Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
DomovDomov  HľadaťHľadať  Latest imagesLatest images  RegistráciaRegistrácia  StránkaStránka  Prihlásenie  

 

 09x14 Captives

Goto down 
4 posters
AutorSpráva
DexTeR_X5
Pocestný duch
Pocestný duch
DexTeR_X5


Počet príspevkov : 54
Age : 28
Registration date : 10.02.2014

09x14 Captives  Empty
OdoslaťPredmet: 09x14 Captives    09x14 Captives  Empty27.02.14 13:10

Takže, čo na to povedať...Jednoducho, ďalšia skvelá epizóda....Po tom čakaní, aj bolo na čase! Neviem prečo, ale vždy sa mi páčili epizódy s dvoma dejovými líniami, je to také záživnejšie.

V bunkri straší? No to sa na to pozrime, a nie to je vlastne Kevin. Bolo dobré ho znova vidieť, dúfam, že sa tam ešte niekedy ukáže. Aspoň pekne uzavreli príbeh Pani Tranovej, a vieme kde celý ten čas bola. Aj keď nezávideniuhodná situácia: Rok byť zavretý v boxe 3x3 metre, v tme s okovami, a stará sa o teba brit čo rád hovorí sám o sebe, a démonský teeneger.

Aj keď, podľa mňa by veľmi dobré bolo, aj keby ten duch bol nakoniec mŕtvy strážca slova, a pomáhal by bratom s riešením prípadov. Lebo vidieť tam takého Gildarta Jacksona to by bolo fakt skvelé.(Ak si spomínate objavil sa v časti S09E04 na začiatku)

Keby som si mal predstaviť Jareda a Jensena niekde na stanovačke, bolo by to asi takto. Podotýkam, aj s tým kávovarom!
Ďalej ma len trochu prekvapilo, že prečo tú Candy, jednoducho neprivolali? Ale to je drobnosť.

Sam: "Nezdá sa ti, že je tu nejaký chlad?"
Dean: "Áno. Asi preto že je zima."

Asi najzábavnejšia časť celej epizódy. To ma fakt pobavilo.

Práve keď som Bartolomejovi začal prichádzať na chuť, a myslel som si, že Cass si Bartíkom budú vychádzať, tak on ho Cassík prepichne ako na ražniči. Ale na jeho obranu...urobil to v sebaobrane. A to že sa nám z Castiela pomaly zase stáva commander ma veľmi potešilo, jeho som si vždy vedel predstaviť v takejto úlohe...Veď vy ešte uvidíte..podľa mňa sa z neho stane po obnove neba nový Boh, ale tentokrát už právoplatne zvolený lístočkami v volebnej miestnosti.

A konečne tým dvom už niekto povedal, že majú prestať s touto "šaškárnou", ale ako vydieť odutý Sam sa iba zoberie a urazene dupoce naspäť do svojej izby, aj keď pravdu povediac, urazený by tu mal byť skôr Dean, veď on by nebol zachránený.
Návrat hore Goto down
luciakanky
Pocestný duch
Pocestný duch
luciakanky


Počet príspevkov : 67
Age : 35
Bydlisko : Badín
Nálada : bazinga
Registration date : 25.09.2010

09x14 Captives  Empty
OdoslaťPredmet: Re: 09x14 Captives    09x14 Captives  Empty27.02.14 20:48

DexTeR_X5 napísal:

A konečne tým dvom už niekto povedal, že majú prestať s touto "šaškárnou", ale ako vydieť odutý Sam sa iba zoberie a urazene dupoce naspäť do svojej izby, aj keď pravdu povediac, urazený by tu mal byť skôr Dean, veď on by nebol zachránený.

dáko som rátala s tým, že kevin im prehovorí do duše Very Happy sam sa správa horšie ako ohrdnutá ženská Very Happy

epizóda po tom nekonečnom čakaní bola zaujímavá, napínava, trochu zábavná, trochu smutná. jediné čo sa mi nepáčilo boli obleky, hlavne ten samov mi prišiel taký starecký Very Happy
Návrat hore Goto down
http://www.hudbovica.blog.sk/
DexTeR_X5
Pocestný duch
Pocestný duch
DexTeR_X5


Počet príspevkov : 54
Age : 28
Registration date : 10.02.2014

09x14 Captives  Empty
OdoslaťPredmet: Re: 09x14 Captives    09x14 Captives  Empty27.02.14 22:00

citácia :
dáko som rátala s tým, že kevin im prehovorí do duše sam sa správa horšie ako ohrdnutá ženská

Len škoda, že to nepomohlo, síce Dean sa už chytal, ale Sam...ten bude odutý ešte tak 2 časti minimálne.
Návrat hore Goto down
luciakanky
Pocestný duch
Pocestný duch
luciakanky


Počet príspevkov : 67
Age : 35
Bydlisko : Badín
Nálada : bazinga
Registration date : 25.09.2010

09x14 Captives  Empty
OdoslaťPredmet: Re: 09x14 Captives    09x14 Captives  Empty28.02.14 8:30

Mozno sam bude oduty do konca serie. Na jej konci sam povie, ze konci a nechce s deanom a ich rodinnym boznisom moc mat a odide prec. A v 10.serii sama unesie daka nova super obluda a cela seria bude o zachrane sama:)
Návrat hore Goto down
http://www.hudbovica.blog.sk/
DexTeR_X5
Pocestný duch
Pocestný duch
DexTeR_X5


Počet príspevkov : 54
Age : 28
Registration date : 10.02.2014

09x14 Captives  Empty
OdoslaťPredmet: Re: 09x14 Captives    09x14 Captives  Empty28.02.14 10:33

Je to zaujímavý nápad, ale to neurobia lebo ako by to vyzeralo, že by v desiatej sérii chýbala hlavná postava, ak by sa aj niečo také stalo, tak potom Sam bude zachránený v prvej časti ďalšej sezóny, a tú obludu budú naháňať spolu.
Návrat hore Goto down
Chevy666
Pocestný duch
Pocestný duch
Chevy666


Počet príspevkov : 87
Age : 34
Registration date : 15.10.2012

09x14 Captives  Empty
OdoslaťPredmet: Re: 09x14 Captives    09x14 Captives  Empty28.02.14 11:23

Epka bola fajn, dôstojná rozlúčka s Kevinom aj jeho mamou, ale trochu dúfam že už sa nevrátia. Démon ako skladový zabijak ma moc nebavil, ale za to Castiel si polepšil. Čakala som že Kevin sa bude snažiť prehovoriť im do duše, jasné chceme aby to bolo zase Winchesters v dobrom aj zlom, ale úprimne som celkom rada že neprišlo klišé týchto momentov - jasné sme bratia, objatie - som ale zvedavá ako dlho bude Sam trucovať.
Návrat hore Goto down
luciakanky
Pocestný duch
Pocestný duch
luciakanky


Počet príspevkov : 67
Age : 35
Bydlisko : Badín
Nálada : bazinga
Registration date : 25.09.2010

09x14 Captives  Empty
OdoslaťPredmet: Re: 09x14 Captives    09x14 Captives  Empty28.02.14 11:29

Mozu ukazpvat ako sama mucia,ako sa sam snazi ujst a ako bojuje sám so sebou ci zavolat deanovi a poziadat ho o pomoc.sa bude musiet nieco stat aby sa sam uvedomil a toto je jedna z moznosti.predtym mali bobbyho,ktory im dohovoril ked sa spravali ako blbci teraz su na to sami a tak samove spravanie aj vyzera:D
Návrat hore Goto down
http://www.hudbovica.blog.sk/
Padme
Crossroads demon
Crossroads demon
Padme


Počet príspevkov : 500
Bydlisko : Ďolíček
Nálada : wookijská
Registration date : 14.11.2011

09x14 Captives  Empty
OdoslaťPredmet: Re: 09x14 Captives    09x14 Captives  Empty02.03.14 20:27

Překvapilo mě, jak moc fungovala Castielova linka - i bez Winchestrů. Dokonce se mi na to i lépe koukalo, než na tu honičku za tím hipter-démonem. Možná bych do budoucna prohlásila - více Castiela bez přítomnosti bratrů Smile  lol! 

Nebyl to nijak dechberoucí díl a jsem ráda, že bratři jsou zatím pořád v "nebratrském" módu. Předtím to vždycky dali hrozně rychle do kupy, teď nás konečně napínají.
Návrat hore Goto down
http://www.cswu.cz
DexTeR_X5
Pocestný duch
Pocestný duch
DexTeR_X5


Počet príspevkov : 54
Age : 28
Registration date : 10.02.2014

09x14 Captives  Empty
OdoslaťPredmet: Re: 09x14 Captives    09x14 Captives  Empty02.03.14 20:58

citácia :
Možná bych do budoucna prohlásila - více Castiela bez přítomnosti bratrů

Nemôžem nič iné ako súhlasiť!
Návrat hore Goto down
Sponsored content





09x14 Captives  Empty
OdoslaťPredmet: Re: 09x14 Captives    09x14 Captives  Empty

Návrat hore Goto down
 
09x14 Captives
Návrat hore 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» 09x14 Captives

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
 :: Seriál :: Epizódy :: Deviata séria-
Prejdi na: