Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
DomovDomov  HľadaťHľadať  Latest imagesLatest images  RegistráciaRegistrácia  StránkaStránka  Prihlásenie  

 

 Pekelný sex

Goto down 
AutorSpráva
DexTeR_X5
Pocestný duch
Pocestný duch
DexTeR_X5


Počet príspevkov : 54
Age : 28
Registration date : 10.02.2014

Pekelný sex Empty
OdoslaťPredmet: Pekelný sex   Pekelný sex Empty27.02.14 13:14

Ahojte. Takže dnes som po týždni (konečne), dopísal novú poviedku. Aby sme sa pochopili, nie je to tak celkom poviedka, ale jedna celá epizóda Supernatural. A teda je to voľné pokračovanie časti 09x13 The Purge, takže vlastne 14. diel deviatej série podľa mňa. Samozrejme je to trochu skrátené, ale dúfam, že ma za to neupálite na hranici. Smile

V tejto "epizóde" som to pre jej veľkú dĺžku, nepreháňal s detailami, ale aj tak dúfam, že sa bude páčiť. Poviedka úzko súvisí s reálnym dejom, ako emocionálne tak aj po fyzickej stránke. Vychádzal som zo skutočných legiend, aj keď som samozrejme veľa faktov zmenil. Ako som už predtým uviedol, opisy prostredia, som opisoval len minimálne, tak aby si človek dokázal predstaviť miestnosť, o to viac som sa sústredil hlavne na dialógy medzi postavami.

Za gramatické a štylistické chyby sa vopred ospravedlňujem.

Hl. postavy: Sam, Dean.
Vedľajšie postavy: Castiel, Crowley.

Dej - Bezprostredne nadväzuje na S09E13 The Purge.


Pekelný sex...


V hlavnej miestnosti sídla strážcov slova sa nečakane v noci zažne svetlo. Nie len tak samo od seba, zapálil ho Dean. Odkedy sa dozvedel pravdu o tom, že Sam by ho v situácii, ako bol on sám nezachránil, nemôže poriadne spávať. Akonáhle zavrie oči, zjaví sa mu obraz Sama, ako neustále opakuje tieto osudové vety. V tejto útulnej miestnosti sa cíti pohodlne. Berie si notebook, a odhŕňa z veľkého stola papiere, a mapy na ktorých sú vyznačené, aktivity anjelov a démonov zaznamenané po celej Amerike.

Hneď ako ho pokladá na stôl, a zapína ho, rozhodne sa ísť do kuchyne urobiť si kávu. Nato, že je len v bledomodrom župane, tu je celkom chladno, tak pridal drevo do krbu, a natiahnutím rúk ponad neho si ich trochu ohrial.  Po ceste do kuchyne, sa zadíval na dvere miestnosti s hlavným generátorom, a spomenul si na hon čarodejnice z krajiny Oz. Zamyslel sa, či bolo správne, že nechal Sama posadnúť. Pomyslel si: „Bože, keby som len nenechal toho parchanta posadnúť môjho malého Sammyho. Kevin by nemusel zomrieť, a mali by sme o pár problémov menej.“

Potom zatriasol hlavou, a povedal si sám pre seba, že to čo urobil bolo v tej chvíli to najsprávnejšie rozhodnutie, a takéto sebatrýznenie spomienkami je zbytočné riešiť, pretože už sa to nedá zmeniť. Zrazu mu v hlave blysol nápad, žeby ho Castiel mohol zobrať do doby kedy mal Sam robiť prvú skúšku, a zabrániť tomu, ale hneď na to si uvedomil, že by to bolo k ničomu, keďže vedel, že minulosť je ťažké zmeniť, a ešte ťažšie, zmeniť ju k lepšiemu.

Dorazil do kuchyne, a siaha po nádobe s kávou, ktorá je umiestnená vpravo na poličke presne nad sporákom. Ale ako ju otvorí, bez váhania vyriekne: „Úžasné! Keď som tu bol naposledy, bolo to poloplné.“ So znechutenou tvárou sa vracia cez chodbu do hlavnej miestnosti kde si sadne na drevenú stoličku, a prisúva sa bližšie k laptopu. Hneď prvé na čo sa pozrie sú hodiny: 02:29 a. m. „No do rána ešte ďaleko.“ Povedal si, pričom to myslel skôr ironicky. Vedel čo bude robiť, a taktiež vedel, že mu pri tom dlho určite nebude.

Hneď ako zapol internet, otvára si najnovšie správy, aby si pozrel čo je nové, o anjeloch. Ako tak listuje nezaujímavými správami, zrazu ho zaujme tento článok:

Yukon, Oklahoma - 3 ženy v priebehu dvoch týždňov zabité zvláštnym spôsobom!

Keď už je pomaly na konci článku, počuje šramotenie a tak inštinktívne siaha po noži, ktorý nosí všade so sebou. Planý poplach, spoza steny sa vynára Sam, celý rozospatý, pretierajúci si oči, s očividným ožiarením od sveta, ktoré jasno osvetľuje celú miestnosť. Po hlasitom zívnutí, sa pýta. „Prečo nespíš? Veď je noc.“

Dean: „Na spánok teraz nie je čas, našiel som nám prípad.“

Sam:Niečo s anjelmi alebo démonmi? Lebo na tých teraz naozaj nemám náladu. Poď  radšej spať zajtra to vyriešime.“ Hovorí a mávne rukou, smerom k izbe, odkiaľ práve prišiel.

Dean:  „No to určite, tam vonku umierajú ľudia, a ty chceš spať? Počúvaj… V Oklahome boli za posledné dva týždne zavraždené tri ženy, a teraz si sadni, oficiálna príčina smrti: Vykrvácanie cez vagínu! Ale ani u jednej nenašli ani kvapku krvi na zemi.“ Hovorí Dean, s vážnym pohľadom, a jemne kývne hlavou na Sama, čím mu naznačuje, aby povedal svoj názor. Sam po tomto ožije, ako keby bolo ráno, a on vyspaný do ružova, a zamyslí sa, až nakoniec povie: „ Takže čo? Nejaký upír-vagíno-vysávač? To je podľa mňa moc už aj na nás.“

Dean: „Neviem čo si mám o tom myslieť, ale tie ženy zachránime. Takže sa obleč, za pol hodinu vyrážame. A nezabudni si peniaze, kúpiš mi kávu a koláč!“

Akonáhle toto povedal, Sam prekrútil očami, otočil sa a išiel sa prezliecť a nachystať si potrebné veci. Zatiaľ ako Sam, odchádzal, Dean osmutnel, pretože už nemusel predstierať pred bratom, že sa na ten prípad teší. Skutočný dôvod bol, že chcel ísť preč odtiaľto lebo mu všetko pripomína Kevina, a taktiež chce prísť na iné myšlienky. Keď už asi 10 minút netrpezlivo sedel v Impale, a čakal na Sama, spríjemňoval si toho čakanie skladbou „You Shook Me All Night Long“ od skupiny AC/DC. ( https://www.youtube.com/watch?v=xuoXkMZvD5Q )

Napokon Sam nastúpil, a Dean v tom momente nahnevaným hlasom hovorí: „Čo ti tak dlho trvalo? Už tu mrznem snáď rok!“ A zatrasie sa zimou, s rukami založenými pod pazuchami.

Sam: „Kdeže sa stali tie vraždy?“ Pýta sa aby nemusel vysvetľovať čo mu tak dlho trvalo.

Dean: „Yuton, Oklahoma. Za 5 - 6 hodín by sme tam mali byť, ak pôjdeme po diaľnici.“

Po dlhej únavnej ceste, konečne dorazili do spomínaného mesta, a hneď vyrazili k najbližšiemu motelu. Už z diaľky bolo vidieť polo-rozpadnutú červeno-čiernu budovu, kde asi 20 metrov pred ňou svietil červený blikajúci nápis: „Sandy-motel“

Dean: „No moc toho piesku tu teda nevidím, pravdu povediac, žiadny.“

Sam: „Och, ako ja neznášam tieto rozpadnuté chatrče, stavím sa s tebou, že to tam bude smrdieť, v tom lepšom prípade ako na verejnom WC, a v tom horšom, ako pokazené vajíčka, ako minule.“

Dean: „Sťažujú sa len deti, a paničky. Si dieťa alebo panička?“ Hovorí Dean s úšklebom v tvári.

Sam: „Drž hubu, a parkuj! Skoro si narazil do tej tyče.“

Dean: „Ja, nikdy. Baby nepočúvaj ho, ja by som s tebou nikam nenarazil.“ Hovorí objímajúc volant.

Po zaregistrovaní na recepcii, a odložení vecí na izbe sa Dean rozhodne pre plnotučné raňajky.
Po príchode do najbližšej „Conner's Diner“ si Sam vyberá šalát a kávu, ale starší z bratov sa nevie rozhodnúť, až napokon hovorí: „Sammy, koláč alebo burger? Počkaj radšej nič nehovor, zobral to čert, dám si oboje. Takže jeden jablkový koláč, a jeden burger.“ Po vyčítavom Samovom pohľade sa Dean nechápavo obzrie a hovorí. „No čo, musím sa posilniť, máme pred sebou náročný prípad.“

Po dojedení, zaplatení, a nenápadnom vymenení čísiel medzi servírkou a Deanom, bratia odchádzajú na motel, aby sa prevliekli do oblekov, a mohli sa ísť pozrieť na mŕtvoly za miestnym koronerom.

Jazdu v Impale sprevádza iba zvuk motora, ale počas celej cesty ani jeden z Winchestrovcov, nevydal ani hlásku. „Toto nie je dobré.“ Pomyslel si Sam, keďže Dean v Impale skoro vždy niečo rozoberá. Obaja z bratov cítia, že sa blíži k hádke, a tak si už pomaly vytvárajú argumenty. Po tichej, a nie veľmi príjemnej ceste do motelu, konečne dorazia, zarachotia kľúče v zámku starých modrých dverí, tie zavŕzgajú, a už sa obaja bratia ocitajú vo vnútri.

Dean: „Takže, pôjdeme najprv za koronerom, alebo na policajnú stanicu?“

Sam: „Mne je to jedno, povedz ty.“ Hovorí Sam s trochu nervóznym hlasom.

Dean: „Čo vrčíš? Som povedal niečo zle?“ Hovorí Dean taktiež podráždene, a naschvál si odkašle.

Sam:Nie, radšej nám vyber vizitky, nechcel by som sa tam ukázať s preukazom biologo-technického vedca, ako minule na tom prípade sirény.“

Dean: „Fajn, takže Castle a Beckett alebo Holmes a Watson? „

Sam: „Vážne Dean? Naozaj? Holmes a Watson?“

Dean: No dobre, ja budem Castle a ty Beckett, platí?“ Načo Sam iba jednoducho prikývne.

Po tomto viac-menej vtipnom rozhovore sa obaja bratia prezliekajú do svojich lacných oblekov, pričom nezabudnú ani na kravatu, a polobotky. Keď je toto chystanie na konci, ešte pred odchodom, zamknú motelovú izbu a nasadajú do Impaly. Sam riadi.

Dean: „Na toto si nezvykaj!“

Sam: „Ešte koľko krát mi to budeš hovoriť? Neboj sa, tvojmu malému dievčatku sa nič nestane.“

Dean:No len to by si skúsil, vlastnoručne by som ťa zabil, samozrejme hneď po oprave Impaly.“

Pri tomto rozhovore, sa zrazu prepne skladba na „Heat Of The Moment“
( https://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=vpEwKz6YCEs#t=34 )

Dean: „Sam túto skladbu predsa miluješ nie? Theee heat of the moument!“

Sam:Musíš si z toho robiť srandu? Tú skladbu nenávidím, vieš čo to je počuť ju viac ako sto krát každé ráno?“

Dean: „Viem, veď aj ja som ju počul.“

Sam: „Ale ty si to nepamätáš, a to sa neráta." Hovorí, zatiaľ čo pravou rukou vypína rádio.

Dean: „Čo robíš? Mne sa náhodou páčila, theee heat of the moument!“......

Po  príchode do márnice, ich asistent okamžite dovedie do miestnosti kde práve miestny patológ pitvá nejakého chudáka zraneného autom. Hneď ako ich koroner zbadá, zbystrie, všetko odkladá, a dáva si dole rukavice.

Koroner: „Už som vás čakal páni…?“

Dean: „Castle a Beckett.“ Teší nás.

Sam: „Zdravím.“

Po pozdrave a podaní ruky, bratia vyťahujú preukazy, avšak patológ ich zastaví nesúhlasným prikývnutím, a úsmevom.

Koroner: „To nie je nutné, kto by sa v dnešnej dobe vydával za FBI.“ Táto veta je sprevádzaná smiechom, zatiaľ čo Sam s Deanom sa na seba pozrú, a vydajú zo seba iba: „Samozrejme!“ Spolu s umelo vyvolaným úsmevom. Dean sa pomaly rozhliada po miestnosti: Biela, sterilizovaná a posiata rôznymi nástrojmi, z ktorých asi sedemdesiatim percentám, nevie na čo sa používajú, zatiaľ čo Sam sa rozpráva s koronerom, Dean im vstúpi do reči.

Dean: "Takže, čo tu teda máme."

Sam: "Tri ženy, jedna 20, druhá 26, a tretia 27 rokov, neboli vydaté, žiadne deti, , žiadne vonkajšie zranenia, okrem škrabancov, ktoré sú tu podľa patológa spôsobené vášnivým sexom. Príčina smrti rovnaká u všetkých, masívne vykrvácanie cez pohlavný orgán, ale u žiadnej z obetí sa nenašla ani kvapka krvi, všetky boli zabité v posteli, krátko po pohlavnom styku."

Dean: "To je všetko?"

Koroner: "Nie. Ešte toto. Všetky tri mali vyryté nejakým ostrým predmetom na členku tento znak. Ale čo je zvláštne, podľa rán je zrejmé že to bolo vyryté nechtom.
[attachment=0]incubus-lover--thaddeus--zoom2.jpg[/attachment]

„Zaujímavé.“ Povedal Sam pričom si pomyslel, že aspoň majú stopu podľa ktorej môžu hľadať.

Dean: "Ak je to všetko pane, tak my už pojdeme, a veľmi vám ďakujeme, Beckett?"

Koroner: "Ako keby sa nič nestalo, potom ma prosím informujte o procese vyšetrovania."

Sam: "Najbližšie ako bude možné, tak sa vám ozveme, pre istotu ostante v kontakte." Hovorí a podáva patológovi vizitku. Ten ju s úsmevom príjma, a strká si ju do vačku s úsmevom na tvári.

Koroner: „Tuto Ester vás odprevadí. Dovidenia“

Dean a Sam: „Dovi!“

Po nasadnutí do Impaly, a miernom uvažovaní, prehovorí Sam: „Čo si o tom myslíš? Takéto niečo sme tu ešte nemali.“ Hovorí pričom sa zatvári prekvapene.

Dean: „Nemám poňatia, Upír čo si užije s obeťou, a potom ju pri 69 vysaje, ešte k tomu so zmyslom pre umenie?“ Hovorí pobavene, a tak že skoro nevie zadržať smiech.

Sam: „Ale, nerob si z toho srandu, toto je vážne Dean, ľudia umierajú. Na policajnú stanicu ani nemusíme ísť, povedia nám to isté. Takže, navrhujem aby sme sa vrátili do motela, a budeme vyhľadávať.“

Dean: „Výborný nápad, ale po ceste sa zastavíme na pumpe pre koláč, nejako mi vyhladlo. No čo pozeráš, koláču nie je nikdy dosť.“

Sam: „Ako myslíš, tvoj žalúdok. Aj keď sme pred necelými dvoma hodinami raňajkovali.“ Hovorí Sam, a zatrasie hlavou na znak, že je mu to jedno, aj keď vie, že Dean veľa je iba ak je nervózny alebo smutný, ale nechce to ďalej rozoberať, a tak zapne rádio kde práve hraje: „Are You Ready“ od AC/DC.
( https://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=S7VPSDsQxWA#t=98 )

Počas tejto ďalšej viac-menej tichej jazdy smerom do motelu, sa nečakane na zadnom sedadle zjaví známa tvár pre oboch Winchestrovcov.

"Zdravím chlapci." Zaznie z jeho úst, pričom Dean okamžite pre zľaknutie stráca kontrolu nad vozidlom a stáča ho na okraj cesty, kde zastavuje. Obaja bratia sa otočili smerom dozadu, kde im s úsmevom na tvári jemne zakýva Crowley.

"Čo je?!" zaznie z úst oboch bratov zároveň nahnevane.

Crowley: "Pokoj, pokoj. Urobil som vám snáď niekedy niečo, že sa musíte  ku mne takto správať?"

"Čo je?!" Opakujú s ešte viac dôrazným tónom Sam a Dean.

Crowley: "Len som prišiel oznámiť, že zachvíľu už budeme mať prvú čepeľ. To je všetko."

Dean: "Hádam, že ja keď budem mať prvú čepeľ, nie ty."

Crowley:  "Dobre, dobre. Ty ju budeš mať." Hovorí kráľ pekiel pokojným hlasom zatiaľ čo Sam len pretáča hlavu od jedného k druhému, a čaká kedy sa dostane k slovu.

Sam: "Hej počkať, aká čepeľ? Povie mi niekto konečne o čo sa to vôbec jedná?"

Crowley: "No vidím, že si tu máte čo povedať, takže ja padám." Zatiaľ čo naši bratia stihnú zaregistrovať túto vetu, červeno-oký démon mizne a zadné sedadlo zostáva okrem plastového obalu od koláča úplne prázdne.

Dean: "Pozri sa. Ten hajzel mi tu nechal toto svinstvo!" Hovorí starší z bratov ukazujúc na žltlý prášok rozsypaný na zemi pod miestom kde sedel Crowley.

Sam: "Haló, niečo som sa pýtal. Mohol by mi to vysvetliť?" Riekne rozčúlene s mierne zamračeným obočím Sam.

Dean: Sammy pozri. Pamätáš, tam pri Garthovi, ako som ti vravel o tom Kainovom znamení? To ktoré mám na ruke?" Hovorí, a vyhŕňa si rukáv, aby ho mohol Samovi znovu ukázať.

Sam: Áno, na to si spomínal, ale ďalej sme sa už o tom nebavili, keďže sme riešili, tú no, tú Werewolves Family. Takže, čo je tá čepeľ, a na čo slúži?

Dean: "Je to jediná zbraň, ktorá dokáže zabiť Abbadon, ale Kain ju schoval na dno oceána, tak sa Crowley ponúkol, že ju nájde. Keďže ja by som ju hľadal, no povedzme si na rovinu, asi trošku obtiažnejšie." Hovorí s jemným úsmevom, ale vážnym pohľadom, tak aby odľahčil situáciu.

"Ak to chápem správne, oprav ma ak sa mýlim, ty si jediný, kto dokáže Abbadon zabiť?" Hovorí Sam, načo mu Dean iba jednoducho odpovedá: "Áno."

Po tejto odpovedi sa motor naštartuje, rádio sa zapne, a cesta do motela pokračuje bez slova, sprevádzaná iba slovami piesne: ( https://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=yb8PYtonCKM#t=55 )

I can't forgive..............................................................Nemôžem odpustiť
Can't forget................................................................Nemôžem zabudnúť
Can't give in what went wrong...........................................Nemôžem sa vzdať, čo sa pokazilo?
Cause you said this was right............................................Hovoril si, že takto to malo byť.
You fucked up my life.....................................................Posral si mi život

I'm sick of always hearing...............................................Je mi zle so všetkých tých...
Sappy love songs on the radio..........................................blbých, zamilovaných pesničiek v rádiu.
This place is fucking cursed in its plague.............................Toto miesto je prekliate svojou vlastnou emóciou...
And I can never escape when my heart it explodes..................A ja z neho nikdy neuniknem, keď mi vybuchne srdce.

I can't forgive............................................................Nemôžem odpustiť
Can't forget..............................................................Nemôžem zabudnúť
Can't give in what went wrong.........................................Nemôžem sa vzdať, čo sa pokazilo?
Cause you said this was right..........................................Hovoril si, že takto to malo byť.
You fucked up my life...................................................Posral si mi život


Po týchto slohách, Dean znechutene rádio vypína, a cesta pokračuje, iba za zvukov Impaly. Pri vystupovaní, z tohoto čierneho Chevroletu, Dean akoby v diaľke zazrie ženu, pozerajúcu sa priamo na neho. Po pokuse zaostriť pohľad na jej tvár, uvidí Lisu. Prekvapene sa pozrie sa Sama, ktorý práve vyberá tašku so zadného sedadla, otrie si oči, a zase sa pozrie na miesto kde predtým stála táto žena, avšak teraz tam nikto nie je. Akoby to bola len halucinácia. "Nemal som si dávať ten druhý koláč." Povie si, a zatrasie hlavou.

Sam: "Čo je, kam sa pozeráš? Tváriš sa akoby si videl ducha - zlé prirovnanie". A zasmeje sa uštipačným smiechom.

"Sústreď sa radšej na prípad," odvrkne Dean rozhorčene.

Po dvoch hodinách:

Dean leží v moteli na posteli, a napoli číta nejakú starú knihu o mýtických bytostiach, napoli spí. Sam naopak sedí za stolom, a dychtivo listuje v článkoch v notebooku na podobnú tématiku. Minúty ubiehajú, ale zdá sa, že ani jeden z bratov nemá ani najmenšieho poňatia, o aké stvorenie sa jedná v tomto prípade.

Po nejakom čase, zrazu Dean zahadzuje knihu do opačného rohu miestnosti: "Och Bobby. Bobby, Bobby... Keby si tu bol, ty by si určite vedel, čo proti nám stojí" Pomyslí si viac než rozčúlene.

"Nevedel." Jednoducho riekne Castiel zapravujúc si límec "baloňáku" s jemným úsmevom na tvári. Dean padá z postele, jeho tep presahuje zdravú hranicu.

Dean: "Cass! Už som ti hovoril že toto mi nerob! Pre boha!" Kričí s poza kraja postele, podopierajúc sa jednou rukou zeme, aby sa mohol postaviť.

Castiel: "Prepáč Dean, nechcel som ťa vystrašiť, ale asi som vyriešil váš prípad." Povie s kamennou tvárou.

Sam: "Cass, ako to? My si tu s tým nevieme rady. O čo ide? Povedz." Hovorí s miernym nadšením.

Castiel: "Dobre. Toto bude asi trošku na dlhšie. Ešte veľmi veľmi dávno, krátko potom ako Boh vytvoril ľudstvo, a Lucifer odmietol prijať ľudí ako niekoho koho má milovať viac ako Boha, sa Lucifer rozhodol, že vytvorí špeciálny druh démonov, aby porazil nebeské vojská." Hovorí Castiel pokojne, s tajomným hlasom, zatiaľ čo naši bratia, iba počúvajú, a jemne prikyvujú Castielovi.

"Lucifer dal tomuto špeciálnemu druhu démonov aj názov, je to Incubus, a vytvoril ich presne osemnásť. Neboli špeciálny nejakými superschopnosťami, alebo niečím takým, to nie. Boli vytvorení špeciálne pre rozmnožovanie sa s ľuďmi, a vytváranie krížencov človeka a démona."

"Antikristov myslíš?" Skočí Castielovi do reči Sam.

Castiel: "Áno, ale dovoľ mi to vysvetliť. Ja nemyslím takého antikrista, na akého ste narazili vtedy v Nebraske. To bol kríženec človeka a obyčajného démona. Síce je to nezvyčajné, dokonca až skoro nemožné, ale dá sa to. Ten démon potreboval veľa energie, a je ako výhra v lotérii, čiže 1:1 000 000 ale je to možné, takto ho stvoriť."

Dean: "Aha. Ale ako môže z obyčajného človeka a démona vzísť niečo mocnejšie ako démoni, anjeli, a všetko ostatné čo sme zatiaľ videli?"

Catiel: "Toto je ten váš problém." Hovorí a ruky si pokladá na tvár ako znak ich nevedomosti.

"Akože problém nás dvoch?" Riekne prekvapene Sam.    

Castiel: "Nie. Problém ľudí. Vy si myslíte, že keď nemáte žiadne superschopnosti, ani nie ste nesmrteľní, tak ste nejaký podradný druh. Ale čo si myslíte, prečo Boh povedal anjelom aby sa ľudstvu poklonili? Pretože práve ľudia sú tá najsilnejšia rasa, ktorá dokázala prežiť aj  v tých najťažších podmienkach. Vo vašej životnej sile, drieme tá najväčšia moc. Preto sú kríženci takí mocní, zmiešaním démonských schopností a ľudskej moci, vznikne jedno z najmocnejších stvorení. Preto Lucifer tak veľmi chcel vytvoriť čo najviac antikristov. Ale tieto deti Incubusa a človeka sú iné, sú to obrovské niekedy aj päť metrov vysoké veľmi silné a mocné bytosti, ktoré nevedel ani samotný Michael poraziť. A práve preto vznikla moja anjelská posádka, pre zabitie všetkých osemnástich Incubusov. Hneď ako sme to vykonali, Michael s Rafaelom, spustili 40-dňový dážď, ktorý vy nazývate potopa, aby boli všetci antikristi utopení. "

"Ale zdá sa, že jeden ešte prežil, nie?" Skočí mu do reči Dean. "Áno." Odpovedá Castiel pokojne.

"Toto mi nejde do hlavy. Incubus sa vyspí s obeťou, aby ona otehotnela, a porodila. Prečo ju potom zabije? A prečo z nej vysaje krv?" S nepochopením hovorí Dean.

Castiel: "Vieš, porodiť antikrista, je tak náročné, že iba veľmi málo žien by dokázalo prežiť až do pôrodu. Preto hneď po styku, Incubus vyryje na telo obete špeciálny znak, ktorý mu povie, či je obeť dosť silná na vynosenie. Ak nie, tak Incubus, cez svoj pohlavný orgán vysaje z ženy, všetku životnú energiu, ktorá sa mimochodom nachádza v krvi, a tak získa potrebnú silu pre styk s ďalšou ženou."

Z tohto pokojného rozprávania, ich nečakane vyruší rozrazenie dverí, za ktorými sa zjaví známa postava, načo sa bratia spolu s prísediacim anjelom, hneď s desom v tvári otočili. Pre postavu ktorú uvideli, všetkým trom zostala iba kamenná tvár.
Zrazu s obrovským prekvapením Dean vykoktá: „Li-li-sa si to ty?“

Nato sa na staršieho z bratov otočí Sam s nemým výrazom, a hovorí: „Ty vidíš Lisu?“

Dean: „Áno prečo, koho vidíš ty?“

Sam: „Am-Améliu. „  

Castiel, zatiaľ čo vstáva z postele s viac než rozhorčeným, a mahnevaným výrazom hovorí: „To je Incubus! Neverte mu! Každý ho vidí ako toho, koho najviac miluje!“

„Ale, ale Castiel, vôbec si sa nezmenil odvtedy čo sme sa naposledy videli.“ Hovorí incubus, pričom sa pomaly ladným krokom približuje k anjelovi. Ten akoby skamenel, stojí bez pohnutia, akoby bol začarovaný nejakým kúzlom, až nakoniec spomedzi zuby potichu povie: „Prepáčte.“ A zmizne so zvukom mávajúcich krídel nevedno kam.

„Parchant,“ pomyslí si Dean, zatiaľ čo spolu so Samom, pomaly ustupujú na druhý koniec miestnosti, čo najďalej od Incubusa. Ten hovorí, pozerajúc sa na Deana, ako v ruke stíska špeciálny nôž. „Vy ma nezabijete. Nezabijete svoje lásky, že?“ Hovori so smiechom.

„Ty hajzel!“ Vykríkne Dean zlostne, a v tom momente ho Incubus, celou silou odhodí na stenu oproti, a hovorí: „Prosím, slušne. Netreba nadávať. „

Sam a Dean sú obaja prilepení k protiľahlým stenám, bez možnosti pohybu, alebo možnosti prehovoriť. „Tak s kým začnem? Viete, koľko som o vás dvoch už toho počul? Ani si neviete predstaviť ako som sa na túto chvíľu tešil.“

V tom momente len vidieť tri oranžové záblesky svetla, anjelskú kojiju, zabodnutú do srdca Incubusa zo zadu, a postavu skrývajucu sa za incubusom, ktorá sa bratom odhalí, až po páde mŕtveho démona na podlahu.

„Zdravím chlapci.“ Zaznie rozhodne z úst chlapa, stojaceho pred telom incubusa, otierajúc si anjelskú kopiju o jeho tričko. Dean, so Samom padajú na podlahu a skúšajú sa spamätať z tohto zážitku.

"Žiadne ďakujem? Práve som vám (dôrazne) zase zachránil zadky páni" Hovorí Crowley uštipačne. „No nič, tu sa vďaky nedočkám.“ Už chce zmiznúť, keď ho Dean zastaví slovami: „Prečo si sem došiel?

„Evidentne vás zachrániť.“ Odpovedá muž v čiernom obleku.

„Nie, pýtam sa prečo si naozaj došiel.“ Rozčúlene opakuje Dean.

„Váš priateľ v baloňáku, ma poslal. Stačí mami?“ S úsmevom na tvári hovorí Crowley.

Sam: Počkaj ešte, mňa by len zaujímalo koho si videl v incubusovi ty?“
Crowley: „Nie je to očividné? Predsa seba.“ Rozhodne, ale zároveň so smiechom hovorí a mizne v oblaku dymu.

Po pár minútach dávania sa dokopy, a upratania motelovej izby sa nečakane zjaví Castiel. Prvá Deanova reakcia svedčí za všetko. Okamžite anjela chytá pod krk, a s očividným rozčúlením sa pýta: „Prečo si nás v tom nechal?“

Castiel: „Ty tomu nerozumieš Dean. Ja som nemohol nič robiť.“ Hovorí so smútkom v očiach.

„Prečo?“ Pýta sa Sam prekvapene.

Castiel: Ja-ja ja som tam videl Chucka!“

Dean: A čo ako?“

Castiel: „Nechápeš? Myslíš si že koho milujem najviac, tak ako každý anjel? „

Sam: „Počkať, počkať... Hádam mi nechceš povedať, že to je...“

„Áno.“ Skočí mu do reči anjel a pokračuje: „Najviac zo všetkého milujem môjho otca!

----------------------------------------
Za prečítanie samozrejme ďakujem, nebojte sa prosím poviedku okomentovať, prípadne by som sa potešil, ak by ste napísali čo sa vám páčilo, a čo nie.
Návrat hore Goto down
 
Pekelný sex
Návrat hore 
Strana 1 z 1

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
 :: Seriál :: Fanfiction :: Rozpísané poviedky-
Prejdi na: