidnění...:D
Registration date : 11.12.2007

Návrhy a pripomienky na stránku Empty
OdoslaťPredmet: Re: Návrhy a pripomienky na stránku   Návrhy a pripomienky na stránku Empty18.01.08 21:57

Sarinka: ano to budou kvanta i když teda on mr. Kripke v poslední době nemá ve zvyku dávat nějaké songy teda myslím že v posledních tak 3 epizodách song nebyl scratch scratch a btw: to doplnění písniček je dobrý nápad vím že je to těžké, ale vy jste super a nějak to doufám uděláte....mě se totiž strašně líbí když tam jako asi jediná stránka máte ty písičky na stáhnutí Návrhy a pripomienky na stránku 214863 Návrhy a pripomienky na stránku 214863 Návrhy a pripomienky na stránku 214863
Návrat hore Goto down
Sarinka
Diabolský admin
Diabolský admin
Sarinka


Počet príspevkov : 7654
Age : 36
Bydlisko : Cardiff, UK
Nálada : Sherlocked
Registration date : 29.11.2007

Návrhy a pripomienky na stránku Empty
OdoslaťPredmet: Re: Návrhy a pripomienky na stránku   Návrhy a pripomienky na stránku Empty19.01.08 0:49

Tiež som si všimla, že je to v poslednej dobe nejako ochudobnené o songy..čo je škoda, pretože v druhej sérii boli parádne a dosť veľa som si obľúbila, no teraz jedine tak AC/DC - hell bells...tie pesničky doplníme, ale vážne začíname uvažovať, či ich nehodíme sem na fórum, aby neboli také okaté...človek teraz nikdy nevie... Suspect
Návrat hore Goto down
http://sarinka.tumblr.com/
Kaja
Winchester
Winchester
Kaja


Počet príspevkov : 1232
Registration date : 07.01.2008

Návrhy a pripomienky na stránku Empty
OdoslaťPredmet: Re: Návrhy a pripomienky na stránku   Návrhy a pripomienky na stránku Empty19.01.08 5:35

Musím povedať že naozaj,tieto pesničky su bomba,mne sa to strašne páči na tejto stránke,týmto ste ma veľmi potešili už od začiatku ked som prvý krát klikla na stránku.Presne ako jediná stránka to máte, ste svetoví Návrhy a pripomienky na stránku 312566
To sa mi hned od začiatku rátalo,ked som to videla,som si vravela že naozaj táto stránka je Fakt dobrá.Ešte k tomu som chcela ,že časť s Bloody Mary, - -- ) mi vyhodí len bielu stranu.A 01x22 Devil's Trap druhá pieseň je zlý odkaz alebo neviem niejake chybne hlásenie mi to nahodí.
Inak je to perfektné. Wink
Návrat hore Goto down
Samabel
Pekelný moderátor
Pekelný moderátor
Samabel


Počet príspevkov : 10070
Age : 34
Bydlisko : Praha
Nálada : Travel and explore!!!
Registration date : 01.12.2007

Návrhy a pripomienky na stránku Empty
OdoslaťPredmet: Re: Návrhy a pripomienky na stránku   Návrhy a pripomienky na stránku Empty19.01.08 15:04

no já právě myslela ty na stahování....... protože právě mn taky dělá problém najít je někde na netu a vy jste v tom celkem zdatní, tak by bylo super, kdyby zase nějaký přibyly Wink lol! ... protože je až neskutečný, kolik písniček použitých v SN se mi líbí Shocked Cool
a těch CD AC/DC, co mám doma lol! a nejen tohle lol!
Návrat hore Goto down
Sarinka
Diabolský admin
Diabolský admin
Sarinka


Počet príspevkov : 7654
Age : 36
Bydlisko : Cardiff, UK
Nálada : Sherlocked
Registration date : 29.11.2007

Návrhy a pripomienky na stránku Empty
OdoslaťPredmet: Re: Návrhy a pripomienky na stránku   Návrhy a pripomienky na stránku Empty19.01.08 15:35

Pokúsime sa s tým niečo spraviť, zatiaľ môžeme hodiť odkazy sem a v multimédii vytvoriť na to sekciu, chcete nejakú konkrétnu pesničku alebo hlavne tie, ktoré chýbajú v tretej sérii?
Kaja: Veľká vďaka za upozornenie, idem to opraviť.. Wink Návrhy a pripomienky na stránku 214863

Ďakujeme Silvi, ale druhú sériu nám už poslala Kristine a vraj pracuje aj na tretej.. Návrhy a pripomienky na stránku 214863 My sme ti hlavne vďační za tie skvelé a obsiahle obsahy.. Návrhy a pripomienky na stránku 430869 Návrhy a pripomienky na stránku 469569


Naposledy upravil Samabel dňa 19.02.08 21:42, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore Goto down
http://sarinka.tumblr.com/
Kaja
Winchester
Winchester
Kaja


Počet príspevkov : 1232
Registration date : 07.01.2008

Návrhy a pripomienky na stránku Empty
OdoslaťPredmet: Re: Návrhy a pripomienky na stránku   Návrhy a pripomienky na stránku Empty04.03.08 13:46

Ešte musím upozorniť na niektore veci čo som našla

takže k pesničkám:

Barnstorm (Joe Walsh) - Turn to Stone - 01x22 Devil's Trap

Neviem ale je tam niečo chybne nedá sa to stiahnuť

02x10 Hunted

Muse - Supermassive Black Hole -

Presne to iste,tiež to iste zobrazuje Wink
Návrat hore Goto down
Sarinka
Diabolský admin
Diabolský admin
Sarinka


Počet príspevkov : 7654
Age : 36
Bydlisko : Cardiff, UK
Nálada : Sherlocked
Registration date : 29.11.2007

Návrhy a pripomienky na stránku Empty
OdoslaťPredmet: Re: Návrhy a pripomienky na stránku   Návrhy a pripomienky na stránku Empty04.03.08 14:26

Ach tie nešťastné pesničky, mrknem sa na ne, vďaka Kaja.. Wink
Návrat hore Goto down
http://sarinka.tumblr.com/
Sarinka
Diabolský admin
Diabolský admin
Sarinka


Počet príspevkov : 7654
Age : 36
Bydlisko : Cardiff, UK
Nálada : Sherlocked
Registration date : 29.11.2007

Návrhy a pripomienky na stránku Empty
OdoslaťPredmet: Re: Návrhy a pripomienky na stránku   Návrhy a pripomienky na stránku Empty04.03.08 18:33

Tak ľudia, upravujem trocha menu na stránke a zakladám tzv. "flash news", teda novinky, ktoré budú vystihnuté 3-4 vetami..novinky sa budú postupne prehadzovať, poradí mi niekto, čo tam má všetko dať, zatiaľ ta mám len tú 4 sériu..viete ešte o niečom??
Návrat hore Goto down
http://sarinka.tumblr.com/
Silvia
Winchester
Winchester
Silvia


Počet príspevkov : 1268
Bydlisko : Bardejov
Nálada : FINALLY!!! Adié žltočočko,vitaj Winchester!
Registration date : 30.11.2007

Návrhy a pripomienky na stránku Empty
OdoslaťPredmet: Re: Návrhy a pripomienky na stránku   Návrhy a pripomienky na stránku Empty04.03.08 18:45

neviem napadlo ma čo tak tie ako sa to volajú "stretnutia" ako bol comics con,myslím,že teraz koncom marca sa jeden blíži. Návrhy a pripomienky na stránku 733500
Návrat hore Goto down
Sarinka
Diabolský admin
Diabolský admin
Sarinka


Počet príspevkov : 7654
Age : 36
Bydlisko : Cardiff, UK
Nálada : Sherlocked
Registration date : 29.11.2007

Návrhy a pripomienky na stránku Empty
OdoslaťPredmet: Re: Návrhy a pripomienky na stránku   Návrhy a pripomienky na stránku Empty04.03.08 18:47

Hej? A nevieš, ako sa volá? Počuj, Silvii, ty si dávala aj tie nominácie sem na fórum, však? Nevieš mi tak v skratke povedať, kde a za čo je SN nominovaný, som lenivá to hľadať.. 603
Návrat hore Goto down
http://sarinka.tumblr.com/
Kaja
Winchester
Winchester
Kaja


Počet príspevkov : 1232
Registration date : 07.01.2008

Návrhy a pripomienky na stránku Empty
OdoslaťPredmet: Re: Návrhy a pripomienky na stránku   Návrhy a pripomienky na stránku Empty04.03.08 20:41

Nie je zač s veľkou radosťou.Inak som si až dnes všimla ale je to super to
nove čo si pridala do audio a neviem prečo až teraz som si to všimla,teda
pre mňa je to nove a super cheers .Sice som si to ešte nevypočula ale chystám sa a teším sa. Návrhy a pripomienky na stránku 430869
Návrat hore Goto down
Silvia
Winchester
Winchester
Silvia


Počet príspevkov : 1268
Bydlisko : Bardejov
Nálada : FINALLY!!! Adié žltočočko,vitaj Winchester!
Registration date : 30.11.2007

Návrhy a pripomienky na stránku Empty
OdoslaťPredmet: Re: Návrhy a pripomienky na stránku   Návrhy a pripomienky na stránku Empty04.03.08 21:55

tá prvá je oničom tam vyhral lost :504: Návrhy a pripomienky na stránku 43228
ale na druhú stále môžeme dúfať The 34th Saturn Award Nominations nominoval Supernatural na Best Network Television Series.
kód:
http://www.saturnawards.org/nominations.html
Výsledky budú známe 24.júna v Universal City,California.

Eyecon bude 4-6 apríla v Orlande na Floride
Asylum 2008 bude 9-11 Maja, 2008 v Birmingham, UK,
Creation Con - 29-30 March 2008 v L.A,-6-8 juna 2008 v Dallase a tiež 14-16 novembra 2008 v Chicagu.,
Návrat hore Goto down
Sarinka
Diabolský admin
Diabolský admin
Sarinka


Počet príspevkov : 7654
Age : 36
Bydlisko : Cardiff, UK
Nálada : Sherlocked
Registration date : 29.11.2007

Návrhy a pripomienky na stránku Empty
OdoslaťPredmet: Re: Návrhy a pripomienky na stránku   Návrhy a pripomienky na stránku Empty04.03.08 22:30

Sakra, Lost... Návrhy a pripomienky na stránku 202744 Nevadí, ešte máme to druhé, to musí SN dať. Návrhy a pripomienky na stránku 284389 Vďaka Silvi za tie ostatné cony, našla som zatiaľ len ten jeden, takže super, vidno, že v tom máš prehľad.. Wink
Návrat hore Goto down
http://sarinka.tumblr.com/
SkreechTina
Winchester
Winchester
SkreechTina


Počet príspevkov : 2962
Age : 36
Bydlisko : Bratislava-Dúbravka
Nálada : dovolenková
Registration date : 27.01.2008

Návrhy a pripomienky na stránku Empty
OdoslaťPredmet: Re: Návrhy a pripomienky na stránku   Návrhy a pripomienky na stránku Empty18.03.08 16:28

603 Teraz mi tak napadlo ohladom tych nominacii, co keby sa na stranku hodili nominacie z nasho fora na kazdy mesiac, potom by to aj pritiahlo mozno aj par fanusikov na toto forum..... 603 Tak, ale to bol len taky navrh XD
Návrat hore Goto down
Sarinka
Diabolský admin
Diabolský admin
Sarinka


Počet príspevkov : 7654
Age : 36
Bydlisko : Cardiff, UK
Nálada : Sherlocked
Registration date : 29.11.2007

Návrhy a pripomienky na stránku Empty
OdoslaťPredmet: Re: Návrhy a pripomienky na stránku   Návrhy a pripomienky na stránku Empty18.03.08 17:58

Ako nominácie, myslíš užívateľov mesiaca??
Návrat hore Goto down
http://sarinka.tumblr.com/
SkreechTina
Winchester
Winchester
SkreechTina


Počet príspevkov : 2962
Age : 36
Bydlisko : Bratislava-Dúbravka
Nálada : dovolenková
Registration date : 27.01.2008

Návrhy a pripomienky na stránku Empty
OdoslaťPredmet: Re: Návrhy a pripomienky na stránku   Návrhy a pripomienky na stránku Empty19.03.08 0:24

Take nieco, ak tam je nieco ako NAJukecanejsi uzivatel, NAJaktivnejsi, NAJ.....len par takychto funny nominacii.
Návrat hore Goto down
Sarinka
Diabolský admin
Diabolský admin
Sarinka


Počet príspevkov : 7654
Age : 36
Bydlisko : Cardiff, UK
Nálada : Sherlocked
Registration date : 29.11.2007

Návrhy a pripomienky na stránku Empty
OdoslaťPredmet: Re: Návrhy a pripomienky na stránku   Návrhy a pripomienky na stránku Empty19.03.08 14:50

neviem, kam by som to dala... Návrhy a pripomienky na stránku 999804 a myslím, že viac sa to hodí sem, i keď máš pravdu, chcelo by to vymyslieť niečo na prilákanie" nových ľudí.. Cool
Návrat hore Goto down
http://sarinka.tumblr.com/
bookika
Winchester
Winchester
bookika


Počet príspevkov : 1748
Age : 31
Bydlisko : Košice
Registration date : 05.12.2007

Návrhy a pripomienky na stránku Empty
OdoslaťPredmet: Re: Návrhy a pripomienky na stránku   Návrhy a pripomienky na stránku Empty26.03.08 19:06

Janni: a to do galerky vkladas iba oficialne photos? lebo napriklad na stranke darkangelfan.com sa nachadzaju screencaps aj z druhej serie a tam je jensena viac ako vela 702 702

kód:
http://www.darkangelfan.com/images/
Návrat hore Goto down
https://www.youtube.com/chicazd
Chrystelle
Pekelný moderátor
Pekelný moderátor
Chrystelle


Počet príspevkov : 10688
Age : 47
Bydlisko : Morava
Nálada : Skvělá!
Registration date : 01.12.2007

Návrhy a pripomienky na stránku Empty
OdoslaťPredmet: Re: Návrhy a pripomienky na stránku   Návrhy a pripomienky na stránku Empty26.03.08 20:25

Jo jo, já vím, že screencaps je na všech stránách hromada. A to ke všem seriálům. Ale ty bohužel do galerie nemůžou. Asi nejlépe by ti na to odpověděla Sarinka. Wink
Prostě ty kdybys dělala screencaps třeba pro svoji stránku a dalo ti to práce jako hrom a pak jsi viděla, že ty tvoje screencaps někdo bez dovolení hodil i do své galerie, asi by se ti to taky nelíbilo. Takže než aby z toho měla později Sarinka nějaké problémy, raději do galerie za každou cenu všechno nedávám. Stejně tak je to i s tagy. Bohužel např. z Dark Angel je většina snadno dostupných fotek nějak označkovaná. Návrhy a pripomienky na stránku 487389 Návrhy a pripomienky na stránku 487389 Návrhy a pripomienky na stránku 487389 Takže jsem byla vytočená jak něco, že jich bude málo. Ale po pár hodinách hledání na netu, se mi podařilo najít většinu fotek bez tagu. Návrhy a pripomienky na stránku 87642 Návrhy a pripomienky na stránku 87642 Takže přece jen do galerie půjde víc, než jsem původně předpokládala. Návrhy a pripomienky na stránku 258431 Ono to zabere fakt hrozně moc času, než člověk bez těch tagů něco najde, k některým těm seriálům. Návrhy a pripomienky na stránku 202744 Proto mi to u Jensena tak dlouho trvá. Zrovna jeho si totiž značkuje každý. Návrhy a pripomienky na stránku 43228 U Jareda takový velký problém nebyl. Návrhy a pripomienky na stránku 177401 Návrhy a pripomienky na stránku 312566
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Návrhy a pripomienky na stránku Empty
OdoslaťPredmet: Re: Návrhy a pripomienky na stránku   Návrhy a pripomienky na stránku Empty

Návrat hore Goto down
 
Návrhy a pripomienky na stránku
Návrat hore 
Strana 1 z 13Choď na stránku : 1, 2, 3 ... 11, 12, 13  Next
 Similar topics
-

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
 :: Web a fórum :: Stránka-
Prejdi na: