Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
DomovDomov  HľadaťHľadať  Latest imagesLatest images  RegistráciaRegistrácia  StránkaStránka  Prihlásenie  

 

 09x15 Thinman

Goto down 
+4
Sarinka
DexTeR_X5
Chrystelle
sisel
8 posters
AutorSpráva
sisel
Žltočočko
Žltočočko
sisel


Počet príspevkov : 754
Age : 34
Bydlisko : Žilina
Nálada : skúškové obdobie :D
Registration date : 12.03.2008

09x15 Thinman  Empty
OdoslaťPredmet: 09x15 Thinman    09x15 Thinman  Empty05.03.14 10:16

poviem len toto: to akože fakt? už nemajú nič iné tam dať, jak Slendera?  Suspect 
som len na 9. minúte, tak som zvedavý ako to bude pokračovať...
edit: ešte že to skončilo tak ako to skončilo  Smile 
Návrat hore Goto down
Chrystelle
Pekelný moderátor
Pekelný moderátor
Chrystelle


Počet príspevkov : 10688
Age : 47
Bydlisko : Morava
Nálada : Skvělá!
Registration date : 01.12.2007

09x15 Thinman  Empty
OdoslaťPredmet: Re: 09x15 Thinman    09x15 Thinman  Empty06.03.14 21:39

Tý jo, tak tohle byla pěkná podpásovka pro Deana.  602 09x15 Thinman  661261248 Ani se mi tahle epizoda moc nechce rozebírat, protože čím víc na to myslím, tím hůř mi za ty dva je. Z chudáka Deana dělají hříšníka, který si nejenže nezaslouží Samovo odpuštění, ale nejspíš by se měl znovu smažit v pekle za to, že zachránil bratrovi život.  09x15 Thinman  202744 Kurnik, mě to tak štve. Jsem asi natvrdlá, ale já na jeho činu fakt nevidím nic tak tragického. Pokud on má být odsuzovaný za to, co udělal, tak co má pak říkat Cas? Ten teda asi nemá na odpuštění nárok ani omylem, kvůli těm spadlým andělům.  09x15 Thinman  1272989917

Ty dva lovce duchů nemusím, ale postupně mi došlo, proč je do této epky zase švihli. Dost drsný, ale líbilo se mi to. Na druhou stranu aspoň Sam vidí, že Dean není jediný, kdo cítí silnou potřebu udržet si blízkou osobu po svém boku za každou cenu.
Nevím jestli se na to dívám ze správného pohledu, ale on vlastně za smrt těch lidí nemohl, i když se to stalo díky jeho výmyslu. Nebo mohl? On udělal něco, co si myslel, že mu udrží kamaráda po jeho boku. Nemohl tušit, že se najde nějaký ma*or, který začne opravdu zabíjet. Nebo to tušit mohl?
Mně to přijde to samé s Deanem. Sam mu vyčítá kdeco všechno, ale Dean ho nezachraňoval s vědomím, že někdo kvůli tomu pak umře. Kdyby takhle dopředu myslel, tak by nemohli už před lety ani vyjít z pokoje. Přijde mi to absurdní, vyčítat mu co se stalo, jen proto, že Sama zachránil. Nikde není napsáno, že by Kevin neumřel, kdyby tehdy umřel Sam. Podle mě by možná umřel i dřív....

Ani se mi nelíbí, jak Deanovi Sam vyčetl to s tím andělem. On původně taky nezamýšlel, že by Kevina zabil. Takže všechno se stalo souhrou pitomých okolností a jediný viník, který za všechno může, by měl být jasný všem. A na to by se měl Sam zaměřit a přestat si hrát na ublíženého. Měl by se zamyslet nad tím, co teď prožívá Dean. Pár facek by to možná vyřešilo rychleji.  09x15 Thinman  1256391689
Nejvíc mi na tom vadí to, jak se Sam prochází a kolem sebe auru "Já jsem ten, kdo byl podveden neodpustilenou lží. Ten vedle je sobeckej parchant, který neví kdy má umřít." Nějak takhle na mě působí.  Suspect Možná mu křivdím, ale nemůžu si momentálně pomoct. Fakt mě naštval. (a nebo to Jared blbě hraje, tak jsem to blbě pochopila  Laughing )
Návrat hore Goto down
DexTeR_X5
Pocestný duch
Pocestný duch
DexTeR_X5


Počet príspevkov : 54
Age : 28
Registration date : 10.02.2014

09x15 Thinman  Empty
OdoslaťPredmet: Re: 09x15 Thinman    09x15 Thinman  Empty06.03.14 22:06

Wow, wow, a ešte raz jedno obrovské nekonečné WOW! Toto je to, prečo pozerám Supernatural, a prečo je to môj najobľúbenejší seriál. Môžete si hovoriť čo chcete, ale pre mňa je toto zatiaľ jedna z najlepších epizód 9. série, ak nie dokonca celého seriálu.

Zapracovať internetový fenomén, a jednu z najpopulárnejších hororových hier do seriálu, to si môže dovoliť len Supernatural, a preto ich milujem. Na Ghostfacers mi nesiahajte, to je moja srdcovka, a pravdu povediac, ja by som ich kľudne prijal aj za hlavné postavy. Taktiež boli v dnešnej časti úžasní v dialógoch, a tu patrí moja veľká poklona scenáristom.

Príbeh Eda a Harryho, bol ako cez kopirák príbeh Sama a Deana, konečne si obaja z bratov zase raz uvedomili, že aké dôležité je stáť pri sebe ako rodina. Samozrejme Eda a Harryho je mi ľúto, keďže sú v rovnakej bratskej situácii ako Winchesters.

Ďalšiu vecou, čo musím určite podotknúť je, že za prvý krát v celej histórii SNP, lovená potvora nebola v skutočnosti potvora ale človek - resp. dvaja. Nikdy mi nešlo do hlavy, prečo občas nedávajú takéto časti, veď v takejto brandži by sa im to malo stávať pomerne často. Ale nakoniec som sa dočkal.

V hlavnom deji sme sa neposunuli, ale vždy lepšia dobrá (opravujem skvelá) vycpávka ako slabá časť hl. deja.

Epizódu hodnotím nadpriemerne dobre, a už sa neviem dočakať ďalšej.

PS: Kto miluje Ghosfacers tak ako ja, určite ocení ich samostatnú epizódu, o ktorej ste mnohí ani nevedeli Have fun!
kód:
http://vimeo.com/87444533
Návrat hore Goto down
Sarinka
Diabolský admin
Diabolský admin
Sarinka


Počet príspevkov : 7654
Age : 36
Bydlisko : Cardiff, UK
Nálada : Sherlocked
Registration date : 29.11.2007

09x15 Thinman  Empty
OdoslaťPredmet: Re: 09x15 Thinman    09x15 Thinman  Empty06.03.14 23:26

Fakt mě naštval. (a nebo to Jared blbě hraje, tak jsem to blbě pochopila ) napísal:
Nice one!  lol! 
Ale myslim, ze je Sam uz na ceste uvedomenia sa, uz by bolo aj nacase, vcera bolo neskoro.

Ja som tu hru nepoznala, uz som si ju musela teraz stiahnut samozrejme.  09x15 Thinman  132491 09x15 Thinman  934194 Mne ten Thinman pripomenul Silence z Doctora Who, tiez sa tak zakradali a ked ste sa na nich pozreli a potom odvratili, zabudli ste na nich. A tak si vas veselo stolkovali. Odkedy ukazali zaber na toho chalana v restike, bolo mi jasne, ze v tom ma nejako prsty, skoda, ze ten Thinman naozaj nebol prisera, malo by to lepsiu atmosferu, ako minula epizoda asi prvych pat minut, kym odhalili, ze duchom je Kevin.  09x15 Thinman  2441965372 Uz dlho si to ziada daku poriadnu creepy epizodu, nieco v zmysle Bloody Mary, ale asi sa uz nikdy nedockam, skoda. Lovcov duchov nemusim, tu sa dali zniest, snaha ukazat Winchesterovie trdlam, ze sa spravaju ako telata v ich podani sa ceni, ale velmi ma to neohurilo. Co sa mi vsak pacilo, bol ten ich kratky rozhovor o detstve, skoda, ze sme sa nedockali aj flashbacku.

DexTeR_X5: nebolo to prvykrat, epizoda 01x15 The Benders a Deanov vyrok 'Demons I get, people are crazy!'
Návrat hore Goto down
http://sarinka.tumblr.com/
Danny.T
Pocestný duch
Pocestný duch
Danny.T


Počet príspevkov : 86
Age : 33
Bydlisko : Praha
Nálada : Winchesterovská!<3
Registration date : 31.05.2012

09x15 Thinman  Empty
OdoslaťPredmet: Re: 09x15 Thinman    09x15 Thinman  Empty07.03.14 12:48

Když sem zjistila, že se objeví Ghostfacers, měla sem trochu osypky, protože je mám v oblibě asi jako Dean a Sam... 09x15 Thinman  43228 Ale fakt jsem byla příjemně překvapená, sice se zase projevili jako trotlové, ale tak nějak mile. To jak tvůrci nastavili klukům zrcadlo bylo úžasný, i když to občas bylo až moc, ale možná to byl záměr. Sam vypadá, že se začíná probírat ze svého ublíženého období (řekla bych, že to začalo už v minulém díle po Kevinově proslovu, když Sam vchází k sobě do pokoje). cheers Konečně, Dean by už zasloužil nějaký milý slovo. 702 Tahle epizoda byla svým způsobem zase poctivý Supernatural - horový, vtipný, dojemný. 09x15 Thinman  430869

Sarinka napísal:
Co sa mi vsak pacilo, bol ten ich kratky rozhovor o detstve, skoda, ze sme sa nedockali aj flashbacku.
Ten byl naprosto dokonalý!!! Pouštěla jsem si ho snad pětkrát. Taková bratrská chvilka.  09x15 Thinman  335560 

DexTeR_X5 napísal:
Ďalšiu vecou, čo musím určite podotknúť je, že za prvý krát v celej histórii SNP, lovená potvora nebola v skutočnosti potvora ale človek - resp. dvaja. Nikdy mi nešlo do hlavy, prečo občas nedávajú takéto časti, veď v takejto brandži by sa im to malo stávať pomerne často. Ale nakoniec som sa dočkal.
Ehm, viděl jsi vůbec předchozí řady? 09x15 Thinman  141995  Smile  V 1x15 "The Benders" řádila Benderova praštěná lidská rodinka a v 4x11 "Family remains" vraždila lidská holka, která byla celý život zavřená za zdmi baráku. Na konci se zjistilo, že má ještě bratra, oba nakonec zabili. Poprvé to určitě nebylo. Wink
Návrat hore Goto down
DexTeR_X5
Pocestný duch
Pocestný duch
DexTeR_X5


Počet príspevkov : 54
Age : 28
Registration date : 10.02.2014

09x15 Thinman  Empty
OdoslaťPredmet: Re: 09x15 Thinman    09x15 Thinman  Empty07.03.14 16:08

citácia :
Ehm, viděl jsi vůbec předchozí řady? Smile V 1x15 "The Benders" řádila Benderova praštěná lidská rodinka a v 4x11 "Family remains" vraždila lidská holka, která byla celý život zavřená za zdmi baráku. Na konci se zjistilo, že má ještě bratra, oba nakonec zabili. Poprvé to určitě nebylo. Wink

Videl, videl len ma to vtedy nenapadlo. Na tú pošahanú rodinku Benderovcov som si spomenul, ale až teraz mi doplo, že aj to s tou dievčinou a bratom, čo ich tam držal ten ich otec/dedko. Takže opravujem sa, ale aj tak by takých častí malo byť viac, pretože oni ako sme už mnoho krát videli, nájdu hneď prvý podozrivý prípad v novinách, a hneď tam idú, takže by som tipoval, že aspoň nejakých 20 % by mali byť nejakí pošahanci. Samozrejme potom by to už nebol Supenatural, takže tento fakt treba asi prehliadnuť.
Návrat hore Goto down
Chevy666
Pocestný duch
Pocestný duch
Chevy666


Počet príspevkov : 87
Age : 34
Registration date : 15.10.2012

09x15 Thinman  Empty
OdoslaťPredmet: Re: 09x15 Thinman    09x15 Thinman  Empty07.03.14 17:29

Ja som spokojná. Úplne ma potešil ten strach v Samových očiach keď sa ten cvok chystal Deana podrezať. Ale každopádne zaujímavý nápad so Slenderom, len ten príbeh Eda a Harryho mi prišiel až do očí bijúci ako snaha aby sa Sammy spamätal. Ale pokiaľ to pomôže tak nech v tom pokračujúVery Happy
Návrat hore Goto down
luciakanky
Pocestný duch
Pocestný duch
luciakanky


Počet príspevkov : 67
Age : 35
Bydlisko : Badín
Nálada : bazinga
Registration date : 25.09.2010

09x15 Thinman  Empty
OdoslaťPredmet: Re: 09x15 Thinman    09x15 Thinman  Empty08.03.14 11:10

fajn epizoda, páči sa mi, že opäť riešia prípady. má to nádych prvých sérií SN. ale nevime prečo som mala celú epizódu pocit, že pozerám scooby doo Very Happy asi preto, že som dáko tušila, že tou príšerou bude nakoniec človek.
musím sa, ale priznať, že hádam po prvýkrát som sa bála príšery, ktorú sam a dean lovili. hrôzostrašnejšiu príšeru, pre mňa v SN, nevymysleli Smile
ale niečo nové som sa aj dozvedela, že slender je pc hra, idem si ju hned stiahnuť Very Happy
čo sa týka eda a harryho tak to bolo fakt až príliš okaté. niekto ale musel winchestrovcom nastaviť zrkadlo ich správania. mám pocit, že Sam z časti Deanovi už odpustil, ale nepovie mu to bude sa hrať na urazeného a držať formu Very Happy
Návrat hore Goto down
http://www.hudbovica.blog.sk/
Maky
Žltočočko
Žltočočko



Počet príspevkov : 854
Registration date : 14.09.2009

09x15 Thinman  Empty
OdoslaťPredmet: Re: 09x15 Thinman    09x15 Thinman  Empty08.03.14 21:32

Chrystelle: Miluju tvoje komentare, protoze mi vzdycky vezmes slova z ust! Souhlas. Jared nebo Jensen rekl, ze prave konflikt ve filmu/serialu vytvari pribeh, ale me se zda, ze to v SN berou moc do extremu. Konflikt ano, ale absurdni? Delat si z divaku p... to prosim, ne. Konflikt je dobra vec, ale musi mit hlavu a patu a v neco vyustit. Sam v jednem kuse ublizeny a Dean provineny, to se mi za tech 9 serii okouka. A jak nas podkopali s tim, ze Cas nema s Deanem (a dobre, se Samem) zadnou interakci a ani jeden ho nezmini milion epizod, to ani nebudu komentovat..
Návrat hore Goto down
Sponsored content





09x15 Thinman  Empty
OdoslaťPredmet: Re: 09x15 Thinman    09x15 Thinman  Empty

Návrat hore Goto down
 
09x15 Thinman
Návrat hore 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» 09x15 Thinman

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
 :: Seriál :: Epizódy :: Deviata séria-
Prejdi na: